چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۳۳May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله لبنان»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مقاومت اسلامی لبنان بار دیگر مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان سه شنبه شب از حمله موشکی به تجمع نظامیان صهیونیست در مرز فلسطین اشغالی خبر داد.
جهان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان ضمن ابراز خشم شدید از کشتار روز گذشته در رفح توسط اسرائیل، تلاش کشورهای عربی برای سازش با این رژیم را به سخره گرفت و تأکید کرد که صهیونیستها وحشی هایی هستند که در تجاوزات خود هیچ حد و مرزی ندارند.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مقام های ارشد سه کشور اسپانیا، ایرلند و نروژ اعلام کردند که فلسطین را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت می شناسند، همچنین حزب الله لبنان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی مواضع نظامیان صهیونیست را با پهپاد هدف قرار داد.
کیهان   ۱۰ ساعت پیش    
دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم ختم مادر فقیدش با اشاره به جنایات اشغالگران در رفح گفت: جنایت های اسرائیل باید مایه عبرت ما و کسانی باشد که روی جامعه بین الملل و قوانین بین المللی برای حمایت از لبنان حساب باز کرده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : شبکه المنار تصاویری از عیادت سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان از نهدیه صفی الدین مادر خود که در بیمارستان بستری بود، منتشر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه المنار ویدئویی اختصاصی از عیادت سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان از نهدیه صفی الدین مادر خود که در بیمارستان بستری بود، منتشر کرد. امّ حسن روز شنبه و پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۸۴ سایت دیگر  
ویدئویی از عیادت سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان از مادر خود در بیمارستان منتشر شده است.
فیلمی از حضور سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان بر بالین مادرش که به تازگی درگذشت، منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۹    
سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: جنایت رفح بار دیگر وحشی گری رژیم صهیونیستی را اثبات کرد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری ازمراسم تشییع پیکر مادر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان منتشر شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به شهر رفح که بیش از 45 شهید و زخمی برجای گذاشت، تاکید کرد حکومت وحشی و نازی رژیم صهیونیستی هیچ آینده ای در منطقه ندارد.
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در سخنرانی امروز خود تاکید کرد: کشتار مردم رفح بار دیگر بر توحش و خیانت و غداره بودن رژیم صهیونیستی مهر تایید زد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان عصر امروز (سه شنبه) که به مناسبت درگذشت مادر گرامی خود سخنرانی می کرد، به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه آوارگان فلسطینی اشاره و تاکید کرد که افراد غافل و فاقد موضع در جهان باید با دیدن این جنایات هولناک در رفح از خواب غفلت بیدار شوند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسمی در ضاحیه به مناسبت ختم مادر فقیدش، گفت: من قادر به حضور و تماس تلفنی در مراسم تشییع مادرم و مراسم ختمش نبودم. وظیفه من این بود که در ابتدای صف استقبال از شما باشم، اما به دلیل شرایط امنیتی مجاز به این کار نبودم. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری با حضور در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران، با تسلیت مجدد درگذشت والده سید حسن نصرالله، دفتر یادبود مراسم را امضاء کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم ختم مادر فقیدش با اشاره به جنایات اشغالگران در غزه، گفت: ما در برابر دشمنی هستیم که هیچ ارزش یا اخلاقیاتی را باور ندارد و از نازی ها هم بدتر است.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۷    
سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری مادر مرحومش در حسینه سید الشهداء در بیروت هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب الله لبنان عصر امروز (سه شنبه) که به مناسبت درگذشت مادر گرامی خود سخنرانی می کرد، به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه آوارگان فلسطینی اشاره و تاکید کرد که افراد غافل و فاقد موضع در جهان باید با دیدن این جنایات هولناک در رفح از خواب غفلت بیدار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم ختم مادر فقیدش با اشاره به جنایات اشغالگران در غزه، گفت: ما در برابر دشمنی هستیم که هیچ ارزش یا اخلاقیاتی را باور ندارد و از نازی ها هم بدتر است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از عملیات پهپادی جدید حزب الله لبنان به مواضع صهیونیستها خبر دادند. رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: گزارش های اولیه از انفجاریک پهپاد انتحاری در هاردوف (مزارع اشغالی شبعا) حکایت دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مراسم یادبود والده دبیرکل حزب الله لبنان پیش از ظهر امروز در دفتر مرکزی این حزب در تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرپرست ریاست جمهوری با حضور در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران، ضمن تسلیت مجدد درگذشت والده سید حسن نصرالله، به مقام این بانوی بزرگوار ادای احترام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرپرست ریاست جمهوری با حضور در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران، ضمن تسلیت مجدد درگذشت والده سید حسن نصرالله، به مقام این بانوی بزرگوار ادای احترام کرد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، حزب الله لبنان امروز -سه شنبه- در بیانیه ای اعلام کرد تجمع نظامیان صهیونیست در محوطه پایگاه السماقه، واقع در منطقه اشغالی کفرشوبا را هدف قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم یادبود والده سید حسن نصرالله ، دبیر کل حزب الله لبنان، پیش از ظهر سه شنبه ( 8 خرداد 1403) در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی درگذشت مادر دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۷    
به گزارش مشرق ، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ظهر امروز سه شنبه با حضور در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران، ضمن عرض تسلیت مجدد در پی درگذشت مادر گرامی سید حسن نصرالله و قرائت فاتحه برای تعالی روح ایشان، دفتر یادبود مراسم را نیز امضا کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، از زمان آغاز درگیری ها در مرزهای شمالی اراضی اشغالی فلسطین با لبنان، تعداد زیادی از شهرک های صهیونیست نشین در مرزها تخلیه شده اند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمد مخبر ظهر امروز سه شنبه با حضور در دفتر مرکزی حزب الله لبنان در تهران، با تسلیت مجدد درگذشت مادر سید حسن نصرالله و قرائت فاتحه برای تعالی روح ایشان، دفتر یادبود مراسم را نیز امضاء کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور عالی رهبر جمهوری اسلامی ایران در امور نیروهای مسلح، در پیامی وفات والده دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تجهیز حزب الله لبنان به موشک های ضد زره در مراحل متعدد زمانی، رژیم صهیونیستی را در بن بستی نظامی گرفتار کرده که تل آویو خروج از آن را متصور نیست.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۱    
حزب الله لبنان از فاصله ای نزدیک با موشک های هدایت شونده، پایگاه نظامی اسرائیل رامیا را هدف قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) اعلام کرد از زمان آغاز درگیری ها با نیروهای حزب الله لبنان 930 خانه و ساختمان در شمال فلسطین اشغالی آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری اعلام کردند که حزب الله لبنان از آغاز جنگ غزه تا کنون 3000 هزار موشک به سمت مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حزب الله لبنان امروز سه شنبه یک پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را با موشک هدایت شونده هدف قرار داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دختران سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و شهید سید عباس موسوی دبیرکل فقید این جنبش در بیت رئیس جمهور شهید حضور یافتند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح کشور، درگذشت والده دبیرکل حزب الله لبنان را به او تسلیت گفت.
دختر دبیرکل حزب الله لبنان با خانواده رئیس جمهور شهید کشورمان دیدار کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ زینب نصرالله دختر سید حسن نصرالله و خانم سیده بتول موسوی دختر شهید سید عباس موسوی دبیرکل فقید حزب الله لبنان به همراه 5 نفر از نمایندگان این جنبش، با حضور در بیت رئیس جمهور شهید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی گزارشی از ویرانی های جبهه شمالی سرزمین های اشغالی در نتیجه عملیات پشتیبانی حزب الله لبنان در جنگ غزه را منتشر کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، دختران سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و شهید سید عباس موسوی دبیرکل فقید این جنبش با حضور در بیت رئیس جمهور شهید، پیام تسلیت سید حسن نصرالله را به خانواده شهید آیت الله رئیسی ابلاغ کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان بامداد امروز یک پایگاه صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان صبح امروز پایگاه نظامی رامیا متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله با موشک های هدایت شونده و سلاح توپخانه قرار داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان یزد با صدور پیامی درگذشت والده سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
دختران سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان و شهید سید عباس موسوی دبیر کل فقید این جنبش با حضور در منزل رئیس جمهور شهید، پیام تسلیت سید حسن نصرالله را به خانواده شهید آیت الله رئیسی ابلاغ کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه خود نوشت: به گزارش وب سایت آمریکایی بیزنس اینسایدر، وجود سامانه های دفاع ضدهوایی میان بردی مثل صیاد-2 در زرادخانه حزب الله لبنان و مبهم بودن زرادخانه حزب الله، یکی از نگرانی های بازدارنده ارتش اسرائیل در حمله همه جانبه علیه لبنان است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی در شهرک های الخیام، عیتا الشعب و میس الجبل حمله کردند. این حملات در حالی صورت گرفته که پیش تر حزب الله لبنان اعلام کرده بود که در حمایت از مردم فلسطین در غزه و در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان مواضع تازه تاسیس گردان توپخانه 411 در شرق نهاریا و مکان ...
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
زینب نصرالله دختر سید حسن نصرالله و خانم سیده بتول موسوی دختر شهید سید عباس موسوی دبیرکل فقید حزب الله لبنان به همراه 5 نفر از نمایندگان این جنبش، با حضور در بیت رئیس جمهور شهید، پیام تسلیت سید حسن نصرالله خطاب به خانواده شهید رئیسی را ابلاغ کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان در پیامی درگذشت مادر حجت الاسلام و المسلمین سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تصاویری از هدف قرار دادن پادگان زرعیت ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کرد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما