چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۴:۱۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گمرکات»

هانا خبر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان غربی از ترخیص 7 میلیون کیلوگرم کالای اساسی طی سال گذشته از گمرکات استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت: سال گذشته 526 میلیون دلار انواع کالا از مرز مهران به عراق صادر شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ جواد جعفری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: درسال گذشته در مجموع در سال گذشته حدود 381 هزار تن کالای غیر نفتی از گمرکات خراسان شمالی به ارزش 54 صادر شد که حدود چهار میلیون دلار میزان صادرات از واردات پیشی گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها تأمین روغن خوراکی در ماه های اخیر یک دغدغه مهم هم وطنان بوده است که با دستورات ابلاغ شده مبنی بر ترخیص کالاهای مصرفی معطل در گمرکات تا حدودی این مشکل کم شد، امروز نیز 2 کشتی حاوی روغن خوراکی وارد بندر شهید رجایی بندرعباس شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – ناظر گمرکات آذربایجان غربی از ترخیص 7 میلیون کیلوگرم کالای اساسی طی سال گذشته از گمرکات استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با اشاره به عدم تعطیلی مرز ماهیرود در سال 99، گفت: طی محدودیت های 10 روزه کرونایی در کشور گمرک و مرز تعطیل نشده؛ تنها رعایت ها بیشتر خواهد شد تا شاهد افزایش آمار کرونا در استان نباشیم.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۱    
مدیرکل گمرکات اصفهان گفت: 6 میلیون و 190هزار تن کالا سال گذشته از گمرکات این استان به خارج از کشور صادر شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان در دیدار با ناظر گمرکات این استان، درخواست کرد تا هر چه سریعتر پرونده های متروکه در گمرک به این مدیریت اعلام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
میراشرفی گفت: با مصوبات امروز هیات مقررات زدایی، روند ترخیص کالا ها از گمرکات تسریع می شود.
رییس کل گمرک ایران گفت: با مصوبات امروز هیئت مقررات زدایی، روند ترخیص کالا ها از گمرکات تسریع می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از گمرک، سید روح اله لطیفی، سخنگوی گمرک اظهار داشت: در سال 99، محموله های تجاری عبوری از کشورمان هفت میلیون و 532 تن بود که با توجه به مسدود بودن چند ماهه برخی مرزها نسبت به سال 98، فقط 67 تن یعنی کمتر از 89 صدم درصد کاهش را تجربه کردیم. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، جلسه استاندار خوزستان با مسئولین گمرکات استان با محوریت بررسی مشکلات و مسائل گمرکات استان خوزستان امروز دوشنبه در استانداری خوزستان برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گذاری دستوری شورای رقابت و مصوبه ارزی دولت درباره تغییر مبنای محاسبه حقوق ورودی کالا در گمرکات کشور، زنگ گران تر شدن خودرو های داخلی را به صدا در آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – ناظر گمرکات آذربایجان غربی از صدور یک میلیون و 280 هزار و 909 تن کالا طی سال گذشته از گمرکات استان به خارج از کشور خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اموال تملیکی استان گیلان در دیدار با فرماندار بندرانزلی با اشاره به لزوم جلوگیری از دپو کالا در گمرکات بندرانزلی، بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف اموال تملیکی این شهرستان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استان فارس دارای 1450 هکتار باغ نارنج است که پیش بینی می شود امسال 15 تن بهار نارنج از این باغات برداشت شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بهشهر- ناظر گمرکات مازندران میزان تجارت خارجی گمرک امیرآباد را طی سال قبل بیش از دو میلیون و 337 هزار تن اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۱    
ناظر گمرکات مازندران گفت: طی 12 ماهه سال گذشته درآمد کسب شده اداره کل گمرک امیرآباد از تجارت خارجی بالغ بر دو هزار و 283 میلیارد و 755 میلیون ریال بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: به منظور تسهیل و تسریع در ترخیص کالاها و جبران کمبود نقدینگی بخش تولید، محدودیت سقف پذیرش مبلغ ضمانتنامه بانکی در گمرک بوشهر رفع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رحیمی زاده با بیان این که بازگشایی بازارچه های غیرفعال استان در دستور کار جدی سازمان گمرک قرار دارد گفت: رفع موانع صادراتی و مشکلات تجار و صادرکنندگان در گمرکات استان یکی از راه های تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر - ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به تسهیل در ترخیص کالاهای اساسی و خطوط تولیدی گفت: محدودیت سقف پذیرش مبلغ ضمانتنامه بانکی در گمرک بوشهر رفع شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رسوب کالا در گمرکات کشور و در پی آن کمبود و افزایش قیمت برخی اجناس یکی از معضلاتی است که از یکسو به دلیل تحریم ها و کاهش درآمد های ارزی و از سوی دیگر در نتیجه ناهماهنگی نهاد های ذیربط و اعمال سیاست های اشتباه به وجود آمده و اگرچه قرار بود از پاییز سال99 روند ترخیص این کالا ها تسهیل شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل سازمان بازرسی استان بوشهر گفت: مشکلات ترخیص ماشین آلات خط تولید و مواد اولیه از گمرکات بوشهر رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: تمامی مسافران ورودی از مرز ماهیرود قرنطینه و سلامت آنان از نظر ابتلا به کرونا پایش می شود.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان بیان داشت : در سال 1399 علی رغم شیوع ویروس منحوس کرونا و بسته بودن مرزها در مقاطعی از سال ؛سربازان خط مقدم تولید و صادرات استان اصفهان در راه مبارزه با تحریمهای ظالمانه به طور متوسط روزانه 17000 تن انواع محصولات را به مقاصد مختلف دنیا صادر نموده اند .
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
مدیر کل گمرک دوغارون در نامه ای به کلیه گمرکات اجرایی کشور، عنوان کرد تا اطلاع ثانوی از اعزام کامیون حامل کالا به این منطقه مرزی بدون هماهنگی گمرک دوغارون خودداری شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵    
ناظر گمرکات مازندران از صادرات 418 هزار و 686 تن انواع کالا از گمرکات استان مازندران به کشورهای اورآسیا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی مقصر رسوب سه میلیون تن نهاده دامی در گمرکات کشور است گفت: سیاست بانک مرکزی در تأمین ارز موجب آشفتگی بازار مرغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد کوه گرد گفت: تا اطلاع ثانوی از همه گمرکات اجرایی و صاحبان کالا درخواست می شود از ارسال محموله های تجاری به گمرک دوغارون خودداری کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه با گذشته سه هفته از سال جدید وضعیت سود و تعرفه در گمرکات مشخص نشده است و مواد اولیه از گمرک ترخیص نمی شود، می گوید بانک مرکزی نیز درباره نرخ ارز کالاهای وارداتی که عمدتا مواد اولیه تولید است، تکلیفی تعیین نکرده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- یوسفی منش، ناظر گمرکات مازندران حجم کالاهای صادر شده به کشورهای عضو اوراسیا طی سال قبل از گمرکات استان را بیش از 418 هزار تن بیان کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶    
عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد از عقب ماندگی صادرات فولاد از برنامه خبر داد و گفت: در سال 99 حدود 8 میلیون تن صادرات داشتیم در حالی که باید رقم 10 میلیون تن محقق می شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل گمرکات قم گفت: صادرات استان در سال 99 نسبت به سال 98 از نظر وزن با رشد 11 درصدی و از نظر ارزش با رشد هشت درصدی مواجه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از احیای 37 واحد صنعتی استان خبر داد و گفت: میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرکات استان در سال گذشته به ارزش 148 میلیون دلار و وزن 126 هزار تن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
موزه و نمایشگاه تجارت دریایی خلیج فارس بوشهر، 10 اردیبهشت 1392 افتتاح شد. این نمایشگاه در عمارت ایرانی (یکی از تجار صاحب نام دوره قاجار)، با بیش از 100 سال قدمت، قرار دارد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس: سید روح اله لطیفی سخنگوی گمرک اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام، توقف های طولانی و حوادث غیر مترقبه، به دلیل اعتراض و مسدود کردن مسیرهای مواصلاتی اسلام قلعه – هرات در افغانستان توسط رانندگان و خسارت دیدگان حادثه آتش سوزی اسلام قلعه افغانستان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
لوازم آرایش دپو شده در گمرکات ترخیص شد. به گفته نایب رئیس مجمع واردات، یک میلیون و 800 هزار یورو لوازم آرایشی دپو شده در گمرک بزودی ترخیص می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بم در مجلس با اظهار که انقلاب اسلامی راه حل مشکلات را بیان کرده است، گفت: برخی از صاحبان قدرت و به ظاهر انقلابی کدخدا را به جای خدا حلال مشکلات می دادند ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: در سال 99 بیش از 23 میلیون و 107 هزارتن کالای اساسی به ارزش 12 میلیارد و 29 میلیون و 13 هزار و 305 دلار از گمرکات ترخیص شد که خوراک دام و طیور با بیش از 13 میلیون و 438 هزار تن 58 درصد وزن کل کالاهای اساسی ترخیص شده از گمرکات را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- ناظر گمرکات مازندران گفت: در سال 1399 بیش از یک میلیون و137 هزارتن کالا به ارزش 289 میلیون و 347 هزار دلار بین ایران و روسیه از طریق گمرکات مازندران کالای تجاری مبادله شد.
طبق آخرین گزارش مسئولان گمرک ایران موجودی کالاهای اساسی در گمرک و بنادر به بیش از 4.9 میلیون تن رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ارونقی گفت:اگر بسته تدوینی جامع گمرک که در 12 محور تنظیم شده عملی شود نهاده های تولید در حداقل زمان ممکن از گمرکات ترخیص می شوند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۴    
مدیر عامل شرکت تولیدی آریا کاوان گفت: مسائل مرتبط با دارایی ،بیمه، گمرکات و مالیات از جمله موانع پیش پای تولید است ، بنابراین باید مشکلات را برطرف و به دنبال اصلاح قوانین باشیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزارت صمت مصوبه واردات 50 هزار تن گوشت مرغ را به گمرک ابلاغ کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان خاطر نشان کرد: ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات هرمزگان با شتاب بیشتری در حال انجام است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس عباس هاشمی، دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران درمورد بروکراسی اداری و کمبود قوانین حمایتی به عنوان مانع تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...