شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۳:۱۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «کتابخانه عمومی»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فعالیت اداره مخازن و کتابخانه عمومی زیر مجموعه اداره کل اطلاع رسانی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در ویدئویی با عنوان 99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران تولید و منتشر شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: کتابخانه عمومی حسینی مسجد جامع زنجان پس از نزدیک 15 سال تعطیلی، هفته کتاب امسال پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کتابدار کتابخانه عمومی گلستان بخش بیستون گفت:با پیگیری های مستمر و ارتباط با صنایع بخش بیستون و صنایع استان، 250 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی بخش بیستون، کتابخانه عمومی گلستان، شهدای چهر و ملاصدرا، اهدا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد مخدومی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت: روستای تنگی سر سنندج صاحب کتابخانه شد و شمار کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج به 13 مورد رسید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۴    
کتابخانه عمومی ماموستا قانع در روستای تنگی سر شهرستان سنندج، پنجشنبه 1 آبان با حضور استاندار کردستان به بهره برداری رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
با حضور استاندار کردستان و مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان و جمعی از مدیران کل استان و فعالان فرهنگی و هنری عرصه کتاب و کتابخوانی و اهالی روستا، کتابخانه عمومی روستای تنگیسر از توابع شهرستان سنندج افتتاح و به بهره برداری رسید
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۸    
محمدبیگی گفت: شرایط بهره مندی صاحبان صنایع از معافیت های مالیاتی در قبال احداث کتابخانه های عمومی مطابق با ماده 172 قانون مالیات های مستقیم فراهم است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۲    
به مناسبت هفته ناجا ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مسوول کتابخانه عمومی بافرمانده نیروی انتظامی شهرستان فهرج دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳    
جوزف آرمتیوز سردبیر فصلنامه کتابخانه عمومی در وبینار ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی به بررسی موضوع ارزش افزوده کتابخانه عمومی می پردازد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت مسئول کتابخانه عمومی اندیشه لواسانات بزرگ؛ کتاب به بلندای آن ردا نوشته سیدعلی شجاعی در بستر فضای مجازی کتابخانه برای اعضاء و علاقمندان معرفی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به اهمیت ترویج کتاب و کتابخوانی گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موجب افزایش آگاهی، توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع می شود.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان بر لزوم احداث کتابخانه عمومی در محلات اردکان تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه سرپرست اداره کتابخانه عمومی و تعدادی از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد با حجت الاسلام رضازاده، امام جمعه شهرستان ریگان دیدار و گفتگو کردند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان با شهردار جدید شهر اردکان دیدار کرد. در این دیدار بر لزوم راه اندازی کتابخانه عمومی در محلات پرجمعیت و فاقد کتابخانه شهر تأکید شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
چیا قادری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد نسخه کتاب گویا به صورت لوح فشرده در سه کتابخانه عمومی مهاباد در قالب موضوع های مختلف که بخش عمده آنها ادبیات است موجود و در در صورت درخواست در اختیار افراد نابینا و کمبینا قرار خواهد گرفت. وی با اشاره به اینکه کتاب بریل [...]
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به همت معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد وبینار ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی با حضور جوزف متیو سردبیر فصلنامه کتابخانه عمومی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس و رئیس کتابخانه عمومی لارستان نسبت به اقدام اعضای شورای شهر تازه تاسیس دهکویه ابراز گلایه کرد و اظهار داشت ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پریسا کرمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پیشرفت کتابخانه مرکزی رشت به 78 درصد رسیده است، افزود: اتمام این نماد فرهنگی استان تا پایان سال را یکی از بزرگترین آرزوهای فرهنگی مردم استان عنوان کرد که تحقق می یابد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن عبدلی مسئول بخش نابینایان و کم بینایان کتابخانه عمومی آیت الله العظمی خامنه ای استان قم ضمن درخواست از سازمان بهزیستی کشور، نهاد کتابخانه های عمومی کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: ما را جزء فراموش شدگان جامعه قرار ندهید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۶    
افتتاح ساختمان همراه بیمار بیمارستان ولیعصر ممسنی ؛ آغاز ساخت بخش دیالیز و اورژانس بیمارستان ولیعصر ممسنی ؛ آغاز گازرسانی به 9 روستای شهرستان رستم و آغاز ساخت ایستگاه تقویت برق و کتابخانه عمومی شهر نورآباد از مهمترین این طرح ها بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کتاب رفیق خوشبخت ما روایتی از سلوک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مسئول کتابخانه عمومی شهدای لواسانات در بستر فضای مجازی کتابخانه برای اعضا و علاقمندان معرفی شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۹    
کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) مشهد، دومین کتابخانه عمومی مجهز به بخش نابینایان در کشور است. این کتابخانه با 400 نسخه کتاب بریل و بالغ بر 12 هزار کتاب گویاسازی شده، در حال خدمت رسانی به 310 عضو روشندل خود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۰    
به همت انجمن ادبی من یار مهربانم کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد و شاعران و رباعی سرایان خراسان رضوی جلسه بررسی قیام عاشورا در شهر مولانا برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت روز حافظ نشست کتابخوان با موضوع وجوه افتراق شعر، اندیشه و سلوک سعدی و حافظ در کتابخانه عمومی 15 خرداد خوی بصورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با اشاره به فعالیت 44 باب کتابخانه عمومی در ایلام، گفت: 6 کتابخانه در سطح استان در حال ساخت است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: 3 کتابخانه عمومی برای افتتاح در هفته کتاب و کتابخوانی آماده می شود،
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حیدری با بیان اینکه در تلاش هستیم که کتابخانه ها به یک پاتوق فرهنگی تبدیل شوند، گفت: با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، فعالیت های کتابخوانی در فضای مجازی همچنان تداوم دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۴    
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات کتابخانه های شهرستان تاکستان از کتابخانه عمومی شهید بهشتی بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز بزرگداشت حافظ شاعر پرآوازه ایران و جهان، سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار با اعضای کانون ادبی حافظ در محل کتابخانه عمومی 15 خرداد شهرستان پیشوا دیدار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در نشست ویژه ای با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان و سرپرست شهرداری رشت بر لزوم تسویه بدهی شهرداری در قالب احداث کتابخانه عمومی و ایجاد فضای مطالعاتی در رشت تاکید شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان یادآور شد: طی چند سال اخیر بخش های دفاع مقدس، کودک، کتب شهید مطهری، کرمان شناسی و... به بخش های کتابخانه عمومی کوهبنان اضافه شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر شریعتی در حاشیه بازدید از کتابخانه عمومی شهرستان کوهبنان اظهار داشت: باید شیوه های مختلف ایجاد جاذبه شود تا مراجعه کنندگان با رغبت بیشتری وارد کتابخانه شوند و به مطالعه و امانت کتاب مبادرت ورزند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۵    
سید حمید رضا کاظمی بر ضرورت راه اندازی هرچه سریعتر کتابخانه عمومی شماره دو در پلذختر به عنوان یکی از درخواست های مکرر مردم تاکید کرد.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۸    
سرقت در محل کار پدیده جدیدی نیست، اما این مورد کمی متفاوت است. اخیراً یکی از کارمندان کتابخانه عمومی شهر آستین تگزاس متهم به سرقت تونر چاپگر با ارزش 1.3 میلیون دلار و فروش آن ها به صورت آنلاین شده است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۲    
شهرری(پانا)- پنجمین کتابخانه گروه جهادی شهدا با حضور علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نام شهید حاج احمد متوسلیان در دبستان شهید عباسی دولت آباد افتتاح شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۴۸    
فرشته طهماسبی گفت: به بهره برداری رسیدن پروژه های ساخت کتابخانه عمومی در سطح استان از خواسته های بحق مردم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۰    
در آستانه فرارسیدن روز جهانی کودک، نشست مجازی نگاهی به ادبیات کودک در ایران به میزبانی کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مسئولان اجرایی وزارت راه در رابطه با روند پیشرفت پروژه های راه در شهرستان گله مندیم، گفت: وزارت راه نتوانسته حداقل توقعات مردم در این حوزه را تأمین کند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰    
حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از دکتر هادی قوامی و همسرش نسرین قوامی خیران کتابخانه عمومی روستای بزنج اسفراین که با هزینه خود این کتابخانه را تاسیس کرده اند با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود قدردانی کرد.
حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از هاجر قادری مدیرکانون فرهنگی و هنری معراج السعاده و مولف 25 عنوان کتاب روستای بزنج اسفراین با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود در حاشیه افتتاح کتابخانه عمومی این روستا قدردانی کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی گفت: تلاش می شود پس از رفع نواقصات عمرانی ساختمان استیجاری در شهر حاجیلار ، یک باب کتابخانه عمومی در این شهر تجهیز و راه اندازی شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۴    
"حسین سروری" معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تهران ضمن بازدید از کتابخانه عمومی مرکزی پارک شهر، از نزدیک در جریان فعالیت های این کتابخانه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست پرسش و پاسخ با حضور رزمنده و پژوهشگر دفاع مقدس در کتابخانه های عمومی کرمانشاه برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کتابخانه عمومی روستای دوستدار کتاب بزنج اسفراین به همت خیرین و با پیگیری اهالی فهما در این روستا رسما به روی عموم علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی گشایش یافت.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در بستر فضای مجازی توسط کتابداران کتابخانه عمومی علامه محمد تقی ایوانکی برگزارشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۳    
مدیر کانون فرهنگی و هنری معراج السعاده روستای دوستدار کتاب بزنج از افتتاح پروژه های فرهنگی و اقتصادی شامل مجتمع فرهنگی چند منظوره، کتابخانه عمومی این روستا و نیز بهره برداری از کارگاه تولید قارچ ویژه بانوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۶    
مسئول کتابخانه عمومی حافظ روستای خرق شهرستان فاروج از اهدای 1238 نسخه کتاب توسط خیران روستا به این کتابخانه خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر شعر دفاع مقدس با عنوان یاد یاران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان برگزار شد.