یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۱۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته برخی منابع آگاه، حزب الله ظرف ساعات آتی تلاش های خود را جهت توافق درباره تشکیل دولت از سر خواهد گرفت و این اقدامات نه یک طرح و نه میانجیگری بلکه تلاش های این حزب در این زمینه خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت های بهداشتی حزب الله در طرح ضربتی مقابله گسترده با کرونا در لبنان شرکت کردند.
شبکه هیسپان تی وی مستند قصه های مقاومت: طیبه را که به مقاومت مردم روستای طیبه و حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه می پردازد، فردا 5 بهمن ماه برای مخاطبان اسپانیایی زبان پخش می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه سعودی در جدیدترین اظهاراتش در خصوص منطقه، ضمن تظاهر به تلاش برای توقف جنگ یمن و گفت وگو با ایران همچنان با ادبیات اتهام زنی علیه تهران، انصارالله یمن و جنبش حزب الله لبنان سخن گفت.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرز لبنان - اسرائیل 2020.01.16 - سربازان صهیونیستی در مرز لبنان وانمود می کنند که یک تکه سنگ هستند تا نیروهای حزب الله لبنان گول بخورند و آن ها را هدف قرار ندهند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای جنبش حزب الله لبنان در راستای تحقق خواسته های دبیرکل این جنبش، اقداماتی را در راستای مقابله با کرونا در سطح استان البقاع این کشور انجام دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای دو حمله تروریستی را که روز پنجشنبه در بغداد رخ داد، محکوم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۵    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای انتحاری امروز پنجشنبه در بغداد را که به کشته و مجروح شدن ده ها تن منجر شد، محکوم کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۳    
حوزه/ حزب الله لبنان در بیانیه ای انفجار تروریستی دوگانه بغداد که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر شد را به شدّت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
حزب الله لبنان دربیانیه ای تاکید کرد بیداری و وحدت گروه های عراقی در مقابله با تروریسم و اخراج اشغالگران آمریکایی مسیر دستیابی به امنیت در این کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه امروز در بغداد تأکید کرد: بازگشت انفجارها به عراق مشکوک است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای تروریستی امروز بغداد، که به کشته و زخمی شدن دهها تن انجامید را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- حزب الله لبنان و انصارالله یمن شامگاه پنجشنبه در بیانیه ای دو انفجار تروریستی بغداد در عراق که طی آن چندین کشته و زخمی برجای گذاشت، محکوم کردند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از الجزیره، وزارت خارجه عربستان سعودی هم با انتشار بیانیه ای دو حمله تروریستی که به کشته و زخمی شدن دهها تن در بغداد انجامیده است را محکوم کرد. وزارت خارجه عربستان سعودی در بیانیه خود همچنین با دولت عراق ابراز همبستگی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه انفجارهای تروریستی شهر بغداد را محکوم کرد و آن را مشکوک دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان انفجارهای تروریستی در پایتخت عراق را شدیدا محکوم و آن را مشکوک توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه انفجارهای تروریستی شهر بغداد را محکوم کرد و آن را مشکوک دانست.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بتول عباس موسوی دختر شهید مقاومت و دبیر کل سابق حزب الله لبنان با گرامیداشت یاد و خاطره سرداران مقاومت گفت: شهدای مقاومت با تاسی از رهنمودهای رهبر انقلاب توطئه های دشمنان و عوامل آنان را در منطقه خنثی کردند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۲    
شبح حزب الله لبنان همواره ارتش اسرائیل را دنبال می کند، به طوری که با کوچک ترین تحرکی در مرزهای لبنان، این ارتش دچار ترس و نگرانی می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، ارتش این رژیم برای برگزاری مانور نظامی عظیم در تابستان آینده آماده می شود. به گزارش ایسنا، معاریو امروز، چهارشنبه نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی می خواهد به واسطه این رزمایش بزرگ در تابستان آینده پیامی را به سوریه، حزب الله لبنان و ایران بفرستد ...
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۵    
روز گذشته خبر ترور سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۸    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ایمانی از پایه گذاران مرکز تبلیغات جبهه و جنگ حزب الله لبنان گفت: دفتر مقام معظم رهبری در طول جنگ سوریه حتی یک ثانیه هم تعطیل نشد و همواره پناه تمام رزمندگان اسلام اعم از سوری، ایرانی و لبنانی بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۷    
حمله توپخانه ای رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تکذیب شایعه ترور دبیرکل حزب الله لبنان و حرکت رئیس جمهوری منتخب آمریکا به سوی واشنگتن از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
برترین ها / روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: یک منبع امنیتی لبنانی در گفتگو با نورنیوز شایعه ترور سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله که از دیروز در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده را تکذیب کرد. وی افزود: هدف این شایعات ضربه به آرامش و امنیت لبنان و در راستای عملیات روانی دشمن صهیونیستی است. ...
زرک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۳۳    
شایعه ترور سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان تکذیب شد. به گزارش پایگاه خبری زرک؛ یک منبع امنیتی لبنانی در گفت وگو با نورنیوز، شایعه ترور سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله که از دیروز در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده را، تکذیب کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۸   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: یک منبع امنیتی لبنانی در گفتگو با نورنیوز شایعه ترور سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله که از دیروز در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده را تکذیب کرد. وی افزود: هدف این شایعات ضربه به آرامش و امنیت لبنان و در راستای عملیات روانی دشمن صهیونیستی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در اقدامی که نشان دهنده میزان اضطراب و نگرانی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و رژیم صهیونیستی از سقوط دولت دونالد ترامپ و روی کار آمدن جو بایدن است، طرف هایی که خود را سازمان های پژوهش های بین المللی معرفی می کنند و با رژیم صهیونیستی ارتباط دارند برای به راه انداختن کمپین فشار علیه دموکرات ها جهت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
فارس: سلیم بدوره نماینده لبنان در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد به اتهام زنی های نماینده رژیم صهیونیستی علیه جنبش حزب الله لبنان واکنش نشان داد. به گزارش وبگاه شبکه ان بی ان ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۶    
تصاویری از دیدارهای سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را در ادامه مشاهده می کنید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۰    
در 28 دی ماه سال 93 جهاد عماد مغنیه، فرزند عماد مغنیه از فرماندهان میدانی حزب الله لبنان در بازدید میدانی از منطقه الامل در قنیطریه سوریه به همراه سردار محمد علی الله دادی و چند تن از نیروهای حزب الله مورد حمله بالگردهای رژیم صهیونیستی قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال رسانه ای عراقی وجود نیروهای بسیج مردمی(حشد شعبی) را عاملی برای قوی تر شدن عراق و دفاع از این کشور در برابر تهدیدهای تروریستی و توطئه های دشمنان اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۹    
به گزارش مشرق، کاربر فضای مجازی طی توییتی نوشت: بایکوت رسانه ای ترامپ چیزی حدود 51 میلیارد دلار فقط به توییتر و فیسبوک خسارت زده. حفظ امنیت هزینه دارد و هزینه کردن برای آن نیز عین عقل است اینجا اما برخی برای از بین بردن امنیت است که، هزینه میکنند... ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، با دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن آستان قدس رضوی در لیست تروریستی را محکوم کرد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۲    
شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، با دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تحریم آستان قدس رضوی (ع) را توهین به اسلام دانسته و اعلام کرد این اقدام بیانگر انحطاط فکری و اخلاقی وزارت خارجه و دولت آمریکاست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۱    
حزب الله لبنان در بیانیه های جداگانه اقدام آمریکا علیه آستان قدس رضوی و اقدام اتحادیه اروپا در تحریم وزیر امور خارجه سوریه را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان، با صدور بیانیه ای تحریم آستان قدس رضوی از سوی آمریکا را توهین به اسلام خواند و اقدام اتحادیه اروپا در تحریم فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه را محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۸    
حزب الله لبنان به تحریم های اروپا علیه وزیر خارجه سوریه و اقدامات آمریکا علیه حشدالشعبی واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تحریم های جدید آمریکا علیه ایران را مودد انتقاد قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۱    
حزب الله لبنان بااشاره به تحریم های آمریکا علیه شخصیت های عراقی اعلام کرد: اهداف حمله کور آمریکا علیه بسیج مردمی عراق، نخ نما و شناخته شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، با دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت. به گزارش ایسنا، این شبکه جمعه شب ساعت 10 به وقت تهران برنامه ای را تحت عنوان اللقاء الأخیر ، (آخرین دیدار) پخش کرد که سید حسن نصرالله از آخرین لحظات دیدار با شهید سلیمانی سخن گفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تحریم های اتحادیه اروپا علیه وزیر خارجه سوریه و همچنین اقدامات آمریکا علیه حشد شعبی عراق را محکوم کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان اعلام کرد: قرار دادن آستان قدس رضوی و متولی امور این مکان مقدس در فهرست تروریسم، اقدامی بی سابقه و توهین به اسلام و فراتر از اختلافات سیاسی است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، با دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت. تصویری از آخرین خداحافظی و وداع شهید حاج قاسم سلیمانی با سیدحسن نصرالله تنها یک روز قبل از شهادت...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان – حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن اقدام بروکسل مبنی بر تحریم وزیر خارجه سوریه، از اتخاذ سیاست خصومت آمیز و تنش زا نسبت به سوریه از جانب اتحادیه اروپا، ابراز تاسف کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۶    
شفقنا- حزب الله لبنان امروز(شنبه) بیانیه ای در پی تحریم های اخیر آمریکا علیه ایران، سوریه و حشد شعبی صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، در این بیانیه ضمن محکوم کردن تحریم های اخیر آمده است: قرار دادن آستان قدس رضوی و تولیت آن در فهرست تروریسم ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس نوشت:جنبش حزب الله لبنان تحریم آستان قدس رضوی (ع) را اهانت به اسلام خواند و همچنین اقدام اتحادیه اروپا در تحریم وزیر خارجه سوریه را محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان امروز شنبه با صدور بیانیه هایی جداگانه اقدام آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی (ع) و نیز اقدام اتحادیه اروپا در تحریم وزیر خارجه سوریه را به شدت محکوم کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خلیج فارس: شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت.