سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۲:۲۹Oct 2020 27

جدیدترین‌های «سند 2030»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
امروز وقتی خبر پذیرش و اجرای اسنادِ بالادستی چون 2030و fatf که زمینه ساز دیکتاتوری جهانیِ آمریکا و زورگویی قانونی به کشورهای دیگر است، از طرف عده ای شنیده می شود، در واقع، سندِ کاپیتولاسیونی است که فرهنگِ ملت ها را نشانه رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_مدیرکل آموزش وپرورش استان قم گفت: با مدیران متخلف در اجرای سند 2030 در سطح مدارس قم برخورد می شود که دراین باره خوشبختانه هیچ گونه موردی گزارش نشده است.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۴    
نماینده رشت در مجلس نسبت به اجرای سند 2030 در تعدادی از مدارس ابراز نگرانی کرده و گفت: به هشدارهای رهبر معظم انقلاب توجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نتیجه مستقیم سیاست های نئولیبرالیست، نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی را دچار فروپاشی و هضم در به اصطلاح توسعه جهانی کرده و اهداف کلان سند 2030 را محقق می کند.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۶    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد، با ارائه نقد هایی پیرامون سند 2030 گفت: این سند حربه ای در راستای اجرای منافع نظام سلطه و پای دار و نه پایدار است و کاری می کند که همه رباتی برای اجرای این سند شوند ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه دالاهو با بیان اینکه امروز دشمنان با جریانات 2030 پیش می روند گفت: همین ماجرای 2030 مانع شده برخی حرف از شهادت تربیت یافتگان مکتب سیدالشهدا بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با تشریح 10 نقد به سند 2030 گفت: سند 2030، سند پایدار نیست. بلکه سند پایِ دار است. یعنی کاری می کند که کاملا تسلیم شده و ربات یک سند شوید.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۲:۰۷    
سخنرانی استاد خسروپناه در جمع کارشناسان سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش.
نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" برگزار شد. توصیف سند مطرود 2030 برخی نقدهای اساسی وارد به سند 2030 24,343,345 10 دی 1393 17,798
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
راه پر آه! شیوه های تربیت آسیب زا از منظر صاحب نظران؛ عنوان جدیدترین کتاب کانون اندیشه جوان در آستانه چاپ قرار گرفته و سازمان به زودی روانه بازار خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان جهانی یونسکو از سال 2015 و با طرح موضوع "شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده" با اهدافی مبهم، تعدادی از شهرهای کشورهای جهان و از جمله ایران را از طریق شهرداری ها به این شبکه متصل کرد. اما حقیقت این طرح چیست؟
نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" به صورت مجازی 23 مهرماه و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود. 23,877,064 10 دی 1393 9,225
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سند 2030 خط قرمز مجلس و کل نظام است و وزیر آموزش و پرورش هم تعهدی جدی نسبت به مراقبت در این حوزه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی سند 2030 را مورد اشاره قرار داد و گفت: این نگرانی قبلاً هم با فراگیر شدن سند منحوس 2030 بیان شده بود، اینکه اگر آموزش و پرورش در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها را به حال خود رها کنیم دیگرانی هستند که به بچه های مردم تربیت های غلط می دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در آموزش و پرورش ما چه زمانی می خواهد سند تحول، جایگزین سند 2030 شود. درگیر این هستیم که کلاس های مختلط دختر و پسر را در ابتدای بلوغ از یکدیگر جدا کنیم.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۹    
فرماندار کلاله گفت: از تمامی ظرفیت ها بویژه بخشداران و دهیاران جهت شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل استفاده شود و آنان نیز به کلاس درس بازگردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان با تأکید بر نقش مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام در ممانعت از اجرای سند 2030، گفت: تا زمانی که تحول بنیادین در آموزش و پرورش رخ نداده مشکلات نظام آموزشی و فرهنگی ادامه خواهد داشت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: از تمامی ظرفیت ها بویژه بخشداران و دهیاران جهت شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل استفاده شود و آنان نیز به کلاس درس بازگردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مواردی از اجرای سند 2030 در مدارس دیده شده است، عنوان کرد: کمیته در کمیسیون آموزش مسئول پیگیری این موضوع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، گفت: در ایران اسلامی جایی برای سبک زندگی معیوب ویرانگر غربی وجود ندارد و باید اراده های جدی، راه های نفوذ غرب در آموزش و پرورش را مسدود سازد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام دادگر با بیان اینکه مقام معظم رهبری به طور ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب به ابعاد تربیتی انسان در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی در مقابل انسان لیبرال اشاره و تأکید کرده اند ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۶    
امام جمعه رودان گفت: باید مانع اجرا شدن سند 2030 در مهدکودک و نباید بگذاریم در کلاس درس، سرباز برای غرب تربیت شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر به مناقشه جمهوری آذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و گفت: قره باغ خاک اسلام است و در آزادسازی آن شکی نیست ولی در این مناقشه همه باید مراقبت کنند تا منافع استکبار از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه تامین نشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – امام جمعه شهرستان قشم از سند 2030 به عنوان اقدامی برای تحمیل فرهنگ غرب بر فرهنگ اسلامی در ایران نام برد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۰    
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه سند 2030 به لحاظ گفتمانی درصدد توسعه و ترویج گفتمان غرب است، گفت: دستیابی به اهداف ذکر شده در سند 2030 فقط از طریق نظام آموزشی میسر است و نقش اصلی و محوری در تحقق سایر اهداف دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست نقد سند 2030 از منظر فقه التربیه حجت الاسلام همتی بیان کرد که نظامات اجتماعی انسان را تربیت و بازآفرینی می کنند و سند 2030 در پی ارائه نظم نوین برای بشریت است. حجت الاسلام دادگر نیز تأکید کرد که آموزش های ناظر به بوم اسلامی ایرانی در سایه فلسفه تعلیم و تربیت اسلام فهمیده می شود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۲    
حوزه/ عضو شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه اسنادی مثل 2030 یکی از ابزارهای سیستم کنترلی نظام سلطه برای مدیریت نظام فرهنگی جهان است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۰    
تهران - راستی با بیان اینکه سند 2030 توجهی به مبانی دینی ندارد، گفت: سند 2030 به دنبال ترویج سبک زندگی و فرهنگ مادی غرب است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - حجت الاسلام دادگر با بیان اینکه سند تحول بنیادین یک سند اسلامی ایرانی است، گفت: مجلس شورای اسلامی مانع اجرای سند 2030 در کشور شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - حجت الاسلام همتی اجرای سند 2030 را بیانگر غفلت شورای عالی انقلاب فرهنگی دانست و گفت: مدیریت فرهنگی در قالب جلسات و مصوبات محقق نمی شود.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اجرای زیرپوستی سند 2030/ اسناد غیربومی در راستای آمریکایی سازی به دیگر کشورها تحمیل می شود
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در محل گلزار شهدای گمنام دانشگاه اصفهان ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: فرهنگ دنیای سکولار فرهنگ غلط و گمراه کننده ای است که باید با آن مقابله کرد، اما متأسفانه برخی جریانات در داخل کشور ما قصد دارند تا این فرهنگ را ترویج و به عنوان نمونه در مراکز آموزشی به ویژه برای سنین پایه و کودک و نوجوان ما امثال سند 2030 را پیاده سازی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
قزوین - نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار دبیر شورای عالی آموزش و پرورش کشور گفت: 2030 تهاجم فرهنگی بوده و جلوگیری کامل آن خواست رهبری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ پنجمین هم اندیشی علمی فقه نظام ساز با موضوع نقد سند 2030 از منظر فقه التربیه با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، در محل موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران به صورت مجازی برگزار می شود.
سند چشم انداز 2030 عربستان این کشور را به نخستین دفتر منطقه ای سازمان جهانی گردشگری تبدیل کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بزرگترین اتفاق دهه محرم امسال و تصویر ماندگار آن با خاک یکسان می شود یا فعلا فراموش می شود یا کسی درباره اش حرف نمی زند. چرا؟
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
هدیه آقاپور با ورق زدن سرگذشت 40 ساله انقلاب اسلامی متوجه می شویم زمانی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران نتوانستند از راه های نظامی به داخل کشور ما نفوذ پیدا کنند همچنین با فعالیت های فرهنگی مخرب مانند ماهواره و اینترنت نیز توانایی آسیب رسانی به فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و ملت ما را پیدا نکردند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۷    
اصفهان - حجت الاسلام ریاحی گفت: سند 2030 در تلاش برای ترویج تفکر غربی و اومانیست است؛ اجرای این سند نسل آینده را غرب گرا می کند و مانع پرورش نسلی استکبارستیز خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۲    
حجت الاسلام رهنمایی گفت: دست های مرموز که درحال پیاده سازی سند 2030 هستند، اگر گزارش کار خود در آموزش و پرورش برای بیگانگان بفرستند، امتیاز می گیرند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دادستان کل کشور گفت: امروز سلاح دشمن در اتاق های تک تک ما و فرزندانمان و در ادارات ما مشغول فعالیت است تا بتواند به اهداف شوم خودشان برسند و لذا این جنگ به مراتب از جنگ نظامی سخت تر است و مقابله با آن هوشیاری می طلبد که البته مقام معظم رهبری هشدارهای لازم را می دهند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۷۰ سایت دیگر  
اجلاس مشترک شورای مرکزی و دبیران استان های حزب مؤتلفۀ اسلامی، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تهران برگزار شد. به گزارش ایسنا، سید مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفۀ اسلامی در این نشست با اشاره به آغاز فعالیت مجلس یازدهم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۷    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به لایه های اصلی و فرعی سند 2030 گفت: تغییر افکار و فرهنگ کودکان و نوجوانان هدف اصلی سند 2030 است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۲    
محمدمهدی جهان پرور، پژوهشگر و نویسنده، در یادداشت کوتاهی با عنوان نقبی بر سند 2030، دستور کاری برای توسعه ناپایدار، به اجمال به نقدی بر سند 2030 پرداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: حضور ائمه جمعه در شورای آموزش و پرورش برای بررسی و نظارت بر عملکرد برنامه های آموزش و پرورش بسیار مهم و ضروری است فلذا ائمه جمعه در سراسر استان با حضور جدی در این شورا ضمن همراهی با نظام آموزشی و تربیتی کشور و توجه به عدم اجرای سند 2030 در مدارس می توانند کمک ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دستور کار، ابزاری برای اجرای طرح های استعماری فرانو است تا با کسب اطلاع از شرایط و شناخت امکانات و ظرفیت های دیگر کشورها زمینه تسلط، دست اندازی و چپاول را فراهم آورند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
حجت الاسلام بابایی با بیان اینکه سند 2030 به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی ایرانی به سبک غربی است، گفت: متاسفانه برخی از مسئولان خودباخته به دنبال اجرای سند 2030 هستند و باید بدانند که دشمن جدایی دین از سیاست و ترویج فساد را در آن دیکته کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
همایش علمی چالش های سند 2030 برای ایران و نحوه تحقق تحول بنیادین آموزش و پرورش ، با سخنرانی آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، حجت الاسلام علی ذوعلم دبیر علمی همایش و عضو هیئت علمی پژوهشگاه ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۱    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از جهرم ، کتاب بررسی مسائل جنسی کودکان بر اساس تمرکز بر سند 2030 به همت حجت الاسلام محمود رحمانیان کوشککی به رشته تحریر در آمد. این کتاب توسط انتشارات آذرگان و با شمارگان 500 جلد به قیمت 20 هزارتومان عرضه شده است. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در همایش علمی چالش های سند 2030 برای ایران و نحوه تحقق تحول بنیادین آموزش و پرورش از دو کتاب بررسی و نقد سند 2030؛ توسعه پای دار نوشته حسین رمضانی و کتاب مداخله در بافت مجتمع های زیستی نوشته محمود مهام با حضور آیت الله رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی رونمایی شد.