جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صمت»

تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرح ناز رافع، در حاشیه نشست هم اندیشی برنامه های توسعه صادرات کشور که با حضور وزیر صمت ، نمایندگان مجلس و بخش خصوصی برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: از مهم ترین برنامه های امسال ما برای توسعه صادرات فرش دستباف ایرانی ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: خوزستان رتبه نخست کشور در میزان جذب سرمایه گذاری را از سوی وزارت صمت کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان سازمان صمت مازندران عرضه خارج از شبکه 17 هزار قطعه مرغ را کشف کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان همدان از توزیع مویرگی قند طی روزهای آینده در استان همدان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- صادقی، رئیس سازمان صمت اردبیل گفت: با مساعدت رئیس قوه قضائیه و پیگیری استاندار اردبیل کارخانه سبلان پارچه جان دوباره ای گرفته است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت گفت: در حالی برای اجرای استاندارد یورو 6 تحت فشار هستیم که برخلاف ادعای شرکت پالایش و پخش کیفیت بنزین در حد یورو 5 هم نیست. تهران – اقتصادبرتر – 23 اردیبهشت 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- نماینده شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده، وزارت صنعت، معدن و تجارت 750 میلیارد ریال در حوزه عمرانی منطقه خواف و رشتخوار سرمایه گذاری می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا جعفری در گفت وگو با میزان، پیرو سفر آیت الله رئیسی به استان همدان، گفت: همه فعالیت های اقتصادی زمانی که به مشکل برمی خورند دادرس نهایی آن ها قوه قضاییه است به خصوص اینکه در سال های اخیر به دلیل رشد تورم در کشور همه فعالان اقتصادی کسب و کارشان دچار مشکل شده است که مجبور بودند با منابع مالی ...
هیات دولت در جلسه عصر امروز به ریاست حسن روحانی رییس جمهور در اجرای تکلیف مقرر در تبصره (1) ماده (3) قانون برگزاری مناقصات، نسبت به تعیین نصاب معاملات در سال 1400 اقدام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: کم کاری بانک صنعت و معدن در پرداخت بخش قابل توجهی از اعتبارات فنی و اعتباری به متقاضیان سرمایه گذاری در استان قابل پذیرش نیست و سازمان صمت باید طی شکایتی نسبت به بازگشت منابع مالی باقی مانده دولت و اخذ سود سپرده موجود نزد این بانک اقدام کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان گفت: رمز ارزی که مجوز های لازم برای تاسیس و بهره برداری را از وزارت صمت دریافت نکرده باشد و یا به صورت غیرمجاز از برق برای استخراج استفاده کند، رمزارز غیرمجاز نامیده می شود.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ، درباره تفکیک اختیارات وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت گفت: قانون تمرکز اختیارات وزارت جهاد سال 92 تصویب شد اما هیچ زمانی به اجرای کامل نرسید و در حوزه هایی مثل صنعت و صادرات همواره تداخلاتی با سایر ارگان ها داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در راستای تسهیل در روند صدور مجوز واحدهای تولیدی، با پیگیری های وزارت صمت و حمایت هیئت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار، سازمان حفاظت محیط زیست مکلف به اصلاح ماده 3 ضوابط استقرار واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۹    
رئیس سازمان صمت استان سمنان گفت: حدود یک هزار میلیارد تومان تحت عنوان طرح "تام" به استان سمنان اختصاص یافته است که منابع مالی این طرح از محل منابع داخلی وزارت صمت و شرکت های تابعه و با مشارکت بانک های صنعت و معدن و تجارت، تامین خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت صمت ، فرح ناز رافع با ارائه توضیحاتی در خصوص تصمیم هیأت دولت در جلسه عصر دیروز درباره موافقت با اصلاح آئین نامه اجرایی قانون بیمه های اجتماعی قالی بافان، بافندگان فرش و شاغلان صنایع دستی شناسه دار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: مجموع نیاز سالانه صنایع کشور به انواع ورق فولادی حدود 70 میلیون تن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- رئیس صمت زنجان گفت: در سال گذشته 223 هزار تن از اقلام تولید شده واحدهای تولیدی استان زنجان صادر شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر نتایج مثبت و موثر وزارت صمت در توسعه تجارت بین المللی دسترسی به اطلاعات و آمار مرتبط با حوزه صادرات و تجارت را در تحقق پیش بینی ها و برنامه ریزی های اقتصادی ضروری دانست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: در قالب طرح تام 650 میلیارد تومان تسهیلات به منظور تامین مالی پروژه های دارای اولویت استان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور معادن و امور معدنی وزارت صمت ضمن تکذیب خبر اختلاف 2.6 میلیون تنی در آمار تولید و مصرف فولاد گفت: اختلاف تنها 300 هزار تن و مربوط به موجودی انبارهای واحد های تولیدی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت توجه به دو حوزه تجارت و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، بخشی از مشکلات را مربوط به عدم تمرکز کل زنجیره کشاورزی در یک وزارتخانه عنوان کرد و گفت: وزیر صمت در این مدت با جدیت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۶    
شاهرود- رضوانی، فعال بخش تولیدی با بیان اینکه بسیاری از کارکنان جهاد، صمت و حتی صنایع دستی و ... در زمینه تولید و خدمات، خودشان هم ذی نفع و ذی ربط هستند، گفت: این موضوع آفت بزرگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بازرسان سازمان صمت مازندران عرضه خارج از شبکه 17 هزار قطعه مرغ را کشف کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۹    
واردات ورنی یووی یکی از مواد اولیه ضروری مورد نیاز چاپخانه داران با صدور بخشنامه ای از سوی وزارت صمت آزاد شد.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
تسنیم: وزارت صنعت در واکنش به انتشار خبری تحت عنوان " مقصر فساد هزاران تن میوه شب عید کیست" در این رسانه به ارائه توضیحاتی پرداخته است. در این توضیحات که به نقل از معاون بازرگانی داخلی و دبیر ستاد تنظیم بازار است آمده: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۶    
گروه استان ها رئیس سازمان صمت مازندران گفت: 17 هزار قطعه مرغ خارج از شبکه در مازندران کشف شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اصلاحیه تکلیف شده به سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت صمت مکلف است در خصوص محصولاتی که تعیین رده نشده اند، از سازمان حفاظت محیط زیست استعلام کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند کُند اکتشاف معادن خراسان شمالی، ظلم وزارت صمت به این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان سمنان از اجرای طرح " تام " به منظور رفع نیاز مالی واحدهای تولیدی این استان خبر داد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت، ضمن تحسین دستاوردهای ایران خودرو در توسعه محصول و خودکفایی گفت: نگاه این خودروساز به موضوع توسعه تغییر کرده و وقتی خودروهایی را طراحی کرده که هم تراز خودروهای روز جهانی است، نگاه مشتریان به تولید داخل کشور نیز تغییر و به آن اعتماد خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تأکید بر برنامه ریزی هدفمند در راستای تحقق شعار " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " ، تکمیل زنجیره تأمین و زنجیره ارزش ظرفیت های مهم اقتصادی و صنعتی را اولویت برنامه های مجموعه صمت استان برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: پس از رایزنی با بانک مرکزی 100 میلیون دلار برای ترخیص روغن خام موجود در بنادر تخصیص یافت که این کالا هم اکنون در حال ترخیص است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۸    
وزارت صنعت معدن و تجارت نسبت به برگزاری مزایده عمومی تعداد پنج هزار و866 فقره محدوده های اکتشافی، مجوز برداشت، گواهی کشف و پروانه های بهره برداری در 31 استان اقدام کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۵    
صنعت و بازار خودرو ایران در اختیار دولت قرار دارد و قیمت روز خودروهای صفر داخلی و میزان تولید و نحوه واردات خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت و زیرمجموعه های آن تعیین می کنند ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار شهرستان و با حضور حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، میرزایی رئیس اداره صمت و سایر مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو برگزار شد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: یکی از ضرورت های اقتصاد کشور، توسعه صادرات غیر نفتی و داشتن اقتصادی مولد است و این در راس فعالیت های کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد- رئیس سازمان صمت استان یزد گفت: یزد سال هاست رتبه نخست در زمینه تنوع مواد معدنی را از آن خود کرده و این رتبه به رغم گستردگی اکتشافات در سایر استان ها، همچنان از آن استان یزد است.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس سازمان صمت استان سمنان با اشاره به اجرای طرح تام برای تامین مالی واحدها و پروژه های دارای اولویت بخش صنعت و معدن سمنان گفت: سهمیه اختصاص یافته به استان در حدود 9 هزار و 500 میلیارد ریال است.
طبق ابلاغیه سرپرست امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت مزایده عمومی تعداد 5866 فقره از معادن کشور آغاز شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مهدی کرباسیان، معاون سابق وزیر صمت درمورد افزایش ضریب جینی و فاصله فقیر و غنی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
به مدت سه ماه، صادرات شمش فولادی توسط شرکت هایی که فهرست آن ها به گمرک اعلام می شود آزاد خواهد بود و صادرات نیازمند تیک صادراتی وزارت صمت و تأیید دفتر صنایع معدنی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست معاونت امور معادن و امور معدنی وزارت صمت با تکذیب خبر اختلاف 2.6 میلیون تنی در آمار تولید و مصرف فولاد، گفت: اختلاف تنها 300 هزار تن و مربوط به موجودی انبارهای واحدهای تولیدی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان صمت استان از بررسی پیشنهاد افزایش قیمت نان در جلسه آینده کارگروه آرد و نان خبر داد
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۵    
آزاد شدن صادرات برای محصولات فولادی آنهم به مدت 3 ماه که از سوی وزارت صمت اعلام شده، می تواند خبری خوش برای فعالان صنعت فولاد کشور باشد، البته الزام و برداشته شدن سقف عرضه در بورس کالا که به عنوان شرط صادراتی گذاشته شده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت معدنی وزارت صمت اعلام کرد: صادرات شمش فولادی به مدت سه ماه توسط شرکت هایی که فهرست آن ها به گمرک اعلام می شود، آزاد خواهد بود و نیازمند تأیید دفتر صنایع معدنی نیست. تولیدکنندگان از شنبه 25 اردیبهشت می توانند بدون تیک صادراتی محصولات فولادی خود را صادر کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت صمت پیشنهاد اصلاح اساسنامه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران را برای سیر مراحل بررسی و تصویب به دولت ارایه کرد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره بر نقش بخش صادرات در تامین مواد اولیه تولید، و تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در شناسایی و رفع موانع در حوزه صادرات گفت: وزارت صمت در راستای تحقق شعار سال، اقدام به تدوین بسته پیشنهادی در سه سطح وزارتخانه، دولت و مجلس شورای اسلامی کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور معادن و امور معدنی وزارت صمت ضمن تکذیب خبر اختلاف 2.6 میلیون تنی در آمار تولید و مصرف فولاد گفت: اختلاف تنها 300 هزار تن و مربوط به موجودی انبارهای واحد های تولیدی است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور معادن و امور معدنی وزارت صمت با رد موضوع اختلاف 2.6 میلیون تنی در آمار تولید و مصرف فولاد، گفت: این اختلاف تنها 300 هزار تن و مربوط به موجودی انبار واحدهای تولیدی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت خوزستان:کمبودی در تامین کالا های اساسی به ویژه با نزدیک شدن به ایام عید فطر در استان نداریم.