یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۳۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر ایران: گروه حزب الله لبنان فروشگاه های زنجیره ای را در لبنان تاسیس کرده که محصولات تولید سوریه، عراق و ایران را با تخفیف به مشتریان دارای کارت های ویژه می فروشند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حزب الله سوپرمارکت هایی راه انداخته که در آن اجناس با قیمت مناسب و پایین در اختیار مردم قرار می گیرند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ در میانه بحران اقتصادی، کاهش شدید قدرت مردم و تورم بالا، حزب الله لبنان سوپرمارکت هایی راه انداخته که در آن اجناس ایرانی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله یک نیروی محلی و محدود در لبنان و جنوب لبنان نیست، بلکه به نیرویی منطقه ای تبدیل شده است؛ لذا روس ها نیاز به همکاری با حزب الله دارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی عرب خدایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به چند جنگ اخیر رخ داده بین حزب الله و رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: همگان می دانند که رژیم درمانده اسرائیل حتی در برابر حزب الله لبنان نیز عاجز بود و این رژیم کودک کش به هیچ وجه توانایی مقابله نظامی با [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۵    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی ماه مبارک رمضان را از ماههای ویژه در نزد خداوند خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا – دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان فضیلت های این ماه را برشمرد و بر رعایت شئونات آن و دستگیری از مستمندان تاکید کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۹    
دبیر کل حزب الله لبنان امشب (چهارشنبه) ساعت 22:30 به وقت تهران به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان سخنرانی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۵    
دبیر کل حزب الله لبنان امشب ساعت 22:30 به وقت تهران سخنرانی می کند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت عامل موساد در پخش زنده یک برنامه درباره حادثه نطنز اعتراف کرد و گفت: خطر در کمین است و از حملاتی که حزب الله لبنان (به تلافی اتفاقات سایت هسته ای نطنز) انجام خواهد داد می ترسیم! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دیوید هیل که یک بار دیگر برای اجرای برنامه های آمریکا به دستور ساکنان جدید کاخ سفید وارد لبنان شده، در سایه مواضع قاطع مقاومت و متحدان آن دست خالی به آمریکا برخواهد گشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵    
مقام های اسراییلی، پیوسته نگران آسیب پذیری رآکتور پژوهشی خود در دیمونا و نیز دیگر سایت ها هستند که بیشترشان در تیررس موشک های ایرانی است که حزب الله لبنان در اختیار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان حزب الله لبنان همانند سال های گذشته کمپینی برای حمایت از اقشار کم درآمد به راه انداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که بازگشت آمریکایی ها به توافق هسته ای به معنای پیروزی برای ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جنبش حزب الله لبنان با اشاره به نقش عامل داخلی و طرح های سیاسی خارجی در عدم تشکیل کابینه این کشور تأکید کرد هر پیروزی ای که ایران به دست آورد، پیروزی برای محور مقاومت است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت: زمانی که ایران موفق به بازگرداندن آمریکا به توافق هسته ای شود، یعنی توانسته پیروزی بزرگی به دست آورد و هرگونه پیروزی برای ایران به منزله پیروزی برای محور مقاومت است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی گفت: هنگامی که ایران موفق به بازگرداندن آمریکا به توافق (برجام) شود به این معناست که پیروزی بزرگی محقق ساخته است و هرگونه پیروزی ایران پیروزی محور (مقاومت) است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت: زمانی که ایران موفق به بازگرداندن آمریکا به توافق هسته ای شود، یعنی توانسته پیروزی بزرگی به دست آورد و هرگونه پیروزی برای ایران به منزله پیروزی برای محور مقاومت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت آمریکایی ها به این باور رسیده اند که اگر به توافق هسته ای بازنگردند شرایط برای آنها پیچیده تر می شود و در نهایت قدرت های دیگر می توانند قوای بیشتری را علیه یکجانبه گرایی واشنگتن فراهم کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۱    
تاکید حزب الله لبنان بر تشکیل سریع دولت، حمایت اردوغان از تمامیت ارضی اوکراین، سرقت با کمک میمون ها در هند و انتقاد از بی بی سی درباره پوشش بیش از حد مرگ فیلیپ، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۵    
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان بر لزوم چاره اندیشی هرچه سریع تر برای وضع مالی این کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – " محمد حمد الکویتی " رئیس امنیت سایبری امارات متحده عربی از همکاری امنیتی اطلاعاتی کشورش با رژیم صهیونیستی علیه حزب الله لبنان پرده برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - برخی رسانه های روسی از جمله روزنامه نزاویسیمایا گازتا از تاسیس دفتر نمایندگی جنبش حزب الله لبنان در مسکو خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار اعلام کرد: حزب الله لبنان به فکر گشایش یک دفتر نمایندگی در مسکو، پایتخت روسیه، است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از گزارش های پیشین مبنی بر همکاری برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی علیه حزب الله لبنان، یک مقام اماراتی اکنون رسما به این امر اذعان کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- محمد حمد الکویتی رئیس امنیت سایبری امارات گفت که ابوظبی و تل آویو در خصوص فعالیت های سایبری حزب الله لبنان تبادل اطلاعات و همکاری دارند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از لبنان دیبایت ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مجید دلدوزی گرافیست انقلابی اهل تبریز شب گذشته 24 اسفندماه بر اثر عارضه مغزی در زادگاهش درگذشت. روح الله رشیدی مسئول دفتر مطالعات جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی در گفتگو با ما با تأیید درگذشت مجید دلدوزی گرافیست انقلابی اهل تبریز، بیان کرد: مجید دلدوزی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان مراسم تشییع پیکر علی احمد صقر جانبازی که به تازگی به درجه رفیع شهادت نائل آمده است، در شهر الهرمل برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی خبر داد که در دیدار هیأت حزب الله با مقامات روسیه، مسکو بر ضرورت ادامه حضور رزمندگان جنبش حزب الله لبنان در خاک سوریه تأکید کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان گفت: مجمع جهانی تقریب نقش سازنده ای در وحدت آفرینی در جهان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۱    
هشدار درباره توطئه امارات در عراق؛ تظاهرات مردمی در بحرین؛ مأرب در آستانه آزادسازی و کودتای نافرجام علیه پادشاه اردن از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان دیدار کرد. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )؛ دبیر کل حزب الله لبنان عصر روز چهارشنبه 11 فروردین 1399 در سخنرانی به مناسبت بزرگداشت شیخ القاضی احمد الزین رئیس هیئت امنای جمعیت علمای مسلمان لبنان به سخنرانی پرداخت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان دیدار کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۵    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی اخیر ضمن تحلیل برخی تحولات منطقه از جمله تحولات یمن و فلسطین اشغالی تاکید کرد که، برخی از ما وارد قدس خواهند شد و در آنجا نماز خواهند خواند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نشانه های روند افول آمریکا را که دبیرکل حزب الله لبنان در سخنان اخیر خود به آن اشاره کرد؛ می توان در تحولات مختلف منطقه و جهان مشاهده کرد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، به نقل از پایگاه خبری النشره لبنان، شیخ نعیم قاسم ، معاون دبیرکل حزب الله لبنان امروز (چهارشنبه) در بیروت، پایتخت لبنان میزبان حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۱    
دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم چهلمین روز درگذشت شیخ احمد الزین رئیس سابق هیئت امنای تجمع علمای مسلمین لبنان گفت: وی تا آخرین لحظه حیاتش از آرمان فلسطین حمایت کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۰    
ایران پرس: سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان عصر روز چهارشنبه در بخشی از سخنرانی خود به مناسبت بزرگداشت شیخ القاضی احمد الزین به ابعاد مختلف جنگ یمن اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دبیر کل حزب الله لبنان در دیدار با دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد که تقریب مذاهب پاسخی آشکار و موثر در مقابله با مبلغان تفرقه، تکفیر و تروریسم فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد، شیخ احمد همواره حامی فلسطین بود. ایشان حامی بزرگ جبهه مقاومت بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه آمریکا رو به افول است گفت: هم پیمانان آمریکا در ارزیابی های خود بازنگری کنند چراکه امروز برای آنان بهتر از فرداست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد که جنگ علیه یمن ارتباطی با اهل سنت یا شیعیان ندارد بلکه برای تحقق اهداف آمریکا در منطقه است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۱    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار با دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی کشورمان تشکیل کابینه لبنان را خواسته فوری حزب الله و شهروندان لبنانی دانست.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۶    
خارگ نیوز: سیدحسن نصرالله: کم یا زیاد بودن تعداد افراد مهم نیست، بلکه کیفیتِ حضور و ایمان و شجاعت افراد مهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه شب در دیدار با حمید شهریاری رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: تقریب بین مذاهب اسلامی نقشه های آمریکا و اسرائیل را ناکام می گذارد که بر تجزیه کشورهای اسلامی و به راه انداختن جنگ های فرقه ای و مذهبی استوار است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت خطاب به آمریکایی ها و حاکمان سعودی گفت: بیشتر از این وقت را تلف نکنند، زیرا یمنی ها مردمی مبارز و مقاوم و هوشیار هستند و هرگز فریب آنها را نمی خورند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۲    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ترحیم شیخ احمد الزین، رئیس هیئت امنای مجمع علمای مسلمین لبنان گفت: مقاومت، تنها امید برای آزادسازی فلسطین است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: "سید حسن نصرالله" دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه چهارشنبه گفت: محور صهیونیست و آمریکا هنوز درصدد تحقق رؤیای نیل تا فرات هستند. به گزارش ایرنا از تارنمای شبکه تلویزیونی "المنار" لبنان، دبیر کل حزب الله لبنان که به مناسبت بزرگداشت شیخ القاضی احمد الزین سخن می گفت ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۵    
دبیرکل حزب الله لبنان گفت، آمریکا دیگر همانند گذشته نیست بلکه در مرحله افول قرار گرفته و اسرائیل نیز همانند اربابش به سوی افول و فروپاشی حرکت می کند و این چیزی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان در بخشی از سخنرانی خود گفت: محور صهیونیستی-آمریکایی همچنان به دنبال تحقق رؤیای از نیل تا فرات است . وی در ادامه سخنرانی خود گفت: هر کسی که انصاف داشته باشد باید در کنار ایران اسلامی بایستد . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ترحیم شیخ احمد الزین، رئیس هیئت امنای مجمع علمای مسلمین لبنان گفت: مقاومت، تنها امید برای آزادسازی فلسطین است.