جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۵Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده ارشد»

فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا در غرب آسیا (سنتکام) پس از اذعان چند روز پیش خود به از دست رفتن برتری هوایی ارتش آمریکا در برابر ایران، اکنون اعتراف کرده که دقت موشک های ایرانی در هدفگیری، بهتر از گذشته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد باسرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار وگفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این که سپاه پاسداران انقلاب نهادی بر گرفته از مردم بوده و متناسب با شرایط زمانی و نیاز روز جامعه آماده انجام مأموریت های متعدد است، گفت: مأموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دنبال کردن پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : به گفته فرماندهان نیروهای مسلح، رئیس جمهوری چاد در حالیکه عملیات ارتش کشورش در نبرد با شورشیان را در شمال چاد فرماندهی می کرد، ابتدای هفته جاری مجروح شده بود. سخنگوی ارتش چاد روز سه شنبه در نطقی تلویزیونی اعلام کرد که ادریس دبی بر اثر شدت جراحات جان باخته است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: ضیاالحق امرخیل، والی ولایت ننگرهار از کشته شدن مولوی نیک محمد رهبر، یکی از فرماندهان طالبان در این ولایت در شهر پیشاور پاکستان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه یزد به همراه فرمانده ارشد سپاه الغدیر با صدور پیامی شهادت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی را تبریک و تسلیت گفتند و سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی را سربازی شایسته برای نظام و فرمانده کل قوا دانستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز به مناسبت 29 فرودین ماه سالروز تشکیل ارتش جمهوری اسلامی فرمانده سپاه استان با فرمانده ارشد نظامی استان دیدار کرد
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده پایگاه ششم شکاری و ارشد نظامی ارتش در بوشهر گفت: نیروهای مسلح در شرایط کنونی که کشور درگیر شیوع ویروس کرونا است با تشکیل قرارگاه های زیستی و پدافند بیولوژیکی امام رضا (ع) همه ظرفیت های بهداشتی و عملیاتی خود را به کار گرفته و در کنار سایر نهادهای دولتی و اجرایی قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: یگان های مختلف ارتش مانند دوران دفاع مقدس و سال های بعد از آن در تمامی صحنه ها برای دفاع از منافع نظام و ملت آمادگی صد درصد دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان با صدور پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را به فرمانده ارشد آجا در استان تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده ارشد آجا در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: امروز در ساخت و تولید سامانه های جنگ افزاری به حد بالایی از خودکفایی رسیده ایم که نمونه این آمادگی را در مسابقات ارتش های جهان که 4 ماه دیگر در اصفهان برگزار می شود، خواهیم دید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - فرمانده ارشد نظامی فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر دشمنان چشم طمع به ایران اسلامی داشته باشند با پاسخی کوبنده مواجه خواهند شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده ارشد ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل نیز در این دیدار، 29 فروردین ماه را روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ ساز امام خمینی(ره) به این نیروی عظیم انقلابی خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۱    
گروه استان ها_ فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تحقق شعار سال گفت: در هفته آینده اخبار خوبی از بومی سازی و اورهال تانک ها در فارس اطلاع رسانی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد از اجرای رژه خودرویی در پادگان پشتیبانی منطقه دو شیراز همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
بیرجند - ایرنا - فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: موجودیت ارتش برای حفظ انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران است که از بدو نامگذاری روز ارتش تا امروز ماموریت های محوله خود را در همه صحنه ها با تمام توان و به صورت تخصصی نشان داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۶    
ایسنا/کردستان فرمانده ارشد نظامی استان کردستان با بیان اینکه آموزش مهارت به سربازان در ارتش از ضروریات است، گفت: معرفی سربازان به مراکز فنی و حرفه ای و اعطای گواهینامه بعد از پایان هر دوره به آن ها از جمله اقدامات آموزشی ارتش است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم محمودی با تأکید بر اینکه موجودیت ارتش برای حفظ انقلاب اسلامی است، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره آمادگی کامل برای دفاع همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهکیلویه و بویر احمد گفت: ارتش با تمام توان برای کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا پای کار بوده و هست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی با صدور پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را به فرمانده ارشد آجا در استان تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده ارشد ارتش در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل، با بیان اینکه کرونا برنامه های روز ارتش را در آذربایجان شرقی تغییر داد، گفت: رژه روز ارتش در 29 فروردین به صورت خودرویی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فرمانده ارشد ارتش آمریکا در اروپا اظهار کرد، ریسک حمله روسیه به اوکراین در چند هفته آینده "متوسط تا پایین" است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس با حضور فرمانده ارشد آجا در فارس و کهگیلویه و بویراحمد طرح ایران همدل (اطعام مهدوی) با راه اندازی 118 آشپزخانه و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ با حضور فرمانده ارشد آجا در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد طرح ایران همدل (اطعام مهدوی) با راه اندازی 118 آشپزخانه و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم برگزار شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا روز دوشنبه 23 فروردین اعلام کرد که شش فرمانده ارشد نظامی، دو مقام امنیتی و سه زندان ایران را به اتهام نقض حقوق بشر و سرکوب اعتراضات آبان 98 به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
این فرمانده ارشد از چهره های خدوم وپرتلاش در دوران دفاع مقدس و در سال های پس از آن نیز مسئولیت های متعدد در عرصه سپاه و حوزه های دفاعی و دانشگاهی برعهده داشته اند و در یک دوره نمایندگی مجلس به عنوان خدمتگزاری شریف در راه توسعه کشور منشاء اثرات بودند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ویژگی های بارزی همچون؛ سعه صدر، پیشنهاد پذیری، رعایت اصل وحدت در عین کثرت نظر در شخصیت شهید صیاد شیرازی به عنوان فرمانده ارشد ارتش در جنگ، نقش بارزی در اتحاد و وحدت بین دو نهاد سپاه و ارتش و موفقیت آن ها در دفاع مقدس داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یکی از فرماندهان نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی نقش موثری در دفاع مقدس داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، محمد الحرملی از فرماندهان ارشد ائتلاف سعودی در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کشته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۶    
آکادمی نظامی آمریکا از همکاری یک فرمانده ارشد گروه تروریستی داعش با آمریکا پرده برداشت.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده ارشد انتظامی استان از کشف محموله 660 کیلوگرمی تریاک در عملیات مشترک پلیس خراسان رضوی و پلیس گلستان خبر داد. فرمانده ارشد انتظامی استان از کشف محموله 660 کیلوگرمی تریاک در عملیات مشترک پلیس خراسان رضوی و پلیس گلستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۳۶    
حجت الاسلام علی لقمانپور در راستای هم افزایی و تقویت برنامه های حوزه ایثار و شهادت در یگان های نیرو های مسلح، با فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان قم دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این که فرهنگ ایثار و شهادت ناشی از اندیشه اسلامی و روحیه جهادی است، گفت: مدافعان سلامت با ایثارگری خود در بحران شیوع کرونا به خوبی ارزش های انسانی انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که یک فرمانده ارشد و 16 عضو شبکه حقانی در عملیات نیروهای ویژه در استان خوست کشته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- راسلان خومچاک فرمانده کل قوای اوکراین، مسکو را متهم به اتخاذ سیاست تهاجمی علیه کی یف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که در یک عملیات ویژه یک فرمانده ارشد القاعده در استان جنوبی پکتیکای کشته شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۹    
هلاکت فرمانده ارشد ائتلاف سعودی در غرب تعز، پاکسازی مناطق جدید به سمت صحرای الربع الخالی و تداوم حملات هوایی جنگنده های سعودی به مناطق مختلف یمن از مهمترین اخبار آن است. منبع: صداوسیما
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۲    
شفقنا- سرلشگر امین الوائلی فرمانده منطقه ششم نظامی وابسته به دولت مستعفی یمن، روز جمعه در مأرب کشته شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الخبر الیمنی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
یک فرمانده ارشد دولت مستعفی یمن در استان مأرب طی درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کشته شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۸    
شفقنا- منابع خبری امروز(شنبه) از کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد نیروهای دولت مستعفی یمن در درگیری های شدید با نیروهای انصارالله در استان الجوف واقع در شمال این کشور خبر دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع یمنی از کشته شدن فرمانده منطقه نظامی ششم ائتلاف عربی تحت امر عربستان در جریان درگیری با نیروهای انصارالله یمن در استان مأرب خبر دادند.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۰    
خبرنگار العالم در یمن به نقل از منابعی در میان مزدوران سعودی، از کشته شدن فرمانده منطقه ششم نظامی در دولت مستعفی "عبد ربه منصور هادی" در جریان درگیری ها در مارب در شمال یمن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع یمنی بامداد شنبه گزارش دادند؛ امین الوائلی از فرماندهان ارشد نیروهای ائتلاف سعودی در مأرب یمن کشته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
هلاکت فرمانده ارشد ائتلاف سعودی در غرب تعز، پاکسازی مناطق جدید به سمت صحرای الربع الخالی و تداوم حملات هوایی جنگنده های سعودی به مناطق مختلف یمن از مهمترین اخبار آن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت وگویی به ادعای خبرگزارش آسوشیتدپرس درباره تهران مبنی بر این که به تازگی تهدیدی از سوی ایران علیه یک پایگاه نظامی و یک فرمانده ارشد آمریکایی وجود داشته است، واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تداوم حملات هوایی جنگنده های سعودی به مناطق مختلف یمن، هلاکت فرمانده ارشد مزدوران در جنوب تعز، واکنش به طرح صلح ارائه شده از سوی ریاض و ادامه اعتراضات علیه دولت هادی در لحج از مهمترین اخبار یمن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - فرمانده ارشد آجا در جنوب غرب کشور گفت: جاده دسترسی به احمدفداله دزفول با مشارکت نیروهای مهندسی ارتش و سپاه احداث خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه ویژه لاهه اعلام کرد فرمانده ارشد نظامی که متهم به شرکت در مناقشه خونین کوزوو در دهه 1990 است بازداشت شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۶    
شفقنا- یک مقام آمریکایی از آنچه تلاش چین برای مدرن سازی ارتش خود خواند، انتقاد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ آدمیرال فیلیپ دیویدسون فرمانده ارشد نیروهای نظامی آمریکا در اقیانوس آرام گفت: مدرنیزاسیون نظامی در چین یک تهدید جدی برای تایوان است ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ شرق نوشت: به نظر می رسد قالیباف و رضایی در سفر های استانی با هم مسابقه گذاشته اند؛ سفر هایی که شائبه های انتخاباتی آن بیش از چیز های دیگر است ...