جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

حوزه   ۱۳ دقیقه پیش    
حوزه/ مراسم گرامیداشت مقام معلم و استاد، با سخنرانی سرکار خانم تقوی، مدرس حوزوی و همچنین با حضور مجازی دانش آموزان مقاطع راهنمایی و دبیرستان، از سوی مدرسه علمیه الزهرا(س) هندیجان برگزار شد
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/جلسه هیئت اندیشه ورز پایگاه بسیج مدرسه علمیه فاطمیه شهرستان اشکذر با حضور تعدادی از اعضای این هیئت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ستاد دیه استان یزد گفت: اساتید و طلاب مدرسه علمیه خواهران یزد مبلغ 50 میلیون ریال را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰    
حوزه/ نشست اخلاقی با عنوان ضرورت حسن عاقبت به خیری توسط مدرسه علمیه فریدن به صورت برخط برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰    
حوزه/ کارگاه آموزشی نرم افزار پژوهیار در مدرسه علمیه خدیجه کبری(س) اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۷    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج با تاکید بر الگوگیری از حضرت علی(ع)، عنوان کرد: حضرت علی (ع) اسوه سجایای اخلاقی هستند که حسن خلق، سخاوت و بخشندگی، عدالت، مهربانی با یتیمان و آداب حکومت داری که در نامه ایشان به مالک نیز قید شده، در زمره ویژگی های آن حضرت است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ خانم صرخه با بیان اینکه در حال حاضر 33 مدرسه علمیه در 23 شهر در مقطع دوم، سوم و مقطع چهارم فعال هستند، گفت: نظام آموزشی حوزه علمیه خواهران از سال 76 به صورت رسمی به آموزش عالی کشور ملحق شد و با تربیت حدود 11 هزار طلبه در خوزستان بخشی از مسئولیت نظام آموزش عالی کشور را به عهده گرفته است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۲    
حوزه/ حجت الاسلام غنی زاده گفت: انسان با ممارست و تمرین می تواند بر هوای نفس خود پیروز شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۲    
حوزه/ کارشناس دینی، آیه 27 سوره حدید را از فضائل بیان شده امیرالمؤمنین از سوی خداوند متعال در قرآن عنوان کرد و گفت: بنابر روایت جابر بن عبدالله انصاری خداوند متعال در آیه 27 سوره حدید امیرالمؤمنین را نور و حسن و حسین علیهماالسلام را دو سهم از رحمت الهی معرفی می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۸    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه امام علی بن موسی الرضا(ع) یاسوج گفت: علاوه بر رزمایش های مومنانه و کمک به مستمندان در روزهای سخت کرونایی، در ماه مبارک رمضان نیز به یاری مستمندان شتافتیم و با طبخ و توزیع غذای گرم بین روزه داران مستمند تا حدودی دِین خود را ادا کردیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۲    
حوزه/ نشست علمی-پژوهشی آسیب شناسی فردی- اجتماعی طلاق بر خانواده به میزبانی مدرسه علمیه حضرت نرجس خاتون (س) دولت آباد، به صورت برخط در سامانه سیما برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۵    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: حضرت علی (ع) شخصیتی فراتاریخی است، زیرا درس پاک زیستن و خوب زندگی کردن سیره آن حضرت بود که برای همه مردم جهان قابل آموختن است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۳    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه گفت: جریان تحریف به جای نمایش اقتدار ایران اسلامی، با سیاست انفعالی به دنبال تکرار حرف و خواسته آمریکایی هاست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۷    
حوزه/ در پویش افطاری کریمانه ، با پخت1500 پرس غذای گرم در مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب، این غذاها بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۷    
حوزه / به همت طلبه جهادی مدرسه علمیه طالبیه تبریز، همزمان با سالروز شهادت حضرت علی (ع) 150 بسته معیشتی هر کدام به ارزش 300 هزار تومان بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه ریحانة الرسول(سلام الله علیها) یزد از برگزاری جشنواره بانوی هنرمند و کدبانو خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۹    
حوزه/ نشست برخط با عنوان ضرورت حسن عاقبت به خیری از سوی مدرسه علمیه خواهران فریدن برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۰    
حوزه/ در سالروز شهادت امیر المومنین علی(ع)، اجرای روایتگری بخشی از زندگی حضرت علی (ع) توسط یکی از طلاب مدرسه علمیه خواهران کوثر (س) تویسرکان
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۴    
حوزه/ 60 نفر از دانش آموزان مقطع دبیرستان دوره اول و دوم، در کارگاه یک روزه آشنایی با معارف اسلامی، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) سنقر و کلیایی شرکت کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۰    
حوزه/امام جمعه بندر جاسک گفت: رسیدن به کمال با برنامه محقق می شود و برای تدوین برنامه، انسان نیاز به راهنما دارد که در عصر حاضر، ولی عصر (عج)، بهترین راهنما برای هدایت بشر هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شاهین دژ گفت: امام علی علیه السلام در علم و دانش داناترین یاران پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله بودند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۷    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین گفت: حضرت علی(علیه الاسلام) مجمع فضیلت های اخلاقی است، لذا سخن گفتن در مورد شخصیت ایشان کاری بس دشوار است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: یکی از دلایل اهمیت شب قدر این است که تمام امور هستی و برنامه های مربوط به زندگی انسان تقدیر و اندازه گیری می شود و به امضای حجت خدا به عنوان قطب عالم امکان می رسد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج با همراهی مدرسه علمیه علی بن موسی الرضا(ع) یاسوج به یاری مستمندان روزه دار شتافتند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت طلاب جهادی حوزه علمیه قم روزانه دو هزار افطاری برای توزیع در بین نیازمندان در مدرسه علمیه صدوق پخت و آماده سازی می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۱۱    
معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد مجری طرح مائده معنوی است که در ماه مبارک رمضان در حال اجراست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۲:۰۲    
حوزه/ معاون تبلیغ مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) قروه با اشاره به درخواست مسئولان بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) رزن برای حضور طلاب جهادی در این بیمارستان، گفت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۳    
حوزه/ نشست های علمی اخلاقی ویژه ماه مبارک رمضان به همت دانش آموختگان و طلاب مدرسه علمیه بنت الرسول (س) استان لرستان برای بانوان در حال برگزاری است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۲    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: تحول بینش نسبت به دنیا اولین درس در شرایط کنونی و باعث افزایش قدرت انعطاف پذیری است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری با بیان اینکه در دعوت به حوزه باید به صورت اساسی و ریشه ای جوانان را نسبت به آن آگاه کنیم، اظهار داشت: افراد مستعد ورود به حوزه باید بدانند که این دعوت صرفا یک درخواست احساسی، مذهبی و سطحی نیست ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۵    
معاون پژوهش حوزه علمیه سطح عالی ولایت شهرکرد از گزارش فعالیت ها و عملکرد این مدرسه در سال تحصیلی جاری خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۲    
حوزه/ مدیران مدارس علمیه شهرستان همدان و مدرسه علمیه بهار در پیامی نسبت به افطاری رئیس جمهور واکنش نشان دادند و به جهت همدردی با عموم مردم که با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، ضمن واریز این مبلغ به حساب امور خیریه، از دیگر طلاب استان نیز برای پیوستن به کمپین دعوت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - مسئول مدرسه علمیه منصوریه گفت: اینکه اوضاع اقتصادی ما مشکل دارد به این دلیل است که اوضاع اعتقادی ما دچار مشکل شده است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۵    
واحد پژوهش مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) کاشمر، نشست مؤلفه های جهاد علمی از دیدگاه قرآن ، را به صورت مجازی برگزار کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
حوزه/ معلم ایمان را بر لوح جان و ضمیرهای پاک حک می کند و ندای فطرت خداجوی را به گوش آنان می رساند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان کامیاران گفت: در مباحث دیپلماسی به گونه ای موضع بگیریم و سخن بگوییم که دشمن فرصت سوءاستفاده را نداشته باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۶    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج از ثبت نام و پذیرش طلاب جدید تا بیستم خرداد خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس تغذیه در نشست علمی-فرهنگی اصول تغذیه طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان گفت: پیاده روی بعد از وعده افطار، ورزشی مناسب در ماه مبارک رمضان می باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی معراج مشهد از اعلام برگزیدگان مسابقات "از تبار معراج" در مراسم "پر پرواز" خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۳    
حوزه / مراسم تجلیل از اساتید حوزه علمیه آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، به میزبانی مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(ع) تبریز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۴۸    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری(ره) گفت: این مکان که از سال 1360 به عنوان یک مکتب و مرکز دینی با برنامه آموزشی سنتی پایه گذاری شد و 40 سال سابقه دارد، طلبه خواهر می پذیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ تاکید امام جمعه پلدشت به لزوم روشنگری روحانیون در مورد زکات، دیدار نماینده مردم ارومیه با مدیر مرکز خدمات حوزه، امضای تفاهم نامه همکاری ما بین حوزه علمیه خواهران و اداره کل اوقاف و امور خیریه و افتتاح مرکز خیریه مدرسه علمیه میاندوآب از مهم ترین اخبار کوتاه فرهنگی آذربایجان غربی بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز از توزیع 13 هزار بسته معیشتی و 7 هزار پرس غذای گرم به همت خیران و قرارگاه عمار این حوزه بین آسیب دیدگان از کرونا خبر داد.