شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۰:۵۶Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یهودیان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سایمون تیسدال در گاردین نوشت: تهران اعلام کرده به زودی مذاکرات از سر گرفته می شود ولی اسرائیل به میزان قابل توجهی برنامه اقدام نظامی علیه ایران را تسریع بخشیده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۹    
قذافی یک روز از ایران می خواست که در ازای حمایت در جنگ یک موشک به عربستان بزند، یک روز با آمریکا درگیر می شد و روز دیگر تمام تکنولوژی هسته ای لیبی را تسلیم آمریکا می کرد. روزی تمام یهودیان لیبی را اخراج می کرد و روز دیگر با ربودن صدر و دیگر اقداماتش عملا در زمین رژیم صهیونیستی بازی می کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در سخنانی اظهار کرد: ایران معتقد است که تنها راه حل ممکن برای احقاق حقوق اساسی مردم فلسطین، به ویژه حق آنها بر تعیین سرنوشت، برگزاری همه پرسی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۸    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی درباره نگرانی رژیم صهیونیستی از پناهندگی یهودیان "لو طاهور" به ایران را منتشر کرد. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته یک گروه یهودی ارتدوکس افراطی اعلام کردند که قصد دارند گواتمالا را به مقصد عراق و از آنجا به سمت ایران ترک کنند. این گروه یهودی اسرائیلی که به حریدی های لو طاهور معروفند، یک گروه ضد صهیونیستی اند که در سال 2018 از ایران درخواست پناهندگی کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۰    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی اظهار کرد: به لحاظ حقوق اجتماعی، یهودیان، بیت المدراس یا محل تورات خواندن و مراکز دینی خود و حق اشتغال داشتند، بازار در اختیار آنها بود و پیامبر(ص) هم کاری با آنها نداشت و حقوق شان محفوظ بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۱    
آنها که ابتدا در سرزمین های اشغالی ساکن بودند اما به دلیل بدرفتاری های رژیم صهیونیستی مجبور به کوچ از این مناطق شدند و امروز از اردن تا کانادا و سرزمین های اشغالی با اجتماعات این یهودیان به شدت مقابله می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حریدی ها شاخه ای از یهودیان بنیادگرا موسوم به یهودیان ارتدوکس هستند که استفاده از ابزارآلات مدرنی چون گوشی موبایل را حرام می دانند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا یهودیان ضد صهیونیست، تجمعی را به صورت ماهیانه در شهر قدس در حمایت از مردم فلسطین و در مخالفت با رژیم صهیونیستی، برگزار می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: رسانه در دست یهودیان!! به گزارش مرکز تبارشناسی یهود؛ بیش از 96 نفر از کارمندان، دست اندرکاران و مدیران بخش های مختلف شبکهٔ CNN یهودی هستند. یعنی باز هم از حضور صهیونیست ها در رسانه باید گفت!؟ ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نواندیش : اسرائیل و ایالات متحده در حال تلاش هستند تا از انتقال اعضای یک فرقه یهودی ارتدوکس به ایران جلوگیری کنند. زیرا این نگرانی وجود دارد که ایران از آنها به عنوان ابزار چانه زنی استفاده کند. اعضای گروه لو طاهور که ضدصهیونیست هستند، در سال 2018 از ایران تقاضای پناهندگی سیاسی کردند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲    
به گزارش ردنا( ادیان نیوز )، برای اولین بار در بیش از نیم قرن گذشته، یک زن و مرد یهودی در بحرین ازدواج کردند. مراسم این عروسی که در شهر منامه برگزار شد، نقطه عطفی برای جامعه یهودی در کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس بود ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، مناقشات خشن مذهبی و تنفر مسیحیان ارتدوکس از جمعیت سه میلیونی یهودی در دوره تزار، دستمایه روایت گری نویسنده ای شده که والدین یهودی اش در سال 1911 از روسیه به امریکا مهاجرت کرده اند و بدیهی است او بخواهد به اصطلاح سرگشتگی و بی وطنی جامعه یهود را در آثار خود به تصویر ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۱:۲۵    
آغاز یهودی ستیزی هیتلر، فارغ از ریشه های آن، به عقیده براکل به سال ها پیش از سیاستمدار شدن او بازمی گردد؛ یعنی در ایام اقامتش در وین بین سال های 1909 تا 1913. این انزجار، اما درست در همان زمانی اوج گرفت که آلمانی ها انگشت اتهام شکست های پی در پی شان را در جنگ اول جهانی به سوی یهودیان نشانه رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی هشدار خطیب مسجدالأقصی درباره اجرای نیایش یهودیان در این مسجد مقدس، نظامیان صهیونیست به منزل وی یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب مسجد الاقصی تاکید کرد: هیچ گونه تعرض و تجاوز به مسجد الاقصی را با بهانه برگزاری مراسم یهودیان نمی پذیریم چرا که این مسجد به مسلمانان تعلق دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۰    
در اقدامی که برای مسجدالاقصی بسیار خطرناک است، دادگاه به اصطلاح صلح رژیم صهیونیستی با صدور حکمی به یهودیان اجازه داد تا در مسجدالاقصی مراسم مذهبی خود را برگزار کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۰    
حوزه/ شیخ عکرمه صبری برگزاری "نیایش خاموش" توسط یهودیان در صحن های مسجد الاقصی را تصمیمی خطرناک دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب مسجدالاقصی اعلام کرد، دادن اجازه به یهودیان برای انجام عبادت خاموش در محوطه های این مسجد موجب می شود نیایش یهود با صدور حکم قانونی که به آنها اجازه می دهد هر وقت که بخواهند به مسجد یورش ببرند، مشروعیت پیدا کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۲    
شفقنا- شیخ عکرمه صبری خطیب مسجد الاقصی صدور مجوز برای برگزاری مراسم های عبادی یهودیان در این مسجد را فرصتی برای ورود غیر قانونی اسرائیلی ها به آنجا دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خطیب مسجدالأقصی درباره خطرات صدور مجوز برای برگزاری نیایش یهودیان در صحن های این مسجد مقدس هشدار داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۸    
احزاب و شخصیت های مختلف اسلامی و فلسطینی خواستار اقدام فوری جامعه بین الملل برای ممانعت از اجرای حکم دادگاه رژیم صهیونیستی در رابطه با به رسمیت شناختن برگزاری عبادت خاموش یهودیان در مسجدالاقصی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع عبری از لغو حکم مجاز بودن "عبادت خاموش" یهودیان در مسجد الاقصی توسط دادگاه مرکزی رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال موج اعتراضات داخلی و منطقه ای به حکم یک دادگاه در قدس اشغالی در زمینه برگزاری نیایش یهودیان در مسجد الاقصی، رژیم صهیونیستی با صدور حکم جدیدی از این تصمیم عقب نشینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل قدس اعلام کرد تاکنون هیچ حکمی از طرف دادگاه رژیم صهیونیستی برای لغو اجازه عبادت و نماز یهودیان در مسجدالاقصی صادر نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دادگاه صهیونیستی در قدس از رای قبلی خود مبنی بر اجازه نیایش به یهودیان در مسجد الاقصی عقب نشینی کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۲    
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: دادگاهی در آرژانتین اعلام کرد: اتهام لاپوشانی نقش احتمالی ایران در بمبگذاری مرکز یهودیان درباره رئیس جمهور سابق این کشور وارد نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از برگزاری مراسم یهودیان در مسجدالاقصی، هشدار داد این اقدام آرامش در فلسطین اشغالی را برهم زده و باعث شعله ور شدن تنش ها می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین حکم دادگاه رژیم صهیونیستی که در آن اجازه نماز خواندن یهودن در محوطه های مسجد الاقصی داده شده را تجاوزی خطرناک علیه مقدسات اسلامی دانست و مسئولیت هرگونه عواقب و پیامد آن متوجه این رژیم خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک قاضی در آرژانتین پرونده علیه رئیس جمهوری سابق این کشور به اتهام لاپوشانی در پرونده بمبگذاری 1994 مرکز یهودیان آمیا در بوئنوس آیرس را رد کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۵    
مجید نخعی در گفت وگو با میزان پیرامون اهمیت شهر مکه برای توسعه و گسترش دین اسلام گفت: رسول اکرم (ص) برای تبلیغ و گسترش اسلام نیازمند زیر ساخت هایی بودند که این موارد تنها در شهر ام القرا مکه فراهم بود، خداوند نیز به رسول اکرم (ص) ابلاغ کرده بود که مرکز تبلیغ خود را در شهر مکه مستقر کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه مصر طی بیانیه ای تصمیم دادگاه رژیم صهیونیستی در صدور مجوز برگزاری مراسم یهودیان در محوطه های مسجدالاقصی را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۱:۱۰    
وزارت خارجه ترکیه تصمیم اخیر دادگاه رژیم اشغالگر قدس برای اجازه دادن به یهودیان برای استفاده از مسجدالاقصی را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه مصر ضمن محکوم کردن تصمیم دادگاه رژیم صهیونیستی در صدور مجوز برای برگزاری مراسم یهودیان در صحن های مسجد الاقصی گفت که چنین تصمیم هایی بر امنیت و ثبات منطقه تاثیر دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سازمان همکاری اسلامی روز پنجشنبه تصمیم قضایی رژیم صهیونیستی در مورد اجازه دادن به یهودیان برای انجام نیایش در صحن مسجد الاقصی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ده ها شهرک نشین اشغالگر یهودی امروز پنج شنبه تحت حمایت نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی تعرض کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه به اصطلاح صلح رژیم صهیونیستی در قدس با نمازخواندن محدود یهودیان در مسجدالاقصی موافقت کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۳    
یک دادگاه اسرائیلی برای اولین بار با صدور حکمی، حق محدود یهودیان را برای "عبادت" در محوطه مسجد الاقصی به رسمیت شناخت و قانونی اعلام کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از کانال هفت تلویزیون اسرائیل ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس چهارشنبه شب تاکید کرد، حکم دادگاه رژیم صهیونیستی در مورد اجازه دادن به یهودیان برای انجام نیایش در صحن مسجد الاقصی تجاوز آشکار به این مسجد مقدس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- احمد أبوالغیط، دبیرکل اتحادیه عرب چهارشنبه شب گفت: تصمیم اجازه دادن به یهودیان برای نیایش در مسجدالاقصی نشانه نیت و طرح دولت تل آویو برای یهودی سازی قدس و آسیب زدن به حضور مردم فلسطین در آن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تصمیم اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر مجاز دانستن نیایش یهودیان در مسجدالأقصی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه رژیم صهیونیستی رأیی صادر کرد که بر اساس آن حضور تعداد محدودی از یهودیان برای نیایش در صحن مسجد الاقصی مشروط به اینکه نیایش آن ها در سکوت برگزار شود، جرم محسوب نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دادگاهی در رژیم صهیونیستی در حکمی که در نوع خود بی سابقه توصیف شده است، حق برگزاری نیایش یهودیان در محیط مسجد الاقصی را به رسمیت شناخت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- برای اولین بار یک دادگاه اسرائیلی آنچه حق محدود یهودیان در زمینه برپایی مراسم یهودی در محوطه های مسجدالاقصی خواند را تایید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، دادگاه قدس اشغالی شامگاه سه شنبه طی حکمی اعلام کرد: حضور نمازگزاران یهودی در مسجدالاقصی ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شعار ها به دو زبان آلمانی و انگلیسی نوشته شده بودند. پلیس لهستان فیلم های دوربین های مداربسته موزه را بررسی کرده است.نوشتن شعار های یهودستیزانه یا تگ کردن قبرستان ها، کنیسه ها و فروشگاه های مواد غذایی یهودیان امر بی سابقه ای در اروپا نیست.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تل آویو در حال امضای توافق برای عادی سازی روابط با برخی کشورها “با کمک ایالات متحده، بحرین، مراکش و امارات” است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۹    
دو سازمان مهم اسلامی در بلژیک همراه با سازمان های یهودی مخالف خود را با ممنوعیت کشتار مذهبی در این کشور که با حکم دادگاه اجرایی می شود، اعلام کردند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، در حالی سفر و مذاکرات خود با ولادیمیر پوتین، همتای روس خود را در سوچی، در سواحل دریای سیاه، برنامه ریزی کرد که پیش از این اظهاراتی را درباره کریمه بیان کرده بود که به هیچ وجه به مذاق روس ها خوش نیامده بود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین به این نکته اشاره کرد که برای جامعه مسیحیت انجیلی بیش از جامعه یهودیان آمریکا اعتبار خرج کرده است و ادامه داد: با این حال، اسرائیل یک عنصر بسیار مهم است و هیچکس آن کاری را که که من انجام دادم، انجام نداد و من بابت آن، بسیار خوشحالم.