جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۴۳Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خورشید»

شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش    
یک خبرنگار سوری گفت: امروز نیازی نیست درباره تاریخ زن مسلمان صحبت کنیم چرا که مثل خورشید روشن است.
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش    
نائب رئیس اتحادیه خبرنگاران سوریه گفت: امیدوارم کنفرانس خورشید همچون نور خورشید باشد که مفاهیم آن در جهان بتابد برای آنان که می خواهند چهره واقعی زن مسلمان را پنهان کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید با حضور بانوان فعال عرصه رسانه از کشور های مختلف دنیا، در مشهد برگزار خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رویداد بین المللی رسانه ای خورشید کمک خواهد کرد تا چهره زیباتری از شهر مشهد به دنیا نشان داده شود.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه جشنواره رسانه ای خورشید گفت: مشهد در حوزه رسانه هم تراز با تهران و یکی از موفق ترین رسانه های کشور است و مقدار زیادی از این موفقیت به دوش بانوان خبرنگار ما بوده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اختتامیه جشنواره بین المللی رسانه خورشید که نخستین جشنواره رسانه ای ویژه زنان جهان است، شنبه، 8 مهرماه جاری و با حضور زنان بیش از 40 کشور جهان در مشهد برگزار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش    
امشب، 6 مهر، رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد برای گفتگو در خصوص همایش بین المللی رسانه خورشید، مهمان رادیو گفتگو سیمای خراسان رضوی خواهد بود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهرمشهدمقدس گفت: تلاش ما این است که بتوانیم دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای خورشید را در مشهد مستقر کنیم و شرایط برگزاری هرساله این رویداد را در مشهد فراهم کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه زنان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دبیرخانه دائمی این جشنواره در مشهد تشکیل می شود تا در سالهای آینده شاهد برگزاری برنامه های بین المللی در حوزه زنان در مشهد باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دانشمندان بریتانیایی در حال ساخت قوی ترین لیزر جهان هستند که میلیاردها بار درخشان تر از خورشید است.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهمترین چالش های جمهوری اسلامی در حوزه رسانه در سطح بین المللی موضوع زنان است. دشمنان و رسانه های معاند هجوم زیادی به جایگاه زنان ایرانی کرده اند و تبلیغات زیادی برای تضعیف جایگاه زنان ایران داشته اند و نوع اخباری که از ایران منتشر می شود اخبار سیاه و اخبار غیر قابل استناد است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۰    
حوزه/ دو کتاب به نام های لبخند خورشید و آراد با موضوع خاطرات طلبه شهید احمد کاشانی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- "رباط شرف" در نزدیکی شهر سرخس که اخیرا در قالب پرونده زنجیره ای ثبت جهانی کاروانسراهای تاریخی ایران در یونسکو به ثبت رسید، یکی از عالی ترین نمونه های معماری این آثار و موزه ای منحصربه فرد از هنر آجرکاری ایرانی است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پدیدار شدن سه خورشید، پدیده نادری که در آسمان سوئد مشاهده شد.یکی از عجیب ترین پدیده های جوی پدیده سه خورشید است که براثر انعکاس نور در کریستال های یخی شش ضلعی ایجاد می شود.در این پدیده یکی از خورشید ها واقعی و دو خورشید دیگر انعکاسی از تصویر خورشید واقعی هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
صحبت های نایب رئیس اتحادیه خبرنگاران سوریه که برای حضور در نخستین جشنواره رسانه ای خورشید به ایران آمده است را ببینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ الفتی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب فصل جدید جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد و انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت امام عصر است؛ نزدیک خواهد کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۶    
دریا تویی ما بی تو تا دنیاست دنیایی نداریم چون سنگ خاموشیم و غوغایی نداریم ای سایه سار ظهر گرم بی ترحم جز سایه دستان تو جایی نداریم تو آبروی خاکی و حیثیت آب دریا تویی، ما جز تو دریایی نداریم خورشید، چشم توست، چشمان تو خورشید تا نشکفد چشم تو فردایی نداریم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین گروه از مهمانان جشنواره بین المللی رسانه خورشید به ایران وارد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره بین المللی رسانه خورشید معتقد است هیچ کشوری مثل ایران با این حجم از هجمه رسانه ای رو به رو نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۷    
حسین رسولی مدیرکل ،فرامرزی مدیر حراست ، عدنان صبا مسئول اداره هماهنگی و پذیرش گروه های هدف،بهرامی معاون توانبخشی،باباویسی و حسینی کارشناسان بهزیستی استان کردستان از نزدیک از فضای کمپ ترک اعتیاد طلوع خورشید و مرکز نگهداری بیماران روانی نساره بازدید کردند و با کارکنان این دو مرکز دیدار و گفت گو کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی جشنواره بین المللی رسانه خورشید گفت: برگزاری این جشنواره می تواند به روایت سازی چهره بانوی مسلمان در جمهوری اسلامی ایران و شهر مشهد مقدس کمک قابل توجهی کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار میزان، نشست خبری اولین جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید با حضور مرضیه هاشمی دبیر جشنواره و زهرا اوستی دبیر شورای علمی جشنواره صبح روز چهارشنبه 5 مهرماه در محل معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. ...
کاوشگر خورشیدی پارکر ناسا به اولین فضاپیمایی تبدیل شده است که از درون فوران جرم از تاج خورشیدی ( CME) پرواز و کل این ماجراجویی هیجان انگیز را با دوربین ثبت می کند. ویدئوی خیره کننده ی این اتفاق، فضاپیما را درحالی نشان می دهد که درست پیش از فوران عظیم خورشید در 5 سپتامبر 2022 از درون آن می گذرد ...
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین جشنواره بین المللی رسانه به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام ی، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و شهرداری مشهد برگزار می شود. اولین جشنواره بین المللی رسانه خورشید به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست خبری جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید صبح چهارشنبه (5 مهر 1402) با حضور مرضیه هاشمی دبیر جشنواره و زهرا اوسطی عضو ستاد برگزاری جشنواره در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آذرقلم: معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور 100 بانوی فعال در عرصه رسانه از 40 کشور در ایران خبر داد. به گزارش آذرقلم، فرشاد مهدی پور با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای خورشید گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید با اشاره به دعوت از خبرنگاران و فعالان زن رسانه ای 41 کشور جهان به این رویداد گفت: جشنواره خورشید فرصتی برای ما و رسانه های مختلف همسو با ماست که در برابر تصاویر منفی که از ایران و زنان در رسانه های جهان نشان داده می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد مقدس گفت:هدف جشنواره خورشید با 2 رویکرد اصلی زن و رسانه معرفی جایگاه واقعی زنان مسلمان به دنیاست.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید در سه بخش مکتوب، تصویر و عکس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، تحقق عدالت اجتماعی، پایگاه امن خانواده و تهدید های رسانه ای از جمله موضوع های این جشنواره است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری جشنواره خورشید صبح امروز چهارشنبه 5 مهر 1402 در ساختمان معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰    
خورشید عشق را، ره شام و زوال نیست بر هر دلی که تافت، در آن دل ضلال نیست در آسمان دلبری و آستان عشق نور جمال دلبر ما را مثال نیست هفته وحدت و میلاد آینه مهربانی ها، رحمت زمین و آسمان، خاتم پیامبران، حضرت محمد مصطفی(ص) مبارک باد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۰    
وقت نیوز - براساس اعلام اداره کل مطبوعان و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد آیین پایانی نخستین جشنواره بینالمللی رسانه خورشید روز شنبه هشتم مهر ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در مشهد برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر نخسین جشنواره بین المللی رسانه گفت: جشنواره خورشید فرصتی برای ترفیع جایگاه زن و خانواده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر جشنواره رسانه خورشید با اشاره به جزئیات برگزاری این جشنواره گفت: رسانه ها حرف اول را در آگاهی بخشی و روشنگری اذهان می زنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۸    
نشست مطبوعاتی نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید، با محور زنان روشنگری می کنند ، صبح امروز پنجم مهرماه با حضور مرضیه هاشمی، دبیر جشنواره خورشید و زهرا اوسطی، دبیر شورای علمی جشنواره در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اولین جشنواره بین المللی رسانه خورشید با بیان اینکه ما از زنان 41 کشور دنیا برای حضور در این رویداد دعوت کر ده ایم، گفت: ماحتی از زنانی در آمریکا و کانادا هم دعوت کردیم، اما از ترس اینکه به ایران بیایند و برگردند با چه فشاری مواجه می شوند، علی رغماشتیاق برای شرکت در این رویداد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
پدیده ای نادر که خورشید با یک هاله بسیار نورانی در آسمان دیده می شود، آسمان سوئد را درنوردید. منبع: دانشجو
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پدیدار شدن سه خورشید، پدیده نادری که در آسمان سوئد مشاهده شد.یکی از عجیب ترین پدیده های جوی پدیده سه خورشید است که براثر انعکاس نور در کریستال های یخی شش ضلعی ایجاد می شود.در این پدیده یکی از خورشیدها واقعی و دو خورشید دیگر انعکاسی از تصویر خورشید واقعی هستند. / عصر ایران
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله محمدتقی فلسفی در خیابان ری زندگی می کرد، جایی که امروز به جای آن خانه قدیمی که محل درس و بحث آن خطیب یگانه دوران و شاگردانشان بود، بنایی تازه تأسیس به نام دارالمبلغان فلسفی قرار دارد.
پایان تیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نخستین جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید با شعار زنان روشنگری می کنند برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روزهای آلوده به گاز ازن در تهران، از هیچ در ابتدای دهه90 به 26روز در سال جاری جهش کرد. آلاینده ازن بر اثر ترکیب شیمیایی آلاینده های منتشرشده از خودروها با تابش نور خورشید در دمای بالای 30درجه، در آسمان پایتخت شکل می گیرد که طبق یک گزارش رسمی، باعث سرطان ریه می شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۱    
اگرچه فصل پاییز همراه با مایل شدن نور خورشید است، اما شما هنوز هم می توانید در ساعات اوج تابش به مدت 10 تا 15 دقیقه به طور محافظت شده در ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پدیده ای نادر که خورشید با یک هاله بسیار نورانی در آسمان دیده می شود، آسمان سوئد را درنوردید. منبع: دانشجو
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سه خورشید در آسمان سوئد پدیده ای نادر که خورشید با یک هاله بسیار نورانی در آسمان دیده می شود
با رسیدن پاییز و زمستان، کوتاه تر شدن روزها و کاهش ساعاتی که خورشید در آسمان می تابد و در عین حال کاهش تمایل اغلب افراد به ماندن در فضاهای باز در روزهای سرد، مدت زمان قرار گرفتن در معرض آفتاب در طول روز نیز کمتر می شود و این شرایط می تواند بدن را با کمبود ویتامین D مواجه کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: معرفی چهره اصیل زنان کشورمان با برگزاری رویداد رسانه ای خورشید تاثیرگذارتر و دست یافتنی تر خواهد بود و عرصه رسانه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند آفرینش زنانه برای روایتگری حقیقت است.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی رسانه خورشید، هشتم مهرماه امسال در شهر مقدس مشهد با حضور 100 نفر از بانوان و فعالان رسانه ای از ایران و 40 کشور جهان با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور زنان ریاست جمهوری برگزار می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
با رسیدن پاییز و زمستان ، کوتاه تر شدن روزها و کاهش ساعاتی که خورشید در آسمان می تابد و در عین حال کاهش تمایل اغلب افراد به ماندن در فضاهای باز در روزهای سرد، مدت زمان قرار گرفتن در معرض آفتاب در طول روز نیز کمتر می شود و این شرایط می تواند بدن را با کمبود ویتامین D مواجه کند.