پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۵۶Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایران خودرو»

راهبرد معاصر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت روز خودرو های ایران خودرو وسایپا امروز پنج شنبه 14 مرداد ماه نسبت به روز گذشته با ثبات نسبی همراه است.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.
دانستنی آنلاین   ۵ ساعت پیش    
برچسب ها پژو دانستنی آنلاین درآمد دنا گروه صنعتی ایران خودرو برچسب ها
فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- خودرو های سایپا امروز پنجشنبه چهاردهم مرداد با افزایش قیمت در بازار فروخته می شوند. تیبا صندوقدار هفت میلیون تومان گران شد و 143 میلیون تومان قیمت خورد. گوئیک دنده ای هم 164 میلیون تومان عرضه می شود و رشد چهار میلیون تومانی را تجربه می کند. ...
پدال نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوق العاده، دو مدل از محصول پارس را با موعد تحویل حداکثر 90 روز از امروز عرضه می کند.
راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش    
ثبت نام بیستمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز 14 مرداد آغاز شد.
پایگاه خبری گسترش   ۶ ساعت پیش    
ایران خودرو بیستمین مرحله فروش فوق العاده خود را از امروز پنجشنبه به مدت سه روز آغاز کرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو بیستمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه دومدل از محصول پژو پارس (پارس بنزینی و پارس TU5 ) از امروز (پنجشنبه) آغاز کرده و به مدت سه روز (تا پایان روز شنبه 16 مردادماه) اجرا خواهد کرد.
اسب بخار پرس   ۷ ساعت پیش    
گروه صنعتی ایران خودرو از ساعت 10 صبح امروز (پنج شنبه 14 مرداد 1400) فروش فوری و فوق العاده دو تیپ پژو پارس را آغاز می کند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، در این شرایط فروش پژو پارس سال با پیشرانه 1٫8 لیتری 8 سوپاپ و پژو پارس LX با پیشرانه TU5 با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روز عرضه می شوند ...
گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوق العاده، از امروز دو مدل محصول پارس را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه به مدت سه روز عرضه می کند.
تجارت نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز قرار است ایران خودرو فروش فوق العاده پژو پارس تو فایو (TU5) با قیمت 145 میلیون تومان داشته باشد. این خودرو در بازار چقدر است؟
تجارت نیوز   ۷ ساعت پیش    
امروز قرار است ایران خودرو فروش فوق العاده پژو پارس بنزینی با قیمت 140 میلیون تومان داشته باشد. این خودرو در بازار چقدر است؟
تجارت نیوز   ۸ ساعت پیش    
امروز قرار است فروش فوق العاده ایران خودرو از سر گرفته شود و یک مدل خودرو پژو پارس با 145 میلیون تومان اختلاف نسبت به بازار فروش خواهد رفت. این رانت نصیب چه کسانی می شود؟
بویر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در فروش فوق العاده ایران خودرو، 2 محصولات پارس TU5، و پارس معمولی با قیمت قطعی مندرج در بخشنامه فروش و موعد تحویل حداکثر 90روزه عرضه می شود. ایران خودرو طرح فروش فوق العاده 2 محصول خود را از روز پنجشنبه 14 مرداد به مدت 2 روز اجرا می کند. ...
خودرو تک   ۹ ساعت پیش    
ایران خودرو بیستمین مرحله از فروش فوق العاده خود را از امروز پنجشنبه 14 مرداد با خودرو پژو پارس آغاز می کند. قرعه کشی این فروش فوق العاده در روز 17 مرداد انجام می شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در فروش فوق العاده ایران خودرو، 2 محصولات پارس TU5، و پارس معمولی با قیمت قطعی مندرج در بخشنامه فروش و موعد تحویل حداکثر 90روزه عرضه می شود. به منظور واگذاری خودرو به مشتریان واقعی، محدودیت های اعمال شده در طرح های فروش فوق العاده کماکان اجرا می شود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۴۹    
ایران خودرو طرح فروش فوق العاده 2 محصول خود را از روز پنجشنبه 14 مرداد به مدت 2 روز اجرا می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در فروش فوق العاده ایران خودرو، 2 محصولات پارس TU5، و پارس معمولی با قیمت قطعی مندرج در بخشنامه فروش و موعد تحویل حداکثر 90روزه عرضه می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایران خودرو با اعلام هشدار در مورد فروش دعوتنامه های جعلی، از خریداران درخواست کرد تا اطلاعات و اخبار مرتبط را از مبادی رسمی دنبال کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : از میان خودروهای پرتیراژ امروز قیمت 206صندوقدار 266 میلیون تومان و سمند LX با موتور EF7 نیز بدون تغییر در بازار 248 میلیون تومان بود.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۲    
ساعاتی پیش گروه صنعتی ایران خودرو بیستمین طرح فروش فوق العاده برخی از تیپ های پژو پارس را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز پنجشنبه مورخ 1400/05/14 آغاز شود، تا پایان روز شنبه مورخ 1400/05/16 مهلت خواهد داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فروش فوق العاده ایران خودرو از فردا، مسکن ارزان می شود؟ و کمبود عرضه علت اصلی گرانی مرغ از اخبار اقتصادی امروز است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات فروش فوق العاده جدید ایران خودرو اعلام شد. در صورت برنده شدن متقاضیان در این مرحله از قرعه کشی سود 100 میلیون تومانی در انتظار خریداران میباشد.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی، کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه در دسترس همگان قرار دارد. منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات بیستمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو در مرداد 1400 اعلام شد. ثبت نام ایران خودرو قرار است از فردا پنجشنبه 14 مرداد به مدت سه روز انجام شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ارزیابی بازار محصولات سایپا در بازار امروز 13 مرداد 1400 از رشد 500 هزار تا یک میلیون تومانی تمام خودروهای پرتیراژ این شرکت در بازار حکایت دارد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۸    
روه صنعتی ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوری محصولات خود ویژه مردادماه 1400، شرایط فروش فوری دو محصول خود را از فردا پنجشنبه 14 مردادماه آغاز کرده و با موعد تحویل حداکثر 90 روزه، مشتریان می توانند در این طرح فروش شرکت کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در مرحله بیستم فروش فوق العاده 2 محصول پارس بنزینی و پارس TU5 را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه از فردا پنج شنبه 14مردادماه عرضه می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شرایط فروش نقدی و فوق العاده پارس ال ایکس و پارس سال از سوی ایران خودرو ویژه مردادماه اعلام شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برندگان ثبت نام ایران خودرو سایپا تا به امروز توانسته اند خودروهای درخواستی خود را با فاصله قیمتی بالا از بازار خریداری کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۶    
فروش فوق العاده مرحله بیستم ایران خودرو ویژه مرداد ماه اعلام شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله 20 پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل 3 ماهه بآغاز شد.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۶۷ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوق العاده، دو مدل از محصول پارس را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه از فردا پنجشنبه به مدت سه روز عرضه می کند.
گروه صنعتی ایران خودرو توانسته از ابتدای امسال تا روز دهم مردادماه بیش از 144 هزار دستگاه خودرو را به مشتریان تحویل دهد که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افزایش بیش از 30 درصدی را نشان می دهد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: محصولات ایران امروز دوشنبه 13 مرداد ماه 1400 نسبت به روز گذشته افزایش و کاهش قیمت داشت. بر اساس آخرین نرخ ها در بازار: قیمت پژو 2008 نهصد و پانزده میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 صفر کیلومتر دویست و هفتاد میلیون تومان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۵    
سهام ایران خودرو در آخرین روز معاملاتی این هفته کاهش قیمت را تجربه کرد و با حجم معاملات 408میلیونی، افت 1.5 درصدی را به ثبت رساند.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۲    
شهروندان خواهی نخواهی گاهی مجبورند خودرو خود را برای دریافت تعمیرات و سرویس های لازم، به تعمیرگاه ببرند. در این شرایط، امداد خودرو ایران (به عنوان بازوی امداد رسانی ایران خودرو به مشتریان) نیز اقدامات مهمی را در راستای کاهش مراجعات حضوری شهروندان به نمایندگی ها انجام داده تا در کاهش گسترش شیوع ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۱    
در تیر ماه سال جاری گروه صنعتی ایران خودرو 7.9 درصد کاهش تیراژ و گروه خودروسازی سایپا 25.2 درصد افت تولید را ثبت کردند، این مساله منجر به انباشت حدود 140 هزار خودرو ناقص در خودروسازی ها شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
کارشناسان و متخصصان فنی سازمان ملی استاندارد ایران، موفقیت های ایران خودرو را در توسعه مرکز آزمایشگاه تجهیزات آزمون استاندارد خودرو تحسین کردند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد 24; قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز چهارشنبه 13 مرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. انتهای پیام/
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با افزایش متوسط یک میلیون تومانی همراه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو)، در سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، آمادگی خود را نسبت به ارایه خدمات پس از فروش و پشتیبانی کامل از خودرو تارا اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- افزایش قیمت خودرو های داخلی در بازار کماکان ادامه دارد. امروز چهارشنبه سیزدهم مرداد سمند EF7 با رشد شش میلیون تومانی 248 میلیون تومان فروخته می شود و از ابتدا هفته رشد 10 میلیون تومانی را به ثبت رسانده است ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در بازار امروز قیمت خودرو های ایران خودرو تغییر قابل توجهی را تجربه کردند. در معاملات روز جاری محصولات ایران خودرو سمند سورن پلاس به قیمت 295 میلیون تومان و پژو 206 صندوقدار با قیمت 289 میلیون تومان به فروش رسید.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۶۳ سایت دیگر  
به دنبال بروز برخی سوء استفاده ها از شرایط ویژه بازار خودرو و ظهور اقدامات مجرمانه و کلاهبرداری از متقاضیان، ایران خودرو با اعلام هشدار در مورد فروش دعوتنامه های جعلی، از خریداران درخواست کرد تا اطلاعات و اخبار مرتبط را از مبادی رسمی دنبال کنند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در لیست قیمت محصولات ایران خودرو برای امروز( 1400/5/13 ) قیمت پژو 508 ، یک میلیارد و 220 میلیون تومان اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین / صمت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
شرایط فروش خودروسازان همراه با افت تقاضای کاذب در بازار حذف می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بیشترین نرخ فروش را طی این دوره یک ماهه در اختیار محصول پژو 2008 با 7.120.932.039 ریال مشاهده می کنیم که 103 دستگاه خودرو را در ماه به فروش رسانده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: اولین اتوبوس آمبولانسی کشور با نصف قیمت نمونه وارداتی ساخته شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو)، در سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، آمادگی خود را نسبت به ارایه خدمات پس از فروش و پشتیبانی کامل از خودرو تارا اعلام کرد.