چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۴۸Oct 2020 28

جدیدترین‌های «نخبگان»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
پژوهشگر حوزه فناوری های نوین و نویسنده کتاب رستاخیز علمی در گام دوم انقلاب به تشریح خواستگاه، ریشه ها و علل نگارش کتاب جدید خود پرداخت و گفت: این کتاب در 5 فصل نگاشته شده؛ فصل اول مؤلفه های پیشرفت، فصل دوم فناوری های راهبردی، فصل سوم بررسی صنایع دانش بنیان ...
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
جلیلی در رادیو گفت وگو اظهار کرد: وظیفه حاکمیت است تا شرایط کشور را بگونه ای فراهم آورد تا امکانات در اختیار همگان باشد و در این شرایط نخبگان بتوانند نخبگی خود را بروز دهند.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
با انحطاطی که در همه عرصه های حیات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در واپسین سده دوره گذار پدیدار شد، مهاجرت های جمعی ایرانیان و به ویژه نخبگان به کشورهای همسایه باز شد. مهاجرت ایرانیان با نابسامانی های دوره گذار آغاز نشد اما دست کم در حوزه فرهنگی، اصل بر سازماندهی پایداری بود تا مهاجرت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، شورای تخصصی خانه نخبگان سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با صدور بیانیه ای ، اقدام نابخردانه امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه ، در توهین به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام را محکوم کردند . متن بیانیه بدین شرح است: ...
حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی گفت: اوقاف با توجه به موقوفات آموزشی که در اختیار دارد نسبت به حمایت از علم و نخبگان اقدام خواهد کرد.
حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در بیانیه ای اقدام وقیحانه و بی شرمانه اخیر رئیس جمهور مکار فرانسه، که با شعار آزادی بیان به جنگ ناب ترین و پاکترین اندیشه ها رفته است را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
پنجاه و هشتمین مراسم جایزه نوبل ایرانی، امروز با حضور 51 دانش آموز نخبه کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی از برگزاری سمینار نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام در هفته وحدت به صورت مجازی وبینار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت که از 2 دانش آموز استان در همایش ملی نخبگان جایزه بنیاد البرز معروف به نوبل ایرانی تجلیل شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در حاشیه همایش ملی نخبگان از افتخار آفرینی دانش آموزان مازندرانی در همایش ملی نخبگان جایزه بنیاد البرز خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۸    
حسین کلانتری گفت: نیازمند رویکردهای نو ضد کرونایی هستیم و در این خصوص صدا و سیما، رسانه های گروهی، فضای مجازی و نخبگان نقش اساسی دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از نخبگان بنیاد البرز امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد که در این مراسم 2 نفر از دانش آموزان خوزستان تندیس این مراسم را دریافت کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان بر لزوم شناسایی استعدادهای برتر تأکید و اظهار کرد: تفکر در خانه نخبگان به صورت سیستمی و کلی است و این باعث می شود که نقدها و پیشنهادها تخصصی و بر پایه علم و خرد باشد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۳    
رییس بنیاد نخبگان خوزستان با اشاره به مزایای طرح شهید احمدی زوشن، گفت: کسب مهارت های اجتماعی از فواید طرح شهید احمدی روشن است .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استارتاپ ها در صورت استقرار در مرکز رشد فناوری نخبگان معاونت علمی از 18 خدمت و مزیت مختلف برخوردار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان در بیانیه ای از مجامع حقوقی و قانونی خصوصا وزارت امور خارجه خواست که طبق قوانین بین المللی قاطعانه با هتک حرمت به پیامبر اعظم(ص) برخورد کنند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۳    
جلسه توجیهی برنامه ملی شهاب متوسطه با حضور رییس بنیاد نخبگان استان فارس به صورت مجازی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تخصصی و پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به نقش نخبگان و صاحبان اندیشه در گسترش نشاط علمی در جامعه گفت: دانشگاهیان صاحبان اندیشه هستند و باید در فراهم سازی فضای نوآوری و نشاط همت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۵    
رییس سازمان ا قاف و امور خیریه کشور گفت: باید بدنبال تولید علم باشیم و معضلات سر راه پیشرفت علم را حل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: آمریکا یی ها و نخبگان صهیونیست به این نتیجه رسیده اند که با ابرقدرتی آمریکا دیگر نمی توانند به اهداف خود در جهان دست یابند. آنها از ابرقدرتی آمریکا گذشته اند و این نقطه عطفی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: یادگیری تکنیک های زبان بدن باعث می شود که افراد در ارتباطات غیرکلامی توانمند شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۳    
باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان وبینار ملی قدرت اراده را در راستای اجرای دوشنبه های وبیناری برگزار کرد.
ترامپ یا بایدن کدام یک برای ایران بهتر است؟ این پرسشی است که این روزها ذهن افکار عمومی و حتی نخبگان سیاسی ایران را به شدت به خود مشغول کرده است، اما برای کشف و سپس حل این معمای مهم و راهبردی باید روشی دقیق و واقع بینانه را در پیش گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بیمه تجارت نو، از نهایی شدن قرارداد ارائه انواع پوشش بیمه ای این شرکت با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد. نیما نوراللهی با بیان اینکه درحال حاضر بیمه تجارت نو با 12 دانشگاه مهم سراسر کشور عقد قرارداد بیمه ای دارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
محمدناصر احدی در تابستان1344، داریوش همایون که به واسطه مقالاتی که در روزنامه ها نوشته بود، اسم و رسمی به هم زده بود، با اسدالله علم و امیرعباس هویدا ملاقات کرد و در این دیدار موضوع راه اندازی روزنامه جدیدی را که صبح ها منتشر شود، مطرح کرد ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نخبگان جهان خواست، به حاکمان و دولتمردان فرانسه توصیه کنند دست از بازی خطرناک توهین به پیامبر اسلام(ص) بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نخبگان جهان خواست، به حاکمان و دولتمردان فرانسه توصیه کنند دست از بازی خطرناک توهین به پیامبر اسلام(ص) بردارند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مارک لئونارد در پراجکت سیندیکیت نوشت: در سال های اخیر، درک نخبگان عرب از تهدید تغییر کرده است. اگر دشمن اصلی آنها در دهه های 1960 و 1970 اسرائیل بود، امروز این دشمن ایران و پس از آن ترکیه است ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۰    
به گزارش عصر همدان ، کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی، با تأکید بر اینکه باید همه ما به سمت تعالی و رشد کشور پیش برویم ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی مدیران در مورد انتخابات آمریکا بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است: مردم آمریکا و و نخبگان سیاسی جهان به خوبی دریافته اند که رژیم حاکم بر کشور پهناور ایالات متحده، ده ها سال است نقشی مخرب در جغرافیای بین المللی ایفا می کند ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۳    
وبینار آموزشی حرکات اصلاحی (برنامه های ورزشی) به همت بنیاد نخبگان استان همدان و دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی شناخت دره سیلیکون به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وبینار آشنایی با روش های تأمین مالی نوآورانه و نهادهای سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶    
برای بهره مندی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از ظرفیت های موجود در جامعة المصطفی، جلسه هماهنگی در محل ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن تشکر از دولت در خصوص ترمیم حقوق بازنشستگان که البته با تاخیر فراوان صورت گرفت، افزود: از وزارت آموزش و پرورش مطالبه جدی داریم که لایحه نظام رتبه بندی را هرچه سریع تر به مجلس ارائه دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مبحث پرونده دومین شماره از دوره دوم ماهنامه کتابخوان ویژه شهریور و مهر 1399 که با هدف شفاف سازی فعالیت ها، اطلاع رسانی مناسب و دسترسی عموم مردم، نخبگان و مخاطبان به اخبار و برنامه های کتابخانه های عمومی کشور تهیه و منتشر می شود، گزیده ای از اقدامات در هفته دفاع مقدس امسال است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
امریه سربازی نخبگان و فعالان فناور، یکی از امتیازات ویژه ای است که با مساعدت رهبر انقلاب، به شرکت های دانش بنیان اعطاء شده است. کارمندان کلیدی این شرکت ها می توانند طول مدت خدمت خود را به جای پادگان در یک شرکت دانش بنیان سپری کنند ...
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳    
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در نظر دارد با همکاری این بنیاد، بازدید مجازی از مجتمع معدنی سرب و روی باما را برگزار نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۰    
حوزه/ کارشناسان فرهنگی و مسئولان گروه های جهادی با اشاره به این که اقناع افکار عمومی، لازمه مقابله مؤثر با شیوع ویروس کرونا است، گفتند: مسئولان، نخبگان و رسانه ها در شرایط کنونی باید به اقناع سازی مردم اهتمام داشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: محصولات رصدخانه شهری اصفهان به ذی نفعان و مخاطبان در سطوح مختلف از جمله نخبگان و موثران شهری، مراکز علمی داخلی و خارجی، مسئولان حکومتی، رسانه ها و مردم ارائه می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به عنوان محقق و پژوهشگر برتر جشنواره بین المللی علمی خیام معرفی شد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: تنها چند روز تا یکی از پرهیاهوترین انتخابات جهان باقی مانده است. انتخاباتی که پیش بینی می شود میزان مشارکت بالایی را نسبت به دوره های گذشته به ثبت برساند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۷    
معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نشست هماهنگی و هم اندیشی مسئولان باشگاه پژوهشگران جوان و جشنواره شهید آیت الله مدرس خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اولاً حرف من که حسن الخطاب معادلات نیست من نظر خودم را می گویم دوما همچنان هم معتقدم همانگونه که خود دکتر تاجگردون گفتند خیلی ها هستند که توان نماینده شدن را دارند نه فقط خانواده تاجگردون و قطعاً اگر فرد توانمدتری پیدا شود که مورد تأیید جمع نخبگان قرار گیرد مورد اقبال خواهد بود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: بحث فرار مغزها در کشورمان سال هاست که مطرح است و انگار برخی از مسئولان خودشان را به خواب زده اند تا با این واقعیت روبه رو نشوند. به تازگی هم در این باره خبری منتشر شد که بازتاب زیادی داشت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۱    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز عنوان دستاورد برتر در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، رتبه نخست مسابقات روبوکاپ آسیا و اقیانوسیه و عنوان های برتر در جشنواره فرهیختگان را ازجمله افتخارات این باشگاه دانست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مناظره های انتخاباتی ترامپ و بایدن، ناظران را با این پرسش مهم روبه رو کرد که آیا پوپولیسم واقعی در امریکاست؟! با آنکه در صد سال گذشته جنبش های پوپولیستی را بیشتر در امریکای لاتین جست و جو می کردند، اما در چند دهه اخیر تبلیغات انتخاباتی در کشور های پرچمدار دموکراسی و لیبرالیسم ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۰    
به گزارش عصر همدان، عده ای از تحلیل گران سیاسی اصلاح طلب تقاضای استعفای از جانب رییس جمهور را مطرح کردند و هرچند همانگونه که داماد رئیس دولت اعتراف کرده اینها تا لحظه آخر در قدرت خواهند بود و اصولا” قصدشان بحران آفرینی بود تا استعفای واقعی. ...