شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۸:۰۸Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز پژوهش ها»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه امروز شوای شهر تبریز با بررسی ایرادات فرمانداری، تصویب نامگذاری خیابان مهندس و انتخاب اعضای هیات امنای مرکز پژوهش ها برگزار شد.
دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت ما را در دو راهی قرار داد و گفت که آن را حذف می کنم مثل بنزین و هر اتفاقی بیافتد خودتان مسئول هستید. ما دیدیم که دولت معیشت مردم را گروگان گرفته است و همان بلایی که سر بنزین سر مردم آورد، قرار است تکرار شود. از طرف دیگر اینکه، دولت رسماً می گفت من اجرا نمی کنم ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید، علی خضریان در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت: 40 شکایت در خصوص عملکرد رضا ملک زاده معاون سابق تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ارجاع شده بود و اعضای کمیسیون با حضور روسای دانشکده های طب سنتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت که رییس مجلس هیچ دخالتی در مرکز ندارند. ما در مرکز یک مجموعه از دوستان عزیز دور هم جمعیم و تلاشمان بر این است که بتوانیم ماموریت های خودمان برای مجلس و نماینده های مجلس را با نخبگان جامعه به نحو احسن انجام بدهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق سیاست های کلی قانون گذاری ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در گرو یاری مرکز پژوهش ها به مجلس و نمایندگان است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس در هفته جاری در دستورکار قرار گیرد لذا باید ببینیم نمایندگان مجلس در دومین آزمون خود در مواجه با این طرح چه می کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر کشور برای پاسخ به سوال 16 نماینده مجلس در نشست هفته جاری کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها حضور پیدا می کند. براساس دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در روزهای شنبه (25 بهمن) تا چهار شنبه (29 بهمن)، کارگروه تقسیمات کشوری (بررسی تقسیم استان های سیستان و بلوچستان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر قزوین گفت: در بررسی بودجه 1400 شهرداری، از ظرفیت مرکز پژوهش های شورا و شهرداری قزوین به صورت بهینه استفاده شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اصلاح الگوی مصرف انرژی با حضور رئیس مرکز پژوهش ها بررسی شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
این طرح براساس ماده 142 آئین نامه در کمیسیون به عنوان کمیسیون اصلی مورد بررسی قرار گرفت و کمیسیون شورا و آئین نامه نیز در کارگروهی متشکل از مرکز پژوهش ها و سایر نهاد ها و بازو های علمی و نظارتی مجلس آن را مورد واکاوی قرار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: اصلاحیه های صورت گرفته در لایحه بودجه طبق گزارش های مرکز پژوهش های مجلس و همچنین گزارش های دیوان محاسبات مبتنی بر تفریغ بودجه سالیان گذشته صورت گرفته و مدل بودجه عملیاتی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از نحوه اجرای طرح جمع آوری سطل های زباله انتقاد و آنرا ناقص خواند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 کل کشور، در نامه ای به رئیس مرکز پژوهش ها مجلس، نوشت: حضور موثر پژوهشگران آن مرکز در کمیسیون تلفیق و انتقال پیشنهادات و نقطه نظرات به نمایندگان عضو کمیسیون، موجب شد تا گام های موثری جهت اصلاح ساختار و جزییات لایحه بودجه 1400 برداشته شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا-رئیس مرکز پژوهش های مجلس از تعیین پنج خط مشی توسط مرکز پژوهش ها و پیگیری آنها تا حصول نتیجه خبر داد. به گزارش شفقناف علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در نشست فعالان اقتصادی استان قم اظهار داشت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهمترین ایرادهای لایحه بودجه 1400 از دیدگاه مرکز پژوهش ها چه بود؟ ویدئو را مشاهده نمائید.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیو ن صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه معدن در حوزه توسعه عقب ماندگی دارد، گفت: همچون مرکز پژوهش ها، باید مرکزی تحت عنوان مرکز مطالبه گری کنار مجلس احداث شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش های زیربنایی مرکز پژوهش های مجلس درباره طرح جهش تولید و تأمین مسکن گفت: این مرکز 14 پیشنهاد را به نمایندگان مجلس در خصوص طرح مذکور ارائه داده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی موانع اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش پرداخت. به گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ این مرکز در گزارشی با عنوان موانع اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آورده است: ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۰    
معاون پژوهش های زیربنایی و امورتولیدی مرکز پژوهش های مجلس بیان داشت: مرکز پژوهش های مجلس 14 پیشنهاد را به مجلس در خصوص طرح جهش تولید و تامین مسکن ارائه داده که 12 مورد از آن مورد توجه قرار گرفته است و امیدوار دو پیشنهاد دیگر نیز در سایر طرح ها مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: با همکاری این مرکز با کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس یازدهم شفاف و کارآمد می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۳:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه ایرادات طرح جهش تولید و تأمین مسکن توسط مرکز پژوهش ها برطرف شده است، گفت: دولت مکلف است سالانه 160 هزار میلیارد تومان به طرح جهش تولید و تأمین مسکن اختصاص دهد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در یازدهمین نشست هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی ایران، گفت: از زحمات نمایندگان مجلس، کمیسیون های تخصصی، مرکز پژوهش ها و اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه برای بررسی بودجه سال آینده تشکر می کنم. ...
دکتر امیر رضا شاهانی، معاون پژوهش های زیربنایی و امورتولیدی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، در نشست خبری بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن بیان داشت: مرکز پژوهش های مجلس 14 پیشنهاد را به مجلس در خصوص طرح جهش تولید و تامین مسکن ارائه داده که 12 مورد از آن مورد توجه قرار گرفته است و امیدوار دو ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ایجاد مرکز پژوهش های این نهاد را باارزش ترین اقدام شورای پنجم خواند و گفت: در همین زمینه، کتابخانه این مجموعه باعنوان حلقه تکمیل کننده مرکز پژوهش ها تصمیمات شورای اسلامی شهر را علمی می سازد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۷۷ سایت دیگر  
ایسنا: محمدباقر قالیباف با حضور در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر مرکز پژوهش های مجلس ضمن تبریک ولادت باسعادت دخت نبی اکرم صدیقه کبری و آغاز دهه فجر و ولادت باسعادت حضرت امام خمینی (ره)، گفت: از اینکه امروز توفیق پیدا کرده ام تا در جمع شما باشم بسیار خوشحالم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی دفتر قم غنای علمی و پژوهشی قانون گذاری در مجلس شورای اسلامی را بر مبنای نیازهای میدانی مبتنی بر فقه اسلامی تقویت کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش آفرینی این مرکز در عرصه کشوری 14 رویکرد تحولی برای این دوره از فعالیت مرکز پژوهش ها ارائه کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : مراسم تجلیل و تقدیر از پژوهشگران برتر مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور محمدباقر قالیباف رئیس پارلمان، علیرضا زاکانی رئیس این مرکز و بابک نگاهداری مشاور رئیس مجلس در این محل برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:تا 27 مهر ماه 4.2 میلیارد دلار پول قطعی تحقق یافته به نهاده ها داده ایم. مرغ با احتساب همه گرانی ها می شود 1.5 دلار، یعنی باید کیلویی 10 هزار تومان باشد ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح جهش تولید و تامین مسکن با طی مراحل آخر حذف و اضافه، در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است؛ اما هشدار دوم مرکز پژوهش ها درباره محتوای نهایی شده، از هفت اشکال در نسخه نمایندگان برای رونق بازار ملک حکایت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
طرح جهش تولید و تامین مسکن با طی مراحل آخر حذف و اضافه، در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است؛ اما هشدار دوم مرکز پژوهش ها درباره محتوای نهایی شده، از هفت اشکال در نسخه نمایندگان برای رونق بازار ملک حکایت دارد. اشکالات شناسایی شده شامل سه خطای تشخیص و چهار خطر سیاستی می شود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت:بهترین خروجی مجلس این خواهد بود که مطالبه مردم در تفاهم بین مجلس و دولت در قالب یک لایحه کارشناسی به مجلس بیاید و نهایتا با نظر کارشناسان و مرکز پژوهش ها و مراکز تحقیقاتی که وجود دارد تبدیل به یک قانون شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات نشست امروز (سه شنبه 30 دی) این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون ادامه طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه رسیدگی به طرح اصلاح و الحاق موادی از قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را ادامه می دهد. رییس کارگروه و کارشناسان مرکز پژوهش ها نیز در این جلسات حضور دارند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس نسبت به وضعیت بودجه وزارت صنعت، معدن و تجارت ابراز نگرانی کرد. در گزارش تا زه این مرکز آمده است در حالی که سال 1400 آخرین سال اجرای قانون برنامه ششم توسعه کشور است، وضع موجود کشور با هدف گذاری های این برنامه فاصله زیادی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۴    
کتاب اتوگاز به نگارش سید احسان حسینی خبرنگار خبرگزاری فارس با حضور مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی، اردشیر دادرس رییس انجمن CNG و فریدون اسعدی رییس گروه انرژی مرکز پژوهش ها در سالن جلسات خبرگزاری فارس رونمایی شد.
نشست کارگروه بررسی طرح جامع مدیریت شهری و روستایی با حضورمعاون پژوهش های زیر بنایی و امور تولیدی مرکز پژوهش ها و جمعی از نمایندگانی مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و وزارت صمت برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: اعتبار اختصاص یافته از منابع عمومی، تنها 25 درصد از فعالیت های نهاد را پوشش می دهد لذا پیش بینی می شود با ادامه این روند برخی کتابخانه های عمومی کشور به حالت تعطیل یا نیمه تعطیل درآیند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲    
خلیج فارس:علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی و شورا های مجلس امروز (چهارشنبه 24 دی) در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سیدالبرز حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با استناد به ماده 161 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: طرحی در کمیسیون عمران با عنوان جهش تولید و تامین مسکن پس از 30 جلسه تخصصی با حضور کارشناسان بخش خصوصی و مرکز پژوهش ها تهیه و با قید دو فوریت در جلسه روز 16 ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت که سازمان اطلاعات سپاه به مراجع استعلامی نامزدهای شورای شهر اضافه شده است. علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی و شوراهای مجلس امروز (چهارشنبه 24 دی) در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس: علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی و شوراهای مجلس امروز (چهارشنبه 24 دی) در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
فارس: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در چهاردهمین جلسه شورای هماهنگی روسای کمیسیون ها و هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (دوشنبه 22 دی ماه) برگزار شد، گفت: باید حوزه ماموریت کمیسیون های تخصصی مجلس مشخص شود، مرکز پژوهش ها نیز اقدام خود را در این زمینه نهایی کند. ...
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون تاکید شد که در صورت تک نرخی شدن قیمت ارز باید ملاحظات ویژه ای برای بخش دارو در نظر گرفت تا باعث فشار مضاعف بر بیماران نشود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: مرکز پژوهش ها با پیش بینی وضعیت تولید، تورم و معیشت مردم اعلام کرد هر ایرانی در سال 99 به طور متوسط 34 درصد کمتر از درآمدی که در سال 90 داشته را کسب میکند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 گفت: ما از بازو های کارشناسی مجلس مانند مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات و مراکز تصمیم گیری خارج از قاعده دولت حداکثر استفاده را می بریم و به مردم می گوییم که در جلسات خود صمیمانه ترین مناسبات و تفاهم را با نمایندگان دولت داریم و آن ها می توانند از تصمیمات ...
خبرگزاری مهر: مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی اقتصاد ایران در سال 99 پرداخت. در این گزارش آمده است: چشم انداز نرخ تورم نرخ تورم تا پایان سال 1399 و همچنین در سال 1400 تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که مهم ترین آنها به طور خلاصه به شرح زیر است: ...