یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۴۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت بازافرینی شهری ایران، در این مراسم معنوی که با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت، اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، سعید محمدی قائم مقام نهاد ریاست جمهوری با اشاره به سابقه مجاهدت های آیت الله رئیسی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شهید آیت الله رئیسی در اقتصاد و دیپلماسی اقتصادی مسیری را طی کردند که مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب بود. ویژگی مسیری که ایشان دنبال کرد، عدم معطلی برای حصول نتیجه مذاکرات هسته ای میان ایران و 1+4 (در اصل آمریکا) بود ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یقیناً همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند شهید سلیمانی برای دشمنان ما خطرناکتر از سردار سلیمانی است، شهید رئیسی و سوز و احساساتی که در اثر شهادت ایشان به وجود آمده، باعث خواهد شد حضور و مشارکت حداکثری مردم یک بار دیگر دشمنان را مایوس کند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب عنوان داشت آیت الله شهید دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری مظلوم، دلسوز، رئوف و مردی که ازجنس مردم بود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۶    
مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: دانشجو معلمان با الگوگیری از سبک و سیره عملی ائمه معصومین(ع) تلاش کنند در تراز گام دوم انقلاب حرکت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه کادرسازی و نیروپروری یکی از رویکردهای سازمان تبلیغات اسلامی است، تاکید کرد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب ضروری است تا نخبگان در این حوزه بیش از پیش فعالیت داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه کادرسازی و نیروپروری یکی از رویکردهای سازمان تبلیغات اسلامی است، گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب باید این رویکرد مدنظر قرار گیرد تا نخبگان در این حوزه بیش از گذشته فعالیت داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت و رئیس سازمان مدارس صدرای کشور، گام دوم انقلاب را زمینه ای برای اثرگذاری دختران خواند و این مسیر را بدون همکاری دختران ناممکن دانست.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: برای نخستین بار در کشور، طرح جامع حمل ونقل و ترافیک شهر بر اساس مفاد بیانیه گام دوم انقلاب در حال اجرا است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۶    
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد قزوین گفت: طرح مسجد، کانون، نشاط با هدف راهبری، هدایت و حمایت از فعالیت های تربیت محور و انسجام بخشی فعالیت ها، بسترسازی و ترویج روحیه نشاط در کودکان، تبیین اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۱    
سخنگوی دولت گفت: مقوله امید را مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به ما تاکید کردند که با همین محور توانستیم در جبهه های مختلف پیروز شویم پس باید بدانیم امید آفرینی کلید و شاه کلیدهمه قفل ها است.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر ، واژه امیدآفرینی از سردمداران و اولویت های رسانه ها برای تزریق به قشر جوان بوده، چرا که در تمام سخنرانی های مقام معظم رهبری این واژه تکرار شده و موج می زند و گزاره امیدآفرینی مرکز ثقل پایداری اجتماعی نیز است. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳    
حجت الاسلام محمد نودهی گفت: هر اقدامی که برای خانواده و جمعیت انجام شود اثر آن مستقیم روی انقلاب خواهد بود پس می توان گفت حفظ خانواده با حفظ انقلاب اسلامی برابری می کند.
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های مازندران گفت: رسیدن به تمدن نوین اسلامی و تحقق سند اسلامی شدن دانشگاه ها از بزرگ ترین دغدغه های رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است و علی رغم اقدامات انجام شده در دانشگاه ها، در بسیاری از موارد دچار کم کاری هستیم. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۸    
انتشارات سمت امسال با هزار و 200 کتاب در نمایشگاه حضور دارد و 250 اثر تازه عرضه کرده است. بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ، انقلاب بی پایان و تحولات سیاسی اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران از آثار مهم این ناشر در زمینه تاریخ انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مشاوران تحصیلی ماهیت مدارس صدرا را به دانش آموزان تبیین کنند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۲    
نقش آفرینی در عرصه جهاد تبیین و امیدآفرینی با تلفیق هنر، اطلاعات و رسانه مأموریت مهم روابط عمومی و اطلاع رسانی تراز انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۱    
تهران (پانا) - دوره آموزشی دو روزه مسئولان استانی خبرگزاری پانا با حضور مدیرعامل این خبرگزاری از صبح امروز آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ آزادی نژاد: تزریق فکر و اندیشه برای تربیت جوانِ مومنِ انقلابی، گفتمان سازی و جریان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تقوا و بصیرت و مراقبت از محیط تربیتی بسیج از نیاز های راهبردی صالحین است.
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
الهام آزاد که در نخستین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس دوازدهم سخن می گفت افزود: قدرت و اختیارات نمایندگان بر اساس قانون گسترده است و نقش موثری در سیاست های کلی نظام دارند و امیدواریم بتوان در مجلس دوازدهم با قدرت و توان بیشتری عمل کنیم کنیم ...
خانه خشتی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ولی عصر رفسنجان در سیزدهمین نشست از سلسله نشست های گام دوم انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه تحول ساز ایده ناب امام راحل و تاکید رهبری است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و عضو هیئت علمی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خون مطهر شهید سلیمانی ماهیت جهانی انقلاب را هویدا کرد. انقلاب اسلامی جوهره ای فراملی دارد که باید در گام دوم انقلاب انتظار تحقق آن را داشته باشیم. این موج قطعاً تلاطم خودش را ادامه خواهد داد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس دوازدهم امروز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 با حضور منتخبان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست فراکسیون گام دوم انقلاب گفت: فضای مجازی نیازمند ساماندهی است. در هیچ کجای دنیا مثل ایران فضای مجازی این همه رها شده نیست. رهاشدگی فضای مجازی آسیب های بزرگی را به عرصه جوانان وارد کرده است؛ اما آنجاهایی که باید هزینه بدهیم حاضر به هزینه کردن نیستیم.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه اولین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم، اظهار کرد: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه اولین جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم برای تصویب اساسنامه ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب با تاکید بر اینکه یک قانون گذاری خوب از دل یک نظارت خوب می گذرد، گفت: انباشت قانون و قانون گذاری زیاد نمی تواند یک وجه تمایز و برتری مجلس محسوب شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۰    
اولین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم، پیش از ظهر دوشنبه ( 24 اردیبهشت 1403 ) به ریاست محسن زنگنه و با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس و میهمانانی از دولت و شورای نگهبان در مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس گفت: حدود 85 نفر از منتخبان مجلس دوازدهم در رده سنی 35 تا 47 سال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب ، اولین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب ، تغییر معاون پارلمانی رئیس جمهور و جوابیه حسن روحانی به دلایل رد صلاحیتش از موضوعات مهم خبری بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1403 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس گفت: حدود 85 نفر از منتخبان مجلس دوازدهم در رده سنی 35 تا 47 سال هستند.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس امیرحسین بانکی پور در نشست عصر اولین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری درباره حجاب فرمودند که با برنامه وارد شدند و شما هم باید با برنامه وارد شوید. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم اظهار کرد: چند اولویت در کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم مدنظر قرار گرفت که شامل خانواده و جوانی جمعیت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محسن رضایی دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، صبح امروز در نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب، بسیار مهم است که از جوانان انقلابی مجلس بابت پیگیری و توجه به این بیانیه قدردانی می کنیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با بیان اینکه اصل موضوع و مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان کشور هستند، گفت: جوانان باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به این بیانیه داشته باشند.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز در اولین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم اظهار کرد: ما در حوزه حقوق ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ،هادی طحان نظیف،سخنگوی شورای نگهبان درنشست فراکسیون گام دوم انقلاب که امروز -دوشنبه 24 اردیبهشت ماه- در محل مجموعه شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد بیان داشت: نمی شود گفت چون یک مجلس قانون بیشتری وضع کرده پس موفق تر بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم و منتخبان مجلس دوازدهم در اولین جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اولویت های مجلس آینده را تبیین کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس یازدهم تاکید کرد : اولین نشست فراکسیون گام دوم مجلس دوازدهم با حضور حدود 80 تا 90 نفر از نمایندگان منتخب در رده سنی 30 تا 49 سال برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نشست فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی با حضور منتخبان مجلس دوازدهم برگزار می شود
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گام دوم مجلس یازدهم از برگزاری اولین جلسه این فراکسیون برای مجلس دوازدهم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس گفت: نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس دوازدهم فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس گفت: نخستین نشست فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس دوازدهم فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج_جانشین فرمانده سپاه استان کردستان گفت: امروز بانوان در گام دوم انقلاب نقش آفرین اند و حضور آنها با دوران قبل از انقلاب غیر قابل مقایسه است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان موسوم به گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه مبین لزوم حرکت در مسیر خودسازی و تمدن سازی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکتا گفت: اگر می خواهیم در گام دوم انقلاب، تحولی جهشی داشته باشیم، باید روحیه جهادی را در کشور تعمیم و گسترش دهیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۴    
آئین اختتامیه تقدیر از برگزیدگان دوازدهمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب و سیزدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی برگزار شد
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۶    
عضو شورای مرکزی قرار عمار گفت: ما در نقطه تحول جهشی در گام دوم انقلاب و نقطه تحول جهادی هستیم و باید با تفکر جهادی، کارهای نشدنی انجام شود و با تفکر جهادی به مقابله با جنگ ترکیبی رفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: علت مهم زنده بودن انقلاب اسلامی، تداوم جهاد در ابعاد مختلف است. دوره اخیر در گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده، دوره تکمیل الگوی جمهوری اسلامی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، حجت الاسلام حسین درودی، محقق و پژوهشگر تعلیم و تربیت و مدرّس بیانیه گام دوم انقلاب در یادداشتی به سالروز ولادت حضرت معصومه (س) به قم یادداشتی با عنوان زیارت نامه حضرت معصومه(س) و شاخص های حیات طیبه پرداخته است: ...