پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۸:۲۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امکانات ورزشی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - 100 نفر از بسیجیان نمونه آستارا به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج تجلیل شدند و سپاه این شهرستان، چند پایگاه مقاومت را با تامین وسایل و امکانات ورزشی تجهیز کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۱    
شهردار زاهدان گفت: پارکهای سطح شهر به امکانات ورزشی از جمله زمین فوتبال و والیبال مجهز می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی همدان، نظارت بر درآمدزایی مطلوب از امکانات ورزشی استان و برنامه ریزی برای توسعه فعالیت های آکادمی و مدارس تخصصی ورزشی جزو مهم ترین اهداف این شورای تخصصی دانست.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام کمیته برگزاری بازی های زمستانی پکن 2022 رویدادهای بین المللی تست با برنامه های ورزشی جایگزین خواهند شد. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از چاینا دیلی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم ترین مباحث پیرامون ورزش و جوانان توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات ورزشی در شهرستان ها است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۲:۳۸    
فرماندار خاش گفت: در شهرستان خاش امکانات ورزشی تخصصی وجود ندارد و در بخش ورزش با کاستی های متعددی روبرو هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وقتی صحبت از امکانات ورزشی به میان می آید، خاطره وجود پروژه های نیمه تمام در ما زنده می شود. پروژه هایی که برخی از آنان عمرشان به بیش از 35 سال می رسد و اکنون باید مجدد بازسازی یا تخریب و نوسازی شوند در حالی که هیچ گاه مورد بهره برداری قرار نگرفته اند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۴۴    
وقتی صحبت از امکانات ورزشی به میان می آید، خاطره وجود پروژه های نیمه تمام در ما زنده می شود. پروژه هایی که برخی از آنان عمرشان به بیش از 35 سال می رسد و اکنون باید مجدد بازسازی یا تخریب و نوسازی شوند در حالی که هیچ گاه مورد بهره برداری قرار نگرفته اند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۲    
زاهدان خبرنگار ابتکار :طی نشستی که با حضور شهردار زاهدان، مدیران مناطق پنجگانه و تعدادی از مدیران و مسئولین ذیربط به منظور بررسی وضعیت زمینهای ورزشی در نواحی مختلف شهر برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بخشدار مرکزی کاشمر گفت: به جز یک روستا تمامی روستاهای بخش مرکزی کاشمر از امکانات ورزشی مناسب و خانه ورزش روستایی برخوردار هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم فیروزآباد و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و سرمربی تیم ملی فوتسال دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی وزارت ورزش و جوانان به زیرساخت های ورزشی استان، امکانات ورزشی در حوزه انتخابیه خود را در حد صفر برشمرد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۳:۳۰    
دشت حر: استاندار کرمانشاه در سفر به شهرستان ثلاث باباجانی و در پاسخ به درخواست مردم این شهرستان به ایجاد امکانات ورزشی چون استخر و زمین چمن، قول رسیدگی به این موضوع را داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه گفت: 12 خانه ورزش روستایی در 2 بخش نالوس و مرکزی این شهرستان در راستای ارائه خدمات بیشتر به جوانان در مناطق محروم به وسایل و امکانات ورزشی تجهیز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرید بهرامی گفت: زمین چمن مجموعه ورزشی خیام خرم آبادبا رویکرد توجه و حمایت ورزش و استعدادیابی ساخته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۰    
تهران - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از تجهیز تمام پارک های پایتخت به وسایل و امکانات ورزشی خبرداد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در نظر دارد با تخصیص اعتبارات و حمایت از ورزش همگانی، سلامت و شادابی را در سطح استان توسعه دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تاکید بر سیاست دولتمردان در برخورداری متوازن جوانان روستایی و شهری از امکانات ورزشی گفت: توجه به موضوع ورزش در روستاهای استان از اهداف دولت است که باید زیر ساخت های لازم برای این منظور در روستاها ایجاد شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۳    
سرمربی خوزستانیِ تیم فوتبال زسکا تاجیکستان در بازدید از تمرین تیم فوتبال ستارگان بندر امام خمینی، امکانات ورزشی این شهر را متناسب با استعدادهای موجود ندانست.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶    
فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به تاثیر نشاط اجتماعی بر کیفیت زندگی شهروندان؛ بر توجه بیشتر به ارتقای فعالیت ها و امکانات ورزشی این شهرستان در راستای افزایش شور و نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۱    
همزمان با هفته تربیت بدنی 9 خانه ورزش روستایی در بهمئی بهره برداری و به امکانات ورزشی تجهیز شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: افتتاح 22 زمین چمن مصنوعی، هفت کلاس درس تربیت بدنی، هنرستان ورزشی شرق استان و پنج مدرسه پویا از مهمترین برنامه های هفته تربیت بدنی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ این بوستان در محله هرندی در منطقه 12 تهران احداث شده است و برای ساخت این فضای سبز، دیواری به مساحت 2 کیلومتر بنا گردیده و دارای امکاناتی همچون دریاچه، کتابخانه، سالن آمفی تئاتر باز، میدانگاه توقف و تعامل فرهنگی و امکانات ورزشی و بازی کودکان است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، بوستان زندگی صبح امروز با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در محله شهید هرندی به بهره برداری رسید. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
صدیقی با تاکید بر نگهداری استاندارد تجهیزات و اماکن ورزشی تا رفع کرونا گفت: با رعایت اصول بهداشتی امکانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه ها قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۰    
9 خانه ورزش روستایی با اعتبار 900 میلیون ریال در بهمئی بهره برداری و به امکانات ورزشی مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴    
اولین سالن ورزشی منطقه خط چهار حصار به دست بسیجیان جهادی ساخته خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۲    
ایلام - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: باید به امور ورزشکاران معلول نگاه ویژه شود و با شناسایی افراد مستعد، فضای مناسب برای استفاده از ظرفیت و استعداد آنها در حوزه ورزش فراهم شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۸    
تسنیم : ولی اسماعیلی، نماینده گرمی در مجلس از تدوین طرح سوال از مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان خبر داد. ولی اسماعیلی درباره محور سوال از وزیر ورزش گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توزیع عادلانه امکانات ورزشی در مناطق مختلف استان همدان تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها و به نقل از فدراسیون والیبال، رئیس و دبیر کمیته ساحلی فدراسیون روز دوشنبه در سفری یک روزه به استان یزد، از امکانات این استان برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
10 خانه ورزش روستایی در استان فارس با امکانات ورزشی تجهیز می شوند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : دهیار روستای رحمت آباد بزرگ استان قزوین گفت: مسئولین باید یک سیاست گذاری کلی برای روستاها اجرایی کنند تا مهاجرت صورت نگیرد که مهم ترین آن درآمد است چراکه افراد اگر بتوانند در یک منطقه درآمدزایی کنند، حتما ماندگار خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۵    
گروه استان ها- ووشوکاران شهرستان دیواندره از "عدم حمایت مسئولان و نبود امکانات ورزشی" گله مند و رنج می برند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۲    
امکانات ورزشی در هتل ها از واحدهای اقامتی لوکس اروپا و آمریکا شروع شد ولی خیلی زود به یکی از استانداردهای هتل های چهار و پنج ستاره در سرتاسر جهان تبدیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست اداره بهزیستی اردکان گفت: یکی از مهمترین مشکلات جمعیت سالمندان شهرستان علاوه بر مشکلات مالی ، می توان به مناسب نبودن مکان ها و تجهیزات شهری برای حضور آنها از جمله سالن های ورزشی مختص این قشر اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استاندار یزد با اشاره به لزوم تامین امکانات ورزشی برای سلامتی و نشاط اجتماعی ، ایجاد فضای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان را خواستار شد و گفت: باید به اصل ورزش به ویژه این رشته برای اقشار مختلف توجه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از 400 هزار شهروند سالمند از سانس منزلت مجموعه های ورزشی که شامل استفاده رایگان از مجموعه های آبی است، بهره مند شده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان گلپایگان گفت: 12 خانه ورزش روستایی شهرستان گلپایگان به تجهیزان ورزشی مجهز شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۵    
سمنان- ایرنا- رییس فدراسیون جانبازان و معلولان کشور گفت: دستگاه های اجرایی بر اساس قانون برای تقویت هیات های ورزش های جانبازان و معلولان استان ها تلاش کنند و امکانات ورزشی خود را در اختیار این هیات ها قرار دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۵    
رئیس نمایندگی ورزش و جوانان بخش آسارا گفت: فعالیت های خوبی در ورزش بخش آسارا صورت گرفته که از مهم ترین آن ها می توان به تجهیز 28 روستا به امکانات ورزشی و نیز فعال شدن 2 خانه کشتی اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معتمدیان با تشریح شرایط در شمال شهر بیرجند به عنوان منطقه ای کمتر برخوردار، همراهی و مساعدت بنیاد مستضعفان را در رفع نیازهای موجود به ویژه در تامین زیرساخت ها و امکانات ورزشی خواستار شد که با دستور بررسی و مساعدت رییس این بنیاد همراه شد.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۳    
شایسته سلامی، گروه ورزش: وقتی صحبت از امکانات ورزشی در استان مرکزی به میان می آید خاطره وجود پروژه های نیمه تمام که برخی از آنها عمرشان به بیش از 25 سال می رسد در ذهن ها می آید، علاوه بر اینکه روند توقف آن ها ادامه دار است بلکه به بهانه بازدید مسئولین داغ آن برای مردم دوباره تازه می شود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: این واحد دانشگاهی با توجه به امکانات ورزشی و اسکان مناسب آماده میزبانی مسابقات مختلف ورزشی در سطح ملی و دانشگاهی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۰    
کودکان در منطقه چهار، انتهای بلوار پنج تن درشهر مشهد به دلیل نبود امکانات ورزشی مناسب مجبورند در زمین خاکی ورزش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۶    
مربی تیم ملی موی تای کشور با حضور در بندر ماهشهر با حسن عسکری فر مسئول موی تای این شهرستان دیدار و گفت و گو و از امکانات ورزشی این رشته بازدید کردند.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دکترکیکاوس سعیدی در راستای برگزاری احتمالی برخی اردوهای تیم های ملی المپیکی در بوشهر از امکانات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی این شهر دیدن کرد . به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که زمین های خاکی تنها زیرساخت ورزشی برخی روستاهای مشهد است وظیفه تامین امکانات ورزشی در 357 روستای این شهرستان با وجود مصوبات قانونی بین مسوولان محلی پاسکاری می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: منطقه کوهستانی توچال در شمال پایتخت با ظرفیت های طبیعی بی نظیر و بکر در نزدیکی شهر شلوغ تهران، و امکانات ورزشی و تفریحی مناسب، فرصتی است تا مسئولان این حوزه، زمینه بهرمندی هر چه بیشتر شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی را بیش از پیش فراهم سازند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- ستاد اجرای امر به معروف و نهی از منکر ورامین از شورای اسلامی این شهر خواست، پارک ویژه بانوان با امکانات ورزشی و دوچرخه سواری در ورامین تکمیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با افتتاح طرح های ورزشی و عمرانی دانشگاه های کشور دانشجویان دختر بیشتر می توانند از این امکانات بهره مند شوند.