سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۱۱May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان توسعه تجارت»

پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت، پس از تلاش های مستمر و پیگیری سازمان توسعه تجارت، بانکVTB؛ دومین بانک بزرگ روسی، دفتر نمایندگی خود را در ایران دایر کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید که در جریان برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو 2023، می توان انتظار داشت که حدود دو میلیارد دلار قرارداد جدید تجاری بسته شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته رییس سازمان توسعه تجارت ایران، بانک مرکزی مجوز واردات با رمزارز ها را صادر کرده است و منتظر تایید نهایی وزارت اقتصاد هستیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۲:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید که در اکسپو 2023 امکان عقد یک میلیارد دلار قرارداد تجاری وجود خواهد داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای علیرضا پیمان پاک قائم مقام وزیر بازرگانی و رییس سازمان توسعه تجارت ایران خواستار از سرگیری صادرات 20 هزارتن سیب زمینی با عوارض 12 درصدی شد.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعاتی که علی رضا پیمان پاک، رییس سازمان توسعه تجارت که البته خبر ها حکایت از جابجایی او در آینده نزدیک به وزارت جهاد کشاورزی دارد اعلام کرده، این بار مرکبات ایرانی برای نخستین بار به بازار چین راه یافته است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت ایران از شکسته شدن رکورد صادرات غیر نفتی کشور با عبور از مرز 52.5 میلیارد دلار گذشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت در توئیتی از شکسته شدن رکورد صادرات غیرنفتی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک از ریاست سازمان توسعه تجارت به وزارت جهادکشاورزی نقل مکان می کند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: ایران اکنون در میان کشورهای صادر کننده به ارمنستان رتبه سوم را بعد از روسیه و چین در اختیار دارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۲:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت با اشاره به تفاهم 700 میلیون یورویی در زمینه خودرو و قطعات با روس ها که در نمایشگاه اتوموبیلیتی مسکو صورت گرفته بود گفت: در این راستای قرارداد صادرات 45 هزار دستگاه خودروی سایپا به روسیه به ارزش 450 میلیون یورو به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی دستیار رییس سازمان توسعه تجارت ایران در امور روسیه گفت: طی 10 ماهه نخست امسال، 3.4 درصد کل صادرات استان مرکزی به روسیه انجام گرفته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، علیرضا پیمان پاک در یک برنامه رادیویی با بیان اینکه سفر رییس جمهوری به چین برنامه ای منسجم بود که از ماه ها قبل با هدف توسعه روابط تجاری و اقتصادی با این کشور انجام شد، اظهار داشت: توسعه روابط تجاری و اقتصادی ایران با چین از اولویت های مهم دولت سیزدهم است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت با اشاره به نتایج سفر ابراهیم رییسی به چین گفت: باتوجه به تأکید رییس جمهور، توافقات و قراردادهای این سفر طی دو ماه آینده وارد فاز اجرایی شده و اثرات مثبت آن در اقتصاد کشور بروز خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: فقط در حوزه صنعت ، معدن و تجارت 19 سند ، قرارداد و موافقت نامه غیر از بیست سند اصلی با چین امضا کردیم. برخی از آن ها قرارداد و برخی ها موافقت نامه بود. این قراردادها ، قراردادهایی با رقم حداقل 3.5 میلیارد دلار بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
صادرات ایران پس از شوک منفی کرونا، در تمام ماه های گذشته در حال بازیابی خود بوده و رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانده است؛ حالا رییس سازمان توسعه تجارت می گوید که این روند تا پایان سال به بهبودی تازه منجر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید برخلاف برخی خبرها که اتفاق بزرگ ارتباط بانک های ایران و روسیه را به دولت قبل مرتبط می دانند، آنچه که رخ داده با پیگیری دولت سیزدهم نهایی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت خاطر نشان کرد: کشورهای عضو اوراسیا در صنایع خرد و متوسط مانند پوشاک، صنایع غذایی، قطعات و تجهیزات، تجهیزات پزشکی و دارو صاحب برند نیستند اما درحوزه های دیگر مانند روغن خام، کالاهای اساسی، زغال سنگ ...
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت و هیات رسمی این اتحادیه موافقنامه تجارت آزاد ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا را امضا کردند که این موضوع در برنامه گفتگوی ویژه خبری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایران اکونومیست از پایگاه اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت، موافقنامه تجارت آزاد ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور پیمان پاک روز پنجشنبه امضا شد. طرفین در مراسم امضای این توافقنامه بر موضوع افزایش چشمگیر همکاری های اقتصادی تأکید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در جریان دیدار رییس سازمان توسعه تجارت و وزیر تجارت اوراسیا، متن سند مذاکرات برای آزادسازی تجارت میان دو طرف نهایی شد و چند ماه تا اجرایی شدن آن باقی مانده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا پیمان پاک در مراسم امضای موافقتنامه تجارت آزاد ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا با بیان اینکه عزم دولت برای همکاری جدی است، اظهار داشت: طی چند ماه گذشته که ارتباطات ایران و روسیه نزدیک تر شده است هیات های تجاری بسیاری به دو کشور سفر کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
در حاشیه افتتاح نمایشگاه بزرگ اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کراچی پاکستان، سند تفاهم نامه همکاری های مشترک سازمان توسعه تجارت ایران و پاکستان به امضای آقای علیرضا پیمان پاک معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و آقای زبیر موتی والا رییس سازمان توسعه تجارت پاکستان رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: 97 درصد کدهای تعرفه محصولات کشاورزی و خشکبار به برخی کشورها صفر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت از برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی و برندینگ در حوزه گیاهان دارویی خبر داد و ابراز امیدواری کرد تجارت ایران در این حوزه گسترش پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
پس از انتشار خبرهایی که نشان می داد که در ماه های گذشته میزان صادرات ایران به عراق افت کرده است، آمارهای جدید ارائه شده از سوی رییس سازمان توسعه تجارت نشان می دهد که تا پایان آبان، صادرات به عراق افزایش یافته است.
برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اصفهان با حضور رییس سازمان توسعه تجارت ایران، رییس اتاق بازرگانی اصفهان و مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان به بررسی ظرفیت های توسعه تجارت با روسیه و دستاوردهای سفرهیات تجاری اصفهان به این کشور اختصاص یافت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت توضیحات جدیدی از نحوه اجرای توافقنامه تجارت ترجیحی با پاکستان ارایه کرد.
معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت از حضور موفق شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی اگروفود غنا خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، همزمان با سفر علیرضا پیمان پاک، معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و اعزام هیأت 50 نفره تجاری از استان اصفهان به روسیه، شورای تجاری ایران و روسیه آغاز بکار می کند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: در ماه های گذشته، هفته ای نبود که چند هیئت تجاری از کشورهای خارجی به ایران نیایند و چند هیئت هم از ایران به آن کشورها نروند؛ دشمن این رفت و آمدهای اقتصادی و تجاری را دید و اغتشاش ایجاد کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان توسعه تجارت گفت: گسترش مبادلات تجاری نیازمند افزایش طرف های معامله در کشورهای مقصد است که باید برای دستیابی به این مهم قدم در مسیر تجارت مدرن به ویژه در زمینه قراردادهای تجاری باشیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۳:۰۸   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید که با دریافت مصوبه سران قوا، ممنوعیت های واردات ایران در رابطه با کشورهای اوراسیا، لغو خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز، علیرضا پیمان پاک با بیان اینکه فقط به اعطای مجوز تهاتر اکتشاف نشد، خاطرنشان کرد: در کنار آن زیرساخت های تهاتر با کشورهایی نظیر پاکستان، ترکیه، روسیه، صربستان، هند و چین ایجاد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: صادرات ایران به آفریقا در سال 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 100 درصد رشد داشته و در هفت ماهه ابتدایی سال جاری نیز نسبت به سال قبل رشد 100 درصدی را تجربه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید که دولت ایران بر روی بازار بکر آفریقا برای افزایش صادرات حسابی ویژه باز کرده و آمارها در ماه های گذشته حاکی از رشد قابل توجه عملکرد در این حوزه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: شرایط در بازگشت ارز به زودی به نفع صادرکنندگان تغییر خواهد کرد و این اقدام با راه اندازی سامانه ای تازه در دل سامانه نیما نهایی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت می گوید شرایط در بازگشت ارز به زودی به نفع صادرکنندگان تغییر خواهد کرد و این اقدام با راه اندازی سامانه ای تازه در دل سامانه نیما نهایی خواهد شد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از ایجاد خط تولید خودروی ایرانی در ارمنستان با هدف صادرات به کشورهای حوزه اوراسیا خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه تجارت آزاد با اوراسیا یعنی یک بازار 700 میلیارد دلاری پیش روی تولید ما ایجاد می شود، گفت: احتمالا از سال آینده تجارت آزاد با این اتحادیه اجرا می شود. ...
سلام نو / سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: طبق آمارها واردات دارو و تجهیزات پزشکی روسیه در سال 20میلیارد دلار است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : رییس سازمان توسعه تجارت گفت: با خروج شرکت های غربی از روسیه به علت تحریم ها، بازار مناسبی برای صادرات دارو پیش روی شرکت های ایرانی قرار گرفته که می توان از آن بهره برد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید بازار داروی روسیه ارزشی 20 میلیارد دلاری دارد و ایران برای ورود به این بازار برنامه ریزی کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه تجارت آزاد با اوراسیا یعنی یک بازار 700 میلیارد دلاری پیش روی تولید ما ایجاد می شود، گفت: احتمالا از سال آینده تجارت آزاد با این اتحادیه اجرا می شود.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت می گوید یکی از دستاوردهای حضور ایران در اجلاس اخیر خزر، فراهم کردن مقدمات برای استفاده از پول های ملی و سازکارهای بانکی مستقل از سوئیفت، دلار و یورو بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان توسعه تجارت با ارایه دو پیشنهاد ویژه برای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان، گفت: تشکیل کارگروه مشترک میان سازمان توسعه، معاون فناوری ریاست جمهوری و سایر دستگاه های مسوول و ایجاد صندوق سرمایه گذاری صادرات محصولات دانش بنیان، زمینه ساز توسعه صادرات این محصولات می شود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید شرکت های ایرانی آمادگی دارند تا لبنیات و محصولات کشاورزی مورد نیاز روس ها در فروشگاه های زنجیره ای را تامین کنند. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از سازمان توسعه تجارت؛ علی رضا پیمان پاک که به مسکو سفر کرده ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت می گوید شرکت های ایرانی آمادگی دارند تا لبنیات و محصولات کشاورزی مورد نیاز روس ها در فروشگاه های زنجیره ای را تامین کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در سال جاری، وزن کالاهای صادراتی کم و ارزش آن بیشتر شده یعنی به سمت صادرات کالای با ارزش افزوده بیشتر رفته ایم، مثلا تا پیش از این 80 درصد صادرات ایران به روسیه در حوزه کشاورزی بود، اما طی 6 ماه گذشته بیش از 60 درصد صادرات به روسیه، صنعتی شده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت با اشاره به در پیش بودن سفر معاون اول رییس جمهور به روسیه برای حضور در نشست اقتصادی کشورهای حاشیه دریای خزر گفت: در صورت ایجاد تجارت آزاد منطقه ای بازاری 600 تا700 میلیارد دلاری پیش روی ایران قرار می گیرد. ...