جمعه ۱۱ فروردینساعت ۲۳:۰۲Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهچراغ»

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از بازدید بیش از یک میلیون و 359هزار نفر گردشگر از اماکن تاریخی فرهنگی فارس خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اولین کتاب درباره شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر احمد ابن موسی الکاظم با نام برگ ریزان پاییز حرم به چاپ رسید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیمای رسانه ملی در شیراز از ساخت سریال حادثه تروریستی شاهچراغ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روایتی از راننده کامیون اهل بابلسر که برای اولین بار به زیارت حرم حضرت شاهچراغ(ع) آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مراسم جزء خوانی قرآن کریم همه روزه در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر شاهچراغ با حضور مجاوران و زائران سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس موزه حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام، یکی از جاذبه های مهم گردشگری و زیارتی استان فارس و کشور به شمار می رود و نوروز امسال نیز میزبان علاقه مندان فرهنگ و تاریخ بوده است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۶    
سید فریدالدین معصومی ، شهید دانشمندی بود که در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ به شهادت رسید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
مردم استان فارس همزمان با سراسر کشور در محکومیت حادثه تروریستی شیراز، فردا جمعه ششم آبان پس از نماز جمعه راهپیمایی می کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
نخستین فیلم کوتاه داستانی ساخته شده با موضوع شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
فیلم کوتاه داستانی محمدرضا با موضوع حادثه تروریسی حرم شاهچراغ (ع) به کارگردانی بهنام مسئله در شیراز تولید شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس در دیدار با تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام،از افزایش میزان تعهد اشتغالزایی این استان در سال 1402 به نسبت سال گذشته به بیش از 66 هزار نفر خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۰    
شایعات حادثه شاهچراغ، ادامه کشته سازی ها، شایعات فتوشاپی، انتساب فیلم 5 سال پیش به ناآرامی ها و ... از مهمترین شایعات آبان 1401 است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
در محدوده حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، حرم امام رضا (ع)، حرم حضرت معصومه (ع) و حرم شاهچراغ (ع) تا سقف 600 میلیون تومان تسهیلات نوسازی پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۱    
در این گزارش اتفاقات و برنامه های گوناگون تلویزیون در شهریور 1401سال گذشته را بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نادر فتحی خادم افتخاری حرم احمدبن موسی (ع) اولین مجروح حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) است که در دقایق اول ورود عنصر داعشی به حرم جلوی درب ورودی با اصابت دو گلوله، سخت مجرح شد و پس از گذشت 5 ماه همچنان در وضعیتی وخیم به سر می برد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۵    
محفل جزء خوانی قرآن در تمامی روزهای ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۷    
مناجات شب های ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت سید میر محمد (ع)، واقع در جوار حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) قرائت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز شهر حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) است ، گلدسته های زرین این آستان قدسی ندای خوش آمد به همه میهمانان نوروزی سر می دهد و در ایام نوروز پذیرای دلدادگان و عاشقان مکتب اهل بیت(ع) است تا زائران صله خود را دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۹    
مراسم جزء خوانی قرآن کریم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام همزمان با ماه انس با قرآن برگزار می شود .
ورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری دادگاه متهم اصلی شهادت پیرفلک، تایید لایحه بودجه سال 1402 کل کشور و صدور احکام تروریست های حمله به شاهچراغ مهمترین اخبار حقوقی هفته اول سال 1402 بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
برگزاری دادگاه متهم اصلی شهادت پیرفلک، تایید لایحه بودجه سال 1402 کل کشور و صدور احکام تروریست های حمله به شاهچراغ مهمترین اخبار حقوقی هفته اول سال 1402 بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های متنوع قرآنی و مذهبی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- معاون فرهنگی، اجتماعی و تبلیغات آستان مطهر احمد ابن موسی شاهچراغ (ع)، ویژه برنامه های این آستان مقدس در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با نخستین روز سال 1402، اِلمان مادر و کودک شهید در صحن حضرت معصومه سلام الله علیه نصب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سلسه روایات دادگاه متهمان حادثه تروریستی شاهچراغ بیانگر واقعیاتی است که برخی یا غافل از آن هستند و یا تا کنون نشنیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، به مناسبت آغاز سال 1402 پیام تبریکی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حرم مطهر شاهچراغ اولین مقصد عیدانه ی استان فارسی ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه سلسله روایات دادگاه متهمان حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع) به روایت آشنایی تروریست ها با یکدیگر و به ویژه حضورشان در خانه های امن آنها در تهران و اسلامشهر می پردازیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۳    
به مناسبت عید نوروز و آغاز سال 1402 هجری شمسی، مردم ایران در نقاط مختلف این کشور از جمله حرم امامزاده صالح (ع) در تهران و حرم حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز، لحظه تحویل سال را جشن گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
امسال سومین حرم اهل بیت (ع) در حالی به پیشواز بهار رفت که بهار طبیعت با بهار دل ها قرین شده و جشن باستانی نوروز با رمضان پیوند یافته و شاهچراغ تا حافظیه، دروازه ٍقرآن تا سعدی، جای جای شیراز سرشار از مسافران و زائرانی است که دل به شهر حافظ داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آئین تحویل سال نو با حضور پرشور مردم در حرم شاهچراغ (ع) و حافظیه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
با حضور زائران، مجاوران و زائران و مهمنان نوروزی، مراسم تحویل سال 1402 در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
متروپل ریخت؛ زاینده رود جاری شد؛ مهسا امینی از دست رفت و شعار زن، زندگی، آزادی فراگیر شد. کیان پیرفلک، کودک 9 ساله در جریان حملات تروریستی ایذه به شهادت رسید؛ حرم حضرت شاهچراغ (ع) به خون کشیده شد. امید بار دیگر به ایران آمد و با رویا همسفر شد و...
شبکه دو سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ جزءخوانی روزانه قرآن کریم که هر سال در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه دو همراه روزه داران محترم است؛ امسال برای گرامیداشت یاد و خاطره سیزده شهید فاجعه تروریستی حرم شاهچراغ با حضور سیزده خانواده شهید برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پیام نوروزی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب پس از مراسم تحویل سال، ساعت 1 و 54 دقیقه بامداد سه شنبه، در حرم شاهچراغ علیه السلام به صورت زنده برای زائران، مجاوران و خادمان پخش می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۶    
حکم اعدام برای دوتن از عاملان حمله به شاهچراغ با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حمله به حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمان این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر و تجلیل از خانواده های معظم شهدا به خصوص شهدای دانش آموز شاهچراغ در حضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حمله به حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمین این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۳    
با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمین این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمین این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از محکومیت دو تن از متهمان اصلی پرونده حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) به اعدام در ملاء عام خبر داد و گفت: اتهام این دو متهم معاونت در افساد فی الارض، بغی و اقدام علیه امنیت کشور بود.
عرصه فرهنگ و هنر فارس در سال 1401 روزهای پُر فراز و نشیبی را پشت سرگذاشت؛ روزهایی که با تلخی حادثه تروریستی شاهچراغ (ع) همراه شد و با برگزاری جشنواره های فجر به پویایی رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تولیت حرم مطهر شاهچراغ(ع) گفت: یکی از وظایف دستگاه های فرهنگی کشور، فعال کردن تریبون های اصلی برای جهاد تبیین است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۳    
پایان دادگاه متهمان حمله تروریستی به شاهچراغ کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اتمام دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، از صدور رأی بدوی تا قبل از پایان سال خبر داد. / ایسنا
برترین ها / پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از صدور رأی دادگاه در مهلت قانونی مطابق ماده 404 قانون آئین دادرسی کیفری و پیش از اتمام سال خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران گفت: رهبری و مردم مظلوم ما با 3 فتنه روبه رو بودند. با کشته سازی، دروغ پردازی و شایعه سازی کردند. دیدید که در ایذه و شاهچراغ چه کردند. در پروژه آخر سال هم سعی کردند با مسموم سازی دانش آموزان و فراخوان دادن ادامه دهند.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم تعزیه خوانی قاصد عاشورا، شهرستان خدابنده در دومین همایش ملی سیمای شاهچراغ در تعزیه از بین 7 گروه برگزیده رتبه نخست را از آن خود کرد.