جمعه ۰۸ مردادساعت ۲۳:۵۸Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

قم نیوز (qomnews.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: همزمان با عید سعید غدیرخم و با حضور جمعی از مدیران و فعالان فضای مجازی آیین آغاز به کار تلویزیون اینترنتی پاسخ، ویژه پاسخگویی به شبهات غدیر برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه با اشاره به اینکه غدیر یک حرکت زنده تاریخی است گفت: گوشه گیران مبارزه و جهاد، صرفاً دوستدار غدیر گذشته اند و تمایلی به غدیر حی و زنده ندارند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: در مدیریت کشور مشکلات بزرگی را تجربه کردیم، به ما آموخت که در انتخاب مدیران نباید معیارها را از دست بدهیم و معیار ما باید تقوا، کار آمدی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق از توافق عراق و آمریکا در خروج نیرو های آمریکا از این کشور استقبال کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: قائم مقام مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی گفت: دوره های ولایت فقیه با هدف ارتقای توان اساتید نخبه و برگزیده برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه قم تصریح کرد: از جمله مطالبات مهم از وزارت علوم دولت سیزدهم، بازنگری جدی در نظام پذیرش دانشجو است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
قم نیوز: دبیر کانون های خدمت رضوی استان قم گفت: به همت خیرین و خادمیاران کانون های تخصصی و عمومی ، 10 هزار پرس غذای متبرک رضوی به مناسبت فرا رسیدن روز عید سعید غدیرخم بین محرومین و نیازمندان استان قم ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: درزمینهٔ غدیر باید بیشتر کار و زحمت کشیده شود، مردم درزمینهٔ غدیر درست به میدان نیامدند و باید در آینده نسبت به غدیر برنامه ریزی مناسبی وجود داشته باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در امور استان ها، گفت: شبهات همانند ویروس به جان مردم می افتد، ولی سلامت ایمانی و اعتقادی آنان را متزلزل و بعضا مختل می سازد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
قم نیوز: فضای سبز چند قبرستان نو متعلق به همه مردم قم است و هر درخت آن بسیار ذی قیمت است و با توجه به کمبود فضای سبز در قم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: طرح احداث یک هتل پنج ستاره در کمیته فنی سرمایه گذاری استان مصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: سازمان توسعه و عمران شهر داری قم با بهره گیری از مهندسان بومی و تولید مصالح ساختمانی توانست پروژه های شهری را به صورت بومی و بدون ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس مرکز بهداشت استان قم با ابراز تأسف از کاهش جدی استفاده از ماسک در بین عموم مردم استان تصریح کرد: آمار استفاده از ماسک از 69 درصد در دو هفته قبل به حداکثر 55 درصد در هفته اخیر رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: سبک زندگی ولایی و التزام به شاخصه های مبارک آن از جمله پیام های کلیدی عید سعید غدیر است و همه باورمندان به غدیر باید در مسیر ترویج سبک زندگی ولایی بکوشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: در این نقاشی چهره های نورانی از اصحاب پیامبر(ص) و امیرالمؤمنین(ع) که پای بیعت خود ماندند به صورت ایستاده نقاشی شده و چهره های ظلمانی یعنی افرادی که عناد ورزیدند و با وجود اینکه در واقعه غدیر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۳۶   + ۱۲۹ سایت دیگر  
قم نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در آخرین دیدار رییس جمهور و دولت دوازدهم با ایشان، با تبریک عید سعید غدیر به عموم مسلمانان به ویژه ملت عزیز ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری، غدیر را روز کمال دین و آغاز دینداری مؤمنان دانست و تصریح کرد: دستیابی به حقیقت توحید با سیر در وادی ولایت محقق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون فرهنگی تبلیغی مرکزمدیریت حوزه های علمیه خواهران گفت: روز عید غدیر زمینه ای برای وحدت جهان اسلام شیعه و سنی کنار یکدیگر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
قم نیوز: حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با برخی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه اطعام در روز عید غدیر از آداب آن است،گفت: بیش از 500 هزار پرس غذا در این روز بین مردم توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تقویت فرهنگ علوی هدف اول و آخر حوزه های علمیه است و در ادامه تحقیقات علامه امینی و هماهنگ با نیازهای روز محقق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) در شب عید سعید غدیر خم با حضور در حرم مطهر این عید بزرگ شیعیان را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶    
قم نیوز: به مناسبت عید سعید غدیر خم و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، کاروان خودرویی برای بزرگداشت و برپایی جشن این عید بزرگ در قم برپا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به کمبود100 مدرسه و دوشیفت بودن 87 درصد مدارس ابتدایی در قم گفت: رفع چنین کمبودهایی نیازمند همکاری و کمک خیران و دستگاه های دولتی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۶    
قم نیوز: استاد حوزه با اشاره به اینکه غدیر تکمیل کننده بعثت و اسلام است گفت: ظهور حضرت حجت (ع) نیز تحقق بخش غدیر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم با اشاره به اعتماد مردم قم به مدیریت شهری گفت: مدیریت استان هم همواره تاکید داشته که حامی وپشتیبان تمام این فعالیت ها هست و خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: موفقیت یک مدافع سلامت و مدافع حرم در کسب مدال طلای المپیک 2020 توکیو در رشته تیراندازی و ثبت یک رکورد استثنائی، خاطره ای ناب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت عمران معصومیه گفت: اخذ استاندارد و تامین ایمنی های لازم یکی از محورهای اصلی پروژه تله سیژ بود که تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا این مهم محقق شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت:در روز عید غدیر راهپیمایی خودرویی برگزاری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس یکی از درمانگاه های شبانه روزی استان قم با اشاره به شلوغی بخش قلب و عروق در بیمارستان های دولتی گفت: برای رفاه حال مردم بزرگترین بخش قلب و عروق در قم راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: قم در شرایط خطرناک قرمز کرونایی قرار دارد اما هیچ از معیارهای مناطق قرمز در آن رعایت نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس شورای شهر قم گفت:یکی از معاونین وزیر راه و شهرسازی و سازمان ملی مسکن به قم ظلم کردند؛ در زمینه اختصاص زمین های معوض بافت فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی و تجاری های پردیسان این آقایان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۶    
قم نیوز: استاندار قم گفت: واکسیناسیون رانندگان تاکسی و اتوبوس قم و افراد پرخطر و دارای بیماری های زمینه ای نیز گسترش پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گسترش و توسعه واکسیناسیون را انتظار به حق امروز مردم استان دانست و تأکید کرد: همه دستگاه های استان بویژه مراکزی که امکانات بهداشتی و درمانی در اختیار دارند باید در این زمینه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون دادستان قم خواستار بسیج همگانی همه مسؤولان استان برای توسعه واکسیناسیون علیه بیماری کرونا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با ابراز نگرانی از افزایش ابتلا و بستری کرونایی در استان تأکید کرد: اگر وضعیت موجود ادامه یابد و مردم توجه ویژه ای به رعایت شیوه نامه های بهداشتی نداشته باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش 155 نفر مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته در اورژانس قم گفت: 144 نفر از این افراد در بخش های درمانی بستری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت:دانشگاه علوم پزشکی قم سه مرکز تجمعی را در شهرک پردیسان، نیروگاه و همچنین برای فرهنگیان و استادان حوزه ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی رحلت حجت الاسلام و المسلمین مرحوم حسینی گلپایگانی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۶    
قم نیوز: متن پیش رو بخش هایی از سخنرانی شهید سپهبد صیاد شیرازی 125 روز قبل از شهادت ایشان و در تاریخ1375/9/15 است که در جلسه شب خاطره مسجد جامع قلهک تهران ایراد شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم گفت:بیش از 11 هزار بیمار کرونایی از خدمات بانک تجهیزات پزشکی هلال احمر در قم بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از نجیب میقاتی خواست تا هر چه سریعتر کابینه جدید لبنان را تشکیل دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
قم نیوز: با آنکه ایران از ابتدای مذاکرات وین گفته همه تحریم های آمریکا باید لغو شود، یک دیپلمات آمریکایی ادعا کرد در صورت بازگشت ایران به تعهدات، واشنگتن تحریم های ناسازگار با برجام را برمی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمت علی مظفری به عنوان رئیس جدید دیوان عدالت اداری منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با وجود ذخیره سازی حجم مناسبی از گندم در استان مشکلی بابت تولید آرد و نان باکیفیت مورد نیاز مردم نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قم نیوز: جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم با اشاره به اینکه 25 روستای این استان با مشکل جدی آب مواجه است، گفت: این قرارگاه با حمایت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل کمیته امداد قم با اعلام اینکه 321 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد قم، سادات هستند، خواستار کمک های بیشتر حامیان و خیران به طرح اکرام و محسنین این نهاد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: از همه مشترکان درخواست داریم برای جلوگیری از خاموشی های احتمالی، دست کم 10 درصد مصرف برق خود را کاهش دهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: آیین گرامیداشت شهدای سایت "سوباشی" و عملیات مرصاد روز چهارشنبه با حضور جمعی از فرماندهان و روایان دفاع مقدس پدافندهوایی حضرت معصومه(س)قم برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: 2 محموله قاچاق فرآورده های نفتی حاوی 60 هزار و 800 لیتر نفت سفید در این استان کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۱    
قم نیوز: متن پیش رو بخش هایی از سخنرانی شهید سپهبد صیاد شیرازی 125 روز قبل از شهادت ایشان و در تاریخ1375/9/15 است که در جلسه شب خاطره مسجد جامع قلهک تهران ایراد شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس ستاد ملی کنگره شهدای قم برای اثرگذار بودن برنامه های فرهنگی باید از زبان هنر به عنوان بهترین ابزار بهره برد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از تخصیص فعلی 60 درصد بودجه تأمین زیرساخت های شهرک های صنعتی استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد بقیه این بودجه نیز در آینده تخصیص یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: دبیر هیات دوومیدانی استان قم گفت: یک مدال حاصل تلاش تیم های اعزامی دختران و پسران دوومیدانی قم از حضور در مسابقات قهرمانی کشور بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، نقش مداحان و شاعران در تعمیق و معرفت بخشی پدیده اربعین حسینی را بسیار موثر و مهم برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: فرزندان در دامان مادر که بزرگ می شوند و از کودکی باید سیره ائمه(ع) را فرابگیرند و در مدارس این اقدام را انجام دهند تا اذهان کودکان با ولایت و اهمیت غدیر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: جمعی از اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی در قم با امضای طوماری اینترنتی خطاب به نمایندگان مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون انجمن دیپلمات های دولت افغانستان با اشاره به خارج شدن اقدامات تروریستی از چارچوب های متداول گفت: اعمال تروریستی بعد از 11 سپتامبر تبدیل به یک مسئله و معضل جهانی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۶    
قم نیوز: مدرس حوزه علمیه مشهد با اشاره به وضعیت فعلی افغانستان گفت:افغانستان بار دیگر برسر دوراهی تعیین سرنوشت خود و سرنوشت منطقه ایستاده و تاریخی ترین فصل تاریخ افغانستان در حال شکل گرفتن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم نیوز: ویژه برنامه های حرم مطهر بانوی کرامت به مناسبت عید غدیر شامل سخنرانی، مدیحه سرایی، پرده خوانی واقعه غدیر، اجرای سرود و تواشیح، برگزاری مسابقات، قرائت زیارت غدیریه و دعای ندبه اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مشاور ارشد وزارت حج و اوقاف افغانستان با اشاره به اسناد حقوق بشری و اقدامات طالبان گفت: رفتار گروه طالبان مبتنی بر اصول غیر اسلامی و افراطی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مسئول بنیاد فرهنگی کوثر افغانستان گفت: طالبان در حال حاضر دارای بهترین تسلیحات است که آمریکا در اختیار آنان قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس مسئول آزمایشگاه های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به رکورد زنی انجام تست مولکولی گفت:در ابتدای کار با روزی 100 تا 200 مورد شروع و امروز به 800 نمونه رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: دانشگاه علوم پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بیماران سرطانی می توانند برای دریافت واکسن کووید 19 با مراجعه به مراکز منتخب ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم با بیان اینکه طی سال های اخیر در رابطه با توسعه و الحاق اراضی به شهرک های صنعتی استان کارهای بسیار اساسی صورت گرفته است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: امروز 30 هزار واکسن کوو ایران برکت به قم وارد و از فردا به چرخه واکسیناسیون اضافه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کانون شاعران آئینی استان قم گفت: تاکنون بیش از 200 قطعه شعر برای کانون شاعران آئینی استان قم در قالب فراخوان شعر غدیر ارسال شده و قرار است پس از بررسی های دقیق و موشکافانه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: راهپیمایی خودرویی روز عید غدیر ساعت 18 از حرم مطهر تا مسجد جمکران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قم بر استفاده از درآمد حذف و کسر پارکینگ در احداث پارکینگ های عمومی تأکید کرد و آن را مطالبه به حق مردم دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: شاعران باید واقعه غدیر خم را برای مردم و حتی در ابعاد بین المللی برای مردم جهان به درستی تبیین و معرفی کنند؛ برای واقعه غدیرخم باید مخاطب شناسی کرد و برای مخاطب عالم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مرکز بهداشت قم اعلام کرد از 5 مرداد در استان قم ، جمعیت 55 تا 58 ساله می توانند برای ثبت نام دریافت واکسن کرونا به سامانه www.salamat.gov.ir مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: در حال حاضر حجم عظیمی از سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به صورت خام از کشور خارج می شود و لازم است مجموعه هایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم از ارائه 352 خدمت 26 دستگاه اجرایی دولتی و شرکت غیر دولتی این استان از سوی 76 دفتر پیشخوان خدمات دولت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: دادستان عمومی و انقلاب قم با هشدار به شهروندان نسبت به کلاهبرداری یک میلیارد و دویست میلیون تومانی در چهار ماه با ترفند قدیمی شما برنده قرعه کشی صدا و سیما شده اید! خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: کشتی گیر المپیکی قم برای حضور در بازی های المپیک 2021 توکیو و رقابت برای کسب مدال های طلا، نقره و برنز این رویداد بزرگ جهانی بدرقه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس هیئت جودو استان قم از برگزاری دوره مربیگری این رشته ورزشی با حضور 100 مربی از سراسر کشور به میزبانی هیات قم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرگروه یکی از کلینیک های تخصصی مربوط به زنان گفت: برای نخستین بار در کشور اولین مرکز تخصصی درمان خونریزی های غیرطبیعی رحم (AUB) در استان قم راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل آموزش وپرورش قم گفت: بیش از 80 درصد مدارس این استان امکانات نسبتا مطلوبی در ساختار فضای مجازی دارند
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی قم گفت:به مناسبت عید سعید غدیر 400 هزار پرس غذا در سطح شهر توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر قم گفت: از امروز دوشنبه تا پایان سال 1400 در پرداخت نقدی عوارض ساختمانی تخفیف اعمال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو تیم واکنش سریع وزارت بهداشت با توجه به روند افزایشی مبتلایان به کرونا در قم بر آماده باش بیمارستان های استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
قم نیوز: حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دلایل توقف مذاکرات وین را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم آخرین آمار کرونا در قم تا چهارم مرداد ماه 1400 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قم نیوز: شهردار قم تصریح کرد: مدیریت شهری با تجمیع برخی سازمان های شهرداری برای کاهش هزینه ها به صورت کامل موافق است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: دوومیدانی کاران استان قم در رقابت رکوردگیری این رشته به منظور سنجش آمادگی خود برای حضور موفق در پیکارهای جهانی 2021 به میدان می روند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم خواستار شفاف سازی مدیریت استان درباره تسهیلات اعطایی کرونایی و همچنین پرداخت های بلاعوض در این موضوع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
قم نیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای پیرامون تحولات اخیر در افغانستان اعلام کرد: آمریکا که در حال خروج نظامی از افغانستان است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه ما معتقدیم جبهه مقاومت مسیر غدیر را تا ظهور ادامه می دهد، گفت: در آستانه عید غدیر، از سیدحسن نصرالله ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: در استان قم 270 هزار دانش آموز داریم و برای شروع سال تحصیلی جدید هم 10 هزار دانش آموز جدید اضافه خواهند شد که در مجموع آمار قم به 280 هزار دانش آموز می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان اینکه همه برنامه ها و فعالیت ها باید در چارچوب ولایت الهی و عمل به احکام دین باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه فردی که ولایت امیرالمؤمنین(ع) را نمی پذیرد مبانی توحیدی اش مشکل دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد خیلی بزرگ بود...خیلی مرد بود، ولی کنارش یه حامی داشت مثل تو! خدیجه بانوی صبور و مهربون ، با ی روح لطیف.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۶    
قم نیوز: معاون مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های عید غدیر گفت: سخنرانی چهره های برجسته و مداحی ذاکران اهل بیت(ع) و شعرخوانی شاعران آل الله(ع) از جمله بخش های پیش بینی شده برای این ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۱    
قم نیوز: استاندار قم در پیامی ضمن تسلیت درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: مردم قدرشناس استان قم خدمات ارزشمند مرحوم علیرضا تابش به ویژه در ساخت مسکن محرومان را از یاد نخواهند برد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت: اگرچه حجم تسهیلات حمایتی از روستاییان و بخش کشاورزی استان نسبت به بخش صنعت کمتر است، اما در عین حال موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در زمینه جذب تسهیلات روستایی شده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: 25 نفر از طلاب و روحانیون باشگاه کوهنوردی عالیان به مناسبت دهه ولایت و امامت به قله دماوند، بام ایران صعود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده ولی فقیه در استان قم گفت:ولایت اهل بیت(ع) اوج اسلام و تشیع محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: همایش و پویش حوزه و فضای مجازی در کنار پشتیبانی مادی و معنوی از ایده های برتر، امکان انتشار و پخش آثار برتر این همایش را فراهم می آورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: هفتمین و هشتمین قسمت فصل سوم برنامه چراغ، یکشنبه و سه شنبه این هفته ( 3و 5 مردادماه) ساعت 21 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت:در سال تحصیلی جدید 280 هزار دانش آموز، در پایه های تحصیلی حضور خواهند داشت که بیش از 80 درصد دانش آموزان ابتدایی مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...