دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۱May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه ایران»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران درگزارشی آورده است: عصر روز شنبه ای که گذشت، در حمله انتحاری به مدرسه سیدالشهدا در غرب کابل بیش از 50 دانش آموز دختر کشته و بالغ بر 100 دانش آموز زخمی شدند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: آغاز دور چهارم مذاکرات وین، بیم ها و امیدها و تلاش مذاکره کنندگان برای رسیدن هرچه سریع تر به یک توافق برد-برد، توجه بازار نفت را روی روند مذاکرات ایران متمرکز کرده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: لایحه تشکیل آرشیو مدرن ایران با عنوان سازمان اسناد ملی ایران در سال 1349 در قالب قانون به تصویب رسید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی آورده است: دخالت سیاست در اقتصاد همیشه مخرب است. گروه های سیاسی متشکل که منافع گروهی خودشان را دنبال می کنند، بیشترین نقش را در فقر و عقب ماندگی جامعه دارند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: ابررایانه سیمرغ بزودی از سوی رئیس جمهوری راه اندازی می شود. ابررایانه ای که به گفته وزیر ارتباطات با ظرفیت پردازشی پتافلاپسی جزو 100 ابررایانه جهان خواهد بود که انحصارش در اختیار چند کشور است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: امواج، رنگ ها و تبار ویروس کرونا اکنون با ادبیات و زندگی روزمره درآمیخته است. حالا صحبت از موج های جدیدی از فراگیر شدن ابتلا به بیماری است و موج چهارم تمام نشده، خبر از موج پنجم می رسد که احتمالاً با تبار دیگری از ویروس به اوج خواهد رسید.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 9:30 دقیقه صبح سه شنبه 14 اردیبهشت جسد زن 51 ساله ای به نام سیلوی - دبیر اول سفارت سوئیس در تهران- در باغچه خانه اش واقع در برج آبشار کامرانیه توسط خدمتکاری که مشغول تمیز کردن حیاط بود پیدا شد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :چند روز پیش وزیر بهداشت با اعلام وضعیت ورود موتاسیون های ویروس کرونا به کشور یک فضای نگران کننده احتمالی را برای روزهای پیش رو ترسیم کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: در هفته گذشته با خبرهای مثبتی که از دستیابی به یک توافق جامع برای احیای برجام حکایت داشت، یکی از بیشترین ریزش های هفتگی در بازار ارز و طلا رقم خورد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه ایران ورزشی می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس سلیمی نمین در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: مسأله اصلی انتخابات پیش رو بحث کارآمدی است. امروز مجموعه عوامل ضرورت کارآمدی یک دولت جدید را پیش روی ما قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: براساس تقویم انتخاباتی ستاد انتخابات کشور، از روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه ثبت نام نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: ظهور و شیوع ویروس ناشناخته کرونا در جهان و ایران انسان ها را در فضایی پرابهام قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: دیپلماسی هوشمند و فعال به معنای فهم تحولات روابط بین الملل و تطبیق تحولات با توجه به خواسته های یک ملت است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز : از زمان شروع واکسیناسیون عمومی کرونا تا به امروز سالمندان بالای 80 سال تهرانی بیشترین دغدغه تزریق واکسن را تجربه کرده اند. پیرترین شهر کشور که جمعیت سالمندی آن دوبرابر میانگین کشوری است در دو هفته گذشته شاهد سرگردانی سالمندان زیادی در مقابل خانه های بهداشت بود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت: 1. بدون تردید همزمانی انتخابات ریاست جمهوری 1400 با دوره تحول سیاسی در عرصه بین الملل و همین طور تحولات جمعیتی کمی و کیفی در داخل ایران، آن را به انتخاباتی متفاوت تبدیل کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهنام ولی زاده در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: با توجه به امکانات موجود، بودجه و توان نیروی انسانی کشور و همکاری اجرایی سه قوه و نهادهای دیگر نمره قابل قبولی دارد و در مقایسه با 8 سال قبل مطلوب می دانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در مطلبی آورده است: دلار پس از فتح قله 32 هزار تومانی با همه فشارها و هیجاناتی که به بازار و عامه مردم منتقل کرد، اکنون خود را به محدوده 20 هزار تومان رسانده است. دلار این روزها مرزهای اقتصاد را درنوردیده و نقل محافل عمومی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: 8 مه مصادف با 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است. امسال نهاد دوست داشتنی هلال احمر 99 ساله می شود، 99 سالی که گاه سخت و تلخ گذشت و گاه شیرین و دلنشین.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: جمهوری اسلامی ایران نشان داد، عدم موافقت کشورمان با گنجاندن مسائل منطقه در مذاکرات اصلی و فرعی هسته ای، به معنای فراموشی یا بی ارزشی آن نیست، بلکه به دنبال تبیین و تعیین جایگاه درست آن است.
تنها وقتی که هم حق دارید و هم باید یک شکاک به تمام معنا باشید زمان خرید اینترنتی است. پیدا کردن هر نشانه مشکوکی باید شما را از ادامه کار بازدارد. زمانی که باید به قول معروف اگر دو چشم دارید دو چشم هم قرض بگیرید و حسابی جست وجوگر باشید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۵    
روزنامه ایران که قاعدتاً باید مواضع رسمی و قطعی ایران در مذاکرات را تبیین کند، روز چهارشنبه روایتی کاملاً تحریف شده از درخواست های ایران و آمریکا ارائه داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
فواد ایزدی در صفحه شخصی خود در توییتر به تیتر غیر کارشناسی روزنامه ایران واکنش نشان داده است.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از محورهای مورد اختلاف بر سر فهرست تحریم هایی است که امریکا باید لغو آنها را در دستور کار خود قرار دهد. این کشور اعلام آمادگی کرده کلیه تحریم های مرتبط به برجام از جمله تحریم های بانک مرکزی و تحریم فروش نفت را بردارد ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران: سخنگوی سابق شورای نگهبان گفت: هرچند دغدغه شورای نگهبان برای ساماندهی انتخابات مثبت است، اما مصوبه اخیر مخالف و مغایر قانون اساسی است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران در گزارشی نوشت: کاهش قیمت طلا، ارز و سکه و بازگشت رنگ سبز به بازار سرمایه، تحولات بازارها در روز گذشته بود که بعد از سخنان حسن روحانی، رئیس جمهوری و اعلام شکسته شدن تحریم ها، رقم خورد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دغدغه تزریق واکسن این روزها در حالی موجی از نارضایتی ها را در بین سالمندان تهرانی در پی داشته است که رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز می گوید: در حال حاضر دغدغه واکسن نداریم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: وضعیت ویژه ناشی از همه گیری کووید 19 طی بیش از یک سال گذشته در دنیا و از جمله در کشور ما برقرار بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: رژیم جعلی اسرائیل از ابتدا با کمک قدرت های جهانی با هدف ایجاد یک کانون بحران در قلب منطقه خاورمیانه که قلب جهان اسلام است تأسیس شد. متأسفانه غفلت مسلمانان، هم در سطح ملت ها و هم دولت ها زمینه شکل گیری و قدرت گرفتن این رژیم جعلی را تقویت کردند.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چه بخواهیم چه نخواهیم ویروسی در جهان اشاعه پیدا کرده که شکل زندگی اجتماعی ما را تغییر داده. اگر بتوانیم همسو با تغییراتی که کرونا به وجود آورده سبک زندگی خود را کمی تغییر دهیم ضرر نکرده ایم، هر چند همه خسته و فرسوده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورد: اکنون این فشار حقوق و دستمزدها و کاهش قدرت خرید مردم است که مهم ترین عامل رشد نرخ تورم شده است. برهمین اساس، تولیدکننده ها و عرضه کننده های کالا و خدمات حاضر نیستند محصول خود را با قیمت های قبل و مصوب عرضه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: برای رشد مستمر و پایدار باید بانک ها در رسیدن بخش تولید به هدف شان کمک کنند. بانک مانع تولید شده است، تا این علت برطرف نشود بخش مهمی از مشکلات اقتصادی به راه حل ها جواب نمی دهد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۸    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه ایران ورزشی می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: بیش از 14 ماه از شروع بیماری کرونا در جهان می گذرد. در طول این مدت، سبک زندگی همه مردم به طور جدی تغییر کرده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه ایران: مقام های دیپلماتیک ایران و کشورهای 1+4 با مشارکت غیر مستقیم امریکا از چند هفته گذشته تلاش همه جانبه ای را برای نجات توافق هسته ای آغاز کرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: موضوع کرونا یک مسأله حاد اجتماعی و یک بحران ملی است. این بحران جهانی که اکثر کشورهای جهان را درگیر خود کرده باید با مدیریت در درون مرزهای هر کشور انجام پذیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: کمتر از یک ماه و نیم دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باقی مانده و در این مهلت زمانی اندک نه تنها برنامه نامزدها که حتی ترکیب گزینه های کاندیداتوری هم مشخص نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بهترین واکسن کرونا برای مردم ایران کدام است ؛روسی،چینی یا داخلی؟! ایا اصلا واکسن بزنیم یا نزنیم؟ این سوالات دائم شنیده می شوند. دکتر هادی یزدانی به این سوالات پاسخ می دهد. منبع: روزنامه ایران
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: به طور خلاصه می توانیم بگوییم که امام علی(ع)، امام انسانیت، عدالت، اخلاق، تلاش، نظم، فداکاری، جهاد و دفاع از اسلام بود. به گزارش فکرشهر، سیدابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب، در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: امام علی(ع) را باید امام انسانیت نامید. امامی که همّ اولش انسان بود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۶    
محمد نوری روزنامه نگار و سردبیر پیشین روزنامه ایران در توییتر نوشت: نکته مهم گزارش مهرداد عمادی، مشاور اقتصادی اتحادیه اروپا از 88 میلیارد دلار دارایی بلوکه شده ایران این است که بیشترین پول ما توسط دو کشور مدعی دوستی با جمهوری اسلامی یعنی روسیه و چین مسدود شده ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : الان بچه ها دیگر خودشان همه چیز را می فهمند. اصلاً با بچگی ما خیلی فرق دارند. گاهی آنها به ما درس می دهند حتی در مسائل سیاسی. حرف این مادر کمی عجیب به نظر می رسد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :اعلام پایان واکسیناسیون کرونای افراد بالای 80 سال در هفته جاری و نرسیدن پیامک فراخوان یا عدم تماس مراکز بهداشتی با شمار زیادی از سالمندان، آنان را نگران کرده که مبادا بخشی از افراد مسن از برنامه واکسیناسیون کرونا جا بمانند و از قلم بیفتند. ...