جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۳۵Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر»

ایمنا   ۱۰ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر قم امروز با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
ایسنا   ۱۷ دقیقه پیش    
ایسنا/سمنان با رای اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، خراسانیان منتخب نخست دوره ششم به عنوان رئیس پارلمان شهری سمنان انتخاب شد.
ایمنا   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس شورای شهر فریدون شهر گفت: ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر فریدون شهر رسمی و با رأی اعضای شورا رضا رفیعی از کارمندان شهرداری فریدون شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.
ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش    
آبادان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر خرمشهر گفت: سرپرست شهرداری خرمشهر در نخستین نشست شورای شهر ششم انتخاب شد.
ایمنا   ۲۴ دقیقه پیش    
اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر صومعه سرا امروز با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
رویش زاگرس   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : در اولین جلسه شورای شهر مسجدسلیمان کورش شهبازی سرپرست و عزیز قلی زمانپور به عنوان رئیس شورای شهر دوره ششم انتخاب شدند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس بر این اساس در جلسه انتخاب هیات رییسه ...
با رای اکثریت اعضای پنج نفره شورای شهر گرمسار، داوود عابدینی برای یک سال به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
قم نیوز   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مقدس قم از تلاش این کمیسیون برای حل و فصل ترافعی مسائل ارجاعی به این کمیسیون خبر داد.
نصیر نیوز   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای شهر با 21 رای مهدی چمران را برای یکسال به عنوان رییس شورا انتخاب کردند. همچنین اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ادامه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران به پیشنهاد مهدی چمران، پرویز سروری را به عنوان تنها گزینه نایب رییسی ششمین دوره شورای شهر [...]
رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران خبر استعفای شهردار تهران را تکذیب کرد.
آیین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد و با آغاز به کار شورای شهر ششم، مهدی چمران با 21 رای از 21 رای به ریاست ششمین دوره شورای شهر تهران انتخاب شد وپرویز سروری نایب رئیس شورا شد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
اعضای شورای شهر چادگان در نخستین تصمیم شورا با برگزاری انتخابات محمد عرب چادگانی شهردار چادگان را در سمت خود ابقاء کردند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
شکر الله امامی از آخرین وضعیت صحت انتخابات شورای شهر در شهرهای استان خبر داد و اظهار داشت:احتمالا چهار قبول شده انتخابات شورای شهر در استان رد صلاحیت می شوند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
در جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر لنده هیئت رئیسه و سرپرست موقت شهرداری لنده انتخاب شدند.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرج الله فصیحی رامندی گفت: قانون رسیدگی به دارائی مقامات، کارگزاران و مسئولان جمهوری اسلامی برای افزایش اعتماد مردم به مدیران و ارتقای سلامت اجتماعی را به عنوان اولین شورای شهر در کشور به مرحله اجرا برسانیم.
شهر فردا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پیشین شورای شهر تهران گفت: انتظارات از دوره جدید شورای شهر تهران باید منطبق با واقعیت ها و در نظر گرفتن محدودیت ها و بحران های فعلی کشور باشد.
خوزپرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس ، در ابتدای این نشست محمد پاکدل فرماندار مسجد سلیمان ضمن خیر مقدم به اعضای شورای شهر و اصحاب رسانه اظهار داشت: در واقع امروز اولین جلسه جدید شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان خواهد بود ...
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- همزمان با آغاز فعالیت دوره ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، آیین معارفه و تحلیف شورای شهر میاندوآب نیز با برگزاری انتخابات هیات رییسه و انتخاب سرپرست شهرداری با حضور فرماندار این شهر برگزار شد. عکس: زین العابدین شیخی نصیرنیوز منبع: ایرنا
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران به حواشی رخ داده بعد از انتخاب شهردار تهران پاسخ داد و تاکید کرد همه اعضای شورای شهر انقلابی هستند.
اول فارس   ۱ ساعت پیش    
اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز در خصوص مراسم تحلیف شورای شهر صدرا به نام خدا خداوند متعال را شاکریم که همگام با سراسر کشور، مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرستان شیراز در سه شهر شیراز ، داریون و خان زنیان و نیز بیش از 120 روستا و یازده تیره عشایری ...
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای شهر تهران روز پنجشنبه پس از پایان نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند. مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در این آیین گفت: در کنار مرقد امام باید از این [...]
برترین ها / فرارو   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جماران: رئیس شورای شهر تهران در واکنش به انتشار فایل صوتی در خصوص تهدید اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار تهران، گفت:چیزهایی که نوشته شده واقعی نیست و گمان و حدس بوده و از آن مسأله ناراحت شدم. ناراحتی من از دیدن خبری بود که تنظیم شده و نمی دانم چه طور منعکس شده است. ...
شیرازه   ۱ ساعت پیش    
انتخاب سرپرست شهرداری شیراز، اعضای کمیسیون ها، ایجاد دو کمیسیون سومین حرم اهل بیت(ع) و رفع محرومیت از مصوباتی بود که نمایندگان شهروندان در شورای اسلامی شیراز در اولین جلسه خود رقم زدند.
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیین تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشکری صبح امروز در شورای شهر تهران برگزار شد.
سراج24   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه خرمشهر گفت: اعضای شورا وکیل حزب، جناح یا پیمانکار خاصی نیستند، بلکه نمایندگان و وکلای مردم هستند و نباید به کسی اجازه اعمال نفوذ در امور شورا را بدهند.
گروه استان ها-اعضای شورای شهر بندرعباس در اولین جلسه رسمی، عبدالحسین ارجمند را بعنوان سرپرست شهرداری بندرعباس انتخاب کردند.
مشهد فوری   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر مشهد گفت: تکمیل خط سه قطار شهری از اولویت های ما خواهد بود هرچند هزینه هر کیلومتر آن برابر با چندین پل است. رئیس شورای شهر مشهد گفت: تکمیل خط سه قطار شهری از اولویت های ما خواهد بود هرچند هزینه هر کیلومتر آن برابر با چندین پل است.
انتخاب   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
محمداسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ان شاءالله شورای شهر انقلابی تهران که متشکل از افراد انقلابی و بسیار خوب است، با شهردار انقلابی تهران مکمل خوبی برای شروع پیشرفت و توسعه در تهران باشند و مردم را امیدوار کنند.
برترین ها: رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران خبر استعفای شهردار تهران را تکذیب کرد. غلامحسین محمدی، رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در پیامی توییتری نسبت به انتشار خبر استعفای حناچی شهردار تهران واکنش نشان داد و نوشت ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار شهرستان خرم آباد گفت: شورهای اسلامی شهر منتخبین شهروندان هستند و باید پاسخگوی مطالبات مردمی باشند.
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: علی محمدی و عبدالرضا بری با آرای اعضای ششمین دوره شورای شهر به عنوان رییس این شورا و سرپرست شهرداری عسلویه معرفی شدند. به گزارش فکرشهر از ایرنا علی محمدی با حضور چهار عضو شورا ،چهار رای موافق اعضای شورای شهر ششم به عنوان رییس شورای شهرعسلویه انتخاب شد. ...
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات هیئت رییسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمان برگزار و علیرضا نادری با 10 رای به عنوان رییس شورای شهر کرمان انتخاب شد.
لشت نشا خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آرمان میرزانیا به عنوان رییس و علیرضا ثمر ولمی به عنوان نایب رییس انتخاب شدند همچنین عسگر یوسف زاده به عنوان خزانه دار، محمد صادقی به عنوان منشی و مصطفی نظری به عنوان سخنگوی شورای شهر لشت نشا انتخاب شدند.
صدای برخوار   ۲ ساعت پیش    
انتظار مردم از اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر درگام دوم انقلاب تلاش در توسعه وپیشرفت همه جانبه شهر حبیب آباد است.
پرسش   ۲ ساعت پیش    
در پاسخ و در حالی که به نظر می رسد چمران متوجه باز بودن میکروفونش نبوده، او می گوید: من دیشب تا صبح نخوابیدم و یکی از بدترین شب ها بود حتی از زمان جنگ هم بدتر بود. اسامی غلط و غلوط رفته است، آخر یعنی چه؟ نمی شود. یک عده فشار می آورند ...
نیوز فلاورجان   ۲ ساعت پیش    
اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر اشترجان امروز با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
نیوز فلاورجان   ۲ ساعت پیش    
هیات رییسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر فلاورجان ، روز پنجشنبه پس از برگزاری تحلیف اعضا، معرفی شدند.
گلستان ما   ۲ ساعت پیش    
در جلسه ای و با برگزاری انتخابات، اعضای هیات رییسه شورای شهر کلاله، انتخاب شدند.
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: همزمان با اولین روز از شروع بکار دوره ششم شوراهای اسلامی ، روسای شورای شهر گناوه و بندر ریگ با رای گیری اعضا انتخاب شدند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، در اولین جلسه شورای ششم بندرگناوه که به صورت علنی تشکیل شد ، انتخاب هیات رییسه و سرپرست شهرداری دردستور کار قرار گرفت. ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر داران گفت: ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر داران رسمیت گرفت و سرپرست شهرداری داران انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
در مراسم تحلیف اعضای شورای شهر داراب که با اختلاف نظر و چالش هایی میان اعضای شورای ششم همراه بود، انتخاب شهردار به نتیجه نرسید و اعضای شورا فعلا به انتخاب سرپرست اکتفا کردند.
دیار میرزا   ۲ ساعت پیش    
اولین جلسه ششمین دوره شورای شهر سیاهکل و دیلمان برای انتخاب اعضاء هیئت رئیسه شورا تشکیل شدند.
سبلان ما   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مراسم تحلیف و ادای سوگند اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر جعفرآبادمغان با حضور حسن قبادی فرماندار این شهر برگزار شد. فرماندار بیله سوار مغان در این مراسم با تشکر و قدردانی از حضور پرشکوه مردم جعفرآبادمغان ...
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر رشت امروز با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
در اولین جلسه شورای شهر بندرعباس، فاطمه جراره با 11 رای به عنوان رییس شورای این شهر انتخاب شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا - فرماندار ماکو گفت: اعضای جدید شورای شهر در انتخاب شهردار در کمترین زمان ممکن باید به گونه ای فعالیت کنند که روند توسعه شهری خللی در آن ایجاد نشود.
گروه استان ها-آیین تحلیف شورای اسلامی شهر بندرعباس برگزار و طی آن فاطمه جراره با اکثریت آرا به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر درحالی که وضعیت اعضای هئیت رئیسه شوراها در بیشتر شهر و روستاهای کشور مشخص شده است اما در بوشهر مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی از سوی فرمانداری بوشهر برگزار نشد تا این شهر از قافله عقب بماند.