دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۳:۴۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وصیت نامه شهید»

شهید حمید بیگ بابا در وصیت نامه اش آورده است: چون عاشق حسین (ع) و اسلام بودم که می بایستی در جهان طنین انداز باشد، به این خاطر در این برهه از تاریخ نیاز شدید به تشکیل چنین ارگانی مانند سپاه بود که با کلام خداگونه حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد و من در این نهاد ثبت نام کردم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۷    
شهید منوچهر تقدسی در سال 1341 در محمودآباد به دنیا آمد و در تاریخ 19 بهمن 1361 در جهاد فی سبیل الله عاشقانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر این شهید عزیز پس از 38 سال گمنامی سرانجام در سال 1399 در منطقه عملیاتی فکه تفحص شد و در اسفند ماه همزمان با ایام وفات حضرت زینب کبری (س) به زادگاهش محمودآباد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید علی حبیب زاده آمده است: خدای ناکرده هیچ وقت امام را تنها نگذارید و هیچ وقت به فکر دنیای مادی نباشید، همیشه در جهت تقویت جبهه های جنگ کوشا باشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید داود صالح پور آمده است: ای عزیزان سعی کنید خود را از بندهای شیطان برهانید و در اوج سعادت پر بزنید و لذت زندگی را بچشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرازی از وصیت نامه شهید مصطفی نوروزی از سربازان گمنام امام زمان (عج) و اهل شهرستان ساری که در روزهای اخیر در سیستان و بلوچستان به شهادت رسید، به صورت عکس نوشته منتشر می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۶    
در وصیت نامه شهید موسی جدیدی آمده است: راه و روش معصومین و امامان را ادامه دهید و تا خونی که در رگتان وجود دارد با دشمن کفار بجنگید و نگذارید که میهن عزیزمان به نابودی کشیده شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲    
در وصیت نامه شهید امیر جعفری پور آمده است: اسلام بر محور ولایت استوار است عشق به این سید پاک، به خمینی عزیز را در وجودتان حفظ کنید چرا که بی عشق او نمی توانید عاشق مولایمان امام زمان مهدی موعود شوید.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۵۸    
بمناسبت روز پدر و ولادت امام علی(ع) ایثار کردستان وصیت نامه شهید مصطفی خسروی را که نمونه یک فرزند خلف بوده و با بیان منزلت والدین، سپاس از زحمات بی دریغ آنان را در قالب وصیت به آیندگان گوشزد می نماید، در قالب پوستر منتشر می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید اسماعیل بیگلری آمده است: ای برادرانم برای احترام به خون شهدا در مقابل منافقان ایستادگی کنید، چون این افراد فرصت فتنه انگیزی را به این مفسدان می دهند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۳    
شهید علی ترکی زاده چهارم مهرماه 1331 در روستای رودخانه از توابع شهرستان رودان به دنیا آمد و سرانجام 10 آبان سال 61 در منطقه ام الرصاص عراق بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر و سینه آسمانی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
در فرازی از وصیت نامه شهید خیرالله اسدپور آمده است: مبادا در مقابل دشمنان اسلام سکوت پیشه کنید، مبادا رهبر و امام عزیز را تنها بگذارید؛ ای خواهرانم، ای خواهران حزب اللهی، حجاب شما کوبنده تر از خون سرخ من است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید صدیف اسماعیل پور آمده است: ای امت حزب الله قدر این رهبر قلب تپنده هزاران معلول و مجروح را بدانید تا از بند ستمگران رهائی یابید. مبادا بی وفائی کنید مبادا دل امام را به درد آورید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۶    
در فرازی از وصیت نامه شهید هدایت عابدی فیروزجائی آمده است: سفارش من به شما این است که خدا را فراموش نکنید. دین خود را به دنیا نفروشید. گول شیطان را نخورید و در این لجن زار دنیا فرو نروید.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱    
با مشخصات شناسنامه ای و عبارات کلیدی وصیت نامه شهید والامقام حسن اخلاقی آشنا شویم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۶    
در فرازی از وصیت نامه شهید سید محمود حسینی زاده آمده است: رکن اساسی تداوم دهندهٔ مکتب یعنی نماز و تقوا و جهاد را پیشه خویش قرار دهید، زیرا اساس هر فساد و جنایت عدم اعتقاد به خداوند عزوجل و مایه نبودن احکام الہی می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نمایندگان به مردمی خدمت کنند که آنها را انتخاب کرده اند، اظهار کرد: در خدمتگزاری به مردم اولویت ها را در نظر بگیرند و به مسائل فرعی و دست دوم نپردازند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه فرهنگی شرح نو به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، بخشی از وصیت نامه شهید مصطفی شاکری منظر فرمانده محور لشکر 21 امام رضا (ع) را در قالب عکس نوشته منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
در فرازی از وصیت نامه شهید هادی احمدی آمده است: خدایا! بارالها دلم ناشاد است آنرا شاد گردان. وصال روی تو بی تابم کرده و دیگر از این دنیا فانی سیر شدم. بگذار این دنیا برای آنهائی باشد که به آن دل بسته اند خدایا، تو را به مقربان درگاهت قسم می دهم که شهادت را نصیبم گردان.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: نمایندگان حق این مردم را ادا کنند و به فکر خودشان و جریانات سیاسی و دوستانشان نباشند و به مردمی خدمت کنند که آنها را انتخاب کرده اند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۶    
وصیت نامه شهید عبدالرزاق معرفاوی در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: پدر و مادر عزیزم همچون کوه در مقابل سختی ها استوار باشید که دشمن از استقامت شما به زانو در می آید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
در فرازی از وصیت نامه شهید محمود بابامشی آمده است: پشتیبان ولایت فقیه باشید و گوش به فرامین امام بزرگوار بدهید و تک تک آن را اجرا کنید اگر چنین کرده اید، بدانید که شما را هیچ خطری تهدید نخواهد کرد و ان شاءالله تعالی پیروزید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲    
در وصیت نامه شهید فتحعلی مؤمنی آمده است: برادران حزب الله هرگز امام را تنها نگذارید و برادران در سنگر را هم یاری کنید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۱    
حیدری گفت: زندگی نامه و بخشی از وصیت نامه شهید والامقام حسین علم الهدی توسط کانون فرهنگی هنری علم الهدی در راستای اجرای طرح روح مقاومت در بستر فضای مجازی باز روایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد- در فرازی از وصیت نامه شهید عبدالرحیم کرم الهی تاکید شده معامله باخدا به قیمت سعادت و پیروزی بزرگ است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۷    
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرازی از وصیت نامه شهید محمدباقر فلاح زاده به صورت عکس نوشته توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن خوشنویسان ایران می گوید که وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با مرکب عشق خوشنویسی کرده و هنگام کتابت حس و حال غیرقابل وصفی داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۷    
در وصیت نامه شهید غلامحسن پیرزاد آمده است: از شما می خواهم که برای من گریه نکنید زیرا ما را از مردن باکی نیست و شهادت افتخار انبیاء و اولیاء ماست، من راه تکامل خویش را یافتم و سرانجام به آرزوی دیرینه خود که همان شهادت است رسیدم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵    
کنگره ملی بزرگداشت یک هزار و 600 شهید دیار سربداران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و پاسداشت شهدای شهرستان سبزوار، فرازی از وصیت نامه شهید بهروز احمدی را در فضای مجازی منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۵    
در فرازی از وصیت نامه شهید حمیدرضا فلاح شرفدارکلایی آمده است: به امت حزب الله و همه آنان که وصیت نامه ام به آن ها رسیده، می گویم که دست از حمایت امام عزیز و انقلاب برندارند که مورد غضب خدا قرار می گیرند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید محمدعلی کاظمی رودی آمده است: در همه حال با همدیگر مهربان باشید و در حفظ وحدت بکوشید چون دشمن از وحدت شما می ترسد و زمانی دشمن خوشحال می شود که وحدت و یکپارچگی شما از بین برود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۰    
در فرازی از وصیت نامه شهید اصغر بیاتی تروجنی آمده است: اینک زمان عمل فرا رسیده، دیگر حرف بس است، چقدر حرف زدن، چقدر گفتن، اما از عمل خبری نبود، بیائید عمل کنید ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶    
به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و برگزاری کنگره چهار هزار شهید دارالعباده و دارالعلم استان یزد فرازی از وصیت نامه شهید میرزا محمود زارع بیدکی به صورت کلیپ در فضای مجازی منتشر می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۷    
در فرازی از وصیت نامه شهید محمدحسین محمودزاده آمده است: ما به خاطر احیای مکتب می جنگیم و خون می دهیم و تو ای برادر پاسدار، بعد از ما شما رسالت بزرگی به گردن دارید و شما باید خط مکتبی سپاه که همان خط اصیل امام است را حفظ کنید و مواظب کسانی که می خواهند سپاه را از این خط منحرف کنند، باشید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس گفت: قریب به 21 هزار نفر در در بخش مسابقه وصیت نامه شهید سلیمانی شرکت کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۲    
با مشخصات شناسنامه ای و عبارات کلیدی وصیت نامه شهید والامقام علی اختری آشنا شویم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید عبدالعلی قاسمی بنه در تاریخ 1331/6/3 در شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان دیده به جهان گشود و در 1362/4/29در جبهه مهران شهد شیرین شهادت را نوشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در وصیت نامه شهید یدالله آقایی میبدی آمده است: چون تو تنها همسر شهید نیستی و آخرین هم نخواهی بود پس باید بیش از پیش برای اسلام خدمت کنی و بزرگترین خدمت تو تربیت کردن فرزندان است که بتوانند در آینده اینها برای اسلام مفید باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک خوشنویس اردبیلی، وصیت نامه شهید سلیمانی را در 39 سطر خطاطی کرده است. این اثر پس از نمایش در حوزه هنری، در فرصت مقتضی به خانواده حاج قاسم تقدیم می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۰    
مراسم افتتاحیه نمایشگا ه صریر سبلان و رونمایی از وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به خط استاد بهمن حیدری با حضور مدیران فرهنگی و هنری استان اردبیل در محل گالری ابوالفضل عالی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید رضوان راعی آمده است: نگران ملت های محروم و مستضعف و ملت های ستمدیده در جهان و رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی و رزمندگان غیور و پرتوان در جبهه ها باشید.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه نمایشگاه خوشنویسی و نگارگری صریر سبلان و رونمایی از وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به خط استاد بهمن حیدری با حضور مدیران و مسئولین فرهنگی و جمعی از هنرمندان استان اردبیل در گالری ابوالفضل عالی مرکز هنر های تجسمی حوزه هنری تهران برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۷    
شهید رمضانعلی سردارآبادی در یکم فروردین 1342 در محله سردارآباد از توابع شهرستان جوین دیده به جهان گشود و در13 شهریور 1364 در منطقه عملیاتی شرهانی به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲    
شهید احمد دیداری پنجم فروردین سال 1340 در رودان به دنیا آمد و 23 فروردین سال 62 که در منطقه زبیدات به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید محمدتقی عظیمی آمده است: جهاد زمان مشخص ندارد، منظور اینکه هر وقت احساس شد خطر اسلام را تهدید می کند تکلیف هست بر هر فرد مسلمانی که دفع خطر کند تا از دیگری ساقط شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در فرازی از وصیت نامه شهید مسلم قاسمی علی تپه آمده است: تا آنجائی که رمق دارید و تا آخرین قطره خون از اسلام و روحانیت اصیل و ولایت فقیه پشتیبانی کنید و ادامه دهنده راه شهدا باشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۲    
در وصیت نامه شهید بهزاد نیک اندیش آمده است: کمر همت را ببندید و تا پیروزی این انقلاب بر کفر جهانی تا پای جان هایتان باشید و با کسانی که ضربه به اسلام می زنند حال به هر وسیله که می خواهد باشد، مبارزه کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، فرازی از وصیت نامه شهید محمدعلی دهقانی اشکذری به صورت کلیپ، توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد منتشر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه تولیدات تجسمی هنرمندان استان اردبیل با عنوان صریر سبلان در گالری عالی حوزه هنری برگزار می شود
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی ویژه سربازان وظیفه ناحیه جوانرود با موضوع وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه سپاه ناحیه جوانرود برگزار گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۵    
در فرازی از وصیت نامه شهید اسماعیل پاکزاد آمده است: همیشه به یاد خدا باشید و در راه خدا قدم بردارید؛ هرگز نگذارید دشمنان بین شما تفرقه بیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا کنند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرتهاست.