سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۱۱Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند 2030»

سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، آسارا، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب، گفت: زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بیانیه عجیب آقای روحانی در حالی صادر می شود که تقریباً هیچ کارنامه هشت ساله دولت تدبیر و امید است و رشد تورم، گره زدن حل مشکلات مردم به مذاکرات و برجام، اجرای سند 2030 در آموزش و پرورش و ترک فعل های اجرایی فراوان از یادگاری های دولت روحانی برای جامعه و مردم بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت گفت: حدود 16 یا 17 مصوبه از جمله لغو سند 2030 توسط شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده بود اما از سوی رئیس جمهور قبلی ابلاغ نمی شد، وقتی شهید رئیسی دولت را تحویل گرفت در اولین اقدامات خود مصوبه لغو سند 2030 را ابلاغ کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، رویکرد اداره کشور به صورت جدی تغییر کرد. از این رو، در ابعاد و حوزه های مختلف، از احیای واحدهای تولیدی تعطیل شده، راکد و نیمه تعطیل تا لغو سند 2030 از جمله اقدامات تحولی از سوی دولت مردمی سیزدهم بودیم.
فودنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در حالی روی کار آمد که به گفته ی کارشناسان و با توجه به استقراض شدید پولی در دولت دوازدهم چشم انداز تاریکی را متصور بودند ولی اقدامات و دستاوردهای دولت سیزدهم با تمام ضعف ها و نقدهای وارده بدون بهانه های گذشته از جمله FATF و سند 2030 و ... به شرح زیر است.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۲:۴۲    
عضو کمیسیون کمیسیون تلفیق برنامه هفتم مجلس شورای اسلامی گفت: سند 2030 در تضاد کامل با حدیث شریف الاسلام یعلو و لا یعلی علیه است، لذا سند 2030 جزء آن دسته پروتکل هایی است که به دنبال استیلای غیرمسلمانان بر ساختار حیاتیِ آموزشی-فرهنگی جامعه اسلامی ما هستند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به مطلب روزنامه سازندگی با عنوان ادعای ناصواب توضیحاتی را ارائه کرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان فارس خواستار پاسخگویی مناسب به انتظار جامعه دینی برای تحول نظام آموزش و پرورش به سوی جهانی اسلامی شد. به گزارش ایسنا، آیت الله لطف الله دژکام امروز، 27 اردیبهشت در دومین یادواره شهدای معلم استان فارس که در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۱    
ساختار عریض و طویل آموزش و پرورش، این نهاد اساسی تمدن ساز با معضلات بسیاری روبرو شده است. سند تحول بنیادین هم که قرار بود به عنوان بدیل اسناد بیگانه از جمله سند 2030 به میدان بیاید، 12 سال در میز مدیران خاک خورده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در یکی از اولین اقدامات خود لغو اجرای سند 2030 را در شورای عالی انقلاب فرهنگی امضاء و ابلاغ کرد؛ موضوعی که رئیس جمهور دولت قبل با وجود تذکرهای رهبری هیچگاه حاضر نشد لغو این سند را در شورای عالی انقلاب فرهنگی به امضا برساند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
* از وزیر آموزش و پرورش که مرگ سند 2030 را اعلام کرد تقدیر و تشکر می کنیم. وی گفت سند 2030 به عنوان یک رویکرد در دولت پیشین وجود داشت و در وزارت آموزش و پرورش دفتر داشت و حتی ردیف بودجه برای آن تخصیص داده شده بود در حالی که برای سند تحول بنیادین بودجه نداشتیم! عرفانی ...
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۲    
به گزارش جهت پرس ؛ در روز های اخیر، سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در حاشیه سفر استانی به قم و در جمع طلاب و استادان حوزوی در مدرسه فیضیه گفت: در ابتدای دولت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، لغو سند 2030 تصویب شده بود اما همراه 27 سند دیگر امضا نشده بود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۵    
تهران-ایرنا- بعد سخنان سید ابراهیم رئیسی در خصوص امضای مصوبه لغو سند 2030، یکی از مقامات دولت قبل در این خصوص ادعایی را مطرح کرد.این ادعا در حالی است که دبیر وقت شورای عالی انقلاب فرهنگی این موضوع را رد کرده و بررسی ها نشان می دهد چیزی که در دولت قبل لغو شده کارگروه اجرای سند 2030 بوده نه اصل این ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه سند 2030 نسخه بدون مقصد و بی هویت است و کسانی که این طرح را اجرا کردند حقیقت انسانیت را نمی فهمند، گفت: آموزش و پرورش بداند فرزندان امانت الهی هستند باید براساس الگوی خدایی و با سیاست تعلیم و تربیت درست دینی وارد جامعه شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سعید رضا عاملی، دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از منتقدان جدی سند 2030 است. وی با اشاره به اینکه سند 2030 مبتنی بر یک جهان بینی لیبرال طراحی شده، گفت: این سند می تواند چالش های بزرگی را برای دولت هایی که به دنبال استقلال و مدیریت بر اساس قانون اساسی کشورشان هستند، به وجود آورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -رئیس مرکز رسانه شورای عالی انقلاب فرهنگی سخنان اخیر مشاور حسن روحانی درباره سند 2030 را کمرنگ کردن نقش برخی دولتمردان قبل در زمینه اقدامات مرتبط با سند 2030 دانست و تاکیدکرد: طرح شبهات در خصوص این سند افکار عمومی را از اصل ماجرا منحرف نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حسام الدین آشنا از اعضای کابینه روحانی درحالی مدعی شده که لغو سند 2030 مربوط به دولت دوازدهم است و دولت سیزدهم نقشی در آن نداشته که بررسی ها نشان می دهد اجرای سند 2030 در دولت قبل متوقف نشده بود، بلکه پس از تذکر رهبر انقلاب، تنها کارگروه های مربوطه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه مصوبه لغو سند 2030 در خرداد 1396 در این شورا به تصویب رسید گفت: این مصوبه برای اجرا باید توسط رئیس جمهور که رئیس وقت شورای عالی انقلاب فرهنگی بود امضا و ابلاغ می شد که تا انتهای دولت دوازدهم این اتفاق نیفتاد تا اینکه در ابتدای ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شیراز برابر خواندن زنان با حقوق مردان خلاف دستورات اکید قرآنی دانست و گفت: اجرای سند 2030 در کشور پا گذاردن بر جایگاه الهی دختران است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حسام الدین آشنا، مشاور حسن روحانی، در پی صحبت دیروز رئیسی در قم مبنی بر اینکه در ابتدای دولت لغو سند 2030 را امضا کردم واکنش نشان داد. وی در صفحه توییتر خود مصوبه هیات دولت روحانی را در سال 96 منتشر کرد که طبق آن اجرای سند 2030 مصوب دولت در سال 1395 (بعد از مخالفت صریح رهبری در بهار همان سال) لغو ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در دولت روحانی در شبکه ی اجتماعی ایکس نوشت: رئیس جمهور: یکی از اسنادی که در ابتدای دولت امضا کردم، لغو سند 2030 بود. توضیح: شعاف [شورایعالی انقلاب فرهنگی] چیزی تصویب نکرده بود که لغو کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همزمان با آغاز دولت سیزدهم 27 سند معطل مانده شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله لغو اجرای سند 2030 در ابتدای دولت مردمی امضا و ابلاغ شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
-رئیس جمهور گفت: در ابتدای دولت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، لغو سند 2030 تصویب شده بود و یکی از اسنادی که در همان آغاز لغو کردم همین سند 2030 بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۱    
تهران- ایرنا - رئیس جمهور گفت: در ابتدای دولت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، لغو سند 2030 تصویب شده بود و یکی از اسنادی که در همان آغاز لغو کردم همین سند 2030 بود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
قم – ایرنا - رئیس جمهور گفت: در ابتدای دولت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، لغو سند 2030 تصویب شده بود و یکی از اسنادی که در همان آغاز لغو کردم همین سند 2030 بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا - رئیس جمهور گفت: در ابتدای دولت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، لغو سند 2030 تصویب شده بود و یکی از اسنادی که در همان آغاز لغو کردم همین سند 2030 بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیسی با بیان اینکه وظیفه من طلبه انجام وظایف شرعی و اجرای عدالت است، گفت: توجه به خدا، خواسته مردم و خودباوری و اعتماد به داشته ها بسیار مهم است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یکی از نمایندگان مجلس در نشست علنی روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه مجلس درباره لایحه ارتقا امنیت زنان گفت: کارگروه های مختلفی برای بررسی لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان تشکیل شد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱    
حسن روحانی مانع اجرای مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی مبنی بر توقف اجرای سند 2030 شده و این سید ابراهیم رئیسی بوده که در ماه اول دولت خود، جلوگیری از اجرای سند 2030 را ابلاغ کرده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷    
لیست برخی مدعیان انقلابیگری برای شهر تهران منتشر شد و متاسفانه کاندیداهایی که مروج سند 2030 و تفکر اقتصاد لیبرال هستند، در این لیست دیده می شوند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به رغم تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، زمانی سند 2030 به عنوان سند ملی آموزش کشور مورد توجه بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین آموزش و پرورش به اظهارات وزیر فعلی این وزارتخانه درباره سند 2030 واکنش نشان داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از کانال خبری چندثانیه، محسن حاجی میرزایی وزیر اسبق آموزش و پرورش در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: جناب آقای صحرایی، حفظ صندلی لرزان وزارت و پوشاندن ناکارامدی ها ارزش آن را ندارد که شأن و شرافت انسانی خود را پایمال کنیم. آنچه درباره سند 2030 و سند تحول در دولت قبل گفته اید نادرست [...]
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آموزش وپرورش در دولت سیزدهم تحولات مثبتی را تجربه کرده است که مهمترین آن ها تلاش همه جانبه برای اجرای سند تحول بنیادین و بازگشت دانشگاه فرهنگیان به جایگاه اصلی خود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه الوند با بیان اینکه مرگ سند 2030 در نظام آموزشی دولت سیزدهم رخ داد، گفت: متأسفانه هنوز هم بودند کسانی که در بدنۀ دولت به این سند اعتقاد داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال های گذشته جذب نیروی پرورشی جز از طریق دانشگاه فرهنگیان نداشتیم، اما امسال در آزمون استخدامی 19 هزار پرورشی و تربیت بدنی را جذب می کنیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۵    
وزیر آموزش و پرورش:هم اکنون سند 2030 به طور کامل از جریان برنامه ریزی کشور کنار گذاشته شده است و بهار سند تحول بنیادین را رقم زده ایم.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: روز جمعه 14 اردیبهشت آزمون استخدامی جذب 15 هزار مربی پرورشی بعد از 15 سال برگزار می شود چراکه 50 درصد مدارس مربی پرورشی ندارند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در این دولت مرگ سند 2030 را اجرا کردیم، گفت: دروس و حجم آنها برای اجرای فعالیت های ورزشی و پرورشی تغییر می کند.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: سریال سیاست زده و مروج سند 2030 افعی تهران به تازگی به عنوان یکی از سریال های دارای مجوز از ساترا در برنامه بسته پیشنهادی شبکه دو سیما معرفی و تیزر آن با حضور سحر دولتشاهی پخش شد.
سلام نو / کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وزیر آموزش و پرورش، نتایج کنکور تربیت معلم تا آخر ماه جاری اعلام می شود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: دولت سیزدهم مرگ سند2030 را رسماً رقم زد، هنوز هم بودند کسانی که در بدنه دولت به سند2030 اعتقاد داشتند چرا که این سند به عنوان یک رویکرد در دولت پیشین وجود و در وزارت آموزش و پرورش دفتر داشت و حتی ردیف بودجه برای آن تخصیص داده شده بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه یک فورتی پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقا امنیت آنان در برابر سوء رفتار گفت: متأسفانه آنچه ما می بینیم این است که پشت پرده این قانون سند 2030 است، علیرغم درخواست مکرر ما برای رفع نواقص اما این نواقص رفع نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ازنا در مجلس گفت: کارگروه های مختلفی برای بررسی لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان تشکیل شد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۷    
در سال های گذشته در دولت روحانی، برخی مدارس به صورت پنهانی سند 2030 را قبول کرده و شروع به اجرای آن کردند، متاسفانه همچنان هم در حال اجراست و بنابراین آموزش و پرورش نیاز به انقلاب مجدد دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ادعای اجرای سند 2030 توسط دولت سیزدهم دروغ است و متدینین نباید فریب طراحی دشمن را بخورند.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اسبق آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان را پاشنه آشیل دولت دوازدهم و وزارت آموزش و پرورش خواند و گفت: به آقای روحانی مدلی را برای اجرای رتبه بندی دارم که معلم ها را راضی و ارتقا شایستگی ایجاد می کند و بار مالی خزانه را زیاد نمی کند. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر در رابطه با ساماندهی اطراف تئاتر شهر و ترنس های پارک دانشجو گفت: عده ای می گویند که ما می خواهیم سند 2030 و توسعه همجنس گرایی را اجرا کنیم، در حالی که چنین نیست. ما نمی توانیم بگوییم ترنس وجود ندارد و صورت مسئله را پاک کنیم، برخی ترنس ها را با همجنس گرایان اشتباه می گیرند.