شنبه ۱۰ آبانساعت ۰۸:۰۳Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای مرکزی حزب موتلفه»

خبرگزاری فارس   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: طیف اصلاح طلب با انتقاد و فاصله گذاری سیاسی از روحانی درصددند که بار دیگر اصلاح طلبان را به عنوان منجی برای عبور از شرایطی که خود با حمایت از رئیس جمهور مستقر برای مردم رقم زدند معرفی کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره تذکر رهبر معظم انقلاب به برخی تندروی ها می گوید: خط مشی اساسی رهبری و اسلامی، هم افزایی قوا و تعامل به جای تخریب و اهانت است؛ امیدواریم در آینده شاهد اینگونه رفتارها از سوی برخی از نمایندگان مجلس نباشیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: باید از جریان های سیاسی فعال در کشور فقط یک نماینده در رقابت انتخاباتی حضور داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: صلح چیزی نیست که به رفراندوم بگذاریم. خیلی لایه های آشکار و پنهان دارد و باید در بعضی از جلسات کارشناسی کاملاً محرمانه اینها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان کشور، به جای توجه به ظرفیت های داخلی، امیدوار به تحولات سیاست های خارجی و انتخابات آتی آمریکا هستند، گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز کشور، ناشی از سوءمدیریت، بی توجهی به تولید ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر نظامیان از شاخص ها و فیلترهای شورای نگهبان عبور کنند و سایر ویژگی های لازم را داشته باشند، مشکلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نخواند داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اظهارات وقیحانه ترامپ علیه ایران ناشی از عدم تعادل روانی و ترس است، گفت: ملت ایران هیچ گاه مرعوب تحریم ها، بدعهدی ها و تهدیدات نظامی امریکا نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ضعف های قانون فعلی انتخابات، موجب شده بسیاری از افراد واجد صلاحیت ولی غیر وابسته به منابع ثروت و قدرت منزوی شوند؛ به علاوه منابع مالی که برای تبلیغات هزینه می شود ابهاماتی دارد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: بسیاری از اصول قانون اساسی هنوز معطل مانده با این که چهل سال از تدوین قانون اساسی می گذرد. ما قانون اساسی را ننوشته ایم که فقط از آن تعریف کنیم و بدان ببالیم و با افتخار بگوییم از پیشرو ترین قوانین اساسی دنیا است ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امیدواریم مردم از این انتخاب تلخ دولت یازدهم و دوازدهم تجربه بگیرند و در دولت جدید فردی را انتخاب کنند که خدمت گذار واقعی مردم باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: بر اساس پایش اجتماعی انجام شده، مردم نارضایتی جدی از عملکرد دولت و اصلاح طلبان دارند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره بی سامانی اقتصاد کشور و ارجاع این مشکلات به کاخ سفید از طرف رئیس جمهور، گفت: اظهارات اخیر رئیس جمهور در واقع یک فرافکنی است و به نحوی می توان گفت که همسو با مشی و مرام او و دولت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از ویژگی های طیف سنتی این است که گوشش به هدایت های رهبری است و من فکر نمی کنم که هدایت های رهبری در چنین مصداقی(اشاره به لاریجانی) متمرکز باشد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان وقتی برجام تصویب شد گفتند که از فردا دلار به فلان قیمت می رسد و به همین خاطر الان باید مسئولیت دلار 30هزار تومانی و کاهش فاحش ارزش پول ملی را بپذیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان وقتی برجام تصویب شد گفتند که از فردا دلار به فلان قیمت می رسد و به همین خاطر الان باید مسئولیت دلار 30هزار تومانی و کاهش فاحش ارزش پول ملی را بپذیرند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان : محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و کارشناس مسائل سیاسی در گفت وگو با فرهیختگان به تحلیل فضای انتخاباتی اصلاح طلبان پرداخت که در ادامه می آید. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اجلاس مشترک شورای مرکزی و دبیران استان های حزب مؤتلفۀ اسلامی، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سیدمصطفی میرسلیم، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در این نشست با اشاره به آغاز فعالیت مجلس یازدهم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۶    
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: شهید هاشمی نژاد شخصیتی بسیار با اخلاصی بود که در راه مبارزه روحیه ای خستگی ناپذیر داشت.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
برنا نوشت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: احمدی نژاد از همان ابتدا در جمع اصولگرایان بود و با برند اصولگرایی، روی کار آمد و در مجموع باز هم در دولت اولش تا حدودی به اصولگرایان توجه کرد اما در دولت دوم به طور کامل از مسیر اصلی، منحرف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حماقت سران خائن کشورهای عربی در خیانت به آرمان فلسطین محکوم به شکست است و رویای ایجاد خاورمیانه جدید را بحول و قوه الهی به گور خواهند برد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲    
این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به دلایل اعتراض اصلاح طلبان پیرامون این مسئله گفت: عدالت یعنی هرچیزی را در جای خود گذاشتن اگر اعتراضی وجود دارد نباید مبتنی بر نگاهی باشد که از آن سوی آب هدایت می شود و نوعی دوگانگی و دوقطبی در جامعه ایجاد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است که جریان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بر سر یک کاندیدا به وحدت خواهد رسید.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۴    
همین یکی دو روز قبل بود که حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تعداد کاندیدا های احتمالی اصولگرایان را 15 اعلام کرده و گفته بود که یک سوم آن ها نیز از میان گزینه های نظامی هستند. حالا، اما یک چهره اصولگرای دیگر می گوید که کاندیدا های این جریان به 35 نفر می رسد!
برترین ها / آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: یک سوم کاندیداهای ریاست جمهوری اصولگرایان را نظامیان تشکیل می دهند. حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی اخیرا در پاسخ به این پرسش که چرا اغلب کاندیداهای اصولگرایان نظامیان هستند ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: به هر حال حدود 15 نفر کاندیدایی که مطرح هستند شاید 5 نفر نظامی هستند. حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اظهار داشت: آیت الله تسخیری یکی از شخصیتهای دغدغه مند جهان اسلام بودند و در مورد جهان اسلام ایده ها و فکرهای بزرگی را در سر می پروراندند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است آیین نامه داخلی پارلمان باید به گونه اصلاح شود که نمایندگان نتوانند صحن علنی را محلی برای ابراز وجود و خودنمایی تبدیل کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه منتظر نتیجه برجام ماندن، بسیاری از فرصت ها را سوزاند، گفت: اینکه بخواهیم چشم به نتیجه انتخابات آمریکا داشته باشیم، ساده اندیشی است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکید کرد: به نظر می رسد که رفتار برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بی شباهت به امویان نیست، آل امیه برای اینکه زیراب دین را بزند تظاهر به دینداری می کرد اما در زمان یزید بی دینی آنها آشکار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، گفت: متأسفانه امروزه آفت فساد چنان به جامعۀ ما رسوخ پیدا کرده که در مواردی اصلاً قبح آن از بین رفته است، لذا باید قبل از هر اقدام و توأم با هر برنامۀ اصلاحی مبارزه با فساد را مدنظر قرارداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: جریان تحریف تلاش می کند تا با ارائه آدرس های غلط به مردم، سازش با آمریکا را راه حل برون رفت از مشکلات نشان دهد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به مواضع عبدی و حجاریان درباره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: این اظهارات نشان می دهد که خود اصلاح طلبان می دانند مشکلاتی که برای کشور به وجود آمده منشأ گرفته از سیاست های اقتصادی آنها است و این سیاست ها نتوانستند گره های اقتصادی کشور را باز کنند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه نباید اقتصاد کشور را معطل تحولات خارجی کرد، گفت: تورم، گرانی و بیکاری بیش از آنکه ناشی از تحریم و کرونا باشد، ازسوء مدیریت و عدم باور به توان داخلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه نباید اقتصاد کشور را معطل تحولات خارجی کرد، گفت: تورم، گرانی و بیکاری بیش از آنکه ناشی از تحریم و کرونا باشد، ازسوء مدیریت و عدم باور به توان داخلی است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: راه نجات کشور در تسهیل اشتغال مولد و بستن دست تبهکاران با ریشه کنی فساد در شکلهای مختلف آن است.سیدمصطفی میرسلیم نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۶    
ایسنا/خراسان رضوی یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه ی اسلامی گفت: شیوه ی نخست وزیری اگر موفقیت آمیز بود، باید ماندگاری آن در همان دوره ی بعد انقلاب، تضمین می شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است که شرطی کردن اقتصاد کشور به سیاست خارجی راهبردی صد در صد غلط بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یک جانبه گرایی و اقدامات آمریکا باعث خواهد شد که شورای امنیت یکپارچگی خود را از دست دهد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۸    
احمدعلی مقدم عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه کودتای 28 مرداد، اولین مداخله علنی دو دولت آمریکا و انگلیس، برای سرنگون کردن یک دولت ملّی است، گفت: آمریکا سیاست براندازی را به عنوان راهبرد اصلی نفوذ خود در منطقه حفظ کرده است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:دشمن بداند هرگونه استفاده از مکانیزم ماشه، مساوی با مرگ برجام نافرجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند، گفت: مردم سیاست های دولت و جریان حاکم بر دولت را موجب بروز مشکلات عدیده اقتصادی خود می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه کودتای 28 مرداد، اولین مداخله علنی دو دولت آمریکا و انگلیس، برای سرنگون کردن یک دولت ملّی است، گفت: آمریکا سیاست براندازی را به عنوان راهبرد اصلی نفوذ خود در منطقه حفظ کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دولت های آینده ایران، زیر بار توافق هایی مجددی مانند برجام نخواهند رفت و سیاستمداران آمریکایی، هیچ امیدی به تصویب قطعنامه های ضد ایرانی در شورای امنیت ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تشریح اهداف خط تحریف در تضعیف دستاوردها و واقعیات کشور معتقد است برخی جریانات داخلی با تعقیب این خط و مایوس کردن مردم در پازل طراحی شده دشمن بازی می کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای قالیباف در دوران مسئولیت های اجرایی خود خدمات ارزنده ای انجام داده که باید تقدیر شود. در همان حال زیر نظر ایشان اشتباهات مهمی رخ داده که بموقع به ایشان تذکر کتبی و شفاهی داده ام و باید اصلاح می شد و به این جا نمی رسید که جانشین مورد اعتماد ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای قالیباف در دوران مسئولیت های اجرائی خود خدمات ارزنده ای انجام داده که باید تقدیر شود؛ در همان حال زیر نظر ایشان اشتباهات مهمی رخ داده که به موقع به ایشان تذکر کتبی و شفاهی داده ام و باید اصلاح می شد و به این جا نمی رسید که جانشین مورد اعتماد ایشان دستگیر ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۷    
حمیدرضا ترقی, عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: وعده و حواله دادن رفع مشکلات داخل کشور به پیروزی دموکرات ها در انتخابات آمریکا فریب افکار عمومی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بسیاری از سردمداران غربی منافع خود را از جانب بیداری اسلامی در خطر می بینند و تلاش هایی را در جهت انحراف این حرکت های مردمی انجام می دهند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سردمداران آمریکا فکر می کنند با تحریم ملت ایران می توانند به اهداف شوم خود در به اسارت کشیدن یک ملت بزرگ و تحریف یک تاریخ کهن دست پیدا کنند ...