دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۶:۵۸Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز با هفت دستور کار برگزار شد.
ایمنا   ۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجید نادرالاصلی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار این شورا صبح امروز _بیست و چهارم مردادماه_ از خبرگزاری ایمنا بازدید کرد.
ایمنا   ۲۸ دقیقه پیش    
سخنگوی شورای شهر قزوین از برگزاری روز قزوین در نهم شهریورماه با برنامه های متنوع خبر داد.
ایرنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سید عبدالله ارجائی شهرداری مشهد، از شورای شهر به دلیل کم کاری در حوزه جذب فعالیت "خیرین شهریار" تذکر گرفت.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر پره سر گفت: با وجود داشتن مشکلات مالی، عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال نخست فعالیت رضایت بخش بوده است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: طی جلسه ای اعضای کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر تهران تعیین خواهند شد.
شورا آنلاین   ۱ ساعت پیش    
به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران رئیس و علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در منطقه 18 تهران به همراه محمدجواد خسروی شهردار این منطقه از بیمارستان مرکز طبی کودکان حکیم بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی نرخ کرایه سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید و نرخ کرایه مبادی ورودی شهر به حرم رضوی در شورای شهر مشهد به تصویب رسید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
مراسم افتتاحیه دومین رویداد ریحان شهر با هدف اداره محله محور و مردم محور از سوی شهرداری تهران، با حضور جمعی از کارشناسان و فعالان حوزه مدیریت شهری و برخی اعضای شورای شهر صبح دوشنبه (24 مرداد) در تالار ایوان شمس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رییس شورای اسلامی شهر ابهر از تایید نشدن انتخابات هیات رییسه شورای شهر ابهر خبر داد و گفت: هیچ تعللی از جانب بنده برای برگزاری نوبت دوم انتخابات هیات رییسه شورای شهر ابهر صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی انتشار تصاویری از رای دیوای عدالت درباره شهردار تهران، رئیس شورای شهر تهران گفت: این مسئله ارتباطی با آقای زاکانی ندارد و آقای زاکانی نمی رود
مهدی چمران در نشستی با خبرنگاران، در خصوص رای دیوان عدالت مبنی بر خداحافظی زاکانی از شهرداری بیان کرد: خوشحال نشوید آقای زاکانی نمی رود.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر تهران با اشاره رای دیوان عدالت اداری گفت: زاکانی ماندنی است و این رای دیوان عدالت اداری ارتباطی با شهردار تهران ندارد.
دانا   ۲ ساعت پیش    
انتخابات هیئت رئیسه شورا و کمیسیون ها در روز گذشته حکایت از تلاش اکثریت برای حذف منتقدان از پست های تخصصی دارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی نایب رئیس کمیسیون حاشیه شهر شورای شهر مشهد با بیان اینکه پروژه ها باید سریع عملیاتی می شد، چرا خوابیده است؟، گفت:طبق گزارش معاونت مصوبات شورا، چرا این همه مصوبات اجرا نشده توسط شهرداری مشهد داریم؟
ریواس جنوب   ۲ ساعت پیش    
پس از چند روز پرالتهاب و مبهم در جریانات مدیریت شهری شیراز، سرانجام رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر شیراز در یک نشست خبری از ماجرای استعفا (بخوانید استیضاح) شهردار شیراز، پرده برداشتند. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در این شهر، هنرمندان، اصحاب رسانه و کارآفرینان با کمبود فضا برای فعالیت مواجهند و ساختمانهای خالی شهرداری ارث ما نیست که در اختیار آنها نمی گذاریم.
افق تهران   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: بسیاری از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم محصول توسعه بدون زیر ساخت و عدم توجه به شاخص های شهروند مداری در توسعه کلان شهرهاست.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به رای دیوان عدالت اداری و آیین نامه انتخابات شهرداران گفت: این مسئله مربوط به آقای زاکانی نیست و وی در شهرداری خواهد ماند.
در روزهای اخیر اخباری درباره رفتن علیرضا زاکانی شهردار تهران از بهشت منتشر شده است که رئیس شورای اسلامی شهر به این خبر واکنش نشان داد.
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: رای دیوان عدالت اداری در ارتباط با انتخاب شهرداران ارتباطی به شهردار تهران ندارد و زاکانی از شهرداری نمی رود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: مدیریت شهری باید نصب تابلو روزشمار برای طرح های عمرانی در دست ساخت را جدی بگیرد تا این موضوع به چالش شورا و شهرداری تبدیل نشود.
افق تهران   ۲ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: عمده ترین مشکلی که تشکل ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، نقص و فقدان قوانین و مقرره های شهری در حوزه مشارکت با تشکل ها است.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موحدیان با بیان اینکه شورای ششم پیوسته پاسخگوی رسانه ها و خبرنگاران بوده و این مهم را وظیفه خود می داند، گفت: اعضای شورای شهر حتی الامکان پاسخگوی خبرنگاران بوده اند و این رویه و تعامل ادامه دار خواهد بود و افزایش می یابد.
خبر خودرو   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در مورد لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت انجام معاملات مربوط به خرید قطعات یدکی و تعمیرات اساسی (اورهال) تجهیزات ثابت و متحرک متروی تهران که یک فوریت آن در جلسه شورای شهر به تصویب رسید ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان عضو شورای شهر اهواز گفت: مردم شهر اهواز در این دوره از اعضای شورای شهر و شهردار توقع داشتند که علاوه بر اتمام کارهای بر زمین مانده، پروژه ها و کارهای جدیدی که در حد شان و منزلت شان باشد انجام شود اما تا به امروز این امر محقق نشد و کماکان نظاره گر پروژه های نیمه کاره و رها شده و در حال ...
شورا آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در مدیریت شهری تاکنون سه برنامه تدوین شده است افزود: این در حالی است که هیچ برنامه ای تحقق بالای 30 درصد نداشته است. ...
رئیس شورای شهر تهران گفت: هیچ درختی نباید قطع شود، باغات نباید از دست برود بلکه باید بر تعداد آن ها افزوده شود.
گیلانستان   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر انزلی با اشاره به انجام تعهدات مدیریت شهری در خصوص بازسازی ورزشگاه تختی گفت: اداره کل ورزش و جوانان گیلان به تعهدات خود در قبال این ورزشگاه کوتاهی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه 18 از بیمارستان کودکان حکیم بازدید کردند.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه نیازمند توجه به محله محوری هستیم، تاکید کرد: ریحان شهر باید به یک دستورالعمل و گام تبدیل شود تا در دوره های دیگر مدیریت شهری نیز ادامه پیدا کند و تبدیل به مطالبه مردم شود.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به اصل قانون باغات انتقاد صریح داریم و آن را به نفع شهر نمی دانیم، گفت: شورای کنونی متعصب است که هیچ درختی در تهران کسر و قطع نشود.
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ناشناخته بودن مقصود نعیمی ذاکر برای مدیرعاملی خانه تئاتر اصلا ضعف نیست و خود می تواند یک عامل برای ایجاد بار هیجانی در خانه تئاتر به شمار آید که امروز اهل تئاتر در موقعیت بسیار حساسی برای تحقق امور صنفی قرار دارند. ...
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
معاون دانشگاه هنر اصفهان گفت: خواستار تقویت جدی و عملی ارتباط دانشگاه هنر با شورای اسلامی شهر و شهرداری هستیم، به عنوان مثال دانشگاه هنر درزمینه اغلب کمیسیون های شورای اسلامی شهر می تواند همکاری جدی داشته باشد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به سابقه درخشان دانشگاه ها در امر پژوهش و فعالیت های پژوهشی، اساتید دانشگاهی نظر بدهند که از چه طریقی می توان باعث جلب نظر تصمیم گیران شورای اسلامی شهر برای تغییر میزان سقف قرارداد پژوهش در شهرداری شد.
مکران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کهنوج در دیدار با خبرنگاران؛در نوشتن ها با انصاف قلم بزنید و حرمتها و حریمها را رعایت کنید گزارشگر: خدامراد میرآبادی در جلسه ای که برای پاسداشت روز خبرنگار در محل فرمانداری شهرستان کهنوج با حضور فرماندار ، امام جمعه رئیس و اعضای شورای شهر ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان سخنگوی شورای اسلامی شهر ابهر گفت: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ابهر تایید نشد.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون شورای شهر کرمانشاه ضمن انتقاد از اشتباه شهردار قبل در جابجایی پارک بانوان از بوستان شاهد به مکان کنونی گفت، انتظار می رود شهرداری در ایجاد پارک بانوان در مناطق مختلف شهر اقدام کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به تشریح چگونگی اجرای عملیات فرهنگی در شهر تهران طی یک سال گذشته پرداخت و گفت: 84 مورد نام گذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران به تصویب رسیده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۵ ساعت پیش    
نخستین نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبین سازمانهای مردم نهاد در سالن همایش شهرداری تبریز برگزار شد. در این نشست شهردار کلانشهر تبریز و جمعی از اعضای شورای شهر تبریز و رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز حضور داشتند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری جلسه در صحن علنی شورای شهر اعضای هفت کمیسیون شورای شهر قزوین با رای اعضا مشخص شدند.
کرمان نو   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر کرمان در رابطه با پرونده ی ملکی که در حریم آثار تاریخی ساخت ساز غیرقانونی داشته است گفت: این ملک مشکل ضوابط میراثی دارد که البته برخی از ایرادات میراث فرهنگی بنی اسرییلی ست.
کرمان نو   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان: به علت تعطیلی کارخانه بازیافت شهرداری کرمان، مدتی ست تمام زباله شهر کرمان دفن می شود.
شما نیوز   ۷ ساعت پیش    
با موافقت تمامی اعضای شورای شهر شیراز با استعفای شهردار این شهر، سید احسان اصنافی از شهرداری شیراز رفت.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهر آفتاب تهران با بیان اینکه مجموعه نمایشگاهی در بهترین نقطه پایتخت و متناسب با استاندارد جهانی ساخته شده است گفت: شهر آفتاب یکی از مراکز مهم سرمایه گذاری برای شهرداری است اما مدیریت شهری و شورای شهر سابق غفلت کردند و از این ظرفیت بی نظیر استفاده نکردند.
معاون استاندار قم با اشاره به اینکه شهرداری و شورای شهر قم برای رفع کمبود خوابگاه کمک کنند گفت: 5 هزار متر زمین در شهر پردیسان برای خوابگاه دانشجویی وجود دارد که آمادگی تحویل آن به بخش خصوصی و خیرین را داریم.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: فضاسازی و اقدامات زیباسازی شهری باید متناسب با ایام سوگواری و عزاداری ماه محرم و صفر در هفته قزوین باشد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) شورای شهر شیراز گفت: شورائیان شیراز باید بدون توجه به فشارهای بیرونی و مخصوصاً قدرت طلبان سیاسی و با دیدن واقعیت هایی اجرایی شهر هر چه سریعتر نسبت به انتخاب شهردار دارای تعهد، تخصص، تجربه و کارآمدی با همدلی کامل اقدام کنند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین با تصویب شورای شهر، تعداد کمیسیون های تخصصی از پنج به هفت کمیسیون افزایش یافت و اعضای کمیسیون ها در دوره جدید انتخاب شدند.