چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۵۵Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه ایران»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: این روزها فصل بودجه است و تمام دستگاه ها و سازمان ها برای گرفتن سهم بیشتر از بودجه 1401 در حال تلاش هستند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران گزارش داد: ایران برای افغانستان فقط یک همسایه، یک قدرت منطقه ای و یک کشور در عرصه بین المللی نیست بلکه دوست و برادر است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: هیچ آموزشی، جای آموزش حضوری را نمی گیرد. این حرف بسیاری از معلمان در همان روزهای ابتدای آموزش مجازی بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورد: تمام واکسن هایی که مجوز استفاده دارند از نظر میزان کاهش مرگ ومیر تفاوت چندانی باهم ندارند و تأثیرات مثبت تمامی این واکسن ها ثابت شده، چرا که بیشترین کاری که همه واکسن های موجود در دنیا انجام می دهند کاهش مرگ ومیر است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: حضور نظامیان امریکایی و نیروهای متحد آنها در افغانستان و خروج مفتضحانه و فاجعه بارشان از این کشور آنچه برجای گذاشته است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه ایران آمده است: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه ریزی برای اتصال روستاهای باقی مانده طبق برنامه ششم توسعه به شبکه پرسرعت اینترنت تا پایان سال خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه ایران آمده است: با اوج گرفتن بیماری کرونا، دورکاری در بسیاری از ادارات و شرکت ها مرسوم شد تا با اجرای همزمان رعایت پروتکل های بهداشتی، بیماری سریع تر ریشه کن شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: برای پالایش حدود یک میلیون و 500 تا یک میلیون و 600 هزار بشکه در روز (نفت خام و میعانات گازی) با هشت سرمایه گذار توانمند در این حوزه قراردادهایی امضا شده است تا در سه یا چهار سال آینده ظرفیت پالایش کشور 1.5 برابر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: آمارهای تخصیص تسهیلات به بخش تولید درماه های اخیر نیز نشان می دهد که ابزار و امکانات تولیدکنندگان برای بازگشت به چرخه تولید یا افزایش تولید درحال فراهم شدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: انتشار آلاینده های هوا ناشی از فعالیت های شهری و صنعتی تقریباً جزو لاینفک زندگی مدرن است. اما خوشبختانه اتمسفر موجود در کره زمین کم و بیش باعث حذف آلاینده ها می شود مگر اینکه مقدار تولید آلاینده ها از توان تهویه و تصفیه طبیعی اتمسفر خارج باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: بیش از70 درصد از جمعیت هدف در کشور نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و تعداد افرادی که هر دو دوز واکسن را تزریق کرده اند به بیش از 29 میلیون نفر رسیده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : با تزریق 80 میلیون و 406هزار و 788 دوز واکسن بعد از گذشت بیش از دو ماه از واردات گسترده واکسن به کشور، پوشش واکسیناسیون در دوز اول (با تزریق 50 میلیون و 843 هزار و 578 نفر) به 76 درصد و در دوز دوم (با تزریق 29 میلیون و 503 هزار و 783 نفر) به 40 درصد رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: کرونا سبک جدیدی از زندگی را به ما تحمیل کرده است. خیلی ها مجبور شده اند ورزش را کنار بگذارند و بعضی هم از ترس ابتلا سعی کرده اند به هر قیمتی دقایقی در روز تکانی به اندام خود بدهند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه ایران ورزشی می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه ایران می خوانیم: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعتقاد دارد راه اندازی شبکه ملی اطلاعات بدون همکاری با بخش خصوصی امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علی رسولیان در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: برای کاهش بوروکراسی ها، وزرات صمت به دنبال پیاده سازی طرح حکمرانی هوشمند است، در این طرح یکپارچه، تمام سامانه ها در یک سامانه خواهد آمد تا سرمایه گذار با سرعت بیشتری بتواند فرایندهای اخذ مجوز را دنبال کند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران: قاتل تاجر ایرانی در گرجستان که در طول 10 سال زندان منکر قتل بود پس از استرداد به ایران سرانجام به جنایت اعتراف کرد. 23 اسفند سال 90 جسد مرد جوانی که یکی از ایرانیان صاحب منصب در گرجستان بود داخل دفتر کارش کشف شد ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران: دختر جوان که با ریختن ماده مخدر داخل سیگار و با همدستی دو پسر موتورسوار از طعمه هایش سرقت می کرد دستگیر شد. چندی قبل مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گوشی تلفن همراهش خبر داد ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : تزریق واکسن و رعایت شیوه نامه ها جدا از هر سلیقه و دیدگاه امروزه یک مسئولیت اجتماعی برای سلامت آحاد مردم جامعه به شمار می رود و یافته های علمی نشان می دهد بی توجهی به هر کدام از آنها می تواند ما را از ایمنی جمعی حداکثری دور کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: سیره علمی امام صادق(ع) باعث شد تا مبانی اصیل اسلام به شکلی عقلانی و منطقی در جامعه گسترش پیدا کند و تأکیداتی که ایشان بر حفظ سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) داشتند، باعث رشد و گسترش مبانی اصیل اسلام ناب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشت نوشت: بعثت رسول اکرم(ص)، رَحمَة لِلعَالَمین ، تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه سرآغاز فصلی جدید در دفتر زندگی انسان ها و مژده رسان شروع طلوعی جدید در عمر بشریت است؛ طلوعی پرشکوه، معرفت بخش و بیدارگر.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: امروز مدارس کمتر از 300 دانش آموز فعالیت خود را به صورت حضوری آغاز خواهند کرد تا بعد از سه ترم آموزش مجازی دانش آموزان به صورت تدریجی به کلاس های درس برگردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: یکی از برنامه های رئیس دولت سیزدهم، توسعه دولت الکترونیک در بستر شبکه ملی اطلاعات است. از این رو در تمامی احکام وزرا، بندی به اهمیت توسعه دولت الکترونیک اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۵:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: ربیع الاول، ماه زیبایی ها و تجلی رحمت الهی بر هستی و طلوع آفتاب حقیقت است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
روزنامه ایران: مرد جوانی که مدعی بود 26 قتل مرتکب شده پس از تحقیقات و گزارش پزشکی قانونی مشخص شد تحت تأثیر مواد مخدر چنین ادعایی را مطرح کرده است. چندی پیش مأموران گشت پلیس در فلکه دوم صادقیه، حین گشتزنی به مرد جوانی که ظاهر نامناسبی داشت و به نظر می رسید که به مواد مخدر اعتیاد دارد ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران: مرجان همایونی زن میانسالی که در دفاع از دخترش، همسر او را به قتل رسانده و به پرداخت دیه محکوم شده بود با تلاش واحد یاران صلح دادسرای امور جنایی موفق به تهیه پیش پرداخت دیه شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران ورزشی: از همین شروع لیگ تکلیف مان را با هم روشن کنیم؛ آیا تصمیم گرفته اند یک تیم خاص قهرمان بشود؟ آیا تصمیم گرفته اند امسال برای بار ششم پرسپولیس قهرمان شود؟ آیا تصمیم گرفته اند پرسپولیس نباید قهرمان شود؟ آیا تصمیم گرفته اند در حق سپاهان و تراکتور و تیم های شهرستانی ظلم کنند؟ آیا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه ایران می خوانیم: گاهی شاهد مشکلاتی هستیم که فکر می کنیم شاید کار خاصی برای آنها از دست ما برنمی آید. همین هم باعث می شود از کنارشان بگذریم و به آنها توجهی نکنیم اما گاهی کارهای به ظاهر کوچک می تواند تغییرات بزرگی در زندگی آدم ها ایجاد کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: این روزها بحث اکثر محافل حول محور صحت و سقم اخباری است که در شبکه های اجتماعی و حتی رسانه ها منتشر می شود. اخباری که تشخیص درستی شان بسیار اهمیت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: شما جزو کدام دسته هستید؟ آن 50 میلیون نفری که واکسن زده اند؟ یا نه در گروه آن 20 میلیون نفری قرار می گیرید که به هر دلیلی همچنان برای واکسن زدن یا نزدن مرددند؟!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعتقاد دارد دلیل اصلی کاهش کیفیت و اختلال در اینترنت به دلیل عدم سرمایه گذاری در شبکه ارتباطات در سال های گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت و گویی آورد: ما با نوعی قطب بندی در اعتماد اجتماعی مواجهیم. حتی در مباحث کلان تر سرمایه اجتماعی ما شاهد این دو پارگی هستیم. یعنی هر چه زمان گذشته به نوعی میانه طیف تحلیل رفته است و افراد قطبی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: واکسیناسیون سراسری نقطه آغازی بود که جامعه را از آن نگرانی و ترس اجتماعی که بر اثر کرونا به وجود آمده بود، خارج کرد و نوید زندگی دوباره ای در جامعه داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۴    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه ایران ورزشی می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: براساس گزارش های سازمان بهزیستی، افسردگی، اضطراب و استرس در کشور پس از شیوع کرونا به میزان 16 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: فصل جدید بازار سرمایه با ریاست مجید عشقی آغاز شده است اما اتمسفر حاکم بر بورس و سهامداران همان خزانی است که از تابستان سال 99 تا به امروز برگ ریزانی در پرتفوی سهامداران به وجود آورده.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۰    
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: تاریخ، آینه ای تمام نما برای نشان دادن زوایای مختلف برای جوامع انسانی است که انسان های اعصار بعد بتوانند از آن درس های عملی برای نیل به مدنیت همه جانبه را فرا بگیرند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا محمدمهدی اسماعیلی روز سه شنبه در مراسم معارفه رسمی مدیرعامل جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران تعلق به مجموعه نظام دارد و ما هیچ خبرگزاری را رقیب نمی دانیم. ما هیچ توقعی نداریم که موضع ایرنا موضع دولت باشد و برای یک جریان کار کند. ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۳   + ۴۸ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: ساعت 4 بامداد یکشنبه 25 مهر مرد جوانی هراسان با اورژانس تماس گرفت و در حالی که درخواست کمک می کرد گفت: فکر می کنم دوستم حمید شیشه کشیده چون دچار توهم شده و حالش خیلی بد است او تمام خانه مرا به هم ریخته است. ...
اسماعیلی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: در خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران ورود به جناح بندی های مختلف ممنوع است، نباید این رسانه به عنوان بازوی یک جناح مطرح شود، خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه ایران به مجموعه نظام تعلق دارد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :حال دریاچه زریوار به عنوان نگین زیست محیطی غرب کشور این روزها خوب نیست، امسال با کاهش بارش ها حدود 500 هکتار از اراضی تالاب خشک شده، اما آنچه بیشتر باید نگرانش بود، ادامه ساخت و سازها در اطراف تالاب و الگوی نادرست کشاورزی اطراف آن و ورود فاضلاب به این دریاچه است. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :جاده های شمال همچنان شلوغ است. تابستان تمام شده اما خیلی ها هنوز از تفریح دل نمی کنند مثل منصور که می گوید: راستش را بخواهید به فرزند 6 ساله ام قول داده بودم که زرد شدن درختان پاییزی در جنگل را نشانش بدهم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورد: شکاف دیجیتال، یک مشکل جهانی است اما دراین میان، برخی گروه ها کمتر به اینترنت دسترسی دارند و آنها را می توان بر اساس جغرافیا، جنسیت، نژاد یا هر سه مورد تعریف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: مسیر ترانزیتی جدید تحولی در ارتباط ایران با ارمنستان و اروپا در مسیر شمال-جنوب خواهد بود. این محور اقتصادی و قابل رقابت با سایر کریدورهای موازی در مسیر شمال-جنوب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: نزدیک به یک ماه از بازگشایی مجازی و ترکیبی مدارس می گذرد. براساس ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش، اولویت بازگشایی ها با مدارس روستایی و عشایری، دانش آموزان پایه اول ابتدایی و کلاس های عملی دانش آموزان فنی و مهارتی بود.