جمعه ۳۰ شهریورساعت ۰۶:۳۶Sep 2018 21

بلاغ مازندران (bloghnews.com)

بلاغ مازندران 4 اسفند 1393 بلاغ مازندران 30 اسفند 1395 بلاغ مازندران 29 اسفند 1396 بلاغ مازندران 31 فروردین 1397 بلاغ مازندران 31 اردیبهشت 1397 بلاغ مازندران 31 خرداد 1397 بلاغ مازندران 31 تیر 1397 بلاغ مازندران 31 مرداد 1397 بلاغ مازندران 1 شهریور 1397 بلاغ مازندران 2 شهریور 1397 بلاغ مازندران 3 شهریور 1397 بلاغ مازندران 4 شهریور 1397 بلاغ مازندران 5 شهریور 1397 بلاغ مازندران 6 شهریور 1397 بلاغ مازندران 7 شهریور 1397 بلاغ مازندران 8 شهریور 1397 بلاغ مازندران 9 شهریور 1397 بلاغ مازندران 10 شهریور 1397 بلاغ مازندران 11 شهریور 1397 بلاغ مازندران 12 شهریور 1397 بلاغ مازندران 13 شهریور 1397 بلاغ مازندران 14 شهریور 1397 بلاغ مازندران 15 شهریور 1397 بلاغ مازندران 16 شهریور 1397 بلاغ مازندران 17 شهریور 1397 بلاغ مازندران 18 شهریور 1397 بلاغ مازندران 19 شهریور 1397 بلاغ مازندران 20 شهریور 1397 بلاغ مازندران 21 شهریور 1397 بلاغ مازندران 22 شهریور 1397 بلاغ مازندران 23 شهریور 1397 بلاغ مازندران 24 شهریور 1397 بلاغ مازندران 25 شهریور 1397 بلاغ مازندران 26 شهریور 1397 بلاغ مازندران 27 شهریور 1397 بلاغ مازندران 28 شهریور 1397 بلاغ مازندران 29 شهریور 1397 بلاغ مازندران 30 شهریور 1397 
  ۵ ساعت پیش    
سرور شهیدان خود فرمود که نهضت همیشه زنده او برای احیای امربمعروف و نهی از منکر در همه زمینه ها و برای همه زمان ها و مکان هاست و پیروان راستین او دارای این ویژگی هستند ...
  ۵ ساعت پیش    
مردم ولایت مدار بابل در روز عاشورا اشک ماتم ریختند.
  ۵ ساعت پیش    
مراسم شام غریبان با بازسازی واقعه عاشورا در شهرستان قائم شهر برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
بیماری ام اس در ایران به شکل قابل توجهی رو به افزایش است و تعداد نسبتاً زیادی از هموطنان ما را مبتلا ساخته است ...
  ۶ ساعت پیش    
در کتب تاریخی مربوط به واقعه عاشورا ذکر شده است که چند تن از یاران امام حسین (ع) بودند که توانستند روزعاشورا جانشان را حفظ کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۰    
مردم محمودآباد روز عاشورا را به یاد امام حسین(ع) و یارانش در سوگ نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۵    
هم زمان با فرارسیدن عاشورای حسینی و سالروز به شهادت رسیدن حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم عزاداری در شهرها و روستاهای شهرستان جویبار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۵    
هم زمان با عاشورا و تاسوعای حسینی 4 شهید خوش نام گمنام دوران دفاع مقدس که میهمان مردم شهیدپرور شهرستان تنکابن بودند، در خیل عظیم مردم این شهرستان تشییع شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۰    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به اینکه از فردا شاهد موج بازگشت مسافران در محورهای مازندران هستیم لازم است از صبح مدیریت خوبی روی بازگشت داشته باشند تا درگیر ترافیک نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۰    
مردم مازندران در روز عاشورای حسینی با برپایی موکب های گسترده در سطح شهر، با چای و غذای نذری از عزاداران حسینی پذیرایی کردند و عشق و ارادت خود را به خاندان رسالت به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰    
عزاداری تاسوعای حسینی، چهارشنبه 28شهریور، در نقاط مختلف شهرستان جویبار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹    
شب و روز عاشورا بنا بر سنت تاریخی متعلق به امام حسین (ع) سرور و سالار شهیدان است و راویان به وقایع آن روز بزرگ می پردازند اما در روز عاشورا در کربلا چه گذشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
وزارت خارجه عراق، سفیر این کشور در تهران را فراخواند و علت آن را رفتار غیرمسئولانه وی در قبال عراقی های مقیم ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۹    
به گزارش بلاغ ، پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR، تصویری را از بوسه ی رهبر معظم انقلاب بر سر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی لحظاتی پیش از آغاز مراسم عزاداری شب عاشورا در حسینیه امام خمینی (ره) منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۴    
نویسنده در مطلب پیش رو الگوبرداری امام حسین(ع) از سیره پیامبر(ص) در مبارزه با ظلم و بدعت و حاکمیت فاسقان و مبارزه حق و باطل را تشریح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۵۸    
به درستی که کشور پهناور چین، کشور عجایب دنیای امروزی است. هر سال در هر گوشه از این کشور باستانی، بناها و محوطه هایی تاریخی و بسیار عجیب از دل خاک بیرون می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۳    
گویا سریال آتش سوزی های پناهگاه حیات وحش میانکاله را پایانی نیست و بار دیگر مناطقی از این زیست کره طعمه آتش شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۸    
عزاداران حسینی باحضور در مراسم اجتماع بزرگ عصرتاسوعا همچون سالیان گذشته در شهرستان قائم شهر به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۳    
تشییع پیکر پاک شهید گمنام در زیربارش باران توسط عزاداران حسینی قائم شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۳    
یک باور قدیمی وجود دارد مبنی بر اینکه همسر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و مادر حضرت امام سجاد (ع)، دختر یزدگرد پادشاه ساسانی به نام شهربانو بوده است و از این باب ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۸    
تجمع بزرگ تاسوعای حسینی شهرستان سیمرغ با حضور هیأت های مذهبی روستاهای این شهرستان در مقابل مسجد جامع شهر کیاکلا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۸    
مردم دوست دار اهل بیت بابل با حضور در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی روز تاسوعا به سوگواری پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۸    
مراسم دسته روی و عزاداری مردم شهرستان نور در تاسوعای حسینی همراه با عزادران حسینی در سراسر ایران اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۲    
فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر مدیریت سفر در روزهای پایانی سفرهای تابستانی، گفت: ایجاد شرایط لازم برای ایجاد امنیت، آرامش در سفر و کسب رضایت عمومی از مهمترین دغدغه های پلیس است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: جوان 19 ساله ساکن قزوین به نام بهنام صفایی در منطقه ممنوعه بهزیستی شهرستان بابلسر غرق شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۰    
در آخرین لحظات خاکسپاری دو شهید گمنام در شهرستان نکا، یکی از مسئولان تفحص شهدا که در مکان تدفین حضور داشت از ماجرای رخ نمایی عجیب و جالب این دو شهید پرده برداشت که جزئیات آن شنیدنی و خواندنی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۶    
مردم ولایتمدار استان مازندران امروز با حضور در مساجد و تکایا به یاد مظلومیت سرور و سالار شهیدان و 72 تن از یاران با وفایش عزاداری می کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱    
در آستانه هفته دفاع مقدس،نشست خبری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱    
روستای وسطی کلا قائمشهر در 5 کیلومتری شهرستان قائم شهر واقع شده که در دهه اول محرم به آئین های سنتی عاشورایی را برگزار میکنند
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶    
مراسم دسته روی نظاامیان بابل با حضور کم نظیر حافظان امنیت در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶    
شهیدان گمنام حاضر در نکا که از روز گذشته در مساجد و هیئات شهر و روستاها مهمان مردم این شهرستان بودند، صبح امروز بر دوش مردم شهیدپرور این دیار تا خانه ابدی بدرقه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶    
مراسم عزاداری سپاه ناحیه نور و گردان امام حسین (ع) و هیئت عزاداری فرماندهی انتظامی شهرستان نور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶    
مراسم غبارروبی گلزار شهدای نور و دیدار با خانواده شهید علی جمشیدی توسط اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۱    
مراسم علم رخت کری از آیین های مختص استان مازندران است که نمادی از آمادگی مردم برای سوگواری و ادامه حرکت عاشوراست و با تمیزکردن علم، پارچه های آن و به تن کردن دوباره پارچه ها شکل می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۱:۴۶    
نماینده مردم قم نسبت به هزینه دو میلیون دلاری سفر روحانی برای حضور در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۱:۳۶    
نخست وزیر اسپانیا از فروش سلاح به عربستان دفاع کرده و علت این مسئله را روابط اقتصادی با ریاض عنوان کرده و البته این را هم گفته که اگر این کمک ها قطع شوند، هزاران شغل در اسپانیا از بین می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۱:۳۱    
یک روزنامه آمریکایی با انتقاد شدید از کاخ سفید به خاطر حمایت از تجاوز نظامی رژیم های سعودی و امارات به یمن، از افزایش خشم و نارضایتی مردم آمریکا علیه مقامات این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۵    
در میان این روزهای ناخوش، دیدن این فیلم برای مسئولین از هرچیزی واجب تر است تا یاد بگیرند همانطور که آن ها در برابر هشت سال جنگ مقاومت کردند حالا هم باید پای این جنگ اقتصادی و مردم بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۵    
به گزارش بلاغ ، گریه و عزاداری امری است عمومی و انسانی که در میان سایر اقوام و ملل در جهان وجود داشته و دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مدیر شرکت خدمات حمایتی مازندران با اشاره به وجود یک هزار تن کود اوره در انبارهای استان گفت: برای استمرار کشت پاییزه در استان هیچگونه افزایش قیمت کود نداریم و کشاورزان نگران نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری 72 همایش رهروان زینبی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص شهرهای مازندران خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹    
نماینده سابق ولی فقیه در حفاظت فرودگاه کشور در مراسم وداع با شهیدان گمنام در شهرستان نکا گفت: خداوند مقدر ساخته که نام و پرچم شهید همیشه برافراشته و پر آوازه باشد و هیچ قدرتی نمی تواند نام شهید را و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
اجتماع بزرگ بصیرت عاشورایی دیار علویان در سوگ شهادت سالار و سرور شهیدان و 72 تن از یاران با وفایش هم زمان با هفتمین روز از ماه محرم در آمل برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
حضور شهیدان گمنام که لقب علی اکبرهای خمینی(ره) را بر پیشانی دارند، همزمان با شام شهادت حضرت علی اکبر(ع) در جمع عزاداران هیئت های مذهبی و روستاهای نکا، رونقی تازه بر جان دلسوختگان حسین(ع) بخشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
مراسم عزاداری و دسته روی شب هشتم محرم در آستان امام زاده یحیی(ع) شهرستان ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۹    
همزمان با هفتمین روز از ماه محرم با حضور دلدادگان به مکتب شهادت، مراسم وداع با دو شهید گمنام در مرقد شهدای گمنام شهرستان نکا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در پنج ماهه نخست امسال، بیش از 9 میلیارد ریال پرونده در استان مازندران تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۴    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران با بیان اینکه روز جمعه 31 شهریورماه سال جاری به صورت رسمی پایان طرح های دریا در مازندران است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۶:۰۴    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان جویبار گفت: مدگرایی و پیروی از تجملات در مراسم بانوان و انحراف و خرافه در برخی از عادت های عزاداری ازجمله مصادیق آفت های هیات ها است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۱:۱۳    
در وضعیت کنونی بسیاری از صنایع ساختمانی با حداقل ظرفیت تولید، فعالیت می کنند. واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی مانند سیمان، آجرماشینی و شیرآلات یا صنوف عرضه کننده لوازم بهداشتی، کاشی، سرامیک ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۱:۰۳    
در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، شهرستان نکا از دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس میزبانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۸    
مقام معظم رهبری: دختر و پسری را که به همسری فرزندتان انتخاب می کنید، فقط بر طبق ضوابط اسلامی انتخاب کنید،
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۸    
یک عضو شورای سیاستگذاری خودرو با اشاره به مشکلات به وجود آمده در حوزه تامین قطعه و عدم تحویل خودروها به مردم، اعلام کرد: اراده و برنامه ای برای حل این مشکلات در کشور و دولت نمی بینم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۳    
رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان از تعطیلی 65 درصد واحدهای مبل سازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۸    
مدیر عامل یک کارخانه لبنی گفت: به افزایش 3 برابری قیمت مواد اولیه پتروشیمی اعتراض کردیم ولی پتروشیمی ها پاسخ نمی دهند با چه استدلالی مواد اولیه داخلی را با سه برابر قیمت به ما می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۳    
سید و سالار شهیدان، که برای احیای معروف و نابودی منکر تکه تکه شد و آنهمه مصیبت بر اهلبیتش وارد آمد بخاطر تاثیرگزاری بر روند حرکت نسل های بعد تا یوم یبعثون بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۸    
شهریار در سرودن انواع گونه های شعر فارسی -مانند قصیده، مثنوی، غزل، قطعه، رباعی و شعر نیمایی- نیز تبحر داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۸    
به گزارش بلاغ ، ارائه اطلاعات صرافان به FATF /همدستی در تحریم ها و گران کردن ارز! عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید اطلاعات صرافی های کشورمان به FATF داده شده است! ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۸    
به تحقیق باید گفت که امام حسین(ع) قهرمان عرصه امر بمعروف و نهی از منکر است و پیروان و محبان او در طول تاریخ باید در مقابل هر پلشتی و زشتی اجتماعی از خود واکنش انجام دهند و بمانند امام خود تا حد ایثار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۳    
شاگردان جواد نکونام با برتری مقابل شاهین لردگان راهی 16 تیم برتر جام حذفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۳    
نساجی مازندران در یک بازی آسان با 5 گل تیم شاهین لردگان را در جام حذفی بدرقه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اقامه نماز ظهر عاشورا در 300 بقعه متبرکه استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۳    
در هفتمین روز از محرم مراسم سنتی علم گردش در روستای سنه کوه شهرستان میاندورود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹    
مردم بابل پایتخت شهدای شمالی کشور در حسینیه شهدای سپاه این شهرستان میزبان 9 شهید گمنام بودند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹    
مراسم وداع و تشییع پیکر 9شهید گمنام دفاع مقدس امروز از میدان شهدا به سمت امام زاده یحیی ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹    
همزمان با هفتمین روز از محرم پیکر مطهر 9شهید گمنام از میدان شهدا تا امام زاده یحیی(ع) تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۴    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدویت های ترافیکی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از فردا در محورهای مازندران آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائم شهر گفت: مراسم عصر تاسوعای حسینی امسال با حضور یک شهید گمنام با شور و حال دیگری برگزار می شود که از همه ی مردم ولایتمدار قائم شهر جهت حضور در مراسم دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۰    
مراسم وداع و تشییع پیکر 9شهید گمنام دفاع مقدس امروز از میدان شهدا به سمت امام زاده یحیی ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تیم های امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر استان و ناجیان غریق مستقر در سواحل استان از آغاز طرح کاهش غریق در خرداد 97 تا کنون موفق شدند چهار هزار و 243غریق را ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۵    
اجتماع بزرگ عزاداران حسینی با حضور پرشور مردم در آستان مقدس امام زاده قاسم (ع) روستای کاردگرمحله فریدونکنار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور با بیان اینکه تاکنون، 931 میلیارد و 332 میلیون ریال از مطالبات گندمکاران استان مازندران پرداخت شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۰    
همسایه آزاری مسؤولان شهری مازندران در جنوبی ترین نقطه مازندران زمینه ابراز نگرانی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی از وضعیت دفن نامناسب زباله را فراهم کرده و در بازدیدی خواستار تغییر محل دفن ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۰    
مراسم تشییع 9 شهید گمنام دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵    
مدیر سینما بهمن آمل با بیان اینکه ببش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سالن شماره یک این سینما تخصیص داده شد، گفت: در آینده نزدیک شاهد صندلی های مبله و تجهیزات به روز کشور در سینمای آمل هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۶:۰۵    
دانشگاه آزاد نکا برای میزبانی و تدفین شهدای گمنام در این مکان علمی، چند سال را در انتظار به سر برد تا در نهایت با اجایت شهدا مواجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۰    
روحانی حامی دولت در اظهاراتی عجیب که توهین آشکار به شعور مردم محسوب می شود مدعی شد: اگر نامزد رقیب امروز رئیس جمهور بود می توان احتمال داد که قیمت دلار به دو تا سه برابر قیمت کنونی یعنی حدود 40 هزار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۰    
به گزارش بلاغ ، گارد دولت در مقابل مشورت صاحب نظران اقتصادی در شرایطی که اقتصاد ایران به بی ثباتی کم سابقه ای افتاده و افکار عمومی و فعالان اقتصادی نگران و سردرگم درانتظار توضیح و راهکار هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۰    
یک استاد اقتصاد دانشگاه در واکنش به آدرس غلط دستیار ارشد اقتصادی رئیس جمهور درباره علت گرانیها، تصریح کرد: حتی بچه های مدرسه ای هم در کوچه و بازار می دانند که این تورم حادث شده و در حال رشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۰    
مطالبه نرخ های خارج از مصوبه، رقم خوردن تصادفاتی که استفاده از خودروهای ناایمن به عنوان سرویس مدرسه عامل آن بوده است و از همه بدتر ارتکاب برخی بی اخلاقی ها شرایطی به وجود آورده تا نوعی بی اعتمادی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۰    
به گزارش بلاغ ، کارشناسان و چهره های سیاسی در واکنش به گفت و گوی دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی با یک خبرگزاری آمریکایی و مطرح کردن مسائل داخلی در این گفت و گو از جمله حمله مولاوردی به دستگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۹    
برخلاف برخی خبرها مبنی بر اختصاص دلار هفت هزار تومانی به زائران اربعین، قرار نیست ارزی به عنوان ارز مسافرتی با نرخ نیمایی در اختیار آنها قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۵    
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: آئین رونمایی از مجموعه یادمان عشق در سومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از یادگاران هشت سال حماسه دفاع مقدس و خانواده معظم شهدای مدافع حرم برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶    
گزناسرا روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان نور در استان مازندران است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶    
مراسم معنوی احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در شهرستان سیمرغ هم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲    
رئیس اتحادیه کیف وکفش مرکز مازندران گفت: با توجه به کسادی بازار، هزینه سنگین مالیات، اجاره، حقوق کارگر، بیمه و فیش آب، برق ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از وقوع حادثه رانندگی با یک کشته و 9 مصدوم در محور هراز شهرستان آمل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با بیان اینکه عملیات ساخت پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۰    
مدرن ترین دستگاه هوشمند حفاری جهان که توسط نخبه قائم شهری ساخته شده است در حال حاضر در بالکن منزلش خاک می خورد و معتقد هست که نصف سلبریتی ها در کشور به نخبگان بها داده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴    
عزاداران حسینی در شب ششم محرم بصورت دسته های عزادارای در کوچکسرای قائم شهر حضور پیدا می کنند و به عزاداری می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۴    
شامگاه شنبه مصادف با شب ششم ماه محرم الحرام همایش عزاداران حسینی با حضور هیات مذهبی و دستجات عزاداری در کوچکسرا قائم شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۴    
نشست ویژه شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۴    
همایش شیرخوارگان حسینی به منظور پاسداشت مقام حضرت علی اصغر (ع)در شهر کوهی خیل شهرستان جویبار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۴    
مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران از برگزاری رزمایش میز خدمت همزمان با رزمایش اقتدار عاشورایی توسط بسیج کارمندان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۴    
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان در مازندران 1000 سند بنیاد علوی به مردم مازندران واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷    
به گزارش بلاغ ، تجلیل از گوگوش و سروش تمام شد سری هم به خانواده شهدا بزنیم! رئیس فراکسیون امید به دیدار یک خانواده شهید رفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۲    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: دیگر وقتمان را برای مذاکره مستقیم با آمریکا هدر نمی دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۲    
دستیار ویژه رئیس جمهور در مصاحبه با یک خبرگزاری آمریکایی در جایگاه سخنگوی ترامپ ظاهر شد و به دفاع از جاسوسان آمریکایی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۷    
یک عضو سابق کنگره آمریکا فاش کرد، نظامیان این کشور در کنار عناصر القاعده ، با ارتش و دولت سوریه می جنگند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۲    
وضعیت اخلاقی حاکم بر جامعه اسلامی، اخلاق مصلحت اندیشی و گریز از مواجهه با ظلم و ستم بود. قیام عاشورا، این اخلاق تسلیم پذیری را به اخلاق مبارزه و ایستادگی در برابر ظلم تغییر داد ...
مشاهده نتایج بیشتر...