جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۸:۰۶Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امکانات ورزشی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: مردم از امکانات موجود منطقه 20 به دلیل فرسودگی و یا عدم نظارت اداره ورزش شهرستان ری نمی توانند به خوبی بهره برداری کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۱    
آیین توزیع وسایل و امکانات ورزشی بین مدارس شهرستان دیلم از محل اعتبارات مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان بوشهر برگزار شد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۳    
وزیر ورزش و جوانان به احیای طرح آمایش سرزمینی در وزارت ورزش و جوانان اشاره و خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح بی عدالتی در توزیع امکانات ورزشی برطرف می شود و تصمیمات نادرست نیز کمتر خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در دو سال اخیر و به همت دولت سیزدهم بیش از 400 خانه روستایی استان به امکانات ورزشی تجهیز شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس گفت: اخیرا دیداری با وزیر ورزش داشتم که بر تخصیص اعتبار برای بازسازی سالن های ورزشی و همچنین تخصیص امکانات برای این سالن ها تاکید شد و مقرر گردید موارد مطروحه در نشست انجام شوند و امیدوارم که این اتفاق سریعا انجام شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به جلسات شورای عالی ورزش و توجه ریاست جمهور و تمهیدات در نظر گرفته شده، اعتبارات خوبی برای سال 1403 در نظر گرفته شده که با استفاده از همه ظرفیت های که به وجود آمده امیدوارم هرچه زودتر این پروژه های نیمه تمام تکمیل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۸    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: جلسه ای با وزیر ورزش برگزار شد که در این جلسه پیرامون اختصاص اعتبار برای ساخت پروژه های ورزشی حوزه انتخابیه، تخصیص امکانات ورزشی و حل مشکل قهرمان صحبت شد که مقرر گردید اقدامات لازم انجام گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اظهار اینکه ارسال تجهیزات ورزشی به مناطق روستایی بر محور عدالت گستری صورت می گیرد، گفت: هدف ما توسعه عدالت ورزشی در مناطق روستایی و عشایری است که یک محور آن هم توسعه فضاها و امکانات ورزشی است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۳    
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل به تشریح امکانات ورزشی مدارس استان اردبیل پرداخت و گفت: هم اکنون 26 زمین چمن ورزشی مصنوعی به بهره برداری رسیده و 26 زمین دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در قالب طرح شهید صدرزاده نسبت به تجهیز 6 کارگاه تولیدی به امکانات ورزشی اقدام خواهیم کرد، یک هزار و 800 متر به سرانه ورزشی کارگران افزوده می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با توجه به نیاز مناطق کمتر برخوردار شهر به امکانات ورزشی همگانی و رویکرد شهرداری تهران برای کاهش فاصله شمال و جنوب؛ توسعه ورزشگاه های مردمی در برنامه ها مدیریت شهری قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- فرماندار آوج با بیان اینکه امکانات ورزشی آوج باید تقویت شود، گفت: پیگیری پروژه های عمرانی حوزه ورزش از اولویت های مدیریت شهرستان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در شورای عالی ورزش و تربیت بدنی: سند آمایش سرزمینی امکانات ورزشی ظرف سه ماه در وزارت خانه تنظیم شود تا بدانیم کدام مناطق کم بهره تر هستند ورزش کشور باید بر اساس آمایش سرزمینی توسعه پیدا کند تا عدالت در تقسیم امکانات ورزشی برای تمام نقاط کشور وجود داشته باشد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار توزیع عادلانه امتیازات ورزشی و حمایت همه جانبه جامعه استانی از ورزشکاران شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اعلام اینکه 179 خانه روستایی در این استان فعال هستند،یاداور شد: این خانه های با هدف افزایش بهره مندی روستاییان از زیرساخت های ورزشی به بهره برداری رسیدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس گفت: برای حل مشکل زیرساخت های ورزشی حوزه انتخابیه هم تلاش هایی صورت گرفت که در این ماه های اخیر پس از نشست هایی که با مسئولان ورزش برگزار شد اعتباراتی اختصاص یافت و به اداره کل جهت حل مشکل زیرساخت های ورزشی تزریق شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۳    
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس گفت: اخیرا نشستی با وزیر ورزش داشتم که در این نشست پیرامون تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه های حوزه انتخابیه و اخذ امکانات ورزشی صحبت شد و آقای وزیر نیز قول مساعد دادند تا نهایت همکاری را در این رابطه داشته باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش خواهران تربیت بدنی بسیج و سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با بیان اینکه ارتقا ورزش بانوان از اولویت های بسیج است، گفت: برنامه ریزی های متعددی ضمن استفاده بانوان از امکانات ورزشی انجام شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت ورزش ن باید امکانات ورزشی خوبی را برای توان یابانی که نخبه ورزشی در رشته های مختلف هستند، فراهم کند
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۵    
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده اعتباراتی برای توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات ورزشی حوزه انتخابیه اختصاص یافت و مقرر شده است در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار گیرد تا اقدامات لازم را انجام دهد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; احمد ترکمن کمبود سرانه فضای سبز را یکی از مشکلات منطقه 6 شهرداری قم دانست و اظهار داست: این منطقه یکی از کمترین سرانه فضای سبز شهری را دارا بوده و باوجود تراکم جمعیت بالا، امکانات ورزشی و فرهنگی کمی دارد. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در برنامه "الفبای خواستن" به تهیه کنندگی و گزارشگری فرانک عابدی از داستان زندگی افراد معلول و قهرمان استان اصفهان برای مخاطبان گزارش تهیه می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۲    
زنجان - ایرنا - بازی های بومی و محلی که با کمترین امکانات ورزشی و بیشترین جمعیت تحت پوشش انجام می شود بالاترین بازدهی را دارد و در مناطق روستایی استان زنجان تحت حمایت هیات ورزش های روستایی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۳    
شهروندخبرنگار ما با ارسال تصاویر از کمبود امکانات ورزشی در روستای زیران شهرستان رودبار جنوب گلایه کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر قول تجهیز مدارس علمیه به امکانات ورزشی را داد و گفت: هر 5 مدرسه علمیه در سطح استان را به امکانات ورزشی تجهیز خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۷    
درحاشیه سفر مدیران دستگاه های اجرایی به شهر تاتارعلیا از توابع شهرستان رامیان، استاندار گلستان ضمن بازدید از وضعیت امکانات ورزشی در این شهر، با کودکان فوتبالیست هم بازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست بخشداری سعدآباد ایجاد امکانات ورزشی و فراهم شدن مکان های ارائه هنر را از برنامه های مهم در حوزه بانوان عنوان کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | رسانه های مطرح انگلیسی گفته اند جوردن هندرسون در کنار نارضایتی از امکانات ورزشی الاتفاق عربستان، از بازی در ورزشگاه های خالی خسته شده است. تفاوت های فرهنگی بازیکن بریتانیایی با عربستان سعودی نیز دلیلی دیگر برای تصمیم کاپیتان سابق لیورپول محسوب می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به امکانات ورزشی ایجاد شده برای ورزش کارگری گفت: ورزش را در میان کارگران همگانی خواهیم کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران گفت: نگاه ما این است با دستگاه های اجرایی در جهت ارائه خدمات رفاهی و ورزشی جامعه معزز ایثارگری هم افزایی و تعامل داشته باشیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست هئیت ورزش روستایی عشایری و بازی های بومی محلی هرمزگان خبر از برگزاری چهارمین دوره جام ستارگان جوان فوتوالی ایران در جزیره هرمز داد. به گزارش صبح ساحل، مهدی خواجه ای رئیس هیئت ورزش روستایی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس هیئت ورزش های همگانی استان زنجان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان زنجان، گفت: جامعه ورزشی انتظار دارد توجه ویژه ای به توسعه ورزش در مناطق مختلف شده و شرایطی فراهم شود که همه به امکانات ورزشی دسترسی راحت تری داشته باشند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در دو دهه گذشته، شاهد عرضه ی محصولات و مدل های مختلف از سوی کمپانی خودروسازی پژو در ایران بودیم. در این مدت، پژو 207 i یا همان 206+ به دلیل طراحی مدرن و جوان پسند و همچنین امکانات ورزشی که ارائه می دهد، بسیار موفق در بازار ایران بوده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۶    
حوزه / مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان به ظرفیت بسیار بالای ورزشی طلاب بسیجی این استان اشاره و بر لزوم فراهم نمودن امکانات ورزشی در رشته های مختلف ورزشی برای طلاب استان اصفهان تاکید کرد.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ورزش شورای اسلامی مهستا در بازدید دکتر فروغی از شهر مهستان بیان کرد: به صورت جدی و پیوسته پیگیر استقرار اداره ورزش و جوانان در مهستان هستیم
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۲    
دستیار ویژه شهردار تهران در امور زنان: در هفته زن تلاش کردیم تا زنان و مادران به صورت رایگان از برخی امکانات مانند بلیت رایگان مترو و اتوبوس، امکانات رفاهی اراضی عباس آباد، اکران فیلم در پردیس های سینمایی، امکانات ورزشی سازمان ورزش، امکانات تفریحی برج میلاد و.. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران گفت: در هفته بزرگداشت زنان، این قشر می توانند از برخی امکانات مانند مترو و اتوبوس، امکانات رفاهی اراضی عباس آباد، اکران فیلم در پردیس های سینمایی، امکانات ورزشی سازمان ورزش ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه شهردار تهران در امور زنان و خانواده با تشریح ویژه برنامه های ستاد بزرگداشت هفته زن در شهرداری تهران، گفت: تلاش کردیم تا زنان و مادران به صورت رایگان از برخی امکانات مانند بلیت رایگان مترو و اتوبوس، امکانات رفاهی اراضی عباس آباد، اکران فیلم در پردیس های سینمایی ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; میثم علی نژاد مدیر منطقه با بین این مطلب گفت: به منظور استفاده مناسب نوجوانان و جوانان از امکانات ورزشی و توزیع عادلانه این امکانات، عملیات احداث مجموعه ورزشی والیبال در پارک ولایت به اجرا درآمده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آمادگی سپاه کرمانشاه برای حمایت از ورزشکاران کرمانشاهی برای در اختیار گذاشتن تجهیزات و امکانات ورزشی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: باید در ورزشگاه ها به صورت وسیع تری نیاز بانوان را پوشش دهند و عدالت در تخصیص مکان ها و امکانات ورزشی نیز حاکم شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در دو بخش سلامت و ورزش بانوان قدم های خوبی در کشور برداشته شد، ما در بخش سلامت پیگیر بهداشت بانوان هستیم و در بخش ورزش نیز نیاز داریم عدالت تخصیص مکان ها و امکانات ورزشی در کشورحاکم شود که یکی از کارهای ما در استان ها همین موضوع است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۹    
شهردار منطقه دو تبریز گفت: با هدف توسعه و گسترش ورزش همگانی و استفاده شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به ایجاد امکانات ورزشی مناسب اقدام کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۶    
رئیس فدراسیون تیراندازی کشور گفت: 2 هزار روستا در فهرست تامین و تجهیز سالن های تیر اندازی استاندارد قرار گرفتند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی ایران آنلاین، در جریان سفر هیات دولت به استان گلستان، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان صبح امروز (پنجشنبه) 18 خانه ورزش روستایی این استان را به صورت متمرکز افتتاح کرد. در ادامه اقلام و امکانات ورزشی برای تجهیز این 18 خانه ورزش شهری و روستایی استان گلستان ارسال شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در سفر هیات دولت به استان گلستان، با حضور وزیر ورزش و جوانان، اقلام و امکانات ورزشی برای تجهیز 18 خانه ورزش شهری و روستایی این استان ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- بهانه سفر خبرنگاران و عکاسان ورزشی به فرح آباد و سورک مازندران اگر چه فوتبال و دیدار با پیشکسوتان منطقه بود، اما انتظار می رود، مسوولان و خیران و افرادی که تمکن مالی دارند به صحنه آمده و برای ایجاد امکانات ورزشی در نقاط کم برخوردار اقدامی ماندگار انجام دهند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; میثم علی نژاد مدیرمنطقه در همین خصوص گفت : در راستای بهره مندی شهروندان ساکن محلات مختلف از امکانات ورزشی و همچنین توسعه ورزش محلات پروژه احداث زمین چمن مصنوعی جدید در پارک ولایت در دستور کار حوزه فنی و عمرانی قرار گرفت . ...
هورگان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۲۲:۱۲    
وقتی کودک بود، نی ریز هیچ امکانات ورزشی نداشت؛ اما عشق او به ورزش دست بردار نبود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۹    
دانشگاه های آمریکا بودجه خود را به طرق متفاوت تقسیم بندی می کنند. اولویت دانشگاه می تواند فعالیت های آموزشی، تحقیقاتی، فرهنگی و اجتماعی و یا امکانات ورزشی و غذایی آن باشد. در این میان علاوه بر رتبه های آموزشی و پژوهشی، کیفیت غذا و سلف دانشگاه نیز می تواند در انتخاب دانشگاه اثرگذار باشد ...