یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۳۲Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشورهای اسلامی»

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه صهیونیست ها اشغالگر و فاقد ریشه تمدنی هستند ،گفت: آن ها در 70 سال گذشته 2700 نفر از عناصر نخبه کشورهای اسلامی منطقه را ترور کردند که این ترورها را مایه افتخار خود می دانند و اسامی آنها را در چند کتاب منتشر کرده اند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون رحلت استاد برجسته حوزه علمیه ابو الشهید مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد جعفر خوشنویس (جعفر الهادی ) رحمةالله علیه موجب تالم و تاثر گردید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۲    
اقتصاد ایران: برگزیده مقیم کشورهای اسلامی جایزه مصطفی(ص) 2019 در پنجمین نشست ایسا به معرفی دستگاه تشخیص سرطان (CDO) خود که از دقت و حساسیت بالایی برخوردار است، پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
برگزیده مقیم کشورهای اسلامی جایزه مصطفی(ص) 2019 در پنجمین نشست ایسا به معرفی دستگاه تشخیص سرطان (CDO) خود که از دقت و حساسیت بالایی برخوردار است، پرداخت.
خبرگزاری فارس: سازمان برنامه جهانی غذ وابسته به سازمان ملل با با انتشار بیانیه ای تأکید کرد که میلیون ها نفر در یمن در آستانه قحطی جدیدی قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- بحرین درحالی که ورود اتباع کشورهای اسلامی از جمله ایران و قطر به خاک خود را ممنوع کرده است، امروز ( پنجشنبه) با رژیم ضد عربی و اسلامی صهیونیست یادداشت تفاهم همکاری در زمینه گردشگری امضا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مجری شبکه الحوار گفت که نه ترامپ و نه نتانیاهو دنبال جنگ با ایران نیستند اما رژیم صهیونیستی می خواهد کشورهای اسلامی را به جان هم بیندازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱    
یک کارشناس مسائل امنیتی ترک با اشاره به نقش موساد در ترور شهید محسن فخری زاده ، گفت که پیشرفت ایران تاثیری منفی بر سیاست آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه دارد.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴    
تهران - یک کارشناس مسائل سیاسی و بین المللی می گوید: باید با همکاری بر محور مشترکات با کشورهای اسلامی و مسیحی نسبت به خطر صهیونیسم و اسرائیل هشدار داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۳:۴۷    
حوزه/ کشورهایی که اسرائیل را به رسمیت شناخته اند منتظر نابودی خود هستند و کشورهای عربی در پی تقویت اسرائیل هستند و این خیانت به فلسطینیان است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محمّدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان، شهید محسن فخری زاده، طی پیام های جداگانه ای به دبیرکل سازمان ملل، رییس اتحادیه بین المللی و دبیران کل پارلمان های کشورهای اسلامی و روسای برخی از پارلمان ها ضمن تاکید بر حق جمهوری اسلامی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمّدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان، شهید محسن فخری زاده ، طی پیام های جداگانه ای به دبیرکل سازمان ملل ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت شهید محسن فخری زاده، طی پیام های جداگانه ای به دبیرکل سازمان ملل، رئیس اتحادیه بین المللی و دبیران کل پارلمان های کشورهای اسلامی و آسیایی و همچنین روسای برخی از پارلمان ها ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت شهید محسن فخری زاده، طی پیام های جداگانه ای به دبیرکل سازمان ملل، رئیس اتحادیه بین المجالس و دبیران کل پارلمان های کشورهای اسلامی و آسیایی و همچنین روسای برخی از پارلمان ها ضمن تاکید بر حق جمهوری اسلامی بر پیگیری مجازات قطعی آمران و عاملان این اقدام تروریستی در ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۱    
عنصر بیگانه مانند یک ویروس در یکی از بخش های حیات اجتماعی جا می گیرد و منجر به نابودی کل ساختار اجتماعی و تمدنی می گردد؛ تجربه برخورد کشورهای اسلامی و میل به اخذ بخشی از تمدن غرب و سپس هضم عملی در تمدن غربی تجربه ای مؤید این سخن کلی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون گردشگری در نشست وزرای گردشگری کمیته دائمی همکاری های اقتصادی و تجاری سازمان همکاری های اسلامی تاکید کرد: کشورهای اسلامی در مهار کرونا در حوزه گردشگری، همکاری و تبادل تجربه کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۴    
افتخاری با بیان اینکه الگوگیری سایر کشورهای اسلامی از ایران از دلایل ترور شخصیت های علمی و نظامی است، گفت : جمهوری اسلامی باید هزینه این نوع اقدامات (ترور) را بالا ببرد و دست پلید دشمن را به دنیا معرفی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری در نشست وزرای گردشگری کمیته دائمی همکاری های اقتصادی و تجاری سازمان همکاری های اسلامی تاکید کرد: کشورهای اسلامی در مهار کرونا در حوزه گردشگری، همکاری و تبادل تجربه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رژیم صهیونیستی و آمریکا، طی دهه های اخیر به روش های مختلف از جمله ترور تلاش کرده اند، دانشمندان و نخبگان کشورهای اسلامی را در عراق، مصر، مالزی و تونس و این سالها در ایران، به روش های مختلف حذف و در مسیر علمی آنها خلل ایجاد کنند، اما هدف از این ترورها چیست؟
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
غربیها در حالی اسلام را دین “تروریسم” می خوانند که مطالعه تاریخ نه چندان دور این ملل “تروریسم” واقعی را به خوبی توصیف می کند! مورخ “جک گورکی” تخمین زده است که از زمان ورود فرانسه در 1830 تا زمان عزیمت آن در 1962، 10میلیون مسلمان الجزایری کشته شدند!
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در پیامی ضمن محکوم کردن ترور شهید فخری زاده، تأکید کرد: "ترور" پست ترین شیوه ای است که صهیونیست ها، بارها در ایران، عراق، مصر و دیگر کشورهای اسلامی به آن متوسل شدند و تازه ترین جنایت آنها، "ترور" دانشمند برجسته و پر تلاش کشورمان، شهید "محسن فخری زاده" است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهوری ترکیه از مسئولان کشورهای اسلامی خواست برای مقابله با اهانت ها و حملات به مقدسات امت اسلامی اختلافات را کناربگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی از شرکت های هوایی و آژانس های مسافرتی در کشورهای اسلامی از خودداری امارات در صدور ویزا برای مسلمانان با وجود سفر آزادانه صهیونیست ها به این کشور عربی حاشیه خلیج فارس خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در سخنانی ضمن انتقاد از اهانت به پیامبر اسلام (ص)، از کشورهای اسلامی خواست تا اختلافات خود را کنار بگذارند.
عطنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۹    
رسانه ها چقدر توانستند در انتشار و پوشش گزارش ها و اخبار علمی موفق شوند؟ چالش اصلی در ارتباط میان رسانه ها و جامعه علمی کجاست. در شرایط پاندومی کووید 19 پاسخ به این پرسش ها بیش از پیش اهمیت می یابند. ...
عطنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۹    
ارتباطات علم شاخه ای از ارتباطات است که از دید نخبگان دانشگاهی مورد غفلت واقع شده و البته در شرایط همه گیری کووید 19 جای خالی آن احساس می شود و البته حفظ آن بیش از پیش برای جامعه ضرورت دارد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲    
در این موضوع شکی وجود ندارد که عادی سازی روابط سران حکومت بحرین با اسرائیل، سرعت و زمان سقوط آنها را تسریع می بخشد. برقراری ارتباط با رژیم غاصب کودک کشی که دشمن شماره یک مسلمانان جهان به شمار می رود موضوعی نیست که امت ها و ملت های مسلمان به سادگی از آن عبور کنند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا، دور جدید نشست وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به میزبانی دولت نیجر در نیامی پایتخت این کشور درحالی برگزار می شود که خیانت برخی از اعراب منطقه به فلسطین با آغاز روابط رسمی با رژیم اشغالگر قدس خشم مردم و برخی مقامات کشورهای اسلامی رابرانگیخته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۶    
پلیس صهیونیستی درحالی با شهروندان این رژیم برای نزدن ماسک برخورد وحشیانه ای میکند که دولتمردان آنها بارها کشورهای اسلامی را به نقض حقوق حیوانات متهم میکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱    
توقف صدور روادید برای 13 کشورهای اسلامی در امارات تصریح دوباره بر وصله ناجور بودن رژیم صهیونیستی در منطقه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۰    
فرمانده سپاه شهرستان راسک گفت: تفکر بسیج تنها راه غلبه بر دشمنان است و کشورهای اسلامی اگر می خواهند از زیر بار استکبار خلاص شوند، تنها راه آن حرکت به سمت بسیج است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور عصر چهارشنبه در تماس تلفنی امیر قطر با وی، اظهارداشت: متاسفانه بازکردن پای رژیم صهیونیستی عامل ناامنی و بی ثباتی در منطقه خواهد بود و واقعا برای ما جای شگفتی است که برخی از همسایگان، امنیت خودشان را در سایه ارتباط با رژیم صهیونیستی جنایتکار می دانند که دشمن همه منطقه و کشورهای اسلامی است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
امارات متحده عربی برای مدتی صدور روادید برای 13 کشور با اکثریت مسلمان از جمله ایران را متوقف کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱    
حجت الاسلام شفیعی زاده گفت: امروز همه دنیا دارند از ثمره شجره طیبه بسیج بهره می برند و این در کشورهای اسلامی مشهود است که این از تیزبینی ها و دوراندیشی های حضرت امام بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد علم و فناوری مصطفی (ع) اعلام کرد که قرار است برنامه ای برای به اشتراک گذاری تجربیات علمی دانشمندان کشورهای اسلامی برگزار شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
برنامه ای تدارک دیده است تا در آن دانشمندان کشورهای اسلامی تجربیات علمی و فناورانه خود را به اشتراک بگذارند.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بسیج یک حرکت عمومی و مردمی است و کلمه بسیجی تداعی کننده ارزش های انقلاب، اخلاص، ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی است. به گزارش شبکه رادیویی، ویژه برنامه پنجره های باز چرایی و چگونگی صدور تفکر بسیجی ، الگو ها و دستاوردهای منطقه ای و بین المللی بسیج ، ارزیابی نقش و کارکرد نیروهای دفاع ملی سوریه ...
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک روز بعد از انتشار خبر سفر شبانه و مخفی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی، وی این بار علناََ از برنامه سفر به بحرین گفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۸    
گروه استانها- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز عده ای در کشورهای اسلامی به اسم اسلام نوکری بیگانه را می کنند گفت: نفوذ بیگانه درصدد کمرنگ کردن ارزش های اسلامی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی در مجلس گفت: استراتژی نظام جمهوری اسلامی در منویات مقام معظم رهبری مبنی بر دفاع از کشورهای اسلامی تبلور دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت که مجلس شورای اسلامی می تواند و باید از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی برای رساندن ندای ملت مظلوم فلسطین به مجالس همسو و بیدار استفاده کند و اجازه ندهد که حقوق مشروع ملت فلسطین با خیانت کشورهای عربی پایمال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حضور علنی نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در عربستانی که حاکمان آن داعیه سردمداری کشورهای اسلامی را دارند سرآغاز یک تاریخ ننگین برای آنهاست که با جوهر خیانت نوشته شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گزارش اخیر سازمان یونیسف حاکی از عدم دسترسی بیش از 30 درصد از دانش آموزان جهان به خدمات آموزشی آنلاین می باشد. کشورهای جنوب آسیا با 147 میلیون نفر دارای بیشترین تعداد دانش آموز محروم از آموزش آنلاین در دوران شیوع ویروس کرونا هستند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۵    
حوزه/ امام جمعه هرسین گفت: وجود روحیه بسیجی جوانان کشورهای اسلامی در جبهه مقاومت که شکست داعش را در پی داشت، از برکات بسیج است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
آل غفور عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: دشمنان کشورهای اسلامی برای پیشبرد اهداف اشغالگرانه خود در گام اول از جنگ سخت و در مرحله بعد از کودتا و جنگ نرم استفاده می کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم اتحاد جوامع اسلامی در برابر اسرائیل غاصب تأکید کرد و خواستار قطع روابط کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی و هم پیمانان آنها شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، حجت الاسلام قرائتی به بیان خاطره ای از دوران ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای پرداخت.روزنامه کیهان به نقل از قرائتی نوشت:حضرت آیت الله خامنه ای در زمان ریاست جمهوری به یکی از کشورهای اسلامی رفتند و ما به عنوان همراه در خدمت ایشان بودیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
از سوی انجمن جغرافیایی ایران و دانشگاه خوارزمی ششمین کنگره جغرافیدانان جهان اسلام با محوریت منابع جغرافیایی و ژئوپلیتیکی سرزمینی برگزار می شود.
دیده بان علم ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: در فهرست پژوهشگران برتر دنیا، نام 13 کشور اسلامی مشاهده میشود و بر این اساس سهم کشورهای اسلامی حدود سه درصد (2٫85درصد) پژوهشگران برتر دنیا است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران در نشست خبری خود به سوالات خبرنگاران درخصوص وقایق اخیر بین المللی و منطقه ای پاسخ داد.