دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۲:۴۸Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای مرکزی حزب موتلفه»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان_عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مشارکت و انتخاب اصلح ادای دین به خون شهدای خدمت است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: قالیباف از 1392 نشان داد که شدیداً علاقه مند به ریاست جمهوری است و تلاش می کند سطح خدمت خود را محدود در شهرداری و مجلس نکند. البته صرف علاقه مندی کافی نیست.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: قالیباف از 1392 نشان داد که شدیداً علاقه مند به ریاست جمهوری است و تلاش می کند سطح خدمت خود را محدود در شهرداری و مجلس نکند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۲    
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه خیزش و تظاهرات قشر علمی جهان، بهترین عامل بازدارنده برای سکوت در مقابل جنایات بی شمار استکبار جهانی و صهیونیست ها در جای جای دنیاست ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۹    
همدان- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: باید رییس جمهوری انتخاب کنیم که در تراز انقلاب اسلامی و غمخوار مردم و انتقاد پذیر باشد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز برخورداری از پشتوانه حزبی را یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذاری می داند و معتقد است که باید عضویت حزبی به یک ارزش سیاسی در کشور تبدیل شود.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۶    
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری رویه ای متفاوت از انتخابات مجلس و تحریم انتخابات را در پیش گرفتند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید:تعدادی از اعضای هیئت دولت برای پاسخگویی در مناظرات در جمع داوطلبین حاضر شدند و کاندیدای پوششی هستند. خبرآنلاین ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ایمان به اسلام، غیرت دینی و اعتماد به مرجعیت و روحانیت در عرصه سیاسی عامل شکل گیری و دوام انقلاب اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: وظیفه گروه ها و جریان های سیاسی این است که شور و شوق انتخاباتی را دوچندان کنند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۸    
تهران (پانا) - یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری بی ادعا بود اما منتقدین بی انصافی داشت، گفت شهید رئیسی وارث بهم ریختگی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و دیپلماسی بود و تلاش کرد این فضا را تلطیف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مهم ترین اولویت نمایندگان بهبود معیشت مردم از طریق صیانت از ارزش پول ملی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، درباره ترکیب سیاسی مجلس آینده و گزینه های ریاست مجلس ابراز عقیده کرد و گفت: به نظرم 4 یا 5 فراکسیون سیاسی در مجلس دوازدهم تشکیل خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۵۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: به نظر می رسد مردم با توجه به اینکه در دور قبل به لیست ها توجه چندانی نداشتند و کاندیدای های خود را فارق از فهرست ها انتخابات کردند، در مرحله دوم به دلیل اینکه فرصت کمتری برای بررسی و شناسایی وجود دارد، گرایش و توجه بیشتری به لیست ها داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۱    
تهران (پانا) - یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه توسعه روابط با پاکستان موجب کم اثر کردن فشارهای آمریکا خواهد شد، گفت سفر آیت الله رئیسی به پاکستان زمینه ساز مقابله با تروریسم و تامین امنیت کشور است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۶    
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه انتخابات مجلس دوازدهم اولین انتخاباتی بود که رقابت بین عناصر حزب اللهی و اصولگرا بود، گفت با رقابت اخلاقی کارنامه علمی و عملی نمایندگان به مردم ارائه شود تا مردم انتخاب اصلح داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۵    
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ایران نشان داد که هر عملی، عکس العملی دارد، گفت تنبیه رژیم صهیونیستی مطالبه مردمی و امری لازم بود و این تنبیه باید انجام می گرفت.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۵    
تهران (پانا) - یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مطالبه وعده های دولت در نیمه راه، توقع درست و واقع بینانه ای نیست، گفت جبران عقب ماندگی های اقتصادی که توسط دولت قبل در اثر ترک فعل و عدم زیرساخت های لازم برای بهبود وضع اقتصادی کشور پدید آمده بالغ بر 8 سال طول می کشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: نبویان برابر قالیباف ادعایی ندارد ضمن اینکه اخیراً از قالیباف تعریف کرده است، در نتیجه فکر نکنم نبویان به دنبال ریاست مجلس باشد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر رفع موانع برای ایفای نقش جمهوریت در اقتصاد، در خصوص بخش اسلامیت نظام گفت: تبلور اسلامیت نظام در جامعه سازی و دولت سازی اسلامی باید به طور کامل تری صورت بگیرد که نیاز داریم در گام دوم انقلاب گام های موثرتری را در این زمینه برداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به کسانی که به اختلافات دامن می زنند گفت: این افراد یا جاهل هستند یا ویژگی برتری طلبی دارند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۱:۱۷    
نماینده ادوار مجلس گفت:پیش تر نیز در برخی از انتخابات ها اختلاف نظرها به فضای بعد از انتخابات انتقال پیدا کرد و موجب بروز برخی مشکلات شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از همشهری؛ حمیدرضا ترقی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسببان وضع موجود توسط مردم حذف شدند، گفت: نوع رای مردم نشان داد که سیاست های برجامی و تفکر انفعال در برابر غرب و تکیه کردن به بیگانگان برای توسعه کشور دیگر مورد پذیرش نیست.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در بازدید از غرفه خبرفوری در نمایشگاه رسانه های ایران گفت: اصلاح طلبان به اندازه کافی در سراسر کشور نامزد دارند، از ترس شکست می گویند لیست نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۷    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: آثار و برکات تبیین شاخص ها توسط نخبگان را می توان در مجلسی که اهتمام بر حل مسائل کشور دارد، دید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دبیر حزب شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی استان قزوین گفت: مشارکت سیاسی عاملی مهم برای تثبیت جمهوریت و اسلامیت نظام و بستری مناسب برای بیمه کردن جامعه اسلامی، اما عدم مشارکت یعنی نفی همه این موارد که می تواند زمینه سوءاستفاده بیگانگان را فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با استقبال از پویش انتخاباتی خبرگزاری مهر، گفت: اقدام خبرگزاری مهر برای ایجاد پویش کارآمدی و شایسته گزینی، تلاش برای افزایش مشارکت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در بین آحاد جامعه این فهم مشترک وجود دارد که اگر در انتخابات شرکت نکنند موجب تشدید تحریم های دشمنان می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
میرسلیم، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، درباره برنامه انتخاباتی این تشکل اصولگرا گفت: با شورای ائتلاف لیست مشترک نخواهیم داشت، اما با برخی احزاب فهرست مشترک خواهیم داشت و به زودی این لیست منتشر می شود. تا 5 ماه پیش فکر می کردم به لیست واحد برسیم ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۲:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
علی یزدی خواه عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی هم گفته است: احتمال ائتلاف حزب موتلفه با سایر گروه های اصولگرا بویژه امنا برای ارائه لیست واحد در انتخابات مجلس دوازدهم بسیار زیاد است. ما با بررسی های دقیق باید کاندیدای اصلح برای لیست را انتخاب و به مردم معرفی کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از احتمال ائتلاف این حزب با امنا برای ارائه لیست واحد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از احتمال ائتلاف این حزب با امنا برای ارائه لیست واحد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه از چند ماه پیش گفت وگوهای خود را با اضلاع نیروهای انقلاب آغاز کرده ایم، گفت: در حال رایزنی برای بستن لیست نهایی هستیم.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه پرشورترین و پرنامزدترین انتخابات بعد از انقلاب را پیش رو داریم، گفت: برای هر کرسی نمایندگی، بیش از 55 نفر رقابت می کنند؛ احزاب و گروه های سیاسی نیز با هوشمندی وارد این عرصه سیاسی شده اند.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: حزب موتلفه لیست مشترکی با شورای ائتلاف نخواهد داشت، اما با برخی از احزاب به ائتلاف رسیده ایم که بزودی لیست منتشر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما با شورای ائتلاف لیست مشترک نخواهیم داشت اما با برخی احزاب فهرست مشترک خواهم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در حوزه زنان در خراسان رضوی دارای عقب افتادگی های جدی هستیم، گفت: به همین جهت باید در ترکیب نمایندگان انتخابی مجلس، سهم زنان حفظ شود تا بتوانند در احقاق حقوق زنان و خانواده نقش موثری داشته باشند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۷    
اصلاح طلبان موافق تحریم انتخابات نیستند تعداد بازدید : 24 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به دروغ گفتند: سران اصلاحات در انتخابات شرکت نمی کنند تعداد بازدید : 6 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در انتخابات مجلس 50 درصد مشارکت خواهیم داشت تعداد بازدید : 9 کد ویدیو دانلود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه حضور مردم و عمل به شعارهای انتخاباتی، دو وظیفه مهم ملت و نمایندگان است، گفت: علاج دردهای مزمن کشور، مشارکت بالای عمومی ملت و انتخاب اصلح است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خدا، اسلام و نظام رای دادن را واجب کرده اند و بنابراین کسی که رای ندهد مرتکب گناه شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: در انتخابات سال 96 میرسلیم استدلال می کرد اگر کناره گیری کند رأی او در سبد رئیسی ریخته نمی شود بلکه به احتمال قوی در سبد روحانی ریخته شود به همین دلیل میرسلیم برای اینکه رأی او به سمت جبهه مخالفش نرود، کناره گیری نکرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۷:۲۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: جبهه دشمنان نظام از مشارکت گسترده وحشت دارند و تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این امر مهم را تخریب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به عناصر تشکیل دهنده اقتدار ملی، گفت: افزایش قدرت نظامی و سیاسی، توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی، تقویت فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و... همه از توفیقاتی است که در نتیجه انقلاب اسلامی به دست آمده و باعث تقویت اقتدار ملی کشورمان شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در تهران 30 نفر واجد شرایط و اصلح شناسایی شده اند، گفت: گروه های هم سوی دیگر نیز اقداماتی را در دستور کار دارند و پس از تعاملات انجام شده برترین ها را جزو لیست قرار خواهیم داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دادستان می تواند نسبت به نشر کاذیب و توهین ها به شخص رئیس جمهور ورود کند و کسانی که مرتکب این جرائم شدند باید تحت تعقیب قرار بگیرند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حمید رضا ترقی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایران آنلاین ، با اشاره به نقش احزاب در جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیان داشت: جذب مردم برای مشارکت حداکثری به عوامل متعددی چون رسانه ها، دستگاه های ذبی ربط، همت دولت در کاهش نارضایتی مردم در مباحثی چون گرانی ها و... بستگی دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه پیروزی غزه، پیروزی جهان اسلام بر کفر است،گفت: روز غزه، روز اثبات غیرت و خستگی ناپذیری مردم فلسطین است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۱    
به گزارش جهت پرس ؛ این روزها بحث بر سر انتخابات و صلاحیت نامزدهای انتخاباتی بسیار است از فرصت کم تایید و احراز هویت و صلاحیت افراد تا چرایی عدم ورود احزاب در این امر که می توانست بار بسیاری از دوش مولیان و شورای نگهبان بردارد ...