یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۵۰Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رضای خدا»

اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مردی بعد از گذشت 10 سال از قتل تنها فرزند پسرش که در جریان یک درگیری در کرج به دست مردی به نام احمد به قتل رسیده بود، قاتل او را فقط به خاطر رضای خدا و بدون هیچ چشم داشتی بخشید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ جهالت و کژاندیشی برخی منتسبان به اسلام، به جایی رسیده که حاضر می شوند خانه خدا را هتک کنند و هم کیشان و هموطنان خود را فقط به جرم تعلقات مذهبی و طائفیِ متفاوت، در معرض حملات کور تروریستی قرار دهند و طرفه آنکه با این جنایت فجیع، رضای خدا را می جویند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد گفت: مسوولان قدر فرصت خدمت رسانی به مردم را بدانند و نهایت استفاده را برای کسب رضای خدا انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: ملاک عمل ما باید رضای خدا باشد بنابراین در درگیری هایی که با مجرمین پیش می آید مبادا حرکت اضافه ای برای تسکین دلمان انجام شود و از مسیر عدل و قسط خارج شویم، رعایت تقوا مهمترین شاخصه کارگزار حکومت اسلامی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: دختران زن میانسال که به دست کارگر خدماتی به قتل رسیده بود برای رضای خدا از قصاص قاتل مادرشان گذشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۵    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاءبا بیان اینکه شهید همدانی مردی شجاع و کاردان بود که کارهایش برای رضای خدا و در مسیر دین بود گفت: معتقد بود دفاع از دین و کشور زمان نمی شناسد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۳    
حجت الاسلام امجدی زاده گفت: وقف از مهمترین شیوه های زندگی ماندگار و ابدی انسان دانست و اگر انسان در اموال و دارایی خود تفکیکی قائل شود و بخشی از آن را برای رضای خدا در یک مسیر معین حبس و وقف کند، تا ابد نزد خدا حفظ خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی، با بیان اینکه خدامحوری در عرصه علم آموزی و تبلیغ سرلوحه طلاب قرار گیرد، گفت: خدامحوری یعنی یاد و نام خدا در انجام امور و اینکه کارها برای رضای خدا انجام شود.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۴    
وقف را باید نمونه ای از فرهنگ غنی اسلامی دانست که به واسطه آن زندگی در تمام سطوح و طبقاتی که هر کس قرار دارد به یکسانی می رسد. وقف یعنی ثروتمندی به تهیدستی می اندیشد و حتی برای حیات بهتر او و عاقبت خویش مالی از اموالش را در راه رضای خدا می بخشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۴    
تهران- ایرنا- وقف بهترین و مؤثرترین ابزار تکامل اجتماعی به شمار می رود و برای خدمت عمومی یا نگه داشتن اصل هر چیزی و جاری بودن سود ناشی از آن در مسیر خیر، نیکی و رضای خدا به کار می رود تا منافع آن در راه تأمین نیازمندی های مردم و تحقق عدالت اجتماعی مصرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر این که توقف در نظام اسلامی به هیچ عنوان جایز نیست، گفت: خدمت به مردم و دین خدا باید پایه و اساس حرکت مسئولان در حکومت و نظامی اسلامی باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: کار رسانه ای با محوریت امر به معروف و جلب رضای خدا زمینه ساز موفقیت است.
رئیس مرکز اسلامی گلستان در آئین گرامیداشت شهید روحانی اهل سنت قیام برای حفظ اسلام و دفاع از ارزش ها، جلوه تجلی نهضت عاشورا در دوران دفاع مقدس است حجت الاسلام دیلم گفت: قیام برای حفظ اسلام، رضای خدا و معنویت از جلوه های تجلی نهضت عاشورا در دوران دفاع مقدس است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مالک سر پرسودایی داشت. اما نه سودای جاه و مقام، بلکه سودای وطن، در روزهای پرتزویری که آبستن حوادث بسیار بود و تمییز مرد از نامرد دشوار. گمنامی را برگزید. اعتقاد داشت کار باید برای رضای خدا و مردم باشد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۱    
یکی از رزمندگان لشکر هشت نجف اشرف گفت: انگیزه رزمندگان دفاع مقدس لبیک به فرمان امام (ره) بود و برهمین اساس همانند یاران امام حسین (ع) برای رضای خدا جهاد کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : علی اکبر رحیمی از حضورش در گردان تخریب گفت: گفتم اجازه بدهید من به جبهه بروم گردان تخریب که پا نمی خواهد. بیشتر کارش باید نشسته انجام شود. 43ماه در جبهه بودم و چندبار مجروح شدم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: در شرایط سخت بیماری کرونا، طلاب و روحانیون همانند دوران دفاع مقدس بلند شدند و برای رضای خدا ایثار کردند و به غسل، کفن و دفن اموات کرونایی پرداختند که این به عنوان اقدامی انسانی و اسلامی به حساب می آید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه متأسفانه برخی خوشنودی خلق خدا را بر خشنودی خداوند ترجیح می دهند، گفت: از امام حسین(ع) نقل شده است که فردی که رضای خدا را طلب کند، گرچه همراه با ناراحتی و غضب مردم باشد، خداوند او را کفایت می کند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار حیدرنیا ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه پایگاه واکسیناسیون شهید پیران در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دفاع مقدس هر ساله در این زمان و تاریخ یادآور دلاور مردی های مردان مردی می اندازد که شیران روز و زاهدان شب بودند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهادت اوج کمال است گفت: در مکتب توحیدی ما؛ هر کاری که برای رضای خدا انجام شود ارزشمند است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید علی پناه مومیوند در بخشی از وصیت نامه خود آورده است هدف من از حضور در جبهه رضای خدا بود و بس .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله رسول فلاحتی گفت: از همه دوستان عزیز می خواهیم کار را برای خدا انجام دهند؛ زیرا هر جا کار با توکل و روحیه جهادی برای رضای خدا انجام شود به طور قطع بندگان خدا هم راضی خواهند شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در استان قم رعایت تقوا و یاری دین خدا را از وظایف مسئولان در نظام اسلامی دانست و گفت: این دولت نشان داده که اهل خدمت به مردم برای رضای خدا است و مردم باید مراقب باشند چراکه افرادی از روی جهل و یا سازمان یافته و وابسته به گروه های شکست خورده معاند به دنبال شکاف میان مسئولان و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم رعایت تقوا و یاری دین خدا را از وظایف مسئولان در نظام اسلامی دانست و گفت: این دولت نشان داده که اهل خدمت به مردم برای رضای خدا است و مردم باید مراقب باشند چراکه افرادی از روی جهل و یا سازمان یافته و وابسته به گروه های شکست خورده معاند به دنبال شکاف میان مسئولان و مردم ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب شیر گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه معنوی و ارزشمند هستند که شجاعانه در مسیر اسلام و انقلاب اسلامی، جان خود را برای رضای خدا اهدا کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۶    
انتخاب شهردار بر اساس رضای خدا و با توجه به ویژگی هایی نظیر شایستگی، تعهد و تخصص صورت خواهند گرفت. ما فراخوان زدیم تا افرادی که توانایی دارند، رزومه ی خود را به دفتر شورا تحویل دهند. حدود 40 نفر نیز رزومه ی خود را برای مان فرستادند. در نهایت بر اساس امتیازبندی، شهردار انتخاب می شود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۲    
آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه گفت: گر طلبه پرکار باشد و احترام به استاد بگذارد ولی کارش برای رضای خدا نباشد به جایی نمی رسد؛ طلب علم باید برای خدا باشد و نه موقعیت اجتماعی و گرفتن پست و مقام.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۷    
امروزه پزشک های زیادی خدمات رایگان به نیازمندان ارائه می دهند و مهندسان حاذقی در قالب گروه های جهادی به آبادی سرزمین ایران کمک می کنند. این دسته از افراد هم مملو از عشق هستند و هم دارای تخصص ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۸    
نیت کارها ابوالقاسم محمد زاده محمدابراهیم همت می گفت: اگر ما هوی نفس رو کنار نگذاریم ، کارهایی که انجام می دهیم به هیچ دردی نمی خورد . هیچ فایده ای نخواهد داشت . چون کارهایمان در جهت رضای خدا نیست . ما خودمان را گم می کنیم . ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ارومیه گفت: مدیران جهادی برای رضای خدا تلاش کرده و کار خود را برای مردم و حل مشکلات آنان وقف می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۲:۴۶    
شهید بهادری در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: از برادران پاسدارم تقاضا می کنم که قدر این لباس سرخ رنگ را بفهمید. مبادا تو که پاسدار هستی، بدون رضای خدا و روی هوای نفس خود کار بکنی.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: پسرجوان کرجی که در جریان نزاع مرتکب قتل شده بود بعد از 10 سال بخشیده شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۲    
مدیر کانون فرهنگی و هنری خضرا مادوان با بیان اینکه فعالیت در این حوزه را فقط برای رضای خدا و خدمت به نیازمندان انجام می دهد، گفت: در این مسیر نیازمند همکاری و همراهی خیرین و مردم نوع دوست استان و کشور هستیم.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۳    
شیعه نیوز : آیت الله سید صادق روحانی به پرسشی درباره نذر پاسخ گفته است. استفتاء: چه جمله ای برای ادای صیغه نذر صحیح است؟ آیا این کلمه (جملات) صیغه نذر می باشد یا خیر; الف) خدایا نذر می کنم که اگر حاجتم برآورده شد، یک روز روزه بگیرم; ب) برای رضای خدا اگر حاجتم برآورده شد، یک روز روزه بگیرم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی چهارم شهریور روز کارمند را به تلاش گران و خدمتگزاران عرصه فرهنگ و هنر و رسانه تبریک گفت و تاکید کرد: رسالت کارمند گام برداشتن در مسیر خدمت رسانی به مردم و تلاش برای پیشبرد اهداف به امید رضای خدا و خلق خداست.
کارکنان کارخانه آلومینیوم هزارکرمان در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و نوع دوستی، خون خود را به بیماران نیازمند به این ماده حیاتی اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: ضرورت دارد اعضا جدید شورای شهر ایلام با وحدت و همدلی در امور، زمینه رویکردی کارآمد که هم رضای خدا و هم رضای خلق را در پی داشته باشد را در جامعه شهری ایلام فراهم آورند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
احمد اصغری در گفت وگو با خبرگزاری میزان در مرد عزاداری در ماه محرم با توجه به بیماری کرونا گفت: عزاداری برای سیدالشهدا (ع) از جمله مهمترین رویکرد هایی است که بزرگان و خصوصا ائمه معصومین (ع) بر آن تاکید کرده اند امام باقر (ع) در این باره فرمودند ...
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر عماد آبشناس؛ تحلیلگر سیاسی در خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: بسیاری آمریکا را مورد شماتت قرار می دهند که چرا با چنان سراسیمگی ای افغانستان را ترک کرد که شرایط اینگونه شد که می بینیم. آقای بایدن حرف جالبی زد. قرار نیست ارتش آمریکا به جای ارتش افغانستان بجنگد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه قران و حدیث در ششمین جلسه شرح زیارت عاشورا گفت: اگر کسی طوری زندگی کرد که رضای خدا برای او مهم بود، اگر برای مردم ارزش قائل باشد، آن هم به خاطر خداست، خداوند محبت او را در دل دیگران ایجاد می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۷    
رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: همه ائمه طاهرین ما مقام تسلیم و رضا را داشتند ام در کربلا قصه پروانه و شمع بود که بالاترین عشق امام حسین و یارانش فداشدن در راه خدا بود
خوف از خدای متعال، از ویژگی های خبرنگار خوب مدرس مسجد مکی اظهار داشت: خبرنگاری خبرنگار واقعی است که خوف از خدا و رضای خدا را در نظر بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهیدمروت قیاسوند در بخشی از وصیت نامه خود آورده است: همه رفتار و کارهایتان برای آخرت و رضای خدا باشد تا به هدف نهایی برسید.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۱    
چه سختی هایی، چه تهدیدهایی، چه تحقیرهایی، چه تهمت هایی در مسیر هست. ولی دل که عاشق باشد، دلی که با مردم و قلمی که تنها به رضای خدا فکر کند بدون هراس و دلهره و لغزش می چرخد تا شاید مسئولان بخشی از وعده ها ی خود را عملی کنند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه رسانه ها در رشد و سازندگی کشور نقش منحصر به فردی دارند گفت: خبرنگاران باید بدانند کار آنها زمانی ارزشمند است که رضای خدا در آن باشد و هدف آنها اعتلای جامعه اسلامی باشد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وی در ادامه هدف از این کار را کمک به هموطنان و رضای خدا اعلام کرد و افزود : انسانها باید در شرایط حساس به همنوع خود کمک کنند و در شرایط کنونی همه گیری ویروس کرونا این اقدام ضروری به نظر می رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۲    
زندگی شهید نصرت اله احمدی و مبارزه اش همه برای رضای خدا بود و جز برای رضای خالق یکتا، سلاح بر نمی گرفت و به مصداق قرآن کریم از دشمنان اسلام و قرآن امان می گرفت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس منتخب شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اعضای شورا نباید چیزی جز رضای خدا و مصلحت شهر و شهروندان را در نظر داشته باشند، همدلی، اتحاد و دوستی میان اعضای این شورا که در جلسه انتخاب هیئت رئیسه نمود داشت، باید ادامه یابد و در تمام تصمیمات مد نظر قرار گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله ناصری یزدی گفت: امام و رهبری هر دو بر انجام کار برای رضای خدا تاکید دارند و این موضوع در سیره امام راحل در همه ابعاد زندگی ایشان وجود داشت و امروز نیز مقام معظم رهبری بر این مسئله تاکید جدی دارند.