یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخبگان»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس سازمان بسیج اساتید کشور از نخبگان و دلسوزان دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و فرهنگی خواست که ابعاد مختلف انتخابات و اهمیت نقش مشارکت حماسی مردم را در این رخداد سیاسی و اجتماعی تبیین کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ گفتگوی خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری با صادق مرادی خواه با محوریت بیان برنامه های علمی و پژوهشی شهرستان صحنه؛ مرادی خواه متولد سال 1362 و دارای مدرک کارشناسی می باشد که از ابتدای سال جاری به عنوان مدیر علمی ...
فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرانک فوردی در مقاله ای در اسپایکد ریویو نوشت: وقتی مفسران سیاسی دربارۀ پیدایش جهانِ پساحقیقت صحبت می کنند، درواقع مرثیه سرای پایانِ دوره ای هستند که حقایق ترویج شده توسط نهاد های دولتی و رسانه ها، به ندرت به چالش کشیده می شدند. نوای این مرثیه چند سالی هست که به گوش می رسد ...
اقتصاد آنلاین / خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
قالیباف امروز گفت: نامزدهای انتخاباتی از تخریب یکدیگر و طرح ادعاهای غیرمنصفانه بپرهیزند زیرا باعث ناامیدی مردم می شود
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با اشاره فعالیت گروهی از نخبگان در خصوص تدوین سند فرهنگی استان، گفت: این مجموعه زیر نظر شورای برنامه ریزی که متولی این کار می باشد، مشغول فعالیت هستند و در کارگروه ها و کمیسیون های تخصصی در حال برنامه ریزی می باشند.
بنیاد ملی نخبگان   ۸ ساعت پیش    
برنامه بازدید مستعدان برتر از شرکت صافات انرژی یزد به همت بنیاد نخبگان استان برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۸ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه از افتتاح و راه اندازی اندیشگاه شاهد، وابسته به خانه نخبگان بسیج استان با همکاری و حمایت معاونت علمی ...
بنیاد ملی نخبگان   ۹ ساعت پیش    
وبینار معرفت افزایی نخبگانی با عنوان آزاداندیشی از منظر دین اسلام به همت بنیاد نخبگان استان همدان برگزار شد.
مسابقه ایده پردازی در حوزة کارهای داوطلبانه ویژه شرکت کنندگان دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۹ ساعت پیش    
وبینار چگونه نتایج پژوهشی را به دارایی فکری تبدیل کنیم؟ با همکاری بنیاد نخبگان استان آذبایجان شرقی برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رادیو گفت وگو فضایی برای چالش و صحبت میان نخبگان فراهم کرده است. به ویژه سال های اخیر و در یک سال قبل این فضا گسترده تر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۰    
انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی و بنیاد نخبگان استان اردبیل کارگاه آموزشی با موضوع تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان را برگزار می کند.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
موضوع مهم دیگر این روز ها بحث انتخابات ریاست جمهوری است که با پایان یافتن ثبت نام نامزد ها وارد مرحله جدی خود شده است. تعداد زیاد نامزد ها از طیف های سیاسی مختلف نشانگر آن است که نخبگان سیاسی کشور با سلیقه های مختلف هم فرآیند انتخاباتی در ایران را پذیرفته اند و هم جایگاه ریاست جمهوری را مؤثر دانسته ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۸    
شفقنا- با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری 1400، بحث اولویت ها و انتظاراتی که از رییس جمهور منتخب وجود دارد بسیار داغ شده است. جامع الاطراف بودن، پرهیز از وعده های پوج و بی پایه، عمل به سیاست های بالادستی در حوزه سیاست خارجی، استفاده از نخبگان علمی و اجرایی و استفاده از نیروی انسانی کارآمد ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شواری اسلامی گفته تعداد زیاد نامزد ها از طیف های سیاسی مختلف نشانگر آن است که نخبگان سیاسی فرآیند انتخاباتی در ایران را پذیرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- یک کارشناس بازاریابی با تاکید براینکه تحقق رونق تولید نیازمند تدوین راهبردهایی متکی بر علم و پژوهش است، پیشنهاد کرد این راهبردها با تکیه بر فکر و تخصص نخبگان مربوطه تدوین شود و با پرهیز از تبلیغات و تشریفات پرهزینه و زائد، نظرات متخصصان مرتبط با تولید را جویا شد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
موضوع مهم دیگر این روز ها بحث انتخابات ریاست جمهوری است که با پایان یافتن ثبت نام نامزد ها وارد مرحله جدی خود شده است. تعداد زیاد نامزد ها از طیف های سیاسی مختلف نشانگر آن است که نخبگان سیاسی کشور با سلیقه های مختلف هم فرآیند انتخاباتی در ایران را پذیرفته اند و هم جایگاه ریاست جمهوری را مؤثر دانسته ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۸    
اگر به دنبال یادگیری نرم افزارهای گرافیکی هستید بدون شک باید خدمات آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان را با دیگر آموزشگاه ها مقایسه کنید.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اورسجی با بیان اینکه قدرت سیاسی متضمن وجود رابطه بین نخبگان سیاسی و افراد تحت نفوذ است، خاطرنشان کرد: اقتدار به همراه اعتماد به نفس ملی یکی از مسائل کلیدی رشد هر کشور به حساب می آید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک روانشناس اجتماعی گفت: اگر تک ستاره های یک تیم در خدمت تیم باشند موفقیت در آن تیم بالا می رود و این امر می تواند الگویی برای یک جامعه باشد؛ زیرا جامعه تعداد اندکی نخبه دارد که می توانند در موفقیت جامعه نقش آفرین باشند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۸    
حوزه/ استاد فقه و اصول با اشاره به اهمیت حمایت و پشتیبانی از طلاب گفت: شناسایی و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر در حوزه باید در اولویت باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رستم قاسمی گفت: اساسا با آزادی بیان و گفتمان درون نظامی موافقم. کسانی که جمهور اسلامی را قبول دارند می توانند منتقد باشند و نگاه متفاوتی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد با بیان این که شرایط سیاسی و اقتصادی عاملی مؤثری در کمرنگ شدن نقش نخبگان برای توسعه همه جانبه شده است، گفت: بر اساس پژوهش های انجام شده، دغدغه های معیشتی به بی تفاوتی اجتماتی در جامعه دامن می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - فرمانده سابق سپاه عاشورا گفت: شهدا تربیت یافته فرهنگ عاشورایی هستند و شهید میر جعفر خراسانی مقدم نیز با رشادت های خود در جبهه های جنگ نشان داد نخبه میدان نبرد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - هر روز که به زمان انتخابات یعنی 28 خرداد نزدیک می شویم نخبگان استان ها به ویژه سیاسیون بیش از پیش به بحث مشکلات اقتصادی مردم می پردازند و از رییس جمهوری آینده می خواهند که رفع این معضل را به عنوان دغدغه اصلی اش لحاظ کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی گفت: مدت زمان اندکی تا انتخابات 1400 باقیمانده و نخبگان در این برهه زمانی با شفاف سازی می توانند مشارکت در این کارزار سیاسی را افزایش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی گفت: مدت زمان اندکی تا انتخابات 1400 باقیمانده و نخبگان در این برهه زمانی با شفاف سازی می توانند مشارکت در این کارزار سیاسی را افزایش دهند.
بقاع نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مینو محرز با اشاره به کمک و یاری رسانی موقوفات درمانی به نظام سلامت کشور، گفت: مردم باید تشویق شوند که در زمینه علمی، وقف کنند؛ این کار در نهایت به بهتر زندگی کردن خودشان ختم می شود. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو: یک داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به عنوان فرزند کوچک این ملت که بیش از نیم قرن عمر خویش را در کنار ملت در راه آزادی و استقلال و حقوق ملت ایران از مبارزه در راه میهن در دوران ستم تا آن هنگام که در خونین شهر در کنار مردم غیور آن در مقابل دشمن بعثی ایستادم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
علاءالدینی، مدیرعامل ساتکاب، ایفای نقش مطلوب شرکت های دانش بنیان و نخبگان واحدهای پژوهشی تحقیقاتی در عرصه صنعت آب و برق را، عامل تحقق بومی سازی و تقویت ساختِ داخل و توسعه صادرات برشمرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی گفت: آنچه پیگیری می کنیم مساله یک تحول در همه مسایل اجرایی کشور است. این تحول یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که باید اتفاق بیفتد و نقش آفرینی عموم مردم در این تحول را نیازمندیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
گروه استان ها- عضو مجمع نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان گفت: مجمع نیروهای انقلاب اسلامی با هدف تداوم حرکت انقلاب و از شخصیت ها و نخبگان حقیقی و حقوقی جریان انقلاب استان اصفهان تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین دوره اعطای کمک هزینه پژوهشی "پروفسور حسن ابراهیم زاده معبود"، با همکاری بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۱    
کارگاه آموزشی نسبت خدا با انسان؛ از نگاه عرفی تا نگاه فلسفی به همت بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱    
مسابقه نسیم بهار با محوریت نهج البلاغه، به همت بنیاد نخبگان استان قم برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱    
سومین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمانشاه برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی با انتشار بیانیه ای برای حضور در انتخابات اعلام کاندیداتوری کرد.
598   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۶۰ سایت دیگر  
خدایا تو شاهدی که هیچگاه دنبال مقام و قدرت طلبی نبوده ام و در این مرحله نیز برخالف میل و مصلحت شخصی و تنها به منظور انجام وظیفه در جهت اجابت توده مردم و جوامع نخبگان و رعایت مصالح اجتماعی و رفع رنج مردم و ایجاد امید پا به عرصه گذارده ام و در این مسیر از تو و اولیاءت استمداد می طلبم تا خدمتگذاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در شرایط فعلی تنها راه خنثی سازی تحریم ها، استفاده از ظرفیت های موجود داخل کشور و بکارگیری ایده ها و نوآوری های نخبگان و متخصصان کشور استٰ؛ از این رو رئیس دولت آینده برای استفاده از این توانمندی ها و برطرف کردن چالش های موجود در این حوزه باید برنامه ای منسجم و کارآمد تنظیم کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۰    
رهبر انقلاب اسلامی عصر سه شنبه در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل های دانشجویی:امروز نخبگان متدین و انقلابی کشور دارای تجربه های فراوان هستند و...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳    
آنچه باعث نگارش این نامه و دعوت از جنابعالی برای شرکت در انتخابات شده، وضعیت نابسامان کشور در حوزه سیاست های داخلی و خارجی است. در حال حاضر معضل بیکاری و تداوم رکود از اساسی ترین مشکلات اقتصادی ایران است و آینده جوانان در پرده ای از ابهام قرار دارد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه آب و تاب به گفتگوی زنده و صمیمانه محمد صالح علا با نخبگان حوزه فرهنگ و هنر اختصاص دارد، این گپ و گفت شامل زندگینامه، دلایل موفقیت نخبگان و دانسته های آن ها در حوزه های تخصصی شان است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۶    
شروط جدید شورای نگهبان برای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری واکنشهای متفاوتی را از نخبگان و رسانه ها انعکاس داده است.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۱    
طبق اعلام مجید صبوحی "مدیر تیم های والیبال باشگاه شهرداری لنگرود" ماموریت وکیلی برای صحت سنجی نفرات تیم نوجوانان گیلان در سال 1401 اینبار نیز در لنگرود و به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود ادامه پیدا خواهد کرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شامحمدی گفت: امام در وصیتنامه خود بر انتخاباتی تاکید کردند که اقشار مختلف مردم، علما، مراجع، نخبگان و دانشگاهیان در آن شرکت کنند که وظیفه ای واجب تلقی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حجت الاسلام محمد حسین موسی پور عضو هیئت عالی و مسول امور استان های شورای وحدت ، با بیان اینکه پویش سراسری حمایت از ابراهیم رئیسی به راه افتاده است، گفت: پویش نخبگانی و مردمی حمایت از کاندیداتوری آیت الله رئیسی در سراسر کشور و با هدایت شورای وحدت در جریان است و در همه استان ها ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کانون ملی اقوام، تشکلهای قومی و جغرافیایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور، ضمن قدرشناسی از مجموعه ی نخبگان و کارگزارانی که در انتخابات پیش رو، برای تصدی مقام ریاست جمهوری ، توانمندی و ظرفیت-های خود را معرض دید و سنجش ملت قرار داده اند، آیت الله رئیسی را فرد شایسته تصدی این مقام می داند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای شهر شیراز با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت های هفته شیراز برای معرفی دقیقتر این شهر، گفت: از مشکلاتی که امروز مدیریت کلان و خرد با آن دست و پنجه نرم می کند، موفق نبودن در جلب مشارکت نخبگان و مردم است.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۵    
کارگاه آموزشی آشنایی با قانون اساسی و جایگاه شورای نگهبان ویژه نخبگان و استعدادهای برترحوزه علمیه برگزار شد