پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۱۵Oct 2020 22

جدیدترین‌های «پیامبر اسلام»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : دولت فرانسه روز سه شنبه 29 مهرماه دستور تعطیلی موقت یک مسجد را در راستای موج اسلام هراسی جدید در این کشور صادر کرد. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که یک معلم فرانسوی در کلاس خود تصویری موهن از پیامبر اسلام را نشان داد. در همین راستا، مسجد جامع پانتین در حومه پاریس تعطیل شد ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۵    
حجت الاسلام و المسلمین میرقیصری استاد مدرسه علمیه فاطمیه بندرانزلی گفت: استهزاء و تمسخر عاجزانه ترین سلاح دشمن علیه نبی مکرم اسلام (صلوات الله علیه و آله) است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: ما باید در رابطه با مردم و دیگران اخلاق پیامبر اسلام (ص) را داشته باشیم که با مردم مهربان و نرم بود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷    
دان مک کالین می گوید که وقتی برای تهیه گزارش از جنگ خلیج فارس در کردستان عراق بوده، عکسی را ثبت کرده که گمان می برده مجسمه ای از پیامبر اسلام است، اما بعداً می فهمد اشتباه کرده!
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک استاد درس خارج حوزه با اشاره به ویژگی های کتاب محمد (ص) در تورات و انجیل ، گفت: برخلاف نوشته های گذشته، این اثر موارد متنوع و متعددی را ذکر کرده است که برخی انحصار بر انطباق بر پیامبر اسلام (ص) دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دان مک کالین می گوید که وقتی برای تهیه گزارش از جنگ خلیج فارس در کردستان عراق بوده، عکسی را ثبت کرده که گمان می برده مجسمه ای از پیامبر اسلام است، اما بعداً می فهمد اشتباه کرده!
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان تونس در صفحه فیس بوک خود نوشت: توهین به پیامبر اسلام بدترین گناه ممکن است و هرکس این گناه را مرتکب شود باید عواقب آن را بپذیرد.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵    
محمد نامه نیز مستند ترکیبی به مدت 15 دقیقه و تعداد 17 برنامه است که از اول ربیع الاول تا 17 ربیع الاول با پژوهش و اجرای استاد مهدی امین فروغی پخش می شود. ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیومعارف؛ " مدارا" و "صلابت"، هر دو از سیرة پیامبر(ص) و تعالیم قرآن کریم به شمار آمده و در حیات سیاسی و اجتماعی پیامبر اکرم (ص) در گفتار و رفتار ایشان استمرار داشته اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رمان اِلِنا در بستر اشاره به سفر دحیه کلبی سفیر ویژه پیامبر اسلام به روم اتفاق می افتد. دحیه بن خلیفه کلبی، معروف به دحیه کلبی، صحابی پیامبر اکرم(ص) است. وی پیش از جنگ بدر، اسلام آورد و در جنگ احد و نبردهای پس از آن حضور داشت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آقای دارمنن که با شبکه رادیویی اروپ 1 گفتگو می کرد همچنین مدعی شد که برضد ساموئل پاتی، معلم تاریخ یک مدرسه راهنمایی در حومه پاریس به دلیل نشان دادن کاریکاتور های پیامبر اسلام فتوا صادر شده بود. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: تکفیری ها مورد حمایت آمریکا و فرانسه و کشورهای غربی هستند و آمریکا و متحدانش برای حمایت از تکفیری ها در سوریه و یمن و دیگر کشورها وارد عمل شدند ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله محسن حیدری گفت: این یکی از مظلومیت های امام است که هنوز از درک عظمت "صلح حسنی" بی اطلاع هستیم و آن نرمش قهرمانانه و شکوهمندانه را قادر به تحلیل درست نیستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مسابقه #من_عاشق_محمدم همزمان با ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) از سوی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعةالقرآن الکریم برگزار می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم فرانسه در حمایت از آزادی بیان و گرامی داشت یاد معلمی که سر بریده شد، تظاهرات کردند. به گزارش فرارو، روز جمعه ساموئل پاتی پناهنده 18 ساله چچنی، آن معلم را به دلیل نشان دادن کاریکاتور توهین آمیز پیامبر اسلام به شاگردانش سر برید. مهاجم سپس در اثر تیراندازی پلیس کشته شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با پایان فعالیت های رادیو اربعین، از امروز دوشنبه 28 مهر ماه فعالیت شبکه ای جدید با عنوان رادیو وحدت آغاز می شود. مدیر این شبکه تازه تاسیس، وحدت میان شیعیان و اهل تسنن در داخل ایران و نیز اتحاد تمامی مذاهب اسلامی زیر سایه پرچم پیامبر اسلام (ص) را دو محور اصلی شکل گیری این رادیو عنوان کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : روز جمعه بود، 25 مهرماه 99 برابر با 16 اکتبر 2020. کلاس تاریخ تعطیل شد و در کلاس جوی خون جاری. دانش آموزان ترسان و لرزان، سراسیمه بیرون می دوند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: خداوند در قرآن می فرماید نام پیامبر اسلام(ص) در انجیل آمده است، البته ممکن است برخی از مسیحیان و یهودیان این حقیقت را نپذیرند، چون در انجیل هایی که اکنون در جوامع مختلف موجود است به دلیل تحریف هایی که صورت گرفته، نام پیامبر اسلام(ص) دیده نمی شود.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: جلسه هیئت دولت به ریاست حسن روحانی، صبح دیروز برگزار شد، اما گویا رئیس جمهور با توجه به زمان جلسه که در آستانه رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع) است ...
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد درویشی گفت: ظاهر و باطن پیامبر، آراسته به سجایای اخلاقی بود به گونه ای قرآن، ایشان را به عنوان اسوه حسنه معرفی برای همه زمان ها معرفی می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت گروه های جهادی ،خیرین وپایگاههای مقاومت به مناسبت شهادت امام رضا(ع)،امام حسن مجتبی ورحلت پیامبر اسلام بیش از 1500پرس غذای گرم بین نیازمندان وفقرا توزیع شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۳    
به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در خطبه های نماز جمعه آمل ( 25 مهر ماه 1399 ) : کلمه رحلت در شان پیامبر اسلام (ص) نیست . همان شهادت که زیباترین نام برای بزرگان است باید گفت. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور،با توجه به شرایط کرونا و همچنین کینه توزی غرب نسبت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه و آله، ستاد اقامه نماز نسبت به تولید مجموعه سخنرانی های کوتاه نماز با عنوان نماز پیامبر(ص) طی 17 برنامه مجزا به تعداد رکعت های نماز شبانه روزی درباره سیره عبادی پیامبر اسلام ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۲    
پیامبر اسلام (ص) در سال سیزدهم بعثت، به دلیل اذیت و آزار مشرکان مکه به یثرب هجرت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
200 بسته معیشتی به مناسبت ایام ارتحال پیامبر اسلام (ص) در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در منطقه کلاته خیج شاهرود تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اول ربیع الاول مصادف با سالروز هجرت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) از مکه به مدینه و آغاز سال هجری قمری است. در روایات آمده است که این ماه برکات و اعمالی دارد که انجام دادن این اعمال مستحب است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۸    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: پیامبر اسلام (ص) اسوه ای بی بدیل برای جهانیان به ویژه مسلمانان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شیوهٔ رهبری و مدیریت پیامبر اسلام (ص) با حضور نجف لکزایی و مسعود دیانی در آخرین قسمت از فصل جدید برنامه سوره شبکه چهار سیما بازخوانی می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۰    
مفتی اعظم مصر قتل معلمی فرانسوی که اخیراا در کلاس درس، کاریکاتورهای موهن پیامبر اسلام (ص) را نشان داده بود، به شدت محکوم کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۲    
یک معلم فرانسوی که گفته می شود کاریکاتورهای پیامبر اسلام را در کلاس درس به دانش آموزانش نشان داده بود، عصر روز جمعه در خیابانی در شهر کنفلان-سنت-اونورین در 30 کیلومتری شمال غربی پاریس به شکلی فجیع کشته شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام فرانسوی اعلام کرد یک چچنی مسئول قتل و بریدن سر معلمی بوده که کارتون های پیامبر اسلام را به دانش آموزان خود نشان داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مسوول بعثه مقام معظم رهبری در دفتر حج و زیارت استان یزد گفت: شناخت و پیروی از سیره ائمه اطهار (ع) و پیامبر اسلام محمدبن عبدالله (ص)، نسخه نجات بخش بشر از تمامی تهدیدهای فرهنگی و اجتماعی است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مسوول نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش سیستان و بلوچستان گفت: به همت خیران و همکاران ما در این نهاد به مناسبت ایام رحلت پیامبر اسلام و شهادت امام حسن مجتبی و علی بن موسی الرضا افزون بر 1500 پرس غذای گرم میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۸    
گروه بین الملل: پلیس فرانسه با اعلام هویت قاتل معلم فرانسوی گفت نُه نفر در پیوند با سر بریدن این معلم به دلیل نشان دادن کاریکاتورهای پیامبر اسلام (ص)، بازداشت شدند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰    
یک معلم فرانسوی بعد از نشان دادن کاریکاتورهای پیامبر (ص) به شاگردانش توسط یک الجزایری سربریده شد. به گفته سخنگوی پلیس فرانسه این معلم دوره متوسطه قبلا کاریکاتورهایی را از پیامبر اسلام (ص) در کلاس نشان داده بود. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه بین الملل:یک معلم فرانسوی که اخیرا سر کلاس درس کاریکاتورهایی از پیامبر اسلام را نشان داده بود در نزدیکی پاریس سر بریده شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
منبعی در پلیس فرانسه به فرانس پرس گفته است که معلم سر بریده شده اخیرا سر کلاس درس درباره آزادی بیان کاریکاتورهایی از پیامبر اسلام را نشان داده بود. برخی رسانه های فرانسه گزارش داده اند که معلم کشته شده این کاریکاتورها را روز پنج اکتبر (14 مهر) در کلاس درس نشان داده بود ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب گفت: پیروی وتبعیت از قران و اهل بیت پیامبراسلام (ص) باعث سعادت مسلمانان می شود .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۳    
جهادگران گروه جهادی شهید مدافع حرم اینانلو حوزه 1160 بسیج دانش آموزی امام خامنه ای(مدظله)درایام رحلت و شهادت پیامبر اسلام (ص)وائمه اطهار (ع)240 بسته لوازم التحریر را بین دانش آموزان مستعد محلات کرج توزیع کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، با حضور در محل این حادثه آن را حمله تر وریستی اسلام گرایانه توصیف کرد. پلیس فرانسه، روز جمعه گزارش داد یک معلم تاریخ که کاریکاتور توهین آنیز به پیامبر اسلام را در کلاس درس به دانش آموزانش نشان داده بود، توسط مردی در حومه پاریس با چاقو به قتل رسید. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مقامات عراقی از حضور بیش از چهار میلیون و پانصد هزار زائر در مراسم سالروز رحلت جانسوز پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در نجف اشرف خبر دادند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
یک معلم فرانسوی که اخیرا سر کلاس درس کاریکاتور هایی از پیامبر اسلام را نشان داده بود سر بریده شد. فرد مهاجم به این معلم تاریخ به ضرب گلوله پلیس فرانسه کشته شد. این حادثه حدود ساعت 17 به وقت محلی در شهر کوچک کونفلان سنت اونورین در منطقه ایولین در نزدیکی پاریس روی داد ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس روایات تاریخی، پس از انتشار خبر مرگ پیامبر اسلام (ص) مردم جزیره العرب واکنش های مختلفی نشان دادند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:فردی در پاریس پس از آنکه با چاقو گلوی یک نفر را برید، توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ باشگاه خبرنگاران نوشت: ان شاالله با خواندن این دعا در پایان ماه صفر از بلا بدور بوده حاجت روا شوید ابتدا نیت کنید: "سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَّهَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین" ...
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۲:۳۳    
سعید جلیلی: میگویند به رهبر انقلاب اطلاعات درست نداده اند؛ در صدر اسلام نیز همین حرف را درباره پیامبر اسلام میزدند! / بخشی از سلسله کلیپهای بنیان اندیشه سیاسی اسلام در قرآن.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه توییتر منتسب به آیت الله سیدمحمد مهدی میرباقری همزمان با رحلت پیامبر اسلام نوشت: اگر بشر به دنبال پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله حرکت کند ...