شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۵۵Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره ورزش و جوانان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴    
ساوه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوه گفت: یکی از مطالبات جدی ورزشکاران شهرستان ساوه تخصیص سهمیه مسکن ملی ویژه این قشر است.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳    
جلسه هیات غریق نجات شهرستان هشترود با حضور مشاور کشوری هیات، رئیس استانی هیات، شهردار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود با موضوع بررسی مشکلات این هیات و راههای کاهش غرق شدگی در آب سد و همچنین نحوه فعالیت استخر برگزار شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهران گفت:تجهیزات ورزشی به مربیان، در نقاط شهری و روستایی شهرستان مهران اختصاص یافت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۵۱    
بررسی مسائل و مشکلات ورزش بخش بیرم به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان در محمدحسن طیبی جلسه ای با حضور مسوولین،...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۶    
برگزاری فستیوال مدارس فوتبال شهرستان نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد فستیوال مدارس فوتبال شهرستان نجف آباد در رده های سنی زیر 9 و زیر 11 سال در روزهای دوشنبه و سه شنبه 22 و 23 شهریور 1400 در زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۶    
کسب مقام دوم زینب براتی در مسابقات کونگ فو کشور به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد زینب براتی کونگ فوکار شهرستان نجف آباد در مسابقات مجازی کشوری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹    
هفتمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در دزفول امروز توسط مجمتع نیکوکاری رادمان در سالن غدیر اداره ورزش و جوانان این شهرستان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: دکل های روشنایی ورزشگاه آزادی این شهرستان با 40 میلیارد ریال هزینه نصب و راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/زنجان رئیس اداره ورزش و جوانان سلطانیه گفت: در حال حاضر این شهرستان فاقد سالن کشتی برای علاقه مندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان از میزبانی شهرستان میبد در برگزاری مسابقات قهرمانی کبدی بانوان منطقه چهار انتخابی کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار گفت:502 سازمان مردم نهاد در ایلام فعال بوده که از این تعداد 79 سازمان مربوط به اداره کل ورزش و جوانان این استان می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند از کسب دو مدال طلا توسط دوچرخه سوار نهاوندی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۲    
ایسنا/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد گفت: از جامعه فوتبال شهرستان درخواست داریم تا برای تحقق مطالبه خود در رابطه با مرمت و بازسازی زمین چمن طبیعی مجموعه آزادی سعه صدر داشته باشند چرا که برای تحقق مطالبه به حق آنان برنامه ریزی شده و کار در چارچوب کار کارشناسی در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد گفت: سالن ورزشی شهدای وانان با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی در نیمه دوم سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: برخی ورزشگاه ها با ادارات اوقاف و شهرداری تعارض مالکیت دارند و به جهت معارضان، متولی موقوفات حکم قلع و قمع گرفته که لازم است دستورات ویژه ای در خصوص معارضین مجموعه ها صادر شود.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۶    
کسب مدرک داوری فدراسیون جهانی شطرنج توسط فرزانه ایمانیان به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد فرزانه ایمانیان از داوران شطرنج شهرستان نجف آباد موفق به ارتقا درجه داوری و کسب مدرک داوری فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران گفت: چارت سازمانی ورزشی استان تهران در حد ام القرای ورزش کشور نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: فاطمه جعفری بانوی این شهرستان به عنوان فیزیوتراپ، تیم ملی را در رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا همراهی می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ازسوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، مسعود حسینی به عنوان سرپرست اداره ورزش شهرستان هلیلان معرفی شد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منوچهر برمکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر از برگزاری بیش از 90 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۸    
با پیگیری هیات دوچرخه سواری شهرستان کاشان و موافقت و حضور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان محل احداث پیست دوچرخه سواری شهرستان کاشان جانمایی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نهاوند-سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند از حضور آقایان فرود ظفری، علی ظفری، امیر شاهمرادی و امیر کیانی، ووشوکاران نهاوندی در لیگ برتر کشور خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: “کارزان قزاق” و “علی شجاعی” 2 کوهنورد ملی پوش این شهرستان در یک حرکت نمادین به مناسبت سالروز درگذشت “محمد اوراز” مسیر شهرهای مهاباد تا نقده را به صورت کوهپیمایی طی کردند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جمال پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از برگزاری بیش از 30 رویداد فرهنگی و برنامه ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو از انعقاد تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره ورزش و جوانان در خصوص بهسازی، نوسازی و آماده سازی زمین چمن میدان فوتبال ماکو در نخستین روز شهریور ماه سال جاری خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، افشین مولایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور به همراه حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس اداره ورزش وجوانان وجمعی از مسئولان از ظرفیت های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله باشگاه سوارکاری، سالن اختصاصی بدنسازی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱    
سید ابوالفضل حسینی نیا فرماندار مینودشت به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در مراسم استقبال از مهدی مصطفی لو در اداره ورزش و جوانان شهرستان حضور یافتند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان غلامرضا حدادیان حسین رمضانی را به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان جرقویه منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، "حسن نام آور" به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزآباد با اشاره به اینکه پیگیری لازم را برای استفاده از سالن ورزشی بایگان انجام داده ایم، گفت: به محض واریز وجه طی یک هفته عملیات انتقال برق، اجرا می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۷    
ریاست سازمان ورزش بسیج مستضعفین،معاون ورزش بسیج سپاه استان بامدیرکل اداره ورزش وجوانان استان کرمانشاه دیدار کرد و درخصوص برنامه های ورزش بسیج جلسه ای صورت گرفت.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶    
جلسه همفکری و تعامل ورزش و دانشگاه به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد جلسه همفکری و همکاری اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶    
صعود کوهنوردان باشگاه نگین دماوند نجف آباد به بلندترین قله ایران به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد تعداد 22 نفر از کوهنوردان باشگاه نگین دماوند نجف آباد به سرپرستی بهرام امیری ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دعوت ناهید پورشبانان به اردوی تیم ملی ووشو به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد ناهید پورشبانان ووشوکار نجف آبادی برای حضور در مرحله نهایی اردوی تیم ملی ووشو انتخابی مسابقات مجازی جهانی تالو دعوت شد. ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دو وزنه بردار نوجوان نهاوندی به اردوی تیم ملی ملحق شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۶    
ایسنا/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر با اشاره به کسب عنوان قهرمانی ملایر در مسابقات پرس سینه کاپ آزاد کشور، گفت: مسابقات پرس سینه کاپ آزاد کشور گرامیداشت هفته دفاع مقدس با قهرمانی ملایری ها در جزیره سیفیه به کار خود پایان داد.
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۲    
به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ قابل توجه ستاد پیشگیری از کرونا در بوکان❗️البته اگر وجود خارجی داشته باشد در شرایطی که در بوکان در وضعیت قرمز قرار دارد، ظرفیت تخت های بیمارستان تکمیل شده است و بیشتر روزها افرادی به دلیل این بیماری جان خود را از دست می دهند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحوم قبادی از ورزشکاران پیشکسوت و مربیان با اخلاق و باسابقه این شهرستان بود که متاسفانه روز گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن 66 سالگی جان خود را از دست داد. قرنی مصطفی پور اضافه کرد: وی چندین [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان بهار روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات رکوردگیری در رشته کورسی جاده قهرمانی استان همدان گرامیداشت مرحوم حسن دائمی به میزبانی شهر بهار برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، ورزشکاران جهرمی دو نشان طلا و دو نشان برنز گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۸    
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان گلپایگان به دنبال سلسله دیدارهای خود با مسئولین این شهرستان، با رییس اداره اوقاف و امور خیریه و همچنین مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان دیدار و در خصوص نحوه همکاری های بین دستگاهی گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر از عضویت ورزشکاران ملایری در تیم های مطرح کشور خبر داد و گفت: " سید سجاد موسوی"، قهرمان جهانی و خوش نام ملایری طی حکمی از سوی فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای به عضویت تیم ملی بزرگسالان زورخانه ای کشور انتخاب و معرفی شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: یکی از اماکن شهر گیان پس از مرمت و بهسازی به خانه کشتی این شهر تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات کاپ آزاد پرس سینه با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت بدنسازی و پرورش اندام در محل پارک سیفیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نهاوند-سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: به زودی کاراته کاران نهاوندی برای اولین بار صاحب مکان تخصصی برای انجام تمرینات خود خواهند شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سیدناصر میرمرسلی رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال عصر امروز در جمع خبرنگاران از کسب عنوان قهرمانی تیم فجر شهرستان خلخال در مسابقات فوتبال جوانان این شهرستان خبرداد و گفت ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۶    
صعود کوهنوردان باشگاه فردان نجف آباد به قله هرم از رشته کوه دنا به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد تعداد 7 نفر از کوهنوردان باشگاه فردان نجف آباد به سرپرستی وحید همایونی ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۶    
دعوت ابوالفضل کیماسی به اردوی تیم ملی ترامپولین به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد ابوالفضل کیماسی ژیمناست 17 ساله نجف آبادی برای حضور در اُردوی تیم ملی ترامپولین در رده ی سنی (21-17) سال زیر نظر ناصر خضری سرمربی تیم ملی دعوت شد. ...