شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۵:۲۶Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
گفت وگو سید حسن نصرالله؛ دبیر کل حزب الله لبنان با شبکه العالم با استقبال کاربران فضای مجازی روبرو شده است
ابنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور بانوان حزب الله لبنان گفت: ما زنان مسلمان در مرحله جدیدی که پیش رو داریم باید به چالش هایی که جامعه را در بر گرفته است و به نقش استثنائی که متناسب با وابستگی مان به حضرت زهرا(س) داریم، توجه کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۵    
مؤسسه مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارش سالانه خود به مرکزیت و موضع مؤثر حزب الله لبنان اشاره و تصریح کرد که حزب الله این موضع را حفظ خواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شبکه بین المللی العالم افتخار میزبانی از رهبر حزب الله لبنان را یافته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۶    
شفقنا- منابع خبری در کویت از آزادی سه نفر از افرادی که به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان در زندان های این کشور بازداشت بودند، خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به گفته این منابع؛ سه متهم با قرار وثیقه به ارزش 16.5هزار دلاری با حکم ممنوع الخروجی آزاد شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های کویت از آزادی سه نفری که به اتهام ارتباط با جنبش حزب الله لبنان بازداشت شده بودند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی نوشت، خطرناک ترین دشمن تل آویو در مرزها حزب الله لبنان است که باهزاران موشک دقیق و راکت می تواند هر روز صدها موشک علیه اهداف نظامی شلیک کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۰    
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه ای حملات ائتلاف سعودی به یمن را که منجر به شهید و زخمی شدن ده ها نفر شده است، به شدت محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم هایی علیه "شبکه تأمین مالی حزب الله لبنان" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۳:۲۰    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حملات هولناک ائتلاف متجاوزان سعودی آمریکایی علیه مردم یمن را محکوم کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۲:۱۶    
حوزه/ حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای کشتار هولناکی که متجاوزان سعودی آمریکایی علیه مردم یمن مرتکب شده را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب الله لبنان حمله جنگنده های عربستان به زندانی در استان صعده واقع در شمال یمن را که ده ها کشته و زخمی بر جای گذاشت، محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای جنایات وحشیانه ائتلاف سعودی آمریکایی اماراتی علیه ملت یمن را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد کشتار شنیع مردم یمن موید وحشی گری نیروهای متجاوز و تلاشی مذبوحانه به تلافی شکستشان در میدان نبرد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تجاوزات سعودی-آمریکایی به یمن را که منجر به کشته و زخمی شدن صد ها نفر از جمله زن، مرد و کودک شد، به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان طی بیانیه ای حملات ائتلاف سعودی و اماراتی به یمن را که منجر به شهید و زخمی شدن ده ها نفر شده است، شدیداً محکوم کرد و خواستار حمایت از مردم این کشور شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۴    
خلیج فارس:دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه عدنان ایاد تسهیل کننده مالی وابسته به حزب الله لبنان و همچنان اعضای یک شبکه بین المللی تسهیل کننده و شرکت های مرتبط با وی و عادل دیاب شریک تجاری عدنان ایاد را در لیست تحریم های خود قرار داد.
جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه سه شهروند لبنانی و 10 شرکت که به گفته آن ها بخشی از یک شبکه بین المللی مربوط به حزب الله لبنان هستند، اعمال کرد و آن ها را به دور زدن تحریم ها علیه حزب الله متهم کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تحریم هایی را علیه افراد و شرکت هایی به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان اعمال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تحریم هایی را علیه افرادی به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان اعمال کرد.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه عدنان ایاد تسهیل کننده مالی وابسته به حزب الله لبنان و همچنان اعضای یک شبکه بین المللی تسهیل کننده و شرکت های مرتبط با وی و عادل دیاب شریک تجاری عدنان ایاد را در لیست تحریم های خود قرار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۰    
نیویورک - ایرنا - وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تحریم هایی را علیه افراد و شرکت هایی به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان اعمال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۸    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که تحریم هایی را در ارتباط با حزب الله لبنان اعمال کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۹    
وزارت خزانه داری آمریکا شبکه تامین مالی وابسته به حزب الله لبنان را در لیست سازمان های تروریستی قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده حزب الله لبنان تأیید کرد که تصمیم این حزب و جنبش امل برای بازگشت به میز کابینه دولت، ناشی از ارزیابی مجدد نکات منفی و مثبت مربوط به منافع مردم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۲    
حوزه/ نجیب میقاتی با بیان اینکه حزب الله لبنان بر خلاف نظر همگی، به دنبال توافق با صندوق بین المللی پول است، از آمادگی بین المللی برای ارائه کمک به لبنان خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۰    
لبنان فارس: وزارت خزانه داری آمریکا گزارش داده اسامی سه فرد را به دلیل ارتباط با حزب الله لبنان در فهرست افراد ویژه مشخص شده و بلوک شده قرار داده است. جهاد سلام علامه ، علی محمد ضعون و عادل علی ذیاب که هر سه تبعه لبنان هستند در این فهرست قرار گرفته اند ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت اجرایی حزب الله لبنان هشدار داد این حزب بر اساس معادلات مد نظر خود رفتار خواهد کرد و در برابر تنش آفرینی ساکت نخواهد نشست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا مدعی شد، قرار دادن نام سه تن و یک نهاد مرتبط با حزب الله لبنان در فهرست تحریم های ایالات متحده در راستای "همبستگی با ملت لبنان" صورت گرفته است!
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۰    
وزارت خزانه داری آمریکا تاکید کرد که اسامی سه فرد و یک شرکت به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان در فهرست تحریم های این کشور قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا سه فرد و یک نهاد مرتبط با حزب الله لبنان را به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی خبر دادند، دولت آمریکا در پیامی که از طریق برخی میانجی ها ارسال کرد خواستار برقراری ارتباط با حزب الله شده است که حزب الله قاطعانه آن را رد کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا مدعی شده است: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا امروز سه فرد تامین کننده مالی حزب الله و شرکت مسافرتی آنها را که در لبنان مستقر است در فهرست تحریم ها قرار داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 3 فرد و یک نهاد را به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان در لیست تحریم های خود اضافه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک-ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی سه فرد و یک شرکت لبنانی را به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان تحریم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۲    
شفقنا- وزارت خزانه داری آمریکا تاکید کرد که اسامی سه فرد و یک شرکت به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان در فهرست تحریم های این کشور قرار گرفته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری الحره آمریکا، وزارت خزانه داری این کشور شامگاه امروز (سه شنبه) با صدور بیانیه ای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا، در راستای سیاست واشنگتن برای کاستن از نفوذ و قدرت حزب الله لبنان سه فرد را به دلیل ارتباط با این گروه در فهرست افراد ویژه مشخص شده و بلوک شده (SDN) قرار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۵    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 3 فرد و یک نهاد مرتبط با حزب الله لبنان را به لیست تحریم های خود اضافه کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۲    
اقتصادنیوز: وزارت خزانه داری آمریکا نام 3 فرد و یک نهاد مرتبط با حزب الله لبنان را در لیست تحریم های خود قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا، در راستای سیاست واشنگتن برای کاستن از نفوذ و قدرت حزب الله لبنان سه فرد را به دلیل ارتباط با این گروه در فهرست افراد ویژه مشخص شده و بلوک شده (SDN) قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 3 فرد و یک نهاد را به بهانه ارتباط با حزب الله لبنان در لیست تحریم های خود اضافه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه لبنانی از مخالفت حزب الله با درخواست آمریکا برای ارتباط با این حزب درباره پرونده لبنان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار نوشت مسئولان حزب الله لبنان قاطعانه با پیشنهاد آمریکا برای مذاکره در خصوص مسائل مختلف پاسخ منفی دادند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۰    
به گزارش جماران؛ مرکز تحقیقات امنیت ملی دانشگاه تلآویو در رابطه با شکست راهبرد صهیونیستها علیه حزب الله لبنان گزارش داد: ارتش اسرائیل سالهاست که در اجرای عملیات زمینی علیه حزب الله ناکام بوده و از این مسئله گریخته است و کسی که از این مسئله فرار کند، بازنده تلقی میشود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد که تصمیم این حزب برای بازگشت به دولت یک تصمیم داخلی است و ربطی به هیچ گونه مذاکراتی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- شیخ صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اظهار داشت: آمریکا همواره خواهان برقراری ارتباط با حزب الله است اما ما با آن مخالفیم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، شیخ صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد: آمریکایی ها به دنبال ایجاد هرج و مرج هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
یک منبع لبنانی گزارش داد که واشنگتن برای بحث و تبادل نظر درباره برخی مسائل خواستار ارتباط با مقامات حزب الله شده که این جنبش قاطعانه این خواسته را رد کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۱    
بی بی سی : حزب الله لبنان به همراه جنبش امل روز شنبه اعلام کردند که به بایکوت جلسات کابینه این کشور پایان می دهند. به این ترتیب بعد از یک توقف سه ماهه که همزمان با بحران اقتصادی این کشور رخ داد، وزرای کابینه لبنان می توانند جلسات رسمی کابینه را برگزار کنند ...
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۴    
حجت الاسلام مرتضوی، وابسته فرهنگی کشورمان در لبنان در گلزار شهدای مقاومت گفت: راه شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
مراسم دومین سالگرد شهادت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی، با حضور باشکوه و بی سابقه مردم منطقه المعرکه از توابع شهرستان صور لبنان در این کشور برگزار شد. ...