شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۱۳Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جوانی جمعیت»

جهان اقتصاد   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی شرکت عمران بهارستان در نشست این هفته شورای مسکن استان اصفهان با حضور دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان و مهندس رحیمی مدیرعامل شرکت عمران بهارستان و سایر اعضای شورای مسکن استان اصفهان ...
روزنامه سپهر   ۱ ساعت پیش    
سپهرغرب، گروه خبر - سمیرا گمار: استاندار همدان گفت: با تلاش های صورت گرفته شاهد واگذاری 700 قطعه زمین به خانواده های همدانی در قالب جوانی جمعیت بوده و این طرح را تا خانه دار شدن همه عزیزان مشمول ادامه خواهیم داد.
شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی شرایط جدید تحصیلی به منظور موافقت با تقاضای دانشجویان مادر باردار یا دارای فرزند زیر سه سال در دانشگاه های علوم پزشکی را اعلام کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۹    
جلسه هم اندیشی کمیته جوانی جمعیت سازمان بسیج جامعه پزشکی به ریاست دکتر زارع زاده مسئول این سازمان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین به یک هزار و هشت خانوار این استان در قالب طرح جوانی جمعیت و در راستای پویش کشوری "مهدویت" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۰    
دبیر مرکز مطالعات راهبردی جمعیت کشور گفت: سیاست های کلی جمعیت و قانون جوانی جمعیت نیازمند گفتمان سازی، نمادسازی و پیوست رسانه ای است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان امسال 1400 واحد مسکونی در قالب طرح جوانی جمعیت در شهرهای جدید ایوانکی، امیرکبیر، سهند، گلبهار، مجلسی، فولادشهر و رامشار واگذار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۵    
استاد بازنشسته دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: در قانون جوانی جمعیت باید به مسائلی که باعث کاهش باروری شده است و زمینه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی دارد توجه شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شرایط پیش فروش برخی از محصولات سایپا و پارس خودرو ویژه اعیاد شعبانیه برای متقاضیان طرح های عادی ، طرح جوانی جمعیت و فرسوده اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دستورالعملی مطابق با اصول 85 و 132 قانون اساسی است که پس از تصویب در خانه ملت و تائید شورای نگهبان در آبان 1400 به رئیس جمهوری ابلاغ شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شورای مسکن استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار و در این نشست مرحله دوم قرعه کشی طرح جوانی جمعیت در شهر بهارستان و بررسی پروژه های تأمین مسکن شهرستان شاهین شهر و میمه انجام شد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای مسکن استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار و در این نشست مرحله دوم قرعه کشی طرح جوانی جمعیت در شهر بهارستان و بررسی پروژه های تأمین مسکن شهرستان شاهین شهر و میمه انجام شد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در شرایط کنونی بیش از 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن در سراسر کشور در حال ساخت است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تجمع و رژه کالسکه ای مادران کرجی به همراه فرزندانشان در قالب پویش امید آینده همزمان با ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) به همت جمعی از ستادها و مجموعه های مردم نهاد و سازمان ها با رویکرد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۶    
حجم ویدیو: 452.58K | مدت زمان ویدیو: 00:00:15 دانلود ویدیو
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۳    
طرح نهضت ملی مسکن شهرکیانشهراز توابع شهرستان کوهبنان به مساحت 14.2هکتار به تعداد296قطعه زمین برای جوانی جمعیت باحضور محمدمهدی فداکاراستاندار کرمان،عفت شریعتی نماینده مردم زرندوکوهبنان درمجلس شورای اسلامی،مجیدتوکلی فرماندار کوهبنان ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۳    
در آستانه نیمه شعبان مراسم کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن مزین به شهرک امام حسین (ع) در قالب 308 واحد مسکونی و جوانی جمعیت مزین به شهرک صاحب الزمان(عج) شهر کوهبنان در قالب 400 واحد مسکونی با حضور محمد مهدی فداکار استاندار کرمان، عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: از مجموع 5 هزار قطعه زمین تأمین شده برای طرح جوانی جمعیت در استان، 4 هزار و 100 واحد مربوط به بیرجند است.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص زمین رایگان به 5 هزار خانواده مشمول قانون جوانی جمعیت در خراسان جنوبی به ارزش 12 هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان با تامین و تحویل زمین بیش از 6 هزار و 500 متقاضی طرح جوانی جمعیت رتبه نخست را در کشور کسب کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان_ با حضور استاندار کرمان عملیات ساخت بیش از یک هزار قطعه زمین در شهرستان کوهبنان در قالب طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مالکی با بیان اینکه 70 هزار قطعه زمین به مشمولان جوانی جمعیت واگذار شد، گفت: در طرح نهضت ملی مسکن نیز بیش از 2 میلیون و 200 واحد در سطح کشور در حال ساخت است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیین قرعه کشی و واگذاری 5 هزار قطعه زمین رایگان به خانواده های مشمول قانون جوانی جمعیت در قالب پویش خانواده مهدوی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در بیرجند برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، دکتر صابر جباری رئیس مرکز جوانی جمعیت سلامت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت درباره تصویب منشور کرامت مادری در قرارگاه جوانی جمعیت و حمایت از خانواده اظهار کرد: قانون جوانی جمعیت اگر چه در حال اجراست ...
مدیر کل راه و شهر سازی استان همدان در جریان آئین واگذاری اراضی طرح جوانی جمعیت استان همدان گفت: 700 قطعه زمین در استان همدان به 881 خانوار تحویل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- استاندار کرمان گفت: تا پایان سال 15 هزار قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در شمال و جنوب استان تحویل مردم می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۷    
یک روان شناس و مشاور خانواده با اشاره به اینکه جامعه امروزی نیاز دارد که سنت های قدیمی ازدواج را احیا کند، خاطرنشان کرد: اگر به دنبال جوانی جمعیت در جامعه هستیم باید شرایط ویژه ای برای ازدواج جوانان در نظر بگیریم.
آئین واگذاری زمین رایگان به 602 متقاضی طرح جوانی جمعیت در آذربایجان شرقی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و با حضور معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۳    
دبیر مرکز مطالعات راهبردی جمعیت کشور گفت: قانون جوانی جمعیت به دنبال حذف غربالگری نیست. بلکه به دنبال علمی سازی، استاندارد سازی و هوشمندسازی فرایند غربالگری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از افتتاح مرکز مردمی نفس (نجات فرزندان سقط) اولین مرکز مردمی با هدف پیشگیری و آگاهی بخشی در زمینه سقط، در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان همدان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۹    
رئیس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت گفت:روند نزولی نرخ رشد باروری متوقف شده است. در زمان حاضر نرخ باروری کلی حدود 1.65 است که این عدد باید براساس قانون برنامه هفتم طی 5 سال به عدد 2.5 برسد. رئیس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت گفت:روند نزولی نرخ رشد باروری متوقف شده است. در زمان حاضر [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: مجموعا 14 هزار و 574 متقاضی در این استان برای دریافت زمین رایگان در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت نام کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آئین واگذاری زمین در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور استاندار مازندران، برگزار شد.
به مناسبت روز ولادت حضرت علی اکبر(ع)، آئین واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت با حضور خسرو، دانشجو معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سید احمد موسوی مدیرکل راه و شهرسازی استان، یعقوب هوشیار شهردار تبریز ...
مرحله سوم واگذاری زمین به 11 هزار متقاضی جوانی جمعیت در روزهای دوم و سوم اسفند 1402 در 10 استان کشور انجام می شود و با ادامه این واگذاری ها مجموع اراضی واگذار شده به 70 هزار متقاضی می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عصر امروز -چهارشنبه 2 اسفند- آیین واگذاری 700 قطعه زمین به 881 خانواده در راستای ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان همدان واگذار شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد بخش مسکن و ساختمان در 9 ماهه ابتدای امسال به مثبت 2.8 درصد رسید، از تلاش برای افزایش این رقم خبر داد و گفت: میزان واگذاری زمین در طرح جوانی جمعیت تا پایان سال به 70 هزار واحد می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خانواده هایی که فرزند سوم به بعد آن ها از تاریخ 24 مهر ماه 1400 به بعد متولد شده باشند، مشمول دریافت زمین در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می شوند.
تاکنون طی سه مرحله قرعه کشی که قبلا و در مناسبت های مختلف برگزار شده بود به 4217 متقاضی واجد شرایط در استان یزد زمین اهدا شد و در این مراسم به 600 متقاضی واجد شرایط دیگر نیز در استان یزد زمین اهدا شد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از واگذاری 1400 واحد مسکونی به خانواده های مشمول طرح جوانی جمعیت تا پایان سال جاری در این شهرها خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از برگزاری آئین قرعه کشی و تخصیص 5 هزار قطعه زمین مسکونی به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در استان خبرداد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت اعلام کرد: روند نزولی نرخ رشد باروری متوقف شده است. در زمان حاضر نرخ باروری کلی حدود 1.65 است که این عدد باید براساس قانون برنامه هفتم طی 5 سال به عدد 2.5 برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد:امروز 600 قطعه زمین در راستای طرح جوانی جمعیت به متقاضیان واگذار می شود و تا اردیبهشت سال آینده، پرونده واگذاری زمین های طرح جوانی جمعیت در استان یزد بسته می شود.
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران گفت: 5.2 هکتار زمین در قالب طرح ویژه جوانی جمعیت به 872 خانوار مازندرانی در شهرهای مختلف این استان واگذار شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به یمن عید بزرگ نیمه شعبان و در قالب برنامه های مختلف، در 10 استان کشور به 10 هزار متقاضی طرح جوانی جمعیت زمین اهدا می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در مرحله جدید واگذاری زمین به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در استان برای پنج هزار نفر زمین آماده تحویل شده که فردا مراسم قرعه کشی و تخصیص آن انجام می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اهدای زمین به 872 نفر در قالب طرح جوانی جمعیت در مازندران برگزار شد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ علی دیوسالار مدیرکل راه و شهرسازی مازندران بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم اهدای زمین طرح جوانی جمعیت در ساری با اظهار اینکه تاکنون در قالب سه مرحله اهدای زمین ویژه طرح جوانی جمعیت در استان ...