جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۲۸Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه مستند»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۵    
مستند آق سو ماجرای رأی هایی است که به سختی داخل صندوق ریخته می شوند اما بسیار ارزشمندند. این فیلم امشب از شبکه مستند پخش می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فیلم مستند سینمایی آوانتاژ به کارگردانی محمد کارت امشب از شبکه مستند پخش می شود.
صفر تا صد به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود سلطانی ارج تولید جدید شبکه مستند در 26 قسمت تماشاگر را با مراحل تولید محصولات مختلف ایرانی آشنا می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۲    
این روز ها مستند سریالی خط باریک قرمز روی آنتن شبکه مستند رفته است. اثری به کارگردانی فرزاد خوشدست، هنرمند مشهدی که پیش از این نسخه سینمایی اش در گروه هنر و تجربه اکران و با استقبال خوبی هم روبه رو شده بود. با فرزاد خوشدست درباره پخش سریالش در این روز ها گفتگو کرده ایم که در ادامه می خوانید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مستند انتخاباتی یکی تونس، یکی نتونس در جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی به اضافه مستند به نمایش درمی آید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سی و یکمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با پخش و بررسی مستند یکی تونس، یکی نتونس به کارگردانی محسن برمهانی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۹    
مجموعه مستند 4 قسمتی انتخاب خدمتگزار پای حرف صاحبان حرفه های مختلف نشسته و انتظارات آنان از رئیس جمهور آینده را روایت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پاییز پدرسالار مستند پرتره ای از زنده یاد محمدعلی کشاورز بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران به مناسبت سالگرد درگذشت این هنرمند از شبکه مستند پخش می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حمید نجفی راد، تدوینگر باسابقه سینمای ایران مهمان برنامه نردبان است، او درباره خستگی و جنون در تدوین در شبکه مستند صحبت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه مستند بند یک دو سه ، روایتی از 12 سال جدال بر سر حقی مسلم است که به تهیه کنندگی احمدرضا زارعی و کارگردانی محمدسعید غلامی در شبکه مستند سیما تولید شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه مستند 5 قسمتی خانه ما اینجاست تصاویری کمتر دیده شده از بافت تاریخی و اماکن گردشگری شهرهای ایران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۱    
بلندترین مستند اجتماعی ساخته شده در ایران، چند روزی است که از شبکه مستند سیما در حال پخش است. خط باریک قرمز که در دو نسخه تلویزیونی و سینمایی تولید شده، مستندی است درباره یک گروه از نوجوانان زندانی در کانون اصلاح و تربیت که قرار است یک نمایش را اجرا کنند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جدیدترین قسمت از برنامه به اضافه مستند با پخش و بررسی مستند سرزمین عسل به تلویزیون می آید. این مستند نامزد اسکار سال 2019 بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه چهلنامه با موضوع پیشرفت های علمی و اجرایی ایران در بخش های مختلف روی آنتن شبکه مستند می رود.
خبرآنلاین: مجموعه مستند خط باریک قرمز پس از موفقیت نسخه سینمایی آن در جشنواره های داخلی و بین المللی حالا در 40 قسمت حدود 40 دقیقه ای از شنبه 8 خرداد ساعت 22 روی آنتن شبکه مستند می رود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مستند میراث کهن تولید جدید شبکه مستند سیما با موضوع معرفی پرونده های میراث فرهنگی ناملموس ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو از تلویزیون پخش می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی به اضافه مستند ، مستند روزگار یک چهل ساله با روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی روی آنتن شبکه مستند می رود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۳    
مجتبی میناوند که نگاهی متفاوت به عوامل قدرت گیری 15 شرکت بزرگ اقتصادی دنیا دارد و دوشنبه هر هفته ساعت 22 روی آنتن شبکه مستند سیما می رود، از جزئیات این مستند و هدف از ساخت آن گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر شبکه مستند سیما در مراسمی از فعالیت هنری فرهنگ جولایی، تهیه کننده باسابقه رادیو و خالق صبح جمعه با شما قدردانی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مستند حقیقت گمشده ساخته محمد علی فارسی سه شنبه (28 اردیبهشت ماه) ساعت 19 به مناسبت بزرگداشت حکیم عمرخیام فیلسوف، منجم، ریاضی دان و رباعی سرای قرن 5 هجری قمری از شبکه مستند پخش می شود.
خبرگزاری مهر: مستند حقیقت گمشده ساخته محمدعلی فارسی سه شنبه 28 اردیبهشت به مناسبت بزرگداشت حکیم عمر خیام از شبکه مستند پخش می شود. به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، حقیقت گمشده ساخته محمدعلی فارسی سه شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 19 به مناسبت بزرگداشت حکیم عمر خیام فیلسوف، منجم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مستند معتاد به نفت به کارگردانی سیاوش سرمدی در جدیدترین قسمت برنامه به اضافه مستند پخش می شود، این فیلم نگاهی به وابستگی ایران به نفت، چالش ها و مشکلات آن دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مستند 26 درجه شرقی به کارگردانی امیرمهدی نژادنیک، روایتگر سفر گروهی از پزشکان معروف شهر تهران برای فعالیت های خیریه در مناطق محروم بشاگرد یکشنبه 26 اردیبهشت ساعت 19 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
خبرگزاری ایلنا: مستند آسوده بخواب کوروش به مناسبت سالگرد تصویب قطعنامه 278 شورای امنیت سازمان ملل متحد چهارشنبه 22 اردیبهشت ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش می شود. ...
برترین ها / سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مستند کمیته با روایتی از تاسیس، فعالیت ها و انحلال کمیته انقلاب اسلامی در برنامه تلویزیونی به اضافه مستند به نمایش درمی آید. به نقل از روابط عمومی شبکه مستند ...
ماجرای تأسیس کافه شهدا در شیراز، فعالیت های جهادی آن و شباهت مؤسس آن به شهید معروف، سوژه مستند استراحت بماند از تولیدات شبکه مستند است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مستند سوز و سور به کارگردانی کامران رضایی و تهیه کنندگی شبکه مستند سیما به بخش مسابقه جشنواره میراث فرهنگی یادگار راه یافت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ماجرای تأسیس کافه شهدا در شیراز، فعالیت های جهادی آن و شباهت مؤسس آن به شهید معروف، سوژه مستند استراحت بماند از تولیدات شبکه مستند است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی تک روستا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مستند سرای کهن تولید شبکه مستند سیما به جشنواره فیلم های مستند میراث فرهنگی یادگار راه یافت.
خبرگزاری صبا: زندگی نظامی به تهیه کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی پرتره ای از ناصر نظامی صداپیشه، یکشنبه 19 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
امیر تاجیک مدیر پیشین شبکه مستند از تلویزیون به دلیل نادیده گرفتن مجریان کاربلد انتقاد کرد.
مستند حیات در رگ های سرد به تهیه کنندگی و کارگردانی فتح الله امیری جمعه 17 اردیبهشت ساعت 22 و شنبه 18 اردیبهشت ساعت 9 از شبکه مستند پخش می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۴    
اقتصاد ایران: سری انیمیشن 5 قسمتی "داستان های کاملاً واقعی" با نگاهی به داستان زندگی قهرمان های ایرانی، هر شب از شبکه مستند پخش می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۱    
روزنامه خراسان - نرگس عزیزی: حدس زدن این که بسته به ویژگی های شخصیتی، افراد دست به انتخاب برنامه های تلویزیونی و نمایشی می زنند، کار چندان دشواری نیست. چه این که به تجربه می دانیم سلیقه افرادی که از نظر ویژگی های شخصیتی با ما متفاوت هستند، به وقت تماشای فیلم هم خودش را نشان می دهد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بهروز بادروج، فیلمبردار سینمای مستند، مهمان جدیدترین قسمت از برنامه نردبان شده است. او مدیر فیلمبرداری مستند تحسین شده فصل هرس بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سری انیمیشن های 5 قسمتی داستان های کاملا واقعی با نگاهی به داستان زندگی قهرمان های ایرانی، از سه شنبه 14 اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه مستند رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۸    
در آستانه روز جهانی قدس، شبکه مستند اقدام به پخش مستندی به نام فصل آخر کرده است که زوایای چالشی رژیم صهیونیستی را از نگاهی نو و با نگاهی کارشناسانه به تصویر کشیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز پخش مستند حکومت سیاه به کارگردانی وحید حاجی پور، شبکه مستند به بررسی سیاست های نفتی امریکا در قبال کشورهای نفتی می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مستند نفتی - بین المللی حکومت سیاه به نویسندگی و کارگردانی وحید حاجی پور، از ساعت 22 فردا شب به روی آنتن شبکه مستند می رود.
مستند قاسم روایتی از تولد تا شهادت سردار قاسم سلیمانی است و فعالیت های او در میدان عمل را به تصویر کشیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بیست و پنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با پخش و بررسی مستند قاسم به کارگردانی مهدی فارسی روی آنتن شبکه مستند می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مستند قاسم روایتی از تولد تا شهادت سردار قاسم سلیمانی است و فعالیت های او در میدان عمل را به تصویر کشیده است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۳۸    
مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری لارستان، گفت: طی اقدامی به سفارش معاونت اجتماعی استان فارس مستند مشکلات کوی گاله تهیه و از شبکه های صداوسیما پخش می شود. امین دلخسته...
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۳    
قسمت جدید مستند ضد با موضوع ماجرای ظهور و افول حزب پلنگ های سیاه روی آنتن شبکه مستند می رود. به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، قسمت جدید مستند ضد با عنوان شهروندان درجه دو به داستان پلنگ های سیاه که یکی از ارکان اصلی جنبش حقوق مدنی سیاه پوستان آمریکا بودند می پردازد. این مستند به [...]
مجموعه مستند جنگ، ظهور غول های صنعتی نظامی با نگاهی متفاوت به عوامل قدرت گیری 15 شرکت بزرگ اقتصادی دنیا تولید شده و از شبکه مستند پخش خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۵    
مخاطبان برنامه راویان نور شبکه مستند سیما با بخش هایی از زندگی چندین شخصیت قرآنی و گام هایی که در مسیر ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در سطح جامعه برداشته اند، آشنا می شوند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مستند هشت قسمتی حکومت سیاه طی روز های آینده از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مجموعه مستند راویان نور به تهیه کنندگی و کارگردانی سیدمهدی موسوی برزکی پرتره ای از شخصیت های اثرگذار قرآنی از جمعه 10 اردیبهشت روی آنتن شبکه مستند می رود.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قسمت جدید مجموعه مستند ضد با موضوع اما و اگرهای بازیافت پلاستیک پنجم اردیبهشت ماه روی آنتن می رود. به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، هشتمین قسمت از مجموعه مستند ضد با عنوان دروغ بازیافت از شبکه مستند سیما پخش می شود ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مستند خود زندگی ، پرتره ای از راجر ایبرت منتقد و خبرنگار مشهور آمریکایی در قالب برنامه به اضافه مستند پخش می شود. مارتین اسکورسیزی، کارگردان مشهور سینما هم در این مستند حضور دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فیلم مستند کارواش به کارگردانی محسن سخا و محصول شبکه مستند به بخش مسابقه دوازدهمین دوره جشنواره فیلم های کُردی لندن راه یافت.