چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۵۹Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رضای خدا»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۲    
ولایت مهم ترین اصول شریعت بوده و مسلمانان در طول تاریخ همواره با همبستگی، اتحاد و قرار گرفتن زیر پرچم ولایت و امامت، مسیر پیروزی و سعادت را پیموده اند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تأکید بر اینکه باید در انتخابات نسبت به مشارکت افزایی و جهاد تبیین در عین رعایت بی طرفی اقدام کنیم افزود: وظیفه ما به عنوان مجری، فراهم کردن بهترین شرایط برای انتخاب توسط مردم است. ...
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سعیدی، امام جمعه قم گفت: ولایتمداری از جمله شاخص های اصلی فرد اصلح است و رییس جمهور باید سرباز ولایت باشد و شهید حاج قاسم سلیمانی و آیت الله رییسی اینگونه بودند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۵    
پرونده خسارت یک میلیارد و 200 میلیون ریالی در شعبه سوم شورای حل اختلاف کلاله استان گلستان در راستای پویش برای رضای خدا می بخشم و با رضایت شاکی پرونده به سازش ختم شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ، محمدعلی زلفی گل در بخش آغازین سخنان خود در جمع معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها گفت: آیت الله رئیسی زحمات صادقانه، خالصانه و خستگی ناپذیری داشت و اقدامات خود را در راستای رضای خدا و منافع ملی انجام می داد ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: به تعبیر آیت الله جوادی آملی ما خواهان توسعه کوثری هستیم برخلاف تمدن غرب که به دنبال توسعه تکاثری است و به تعبیر شهید بهشتی خدمت به خلق در این نگرش برای جلب رضایت خداوند است ولی در نگرش غربی، این مسئله وجود ندارد و خدمت به خلق در راه رضای خدا نیست.
آیین پاسداشت هنرخدمت، گرامیداشتی است برای رئیس جمهور عزیزمان، شهید خدمت آیت الله رئیسی و همراهانش
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به آمادگی افتتاح چند پروژه در استان به ارزش 40 همت، خاطرنشان کرد: تلاش اگر صادقانه و برای رضای خدا باشد، مردم حمایت می کنند لذا مردم محکم پای آرمان های نظام ایستاده اند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه مهمترین میراث امام خمینی(س) خداجویی و مردمداری بود، گفت: دولت آینده باید توجه به مردم داشته باشد؛ مردمداری، رسیدگی به مردم و پیشبرد کشور برای رسیدن به اهداف عالی انقلاب که مؤلفه های قدرت هست را با قدرت دنبال کند. ...
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۰:۵۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به شهاد آیت الله رئیسی، گفت: در حقیقت نقطه قوت این شهید بزرگوار این بود که چون بین خودش و خدای خودش را اصلاح کرده بود خداوند ایشان را عزیز کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهید پرویز نصراللهی در وصیت نامه خود نوشته است: قرآن بخوانید دعاها را فراموش نکنید دعای کمیل و توسل را حتماً بپا دارید سعی کنید هر قدمی که برمی دارید برای رضای خدا باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام گنابادی نژاد گفت: آن هایی که امروز پست می گذارند، از مسائلی نظیر ارتفاع بلند می گویند و در عمل، فرزندانشان در اروپا و آمریکا تحصیل می کنند، این ها هدفشان از این توییت ها نه مردم است و نه رضای خدا بلکه محاسبه ارتفاع پروازهای مقصد آمریکا و اروپا گفتمان غالب آن هاست.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کهریزک (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش کهریزک، یکی از مهم ترین خصوصیات امام خمینی(ره) را ملاک قرار دادن رضای خدا در کارها دانست و گفت: دانش آموزان می توانند با الگو قرار دادن این ویژگی ها، وظیفه ای که باید در کسوت دانش آموزی انجام پذیرد را به نحو احسن انجام دهند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صفر نصراله زاده، با اشاره به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری درباره ویژگی ها و شخصیت امام خمینی(ره) گفت: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است، برای اینکه نیت و اعمال امام راحل برای رضای خدا و مردم بود که امروز یاد و نام وی را جاودانه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون آموزشی حوزه علمیه لرستان گفت: سیره رفتاری و اخلاص امام خمینی (ره) فقط برای رضای خدا بود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۰۶    
سخنران مراسم بزرگداشت امام راحل خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: شهید جمهور با اخلاق انتخاباتی به صحنه آمد و امید از دست رفته را به مردم بازگرداند؛ با بداخلاقی های سیاسی کام ملت را تلخ نکنید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار ایلام تصریح کرد: نگاه و تأکید حضرت امام(ره) انجام کارها برای رضای خدا بود و به خصوص این مطالبه مهم را از مسئولان نظام داشتند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دکتر بهرام نیا: ✔️ تکمیل چهارخطه شدن مسیر ایلام - مهران از اقدامات ماندگار آیت الله رئیسی شهید خدمت است استاندار ایلام در این آیین گفت: به روح پاک و آسمانی آیت الله رئیسی شهید خدمت و شهدای همراهشان که در مسیر خدمت و برای رضای خدا و رضای مردم سرمایه وجودی خود را تقدیم کردند و به شهادت رسیدند ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۶    
شهید محسن ناظرفصیحی از شهدای دوران دفاع مقدس است. او در وصیت نامه اش نوشته است: آنچه زرنگی واقعی است، صداقت است. آن کسی در این دنیا پیشرفت کرده است که برای رضای خدا عمل کرده باشد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ما مردم مستضعف و مستاجر چشم امیدمان به خادم ملت است. به شما دستور می دهیم که در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنید و دل ما را شاد کنید. بخاطر رضای خدا و بخاطر آن عشایری که بعد از گذشت سالها هنوز هم عکس شما در چادرها و خانه هایشان وجود دارد.. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۹    
امام جمعه بخش گلستان با بیان اینکه هرکس کار را برای رضای خدا انجام دهد، خداوند محبوبش می کند، گفت: آیت الله رئیسی چون برای رضا خدا کار می کرد اینگونه محبوب مردم شد .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذاکری گفت:شهید رئیسی دغدغه او مشکلات مردم بود خستگی نمی شناخت و رضای خدا را در کار برای مردم و رضایت مردم می دانست
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان بیان اینکه ارزش اعمال به نیات افراد بستگی دارد گفت: با اینکه همه آن ها یک عمل را انجام داده اند اما براساس آیات و روایات اجر و ارزش آن یکسان نیست.
استانداری گیلان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۷    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: شهید رئیسی برای رضای خدا و خدمت به خلق زندگی کرد، شهید خادم الرضا، مسئولی بود که خود را برای دوره های بعد نمی دید و با تمام توان پیگیر همه کارها حتی روستاها بود،شهید رئیسی مسئولی بود که تا پای جان به عهد خود وفا کرد. ...
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلمی از حضور سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان بر بالین مادرش که به تازگی درگذشت، منتشر شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سید یاسر جبرائیلی دولت و دستگاه قضائی نیز باید خود را به تمام معنا خدمتگزار مردم دانسته، هدفی جز کسب رضای خدا از راه خدمت به ملّت، مخصوصاً قشرهای محروم و زحمتکش و احقاق حقّ آنان و رفع ظلم از آنان و بریدن دست متجاوزان به حقوق عمومی و سوءاستفاده کنندگان و زراندوزانِ ازخدا بی خبر نداشته باشند. ...
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اسدالله عباسی روز سه شنبه در جمع سوگواران شهید خدمت در مسجد بازار چابکسر از توابع شهرستان رودسر در شرق گیلان با تاکید بر اینکه شهید جمهور به ما مسؤولان درس اخلاق، مدیریت و ولایتمداری آموخت ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با بیان اینکه شهید جمهور دکتر سید ابراهیم رییسی به ما مسؤولان درس اخلاق، مدیریت و ولایتمداری آموختند، گفت: کار و تلاش به هیچ عنوان وقفه ای ندارد، تمامی مدیران در گیلان با تلاش بیشتری نسبت به گذشته پای کار مردم باشند، چراکه شعار و عمل شهیدجمهور عزیزمان ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان شهید رئیسی را الگوی عملی خدمت به مردم و نماد مدیریت انقلابی، جهادی و ولایی خواند که جز برای رضای خدا و مردم عزیز ایران کار نکرد و این راه و مسیر را باید الگوی عملی برای ما مدیران باشد .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: شهید جمهور تنها برای رضای خداوند کار می کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سیدمحمد هاشمی در گفت وگو با ایران اکونومیست گفت: شهید آیت الله رئیسی اسوه کاملی از حکمران اسلامی و دینی بود که توانست به عنوان کارگزار جمهوری اسلامی منشا خیر و برکت برای کشور و نظام اسلامی باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: شهید آیت الله رییسی نشان داد کسی که برای رضای خدا و صادقانه به مردم خدمت کند، عزت می یابد هر چند در زمان حیاتش کمتر خدمات و تلاش های بی ادعای او بر همگان عیان شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در مراسم هفتمین روز شهادت شهیدان راه خدمت در دانشگاه علم و فرهنگ گفت: خداباوری و کار برای رضای خدا یکی از ویژگی های بارز شهید آیت الله رئیسی بود و همواره به جهادگران توصیه می کردند که برای خدا کار کنید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام هادی گراوند تواضع و فروتنی را ویژگی بارز شهید جمهور دانست و گفت: شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی با خداوند معامله کرد و برای رضای خدا قدم برداشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار حمید رضا اشراق در جمع فرماندهان فراجا با عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش اظهارکرد: خداوند با این شهادت به رئیس جمهور شهید عزت بخشید. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در قرآن و کتب اسلامی به بخشش مال به فقیران برای کسب رضای خدا انفاق می گویند. ابن میمون معتقد بود که انفاق درجات مختلفی دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷    
مراسم بزرگداشت شهید جمهور حضرت آیت ا..رییسی و همراهان شهید ایشان با حضور فرماندار کلاله، امام جمعه،جمعی از مدیران و کارکنان ادارات در محل نمازخانه جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی با بیان اینکه شهادت رئیس جمهور و همراهان شهیدش، مسئولیت و تعهد دولتمردان در قبال انجام کارها و ماموریت ها را سنگین تر کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - فرماندار شهرستان مرزی ساحلی دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ولایتمداری شاخصه اصلی شهید آیت الله رئیسی بود گفت: محبوبیت این شهید والامقام به خاطر کار برای رضای خدا و مردمی بودن ایشان است.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۷    
او آرمانش الهی بود و همواره برای رضای خدا خدمت می کرد، او مصداق من کان لله کان الله له بود.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۴    
شاگرد اول کلاس اخلاص به استاد پیوست.او که مظلومانه زیست، صادقانه و خالصانه فقط برای رضای خدا همه عمر خدمت کرد و مظلومانه در شب میلاد امام غریب علی بن موسی الرضا (ع) در ارتفاعات ورزقان ایران، خادم الرضا (ع)، خادم ملت ایران به شهادت رسید و میهمان امام رئوف شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام محمدرضا خسروی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان داراب گفت: شهید رئیسی خادمی امام رضا ( ع) را در خدمت به مردم معنا و تفسیر کرد و کسی بود که صادقانه برای رضای خدا پای کار مردم ایستاد و به مردم خدمت کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۰۸    
حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با بیان اینکه خداترسی، اخلاص، شجاعت و ایستادگی در مقابل رانت خواران از ویژگی های بارز شهید رئیسی دانست و گفت: شهید رئیسی خستگی ناپذیر بود و برای رضای خدا به صورت شبانه روزی تلاش می کرد و کار جهادی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۰    
آیت الله شهید رئیسی و همراهانش، خادمانی بی ریا برای کشور و انقلاب اسلامی بودند و خدمات شایسته ای را برای رضای خدا انجام می دادند، خداوند نیز به آنها پاداش شهادت عطا کرد که برترین است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی عضو هیات علمی جامعه المصطفی قم گفت: شهید آیت الله رئیسی از همان ابتدای انقلاب جهادی و مخلصانه کار می کرد، ایشان برای کسب رضای خدا کار و زندگی کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۹    
امام جمعه شهرستان مارگون گفت:مسئولان بدانند آن چیزی که حضرت آیت الله رئیسی را در نزد خدا و مردم عزیز کرد این بود که او جسم، جان و فکرش را برای رفع مشکلات مردم و برای رضای خدا قرار دادند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام صالحی گفت: خروش ملت در قدرشناسی از شهید جمهور و شهدای خدمت نشان دهنده محبوبیت وی در میان مردم است چون این شهید بزرگوار تمام کارش برای رضای خدا و خدمت به مردم بود و همین باعث ماندگاری وی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سهراب مظفری میانجی، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی حتی در مناظره های انتخاباتی برخلاف برخی نامزد ها حاشیه سازی نکرد و خدا ترس بود، گفت: شهید آیت الله رئیسی را در مسئولیت های مختلف با این ویژگی که بسیار مردمدار بود می شناختم ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۷    
سرهنگ دوم پاسدار حسن عباسی گفت: مکتب شهدا مکتب عزت، شرافت و انسانیت است وهمه باید با تاسی از این مکتب بزرگ، همواره استوار و ثابت قدم باشیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: آیت الله رئیسی رییس جمهوری بود که با تمام وجود فعالیت کرد و درصدد حل مشکلات ملت شب و روز، تعطیل و غیرتعطیل نمی شناخت و مخلصانه برای رضای خدا و مردم کار می کرد، البته خدا هم پاداشش را داد ...