شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۳۰Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گمرکات»

ناظر گمرکات استان سیستان و بلوچستان گفت: با اعلام گمرکات افغانستان و پاکستان، گمرکات مرزی استان با این دو کشور به مناسبت عید سعید قربان تعطیل خواهند بود.
سروش نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان تهران از صدور گواهینامه انطباق 1100 دستگاه خودرو برقی در کمتر از 5 روز کاری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سازمان توسعه تجارت، رای دیوان عدالت اداری در خصوص رفع اثر ممنوعیت صادرات انواع روغن خوراکی را ابلاغ کرد. سازمان توسعه تجارت در نامه ای به گمرک در خصوص دادنامه هیات عمومی دیوان عدالت اداری موضوع رفع اثر ممنوعیت صادرات انواع روغن خوراکی نوشت ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بیش از دو سال از مطرح شدن بحث واردات خودرو می گذرد و از اواخر سال 1401 نیز ثبت نام از متقاضیان خودروهای وارداتی در دستور کار قرار گرفت. چقدر خودرو وارد کشور شده و دورنمای خودرودار شدن این متقاضیان چگونه است؟
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: 75 کیلوگرم شمش نقره قاچاق از یک دستگاه ون در مرز رازی خوی کشف و ضبط شد.
می متالز - رسول کوهستانی پزوه، مدیرکل گمرکات استان اصفهان در حاشیه آئین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی فولاد مبارکه گفت: ایجاد گمرک اختصاصی فولاد مبارکه موجب کاهش هزینه ها، دموراژ کالا و انبارداری و هزینه های تولید خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آستارا- نمایندگان وزارت حمل و نقل و گمرکات کشور روسیه از زیرساخت های بخش حمل و نقلی جمهوری اسلامی ایران در شهر مرزی آستارا بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری یک میلیون و 71 هزار تن کالا از مبدا گمرک پرویزخان ترانزیت شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشدی 196 درصدی داشته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دولت با اصلاح آیین نامه اجرایی اصلاح مقررات صادرات و واردات موافقت کرد. با این آیین نامه تجارت خارجی تسهیل شده و تشریفات در بنادر و گمرکات تسهیل می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رسول کوهستانی پزوه، مدیرکل گمرکات استان اصفهان در حاشیه آئین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی فولاد مبارکه گفت: ایجاد گمرک اختصاصی فولاد مبارکه موجب کاهش هزینه ها، دموراژ کالا و انبارداری و هزینه های تولید خواهد شد. گمرک فولاد مبارکه، یکی از دو گمرک اختصاصی در کل کشور است.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: آیین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی فولاد مبارکه روز سه شنبه 22 خردادماه با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد رضوانی فر، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه و رسول کوهستانی پزوه ...
اقتصاد ایران: اصفهان - رئیس کل گمرک گفت: توسعه گمرکات کشور در مناطق مرزی و محروم در دستور کار است.
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۹    
بررسی آمار واردات خودرو پس از یک سال فاصله وعده و عمل در وزارت صمت را نشان می دهد و مشخص می کند که در این مدت هیچ یک از ادعاهای دولت در خصوص تنظیم بازار از طریق ورود خودروهای صفر و کارکرده محقق نشده است. ...
وزیر اقتصاد با بیان اینکه مجتمع فولاد مبارکه یکی از مصادیق زنجیره ارزش کامل، تراز و نمونه کشور است که از خام فروشی دوری کرده و به سمت اقتصاد پیچیده حرکت کرده است ...
وزیر اقتصاد در سفر به استان اصفهان دو خبر خوش برای رونق تولید و صنعت این استان داشت؛ اول افتتاح گمرک اختصاصی فولاد مبارکه به عنوان دومین گمرک اختصاصی کشور و دوم آغاز نصب 40 دستگاه آشکارساز توسط یکی از تولیدکنندگان دانش بنیان استان اصفهان در گمرکات کشور.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اداره مهاجرت و اجرای گمرکات آمریکا یک مرکز هزینه بردار نگهداری از مهاجران در ایالت تگزاس را تعطیل می کند.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس مکاتبه مسئولان سازمان توسعه تجارت محدودیت هایی در خصوص ترخیص درصدی کالاهای اولویت دار در گروه های مختلف با ساز و کار عدم ارسال اطلاعات ثبت سفارش به گمرکات در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان کرمانشاه، گفت: بیشترین میزان ترانزیت خارجی از مسیر ایران در دو ماهه نخست امسال از مبدا گمرک پرویزخان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: عدم رویت ثبت سفارش در سامانه های گمرکی، مهلت کوتاه ثبت سفارش و زمان بر بودن تخصیص ارز از سوی بانک مرزی از مهمترین مشکلاتی است که گریبانگیر شرکت های تولیدی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در گزارش جدیدی آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور را تشریح کرد و با اعلام اینکه هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری در محوطه های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری در محوطه های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.
ناظر گمرکات خراسان رضوی و مدیر کل گمرک مشهد گفت: در رابطه با صادرات طی سال گذشته 2 میلیون و 912 هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون دلار صادرات داشتیم که این اعداد نسبت به سال 1401 به ترتیب 31 و 19 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۱    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل گمرک استان کرمانشاه گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری یک میلیون و 137 هزار و 675 تن کالا توسط 63 هزار و 740 دستگاه کامیون از گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان کرمانشاه گفت: بیش از 63 هزار دستگاه کامیون، کالا های صادراتی خود را از طریق گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کردند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
از طرف دیگر، با آزاد سازی واردات خودرو قرار بود 200 هزار خودرو وارد کشور شود؛ حال آنکه در نهایت در سال 1402 حدود 12هزار خودروی وارداتی از گمرکات کشور ترخیص شد.
اقتصاد ایران: کرمانشاه- ناظر گمرکات استان و مدیر گمرک کرمانشاه از صادرات بیش از 63 هزار دستگاه کامیون کالا از مرزهای کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ناظر گمرکات استان و مدیر گمرک کرمانشاه از صادرات بیش از 63 هزار دستگاه کامیون کالا از مرزهای کرمانشاه خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۲    
فرماندار ویژه لارستان در دیدار با مدیرکل گمرکات استان فارس بار دیگر بر لزوم ایجاد رویه واردات کالا در گمرک لارستان تأکید کرد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از...
سلام نو / پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از انفجار تانکر گاز در جایگاه سوخت میرجاوه خواهید بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۶    
سرپرست گمرکات ایلام گفت: 25 تن پلی اتیلن قاچاق به ارزش بیش از 9 میلیارد ریال در گمرکات ایلام کشف شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی از افزایش 70 درصدی کل کالاهای صادراتی خروجی از طریق گمرکات استان در دو ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزشی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی ناظر گمرکات خراسان رضوی و مدیرکل گمرک مشهد گفت: صادرات کالا از گمرکات استان خراسان رضوی در دو ماهه ابتدای سال 1403 با رشد بیش از 37 درصد در وزن به 545 هزار تن رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل گمرکات قم گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری، بیشترین حجم کالاهای وارد شده به گمرکات قم مرتبط با قطعات مورد نیاز برای تولید انواع ماشین آلات در واحدهای صنعتی استان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۸    
تبریز-ناظر گمرکات آذربایجان شرقی گفت: گمرک های استان در میزان صادرات رتبه 7 کشوری و در واردات رتبه 9 کشور را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: 165 میلیون و 406 هزار دلار کالای صادراتی اظهاری و عبوری امسال از مرز خسروی به عراق صادر شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ناظر گمرکات آذربایجان شرقی و مدیرکل گمرک تبریز از صادرات 200 میلیون دلاری تولیدات شرکت های دانش بنیان در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی ناظر گمرکات آذربایجان شرقی از صادرات 113 میلیون دلاری از گمرکات استان در فروردین ماه سالجاری خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل گمرک ایران با اشاره به اینکه در سال1402،تعداد بخشنامه های مرتبط با تجارت خارجی حدود 53 درصد کاهش پیدا کرد، گفت: 1.2 میلیون تن کالا دچار ماندگاری شده که این عدد نسبت به سال های گذشته که شاهد ارقام 3.5 تا 4 میلیون تن بوده ایم کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۲    
تبریز- معاون اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: میزان صادرات در واقع خروجی گمرکات استان است و این موضوع مشخص کننده میزان تولید و میزان صادرات مشتق شده از تولید استان نیست.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات کردستان گفت: تجارت خارجی از مسیر گمرکات استان در سال جاری به بیش از 980 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته رشد 33 درصدی داشته است.
با توجه به محدودیت پذیرش کامیون های حامل کالاهای ترانزیتی و صادراتی از طرف گمرک افغانستان، تردد کامیون ها از گمرک مرزی میلک در استان سیستان و بلوچستان به کندی انجام می شود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
با هدف وحدت رویه، تسهیل و تسریع در تشریفات گمرکی، شفافیت و ارتقای سلامت اداری، 13 شیوه نامه گمرکی در رویه های مختلف تهیه شده و ضمن ابلاغ به گمرکات اجرایی کشور در دسترس مخاطبان قرار داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ناظر گمرکات مازندران گفت: واردات کالای اساسی طی دوماهه نخست امسال نسبت به دوماهه سال گذشته از نطر وزنی 81 درصد و از نظر ارزشی 30 درصدی رشد را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- ناظر گمرکات مازندران با اشاره به این که 337 میلیون دلار کالای اساسی در 2 ماه نخست امسال به گمرکات استان وارد شد، از امارات، روسیه، ترکیه، انگلستان و عمان به عنوان پنج کشور اول طرف معامله گمرکی مازندران در حوزه واردات نام برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه از رشد 33 درصدی ارزش کالاهای صادراتی اظهاری گمرک خسروی در دو ماه نخست از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- ناظر گمرکات مازندران از افزایش 30 درصدی واردات کالاهای اساسی به گمرکات استان طی سال جاری خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان امور اجتماعی وزارت کشور پهنه سواحل در شمال و جنوب کشور را به ترتیب 900 و 1800 کیلومتر دانست و تاکید کرد: هفت استان ساحلی درگیر موضوغ غریق هستند. ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مسوولان گمرکات نوردوز آذربایجان شرقی و مغری ارمنستان در باره توسعه و تسهیل مراودات مرزی و تحقق توافق تجارت سه میلیارد دلاری بین 2 کشور تبادل نظر کردند و برای افزایش پذیرش حامل های صادراتی و ترانزیتی توسط طرف ارمنی به توافق رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- ناظر گمرکات آذربایجان شرقی اعلام کرد: امسال جمع درآمد خالص گمرکات استان با احتساب درآمد ملی و استانی 61 درصد افزایش یافته و 732 قلم کالا از استان به 74 کشور صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری در مجموع 581 میلیون و 451 هزارو 558 دلار کالا به وزن 1 میلیون و 152 هزارو 702 تن از گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شد.