پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۴۲Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، در توئیتی تاکید کرد که دیپلماسی التماسی، تنها به ذلت و خفت می انجامد.
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان البرز گفت: اکنون لازم است اسنادی که بدون توجه به گام دوم و جان کلام که جوانان هستند و نگاه تمدن ساز و جامع پرداز دارند تنظیم شده، یک بار دیگر متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب تنظیم شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده هیأت مؤسس مجمع متخصصین و نخبگان ایران گفت: مشارکت بیش از 72 درصدی در انتخابات ریاست جمهوری 1400با تائید صلاحیت نامزدهای از سلایق مختلف درچارچوب قانون اساسی امکانپذیر است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: اعتماد مردم و لبخندی که ارتش بر لب مردم به خصوص آنها که نیازمند یاری بوده اند نشانده و رضایت فرمانده کل قوا از نیروهای ارتشی سرمایه بزرگی برای ارتش است که باید قدر آن را دانست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر مجمع مشورتی استان تهران گفت: این مجمع ذیل کمیته نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی و در راستای بررسی مطالبات و رفع مشکلات مردم و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب راه اندازی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با اشاره به تأکیدات مکرر فرمانده کل قوا بر توانمندی نیرو های انقلابی در کشور گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی باید شعار ما می توانیم را در عرصه های مختلف به نمایش بگذاریم.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پیش از ظهر امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه در نشست خبری گفت: ما در موقعیت مهم انتقال از گام اول چهل ساله دوم انقلاب به گام دوم انقلاب با بیانیه رهبر انقلاب هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به تاثیرگذری عمیق هنر در میان مردم، خواستار ورود هنرمندان به پیگیری مطالبات رهبری در قالب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
همه دلسوزان اسلام و انقلاب رسالت تاریخی داشته و مکلفند براساس تدابیر بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح فعالیت نموده تا بساط سازش به دامان آمریکا و غرب بسته شده و رویکرد توجه به داخل فراگیر شود و گام دوم انقلاب از آفات گذشته دور گشته و با ایجاد تمدن نوین اسلامی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۰    
نخستین همایش ملی نقش اندیشه ورزی نخبگان و عملگرایی مدیران در رشد جهش تولید با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه پیام نور قزوین برگزار می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان امضای تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز استان لرستان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با سازمان بسیج دانشجویی استان انجام شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
مشهد(پانا)- اولین جلسه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی خراسان رضوی در سال جدید با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و روسای تشکل های دانش آموزی استان به میزبانی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۵    
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، در توئیتی درگذشت سردار محمد حجازی را تبریک و تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۵    
لرستان - حجت الاسلام مهدوی خواه با بیان اینکه حوزه در گام دوم انقلاب رسالت خطیری بر دوش دارد، گفت: برای ادامه راه انقلاب باید طلابی انقلابی و کارآمد تحویل جامعه داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۷    
بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی، اولویت های متفاوتی را در فهرست برنامه های خود قرار داده که برای تحققشان قدم برمی دارد؛ اما بسیجی ها 1400 را چطور رقم می زنند؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- تهیه کننده صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: هدف برنامه "گام تمدن ساز" برش استانی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی وبررسی پیشرفت های آن در سطح استان قزوین است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۷    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به اینکه عموم مردم و جوانان مخاطب اصلی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب هستند، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضروری است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر ایران: تقی آزاد ارمکی، استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران معتقد است درصد مشارکت مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری تفاوت چندانی با دو انتخابات قبلی نخواهد داشت. وی دغدغۀ "ایران" را هنوز واجد پتانسیل لازم برای حضور قابل قبول مردم در پای صندوق های رای می داند. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: استان البرز ظرفیت ها و پتانسیل های خاصی دارد لذا اگر مسئولین کشوری در انتخابات پیش رو نگاه به داخل را در اولویت قرار دهند می توانند در مسیر پیشرفت ایران قدم بردارند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۸    
اتحاد نیروهای انقلابی نجف آباد با گام دوم به گزارش نجف آباد نگار نیروهای انقلابی و جوان در جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی متحد می شوند. بیشتر از سه سال پیش جمعی از نیروهای مومن و ارزشی شهر سربلند نجف آباد حسب ضرورت و برای ادامه طرح ولایت و پایبندی بر اصول انقلاب اسلامی جبهه و جمعیتی تحت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹    
تشکل های ولایتمدار فرهنگی استان فارس خطاب به جریانات فعال در حوزه انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰    
همدان-مسئول عقیدتی سیاسی تیپ 316 زرهی شهید قهرمان همدان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ارتشی مقتدر در تراز انقلاب اسلامی و پیشرو در گام دوم انقلاب و رسیدن به اهداف انقلاب که مقام معظم رهبری تبیین کردند، است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب گفتمان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با عنوان تحول حکمرانی در گام دوم انقلاب رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تحقق گام دوم انقلاب تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بسیج اساتید و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کاشان، دوره مجازی تربیت مدرس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را برگزار می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با توجه به اینکه تاکید بر اخلاق و معنویت در گام دوم انقلاب بیش از گذشته است رسالت حوزه های علمیه خواهران رسالتی دشوار و سنگین است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دومین نشست علمی کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن وحدیث با ارائه حجت الاسلام کامران اویسی، استادیار گروه معارف قرآن و حدیث دانشگاه معارف اسلامی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳    
حوزه/ نخستین نشست علمی کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن وحدیث با ارائه حجت الاسلام محمدهادی منصوری، استادیار گروه معارف قرآن و حدیث دانشگاه معارف برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پیوند با روحانیت در سراسر کشور ثمرات خوبی در گام دوم انقلاب برای ما به همراه خواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج(پانا)- معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از کسب رتبه نخست کشوری توسط همکاران استان در یازدهمین جشنواره ملی عکس رشد خبر داد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صدیقه عبداللهی با اعلام این خبر، گفت: در یازدهمین جشنواره ملی عکس رشد سه نفر از استان ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده تصریح کرد: در گام دوم باید روشن کنیم که به دنبال چه چیزی هستیم و برای دانستن مسیر باید جامعه نخبگانی، بیانیه گام دوم انقلاب را برای مردم تبیین و آن را به گفتمان حاکم تبدیل کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ برنامه هشتگ گفتگو با موضوع فضای مجازی بی در و پیکر تهدید جامعه ایران با حضورحجت الاسلام دکتر سید مهدی رفیعی راد، استاد دانشگاه و پژوهشگر گام دوم انقلاب و دکتر معصومه نصیری، مدرس دانشگاه و پژوهشگرسواد رسانه ای روان آنتن شد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۲    
حوزه/ سومین نشست علمی کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث با سخنرانی دکتر ابوذر رجبی برگزار می گردد.
دکتر محسن رضایی ضمن بازدید از خبرگزاری مهر، به طرح دغدغه های خود پیرامون مسائل حال و آینده کشور در گام دوم انقلاب و دولت آینده و انتخابات پیش رو پرداخت و به پرسشهای خبرنگاران مهر پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۶۹ سایت دیگر  
به گفته مرکز آمار ترکیه، ایرانی ها باز هم بزرگ ترین گروه خریدار خارجی خانه در این کشور هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دبیر استانی ستاد مردمی گام دوم انقلاب در استان کرمانشاه گفت: حلقه های میانی تخصصی تصمیم ساز با حضور اساتید پژوهشگران، مدیران و کارکنان دولت و نخبگان جوان علمی، فرهنگی، هنری، دانشجویان، بازنشستگان، شرکت ها، موسسات و سایر اقشار مردم تشکیل شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۲    
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، در توئیتی به پافشاری رئیس جمهور برانداختن تقصیر موج چهارم کرونا برگردن مردم اشاره کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری قزوین با بیان اینکه معتقدم که رسالت اصلی حوزه هنری ساختن انسان است تا تولید یک اثر هنری، گفت: کار زمین مانده و انجام نشده زیادی داریم و تا ترسیم آن مواردی که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب از ما می خواهند فاصله زیاد است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به رسالت حوزویان در پاسخ گویی به نیازها، گفت: برنامه های خودسازی، جامعه پروری و تمدن سازی این حوزه طبق بیانیه گام دوم انقلاب تنظیم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس حوزه هنری استان هرمزگان گفت: باید با تولید آثار هنری و متعهدانه در مسیر تبیین و تحقق سیاست های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حرکت کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی رمضان علی فرحبخش ثانی در نشست تخصصی با جمعی از دانشگاهیان،کارمندان بزرگمهر قائن اظهارداشت: کشور ایران یک درصد جمعیت دنیا است اما 7 درصد ذخائر دنیا را به خود اختصاص داده است بنا براین می توان با تکیه بر توان داخلی همه موانعی که بر سر راه ما قرار دارد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۶    
حوزه/عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به رویکرد گام دوم انقلاب اسلامی در تحقق تمدن نوین اسلامی گفت: طلاب پژوهشگر در زمینه تحلیل و نشر بیانات و آثار مقام معظم رهبری حفظه الله پژوهش کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری ویژه برنامه تفسیر قرآن کریم با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب در ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس، اساتید و فعالان دانشجویی در بیانیه ای خطاب به ملت ایران گفتند: تنها در صورت مذاکره مقتدرانه است که امنیت ملی و منافع ملی تامین می گردد. لذا بازگشت با تعهدات برجامی پس از لغو همه تحریم ها و راستی آزمایی متقن باید صورت گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۶    
تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مهمترین راهبرد کلان مدیران برتر طرح ملی فهما استان البرز برای سال 1400 است، راهبردی که برمبنای آن مسجد تراز اسلامی احیاء می شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - امام خامنه ای(مد ظله العالی): به نظر من علاج مشکلات کشور، دولت جوان حزب اللهی و جوان مؤمن است که می تواند کشور را از راه های دشوار عبور بدهد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مرهون اهمیت دادن به آموزش و پرورش و معلمان دلسوز است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر مشارکت حداکثری همراه با انتخاب اصلح اتفاق بیفتد یقینا زمینه ساز دولت اسلامی خواهد بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰    
در آستانه ماه مبارک رمضان،جلسه شورای تربیت وتعالی سپاه ناحیه مقاومت بسیج چرداول با موضوع برنامه های محوری ماه مبارک رمضان با محوریت سبک زندگی اسلامی قرآنی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تشکیل شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، در توئیتی به بیانیه امروز نمایندگان درباره مذاکرات هسته ای اشاره کرد.