یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۰۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «شهرستان ملایر»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: در دهه وقف به 800 نفر از بیماران سرطانی و صعب العلاج کمک هزینه درمانی پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، مقدار 755 تن انواع کود شیمیایی ازته، پتاسه و فسفاته توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان در مهرماه سالجاری برای کارگزاران شهرستان ملایر ارسال شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از افزایش 160 درصدی دستگیری متهمان جرائم مالی و اقتصادی در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملایر گفت: امسال 12 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی شهرستان جذب و پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف دو انبار احتکار مواد غذایی و بهداشتی به ارزش 12 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت برای شهرستان ملایر در مهر ماه سالجاری مقدار 750 تن انواع کود شیمیایی ازته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: امسال افزایش 14 درصدی کشف سوخت و فرآورده های نفتی قاچاق در شهرستان داشته ایم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای مرحله سوم کمک های مومنانه در شهرستان ملایر گفت: در این راستا 3 هزار و 500 بسته معیشتی و یک هزار و 500 بسته لوزم التحریر تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: کشف جرائم رایانه ای در 6 ماهه امسال در ملایر 54 درصدی افزایش داشته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان، محمدرضا بشری به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر منصوب و از زحمات و تلاش های هادی سلگی قدردانی شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در حکم محمد پورداود خطاب به بشری آمده است: ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از افزایش 54 درصدی کشف جرائم رایانه ای توسط پلیس فتا شهرستان ملایر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸    
نوروزی گفت: شهرستان ملایر با بیش از 170 موقوفه جایگاه برتر استان همدان و جایگاه ویژه ای را در کشور دارد وموقوفات سیف الدوله ،شیخ الملوک فخرالحاجیه و... از مهمترین موقوفات درآمد زا در ملایر هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان ملایر گفت: خاستگاه اولیه گیاه زعفران در ایران، شهرستان های ملایر و نهاوند بوده اما به علت استقبال کم کشاورزان این منطقه در کشت این گیاه، کم کم به سمت خراسان کوچ کرد و امروز این منطقه به قطب زعفران ایران تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان روستای طجر علوی در 25 کیلومتری شمال شهرستان ملایر واقع شده که از سمت شمال با روستای علوی و از سمت جنوب با روستای دشت آباد همسایه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری 11 معتاد متجاهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر ملایر خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به اتفاق نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی،رئیس منابع طبیعی ومعاون دانشجوئی دانشکده منابع طبیعی ومحیط زیست ملایر ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا اعضای کارگروه توسعه صادرات استان روز سه شنبه به مناسبت روز ملی صادرات از کارخانه رُز پالایش غرب واقع در شهرستان ملایر دیدن کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر درباره سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب از برنامه شاد هشدار داد و گفت: اخیراً مجرمان سایبری با ساخت اکانتی تحت عنوان پشتیبانی برنامه شاد به دنبال دسترسی غیرمجاز به نسخه دوم برنامه شاد کاربران، برای انجام اعمال مجرمانه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ملایر از ایجاد بازارچه دائمی مبلمان در ملایر خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پروژه های آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با اعتبار 20 میلیارد تومان در 15 حوزه آبخیز استان از پیشرفت فیزیکی 30 درصدی برخوردار است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان، معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان در بازدید از پروژه های آبخیزداری شهرستان ملایر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملایر گفت: امسال 150 هکتار از اراضی شهرستان ملایر زیر کشت کلزا رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸    
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از توزیع 2 هزار بسته معیشتی همزمان با دهه وقف در ملایر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون سرمایه گذاری و توسعه منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان از ایجاد بازارچه صنایع دستی در شهرجهانی مبل و منبت خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ حمید رضا سپهری نیا، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر با اشاره به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش و هفته ملی سلامت بانوان را به اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان با همکاری هیئت های ورزشی بیش از بیست برنامه فرهنگی ورزشی اجرا می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: سوانح رانندگی منجر به فوت ،امسال نصف مدت مشابه پارسال است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ شامگاه یکشنبه گشت مشترک بازرسی، از صنوف بلوار دکتر بابک ملایر، جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت مصوبات ستاد استانی کرونا بازدید کردند . ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری هشت سارق در نتیجه اجرای مقتدرانه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قدرت الله ولدی روز یکشنبه در ستاد مقابله با کرونا در شهرستان ملایر با تاکید بر اینکه برای حفظ سلامتی مردم با کسی تعارفی نداریم اظهار داشت: این شهرستان در شرایط وخیم قرمز کرونا قرار دارد و برای تغییر این روند همه باید پای کار باشند و به وظایف خود عمل کنند. وی خطاب به [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری هشت سارق در نتیجه اجرای مقتدرانه طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۰    
سرپرست اداره ورزش و جوانان ملایر از توزیع یک هزار کیلو صیفی جات و 50 بسته لوازم التحریر در بین خانواده های جامعه هدف شهرستان ملایر همزمان با هفته تربیت بدنی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰    
نشست صمیمی فرمانده سپاه ناحیه ملایر با فرماندهان و اعضاء شورای پایگاه های تابعه حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) شهرستان ملایر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
300 بسته حمایتی و معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه همزمان با رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا(ع) به همت حوزه های حضرت معصومه(س) و امام سجاد(ع) بین نیازمندان در بخش سامن شهرستان ملایر توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام پایانی صفر، یکصد بسته مواد غذایی در بین بیماران سرطانی نیازمند شهرستان ملایر توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۹    
نشست صمیمی فرمانده حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) شهرستان ملایر با فرماندهان پایگاه تابعه حوزه پیرامون ایجاد کارگاه های اشتغالزایی بانوان با استفاده از ظرفیت صندوق های قرض الحسنه بسیجیان برگزار شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ علی آباد دمق یکی از روستاهای بزرگ شهرستان ملایر است که بر اساس آخرین آمار سرشماری نفوس و مسکن بیش از 3 هزار و 700 نفر جمعیت دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز جامع سلامت " سعدی " به همت خیرین شهرستان ملایر افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۹    
جلسه آموزشی و توجیهی فضای مجازی شورای پایگاه های مقاومت حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) شهرستان ملایر در سالن شهید آوینی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۹    
بازرسی واحد های صنفی شهرستان ملایر با حضور بازرسان فرمانداری ویژه، ادارات صمت و بهداشت و اتحادیه های صنفی با همراهی اصحاب رسانه از 17 واحد انجام و سه واحد متخلف به تعزیرات معرفی شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس فرمانداری و رییس اداره راهداری و حمل و نقل از ترمینال مسافربری و تاکسی های شهرستان ملایر در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا بازدید کردند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت جلسه ای با آقای حجت الاسلام و المسلمین آقای احد آزادیخواه نماینده مردم شهرستان ملایر استان همدان که رئیس مجمع نمایندگان استان همدان و دبیر کمیسیون کشاورزی ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان از کارگزاری تعاونی تولید کشاورزی باغداران شهرستان ملایر استان همدان در روز سه شنبه 22 مهرماه سالجاری بازدید کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره استاندارد شهرستان ملایر به تعلیق سه پروانه کاربرد علامت استاندارد اشاره و اعلام کرد: 11 پروانه کاربرد علامت استاندارد از مهر 98 تا مهر 99 در این شهرستان ابطال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مربی بوکس شهرستان ملایر گفت: محمدرضا براتی با توجه به تأیید کارشناسان و متخصصان رشته بوکس در ایران و آسیا به عنوان کم سن ترین اعجوبه ورزش بوکس ایران و آسیا انتخاب و معرفی شد که جزء پنج نفر استعدادهای درخشان آسیاست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه مرواربافی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 300 نفر در شهر ازندریان شهرستان ملایر به همت حوزه مقاومت مهدیه جوکار افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کاظم محمدی شامگاه دوشنبه در نشست مشترک با فعالان مبلمان منبت شهرستان ملایر اظهار داشت: در تلاش هستیم با این اقدام تا جایی که امکان داشته باشد بازارهای جدیدی را برای فعالان این 2 حوزه مهیا کنیم. وی با بیان اینکه رقابت کالاهای لوکس همیشه سخت است، مبلمان را نیز جزء کالاهای لوکس دانست و [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۶    
ایسنا/همدان مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملایر با اشاره به اشتغالزایی 150 نفر در کارگاه های تولید ماسک اعلام کرد: اکثر افراد بکار گرفته شده در کارگاه های تولید ماسک خانم های بی سرپرست و یا بدسرپرست هستند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام احد آزادیخواه شامگاه دوشنبه در نشست مشترک فعالان صنعت مبل و منبت شهرستان ملایر که با حضور رییس اداره تنظیم روابط خارجی استان های وزارت امور خارجه برگزار شد اظهار داشت: با وجود تولیدکنندگان خوب و قوی در صنعت مبلمان منبت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام احد آزادیخواه عصر دوشنبه در نشست مشترک فعالان اقتصادی و تولید و صادرکنندگان کشمش شهرستان ملایر که با حضور رییس اداره تنظیم روابط خارجی استان های وزارت امور خارجه برگزار شد افزود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ قدرت الله ولدی روز دوشنبه در نشست مشترک فعالان اقتصادی و تولید و صادرکنندگان کشمش شهرستان ملایر اظهار داشت: با فعال شدن رایزن های اقتصادی در حوزه صنعت، معدن و تجارت در کشورهایی که دارای سفارت خانه هستیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از توقف خودروی سواری حامل مواد مخدر در ملایر خبر داد.