یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۷:۳۷Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز پژوهش ها»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از وجود 326 دکه مطبوعاتی شناسنامه دار در این شهر خبر داد و گفت: 60 دکه بدون مجوز نیز در کرج فعال هستند که باید ساماندهی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد از اجرای طرح خانه محلات با تلاش مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی این شورا در شهر خرم آباد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاونت مطالعات بخش عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی به بررسی عملکرد چهارونیم ماهه بودجه 1400 (مقطع تغییر دولت) پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سازمان برنامه و بودجه، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها باید به موضوع نادرستی اعداد و ارقام بودجه شرکت های دولتی ورود کرده و طی گزارشی اعلام کنند تا دیگر چنین مسائلی تکرار نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: موضوع چارت اداری مرکز پژوهش های مجلس در هیأت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد گزارش مربوط به تغییر در چارت مرکز پژوهش ها به هیأت رئیسه ارائه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به تصویب رسیدگی اولویت دار لایحه رتبه بندی فرهنگیان در صحن علنی مجلس، تصریح کرد: این لایحه به پشتوانه ساعت ها کار کارشناسی راهی صحن علنی شده است و نظر آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش ها نیز در این حوزه اخذ و جمع بندی آن در ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاونت مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی به تحلیل عملکرد بخش خارجی اقتصاد ایران در سال گذشته پرداخت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان امروز 25 مهر 1400به منظور برطرف کردن ایرادات گرفته شده به طرح با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط، کارشناسان مرکز پژوهش ها و اتاق ایران بررسی شد، اما این نشست به جمع بندی نرسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط، کارشناسان مرکز پژوهش ها و اتاق ایران فردا بررسی می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
موسی شهبازی در مصاحبه با صبح وگفتگو در خصوص اقدامات صورت گرفته در مرکز پژوهش ها در موردِ اختلافِ آمارِ تورم اظهار کرد: در مرکز پژوهش ها هفته گذشته گزارشی را منتشر کردیم که به آسیب شناسی نظام آماری پرداخت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی نوشت: برنامه ریزان در تدوین لایحه برنامه هفتم توسعه با تعبیه ضمانت های اجرایی مناسب، قابلیت اجرا و تحقق اهداف برنامه در حوزه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی را تضمین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
با حکم تولیت حرم شاهچراغ، سومین حرم اهل بیت در کشور، رییس مرکز پژوهش ها و کتابخانه حرم شاهچراغ منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی، نظر کارشناسی خود درباره طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سیدجواد حسینی کیا روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: دستور کار امروز کمیسیون بررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو با حضور عضو شورای نگهبان و مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط و نمایندگان مرکز پژوهش ها به منظور رفع ایرادات ...
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی موضوع توسعه ظرفیت تولید نیروگاههای برق اتمی را یکی از نیازهای امروز سند هسته ای دانست و تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی اعلام کرد که بودجه سال 1400 نیز درحالی به تصویب رسیده است که برآوردها از کسری عظیم 300 هزار میلیارد تومانی در سقف اول حکایت دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها و دستگاه های ذی ربط هفته آینده در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بررسی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو ( اعاده شده از شورای نگهبان ) با حضور عضو شورای نگهبان و مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط، نمایندگان مرکز پژوهش ها و اتاق ایران در دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش ها گفت: افزایش هزینه های جاری مانند افزایش حقوق، تحمیل کسری بودجه و به تبع آن انتشار اوراق و افزایش نرخ سود، در مجموع اقتصاد کشور را به لبه پرتگاه می برد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲    
رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اقتصادی رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در دیدار با رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار داشت: انعقاد تفاهم نامه چندجانبه میان کانون ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: هم پوشی منافع سیاسی دولت ها با چین، ضامن سرمایه گذاری چین در این کشورها یا شکل گیری روابط اقتصادی گسترده نیست و اگرچه چین به خرید نفت و کوشش برای کاستن از فشار تحریم ها ادامه داده؛ اما با خروج ایالات متحده از برجام، سرمایه گذاری خود در ایران را به پایان رسانده است ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۳۷   + ۸۹ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی در دو حکم جداگانه رییس حوزه ریاست و معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد. محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی سید محمد جواد شوشتری را به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. ...
طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس از خرداد سال گذشته توسط نمایندگان تدوین شده، جلسات متعددی برای بررسی آن در مرکز پژوهش ها و کمیسیون آیین نامه سپری شده و بیش از یک ماه است که در این کمیسیون نهایی شده اما هنوز به صحن نرسیده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با حضور محمدباقر قالیباف برگزار شد.⁣ ⁣ مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش ها و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ساختمان شیخ فضل الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کاظم دلخوش، سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" در برنامه زنده "رویداد" درباره قوانین مالکیت صنعتی و رمز ارز ها که طی هفته های گذشته مطرح شده است ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بدون توجه به 2 عرصه یعنی عرصه فرهنگ و هنر و نیز عرصه فناوری هیچ تحولی امکان پذیر نیست، گفت: تجارب من در بخش های مختلف در ارتباط با فرهنگ و هنر به من نشان داد که با این عرصه می توان در جامعه تحول ایجاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس مکلف شدند حداکثر طی یک ماه آینده نسبت به ارائه گزارش کامل کمی و کیفی یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا اقدام و از سویی شاخص های کمی توزیع همه دستگاه ها، سازمان ها و وزارتخانه ها را که از محل فوق، اعتبار دریافت کردند اعلام کنند.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ثمرات فعالیت های پژوهشی که در حوزه مدیریت شهری انجام می شود، در اجرا متجلی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۴    
ایسنا : سید نظام الدین موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: با رای اعضای هیات امنای مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دکتر بابک نگاهداری به عنوان رئیس این مرکز انتخاب شد. پیش از این علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش ها در مجلس یازدهم بود که برای شهرداری تهران از نمایندگی مجلس استعفا کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در هفته جاری موضوعات متعددی از جمله تحولات افغانستان و تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری را بررسی می کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۲    
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس طی پیامی انتخاب سرپرست جدید مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: باید آسیب شناسی طرح های تفصیلی سایر شهرهای کشور رابررسی کنیم تا بتوان براساس یک الگوی مناسب طرح تفصیلی را برای کرج پیاده سازی کرد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: با هدف بررسی تخلفات در نظام یارانه ای کشور و همچنین ساماندهی ارز 4200 تومانی و تامین کالا های اساسی کمیته ای مشترک بین دولت و مجلس تشکیل خواهد شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از ضرورت لزوم راه اندازی "پنجره خدمت" جهت تسهیل خدمت به مراجعین شهرداری این کلانشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پژوهش های مجلس اصلی ترین دغدغه خود را آرامش فعال در امر پژوهش اعلام کرد و گفت: رفتار چکشی برای یک مرکز پژوهشی آفتی بزرگ است که می تواند پژوهش را مختل سازد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسدیان عضو شورا و رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با حضور در آرامستان بهشت سکینه(س)، ضمن خدا قوت به طاهران این مجموعه، با آنها به گفتگو پرداخت.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
بابک نگاهداری با حکم قالیباف به عنوان سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منصوب شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس در حکمی بابک نگاهداری را به عنوان سرپرست مرکز پژوهش های قوه مقننه منصوب کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس مجلس در حکمی بابک نگاهداری را به عنوان سرپرست مرکز پژوهش های قوه مقننه منصوب کرد. محمدباقر قالیباف در حکمی بابک نگاهداری را به عنوان سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
بررسی حوزه سلامت کشور حکایت از وجود انواع گوناگون تعارض منافع در حوزه سلامت دارد که ممکن است به اعتماد جامعه نسبت به پزشکان، خدمات آنها، پژوهش های پزشکی و به طور کلی نظام سلامت کشور لطمه وارد کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خاندوزی در زمان مدیر کلی امور اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس، گروه فضای کسب و کار را در مرکز پژوهش ها فعال کرده و برای اولین بار در ایران در زمان مدیریت ایشان، به صورت مستمر گزارش های فصلی پایش محیط کسب و کار در سطح ملی و استانی منتشر شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به پذیرش اشاره استعفای علیرضا زاکانی گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس به زودی فراخوان انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش ها توسط هیئت رئیسه ارائه خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 150 گزارش نظارتی مجلس به زحمت ایشان مزین است و همکاری او در مرکز پژوهش ها بر هیچ کس پوشیده نیست و این موضوع به او کمک خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از آغاز گام های مجلس یازدهم برای اجرایی کردن سیاست های کلی نظام قانونگذاری توسط مرکز پژوهش ها و کمیسیون آیین نامه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مخالفان استعفای زاکانی از مجلس معتقد بودند وی تخصصی در مدیریت شهری و شهرداری تهران ندارد و بهتر است برای مساله مبارزه با فساد در مرکز پژوهش های مجلس بماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم بناب در مجلس از نمایندگان خواست شهرداری تهران را وجه مصالحه سیاسی قرار ندهند و گفت: اگر جایگاه مرکز پژوهش ها مهم است بگذارید در این مرکز بماند. جایگاه تخصص و تعهد را جدی بگیریم و اجازه ندهیم افرادی بدون تخصص به جایی بروند و باعث خرابی شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با کوچ علیرضا زاکانی به شهرداری تهران، انتخاب رئیس مرکز پژوهش های مجلس به بحثی داغ میان نمایندگان مجلس تبدیل شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از ارسال طرح تاسیس سازمان های مردم نهاد به مرکز پژوهش ها خبر داد.