جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۵May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابخانه عمومی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۸    
حیدری از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار جهت ساماندهی بخش نسخ خطی و سنگی کتابخانه عمومی آیت الله حیدری ایلام خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قزوین-کتابدار و اعضای فعال کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد در ماه ضیافت الهی و در روزهای تعطیلی کتابخانه ها، رزمایش فرهنگی کمک مومنانه را برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کتابخانه عمومی بخش رانکوه املش امتیاز بیشترین تعداد امانت کتاب به اعضا را از آن خود کرد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
غلامرضا مختاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این اراضی با حمایت های مقام قضایی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است، افزود: این اراضی در پلاک 132 فرعی از 11 اصلی بخش 18 تبریز (شهر بستان آباد) واقع شده است. وی همچنین با اشاره به پیشرفت 20 درصدی کتابخانه عمومی این شهرستان [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان کتابخانه مرکزی رشت ، بزرگترین کتابخانه عمومی شمال کشور پایان خرداد 1400 به بهره برداری می رسد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
از محل اعتبارات نفتی خوزستان، یک مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یک کتابخانه عمومی در شهر چم گلک از توابع بخش مرکزی شهرستان اندیمشک افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۵    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: کتابخانه عمومی در شهر چم گلک از توابع شهرستان اندیمشک امروز افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کتابخانه عمومی منطقه مارالان تبریز به همت یکی از خیرین فرهنگی آذربایجان آماده تحویل به نهاد کتابخانه های استان است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
کلثوم عالی پور، مروج و کتابدار برتر کشور و مسئول کتابخانه عمومی سپاه روستای بنه گز در شهرستان تنگستان، از چگونگی به حرف آمدن و سپس با سواد شدن علی اصغر دلپذیر، کودک بنه گزی که به دلیل تشنج در کودکی قدرت تکلم خود را از دست داده بود، در سایه دوستی با کتاب، سخن گفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا مشایخی در بازدید از پروژه 18 کلاسه دبیرستان شهدای زینبیه با اشاره به ملی بودن پروژه گفت: تخصیص اعتبارات لازم، مانع از وقفه در ادامه فرایند ساخت این دبیرستان می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 700 جلد کتاب به کتابخانه عمومی حکیم فردوسی دهستان کلشتر شهرستان رودبار اهدا شد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۳    
بمناسبت روز جهانی کتاب، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از کتابخانه عمومی محمد مفیدی این شهرستان بازدید کرد. در این بازدید که رئیس اداره منابع طبیعی بافق بهمراه رئیس اداره کتابخانه های عمومی بافق حضور داشتند، کمال کریمی، رییس اداره منابع طبیعی ضمن گرامیداشت روز جهانی کتاب ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
40 نسخه خطی و قدیمی قرآن کریم با قدمت 100 تا 400 سال در کتابخانه عمومی کلباء واقع در شارجه امارات در معرض دید عموم قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص مبلغ 6میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان کتابخانه عمومی روستای بردپهن زیلایی در شهرستان مارگون خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰    
مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان گفت: طی ایام کرونا 13 کتابخانه در استان بازسازی شد و روند پیشرفت چند کتابخانه نیمه تمام نیز قابل توجه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۱    
امروز دوشنبه، سی ام فروردین سال 1400 هجری شمسی، برابر با ششم رمضان 1442 هجری قمری و مطابق با 19 آوریل سال 2021 میلادی است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵    
با حضور خیّر نیک اندیش گنابادی و پذیرش هزینه 5 میلیارد ریالی، روند احداث کتابخانه عمومی روستای روشناوند سرعت گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۵    
کتابخانه عمومی شهر نیویورک برای اولین بار از تاریخ تاسیس این کتابخانه در نظر دارد یک فستیوال ادبی به صورت مجازی برای کاربران خود برگزار کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان کبودراهنگ با 12 کتابخانه عمومی و بیش از 100 هزار جلد کتاب در این زمینه، شهرستان پیشرو استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان، با اشاره به پیشرفت 90 درصدی کتابخانه مرکزی رشت، گفت: کتابخانه مرکزی رشت بزرگترین کتابخانه عمومی شمال کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر کل کتابخانه های استان مرکزی گفت: 80 واحد کتابخانه عمومی استان با توجه به تصمیم ستاد کرونا و قرمز شدن وضعیت استان تا 10 روز آینده تعطیل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: کتابخانه عمومی رانکوه با امانت 80 جلد کتاب در قالب اجرای طرح کتاب دوخان بیشترین میزان امانت را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: کتابخانه عمومی سیار ظرفیت بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ مطالعه بویژه در مناطق حاشیه ای شهر است که راه اندازی آن در بندر بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۰    
کتابخانه عمومی شهر نیویورک نامزدهای نهایی جایزه داستانی خود را اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
منوچهری گفت: با اجرای طرح محیا در فارس با اعتبار 2 میلیارد برای 50 کتابخانه از 11 شهرستان فارس که منابع کمتری داشتند کتاب ارسال شده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در استان زنجان، در 50 کتابخانه عمومی استان خدمات به صورت مجازی ارائه خواهد شد.
دروازه سنگی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به همت اداره کتابخانه های عمومی خوی و ماهنامه سراسری ندای قلم نشستی با موضوع “کندوکاوی پیرامون ادبیات معاصر ایران” برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری دروازه سنگی ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال پایانی جنگ ،عده ای جوان پرشور برازجانی که از دور دستی بر آتش هنر داشتند در ساختمان قدیمی کتابخانه عمومی شهید برازجان که آن روزها تنها پاتوق فرهنگی شهر محسوب می شد و هم مرکز ترویج کتابخوانی بود و هم تنها دلخوشی نسل سوخته دهه 60گردهم آمدند و سنگ بنای دفتری را پایه ریزی کردند تا امروز پس از 3 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مرمت کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز به دلیل آنچه مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس آن را افزایش قیمت ها و ضرر پیمانکار پیشین نامید بار دیگر به مناقصه گذاشته شد و به گفته او بر این اساس با انتشار فهرست بهای جدید مرمت، مناقصه تعیین پیمانکار در سال 1400 برگزار می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، پلیس کانادا اعلام کرد در حمله با سلاح سرد در منطقه لین ولی در ونکوور یک نفر کشته شد و دست کم 5 نفر دیگر زخمی شدند. پلیس اعلام کرد به چند نفر در داخل و نزدیک یک کتابخانه عمومی در ونکوور در غرب کانادا حمله شد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده در ایام نوروز امسال 4 کتابخانه سید افضل موسوی گلشهر، سهروری و کتابخانه خیرساز حاج احمد مهدوی در زنجان و یک کتابخانه نیز در ابهر طبق زمان بندی تعیین شده فعالیت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۲    
پلیس ونکوور از کشته شدن یک زن و زخمی شدن پنج نفر دیگر در حمله با چاقو در یک کتابخانه عمومی این شهر خبر داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس کانادا اعلام کرد که حمله یک شخص با چاقو به چندین نفر در شمال ونکوور در حوالی یک کتابخانه عمومی یک کشته و 6 زخمی بر جای گذاشته است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۲    
مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر مازندران گفت: با حمایت دولت اعضای سه کتابخانه عمومی روستایی مازندران بیمه اجتماعی می شوند. محمد ابراهیمی از بیمه اعضای کتابخانه های عمومی روستاهای کهنه سرا نوشهر، اسرم میاندورود و یانه سر بهشهر که منتخب ملی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب شدند، خبر داد ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۶    
کتابخانه عمومی شهر لندن اعلام کرده است که قصد دارد صد و هشتادمین سالگرد تاسیس خودش را با راه اندازی فستیوالی سه روزه جشن بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال 1400 نخستین وقف استان فارس با نیت ساخت کتابخانه عمومی در شیراز به ثبت رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی با همراهی رییس نهاد کتابخانه عمومی و بسیج هنرمندان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فهرج دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
مراسم رونمایی از کتاب ابریست هوای ما تالیف سید صادق خاموشی و بازدید از کتابخانه رشید یاسمی همزمان با سالروز تاسیس کتابخانه های عمومی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب صبح امروز به مناسبت سالروز تاسیس کتابخانه های عمومی از کتابخانه عمومی رشید یاسمی ...
استانداری همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، مصطفی آزادبخت، در آیین بهره برداری از کتابخانه عمومی پاسارگاد روستای ینگی کند ملایر اظهار داشت: اگرچه امکانات مالی ما با استکبار قابل مقایسه نیست، اما فرهنگ غنی و مردمی که از این فرهنگ درس گرفته اند، با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۵    
رشت - ایرنا - استاد محمد رحیم اسدیان را در انزلی به عنوان استاد زبان انگلیسی می شناسند که در سالهای دور آن زمان که هنوز تبادل کتاب به شیوه امروز مرسوم نبود کتاب هایی را در اختیار مشتاقان کتاب خوانی قرار می داد و به این ترتیب پایه های اولیه تاسیس کتابخانه عمومی در بندرانزلی را بنیان نهاد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کتابخانه عمومی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان زهک در روستای کُهک افتتاح شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان، گفت: سه کتابخانه عمومی روستایی در استان آماده بهره برداری شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- ساخت 25 باب کتابخانه عمومی از سال 92 تاکنون در خراسان شمالی تحول گستره ای در این حوزه ایجاد کرده است به طوریکه دوران طلایی توسعه خانه های یار مهربان و چراغ کتابخانه ها در این خطه پر فروغ تر از گذشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۶    
کتابخانه عمومی سید کامل امامی در بوکان افتتاح شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۰    
شهردار چهارباغ در آیین افتتاح کتابخانه عمومی مهدی آباد گفت:از امروز خدمات فرهنگی وکتابخوانی به شهروندان مضاعف می شود
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 10 شهر و 17 روستای بالای 2 هزار و 500 نفر جمعیت در این استان کتابخانه عمومی ندارد.
به مناسبت هفته درختکاری آئین درختکاری با حضور امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان آرادان در کتابخانه عمومی این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۹    
همزمان با سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص) و بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی محفل ادبی پیامبر مهربانی در کتابخانه عمومی شهید فهمیده این شهرستان برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۱    
شهردار چهارباغ گفت: در آستانه مبعث رسول اکرم "ص" آیین افتتاح کتابخانه عمومی استاد شهریار مهدی آباد با حضور مسوولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار و این شهرک برای اولین بار صاحب کتابخانه عمومی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، از افتتاح کتابخانه عمومی سید کامل امامی شهرستان بوکان خبر داد.