جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۵۶Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»

دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقدام سازمان بسیج مستضعفین در اجرای طرح شهید سلیمانی که با حضور صدها هزار بسیجی قهرمان در سراسر کشور در حوزه کنترل بیماری و عوارض آن و رسیدگی به بیماران و خانواده ها به طور شبانه روزی انجام گرفته و همچنان ادامه دارد، توانسته کاملاً موفق عمل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
والری گراسیموف عالی ترین مقام نظامی ارتش روسیه اعلام کرد، مسکو در پاسخ به استفاده از بمب اتمی و دیگر سلاح های کشتارجمعی علیه این کشور و متحدانش، حق خود را برای توسل به سلاح اتمی محفوظ می دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اعطای نشان شفا به مدافعان سلامت نیروهای مسلح با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش و سپاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از تست مراحل بالینی واکسن میلاد وزارت دفاع خبر داد و گفت: این واکسن به زودی به مصرف عموم می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز از رونمایی از واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله سپاه طی روزهای آینده خبر داد./صداوسیما
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از رونمایی واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی سپاه طی روزهای آتی خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از رونمایی از واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی سپاه نیز طی روزهای آتی خبر داد. سرلشکر باقری خبر داد؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از رونمایی از واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی سپاه نیز طی روزهای آتی خبر داد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۷۵ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور در دفتر آیت الله رئیسی، انتخاب وی به عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی برای وی و دولت آینده آرزوی موفقیت کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم اعطای نشان و تجلیل از کارکنان فعال در حوزه پیشگیری از کرونا و در جمع خبرنگاران گفت: تمام امکانات نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا بسیج است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین امنیت انتخابات 28 خرداد تشکر و قدردانی کرد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ملت تاریخ ساز ایران در بزنگاه های خطیر و حساس همواره با میدان داری سرنوشت ساز، اردوگاه خصم و جبهه معاندان نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشارکت سرنوشت ساز ملت پشتوانه قدرتمندی در اختیار منتخب ملت و دولت آینده قرار داد، تا در عرصه تنگناهای موجود در صحنه زندگی مردم و صیانت و تضمین منافع ملی در آوردگاه های حساس بین المللی و دفاع از حرم جمهوری اسلامی ایران، مجاهدانه و قاطعانه اقدام نمایند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ جانشین وزیر بهداشت در امور اجرایی ستاد هماهنگی واکسیناسیون کشور، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: با ابلاغ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و بر اساس توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت برای مقابله با کرونا و اجرای طرح ملی واکسیناسیون در کشور، تمام ظرفیت های انسانی، تخصصی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح فرانسه از سمتش کناره گیری کرد و به گمانه زنی ها درباره اینکه این اقدام ناشی از نارضایتی و عدم توافق با رئیس جمهوری این کشور است، افزود.
با حضور سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، نظام عملیاتی پدافند زیستی کشور و آخرین وضعیت صنعت برق کشور از منظر پدافند غیرعامل در پنجاه و سومین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل کشور بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی شهادت سردار سعید مجیدی در جبهه دیر الزور سوریه را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۷    
آیین اختتامیه پنجمین دوره بصیرت معاونین، روسای سازمان ها و مدیران کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و قرائت پیام سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در مشهد برگزار شد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
با پیشنهاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت رهبر معظم انقلاب سردار شاهچراغی از سوی فرمانده معظم کل قوا مورد تشویق قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع را یکی از مولفه های اساسی افزایش قدرت بازدارندگی عنوان کرد و گفت: قطعاً پیشرفت، خلاقیت و افزایش کیفیت تولیدات این سازمان، پیشرفت سلاح ها و تسلیحات نظامی و دفاعی را به همراه خواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۴    
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در منزل سردار شهید سیدمحمد حسین زاده حجازی جانشین پیشین و فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حکم سرلشکری این شهید گرانقدر را که به تصویب فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز رسیده است، تقدیم خانواده ارجمند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در منزل شهید سردار حجازی، حکم سرلشکری این شهید را که به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده است، تقدیم خانواده وی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در منزل سردار شهید سیدمحمد حسین زاده حجازی جانشین پیشین و فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حکم سرلشکری این شهید گرانقدر را که به تصویب فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز رسیده است، تقدیم خانواده ارجمند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در منزل شهید سردار حجازی، حکم سرلشکری این شهید را که به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده است، تقدیم خانواده وی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
حکم سرلشکری سردار حجازی که به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده، از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تقدیم خانواده وی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان در پیامی خطاب به وزیر دفاع سوریه پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه را تبریک گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در پیامی به سپهبد علی عبدالله ایوب جانشین محترم فرماندهی کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه پیروزی بشار اسد را تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به وزیر دفاع سوریه انتخاب مجدد بشار اسد به عنوان رئیس جمهور این کشور را تبریک گفت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت 4 خرداد روز مقاومت و پایداری دزفول گفت: دزفول با صدها موشک اسکاد و بمباران های هوایی مورد هجوم قرار گرفت. قریب به 20 هزار واحد مسکونی و تجاری کامل با خاک یکسان شد و مردم بیش از دو هزار شهید تقدیم اسلام کردند، اما هیچگاه خم به ابرو نیاوردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۷    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت آزادی خرمشهر تأکید کرد: نیروهای مسلح راهبرد قدرت افزایی دفاعی، تهاجمی و بازدارنده را دستور کار دائمی خود می دانند و با اشراف اطلاعاتی و آمادگی های همه جانبه برای رویارویی قاطعانه و سلحشورانه با هر نوع تهدید علیه استقلال ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تاکید بر نقش مهم خبرگزاری دفاع مقدس در سپهر رسانه ای کشور، مطرح کرد: بی شک عنوان دفاع مقدس برای این سازمان رسانه ای ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نوشت: نیروهای مسلح، راهبرد قدرت افزایی دفاعی، تهاجمی و بازدارنده را دستور کار دائمی خود دانسته و اجازه نخواهند داد گزندی به این سرزمین مقدس برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح راهبرد قدرت افزایی دفاعی ، تهاجمی و بازدارنده را دستور کار دائمی خود دانسته و با اشراف اطلاعاتی و آمادگی های همه جانبه برای رویارویی قاطعانه و سلحشورانه با هر نوع تهدید علیه استقلال ، تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور عزیزمان مهیا و مجهز هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۸۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حمایت از فلسطین و قدرت افزایی برای انتفاضه دستور کار دائمی نیروهای مسلح است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مجموعه طراحی و تولید موتورهای هوایی در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع از اجزای اصلی قدرتمند شدن و افزایش قدرت کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به برگزاری نخستین نشست شورای راهبردی علمی فناوری و نوآوری دفاعی امنیتی کشور بر ضرورت توسعه قدرت دفاعی کشور با بهره گیری از دانش بخش های لشکری و کشوری تاکید کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو ، به نقل از خبرگزاری تاس ، سرلشکر “ایگور کارول” معاون اول رئیس ستادکل نیروهای مسلح بلاروس شب گذشته در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد که به احتمال بسیار قوی، خلبانان هواپیماهای راهبردی ناتو در جریان پروازهای نمایشی خود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بلاروس در گزارشی اعلام کرد که با توجه به گسترش رزمایش های ناتو، هواپیماهای بمب افکن راهبردی این سازمان به احتمال زیاد گزینه هایی را برای تمرین حمله هوایی به بلاروس و روسیه انجام می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بلاروس از پرواز هواپیماهای جنگی ناتو و تمرین حمله هوایی به روسیه و بلاروس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت والده نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی، بر ضرورت ایجاد یک ائتلاف راهبردی مقتدر برای حل مسئله فلسطین تأکید و عنوان کرد که صهیونیست های غاصب در شعله های آتش خشم مقدس جبهه مقاومت اسلامی خواهند سوخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با محکوم گردن جنایت تروریستی کابل علت این حادثه را سرپوش گذاشتن بر شکست های آمریکا در منطقه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به همتایان خود در کشورهای اسلامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سردار جزایری با بیان اینکه یکی از عوامل اصلی عدم کامیابی در حوزه دیپلماسی، بی توجهی به موفقیت های میدانی در عرصه منطقه بوده است، گفت: دستگاه دیپلماسی در جهت خلاف برخی از واقعیت هایی که ایران در منطقه رقم زده، گام برداشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی از اجرای طرح های راهبردی در حوزه رزم هوایی از معاون مهندسی وزارت دفاع تقدیر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: قرارگاه مسئولیت دارد که شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل را بِروز و بهتر از قبل ساماندهی کند و شبکه های کارآمد را با خط فرمان کوتاه و پاسخگویی به لحظه ارتقا دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بخش های مختلف پدافند هوایی نیروهای مسلح موظف به همکاری با قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) هستند، بر لزوم ارتقای شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل و اجرای بازی جنگ و سناریوی های محتمل و تهدیدات نوین تاکید کرد.