پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۴۱May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش فوق العاده»

فردا نیوز   ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در مراسم یادبود رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: همدردی کشورها بیانگر عشق و احترام آنها به مردم ایران و قربانیان سقوط بالگرد است.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با بیان اینکه حمله اسرائیل به اردوگاه آوارگان در شهر رفح در جنوب نوار غزه پیامد مستقیم بی اعتنایی تل آویو به تصمیمات شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل است، توقف درگیری ها و فراهم شدن راه دسترسی قابل اعتماد برای ارائه کمک های بشردوستانه را خواستار شد.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد اسلامی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح مجتمع پرتو فرایند اصفهان افزود: رویکرد اصلی این است که اثرات انرژی اتمی در زندگی مردم دیده شود. این موضوع در سال های اخیر با جدیت و بنا به تأکید رئیس جمهور شهید به خوبی پیش رفت. هدف ما افزایش بهره وری و سلامت جامعه با استفاده از انرژی هسته ای است.
سرپرست وزارت خارجه ایران در گفتگو با وزیر خارجه عربستان روابط دو جانبه و تحولات منطقه را مورد بررسی قرار داد.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمازجمعه این هفته تهران؛ یازدهم خرداد 1403، به امامت حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد در دانشگاه تهران برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش    
سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان گفت: در این رایزنی تلفنی، بر اهمیت اجرایی شدن بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نخست وزیر ارمنستان که ناظر بر تحقق اهداف راهبردی است، تأکید کردم.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تنها چند روز پس از حادثه غم انگیز 19 مه که جان جناب آقای سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران و همچنین جناب آقای حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه و 7 نفر دیگر را گرفت، گرد هم آمده ایم.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن با محکوم کردن جنایات مستمر رژیم صهیونیستی از جمله جنایت هولناک کشتار آوارگان در رفح تاکید کرد که این جنایت با بمب های اهدایی آمریکا رخ داد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت انتخابات کشور گفت: بر اساس آخرین نظرسنجی که توسط وزارت ارشاد برای ما ارسال شده بود، تا 3 روز قبل مشارکت بالای 70 درصد برآورد شده است.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
خسروی با اشاره به اظهارات واعظی درباره شمخانی بیان داشت که دستمایه قرار دادن موضوعات حوزه امنیت ملی برای پیگیری اهداف سیاسی و جناحی رفتاری مغایر با اصول حرفه ای و مغایر منافع ملی محسوب می شود.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس خانه احزاب ایران بعد از ثبت نام:دولت رفاه اسم دولت من است. برای بازنگری قانون اساسی سعی خودم را خواهم کرد که خواسته عده ای زیادی از مردم است.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
سعید جلیلی: مردم بزرگترین سرمایه کشور هستند. کسی که پا به عرصه انتخابات می گذارد همچون رئیس جمهور شهید این سرمایه را بشناسد و قدر بداند.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
دولت اسلوونی رسما تصمیم گرفت دولت فلسطین را به رسمیت بشناسد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در دیدار با رئیس جمهور سوریه گفت: با وجود ضایعه بزرگ شهادت دکتر رئیسی، ایران مقتدرانه به حرکت خود ادامه داده و دولت نیز در همان مسیری که شهید رئیسی تعیین کرده بود، در حال حرکت است و اداره امور بدون هیچ خللی به پیش می رود.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ستاد امنیت انتخابات کشور بیان اینکه در زمینه برگزاری انتخابات هیچ مشکل امنیتی نداریم و نخواهیم داشت، گفت: انشاءالله براساس نظرسنجی هایی که صورت می گیرد، شاهد یک انتخابات رقابتی و پرشور باشیم.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
نشست اختصاصی ادای احترام به رئیس جمهور شهید ایران عصر امروز پنجشنبه به وقت تهران در محل سازمان ملل در نیویورک برگزار شد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری در دیدار با رئیس جمهور سوریه گفت: با وجود ضایعه بزرگ شهادت دکتر رئیسی، ایران مقتدرانه به حرکت خود ادامه داده و دولت نیز در همان مسیری که شهید رئیسی تعیین کرده بود، در حال حرکت است و اداره امور بدون هیچ خللی به پیش می رود.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری: با وجود چنین ضایعۀ بزرگی ایران همچنان مقتدرانه به حرکت خود ادامه داده و دولت نیز در همان مدار و مسیری که شهید رئیسی تعیین کرده بود، در حال حرکت است و ادارۀ امور کشور بدون هیچ خللی به پیش می رود.
سلام نو / فردا نیوز   ۲۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
در شرایطی که هیچ کدام از اهداف اعلامی اولیه یورش به غزه محقق نشده است، ارتش رژیم صهیونیستی به بمباران بی هدف و شدید مناطق مسکونی و محل اسکان آوارگان ادامه می دهد، به طوری که شهر غزه در شمال ...
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
روزانه رقم هنگفتی برای مصرف دخانیات هزینه می شود، به طوری که تقریباً روزی 20میلیارد تومان هزینه سیگاری ها در کشور است و از طرفی پنج برابر این مبلغ صرف درمان سیگاری ها در بیماری های لاعلاج و سرطان می شود.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وب سایت عراقی شفق نیوز متن نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی برای دانشجویان آمریکا را به زبان عربی منتشر کرد.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بعد از جدی شدن ثبت نام علی لاریجانی در انتخابات برخی چهرهای سیاسی در تلاش برای واسطه گری میان او اصلاح طلبان با چهره ارشد کارگزاران جلسه برگزار کرده اند.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان خواستار تحقق دستورات دیوان بین المللی دادگستری درباره رژیم اشغالگر صهیونیستی شد.
پیشتر منابع مطلع مصری از ارسال پیامی توسط دولت قاهره برای کابینه رژیم صهیونیستی و اعتراض به یورش ارتش این رژیم به گذرگاه رفح و محور فیلادلفیا پرده برداشته بودند.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به پاس قدردانی از پشتیبانی ها و عنایات ویژه رییس جمهور شهید حضرت آیت الله سیدابراهیم رئیسی نسبت به صنعت و فناوری هسته ای و نیز حمایت از دستاوردهای سازمان انرژی اتمی ایران، منطقه هسته ای در استان اصفهان به نام شهید آیت الله رئیسی نامگذاری شد.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
چین و کشورهای عربی بر حفظ حاکمیت و وحدت ارضی سوریه، لزوم برقراری آتش بس در غزه و پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در امارات در دیدار با عضو شورای عالی امارات و حاکم راس الخیمه آمادگی کامل جمهوری اسلامی ایران را برای تقویت همکاری های اقتصادی و بازرگانی در همه زمینه ها اعلام کرد.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش    
واکنش های مجازی به نامه رهبر انقلاب خطاب به دانشجویان آمریکایی
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بعد از سخنان آقای بشار اسد، رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: سخنان شما نکات مهمی داشت اما یک نکته برای من مهمتر بود و آن موضوعی است که تاکید کردید و گفتید ما هرچه عقب بنشینیم طرف مقابل جلو می آید ، در این موضوع هیچ تردیدی وجود ندارد.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه بدون اشاره مستقیم به آمریکا و انگلیس اعلام کرد که لابی های جنگ طلب در ماه های اولیه جنگ مانع توافق صلح بین روسیه و اوکراین در استانبول شدند.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
فرمانده هوافضای سپاه گفت: در عملیات وعده صادق از 20 درصد توان نظامی استفاده شد و به سامانه های سپر موشکی اسرائیل حمله نشد و اگر جنگ ادامه می یافت زمان زیادی برای نابودی آنان نیاز نبود.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال گفت: کیفیت لیگ خیلی بهتر شده و امسال تعیین تکلیف قهرمان و سقوط کننده ها به هفته آخر کشیده است.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش    
نماینده ادوار اصفهان در مجلس:این رخداد که در هفته گذشته قلب ملت را به درد آورد تسلیت عرض می کنم. خداوند جبران کند برای ملتی که اینگونه در صحنه حضور پیدا کردند که دشمنان قطعا مأیوس شدند. احساس کردم برای اینکه سلایق، رویکردها و تفکرات مختلف در کشور به کار گرفته شوند، لازم است در انتخابات ثبت نام کنم.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (پنجشنبه) در دیدار آقای بشار اسد رئیس جمهور سوریه و هیأت همراه، مقاومت را هویت ممتاز سوریه دانستند و گفتند: جایگاه ویژه سوریه در منطقه نیز به دلیل همین هویت ممتاز است و این ویژگی مهم باید محفوظ بماند.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: این نیرو با به کارگیری انواع فناوری های خلاقانه و نیز ابزار آلات مرتبط با جنگ الکترونیک، به امر رصد و پایش مناطق مرزی کشور و ممانعت از عبور و مرور غیرمجاز در استان سیستان و بلوچستان مبادرت می ورزد.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در دوره یازدهم مجلس با اشاره به اصلاحیه مجمع تشخیص مصلحت نظام بر مصوبه مجلس، گفت: علیرغم اینکه انتظار داشتیم مصوبه مجلس تأیید شود اما همینکه این قانون توانست برای رسیدن به مرحله اجرا با اصلاحیه ای مورد تأیید مجمع واقع شود، هم جای خرسندی دارد.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اسلامی گفت: تاکنون سه داوطلب دارای شرایط قطعی ثبت نام بودند و ثبت نام آنها قطعی شده است.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس: ثبات و تقویت ارزش پول ملی با استدلال بانک مرکزی را باید داشته باشیم. فسادزدایی از ارکان حکومت با شفاف سازی کامل باید انجام شود.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شوراها در مجلس یازدهم از تائید طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد و گفت که با قانونی شدن این طرح، انتخابات هفتمین دوره شوراهای اسلامی و شهر و روستا در سال 1404 برگزار می شود.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در گفتگو با وزیر امور خارجه ارمنستان بر اهمیت اجرایی شدن بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نخست وزیر ارمنستان تاکید کرد.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور چین در مراسم افتتاحیه نشست وزیران مجمع همکاری عرب و چین تأکید کرد که پکن از تشکیل کشور مستقل فلسطین حمایت می کند.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده شورای نگهبان با انتشار یادداشتی در حساب کاربری خود در فضای مجازی به استقبال نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی رفت و به تبیین مفهوم طرف درست تاریخ پرداخت.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عباس مقتدایی نماینده ادوار اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، وارد ستاد انتخابات کشور شد.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ممکن است چهار آرایش انتخاباتی با صورت بندی در فضای سیاسی کشور طرح شود، نوشته: