یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۰۹Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه ایران»

ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: حداقل تا یک دهه آینده، اولویت کشور، اقتصاد است. تحریم های ظالمانه، شیوع ویروس کرونا، ابرمشکلات در حوزه های آب، برق، گاز، کسری بودجه و... از دلایلی است که باعث می شود نقش اقتصاد برای آینده ایران بسیار پررنگ تر شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: یک جامعه منسجم و مقتدر در برابر بحران های ناشی از تهدیدات بیرونی به سرعت بسیج شده و خود را سامان می دهد. اگر فرآیند این سامان یابی بخوبی انجام نشود، یا تهدیدات طبیعی و انسانی بزرگ تر است یا اینکه فرآیند مقابله با تهدیدات دچار اختلال است.
خوزستان، بستر نارضایتی های مردمی ناشی از کم آبی شده است و همین باعث شده بار دیگر توجه مردم و نظام حکمرانی کشور در همه سطوح به مسأله کم آبی جلب شود.
در حالی که این روزها گروهی از سالمندان برای رسیدن زمان تزریق واکسن کرونا و دریافت پیامک بی صبرانه منتظر و نگرانند که از واکسیناسیون جا بمانند، گروه دیگری اما با وجود ارسال پیامک و دعوت تزریق واکسن به مراکز اعلام شده مراجعه نمی کنند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرتضی طلایی در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: سید ابراهیم رئیسی ظرفیت هایی دارد که برای حل مشکلات کشور می توان به آنها امیدوار بود.
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۷۱ سایت دیگر  
علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت، در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: واقعیت این است که خوزستان دارای کلکسیونی از مسائل و چالش های تاریخی و مزمن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: روز پنجشنبه نخستین محموله نفتی ایران از شرق تنگه هرمز به بازار جهانی نفت ارسال شد. این اولین باری است که ایران محموله ای نفتی را از پایانه ای غیر از پایانه خارک به بازار می فرستد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: در کشور ما هنگامی که مناسبتی فرا می رسد برخی گمان می کنند که باید آن را به بهترین شکل انجام دهند و متأسفانه به عوارض و پیامدهای آن توجهی نمی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: مشکل اصلی درکشور اولویت نداشتن اقتصاد است؛ دربسیاری از کشورها، سیاست درخدمت اقتصاد است، اما درایران همواره اقتصاد تحت تأثیر سیاست بوده و به عنوان اولویت به رسمیت شناخته نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۱    
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: دعا و نیایش بخشی جدایی ناپذیر از حیات معنوی فرد مؤمن است و نقشی حیاتی در رشد شخصیت روحانی او دارد. نیایش صرفاً خواهش و تمنای انسان از خدا نیست؛ بلکه در حقیقت روایتگر رابطه انسان و خدا و نیز شناختی است که ادیان از خدا به دست می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: افزایش آمار ابتلا و عبور فوتی های پایتخت از مرز عدد 100 در یک شبانه روز، باعث شد تا دو استان تهران و البرز بمدت شش روز تعطیل شوند. دیروزهم بعد از 47 روز، رکورد مرگ و میر بیماران کرونایی شکست و 213 نفر راهی آرامستان ها شدند.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۹    
محمد آفریده در روزنامه ایران نوشت : اوایل دهه هفتاد بود که داشتم برنامه تلویزیونی فیلم کوتاه به نام سینمای دیگر را برای شبکه دو سیما می ساختم که به فکرم رسید میان برنامه های کوتاهی، در کنار نمایش فیلم های کوتاه روز جهان تولید کنم و به سینما ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ابراهیم گلستان، داستان نویس و روزنامه نگار در روزنامه ایران نوشت: من از آقای فرهادی تنها یک فیلم دیده ام که همان برایم این کفایت را آورد که او تواناست. نه به زور و شلوغ بلکه قریحه و دقت در به کار بردن آن قریحه. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه ایران ورزشی می پردازیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اوضاع کرونا روز به روز در استان های مختلف بویژه تهران وخیم تر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: نوع دلتای ویروس کرونا گسترش قابل توجهی پیدا کرده و هرکدام از ما از جانب اقوام یا دوستان و همکاران مان، هر روز خبر جدیدی در خصوص ابتلا و در مواردی درگذشت عزیزان دریافت می کنیم که ناشی از این ابتلای خانمانسوز بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به تازگی شرکت شاپرک با همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با ارسال نامه ای به شرکت های پرداخت یار (فین تک) از آنها خواست تا از مردادماه به کسب و کارهای مجازی که دارای اینماد نیستند، درگاه پرداخت اختصاص ندهند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حسین مرعشی در گفت وگو با روزنامه ایران بیان داشت: ایجاد هماهنگی و تعادل بخشی میان امکانات و واقعیات کشور با توقعات و انتظارات مردم از دولت آینده، یکی از مهم ترین برنامه های رئیس جمهوری آینده خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله غلامرضا مصباحی مقدم در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: یکدستی حاکمیت طبعاً بر رویکرد هر سه قوه نسبت به هم و همکاری شان با یکدیگر اثر مثبتی دارد. این رویکرد همکارانه، چالش ها را کاهش می دهد و سبب می شود کشور راحت تر اداره شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۸    
شهاب جعفرنژاد با انتشار طرحی در روزنامه ایران ورزشی، به درگذشت مفسر فوتبال و منتقد محبوب سینما زنده یاد حمیدرضا صدر پرداخت. 6060
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : تصمیم گیری برای مدیریت و حل بحران آب در خوزستان بر مبنای طرح جامعی که تدوین آن تا هفته آینده نهایی می شود، در جلسه سران سه قوه انجام خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
کرونا سبک زندگی همه ما را تغییر داده است. حالا مشاغلی رونق گرفته که شاید پیش از کرونا خوابش را هم نمی دیدیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: همکاری ها برای کاهش پخش ویروس در جامعه بشدت کاهش پیدا کرده است. این قضیه عین دومینو است، فکر نکنیم واکسیناسیون راهی برای از بین بردن ویروس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۸    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی نوشت:
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
البته اوایل این جوری نبود ولی بعداً به محض اینکه رئیس جمهوری مستقر می شد اولین وظیفه خودش را این می دانست که کارهای رئیس جمهوری قبلی را محکوم کند که قبلی ها نتوانسته اند و خطا کرده اند. حتی بعضی ها متأسفانه از واژه هایی مثل خیانت استفاده می کنند که من اصلاً این تحلیل ها را قبول ندارم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: در چند ماه اخیر همگام با تغییرات رخ داده در شرایط بین المللی و اصلاح انتظارات فعالان اقتصادی، نشانه های خوبی از کاهش انتظارات تورمی و به تبع آن کاهش سیالیت پول نمایان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: مهم ترین مشکل بازار مسکن در حال حاضر انباشت تقاضا است. حداقل 5 میلیون نفر متقاضی مسکن داریم که دولت باید ساخت این تعداد مسکن را با اقدامات حمایتی انجام دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: بعد از سال ها معطلی کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه تصویب شد تا کور سوی امیدی برای کوتاه کردن دست دلالان از بازارهای سرمایه ای باشد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :اتفاق تازه ای نیست که بعد از هر بحران در استان سیستان و بلوچستان عده ای دوربین به دست و در لباس کار خیر راهی این دیار می شوند تا از نظر خودشان صدای مردم این منطقه باشند و کمکی برای رفع مشکلات. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
هفته گذشته دولت دوازدهم، بیست و دومین و آخرین گزارش سه ماهه در خصوص نحوه اجرای برجام را به مجلس شورای اسلامی ارائه داد که مشتمل بر دستاوردهای ایران از برجام در فاصله دوساله اجرای آن تا خروج دولت ترامپ از این توافق و همچنین سایر اقدامات و تلاش های دولت و وزارت امور خارجه در مقابله با هرگونه نقض ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیتا کیامهر در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: در حوزه امنیت سایبری برای بخش خصوصی هم امکان مشاوره، پیاده سازی و ممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان ها از طریق ارزیابی، اعتباربخشی و اعطای پروانه حوزه های خدمات و محصولات امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: اقتصاد ایران با مشکلات بی شماری دست و پنجه نرم می کند که آثار آن را در مسائل اجتماعی نیز می توان دید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: با شیوع کرونا از زمستان سال 1398، نخستین آثار این همه گیری در بازار کار کشور ازبهارسال گذشته، نمایان شد و درفصول بعد این آثار عمق بیشتری پیدا کرد. به گونه ای که تعداد شاغلان کشور دربهار 99 نسبت به بهار 98 نزدیک به 1.5 میلیون نفر کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۶:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خیز پنجم کرونا با سویه دلتای هندی در حال اوج گیری در تمام مناطق کشور است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
امیر حاج رضایی، کارشناس فوتبال، در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: حدود 16 - 15 سال پیش ماهنامه فیلم را می خواندم و آشنایی من با دکتر حمیدرضا صدر از طریق قلم ایشان در صفحه سایه خیال بود. تا حدی دایره واژگان ایشان گسترده و اطلاعات شان زیاد بود که من حتی علاقه مند به دیدن حضوری و حتی تصویر ایشان شدم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: به جای توصیه به دولت آینده برای اینکه مهار تورم باید مقدم تر باشد یا رشد اقتصادی و راه های مدیریت نقدینگی و کنترل رشد آن چه باشد، بهتر است به سرمنشأ تمام مشکلاتی پرداخت که امروزه اقتصاد ایران با آن دست به گریبان است.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرونا در سیستان و بلوچستان فروکش نکرده و همچنان آمار روزانه مبتلایان چهار رقمی است، اما دامنه مشکلات و بحران در این استان محروم به همین جا ختم نمی شود، این بار نفوذ گردوغبار گسترده به شهر زاهدان و دمای بالای هوا نفس کشیدن را برای مردم این شهر سخت کرده است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
راز قتل مرد جوانی که جسدش در عکس سلفی یک زوج جوان پیدا شد، با شناسایی هویت وی و اعترافات منشی شرکتش فاش شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
چند روزی است تزریق واکسن کرونا به گروه های پرخطر و در معرض ابتلای شدید به ویروس کرونا و به طور کلی سالخوردگان دوباره از سر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: تداوم تأمین برق مطمئن و پایدار در کنار اهمیت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای دسترسی همگانی به برق، یک ضرورت اساسی برای خدمت رسانی در صنعت برق است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: روزنامه ایران چهارشنبه 23 تیر در گفت وگو با وهاب حقیقت مدیر گروه سامانه های بازگشت پذیر پژوهشگاه فضایی ایران نوشت: عملیات پروازی بالن مخابراتی بام 50 در سایت کاوش پژوهشگاه فضایی ایران انجام شد. بالن های ارتباطی یا مخابراتی چگونه بالن هایی هستند و چه کاربردهایی دارند؟ ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ناطقان : علاء میرمحمدصادقی از فعالان اقتصادی،عضو اتاق بازرگانی و عضو حزب موتلفه در یادداشتی در روزنامه ایران با اشاره به خواسته های بخش خصوصی از دولت سیزدهم نوشت ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ حسن غفوری فرد در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: اولویت اصلی سید ابراهیم رئیسی در دولت سیزدهم باید محقق کردن حکمرانی مطلوب باشد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران از قبل هم شلوغ تر شده است. همه جا باز است، همه محدودیت ها روی کاغذ مانده اند و محدودیتی را از سوی صاحبان مشاغل و اصناف و مردم در عمل به پروتکل های بهداشتی نمی بینیم.