شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۴۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «صمت»

دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر نفت ضمن اشاره به موافقت رئیس جمهوری برای ایجاد پنجره ای واحد به منظور واردات کالا از طریق صادرات نفت با هدف سرعت بخشی به کارها گفت: از هفته جاری کار عملیاتی را آغاز می کنیم ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صمت در نشست صمیمی با اعضای فراکسیون تشکل های اتاق ایران که در محل دفتر وزیر صمت برگزار شد، اظهار کرد: اصلاح قوانین و مقررات زائد باید مطالبه عمومی و پیگیرانه بخش خصوصی باشد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد- راضیه احقاقی : تجربه و علم اقتصاد هر گونه قیمت گذاری و تعیین سقف رقابت در معامله هر محصولی در بورس کالا را سیاستی نادرست برای تنظیم بازار می دانند که تنها باعث ایجاد رانت شده و درنهایت نیز، رسیدن کالایی ارزان به دست مصرف کننده نهایی را به دنبال ندارد ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : معاون وزیر صمت گفت: پس از ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا، تاکنون بیش از 100 هزار و 698 بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور انجام شده است ...
یک تولیدکننده سیمان با انتقاد از اینکه وزارت صمت هیچ همراهی با تولید نداشته و فقط به صورت چکشی قیمتهای دستوری اعلام می کند، گفت: بانک مرکزی نیز با بخشنامه های غیرکارشناسی اعتبار صادرکننده را از بین برده و راه دور زدن تحریم ها را هم مسدود کرده است.
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل پیشین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، در اقدامی خارج از عرف در آخرین لحظات حضور در آن سازمان اقدام به انجام تغییرات گسترده در سطح مدیریت شهرک های صنعتی کشور کرده است.
جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود با اشاره به اجرای فعالیت هایی در راستای مقابله و مهار گران فروشی، به برگزاری جلسات تنظیم قیمت مسکن و مهار آن با همکاری اتحادیه املاک و اداره صمت اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش    
زنجان- فغفوری، رئیس سازمان صمت زنجان با بیان اینکه 80 تن روغن مایع وارد استان خواهد شد، گفت: طی سه روز گذشته 200 تن روغن مایع در فروشگاه های بزرگ استان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- سرپرست سازمان صمت خراسان جنوبی گفت: با موافقت دولت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طرح های ریسندگی و بافندگی خراسان جنوبی سرمایه گذاری می کند.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی پایتخت گفت: اگر دلار تا مرز 18 تا 20 هزار تومان ریزش کند، قیمت کاذب خودروهای خارجی دست کم تا 40 درصد فرو خواهد ریخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۴    
زنجان-رئیس سازمان صمت زنجان گفت: با همکاری جهاد کشاورزی استان زنجان و اتحادیه مرغداران مشکل تخم مرغ در استان زنجان حل شده و قیمت به ثبات نسبی رسیده است و به اندازه کافی تخم مرغ توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/قزوین معاون بازرگانی سازمان صمت استان قزوین اعلام کرد: ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ را 20 هزار و 400 تومان اعلام کرده است که مرغداران نسبت به این قیمت معترض هستند به همین منظور هفته آینده برای بررسی و اعلام قیمت نهایی مرغ در قزوین کارگروه مجزایی با حضور نمایندگان سازمان های مربوطه ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان زنجان گفت: کمبود روغن جامد به دلیل تغییر خط تولید کارخانجات در کشور است که در زنجان نیز موجب کمبود شد.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن اشاره به موافقت رئیس جمهوری برای ایجاد پنجره ای واحد به منظور واردات کالا از طریق صادرات نفت با هدف سرعت بخشی به کارها، گفت: از هفته آینده کار عملیاتی را آغاز می کنیم. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس سیاست های وزارت صمت را در جهت حفظ حقوق سهامداران و در راستای حمایت از تولید ارزیابی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از پرداخت بیش از 39 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 1535 واحد صنعتی و تولیدی طی نیمه نخست امسال خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون معدنی وزیر صمت با بیان اینکه قیمت گذاری محصولات فولادی دلالی و رانت را حذف می کند، گفت: کار کارشناسی روی بخشنامه هنوز به پایان نرسیده و امیدوارم بزودی شاهد نهایی شدن و اجرای آن باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت مه ولات با اشاره به شناسایی و پلمپ 3 واحد شن شویی غیر مجاز، گفت: در گشت مشترک با اداره تعزیرات و اتاق اصناف، 3 واحد صنفی متخلف به اداره تعزیرات معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور فرش سازمان صمت استان مرکزی گفت: در استان مرکزی سه تشکل اتحادیه فرش روستایی، اتحادیه فروشندگان و شرکت سهامی فرش در زمینه ی فرش فعالیت دارند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سیروس زاهدی فر روز پنج شنبه در گفت وگو با راهبردنامه اظهار کرد: در راستای مطالبات مردمی در خصوص کمبود سیمان و پیگیری های لازم از مرکز استان و کارخانه سیمان، طی سه روز گذشته 80 تن سیمان از طریق پنج عامل توزیع سیمان، با نظارت بازرسان سازمان صمت و اتاق اصناف توزیع شد و امروز نیز 70 تن [...]
اقتصاد آنلاین / خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت اظهار داشت: درخواست شد که طبق ضوابط تعیین قیمت سازمان حمایت، هیات مدیره ی شرکت ها قیمت پایه را تعیین کند ولی سازمان حمایت نظارت کند که این ضوابط رعایت شود، طوری باشد که حداقل خودروساز ضرر نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران گفت: تالارهای پذیرایی باتوجه به شرایط استان تعطیل شده که این تعطیلی کماکان ادامه دارد.
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر صمت بر ضرورت حمایت از احیای واحدهای تولیدی راکد و سرمایه گذاری وزارت صمت در پروژه های صنعتی بزرگ مقیاس تاکید کرد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیر اداره نظارت ارز بانک مرکزی جزئیات تخصیص ارز به کالاهای رسوب شده در بنادر را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، میرحسین شکوهی در یک برنامه تلویزیونی درباره ملاک تخصیص ارز به کالاهای وارداتی با بیان اینکه بانک مرکزی تابع مقررات وزارت صمت است و تخصیص ارز براساس اولویتی که توسط وزارت صمت ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - لغو قیمت گذاری دستوری فولاد در بورس کالا خبری بود که از حاشیه جلسه غیرعلنی مجلس مخابره شد. روز گذشته در جلسه مشترک دولت و مجلس بر عرضه حداکثری مصنوعات فولادی در بورس کالا و عدم قیمت گذاری دستوری تاکید شد تا خط بطلانی بر مداخله غیرضروری وزارت صمت در بازار فولاد باشد ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معاون معدنی وزیر صمت قول داد که پایه رقابت در بورس را پایین تر از قیمت فوب خلیج فارس می گذاریم . مهدی طغیانی اظهار داشت: خبری که دیروز درخصوص دستورالعمل قیمت گذاری محصولات فولادی پخش شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مصطفی قمری وفا، فعال رسانه ای فیلمی از اظهارات همتی درباره صدور کارت بازرگانی برای کارتن خواب ها را منتشر کرد: چه کسانی به نام کارتن خواب ها، میلیون ها دلار ارز صادراتی را به جیب زده اند؟ ...
اقتصاد آنلاین / ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بخشنامه تایید نشده وزارت صمت درباره قیمت گذاری فولاد که از دو روز پیش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، به اعتقاد تحلیلگران، پالس منفی در جهت دستیابی به تولید 55 میلیون تن فولاد تا 1404 مخابره می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: وزارت صمت ارز مورد نیاز واردکننده نهاده های دامی را تامین می کند اما نظارت آن بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است، این موضوع رانت هایی را به همراه دارد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۰    
وزارت صمت روی طرحی کار می کند که قرار است تقاضای خودرو در بازار را واقعی کند و تقاضای کاذب را محدود سازد. تهران – اقتصاد برتر – یکم آبان 99 این طرح که عدالت در توزیع و واقعی کردن تقاضا نام دارد توسط معاون صنعت وزارت صمت در حال بررسی است ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: با وزارت صمت درباره کنترل بازار فولاد تعامل کردیم اما ما را دور زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۹    
گروه استان ها - معاون امور معادن سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه "برخلاف قانون، بانک های استان پروانه بهره برداری معدن را برای وثیقه بازپرداخت تسهیلات معدن قبول نمی کردند" گفت: اخیراً این وثیقه در بخش معدن استان مورد پذیرش قرار گرفت.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از پرداخت بیش از 39 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 1535 واحد صنعتی و تولیدی طی نیمه نخست امسال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
صدرنژاد، دبیر فراکسیون تشکل های اتاق بازرگانی ایران گفت: رویکرد مثبت آقای رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برای برقراری ارتباط تنگاتنگ با تشکل های بخش خصوصی می تواند در حذف یا اصلاح بخش زیادی از مقررات و گلوگاه های مخل کسب و کار موثر واقع شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد حکیم رئیس اداره صمت کهگیلویه و چرام نوسانات شدید قیمت ارز و تحریم ها را از دلایل گرانی ها دانست و بیان کرد با گران فروشی واحتکار مبارزه می کنیم
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: برای رفع موانع کسب و کار در حوزه تولید و تجارت کشور اهتمام جدی داریم و درصدد هستیم با پیشنهادهای ارائه شده از سوی تشکل ها، اصناف و اتاق های بازرگانی، همه گلوگاه های موجود در این زمینه را شناسایی و رفع کنیم.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
جزئیات طرح بسته هوشمند معیشتی مجلس با حضور رئیس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب شبکه دو سیما بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: پس از ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا، تاکنون بیش از 100 هزار و 698 بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور انجام شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۹    
اردبیل - رئیس صمت اردبیل گفت: در تلاش برای رفع مشکلات تجار و صادرکنندگان در سطح استان هستیم تا با فعال سازی مستمر حوزه صادرات اتفاقات خوبی در آینده ای نزدیک در استان رقم بخورد و بتوانیم اردبیل را به سمت صنعتی سازی حرکت دهیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۶    
ساری- قوانلو، رئیس سازمان صمت مازندران گفت: تا پایان سال جاری میزان سرمایه گذاری در بخش صنعت به 37 هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت استان اردبیل گفت: همزمان با سال جهش تولید و با حمایت و پشتیبانی سازمان صمت استان اردبیل 150 طرح تولیدی و صنعتی تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در حالی که در فضای مجازی گفته شده مقیمی مدیرعامل ایرانخودرو به وزارت صمت می رود ، شنیده ها حاکی از آن است طی جلسه ای که نمایندگان مجلس با رزمحسینی وزیرصنعت داشتند از عملکرد مقیمی مدیرعامل ایرانخودرو رضایت کامل داشتند و این نشان از ادامه فعالیت مدیرعامل طبق روال گذشته دارد . ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت طرح و برنامه وزارت صمت اعلام کرد: در 6 ماهه نخست امسال، 559 واحد تولیدی 32 هزار و 312 میلیارد ریال تسهیلات تولید و اشتغال دریافت کرده اند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اظهار اینکه کمبود مرغ در استان نداریم، قیمت نرخ مصوب مرغ را 191 هزار ریال به ازای هر کیلوگرم ذکر کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابناک به نقل از بولتن نیوز، در حالی که در فضای مجازی گفته شده مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به وزارت صمت می رود ، شنیده ها حاکی از آن است طی جلسه ای که نمایندگان مجلس با رزم حسینی وزیرصنعت داشتند از عملکرد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو رضایت کامل داشتند و این نشان از ادامه فعالیت مدیرعامل طبق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان صمت گیلان گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ 19 هزار و 100 تومان مصوب شد و فروش غیر از این قیمت تخلف محسوب می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: شرایط برای افزایش صادرات کشور در 6 ماهه دوم سال جاری فراهم است و با تدبیر می توانیم در خصوص تامین کالاهای اساسی، مایحتاج ضروری مردم و همچنین مواد اولیه تولید گام های خوبی برداریم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - وزیر نفت ضمن اشاره به موافقت رئیس جمهوری برای ایجاد پنجره ای واحد به منظور واردات کالا از طریق صادرات نفت با هدف سرعت بخشی به کارها، گفت: از هفته آینده کار عملیاتی را آغاز می کنیم. ...