چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۳۸Sep 2020 23

جدیدترین‌های «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس دوشنبه 31 شهریور 1399 با حضور فرماندهان سپاه و ارتش و پیشکسوتان جهاد و مقاومت و یادگاران دفاع مقدس به صورت ویدئوکنفرانس با رهبر معظم انقلاب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما مصمم هستیم که تاریخ دفاع مقدس را که ذخیره گران بهایی برای استقلال، عزت و سربلندی نسل آینده کشور است، نگذاریم دچار تحریف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در دوران دفاع مقدس که در حوزه اطلاعات فعالیت می کردم، رکوردهای بی نظیری زده شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در دوران دفاع مقدس که در حوزه اطلاعات فعالیت می کردم، رکورد های بی نظیری زده شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سرلشکر محمد باقری در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس که به صورت تصویری در محضر رهبر انقلاب در حال برگزار شد، گفت: سرلشکر باقری خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: جمع حاضر که امروز توفیق شرفیابی محضر حضرت عالی پیدا کرده اند، جمعی از فرماندهان نیرو های مسلح ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت مادر شهید همت را تسلیت گفتند. در پی درگذشت مرحومه حاجیه خانم نصرت همت، مادر ارجمند شهید والامقام سردار حاج محمد ابراهیم همت فرمانده رشید و پرافتخار لشکر مقتدر محمد رسول الله(ص) در دوران دفاع مقدس ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۸    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: هشت موزه اماده افتتاح و بهره برداری است و پس از ان، کشور دارای بیست و سه موزه می شود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: مصمم هستیم تا تاریخ دوران دفاع مقدس که ذخیره ای گران بها برای رشد کشور و نسل فعلی و آیندگان است را حفظ کنیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مصمم هستیم تا تاریخ دوران دفاع مقدس که ذخیره ای گران بها برای رشد کشور و نسل فعلی و آیندگان است را حفظ کنیم و از هرگونه تحریف و انحراف مصون بداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما مصمم هستیم تا تاریخ دفاع مقدس را حفظ کنیم و از هر گونه تحریف و انحراف مصون بداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما مصمم هستیم که تاریخ دفاع مقدس را که ذخیره گران بهایی برای استقلال، عزت و سربلندی نسل آینده کشور است، نگذاریم دچار تحریف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: 8 موزه دفاع مقدس آماده افتتاح و بهره برداری است و پس از افتتاح، کشور دارای 23 موزه خواهد بود؛ کشور در سال 1404 دارای 36 موزه دفاع مقدس و یک موزه استکبار ستیزی در طبس خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان - سرلشکر محمد باقری در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس که به صورت تصویری در محضر رهبر انقلاب در حال برگزار شد، گفت: سرلشکر باقری خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: جمع حاضر که امروز توفیق شرفیابی محضر حضرت عالی پیدا کرده اند، جمعی از فرماندهان نیرو های مسلح ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت سراسر کشور در ارتباط تصویری با فرمانده معظم کل قوا آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت مادر شهید محمدابراهیم همت را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس شورای اسلامی تکمیل شهر فرودگاهی چابهار را در بهبود وضعیت اقتصادی کشور تأثیرگذار دانست و از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درخواست کرد که به صورت جدی به این مسئله ورود داشته باشد تا شاهد حرکت توسعه ای در جهت شکوفایی اقتصاد کشور از طریق چابهار باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳    
آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان به همراه جمعی از مسئولان ارشد سیاسی، نظامی و انتظامی استان با سرلشکر محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نظامنامه آمادگی و رزمایش ها در دستگاه های اجرایی کشور در چهل و پنجمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصویب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۵    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیشکسوتان جهاد و شهادت را پرچمداران مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس سرمایه عظیم و سد مستحکم در برابر توطئه جبهه دشمن در تحریف تاریخ و کم اثر کردن فرهنگ دفاع مقدس هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیشکسوتان جهاد و شهادت را پرچمداران مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس سرمایه عظیم و سد مستحکم در برابر توطئه جبهه دشمن در تحریف تاریخ و کم اثر کردن فرهنگ دفاع مقدس هستند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به جشنواره ملی هنری فانوس آورده است: این جشنواره آغازی مبارک و رو به رشد برای تقویت ظرفیت های هنری و رسانه ای حوزه دفاع مقدس و بخشی از اقدامات مبتکرانه در مسیر رشد و تعالی هنر متعهد و مسئولانه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ابزاری برای کمک به بالندگی بیش از پیش ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
روس ها اخیرا ارزیابی در خبرگزاری رسمی خود منتشر کرده اند که ابعاد بیشتری از اظهارات صریح رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران را درباره امارات و دیگر کشورهای منطقه که به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در حال حرکت هستد را تشریح کرده که حاوی نکات قابل توجهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۵    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه: ارمنستان برای روسیه در منطقه قفقاز همکار راهبردی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۰    
وابسته نظامی و دفاعی سفارت پاکستان در تهران با بیان این که منتظر سفر بعدی سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران به پاکستان در آینده هستیم، گفت : ما به شدت معتقدیم که ترفیع همکاری های نظامی بین ایران و پاکستان، تأثیر مثبتی بر صلح و ثبات منطقه خواهد داشت.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت والده سرلشکر رشید را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت حجت الاسلام روح الله حسینیان را تسلیت گفت.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت روز پزشک، تاکید کرد: مجاهدت های سفیدپوشان جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا جاودانه شد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: صنعت دفاعی پشتوانه قوی و مستحکم نیروهای مسلح در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و صیانت از دستاوردها، ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت آیت الله محمد علی تسخیری مشاوره عالی مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام را تسلیت گفت.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه امروز در چارچوب توافق همکاری نظامی و امنیتی با لیبی به طرابلس سفر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۵    
وزیر دفاع ترکیه به همراه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح این کشور به منظور پیگیری وضعیت توافقنامه نظامی با لیبی به این کشور سفر کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه واکنش ها به توافق امارات با رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط، رئیس ستادکل نیروهای مسلح این توافق را غیرقابل پذیرش خواند و گفت: قطعا رویکرد ملت ایران به این کشور همسایه از اساس تغییر خواهد کرد و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نیز به این کشور با محاسبات دیگری نگاه خواهند کرد و چنانچه اتفاقی ...
هارپی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۲:۰۰    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: چنانچه اتفاقی در منطقه خلیج فارس بیفتد و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دچار خدشه هرچند اندک شود ما آن را از چشم کشور امارات متحده عربی می بینیم و تحمل نخواهیم کرد. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح امروز گفت: چنانچه اتفاقی در منطقه خلیج فارس بیفتد و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دچار خدشه شود، هرچند اندک، ما آن را از چشم کشور امارات متحده عربی می بینیم و تحمل نخواهیم کرد.
هارپی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: چنانچه اتفاقی در منطقه خلیج فارس بیفتد و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دچار خدشه هرچند اندک شود ما آن را از چشم کشور امارات متحده عربی می بینیم و تحمل نخواهیم کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۳۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امارات در ارتباط خود با رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند، گفت: چنانچه امنیت ملی جمهوری اسلامی دچار خدشه هرچند اندک شود ما آن را از چشم کشور امارات متحده عربی می بینیم و تحمل نخواهیم کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه همچنان در بیمارستان های نیرو های مسلح پذیرای بیماران مبتلا به کرونا هستیم، گفت: تعداد بیمارانی که تاکنون در بیمارستان های ما بستری شده اند، بالغ بر 20 هزار نفر بوده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اندیشکده واشنگتن در گزارشی به ارزیابی تبعات توافق دفاعی ایران و سوریه پرداخت و نوشت: علی عبدالله ایوب وزیر دفاع سوریه و سرلشگر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در راستای گسترش چشمگیر همکاری های نظامی دوجانبه، به ویژه در حوزه دفاع هوایی، اخیرا توافقی در دمشق منعقد کردند ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس از برگزاری همایش مطالبات حقوقی بین المللی دفاع مقدس در سال جاری خبر داد. به گزارش شیعه پرس، اولین جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح و با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جایگاه ویژه دفاع مقدس در تاریخ ملت ایران، تصریح کرد: باید در همه سطوح، حقیقت دفاع مقدس استخراج و در اختیار نسل های بعدی قرار گیرد.
ایسنا: در پی حادث انفجار در بیروت رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه به سید حسن نصر الله و فرمانده ارتش لبنان با آنها ابراز همدردی کرد . متن پیام سرلشکر باقری به سید حسن نصرالله بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه فاجعه بندر بیروت را به فرمانده ارتش لبنان و دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶    
سردارسلامی: انتقام خون شهیدسلیمانی به یک آرمان تبدیل شده است مراسم افتتاح سراسرنمای شهید حاج قاسم سلیمانی و نمایشگاه پایان حکومت داعش و اقتدار جبهه مقاومت، روز گذشته با حضور فرماندهان نظامی کشور در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی درگذشت همسر سردار شهید علی تجلایی پیام تسلیتی صادر کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی صبح سه شنبه 14 مردادماه 99 با حضور سردار سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران ...