سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۳۶Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بقیه الله»

افق نیوز   ۴ ساعت پیش    
وزیر بهداشت گفت: فکر نکنید همه جا مانند مسیح دانشوری و بقیه الله و... است، بلکه به سادگی افراد را اینتوبه می کنند، من 9 استان را رفتم و تمام آی سی یوهای آن را دیده ام؛ اوضاع بسیار خراب است.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: فکر نکنید همه جا مانند مسیح دانشوری و بقیه الله و... است، بلکه به سادگی افراد را اینتوبه می کنند، من 9 استان را رفتم و تمام آی سی یوهای آن را دیده ام؛ اوضاع بسیار خراب است.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک گفت: بیماری خرس تلف شده در باغ وحش دانشگاه زابل به دامپزشکی زهک گزارش نشده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، پروفسور علی کرمی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و ریاست بنیاد ملی سبک زندگی سالم با برنامه صبح و گفتگو درباره کرونا به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری با عنوان "سوال و پیشنهاد محققان ویروس شناس کشور در زمینه واکسیناسیون کودکان" بر روی خروجی ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز، از اجرای بیش از 300 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت این ناحیه از سپاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز در بیان برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: بیش از 300 ویژه برنامه توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت برنامه ریزی شده که بخش عظیمی از این برنامه ها معطوف به کمک مومنانه است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
صبح امروز شنبه 27 شهریور ماه 1400 در جلسه ای با حضور مجتبی جمالی فرماندار، رحمت الله نوروزی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر ابری رئیس شبکه بهداشت ، دکتر عبدالصالحی رئیس بیمارستان بقیه الله و اعضای مجمع خیرین شهرستان ، از زحمات و تلاشهای خیرین حوزه سلامت شهرستان علی آباد کتول تجلیل شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۳    
طرح پایش سلامت خانه به خانه و واکسیناسیون محله ای با اقدام جهادی بسیجیان عضو گروه جهادی شهید نامجو از حوزه مقاومت بقیه الله (عج) جهرم در کوی شهید سحرخیز انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز از راه اندازی بزرگ ترین مرکز واکسیناسیون کووید 19 در استان توسط سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز، در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع اقدامات پس از تزریق واکسن کرونا، در ارتباط تلفنی با پروفسور علی کرمی (استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و رئیس بنیاد ملی سبک زندگی سالم) از شبکه رادیویی گفت وگو روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست ملی مطالبه گران مردمی حوزه مدیریت شهری با حضور اعضای کمیسیون داخلی مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بازرسی سازمان شهرداری های وزارت کشور، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و دیگر مسئولین و همچنین جمعی از مطالبه گران مدیریت شهری سراسر کشور در سالن همایش قرارگاه بقیه الله برگزار شد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته زالی تزریق واکسن انستیتو پاستور و همچنین واکسن نورا که در مجموعه بقیه الله تولید شده، برای افراد زیر 18 سال موثرتر است. به گزارش وقت صبح به نقل از باشگاه خبرنگاران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) گفت: فاز دوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا نورا به زودی آغاز می شود و به احتمال زیاد تا چند روز آینده وارد این مرحله خواهیم شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۴    
بابامیر ساطحی گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی 27 بسته گوشت متبرک قربانی در قالب کمک های مومنانه توسط کانون فرهنگی هنری بقیه الله (عج) مسجد امام خمینی (ره) بین عزتمندان شهرستان لردگان توزیع شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در ارتباط با آخرین وضعیت واکسن نورا گفت: امیدواریم که واکسن را پیش خرید کنند که بتوانیم تولید کنیم. در مراحل قبلی که محققان دانشگاه وقت گذاشته اند، اما در مراحل تولید باید هزینه مان را به صورت پیش خرید تامین کنیم، اگر پیش خرید نکنند امکان تولید بسیار کم می شود.
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پیگیر همان رویه ای است که نتیجه اش جان باختن صدها ایرانی است. درست در زمانی که تمامی آگاهان و ناظران نظام سلامت نسبت به گسترش کرونا در کشور هشدار داده و سفارش به واردات واکسن کرونا کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله الاعظم (عج) در پیامی درگذشت مادر سردار غیب پرور را تسلیت گفت.
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به اطلاع متقاضیان آزمون سراسری می رساند، باتوجه به شرایط فراگیر کرونا در کشور و تعطیلی چندروزه مصوب ستاد ملی کرونا در اوائل شهریور ماه، و ایجاد محدودیت برای تردد بین شهرها و استانها برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و انجام مصاحبه برای متقاضیان رشته های دارای شرایط خاص (شامل ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله گفت: امیدواریم واکسن نورا را پیش خرید کنند که بتوانیم تولید کنیم. حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در ارتباط با آخرین وضعیت واکسن نورا گفت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۰    
حسن ابوالقاسمی در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که چرا نورا را به عنوان اسم واکسن خود انتخاب کرده اید؟، گفت: ما به برای تعیین اسم این واکسن به قرآن تفال زدیم و سوره نور آمد و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نام این واکسن را نورا بگذاریم. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم معارفه کفیل نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور وزیر جهاد کشاورزی، در مصلای بقیة الله الاعظم (عج) کاشان برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه بقیه الله از مطالبه گران، به عنوان خط شکنان جبهه انقلاب نام برد و گفت: مطالبه گری امروز مثل تیر دوشکا است که با انهدام سنگر دشمن، تفکرات آنها را نیز برهم زده و راه را برای پیشروی باز می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۷    
فرمانده قرارگاه بقیه الله گفت: اولین گام برای حل مشکلات کشور در عرصه های مختلف مطالبه گری است که باید این مطالبه گری ها تا حل مشکلات استمرار داشته باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۹    
مرکز واکسیناسیون منطقه عین دو در درمانگاه طریق الحسین توسط قرارگاه جهادی بقیه الله آغاز بکار کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم (عج) گفت: باید به سمت و سوی مطالبه گری برای حل مشکلات هر شهر و منطقه و کشور حرکت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۰    
گروه استان ها - فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله اعظم(عج) گفت: باید سمت و سوی مطالبه گری مردم را برای حل مشکلات هر شهر و کشور به کارگیریم و برای رسیدن به پیشرفت و حل مشکلات اجرایی از بیانیه گام دوم انقلاب بهره مند شویم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جمال اخوان مقدم در گفت وگو با میزان گفت: در بحران کووید تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کرونا به مراکز درمانی مراجعه کردند و بیمارستان بقیه الله یکی از مراکز اولیه ای بود که این بیماران را پذیرش کرد و در حال حاضر تقریبا نزدیک به تمامی ظرفیت خود را به آن ها اختصاص داده است ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - در آستانه تحّول مدیریتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران و پس از سال ها حرف و حدیث درباره مراکز جامع خدماتی و توانبخش ایثارگران، با توجه به آماده سازی نهایی مرکز توانبخشی بقیةالله تهران که جدیدا به"دهکده آرامش ولیعصر (عج) تغییر نام یافته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله الاعظم (عج) با صدور پیامی در گذشت برادر سردار احمد غلامپور از فرماندهان دوران دفاع مقدس را به وی تسلیت گفت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از صدور گواهینامه فلوشیپ مراقبت تسکینی از سازمان بهداشت جهانی برای هفت پرستار ایرانی به همت این معاونت خبرداد و گفت: این پرستاران از دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، اصفهان، شهید بهشتی و بقیه الله هستند.
جزئیات مرحله دوم آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1400 در دانشگاه های شاهد، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علوم پزشکی ارتش و علوم پزشکی بقیه الله (عج) منتشر شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۲۷    
گروه جهادی پایگاه بقیه الله دامغان با هدف دستگیری از نیازمندان 20 بسته معیشتی را تهیه و توزیع کردند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: احمد وحیدی، وزیر کشور، با صدور حکمی، سید عبد ا... ارجائی شیرازی را به سمت شهردار مشهد، منصوب کرد. در متن حکم وزیر کشور که برای انتصاب شهردار مشهد خطاب به سید عبد ا... ارجائی شیرازی صادر شده است، آمده است: ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، به همت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ، نمایشگاه نقاشی با عنوان "جهادگران سلامت" با رویکرد دو موضوع "مدافعان سلامت" و "اهدای عضو" و دربخش ویژه؛ آثار سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی در نگارخانه گل نرگس این اداره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
پیکر شهید مهدی صادقی ششمین شهید مدافع سلامت بیمارستان بقیه الله امروز تشییع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
هفتمین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و ششمین شهید مدافع سلامت بیمارستان بقیه الله تشییع شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۷    
موکب حضرت بقیه الله (عج) اصفهان با ظرفیت اسکان و پذیرایی پنج هزار نفر در شهر کربلای معلی آماده برپایی و خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در ایام اربعین حسینی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، علی نیکزاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه 14 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، پیام تسلیت فراکسیون روحانیت مجلس در پی درگذشت آیت الله حاج سید محمدسعید حکیم را قرائت کرد. متن این پیام به شرح زیر است: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به نظر سرمربی استقلال از وضعیت مدیرعامل باشگاه اطلاع نداشته که در مورد او دست به مصاحبه زده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:فارس نوشت: محمدحسن طریقت منفرد وزیر اسبق بهداشت که بر اثر سقوط از ارتفاع در مرکز درمانی شهرستان رامسر مورد پذیرش قرار گرفته بود پس از طی مراحل درمانی اولیه به بیمارستان بقیه الله تهران برای تکمیل دوره درمان منتقل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
محمدحسن طریقت منفرد وزیر اسبق بهداشت که بر اثر سقوط از ارتفاع در مرکز درمانی شهرستان رامسر مورد پذیرش قرار گرفته بود پس از طی مراحل درمانی اولیه به بیمارستان بقیه الله تهران برای تکمیل دوره درمان منتقل شده است .
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۹    
ششمین مرحله طرح شهید سلیمانی با محوریت کمک مومنانه در مسجد بقیه الله منطقه 3 اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۴:۰۵    
جمال اخوان مقدم در گفت وگو با میزان در خصوص شیوع کرونا و تاثیرات آن بر آموزش پزشکی گفت: در ابتدای بحران پاندمی کرونا این نگرانی وجود داشت که این موضوع تاثیر بسیار منفی بر روی آموزش داشته باشد، اما به مرور زمان با زحماتی که دوستان ما کشیدند ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: حبیب احمدزاده، نویسنده و فیلمساز، با انتشار عکسی از گلعلی بابایی در بیمارستان، خیلی کوتاه نوشت: فقط یک کلمه در وصف یک نویسنده؛ مرد یعنی گلعلی بابایی. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عکسی از گلعلی بابایی، نویسنده و پژوهشگر عرصه دفاع مقدس که به دلیل ابتلا به کرونا، در بیمارستان بقیه الله تهران بستری شده است، منتشر شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۹    
شفقنا – مراسم عزاداری در سالروز شهادت امام سجاد (ع) در دفتر حضرت آیت الله روحانی برگزار می شود. درمتن اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید شیعیان آمده است: ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان_ آیت الله واعظ زاده بهسودی در رابطه به وضعیت مردم فغانستان، نامه سرگشاده ای را خطاب به مراجع تقلید نجف و قم نوشته که به شرح ذیل است: نامۀ سرگشاده آیت الله واعظ زاده بهسودی به مراجع تقلید نجف و قم ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۹    
حسین آقا جان ای آقا جان یا ابا عبدالله کشتی نجات عالی درجات جونم بفدات یا ابا عبدالله آجرک الله بقیه الله یا صاحب الزمان الغوث و الامان رحم الله من نادی یا حسین غفر الله من نادی یا حسین خدا رحمت کنه گریه کنا رو! خدا رحمت کنه سینه زنا رو! ...