دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۵۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند 2030»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله ناصری با تاکید بر اینکه غربی ها تفکر، تدین و تعقل را از سیستم آموزشی ما حذف کرده اند تا همواره به آنها وابسته باشیم، گفت: سند 2030 نماد بارز دام استکبار در تدوین سبک زندگی برای مسلمانان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی شهرداری شیراز هیچ تفاهم نامه ای با مجامع بین المللی به امضا نرسانده است، اجرای سند 2030 را در این مجموعه تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شکایت نامه ای را به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد که بر اساس مستندات آن هنوز دست هایی در کار است تا سند ضدفرهنگی 2030 را به صورت چراغ خاموش اجرا کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۱    
حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شکایت نامه ای را به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد که بر اساس مستندات آن هنوز دست هایی در کار است تا سند ضدفرهنگی 2030 را به صورت چراغ خاموش اجرا کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان این نکته که مهم ترین هدف تعلیم و تربیت، تربیت انسان های شریفی است که درمانده، منفعل و تحت سلطه نباشند، گفت که دلیل مخالفت با سند 2030 این است که اهداف آن با ساختار انسانی پرورش یافته و شریف منطبق نیست. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بررسی سوال نماینده شاهین شهر از رئیس جمهور در قالب ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس درباره نقض اصل 77 قانون اساسی مبنی بر تصویب همه مقاوله نامه ها در مجلس در مورد سند 2030 در جلسه روز گذشته کمیسیون قضایی مجلس مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احراز سه تخلف حسن روحانی در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد وگفت: قرار است در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی درباره این تخلفات تصمیم گیری شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از ارجاع سوال حاجی دلیگانی از رئیس جمهور در مورد امضای سند 2030 به صحن علنی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اسبق علوم در دوره آموزشی حکمرانی و سیاستگذاری سازمان بسیج اساتید گفت: وقتی رویکرد کلان دولت، سند 2030 در نظام آموزش و پرورش باشد، چه انتظاری از او می توان داشت تا گام های اساسی در جهت جهاد علمی بردارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیر آموزش و پرورش با تاکید براین که بنای تعلیم و تربیت بر قرآن است، گفت: سند 2030 مبنای عمل در کشور ما نیست؛ چرا که انسانی باید پرورش یابد که تمدن نوین اسلامی را پایه گذاری کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ریاست نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: نظام اسکتبار وقتی سند 2030 را مطرح می کنند دنبال یارگیری برای خود در همه ی عالم هستند. افق لیبرال در خدمت نظام سرمایه داری است، اما مبنای تربیت در سند تحول و بیانیه گام دوم انقلاب تربیت انسان با نگاهی توحیدی برای ساخت تمدن نوین اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از آماده سازی گزارش اولیه این کمیسیون درباره سند 2030 خبر داد و گفت: طبق بررسی های انجام شده هماهنگی هایی به صورت پنهان برای اجرای این سند از سوی تعدادی از دستگاه ها انجام شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی و فرهنگی با تشریح ابعاد سند 2030، گفت: روح و رفتار این سند استعماری است و به همین خاطر امریکا خود این سند را امضا نکرده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش روی میز شورای عالی انقلاب فرهنگی با مهندس عباس میرزا حسینی، مدیرکل روابط عمومی روابط بین الملل شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر احمد حسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش گفت: متاسفانه برخی از گزارش هایی که می رسد این است که در مهدکودک هایی دارد سند 2030 اجرا می شود که مدیریت آن با آموزش و پرورش نیست، هیچ بخش آموزش و پرورش درصدد اجرای سند 2030 نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح هایی چون سند 2030 که به دنبال پیاده سازی الگوهای توسعه غربی و لیبرالی در جامعه ما هستند و در مغایرت با ارزش های اسلامی و انقلابی قرار دارند به هیچ عنوان نباید در سومین حرم اهل بیت(ع) اجرا شود و بنده در این باره ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: این که برخی به هر طریق تلاش دارند تا سند 2030 را در ایران اجرایی کنند، به این دلیل است که نسل آتی، مقاوم و دارای توان ایستادگی برای مقابله با دشمن نباشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس به بررسی گزارش تهیه شده در خصوص سند 2030 می پردازد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، گفت: بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس باید در اوج فعالیت این مجموعه عرضه می شد که متاسفانه این اقدام صورت نگرفته و این موضوع تخلف 500 میلیارد تومانی را به همراه داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۹    
ایسنا/لرستان یک استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به این که تدوین کنندگان سند 2030 استقلال کشورها را هدف قرار داده اند، گفت: علت مخالفت ما با اجرای این سند در کشور این است که بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۵    
حسینی گفت: آموزش وپرورش دائما شعار می دهد سند 2030 را اجرا نکردیم و سند تحول را اجرا کردیم، ساخت آموزش و پرورش ایران ضد سند تحول است. وقتی آموزش و پرورش علیه سند تحول عمل می کند در راستای سند 2030 عمل می کند. پس آموزش وپرورش ما آموزش وپرورش انقلابی نیست.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وقثی دستهای آلوده و وحشی سند 2030 در آموزش و پرورش قطع شد و مولاوردی مجبور شد تعهدش را به بن سلمان منتقل کند، این سند همه امید حسن روحانی در ایجاد انقلاب خطرناک جنسی شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، این روزها که برگزاری کارگاه های مجازی یکی از شایع ترین راه های توانمندسازی مربیان است، آموزگاران همدانی نیز از این قائله جا نماندند و به آموزش های مجازی توسط اساتید مجرب پرداختند. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: همه همکاران ما می دانند که حداکثر سه تا سه ونیم میلیون دانش آموز به شاد دسترسی ندارند. اما ما نمی توانیم عدم دسترسی به شاد را مساوی با عدم آموزش بدانیم.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه در لایحه بودجه جای اظهارات غیر اقتصادی و غیر کارشناسی نیست، گفت: کسانی که به رئیس جمهور درباره لایحه بودجه گزارش می دهند، از ادبیات غیر اقتصادی برخوردار هستند، نه نمایندگان مجلس. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در گفت وگویی با وزیر آموزش وپرورش آورد: وزارت آموزش وپرورش در دولت دوازدهم، یکی از پرچالش ترین دوران آموزشی پس از انقلاب را سپری می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
واکنش ها به ضرب و شتم سرباز پلیس راهور توسط نماینده مجلس، جدال پاستور و بهارستان درمیدان بودجه، با ارز ترجیحی و تناقض هدفگذاری ها چه باید کرد؟ وقتی نانوایان هم غم نان دارند، سیاست آمریکا در دوره بایدن و آینده، از سند2030 تا اعتیاد دانش آموزان ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم علیه مجلس با موضوع بودجه 1400 اظهار داشت: عدم صداقت دولت در لایحه بودجه در بخش دیگری هم با موضوع سند 2030 وجود دارد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مهمان ارجمند برنامه دستخط متولد 1342 در تهران است که از 19سالگی وارد آموزش و پرورش می شود. فعالیت هایش را در حوزه آموزش و پرورش را از همان سطوح معلمی آغاز می کند تا بالاترین سطح ادامه می یابد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر سابق آموزش و پرورش با اشاره به چالش های آموزش مجازی در دوران شیوع کرونا گفت: بررسی های من خصوصاً آن زمان که وزارتخانه بودم و دسترسی به برخی اطلاعات داشتم ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۳    
سرویس فرهنگی شهدای ایران : فاطمه محمدبیگی درمورد "جایگاه افزایش جمعیت در بودجه 1400" اظهار داشت: بودجه 1400، یک لایحه پُر از ایراد و دارای نقایص قابل توجهی است که کلیات آن، خیلی مورد استقبال نمایندگان مجلس قرار نگرفته و متاسفانه در حوزه جمعیت، برای تقویت زیرساخت سیاست های جمعیتی در کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۵    
یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مهمان این هفته برنامه دستخط بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از علنی شدن موضوع ردیف بودجه برای اجرای سند 2030 توسط مجلس، بلافاصله دولت اعلام کرد که این مسأله عمدی نبوده است و این طرح ناخواسته در ردیف بودجه 1400 قرار گرفته است و با پیگیری وزیر آموزش و پرورش از بودجه ی 1400 حذف شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست معاونت های گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان تهران با نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲    
مسأله زنان اتفاقی است که در سند 2030 دنبال می شود تا بی حیایی را در کشور فراگیر کنند، البته محور عملیاتی این طرح نیز به دست اینستاگرام راهبری می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۶:۴۵    
حجت الاسلام سلیمانی، مسؤول نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت میبد: بی توجهی و سهل انگاری نسبت به طرح های وارداتی بین المللی مانند سند 2030 می تواند روی دیگر طرح های استعماری اجرا شده در تاریخ کشورمان باشد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری موضوع پیشنهادی که بعضی از مسئولین دولتی در راستای اجرای سند 2030 ارائه داده اند را منافقانه خواند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش گفت: سند 2030 به هیچ عنوان در آموزش و پرورش جایی ندارد و تحقق اهداف سند تحول بنیادین این نهاد به عنوان سندبالادستی نظام تعلیم و تربیت در دستور کار است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با میزان، از اعمال ماده 234 قانون آئین نامه داخلی مجلس که دربارۀ عدم رعایت شؤونات و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رئیس جمهور و یا وزیر و یا مسئولان دستگاه های تابعه آنهاست، پیرو اجرای خودسرانه سند موسوم به 2030 خبر داد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده زن و خانواده، گفت: نظام تربیتی ما ظاهراً دینی است، اما این نظام تربیتی نسبت روشنی با خانواده ندارد؛ یعنی ما می توانیم سند 2030 را تمام و کمال پیاده کنیم، اما کتاب تعلیمات دینی و قرآن هم داریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رییس سازمان بسیج فرهنگیان کل کشور با اشاره به اینکه مکتب سلیمانی راه روشن آینده آموزش و پرورش است، گفت: نظام سلطه با سند 2030 به دنبال تشکیل بخش های سلطه گر و سلطه پذیر در جهان بوده و برای خود به دنبال تربیت سرباز است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۵    
دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به درج ردیف بودجه برای سند 2030 در لایحه بودجه 1400 گفت: قطعاً وزیر آموزش و پرورش از این موضوع مطلع بود اما اظهار بی اطلاعی کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۳    
حوزه/ مرکز تربیت معلم مبلغ حوزه های علمیه می تواند نقش مؤثری در شناسایی استعدادهای برتر در عرصه تعلیم و تربیت در بین حوزویان ایفاء کند و همین افراد هم جذب آموزش و پرورش شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دوباره بحث سند 2030 در بودجه 1400 مطرح و درخواست اعتبارهم کرده بودند، اما با ورود کمیسیون و مجلس این مبحث از کلیات بودجه حذف شده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس اجازه اجرای سند 2030 در هر سطحی را نخواهد داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس گفت: بند مربوط به سند 2030 که در بودجه گنجانده شده بود، با پافشاری نمایندگان مجلس حذف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: ورود سند 2030 به لایحه بودجه 1400 به موقع تشخیص داده شد و عدم تصویب این امر یعنی مجلس نسبت به این مسائل حساس است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: اقدام عقلانی نمایندگان در حذف بند مربوط به اجرای سند 2030 در لایحه بودجه 1400 نشان از روحیه انقلابی نمایندگلن مجلس دارد.