پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۵۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمازخانه»

خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان تاکید کرد: وضعیت نمازخانه های بین راهی استان مطلوب نبوده و این موضوع باید به جد رسیدگی شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۸    
دوره توانمندسازی مسئولین تعلیم و تربیت نواحی شیروان و فاروج در نمازخانه سپاه شیروان با حضور اعضا برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۱    
مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد: از لحاظ تعداد مساجد و نمازخانه در ادارات شرایط خوبی داریم و کمبود مسجد در سطح استان یزد نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه قرآن بیانی برای همه مردم است، گفت: جامعه ما نیاز به 130 نوع تفسیر قرآن کریم ویژه علوم مختلف دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: بیش از 90 مدرسه در استان یزد نیاز به نمازخانه دارند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان گفت: در حال حاضر وضعیت زیرساختی و نمازخانه های بین راهی استان زنجان مطلوب نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اهمیت توجه به بخش کیفی نماز در بخش های مختلف استان گفت: نمازخانه های ادارات استان یزد از بخش سخت افزاری عبور کرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جدا از کمبود محرز نمازخانه های بین راهی، امکانات و آراستگی درخور در این نمازخانه ها هم چنگی به دل نمی زند و ساخت و احیای این نمازخانه ها که سال ها است از توجه مسئولان امر بی نصیب مانده، حالا محتاج همتی بلند و جهادی برای احیا و ساخت این نمازخانه ها است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۶    
جدا از کمبود محرز نمازخانه های بین راهی در مازندران، امکانات و آراستگی درخور در این نمازخانه ها هم چنگی به دل نمی زند و ساخت و احیای این نمازخانه ها که سال ها است از توجه مسئولان امر بی نصیب مانده است، حالا محتاج همتی بلند و جهادی است تا چهره مازندران بیشتر از قبل، رنگ و بوی خدایی بگیرد.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیداکبر موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد، 4 اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به وظایف این نهاد اظهار کرد: نظارت بر نماز ادارات، مدارس، کارخانجات، نمازخانه ها، مساجد بین راهی و همچنین ترویج فرهنگ نماز در سطح جامعه از وظایف این نهاد است. ...
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حیات- مراسم تجلیل از مروجین فرهنگ اقامه ی نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران به همت حوزه ی نمایندگی ولی فقیه، دوشنبه 4 اسفند ماه به طور همزمان پس از برگزاری نماز ظهر و عصر در تمامی نمازخانه های بنیاد شهید و امورایثارگران در سراسر کشور برگزار شد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای اجرایی شدن مفاد تفاهمنامه ابلاغی، نمازخانه اداره کل فنی و حرفه ای با حضور مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز، مدیرکل و معاونین آن اداره کل افتتاح گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز یزد با بیان این که کمتر 100 مورد مدرسه استان فاقد نمازخانه هستند، گفت: مفروش شدن نمازخانه مدارس استان یزد به 17 هزار مترمربع فرش سجاده ای نیاز دارد که مشارکت خیرین در تأمین این مهم الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۶    
اردبیل- ایرنا- کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: هرچند حضور مسافران و گردشگران در استان اردبیل با توجه به شرایط کنونی مشهود نیست اما از همه متولیان مسجدها و نمازخانه های بین راهی خواسته شد که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی درب این اماکن را برای تعطیلات نوروزی باز بگذارند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- شخصیت های دینی فلسطین نسبت به تصمیم رژیم اشغالگر اسرائیل برای بستن اجباری نمازخانه باب الرحمه، پس از آن که فلسطینی ها در یک حرکت مردمی در سال 2019 موفق به باز گشایی آن شدند، هشدار دادند. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز به نقل از پایگاه خبر وزارت راه و شهرسازی(یزد) این مراسم که با حضور حجت السلام موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورا و ائمه جماعت این اداره کل برگزارشد رئیس ستاد اقامه نماز استان به تشریح سرانه مساجد در اماکن مسکونی و همچنین نمازخانه های بین راهی در سطح ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم از معادن سهمی ندارند، در خصوص مصداق این مسئله گفت: در سال تحصیلی جاری، بخشی از کلاس های دانش آموزان در هفت مدرسه نیز یا در نمازخانه و یا در کانکس در حال برگزاری است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل؛از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان اردبیل بازدید به عمل آمد و امانی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جریان این بازدید ها گفت ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه مورخ 29 بهمن ماه سال 1399، همزمان با برگزاری هشتمین جلسه شورای نماز سازمان جهاد کشاورزی ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد با اشاره به اجرای 43 پروژه آموزشی در سال جاری اظهار کرد: از این تعداد 34 مدرسه در قالب 271 کلاس درس و 9 پروژه شامل کتابخانه، نمازخانه و سالن ورزشی است که در قالب اجرای این پروژه ها 48 هزار و 358 مترمربع به فضاهای آموزشی استان اضافه خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دیوان وقف سنی عراق به خاطر شیوع ویروس کرونا تمامی مساجد و نمازخانه های بغداد و استان های این کشور را تعطیل کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اتحادیه مسلمانان کره جنوبی از بسته شدن موقت تمامی مساجد و نمازخانه ها تا پایان ماه فوریه خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- اتحادیه مسلمانان کره جنوبی امروز(جمعه) از بسته شدن همه مساجد و نمازخانه ها در این کشور به صورت موقت تا پایان فوریه جاری خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، این اتحادیه که دفتر اصلی آن در مسجد مرکزی سئول قرار دارد ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۳    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نشست هم اندیشی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با مؤسسات و مراکز بین المللی فرهنگی با موضوع "بررسی راهکارهای ارتقاء وضعیت پیروان اهل بیت(ع) در شرایط کنونی جهان" پیش از ظهر امروز پنج شنبه 30 بهمن 1399 در مجمع قم برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سیماسادات لاری روز چهارشنبه در جریان سفر به همدان، نمازخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان را افتتاح کرد. برای ترمیم و تجهیز این طرح یک میلیارد تومان هزینه شده است ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: آموزش آمران به معروف و ناهیان از منکر با رویکرد تقویت آگاهی و شناخت یک ضرورت اساسی است، چراکه نهادینه سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بستر رفع بسیاری از مشکلات اجتماعی است.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در ادامه سفرهای استانی این معاونت صبح امروز چهارشنبه بازدید خود از دانشگاه علوم پزشکی همدان را با زیارت قبور مطهر شهدای دفاع مقدس آغاز و در ادامه نمازخانه پردیس دانشگاه را افتتاح کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
خانه پدری شهید ولی ا... اسفندیاری 25 سال است نمازخانه و موزه شهداست.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن ابراهیمی در جلسه شورای اقامه نماز استان بوشهر با اشاره به نقش نماز در ارتقاء سطح معنوی جامعه اظهار داشت: برای دعوت به نماز باید مدیران و مسئولان پیشقدم باشند و به صورت عملی دیگران را به نماز دعوت کنند. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در مسجد و مرکز اسلامی نیویورک که تاریخ احداث آن به دهه شصت میلادی بازمی گردد، از معماری تلفیقی عثمانی و مدرن استفاده شده و عناصر اساسی بناهایی همچون محراب، نمازخانه و مناره در این مکان به زیبایی طراحی شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۹    
آقای بااشاره به اقدامات در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای شهرستان تفت گفت: طرح کوی عشق با احداث مسجد و نمازخانه با 230 متر مربع در شهرستان تفت اجرا می شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد، دومین دوره از جلسه اخلاق به سخنرانی حجت الاسلام نورالدینی در محل نمازخانه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد برگزار گردید ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صباحی گفت: در کمیته برنامه ریزی باید اعتبار ویژه ای برای ستاد اقامه نماز در نظر گرفته شود تا بتوانیم علاوه بر تبلیغ و فرهنگ سازی در خصوص توسعه و ترویج نماز، امکانات و تجهیزات برخی از نمازخانه ها را فراهم کنیم.
نشست مشترک ستاد اقامه نماز کشور با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با هدف رایزنی جهت ساماندهی و بهسازی مساجد و نمازخانه های بین راهی کشور در محل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جهرم (پانا) - به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهرم، تاسیس هنرستان آیت اله سید حسین آیت اللهی و ایجاد رشته های گرافیک، عکاسی، کامپیوتر و حسابداری گامی بلند در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر و افزایش درصد جذب هنرستان به ویژه در دختران است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۶    
در آیینی که امروز در جهرم برگزار شد نمازخانه و سالن چند منظوره آموزش و پرورش این شهرستان افتتاح و بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۷    
مراسم روز اول ماه رجب و ولادت امام محمدباقر (ع) با سخنرانی حجه الاسلام علی نوروزی، مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه با حضور کارکنان و سربازان در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه مالک اشتر برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۳    
جلسه شورای عمومی سازمان و گرامیداشت آغاز ایام ا.. مبارک دهه فجر با حضور رئیس سازمان ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ، معاونین ، مدیران و کارکنان ، روز شنبه 18 بهمن ماه در نمازخانه سازمان برگزارشد.
مدیر کل نوسازی مدارس البرز گفت: 15 پروژه آموزشی، ورزشی و نمازخانه با 150 کلاس درس با 60 میلیارد تومان هزینه از محل اعتبارات ملی و کمک خیران برای بهره برداری از این طرح هاافتتاح شد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پروژه های احداث ساختمان اندازه گیری مخازن، ایمن سازی و تعمیر ساختمان های خدمات چاه ها، تعمیر و بازسازی پل ها و جاده اصلی و نوسازی نمازخانه مجتمع صنعتی شماره 4 شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون افتتاح شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داورزن گفت: 19 میلیارد ریال و 350 میلیون ریال از اعتبارات بخش دولتی و خصوصی برای مرمت بقاع متبرکه و بازسازی نمازخانه های بین راهی، احداث سرویس بهداشتی و وضوخانه های شهرستان داورزن در سال 1399 هزینه شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۲    
به مناسبت دهه فجر جلسه معرفتی و بصیرتی حلقات صالحین در محل نمازخانه حوزه حضرت زینب سلام الله علیها هلیلان با حضور خواهران بسیجی فرماندهان پایگاه های مقاومت تابعه با رعایت فاصله اجتماعی ومسائل بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۶    
به مناسبت دهه مبارک فجر با همت سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زهک نشست سیاسی شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها در نمازخانه حوزه چهارده معصوم (ع) بخش جزینک شهرستان زهک برگزار گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر ستاد اقامه نماز یزد گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در سال 98 تاکنون 17 هزار مترمربع فرش سجاده برای نمازخانه های مدارس استان تامین شده و برای 13 هزار مترمربع باقیمانده نیاز به منابع مالی از سوی افراد خیر و صاحبان صنایع است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۶    
یادواره لشگر فرشتگان تاریخ ساز در نمازخانه بنیاد جوانرود برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۶    
بادرود( پانا) - رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بادرود عنوان کرد شیوع کرونا فرصت مناسبی برای تعاملات بیشتر در شبکه شاد بوده است. جلسه شورا و نمایندگان مجامع دانش آموزی منطقه امامزاده(بادرود) با حضور اصغری بخشدار ، عصمتی، رییس اداره آموزش و پرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۰    
مجموعه خوابگاه دانش آموزی، کتابخانه و نمازخانه مرحوم حاج علیرضا امیری و سالن ورزشی دبستان حضرت محمد(ص) منطقه باقرآباد به صورت مشارکتی توسط خیران نیک اندیش شهرستان محلات احداث خواهد شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم بحرین در آستانه دهمین سالروز قیام مردمی 14 فوریه این کشور، به بهانه جلوگیری از شیوع کرونا، اقامه نماز و برگزاری مناسبات دینی را در تمامی مساجد و نمازخانه های این کشور به حالت تعلیق درآورده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت یوم الله 22 بهمن با حضور مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در محل نمازخانه این سازمان و بین نمازهای ظهر و عصر برگزار شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۰    
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور رییس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نمازخانه فرودگاه سنندج افتتاح و جشن تکلیف فرزندان کارکنان این فرودگاه برگزار شد. ...