چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۵۸May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای مرکزی حزب موتلفه»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به توجه امام خمینی به نقش بانوان در پیروزی انقلاب، گفت که به همین دلیل هم است موتلفه توجه ویژه ای به بانوان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فتح خرمشهر نماد ملی اقتدار و پایداری ملت غیور کشورمان است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگویی با اصلاحات نیوز می گوید: مقام معظم رهبری نیز این مسئله را بارها مطرح کردند و اعلام کردند که حضور مردم در صحنه انتخابات مهم است. حتی چندسال قبل اعلام کردند که اگر به من هم اعتقاد ندارید، برای سرنوشت خودتان رای بدهید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه بیداری و اتحاد اسلامی، بزرگترین دستاورد موسم حج است، گفت: حج؛ موثرترین قدرت نمایی مسلمانان برای مبارزه با استکبار جهانی است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از مسائلی که انقلاب را استحکام می بخشد و از تزلزل ها بیمه می کند این است که نگاه، حرکت و تفکرات امام در نسل جوان توسعه و گسترش پیدا کند تا ذهن ها به جای اینکه به مسائل جزئی و کوچک معطوف شود و به اختلاف نظر، جنگ، نزاع ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲    
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره اینکه این حزب با ارائه یک لیست مستقل در انتخابات حضور پیدا کرده یا رویکرد ائتلاف با سایر احزاب را ترجیح می دهد می گوید ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی امسال سال انتخابات است. رقبای ما از نگاه مردم و نخبگان، گرفتار بحران گفتمانی ، اندیشگی و بی آیندگی هستند. داوری جامعه نسبت به آنها در طول سال هایی که مسئولیت پذیرفتند، ناکارآمدی، ناکاربلدی و برباددادن تجربیات مفید انقلابی است . ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1 - آمریکایی ها تمرکز خود را از روی اقتصاد و نظامیگری برده اند روی اطلاعات ، ارتباطات و سازماندهی ! ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر عزیزی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی چهارقالب برای واکاوی و بررسی و تحلیل حجاب : 1- اصل معرفت ؛با ملاحظه سطوح معرفت و تجزیه و تحلیل آن. 2- اصل غفلت؛ اطلاعات لازم، سطوح مرتبط، آگاهی، تحلیل اطلاعات، آموزش و تربیت. 3- اصل حقارت ؛خلأهای حقارتی، برای دیده شدن ، ارضاء خودنمایی . ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رویداد24 نوشت: عضو شورای مرکزی موتلفه می گوید: برخی از بازیگران خودشان مروج و منشا بی حجابی هستند و نباید هیچ مسامحه ای در خصوص آن ها صورت بگیرد. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره موضوع عدم رعایت حجاب و نوع مواجه حاکمیت با آن می گوید ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید حس مبارزه با فساد داشته باشند، گفت: مطالبه سران سه قوه درباره مفساد اقتصادی از سه نهاد نظارتی باید یک مطالبه مستمر و دائم باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پس از شکست فتنه پاییز 1401، اوضاع اپوزیسیون به هم ریخت، آنها ائتلافی را با تبلیغات بسیار به راه انداختند اما امضای ائتلاف خشک نشده بود که متلاشی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: معلمی شغل نیست بلکه عشق و علاقه به انسان سازی و نجات جامعه از آتش جهل و بیسوادی است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی آقای سیدمحمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین در دیدار با برخی روزنامه نگاران به مناسبت عید سعید فطر مطالبی گفته که شایسته نقد است . 1- آقای خاتمی می گوید: جمهوری اسلامی به سمت حکومت اسلامی تمایل پیدا کرده است ! ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در واکنش به پلمب شدن مراکز تجاری به دلیل بی حجاب بودن بانوان می گوید: کاملا با این کار موافقم، چرا که خود این مغازه ها مسبب بی بندباری هستند و به دلیل حضور یک زن بی حجاب هیچ مرکزی پلمب نمی شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به طرح موضوع رفراندوم از سوی برخی مسؤولین، اظهار داشت: آقای روحانی در زمان ریاست جمهوری خودشان و بعد از آن، این موضوع را مطرح کرد. در حالی که همان موقع هم در صلاحیت او نبود که آن را مطرح کند، چون این امر در صلاحیت و اختیارات مجلس است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1- بحران به شرایط، اوضاع یا دوران خطرناک و فاقد اطمینانی اطلاق می شود که با آن تعادل جامعه از بین می رود. بحران اجتماعی یا اقتصادی، حالتی است که جامعه را دچار اختلالات درونی نموده و باعث مخاطره در روابط اعضا و ارکان جامعه می شود . ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶    
نصرعزیزی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی انقلاب اسلامی همچنان موانع وصخره های سخت جهانی رادرمی نورددوبه پیش می تازد وزمینه های بیداری بشریت را فر اهم می سازد واین هم مقدمه وبخشی از زمینه های ظهور ان منجی بزرگ است 0تحلیل حوادث ورویدادهای اخیر را باید درظرفیت وظرف ومظروف جریان مقاومت ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: آقای حسین انواری نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی طی یادداشتی که در اختیار جماران قرار داد، نوشت: بیانیه وزارت کشور درباره حجاب جای تقدیر و تشکر دارد که مواضع شفاف نظام جمهوری اسلامی در مورد پوشش و حجاب را اعلام نمود و مواضع شرعی و قانونیِ مقام معظم رهبری در دیدار با ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دانشجویان باید با افزایش سواد رسانه ای و شعور سیاسی خود، راهبردها و توطئه های به روز دشمن را شناسایی کنند تا علاوه بر پیشرفت بی وقفه، بر دشمن روز نیز غالب شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سپاه پاسداران ارگانی بدون مرز و از جنس مردم و در خدمت مظلومان و محرومان ایران و جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو سابق شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رویکردها و راهبردها باید در حوزه اقتصاد متحول بشوند، گفت: رویکردهایی که در دهه 60 وجود داشت موجب آسیب های اقتصادی امروز شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۲:۲۶    
احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در واکنش به دستورالعمل جدید برای زنانی که حجاب ندارند، می گوید: خیلی کار خوبی است که از بی حجاب ها عکسبرداری می شود اما باید دقیق بگویند که چه مجازات هایی برایشان در نظر گرفته شده، بیش از 90 درصد از جامعه ما موافق حجاب هستند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۳    
احمد کریمی اصفهانی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: در طرح جدید عفاف و حجاب( استفاده از دوربین برای شناسایی بی حجاب ها) قرار بر مچ گیری نیست، قرار است دست مردم و ملت مان را بگیریم. این انتخاب خود شخص است که در تنبیه ها و مجازات عدم رعایت حجاب، تا کجا پیش برود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: تغییرات انجام شده نشان می دهد که دولت در وهله نخست دارای خودکنترلی است و گوش شنوایی نیز نسبت به منتقدان دارد و دست به چنین تغییراتی زده است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۴    
محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در تحلیل آغاز فعالیت ها برای انتخابات مجلس در سال جاری به نامه نیوز گفت: امسال سال انتخابات است و مردم در پایان سال برای انتخاب نمایندگان مجلس پای صندوق های رأی می آیند و طبیعی است که یک رقابتی در کشور شکل بگیرد و یک ضلع این رقابت اصلاح طلبان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تنش و شکاف در کابینه دولت جعلی رژیم صهیونیستی و تظاهرات گسترده درسرزمین های اشغالی علیه سران رژیم کودک کش صهیونیستی، نوید بخش نزدیکی فروپاشی این رژیم جعلی است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در گذشته گفتیم شاید برخورد فیزیکی جواب ندهد، اما اینکه قرار است از بی حجاب ها چهره برداری شود خوب است و بالاخره به تدریج از امتیازاتی که در کشور است محروم می شوند و مجازات هایی برای آن ها در نظر گرفته می شود که در آینده گله نکنند، چرا که حداقل الان به آن ها خبر می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حلقه مفقوده عدم رشد در اقتصاد کشور را علاوه بر تحریم، باید در عدم مدیریت و ناکارآمدی طی سال های گذشته، تصمیم گیری های خام و بی تفاوتی در اجرا جستجو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فناوری هسته ای، نشانه خودباوری توان ملی، نبوغ اعتماد به نفس داخلی و همچنین شکست اجانب است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۴:۵۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه " به نظر می رسد وعده دولت مبنی بر ارزیابی مدیران تحقق یافته است" تاکید کرد: در این زمینه شاهد برخوردهای خوب، مناسب و به موقع هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دولت سیزدهم نشان داد در جهت اصلاح از درون هیچ رفاقتی را نمی شناسد و در واقع حفظ منافع ملی و مردم و کارآمدی دولت را در راس قرار داده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما اصلا در ارتباط با بهداشت روانی - اجتماعی مان کار نکردیم یعنی وقتی این قضایا اتفاق می افتد ما باید چکار می کردیم که اتفاق نیفتد، باید پیشگیری هایی می کردیم، عقلای ما روی این فضا هم در علوم مختلف این سرمایه گذاری را نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: زمانی مسئولان ما می توانند تورم و بازار گرانی ها را مهار کنند که بتوانند امید را در دلهای مردم زنده کرده و اخبار ناامید کننده و دروغ فضای کاذب مجازی را مدیریت کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره دلایل رشد تورم در کشور اظهار کرد: ریشه اصلی تورم در کشور ما این است که نقدینگی در حد قابل توجهی افزایش پیدا کرده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: بر اساس گزارش های بانک جهانی در سال آینده با رشد حداقل پنج درصدی مواجهیم و باتوجه رفع موانع تولید در کشور و بازشدن زمینه های صادرات به ویژه به کشور های همسایه و افزایش سرمایه گذاری های خارجی از جمله چین و روسیه ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان باید احساس مسئولیت کنند و برای موفقیت دولت درصدد انتقال خواسته ها و اعتراضات مردم به مسئولان اجرایی برآیند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در مصاحبه اینترنشنال و نتانیاهو از کارفرمای اصلی این رسانه و حقیقت ِ حقارت اینترنشنال رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حسن غفوری فرد رئیس اسبق دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و از اعضای سابق شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درگذشت.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
حسن غفوری فرد از اعضای سابق شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درگذشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: نسبت به افزایش ارزش پول ملی و جلوگیری از افزایش قیمت دلار که متاسفانه تاثیر قابل ملاحظه ای در گرانی ها در کشور ما دارد گام های خوبی را درحال برداشتن است که امیدواریم تداوم پیدا کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1- دولت و مجلس، چهار دهه است که بار مدیریت معیشت مردم را روی دوش می گیرند تا از یک پله برقی که رو به پایین حرکت می کند به بالای بام اقتصاد ایران ببرند . موتور این پله برقی چهار سوخت دارد : ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سیدمصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی به مسمومیت دانش آموزان واکنش نشان داد. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در واکنش به مسمومیت دختران دانش آموز می گوید: در اصل موضوع بحث دارم که این مسمومیت ها اصلا واقعیت داشته باشد. این ها اثبات نشده است و صرفا در فضای مجازی است.
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو حزب مؤتلفه گفت: در اینکه این اقدامات مسمومیت های اخیر از سوی دشمنان انقلاب اسلامی و توسط عوامل ضد انقلاب در داخل دنبال می شود هیچ تردیدی وجود ندارد چرا که اسناد و مدارک متعددی در این رابطه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امیدواری و خدمت جهادی، بزرگترین موانع نفوذ دشمن هستند و آن کسانیکه با ایجاد یاس به دنبال کم کردن اقبال مردمی و اقتدار نظام هستند در حقیقت همان سرسپردگان و نفوذیان دشمنان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: لازم است سند تحول آموزش و پرورش که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است در مدارس ما هر چه سریع تر اجرایی شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1- سه سال پیش برگزارکنندگان کنفرانس امنیتی مونیخ دو سؤال مطرح کردند و شرکت کنندگان را ملزم به پاسخ گویی به این دو سؤال نمودند.این دو سؤال کلیدی آن بود؛ چرا جریان ثروت و قدرت از غرب به شرق منتقل شده است؟ چطور می شود این مسیر را تغییر داد؟ ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی و انقلابی رشد می کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1 - رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان فرمودند؛ شنبه 22 بهمن تاریخی بود ، به ملت ایران اظهار تعظیم می کنم ...