دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۳:۳۱Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یهودیان»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- درحالی که تا ساعاتی دیگر کابینه جدید رژیم صهیونیستی رای اعتماد از پارلمان خواهد گرفت، یهودیان ارتدوکس در اقدامی که از هم گسیختگی صهیونیست ها را نشان می دهد علیه کابینه جدید تظاهرات برگزار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۰    
وزیر امور خارجه امارات در مصاحبه ای با سایت کمیته یهودیان آمریکا، با تروریست خواندن گروه های مقاومت فلسطینی، اقدام این کشور در عادی سازی روابط با اسرائیل را ستود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه امارات در گفت وگو با دفتر کمیته یهودیان آمریکا بار دیگر با خیانت به آرمان های فلسطینی و عربی، حماس و حزب الله را تروریستی خواند و از کشورهای منطقه خواست به روند سازش با رژیم اشغالگر ملحق شوند.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یهودیان مغرب، یکی از مهمترین و اثر گذار ترین طوایف یهودی در شکل گیری رژیم صهیونیستی هستند که تاریخ و نقش آنها تاکنون نادیده گرفته شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دفتر حقوق سازمان ملل می گوید انتقال یهودیان و تخلیه فلسطینیان با قوانین بین المللی حاکم بر سرزمین های اشغالی مغایرت دارد. اسرائیل می گوید قدس شرقی اشغال نشده و قوانین در این مورد کاربرد ندارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۳    
شفقنا- دولت انگلیس به مدارس این کشور هشدار داده در مناقشه میان اسراییل و فلسطین دچار سوگیری نشوند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین، مسئله اسراییل و فلسطین همچنان به عنوان یکی از جنجالی ترین موضوعات در جامعه انگلیس به خصوص در سیستم آموزشی این کشور مطرح است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته مرکزی جنبش فتح خواستار بسیج عمومی فلسطینیان و اتحاد برای دفاع از قدس، مقدسات اسلامی و مسیحی جهت مقابله با راهپیمایی روز پنجشنبه یهودیان صهیونیستی شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه قاسم آبادی با توجه به عیان شدن جنایات صهیونیست ها در فلسطین و بیشتر شدن نفرت مردم دنیا از آنها، چند سالی می شود که تهیه کنندگان هالیوودی، به سمت ساخت آثاری درباره یهودیان رفته اند که به جای تنها نشان دادن آنها در جنگ جهانی دوم و کوره های آدم سوزی و.. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: جایگاه معاون اول رئیس جمهوری ایالات متحده عموماً تشریفاتی است نه اجرایی و رئیس جمهوری فعلی با گزینه انتخابی خود، رأی جامعه زنان و یهودیان را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد، یهودیان در بحرین احساس امنیت می کنند و ابدا با یهود ستیزی مواجه نیستند چرا که بحرین به لحاظ تاریخی مرکز زندگی یهودیان در حوزه خلیج فارس است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۰۱    
به گزارش مشرق یک کانال تلگرامی نوشت: راندا عبدالفتاح" نویسنده معروف استرالیایی که اصالتا فلسطینی است با حضور در تلویزیون استرالیا دلائل آپارتایدی بودن رژیم صهیونیستی را تشریح کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست در حالی که پیشاپیش آنها خاخام تندور یهودا گلیک حرکت می کرد به مسجد الاقصی یورش بردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۵    
آیت الله عباسی خراسانی ضمن تفسیر آیات 62 و 63 سوره بقره تصریح کرد: ایمان و عمل صالح باعث نجات اهل کتاب است، چه جزء مومنین باشند و چه یهودیان و چه نصاری و چه صابئین.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی حمایت خود را از پیشنهاد آوردن یهودیان مسلح به شهر اللد اعلام کرده و مدعی شد که این اقدام "مشروع" است!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار سفیر امارات در اراضی اشغالی را با یکی از خاخام های برجسته یهودیان ارتدکس محکوم کرد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا هزاران تن از مسلمانان و آزادی خواهان با تجمع در محل "یادبود لینکلن" در شهر واشنگتن پایتخت ایالات متحده آمریکا، با سر دادن شعارها و حمل پرچم فلسطین و پلاکاردهایی حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سفیر امارات در اراضی اشغالی دیداری در شهر قدس با یکی از خاخام های برجسته یهودیان ارتدکس داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۵    
تنها در ماه می امسال 124 مورد حمله به یهودیان در آمریکا گزارش شده است .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۲۸    
مخالفت با صهیونیسم در میان یهودیان پس از جنایات اخیر اسرائیل علیه مردم غزه، وارد مرحله جدیدی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس به یهودیان مهاجر پیشنهاد داد پیش از آنکه خانه گران شود به کشورهای سابق خود بازگردید.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۷    
رَبی چایم کانِوسکی خاخام اعظم ارتدوکس اسرائیلی که پیش از این صراحتاً خود را مرتبط با مسیح دانسته بود، دولت نتانیاهو را آخرین دولت یهودیان پیش از ظهور مسیح (مشایاح) دانست!چشم از #بیت_المقدس برنداریدقضیه فلسطین کلید رمزآلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلام است.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خاخام های لندن در بیانیه ای از اقدامات خصومت آمیز صهیونیست ها و یهودیان افراطی علیه مسلمانان در سراسر جهان اعلام برائت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی العالم از تظاهرات یهودیان ضد رژیم صهیونیستی در نیویورک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یهودیان ارتدکس با تجمع در شهر نیویورک آمریکا نسبت به حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها اعتراض کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یهودیان ارتدوکس در حمایت از ملت فلسطین علیه جنایات رژیم صهیونیستی در نیویورک تظاهرات کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در شهر کوچک ماربورگ در مرکز آلمان یهودیان و مسلمانان به طور مشترک خواستار پایان دادن به خشونت ها در خاورمیانه شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شیخ محمد حسین نسبت به ادعا های برخی از یهودیان تندرو مبنی بر نابودی مسجد الاقصی تأکید کرد نبرد قدس پایان نیافته است و همچنان ادامه دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۹    
روزنامه اسرائیلی هاآرتص گزارش داد با انشقاقی که میان شهروندان فلسطینی ساکن اسرائیل پیش آمده و با توجه به نابرابری های فراوان میان یهودیان و اعراب آنجا، این احتمال وجود دارد که اسرائیل به سمت سرنوشت یوگسلاوی حرکت کند و از هم فرو بپاشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگران معتقدند روند مهاجرت معکوس از فلسطین اشغالی پس از جنگ اخیر سرعت می گیرد و دو عامل مهم در این زمینه عبارتند از بهبود وضعیت اقتصادی در کشور های مبدأ مهاجرت یهودیان و همچنین فقدان امنیت فردی و ملی در سرزمین های اشغالی که خود ناشی از افزایش توان گروه های مقاومت اسلامی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۴    
عطیه نثار آسیب رساندن به اقتصاد یهودیان را بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: جهان اسلام با اتحاد برای نابودی اقتصاد یهودیان تلاش کند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، وین مادسون ، خبرنگار آمریکایی در گزارشی افشا می کند: رژیم صهیونیستی درحال پیاده سازی طرح جدیدی در عراق است که هدف از آن افزایش جمعیت یهودیان کُرد عراقی ساکن سرزمین های اشغالی (اسرائیل) در شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق و مناطق پیرامون آن است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۳    
دادستان سابق قرقیزستان گفت: رژیم صهیونیستی یک رژیم فاشیستی و آپارتاید است و حتی خود یهودیان نیز به اقدامات صهیونیست ها معترض هستند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مستند بیت المقدس ، تولید شبکه العالم به تشریح تاریخچه این مکان مقدس و اوصاف رویدادهای آن در مقاطع مختلف می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تاریخچه قبله دوم مسلمانان بیت المقدس و حوادث و رویدادهای آن از جمله؛ حمله ناپلئون به بیت المقدس برای مقابله با نفوذ برتانیا و عثمانی در بیت المقدس ...
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵    
همزمان با اعلام آتش بس میان حماس و اسرائیل، هزاران نفر از یهودیان آمریکا با حضور در تجمعی نسبت به جنایات اسرائیل اعلام انزجار کردند."بسیاری از یهودیان با جنایات اسرائیل مخالفند و این تفکر که یهودیت برابر با صهیونسیت است محصول تبلیغات دولت اسرائیل است"
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بعد از اینکه یهودیان افراطی تهدید به یورش به مسجد الاقصی کردند جوانان و فعالان شهر قدس اشغالی خواستار تکمیل پیروزی فلسطین و مسجدالاقصی و عدم رها کردن آن شدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل منطقه و فلسطین گفت: نتانیاهو برای همیشه به لحاظ سیاسی به بایگانی تاریخ سپرده شده است و یهودیان نسبت به عملکرد سیاسی، امنیتی و اقتصادی نتانیاهو ناراضی هستند. تظاهرات علیه نتانیاهو و حزب لیکود نشان می دهد این رژیم ناکارآمد است و باید چرخه قدرت را ترک کند،
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حسن رحیم پور ازغدی در توئیتی نوشت: حتی یهودیان ارتدکس با ما مخالفند و حاضر به ورود به ارتش نیستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تشدید اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، با اشغال مسجدالاقصی توسط سربازان اسرائیلی و تلاش برای افزایش شهرک سازی برای یهودیان همراه بود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵    
همانطور که می دانید در حال حاضر شهر بیت المقدس (اورشلیم) شامل جمعیت های بزرگی غیر از یهودیان است. اینها ساکنانی هستند که پیش از اشغال نظامی فلسطین و ایجاد تغییر تحمیلی در ماهیت جمعیتی و قومیتی آن، در این شهر سکونت و هویت داشته اند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۲:۴۲    
گروهی از جوانان یهودی ایتالیایی با استفاده از هشتگ به اسم ما نه خواستار توقف خشونت های اسرائیل علیه فلسطینیان شدند و اعلام کردند که اسرائیل سخنگوی یهودیان نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج خواستار اجماع مسلمین جهان برای آزادی قدس شریف و بیرون کردن صهیونیست ها از منطقه شد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۹    
مجموعه پوستر یهود در تلمود با اشاره به جنایات صهیونیست ها علیه مسلمانان ارائه می شود. تلمود، دومین کتاب مهم دینی و مقدّس یهودیان پس از عهد قدیم می باشد که مهم ترین مرجع حدیثی آنان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۰:۵۲    
سخنگوی انجمن صوفیان هند گفت: آل سعود نوکر یهودیان هستند و شباهت های زیادی هم با آنها دارند و تا زمانی که بیدار شوند و از کارهای نادرست خود دست نکشند، صدای ما خاموش نخواهد شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
عوفر کاسیو عضو حزب جبهه گفت: نتانیاهو مسؤول خون های ریخته شده است. او مسؤول هر قطره خونی است که از یهودیان و فلسطینیان می ریزد. او و کابینه اش گناهکار هستند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رمضان بورسا، کارشناس ترکیه ای با اشاره به تحولات اخیر فلسطین گفت: دولت امارات به بهانه تأسیس شرکت های مختلف سعی در خرید مناطق مسکونی فلسطینیان را دارد تا پس از در اختیار گرفتن این مناطق همه آن را به گروه های یهودی بفروشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۰    
دیکسن با بیان اینکه در جریان حدودا 40 سال، حدودا نیمی از شهروندن اراضی اشغالی را یهودیان ارتدکس و عرب ها تشکیل خواهند داد، می گوید: این یک تهدید امنیتی جدی برای رژیم اسرائیل است ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نتانیاهو برای امتیازگیری از آمریکا به دنبال یک بده بستان است. البته وی همچنین تا حدودی برنده تنش میان عرب ها و یهودیان در برخی شهرهاست و همین باعث شکاف در جبهه مخالف وی شد؛ اما این منفعت به شدت تحت تاثیر انتقادات ناشی ازحجم بالای آتش نیروهای فلسطینی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه در پاسخ به انتقاد وزارت خارجه آمریکا از اردوغان نوشت:واشنگتن با این بیانیه، به دروغ، اظهارات رئیس جمهورمان را علیه یهودیان خوانده است. این رویکرد، نشان داد که آمریکا از تبعات حمایت نابه حق خود از اسرائیل فرار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ریشه یکتاپرستی دین یهود نیست و یهودیان نخستین یکتاپرستان تاریخ نبوده اند و این درست برعکس تبلیغات مروجان تفکر فاشیستی صهیونیستی است که بر اساس آن سیطره خود بر فلسطین را توجیه می کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۲    
شفقنا- آمریکا آنچه را که اظهارات یهودستیزانه رییس جمهور ترکیه خواند، محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما اظهارات اخیر رجب طیب اردوغان علیه یهودیان را محکوم می کنیم و آن را اظهارتی سزاوار سرزنش می دانیم ...