چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۴۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ اولین نشست دوره نشاط در زندگی به صورت برخط از سوی مدرسه علمیه النفیسه اصفهان برگزار می شود.
حوزه علمیه خواهران   ۷ ساعت پیش    
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) اردبیل تقویت بنیه اعتقادی آحاد مردم به خصوص قشر کودک و نوجوان را از وظایف مهم مبلغان دینی دانست.
رسا   ۱۰ ساعت پیش    
انفجار بمب در یک مدرسه علمیه شهر پیشاور پاکستان انفجار منجر به کشته شدن دست کم 7 نفر و زخمی شدن 120 تن دیگر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۸    
حوزه/ خلیل پور گفت: فرهنگ مهدویت، سیاست غربی را که بر اساس کثرت گرایی و خوی استکباری است تهدید می کند، زیرا در نگرش مهدوی حقیقت واحد فراتر از اندیشه آدمی وجود دارد و می توان معنی واحدی از اسلام را ارائه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با بیان این که عقلانیت به معنای محافظه کاری نیست، گفت: در اندیشه ی رهبر انقلاب اسلامی، اسلام با سه گانه ی عدالت ، عقلانیت و معنویت معنا می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۱    
حوزه/ جلسه هماهنگی فعالیت های طلاب جهادی یزد، در مدرسه علمیه مدینةالعلم کاظمیه برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین مدنی درگذشت خواهر گرامی خانم حاج حسینی از همکاران مدرسه علمیه مومنات را به وی تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۱    
کرمانشاه - تولیت مدرسه علمیه کنگاور گفت: توهین و اهانت به مقدسات اسلام و ساحت مقدس رسول اکرم(ص) توسط غربی ها و رییس جمهور فرانسه نوعی فرافکنی و ترس از اسلام گرایی است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۷    
کاشان(پانا) - دبیرستان ماندگار امام خمینی(ره) کاشان، با بیش از 90 سال قدمت از معدود دبیرستانهای تاریخی و ماندگار کشور و استان اصفهان است. در مرکز شهر کاشان و در محدوده میدان 15 خرداد این شهر، دبیرستان ماندگاری با قدمت تاریخ 90 ساله قرار دارد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۰    
حوزه/ تفکر غلطی که برخی ها خیال می کنند وقتی حضرت ظهور کنند، تمام کافران را از دم تیغ خواهند گذراند، اینگونه نیست و چگونه ممکن است کسی که نجات دهنده و بشارت دهنده است، دست به نابودی مردم بزند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ طی مراسمی سالن کنفرانس شهید حجت الاسلام ابراهیم انصاری، شهید اقتدار فرهنگی جمهوری اسلامی، خیریه زنده یاد مرتضی جهانبانی و کتابخانه علامه محمودی علامرودشتی افتتاح شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئولیت مدرسه علمیه امام علی بن ابی طالب(ع) شهرستان لارستان به حجت الاسلام والمسلمین موسوی واگذار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) بیجار با صدور بیانیه ای توهین بی شرمانه رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و اسلام را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد حجت الاسلام دیانی، مدرسه علمیه امام باقر(ع) را به سطحی رساند که در شرق کشور شاخص شده است؛ وی در کنار آموزش مباحث علمی، بر ابراز عشق در خانه برای استحکام بنیان خانواده نیز تأکید داشت.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران برازجان مهندسی فرهنگی را بستری برای بروزرسانی شیوه های تبلیغ عنوان کرد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) شهرستان پارس آباد به طرح و برنامه جهانی مهدویت اشاره کرد و گفت: اندیشه مهدویت یک طرح راهبردی برای حکومت دینی می باشد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۰    
کوثر- سمنان- موسس مدرسه علمیه خواهران امام جعفر صادق(ع) شهرستان شاهرود گفت: تبیین احکام شرعیه و دفاع از مرزهای عقیدتی و حقّه اهل بیت(ع) در زمان غیبت امام عصر(عج)، به ویژه در مساله امامت و ولایت از وظایف مهم و سنگین حوزویان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمیه بندپی بابل گفت: حضور فعال طلاب در سطح جامعه و فضای مجازی برای بالا بردن سطح اندیشه و بصیرت جامعه، زمینه ساز امر ظهور خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه طالبیه تبریز از اعلام آمادگی گروه جهادی طلاب این مدرسه در پی فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر حضور جوانان در صحنه مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه در نشست مجازی طلاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: جلوه انتظار در هریک از شیعیان متفاوت است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۳    
مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) جاجرم، ضمن گرامیداشت ماه ربیع الاول و هفته وقف، از خدمات حاج محمد حسین حدادمقدم، واقف محترم جاجرمی، تقدیر کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۲    
کرمانشاه - مدیر مدرسه علمیه کنگاور گفت: بصیرت و داشتن روحیه انقلابی بارزترین صفت شهدا، ایثارگران و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۳    
واحدمبلغین مدرسه علمیه رضویه مشهد به همراه گروه جهادی رهپویان رضوی این مدرسه، با همکاری حوزه پنج حضرت رقیه(س) ناحیه حرّ محورجاده کلات و گروه جهادی شهید ابراهیم هادی، در ایام پایانی ماه صفر، در روستاهای محورجاده کلات، برنامه های تبلیغی فرهنگی را برگزارکردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۳    
مسئول آموزش مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن گفت: وقف احسان ماندگارو سرچشمه انواع برکات و آثار معنوی و مادّی در دنیا و آخرت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۹    
حوزه/ به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد، طرح مضطر در ایام شهادت امام حسن عسکری(ع) در این مدرسه اجرا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: حرف مردم مقاومت است، نه سازش با آمریکا؛ هشدارهای عبرت آموز امامین انقلاب، چرا سازشکاران با شیطان بزرگ را از خواب غفلت بیدار نمی کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسجد و مدرسه علمیه مشیرالسلطنه که به مسجدالاقصی یا مسجد ساعت هم معروف است، یکی از مسجدها و حوزه های علمیهٔ مربوط به دوره قاجار است و در تهران، خیابان مولوی واقع شده است. این بنا اما این روزها حل و روز خوشی ندارد و برخی قسمت های آن بویژه ساعت مشهور آن در معرض نابودی است ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) شهرستان پارس آباد از اردبیل مبنای نظام فکری زن منتظر را معارفی دانست که می تواند با این معارف منتظرپروری نماید.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی عصر امروز یکشنبه 4 آبان 1399 با سخنرانی آیت الله "علیرضا اعرافی" مدیر حوزه های علمیه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد احمدی تبار قائم مقام دبیرکل و معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سالن همایش های مدرسه علمیه ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۵    
آیین افتتاحیه نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی در سالن همایش های مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه در نشست مجازی طلاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: مهمترین وظیفه منتظر واقعی پیروی از ولایت فقیه در زمان غیبت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم- مدیر حوزه های علمیه گفت: هوش مصنوعی ابزاری برای کمک به مجتهد، فقیه و محقق حوزه که می تواند کار علمی و استدلال فقهی را سریع تر عمیق تر و دقیق تر کند. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم آمنه منصوری استاد مدرسه علمیه سعدیه خواهران رامیان گفت: طلاب تمام توان و همت خود را در جهت آگاهی دادن به افراد جامعه و آشناسازی آنان با وظایف خود در دوران غیبت به کار گرفته و با حرکت به سوی جامعه مهدوی، مقدمات لازم برای ظهور حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) را فراهم سازند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نجف زاده با بیان این که همه پیشرفت ها در طول تاریخ بر اثر اندیشه بوده است، گفت: فکر و اندیشه و تأمّل و تدبّر آن گاه ارزش حقیقی و عینی خویش را نشان می دهد که منجر به ایمان و عمل و تلاش شود وگرنه تفکری که به دنبالش ایمان و عمل نباشد، مطلوب و کارساز نیست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ تجمع طلاب جهادگر بسیجی و مبلغ در لبیک به فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب برای حضور جهادگران در مبارزه با کرونا، فردا به میزبانی مدرسه علمیه مدینة العلم کاظمیه یزد برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: جولان گرانی و عدم نظارت بر قیمتها مردم را به سختی و دردسر انداخته است و اصلاح امور نیاز به روحیه انقلابی و مدیریت جهادی دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۳    
حوزه/ بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین علیرضا خراسانی، با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، در مدرسه علمیه ولیعصر(عج) تبریز برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۲    
حوزه/ خلیل پور با اشاره به این که دوری از رفتار های ناپسند و آراستن به اخلاق نیکو از مهم ترین وظایف شیعیان در دروان غیبت است، گفت: منتظران امام عصر (عج) باید با تجدید دائمی عهد و مقابله با ظلم و ستم، خود را برای ظهور قائم آل محمد آماده کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهید صدوقی واحد 5 قم از حضور طلاب این مدرسه در سواحل مازندران جهت ارائه برنامه های تبلیغی خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۸    
حوزه/ آیت الله اعرافی در حاشیه همایش حوزه انقلابی_حوزه منتظر از غرفه قرارگاه تبلیغی مدرسه علمیه منصوریه بازدید کرد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: برکات راه اندازی مدرسه علمیه خواهران و برادران به مرور دیده خواهد شد که این امید را داریم که چهره های علم و تقوا از بین جوانان ظهور کند و آینده دار این کشور باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با بیان این که حضور در سوریه یک وظیفه دینی و عقلی برای دفاع از مظلوم است، گفت: اگر با دشمن در سوریه و عراق نمی جنگیدیم، امروز باید در داخل خاک کشور با آن ها مقابله می کردیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۹    
حوزه/ حجت الاسلام صداقت با بیان این که از آثار جامعه دینی روشن شدن چهره نفاق در برخی افراد است، گفت: در جامعه دینی است که با قدرت ایمان می توان چهره برخی افراد منافق را رو کرده و با آن ها به مبارزه برخاست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۲:۱۲    
حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان کامیاران گفت: حضور اثرگذار حوزه در فضای رسانه ای نیازمند تربیت نیروهای خلاق و توانمند در این عرصه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۰    
حوزه/ مسئول مدرسه علمیه منصوریه شیراز گفت: شرایط محقق شدن امر ظهور به دست انسان ها است و نقش روحانیت که ادامه دهندگان راه انبیا و اولیا هستند در فراهم سازی یک محیط آماده برای ولیّ خدا بسیار مهم است.