یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۰:۴۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش اموال»

خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه با حضور علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور، سید عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار استان افتتاح شد.
با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ، و معاون قضایی دادستان کل کشور، مجتمع انبار سردار سلیمانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان افتتاح شد.
کبنا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اشاره به سازمان یافته بودن قاچاق کالا توسط خودروهای شوتی گفت: طبق آمار مسوولان مبارزه با قاچاق حدود 4 تا 5 درصد کالاهای قاچاق کشف می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع انبار سردار سلیمانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آخرین حراج حضوری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در سال 1401 به شماره 140111، دوشنبه با حضور مسئولان اجرایی و نظارتی و مشارکت طیف وسیعی از متقاضیان در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳    
محمدرضا شهنام پور/ کارشناس مسوول اقتصادی سال 1399 بود که درست در بحبوحه کرونا دولت وعده های زیادی را برای استقبال مردم نسبت به ورود به بازار سهام داد و از همان زمان ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در در گفت وگوی ویژۀ خبری گفت: به مصوبه مولد سازی کم لطفی شد، این طرح، ربطی به خصوصی سازی ندارد. وی افزود: پول حاصل از فروش اموال مولد سازی به خزانه می رود و در بودجه هزینه می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا یکشنبه شب به ریاست سید ابراهیم رئیسی و با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و دیگر اعضا تشکیل جلسه داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر صمت گفت: ما مسئولیت داریم اقتصاد کلان کشور را به گونه ای تنظیم کنیم که کسی با فروش اموال خود و به دلیل نوسان ناگهانی قیمت متضرر نشود و از این بابت از مردم عذرخواهی می کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۵    
معاون بهره برداری سازمان جمع آوری وفروش اموال اموال تملیکی از برگزاری آخرین حراج حضوری این سازمان در سال 1401 خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور دستور ویژه قضایی برای برگزاری مزایده فروش اموال توقیفی قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، روابط عمومی را نیازی فوری و اساسی برای برون رفت دستگاه های اجرایی از روزمرگی های متداول توصیف کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام و سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در دوره دو روزه توجیهی آموزشی مسئولان و شاغلین روابط عمومی ادارات کل اموال تملیکی سراسر کشور حضور یافت.
ورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فصول هشتم و نهم باب یازدهم (در ورشکستگی) قانون تجارت به موضوع اقسام مختلفه طلبکارها و حقوق هر یک از آنها و تقسیم بین طلبکارها و فروش اموال منقول پرداخته است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تاکید مدیریت جدید بانک مرکزی بر فروش اموال مازاد بانکی به جای استقراض اقدامی درست است که باید در اجرا نتیجه آن را دید.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یکسال پس از دستور رئیس جمهور درباره تعیین تکلیف انبارهای اموال تملیکی، فروش کالای متروکه استانی 2500 درصد و فروش کالای متروکه کشوری 600 درصد رشد داشته است. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش گفت: زنگ تفریح به محل چالشی برای طرح مباحث مناقشه برانگیز سیاسی بین معلمان تبدیل شده است و کسانی بر آموزش مسلط شده اند که نگاه از بالا به پایین به معلم دارند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در ادامه بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1402، بانک های دولتی را موظف کردند که نسبت به فروش اموال مازاد خود به تشخیص رئیس مجمع عمومی اقدام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸    
نسیم زمانی : اگرچه دولتی ها هدف اصلی از اجرای مصوبه مولدسازی دارایی های دولت را فروش اموال راکد ،برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و فعالیت های زیرساختی اعلام می کنند تا از این طریق مردم نیز از منافع حاصل از فروش این اموال به سایر مجموعه ها بهره مند شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در طرح نظارت بر واحد های صنفی در اراک 5 واحد ضایعاتی بدلیل خرید و فروش اموال مسروقه و فعالیت غیرمجاز متخلف پلمب شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۵    
به گزارش رسانه و ارتباطات دادگستری کل استان تهران: رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به توفیقات حاصل شده در حوزه ساماندهی انبار گمرکات، گفت: در حوزه گمرکات و قاچاق کالا با توجه به ورود و اقدامات خوبی که از سوی همکاران قضایی به خصوص در حوزه دادستانی تهران صورت گرفت و دستوراتی که در جریان این ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه های اجرایی اجازه دادند به منظور افزایش بهره وری دستگاه های اجرائی و افزایش رضایت مندی ارباب رجوع، به دستگاه های اجرائی اجازه داده می شود براساس ضوابط و استاندارهای موضوع ماده (39) قانون مدیریت خدمات کشوری در اجرای ماده (6) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه های اجرایی اجازه دادند به منظور افزایش بهره وری دستگاه های اجرائی و افزایش رضایت مندی ارباب رجوع، به دستگاه های اجرائی اجازه داده می شود براساس ضوابط و استاندارهای موضوع ماده (39) قانون مدیریت خدمات کشوری در اجرای ماده (6) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در شرایطی که دولت قصد فروش اموال و دارایی های راکد خود را دارد، بازار سرمایه بهترین و شفاف ترین محل برای این اقدام است. عرضه در بورس علاوه بر انجام معاملات بی حاشیه موجب تحرک بخشی اقتصاد کشور و رونق بازار سرمایه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
زارعی کوشا گفت: منابع حاصل از فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی استان به طرح های نیمه تمام اختصاص می یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
با وجود اعمال فشار همه جانبه به بانک ها برای فروش اموال مازاد، آمارها حاکی از آن هستند که همچنان شبکه بانکی تمایلی به فروش این اموال ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مولدسازی دارایی های دولت طرحی است که به تازگی علی رغم نبود اطلاعات کافی پیرامون آن صدای بسیاری در جامعه و خصوصا فضای مجازی برپا کرده است. تهران 20 شنبه، 13 اسفند با حضور سیدغنی نظری خانقاه، دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به این موضوع اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از صدور مجوز فروش اموال مازاد دو سازمان دولتی آذربایجان شرقی به ارزش بیش از پنج هزار میلیارد تومان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند تا بخشی از درآمدهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به غذا و پوشاک زندانیان تخصیص یابد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: فروش اموال مازاد دولت در استان قزوین به میزان 175 میلیارد تومان از نظر حجم ریالی رقم بالایی نبوده لذا هدف باید توسعه استان و استفاده بهینه از اموال دولتی باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز در جلسه ای با حضور حجت الاسلام نسایی دادستان ، شرفی مدیرکل بهزیستی ، ذاکریان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی و اسماعیل پور رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تعداد 5000 البسه برای توزیع بین جامعه هدف بهزیستی استان خراسان جنوبی تحویل بهزیستی گردید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بانک های دولتی با مصوبه جدید مجلس، مجاز به سرمایه گذاری در طرح های مهم و راهبردی و به شرط فروش اموال مازاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به قوه قضائیه مجوز دادند تا نسبت به فروش اموال غیرمنقول مازاد خود از طریق مزایده عمومی اقدام و منابع حاصله را برای خرید ساختمان و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام و تامین و تجهیز موارد ضروری اقدام کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با اختصاص 10 هزار میلیارد ریال برای سرمایه گذاری سازمان های توسعه ای دولت در برنامه های رشد و تولید و صادرات موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، بانک های دولتی موظفند نسبت به فروش اموال مازاد خود به تشخیص رئیس مجمع عمومی اقدام نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با اشاره به اینکه مولدسازی فقط به معنای فروش اموال دولت نیست، گفت: در مولدسازی باید از کار شروع کنیم و به دستورالعمل برسیم، مولدسازی نگرش جدید بودجه ریزی و حکمرانی مالی دولت است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر یکروزه به عسلویه و بوشهر از انبارهای اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به اینکه میزان فروش اموال تملیکی 2600 درصد رشد داشته ، گفت: نرخ ارز مبنای ورودی کالا در روزهای گذشته افزایش یافته بود که رئیس جمهور دستور دادند افزایش پیدا نکند و نرخ ها به زودی به نرخ 28 هزار 500 بر می گردد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس بند (ز) تبصره 2 لایحه بودجه سال 1402 کل کشور بانک های دولتی موظف هستند نسبت به فروش اموال مازاد خود به تشخیص رییس مجمع عمومی یعنی وزیر اقتصاد اقدام کنند. این در حالی است که این موضوع جدیدی نبوده و در سالیان گذشته هم وجود داشته اما هیچ گاه عملیاتی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 25 تن ‫کالای غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف امحاء شد. ‬
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۷    
مدیر کل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 25 تن ‫کالای غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف امحاء شد. ‬
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: براساس شاخص های هجده گانه عملکردی در حوزه های اموال منقول و غیرمنقول، فروش اموال تملیکی در استان به رشد 303 درصدی رسیده و هرمرگان با میزان فروش هزار و 763 میلیارد تومان از ابتدای سال، با اختلاف زیاد نسبت به استان های دیگر، رتبه اول را به دست آورده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عبدالمجید اجتهادی در گفت وگوی با ایران اکونومیست اظهار داشت: در 11 ماه امسال 9 هزار و 911 میلیارد تومان کالاهای سازمان اموال تملیکی به فروش رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که هزار و 725 مییارد تومان بوده است 475 رشد را نشان می دهد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرا به دولت توصیه کرد: نباید از فلسفه اصلی مولدسازی که همان ارزش آفرینی و بهره ور کردن اموال راکد است، فاصله گرفت و در دام فروش دارایی ها گرفتار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی آخرین مزایده الکترونیکی سراسری اموال منقول سال 1401خود را در اسفند ماه برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا گفت: درآمد حاصل از فروش اموال غیرمتقول، اراضی و املاک شرکت های دولتی، مشروط به مصرف آن در طرح های عمرانی نیمه تمام و پیشران و اولویت دار، مشمول مالیات نخواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
این روزها بحث مولدسازی اموال دولت بسیار بر سر زبان ها افتاده است، فروش اموال دولتی که قرار است به عنوان نیروی محرکه چرخ دولت را بچرخواند، اما این طرح مخالفان زیادی دارد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: دستگاه هایی که در زمینه مبارزه با سرقت و مقابله با خرید و فروش اموال مسروقه ترک فعل دارند و به وظایف قانونی خود عمل نکرده اند، جهت برخورد قانونی به دادستانی معرفی می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: از محل فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی است که ما می توانیم پروژه نیمه کاره ای که سالهاست مردم در انتظار تکمیل آنها هستند را افتتاح کنیم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با دستور قضایی خودروهای مجهول المالک که در پارکینگ خودروهای توقیفی لواسان نگهداری می شدند در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار می گیرند.