سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۲۰Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسجد الاقصی»

شبستان   ۹ ساعت پیش    
صهیونیست ها بعد از جلوگیری از مرمت مصلای قبه الصخره از مرمت مسجد ابراهیمی جلوگیری کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵    
وزارت خارجه اردن اعلام کرد که یادداشت اعتراضی را درخصوص تجاوز های رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی به نهاد های بین المللی ارسال کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۵    
دولت اردن در یادداشتی اعتراضی، هتک حرمت های مستمر رژیم صهیونیستی و تعرض این رژیم به اختیارات اداره اوقاف اسلامی قدس را محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۵    
سفر هیأت سیاسی طالبان به تهران، تایید نامزد پیشنهادی دولت آمریکا برای تصدی سمت وزارت خارجه و اعتراض مکتوب اردن به تجاوزهای رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه اردن اعلام کرد که یادداشت اعتراضی را نسبت به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجد مبارک الاقصی به نهادهای بین المللی ارائه داده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس: وزارت خارجه اردن امروز دوشنبه تجاوز رژیم صهیونیستی علیه مسجدالأقصی که آخرین مورد آن تعدی پلیس این رژیم به اختیارات اداره اوقاف قدس و ممانعت از مرمت مسجد قبة الصخرة بود، محکوم کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰    
شورای اوقاف و امور اسلامی فلسطین نسبت به تداوم تجاوزات نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی هشدار داد و اعلام کرد: هدف از تجاوزات آشکار نیروهای صهیونیست، جلوگیری از عملیات بازسازی مسجدالاقصی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حماس نسبت به نقشه رژیم صهیونیستی برای حذف فیزیکی رهبران گروه های فلسطینی بویژه کسانی که در دفاع از قدس و مسجد الاقصی فعالیت دارند، هشدار داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۷    
مدیر کمیته بازسازی مسجدالاقصی تاکید کرد که صهیونیست ها مانع اتمام کار مرمت مصلای قبه الصخره در مسجدالاقصی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حماس رژیم صهیونیستی را مسئول ترور یکی از مقامات جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی دانست که از فعالان دفاع از مسجد الاقصی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته بازسازی در مسجد الاقصی اعلام کرد که نیروهای اشغالگر به مصلای قبه الصخره یورش برده و به کارمندان اجازه تکمیل اقدامات ترمیم را ندادند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۵    
شفقنا- نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی امروز(یکشنبه) مانع تکمیل کارهای مربوط به مرمرکاری گنبد نمازخانه قبه الصخره و ستون های داخلی آن شدند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۷    
با ادامه حمله شهرک نشینان به مسجدالاقصی، شیخ عکرمه صبری بر حضور گسترده فلسطینی ها در مقابله با هتک حرمت های رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیرمردی که سال ها وظیفه تغذیه گربه ها و پرندگان مسجد الاقصی را بر عهده داشت بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد. به گزارش فرارو، غسان یونس معروف به ابوهریرات الاقصی اهل منطقه عاره در فلسطین اشغالی بود که مرگ او موجی از غم و اندوه را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خطیب مسجدالاقصی با انتقاد شدید از رژیمهای سازشکار عرب تصریح کرد مردم فلسطین به ویژه در قدس اشغالی هرگز بر روی اعراب حساب باز نمی کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۷    
یک تحلیلگر فلسطینی تصریح کرد: گزارش هایی وجود دارند که نشان می دهند دشمن صهیونیستی برای تخریب مسجدالاقصی و حرم ابراهیمی پیشنهاد مشارکت از سوی آمریکا دریافت کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۱    
شیخ عمر الکسوانی با اشاره به ممنوعیت ورود فلسطینی ها بیرون از شهرک قدیمی قدس به مسجدالاقصی تاکید کرد که ورود فلسطینی ها ممنوع و حمله شهرک نشیان به مسجدالاقصی مباح است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۱    
حوزه/ یک خادم داوطلب مسجدالاقصی که به دلیل دلسوزی ویژه نسبت به حیوانات و مراقبت از آن ها شهرت جهانی پیدا کرده بود، در اثر ابتلا به بیماری کرونا روز شنبه درگذشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی این هفته نیز مانع ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی برای اقامه نماز جمعه شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فارس: گروه های فلسطینی اظهارات آنتونی بلینکن وزیر خارجه پیشنهادی جو بایدن در خصوص اینکه آمریکا همچنان قدس اشغالی را پایتخت رژیم صهیونیستی می داند و حاضر به انتقال سفارت به تل آویو نیست را محکوم کردند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۹    
ابویمن، یکی از محافظان مسجدالاقصی به علت ابتلا به کرونا در گذشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بشیر خلیل حداد نایب رئیس پارلمان عراق عصر امروز (دوشنبه، 29 دی ماه) در نشست مجازی روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین گفت: عراق همواره برای تحقق اهداف و زندگی آزادانه مردم فلسطین تلاش می کند زیرا قدس شریف است و مسجد الاقصی احترام ویژه ای در قلب مسلمانان دارد. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، فلسطین را آرمان قرن 21 جهان اسلام خواند و گفت: محورِ آمریکایی – صهیونیستی، سناریویِ تجزیه کشورهای اسلامیِ منطقه را به موازاتِ اخراج فلسطینی ها از سرزمین اجدادیِ آن ها و یهودی سازی و تخریب مسجدالاقصی دنبال می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه همراه امام خامنه ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند، گفت: این مهم با وحدت فلسطینیان و با حمایت کشورهای مسلمان محقق خواهد شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۱    
مدیر مسجد الاقصی تأکید کرد:عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی، هتک حرمت بیشتر قدس و مسجد الاقصی را به دنبال داشته و چراغ سبزی از جانب این کشورها برای ادامه اشغالگری و تحقق اهداف رژیم اشغالگر قدس است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که محورِ آمریکایی – صهیونیستی، سناریویِ تجزیه کشورهای اسلامیِ منطقه را به موازاتِ اخراج فلسطینی ها از سرزمین اجدادیِ آن ها و یهودی سازی و تخریب مسجد الاقصی دنبال می کند تاکیدکرد: کمترین وظیفه انسانی و اسلامی این است که صدای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
صهیونیست ها همچنان به سلسله تعرض های روزمره خود به مسجدالاقصی ادامه می دهند. آخرین اخبار از قدس اشغالی حاکی از آن است که مسجدالاقصی...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دهها تَن از شهرک نشینان صهیونیست در اقدامی خصمانه به مسجدالاقصی یورش برده و شعارهای ضد اسلامی سَر دادند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱    
یک تحلیلگر فلسطینی نوشت: با دولتی که نمی تواند از پس رئیس جمهور شکست خورده برآید و مبهوت در حال نگریستن به بحران داخلی آمریکاست، نمی توان در عرصه سیاست خارجی وارد تعاملات دوجانبه و چندجانبه شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۷    
نیروهای رژیم صهیونیستی امروز هزاران نمازگزار فلسطینی را از ادای نماز جمعه در مسجدالاقصی منع کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری و همچنین ممانعت صهیونیست ها از اقامه نماز جمعه در مسجد الاقصی برای دومین هفته متوالی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسجد الاقصی از اقدام رژیم صهیونیستی به مطالعه و نقشه برداری از مسجد الاقصی و مسجد قبه الصخره ابراز نگرانی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی علمای مسلمان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات صهیونیست ها، خواستار حمایت از مسجدالاقصی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲    
خطیب مسجدالاقصی درباره توطئه شوم اشغالگران قدس علیه قبله نخست مسلمانان هشدار داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۶    
رئیس امور مذهبی ترکیه، حمله صهیونیست ها به مسجدالاقصی را محکوم کرد و آن را باعث ضربه زدن به فرهنگ همزیستی در منطقه دانست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
قاضی القضات فلسطین نسبت به طرح های یهودی سازی صهیونیست ها در اطراف مسجدالاقصی هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فارس: احمد بحر از رهبران جنبش حماس و نائب رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین تأکید کرد که این مجلس برای کمک به قدس و مسجد الاقصی بر حمایت، ایستادگی و جسارت ملت فلسطین حساب باز کرده است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۰    
شورای اوقاف قدس با هشدار درباره تشدید اجرای پروژه های یهودی سازی رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی تأکید کرد که این مسجد با محیط پیرامون آن یک مسجد اسلامی است و اشغالگران دست از تجاوز به آن بردارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای اوقاف و امور مقدسات اسلامی قدس با صدور بیانیه ای تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی را محکوم کرد و در این باره به صهیونیستها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شورای اوقاف و امور مقدسات اسلامی قدس روز چهارشنبه در بیانیه ای اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در اطراف مسجد الاقصی را که با هدف یهودی سازی این مسجد انجام گرفته است، محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰    
تجهیزات سنگین رژیم صهیونیستی طی روز های اخیر فعالیت های خود را تشدید کردند تا آنجا که اداره اوقاف قدس، صدا ها و لرزش ها را در صحن های مسجدالاقصی رصد کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فارس: صبح امروز (چهارشنبه) نقشه برداران صهیونیست با حمایت شدید پلیس رژیم صهیونیستی وارد مسجدالاقصی و قبه الصخره شدند و اقدام به نقشه برداری کردند. بر اساس گزارش خبرگزاری شهاب ، نظامیان رژیم صهیونیستی به بهانه کرونا مانع از ورود شهروندان فلسطینی به این مسجد شریف شده اند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
شیخ محمد حسین نسبت به خطر حفاری های جدید در زیر مسجدالاقصی هشدار داد و این اقدام را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس با اشاره به اقدامات صهیونیستها برای یهودی سازی قدس اشغالی، گفت: حفاری های اسرائیل در اطراف مسجدالاقصی جنایتی بزرگ محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین شورای امنیت را در قبال گسترش حفاری های رژیم صهیونیستی در زیر مسجد الاقصی و تبعات آن در خصوص یهودی سازی قدس شریف مسئول دانست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۱    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز از شورای امنیت سازمان ملل خواست تا به مسئولیت های سیاسی، قانونی و اخلاقی خود برای توقف جنایت های رژیم صهیونیستی در حق مسجد الاقصی عمل کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، دبیرکل جنبش الامة لبنان به سخنرانی و تبیین شخصیت شهید سلیمانی پرداخت. شیخ عبدالله الجبری عالم لبنانی و مجاهد اهل سنت یاد و خاطره شهید سلیمانی و یاران باوفایش را گرامی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه فلسطین از شورای امنیت سازمان ملل خواست تا به مسئولیت سیاسی، قانونی و اخلاقی خود برای توقف جنایت رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی عمل کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : فلسطین از شورای امنیت خواست به مسؤولیت های خود برای توقف حفاری های رژیم صهیونیستی در اطراف مسجد الاقصی عمل کند.