شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۱۴Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۴    
حوزه / استاد مدرسه علمیه نرجسیه(س) رودان گفت: اهمیت جایگاه انتخاب درست با رعایت اصولی در تقویت حاکمیت موثر است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۶    
حوزه/جمعی از رای اولی های مدرسه علمیه خواهران الزهرا سلام الله علیها یزد با حضور در شعبه اخذ رای در انتخاب سرنوشت خود شرکت کردند و احساس خود را بیان نمودتد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: یکی از ویژگی های انتخابات امسال حضور نسل نوجوان و جوان در پای صندوق های رای بود که در این میان می توان از نقش پررنگ و فعال جوانان روستای همایون از توابع بخش چنگ الماس شهرستان بیجار یاد کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰    
حوزه/ نشست بصیرتی نقش شرکت مردم در انتخابات در اقتدار سیاسی کشور در مدرسه علمیه الزهرا(س) کیش و با حضور بانوان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت همدان به بیان شاخصه های مدیران و مسئولان در نظام اسلامی براساس آموزه های مهدوی برگرفته از آیات و روایات پرداخت.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۸    
مدیر مدرسه علمیه کوثر زرندیه گفت: شرکت در انتخابات گامی موثر در بهبود عملکرد جامعه است .
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طاهری گفت: بحث مشارکت در انتخابات در واقع بحث احساس تعهد و تکلیف است که با شرکت حداکثری غیرت عمومی به جوش می آید و مسئولیت اجتماعی در مردم زنده می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ نادران گفت : زنان جامعه در انقلاب به رشد و بالندگی رسیدند و بستر رشد آنان همچون مردان فراهم شد، پس حضور زنان در همه عرصه ها مهم و تعیین کننده است که مهمترین آن شرکت در انتخابات است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۲    
حوزه / نشست علمی_پژوهشی آشنایی با مجلس شورای اسلامی و شرح وظایف نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات به معنای همبستگی آحاد مردم است که می تواند توطئه های دشمن را خنثی کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ جمعی از اساتید طلاب و روحانیون مدرسه علمیه امام علی بن موسی الرضا(ع) یاسوج با صدور بیانیه ای از آحاد مردم ایران اسلامی برای حضوری پرشور و آگاهانه در صحنه انتخابات مهم و سرنوشت ساز دعوت کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۴    
حوزه / حجت الاسلام طباطبایی گفت: شادی واقعی را باید در همین احساس عمیق رضایت ها جست وجو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین نادر رنجبر؛ مدیر حوزه علمیه کردستان و دیگر معاونین حوزوی در سفر به کامیاران با طلاب، اساتید و کادر مدرسه امام باقر (ع) این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و در حاشیه این سفر از حجره های طلاب این مرکز بازدید کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خانم طاهری استاد مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) گفت: کفار کسانی هستند که اعتلای اسلام را نمی خواهند و در فضای مجازی سعی می کنند مردم مسلمان جمهوری اسلامی ایران را ناامید کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خانم خیرخواه مبلغ مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان گفت: یکی از اهداف دشمنان اسلام بی رونق کردن انتخابات و شرکت نکردن مردم در آن است که باید نسبت به آن هوشیار بود و اجازه ندهیم که آنان به هدف خود برسند زیرا شرط پیروزی همدلی و اتحاد در عرصه های مختلف اجتماعی به ویژه انتخابات است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خانم قربعلی فعالیت های انتخاباتی سفیران رضوان مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان را تشریح کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم، مهمترین اصل در هر انتخابات به ویژه انتخابات 11 اسفند امسال است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۱    
حوره / مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بروجرد در پیامی از مردم لرستان برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۲    
حوزه/ مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره علامه حلی(ره) با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیران و اساتید و طلاب مدارس علمیه زاهدان در مدرسه علمیه امام جعفر صادق(ع) این شهرستان برگزار گردید.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۱    
حوزه / حجت الاسلام آزادی گفت: انتخابات 11 اسفند امسال نمایشی از عزم و اراده ملت در پشتیبانی از نظام اسلامی خواهد بود و در این زمینه هیچکس حق ندارد ناامیدی و دلسردی را در جامعه رواج دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۸    
حجت الاسلام الهی مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج)بروجرد در پیامی از آحاد مردم برای حضور گسترده در انتخابات11 اسفند دعوت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۷    
حوزه/ مبلغ مدرسه علمیه گفت: همه مشکلات را قبول داریم اما یادمان باشد صحنه انتخابات صحنه تصفیه حساب با مسئولین نالایق نیست.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد مدرسه علمیه ربانیه چنارلی اظهار داشت: عملیات طوفان الاقصی به وقوع پیوست و موجب همگرایی و بیداری مردم مسلمان جهان شد؛ امروز شاهد این هستیم که همه کشورها حتی در آمریکا و انگلیس علیه رژیم کودکش اسرائیل راهپیمایی می کنند و انزجار خود را از این رژیم غاصب اعلام می دارند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان به بحث انتخابات که مهمترین موضوع کشور است اشاره کرد و گفت:حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای اقتدار آفرین است . حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در مراسم عمامه گزاری طلاب مدرسه علمیه حضرت ابوالفضل العباس قناتغستان ماهان اظهار داشت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه ریحانة النبی (س) اراک گفت : امروزه راه رسیدن به امنیت فرهنگی ،داشتن سلاح ایمان است و یکی از راهکارهای نجات فرهنگ دینی حضور بانوان در مدارس علمیه می باشد .
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴    
حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: کانون نورالثقلین مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن رتبه برتر کشوری را در جشنواره برترین های قرآنی کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تلبس جمعی از طلاب چند مدرسه علمیه استان با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان در مدرسه علمیه علی بن ابیطالب (ع) اهواز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
حوزه/ کادر و طلاب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) گرگان به منظور دیدار با رهبر معظم انقلاب رهسپار پایتخت شدند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کبیریان به همراه معاونین مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، ضمن حضور در جلسه فصلی هیات امنا، از پروژه عمرانی مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) شهر پرند نیز بازدید کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / اولین اجلاسیه تجلیل از پژوهشگران وبرترین های حوزه علمیه خراسان با پیام آیت الله العظمی سبحانی پنجشنبه 10 اسفندماه در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می گردد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۴    
حوزه/نشست تبیینی و بصیرت افزایی با محوریت نقش طلبه و مساله انتخابات و پاسخ به شبهات مربوط به انتخابات در مدرسه علمیه هاجر خمین برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۷    
حوزه/ برای حضورحداکثری مردم باید به آنان آگاهی داد که انتخابات چه تأثیر بزرگی در استقلال، رشد و پیشرفت کشور دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مراسم جشن نیمه شعبان و عمامه گذاری 30 نفر از طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان توسط آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان و با حضور علمای شیعه و سنی و مسؤولین استانی برگزار و همچنین از دو کتاب موعود منتظر در این حوزه علمیه رونمایی شد .
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پنجمین شماره از نشریه لسان از سوی بسیج مدرسه علمیه حضرت بقیه الله (عج) منتشر شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۲    
حوزه/ ایستگاه صلواتی موکب مدرسه علمیه ولیعصر(ع)تبریز به مناسبت ایام نیمه شعبان برپا شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۹    
طلاب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان بیجار به مناسبت نیمه شعبان و اعیاد مبارک این ماه اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نمودند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳    
حوزه/ در جشن میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) در مدرسه علمیه خواهران امام جعفر صادق(ع) اهواز سه وظیفه اصلی شیعه در دوران غیبت امام زمان(عج) مورد بررسی قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۷    
حوزه/ کارگاه مهدی شناسی به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان) با ارائه رییس سازمان تبلیغات شهرستان گتوند با حضور طلاب و مبلغین در مدرسه علمیه خدیجه خاتون (س) برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۷    
سلسله نشست تبیینی مبلغین خواهر توانمند مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) شهرستان امیدیه در هیأت و محافل به مناسبت انتخابات، حضور حداکثری و اعیاد شعبانیه برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۴    
حوزه/مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان و احیای دانش آموزی توسط مدرسه علمیه حضرت زینب(س) شهرستان ایذه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه خواهران برازجان گفت: بانوان امروز با الگوگیری از حضرت زهرا(س) و بالا بردن بصیرت خود با حضور و دعوت جهت حضور حداکثری برای انتخابات تلاش کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست علمی مبارزه و انقلاب فرهنگی در سیره امام سجاد(ع) در مدرسه علمیه حضرت نرگس (س) ولایت کابل که از مدارس همکار نمایندگی جامعة المصطفی افغانستان است، برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۵    
نشست روحانیون و طلاب مدرسه علمیه امام خمینی با محوریت مطالبه گری و انتخابات در ارومیه برگزار شد.