جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۵۴Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند 2030»

عقیق   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام میناگر گفت: تنها فرقه ای که الان به صورت جدی و رسمی در اسرائیل حمایت می شود و حمایت تام و کامل دارد، فرقه بهائیت است. آنها کسانی هستند که همسو و هم راستا با اسرائیل فعالیت می کنند از کمک اقتصادی اسرائیل بهره می برند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شهدای ایران : حسین پورقادری / خبر تقدیر از برگزاری جشنواره فیلم فجر از جمله موضوعاتی است که از یک سو بر میزان اهمیت و اولویت عرصه فرهنگ و سینما تایید دوباره دارد و از سوی دیگر بازگو کننده جایگاه معتبر جشنواره های فجر و برگزاری باشکوه آن در سپهر سیاسی کشور است. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ مهدی فیوضی کارگردان سینما در خصوص نسبت جشنواره فجر چهل و یکم با انقلاب اسلامی گفت: باعث تأسف است که در برخی آثار جشنواره چهل و یکم شاهد فیلم هایی بودیم که در راستای سند 2040 استنفورد تولید شده بودند؛ اشکالات فراوان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از تلاش برای پر کردن خلاءهای حوزه زن و خانواده در این معاونت و عدم تعهد به اجرای سند 2030 خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جمع دانشجویان فعال دفتر تحکیم وحدت از تلاش برای پر کردن خلاء های حوزه زن و خانواده در این معاونت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جمع دانشجویان فعال دفتر تحکیم وحدت از تلاش برای پر کردن خلاءهای حوزه زن و خانواده در این معاونت خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی وزیر سابق آموزش و پرورش به سخنان وزیر فعلی این وزارتخانه درباره سند 2030 واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
پس از تصویب سند بنیادین بازهم موانعی ایجاد کردند و سند 2030 را خواستند جایگزین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه موفقیت ما با اعمال ارزشهای مورد نظردر بیانیه آیورا یکی از بهترین دستاوردهای معاونت زنان در دولت سیزدهم بود، گفت: ما با قاطعیت با هر نوع اِعمال و اجرای سند 2030 مخالف هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره شائبه های اجرای سند 2030 به دلیل بر عهده گرفتن مدیریت "آیورا" توسط ایران و با تاکید بر اینکه سند 2030 در کشور اجرا نمی شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور گفت: سند 2030 به هیچ وجه در کشور ما اجرا نخواهد شد و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند ما خودمان برای خودمان تصمیم می گیریم و هیچ کشوری نمی تواند برای ما تصمیم بگیرد و سند 2030 قابلیت حق شرط ندارد و ما گفتیم بدون هیچ شرطی آن را اجرا نمی کنیم و آقای رئیس جمهور این ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: به هیج عنوان سند 2030 در ایران اجرا نخواهد شد و این سند قابلیت حق تحفظ و شرط را هم ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: بودجه معاونت امور زنان و خانوده رشد 50 درصدی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶    
معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در گفت و گو با برنا: متاسفانه برخی باشیطنت هایی سعی کردند اظهارات من را طوری دیگر منعکس کنند ولی من اول هم در جواب خانم ابتکار گفتم که اگر آموزش های ایران به زنان در آیورا در چارچوب 2030 هم باشد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، گفت: ما برای خودمان تصمیم می گیریم و هیچ کشوری حق تصمیم گیری برای ما ندارد و سند 2030 قابلیت حق شرط و تحفظ ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری در جوابیه ای به گزارش انتخاب درمورد اجرای سند 2030 تصریح کرد: مدیریت کارگروه آیورا هیچ ارتباطی با اجرای سند 2030 در ایران ندارد و در همکاری های بین المللی، ایران نه تنها تحفظ خود را بر اصول حفظ کرده که دیگران را هم با تاثیرگذاری بر رأیشان با خود همسو کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی شهنوازی، امام جمعه اهل سنت خاش در انتقادی تند علیه اظهارات مولوی عبدالحمید پیرامون به رسمیت شناختن اسرائیل تأکید کرد: این اظهارات نزد اهل سنت محکوم است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیسی درباره وضعیت سند 2030 در دولت سیزدهم که از سوی یکی از حاضرین مطرح شد، تصریح کرد: موضوع توقف اجرای سند 2030 در دولت قبل با تاکید رهبر معظم انقلاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده بود، اما به دستگاه ها ابلاغ نشده بود
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: جنگل پرتقال عنوان یکی از فیلم های حاضر در بخش سوادای سیمرغ چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر است. اثری که در قالب سینمای اجتماعی تولید و به ارایه محتوایی در تعارض با سبک زندگی اسلامی و ایرانی مبادرت می ورزد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور اغتشاشات اخیر را جنگ ترکیبی تمام عیار علیه ملت و نظام برشمرد که دشمن به بهانه مسئله حجاب تهاجم عظیمی علیه فرهنگ و باورهای مردم تدارک دیده بود، اما به لطف خدای متعال و بصیرت مردم، شکست خورد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۷    
برنامه توانمندسازی آیورا چیست و آیا این سند با اجرای سند 2030 در ایران مرتبط است؟ یک برنامه توانمندسازی و مهارت آموزی برای زنان کشور های حاشیه اقیانوس هند است و هیچ ارتباطی به مساله 2030 و اعمال آن در آموزش وپرورش ایران ندارد ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهیندخت مولاوردی معاون وقت امور زنان ریاست جمهوری در دولت روحانی در مصاحبه ای مفصل با رویداد24 از آنچه در این دوران بر او گذشته سخن گفته و رفتار های دوگانه و سیاست های یک بام و دو هوای دلواپسان با خودی ها و غیرخودی ها را روایت کرده است ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۲    
فرزانه ترکان در رابطه مفاد متعهد به تساوی جنسیتی و توانمندسازی زنان در سند 2030 برای توسعه پایدار، خاطرنشان می کند: در اندیشه سنتی تندروها، تساوی زنان و مردان کتمان می شود، در صورتی که مسئولان ارشد کشور و جامعه آن را پذیرفته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۷    
سازندگی عکس انسیه خزعلی و معصومه ابتکار را در دوئل زنانه در صفحه اول منتشر کرد. این تصویر به مناظره تلویزیونی این دو اشاره دارد و روایت آن برنامه است. خزعلی گفته بود: زن، زندگی، آزادی شعار اسلام و شعار انقلاب اسلامی است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۰    
عضو ارشد دولت رئیسی اعلام کرده به صورت مشروط، دولت جمهوری اسلامی در حال اجرای این برنامه آموزشی است. این در حالیست که در سال 1396 نیز دولت روحانی با انتشار بیانیه ای به موضوع تحفظ رسمی و اعلام شرط پذیرش سند 2030 توسط نماینده ایران در اجلاس های مختلف یونسکو اشاره کرده بود، اما با این وجود ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: سند آموزشی 2030 [بخش آموزش سند توسعه پایا یونسکو موسوم به سند 2030]، از سندهایی است که در راستای اجرای عدالت جهانی در زمینه آموزش توسط نمایندگان جامعه جهانی از همه کشورها تدوین شده است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هرچند انسیه خزعلی حرف خود را تکذیب کرد و مدعی شد که آیورا ارتباطی با سند 2030 ندارد، اما شواهد و مستندات چیز دیگری را می گویند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۰    
این عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دولت این اطمینان را به ما داده است که در مسیر اجرای سند 2030 گام برنخواهد داشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور درباره اجرای سند 2030 در کشور توئیتی را منتشر کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق سخنان شنبه شب خزعلی، رفتار و استاندارد های دوگانه نمی تواند پیام خوبی برای جامعه داشته باشد؛ برقراری سیاست یک بام و دو هوا، این گونه می رساند که مشکل سند 2030 نبوده و معضل اصلی این بوده است که چه دولتی در راس کار است و چه کسی در راس دولت.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۶    
رهبر انقلاب اولین نفری بود که علیه این سند موضع گیری کرد و در دیدار با معلمان گفت: اینجا، مبنا اسلام است، مبنا قرآن است؛ اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوبِ ویرانگرِ فاسدِ غربی بتواند در اینجا این جور اِعمال نفوذ کند .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دولت دوازدهم خطاب به خزعلی گفت: شما که با سند 2030 مخالف بودید بخش آموزش را در چارچوب این سند قبول دارید و می خواهید اجرا کنید.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۲    
نواندیش : در پی مناظره شب گذشته انسیه خزعلی با معصومه ابتکار، معاونان زنان دولت کنونی و قبلی که در آن خزعلی اجرای با "حق تحفظ" سند 2030 را در دولت رییسی تایید کرد، این موضع قبلی او در فضای مجازی مجددا جنجالی شده است!
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۸    
در احوالات مناظره خانم ابتکار با سرکار خانم خزعلی (بخش دوم) قابل کتمان نیست که سرکارخانم خزعلی در مناظره ی شب گذشته، پاسخهای قاطع و متقنی را در برابر ادعاها و نظریات خانم ابتکار ارائه دادند، لکن در اثناء بحث نکته ای را فاش نمودند که شیرینی این پاسخها را به کاممان تلخ نمود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فراز نوشت: حق تحفظ هایی که دولت سیزدهم موفق به اخذ آنها شده چه چارچوبی دارند؟ آیا این حق تحفظ ها می توانند نگرانی هایی را که قبلا اعضا و حامیان همین دولت و مجلس مطرح می کردند را رفع کنند یا اینکه اعتراض دیروز و سکوت امروز این طیف تنها زمینه ای جناحی و سیاسی دارد؟
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مهم ترین بخش مناظره آنجا بود که تا خانم خزعلی از آموزش زنان گفت خانم ابتکار بی درنگ طعنه زد: بگویید در چارچوب همان سند 2030 که برای ما حرام بود و برای شما حلال شده است. خانم خزعلی هم هر چند تکذیب نکرد اما گفت با حق تحفظ پذیرفته ایم. تا روشن شود 2030 برای نواصول گرایان ذنب لایغفر نیست!
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : سرویس سیاسی / حمید رسایی نوشت: در جلسه مناظره معاونین روحانی و رییسی، خانم ابتکار برخی آموزش های معاونت زنان ریاست جنهوری را اجرای سند 2030 دانستند و خانم خزعلی گفتند که "اگر" هم هست، اجرای با تحفظ است. خانم ابتکار معترض می شود که چطور برای ما ممنوع و برای شما مصلحت است! ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با بیان اینکه مدیریت کارگروه توانمندسازی اقتصادی آیورا که ایران به مدت دو سال عهده دار آن است، ارتباطی با 2030 ندارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران همچنان بر موضع خود در مخالفت با اجرای بند آموزش سند 2030 در کشور پابرجاست.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم با معصومه ابتکار معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور سیاستگذاری حوزه زنان در شیوه تلویزیون با هم مناظره کردند. در این مناطره معصومه ابتکار از اجرای بخشی از سند 2030 در دولت رئیسی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه گفت: متأسفانه آن دولت (دولت قبل) سند توسعه پایا یونسکو موسوم به سند 2030 را امضا کرد و یک قدم هم در مقابل رهبری و دلسوزان نظام در رابطه با اجرانشدن این سند عقب ننشست.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
کانال نواندیش: در مناظره دیشب تلویزیونی معصومه ابتکار و انسیه خزعلی معاونان زنان دولتهای روحانی و رییسی، پذیرش و اجرای سند 2030 در دولت رئیسی افشا شد. در پی یک افشاگری توسط ابتکار، خزعلی معاون کنونی زنان ریاست جمهوری گفت: اجرای سند 2030 را با حق تحفظ قبول کردیم. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امشب در برنامه شیوه، انسیه خزعلی معاون ابراهیم رئیسی و معصومه ابتکار معاون امور زنان در دولت حسن روحانی با موضوع سیاستگذاری در حوزه زنان به مناظره پرداختند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در مناظره معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده دولت روحانی با انسیه خزعلی، همتای وی در دولت رئیسی در برنامه شیوه صدا و سیما در خصوص اجرای سند 2030، چالشی در گرفت.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۷    
در مناظره معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده دولت روحانی با انسیه خزعلی، همتای وی در دولت رئیسی در برنامه شیوه صدا و سیما در خصوص اجرای سند 2030، چالشی در گرفت.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم با معصومه ابتکار معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور سیاستگذاری حوزه زنان در شیوه تلویزیون با هم مناظره کردند. در این مناطره معصومه ابتکار از اجرای بخشی از سند 2030 در دولت رئیسی خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شب گذشته و در برنامه شیوه شبکه چهارم سیما، انسیه خزعلی پذیرفت دولت سیزدهم سند 2030 سازمان ملل را اجرایی کرده است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۲:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم با معصومه ابتکار معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور سیاستگذاری حوزه زنان در شیوه تلویزیون با هم مناظره کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محورهای سخنان ابتکار: محورهای سخنان انسیه خزعلی: ابتکار: چطور شما که با سند 2030 مخالف بودید بخش آموزش را از همین سند قبول دارید و می خواهید اجرا کنید. برای ما بد بود و برای شما نه؟ انسیه خزعلی: ما با حق تحفظ قبول کردیم.