دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۳۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه عصمتیه بابل گفت: این مکان که از سال 1347 به عنوان یک مکتب و مرکز دینی پایه گذاری شد و نیم قرن سابقه دارد طلبه خواهر می پذیرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۲ ساعت پیش    
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران با 74 مدرسه علمیه در مقاطع سطح2 کارشناسی، سطح3 کارشناسی ارشد، سطح4 دکترا، در سطح استان تهران مشغول به تعلیم و تربیت بانوانی است که نقش مهمی در تربیت مادران ...
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(س) الشتر از راه اندازی کارگروه پاسخگویی به پرسمان دینی برای خواهران طلبه این مدرسه خبر داد .
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اصلی ترین موضوعی است که باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد و همه دست اندرکاران و نخبگان به عنوان یکی از مجریان تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باید آگاهی کامل به این بیانیه داشته باشند.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه/ همایش دوچرخه سواری ویژه پسران بالای 12 سال به همت مدرسه علمیه کاظمیه یزد در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسفندماه و 4000 شهید والامقام استان یزد برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از آغاز پذیرش دانش آموزان دختر در مدرسه علمیه فاطمیه کرمان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان ...
پرس شیعه   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این نشست علمی نقش ادراکات اعتباری در تولید علم تمدن ساز و درآمدی بر نوآوری های فقهی و اصولی امام خمینی (ره) توسط حجت الاسلام موالی زاده بررسی خواهد شد. به گزارش شیعه پرس، نشست علمی مبانی روش شناسی فقه و فقاهت نظام ساز در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی ( ع) برگزار می شود. ...
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ولی عصر(عج) شهر سامن با تاکید بر اینکه حوزه علمیه مهم تر از رسالت تبلیغی، به رسالت علمی خود توجه داشته باشد، گفت: پس از صدور بیانیه گام دوم، جنب و جوش بیشتری در حوزه به وجود آمده است و در کنار اقدامات طلاب ...
حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سلسله نشست های پژوهشی مدرسه علمیه سعادت با ارائه اساتید دروس خارج و سطوح عالی حوزه علمیه خراسان با هدف تبیین دیدگاه ها نو پیرامون علوم و معارف اسلامی و نیز علوم انسانی با رویکرد اسلامی برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۷ ساعت پیش    
سلسله نشست های بصیرتی با موضوع آشنایی با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب، در مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۴    
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر برگزاری مسابقه کتابخوانی منشور روحانیت خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۱    
حوزه / دانشجویان عدالتخواه تبریزی در دیدار با مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ره) تبریز از راه اندازی دادِستان آذربایجان خبر دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ نشست وبیناری با موضوع عملیاتی کردن مفاهیم اسلامی از سوی انجمن اصول و مبانی فقه نظام مرکز تخصصی با همکاری گروه علمی قرآن مدرسه علمیه مشکوة برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۷    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین گفت: امروز نسل نوجوان و جوان، تشنه دریافت پاسخ سؤالات و شبهات است و از این روز وظیفه روحانیون بسیار مهم خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به اینکه توهین کننده به نام و اسم رسول اکرم (ص) بویی از اسلام و دیانت نبرده اند، گفت: کسانی که در این ماجرا علناً به نام و جایگاه رسول اکرم (ص) توهین کرده اند نه در قالب اهل سنت می توان آنها را قلمداد کرد نه تشیع.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۸    
حجت الاسلام خلفانی گفت: امام نه تنها در منشور روحانیت که بارها درباره خطر اشرافیت روحانیت هشدارهایی داده اند. وقتی در رأس این انقلاب امامین انقلاب در اوج ساده زیستی زندگی کردند پس همۀ مسئولین ما به خصوص آنهایی که در لباس روحانیت هستند باید اینطور باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱    
حوزه/ آزاده دنکوب گفت: اقتصاد مقاومتی که در چند سال اخیر مورد تأکید مقام معظم رهبری است، با سخنرانی، شعار، حرف و بنرهای رنگارنگ محقق نخواهد شد، بلکه با تلاش جهادی و اجرای کامل مؤلفه ها ممکن خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸    
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا( سلام الله علها) آمل گفت: برنامه آموزشی ما این است که از پایه دبستان تا دکتری را تحت پوشش قرار دهیم و در حال حاضر در این مدرسه از دبستان و سطح دو آموزش داده می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۷    
معاون آموزش مدرسه علمیه خواهران کنگان در جلسه بررسی راه های پذیرش طلاب گفت: در پذیرش سال تحصیلی 1400، مبلغین حضور فعالانه داشته باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۴    
معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان از برگزاری کارگاه آموزشی شیوه نامه مقالات پایانی ویژه طلاب سطح دو خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۴    
مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها جم، از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در اعتکاف مجازی این مدرسه تقدیر به عمل آورد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۸    
مدیر مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) برازجان از تشکیل کار گروه تبلیغ هوشمند پذیرش سال تحصیلی جدید خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۲    
حوزه/معاون آموزش مدرسه علمیه نرجسیه سلام الله علیها رودان گفت: امروز با توجه به مشکلات بیماری کووید 19، پرستاران و پزشکان به عنوان مجاهدان خط مقدم مبارزه با این بیماری و عموم مردم با اقتدا به حضرت زینب سلام الله علیها صبر پیشه نمایند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۲    
حوزه/ جهانی با بیان این که حضرت زینب کبری(س) با الهام گرفتن از پدر و مادر و برادرانش آگاهانه در مسیر ولایت قدم برداشت، گفت: حضرت به اوج بندگی و عبودیت الهی رسید و در این راه همه هستی خود را هزینه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۴    
حوزه/ یک پدر خوب، احساس اعتماد، صمیمیت و آرامش را در خانواده ایجاد می کند و افراط و تفریط نمی کند و برای هر دستورش دلائل قانع کننده ای دارد و برخوردهایش با فرزندان از روی احترام است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: حضرت زینب (سلام الله علیها) در کنار امام سجاد (علیه السلام) وظیفه مهم تداوم نهضت عاشورا را بر عهده داشت و سخنان کوبنده این بانوی بزرگوار در مجلس یزید پس از واقعه عاشورا علاوه بر رسوایی حکومت بنی امیه بیانگر شخصیت والای این شخصیت برجسته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۵    
حوزه/ نمایشگاه عفاف و حجاب به همت خواهران طلبه مدرسه علمیه بنت الرسول (س) استان لرستان بر پا شده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رشاد گفت: گاه انسان بر اساس همان منشأ فطری به اشتباه تصور می کند که زندگی جاوید مربوط به عالم دنیا است و با این جاوید انگاری بسیاری از فرصت ها را از دست می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۹    
سالها است وجود معتادان متجاهر در محله سنگ سیاه و در دل شهر شیراز اوضاع نابسامانی ایجاد کرده و مشکلات فرهنگی و اجتماعی ناشی از آن، هنوز مرتفع نشده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کارگاه یک روزه آموزش مهارت همسرداری در مدرسه علمیه حضرت زینب(س) دهدشت برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کارگاه پژوهشی مقاله و شیوه نگارش آن با تدریس حجت الاسلام دکتر حسن اسلام پورکریمی، از سوی معاونت پژوهش مدرسه علمیه خدیجه کبرای سوسنگرد، به صورت مجازی برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۸    
حوزه/ نشست هم اندیشی اجرای برنامه های فرهنگی، باهدف تعامل هر چه بیشتر میان سازمان تبلیغات و مدرسه علمیه الزهرا در شهرستان دزفول برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۲    
قربانی گفت: همزمان با میلاد با سعادت امام علی (ع)، آیین عمامه گذاری یکی از طلاب مدرسه علمیه امام رضا (ع) در کانون فرهنگی و هنری عاشوراییان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۳    
حوزه/ قاسمیان گفت: رسول خدا (ص) امام علی (ع) نسبت به هم شناخت کامل داشتند و لذا والاترین توصیفات در خصوص امیرالمؤمنین (ع) از زبان رسول خدا بیان شده است و مولی متقیان هم به نحو اکمل پیامبر اکرم را معرفی کرده است و در روایتی است که پیامبر فرمودند: علی جان ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱    
حوزه/ نشست اصول و مهارت های رفتاری والدین با فرزندان برای خواهران طلبه مدرسه علمیه الزهرا (س) پلدختر برگزار خواهد شد .
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۹    
حوزه/ رضاوندی گفت: امیرالمؤمنین علیه السلام از لحاظ علمی از همه افراد برتر بود و به این مسئله حتی دانشمندان غیر مسلمان هم تصریح دارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مرکز نیکوکاری مدرسه علمیه الزهرا(س) تبریز، با حضور مسئولان حوزه و کمیته امداد آذربایجان شرقی افتتاح شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: شخصیت بالاتری از حضرت علی(ع) نیست؛ ایشان در فضائل و سجایای اخلاقی، تقوا، عبادت، شجاعت، ظلم ستیزی و اجرای عدالت دارای مقام والایی است. حضرت علی(ع) الگوی همه عدالتخواهان است که چگونه عدالت را اجرا کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلاب مدرسه علمیه منصوریه شیراز چهارشنبه 6 اسفندماه برگزار شد. در پایان این مراسم، هفت نفر از طلبه های جوان با حضور حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حدائق ، مسئول این حوزه علمیه به لباس روحانیت مزین شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۷    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا گفت: در استان قزوین هشت مدرسه علمیه در شهرهای قزوین، تاکستان، آبیک و آوج وجود دارد که برای استانی مانند قزوین این تعداد کافی نیست و به دنبال افزایش این مدارس هستیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم تجلیل از ممتازین علمی و ورزشی مدرسه علمیه جامعة الامام المنتظر (عج) نجف آباد با حضور حجت الاسلام فرحزاد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۸    
به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت امیرالمومنین(ع) آیین عمامه گذاری جمعی از طلاب مدرسه علمیه منصوریه شیراز برگزار شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دفتر علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با انتشار یک ویدئو، آقایان رییسی، قالیباف و رضایی را 3 کاندیدای اصلی جریان انقلاب دانست. دفتر علیرضا زاکانی با انتشار فیلمی از سخنان وی در مدرسه علمیه معصومیه (س) ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد به تشریح ابعاد شخصیتی امام علی(ع) پرداخت و گفت: ولایت امام علی(ع) مهم ترین موعظه قرآن کریم به مردم است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد با بیان اینکه امیرالمؤمنین (ع) و قرآن یک حقیقت واحد هستند، گفت: امیرالمؤمنین (ع) و قرآن معیت دارند و این معیت، هم جواری نیست؛ بلکه جان امیرالمؤمنین (ع) و جان قرآن یکی است و حقایق قرآن با قلب امیرالمؤمنین (ع) یکی است.