یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۱۰Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش اموال»

گروه استان ها- بازرس کل استان یزد با تاکید بر ضرورت وجود نظارت بر تمامی فعالیت ها برای بهتر اجرا شدن امور گفت: فروش اموال دستگاه ها بدون کار کارشناسی و صرفا برای جبران کسری مالی اشتباه است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی دسینه افزود: تاکنون 64 فقره اموال و املاک مازاد دستگاه های اجرایی هرمزگان به ارزش 400 میلیارد تومان شناسایی شده است. وی عملکرد هرمزگان را در شناسایی و فروش اموال و املاک مازاد دولتی خوب دانست و عنوان کرد: تاکنون 9 و نیم درصد از مولد سازی و فروش کل اموال مازاد دولتی کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۵    
رئیس اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان جنوبی از رشد 260 درصدی اموال منقول در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگران بازنششسته کارخانه مخابرات راه دور شیراز، ضمن اعلام عدم مخالفت خود با راه اندازی کارخانه و از سرگیری فعالیت های تولیدی در این مجموعه یادآور شدند: تا زمانی که 250 میلیارد تومان مطالبات کارگران بازنشسته این شرکت پرداخت نشود، اجازه راه اندازی آن را نمی دهند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی کالاهای متروکه با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ناظر گمرکات گیلان، مدیر کل اموال تملیکی استان، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بندرانزلی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جبران کسری بودجه کشور با فروش پالایشگاه شازند حسین معافی فعال اجتماعی حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به تدبیر وزارت امور اقتصادی و دارایی برای فروش اموال مازاد دولت به منظور جبران کسری بودجه در روزهای گذشته اعلام می دارد که سازمان خصوصی سازی نیز در این رابطه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: یک هزار و 356 فقره پرونده قاچاق کالا با نظارت دقیق و مستمر امسال در این استان به ثبت رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید حامد عاملی روز پنجشنبه در دیدار با معاون اجرایی دیوان محاسبات کشور افزود: با تامین اعتبارات این صندوق از محل های مختلف از جمله منابع صرفه جویی شده از محل انرژی، فروش اموال مازاد و اعتبارات صندوق توسعه ملی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدعلی ملک حسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همراه جمعی از مسئولان قضایی از انبار های اموال تملیکی و پارکینگ خودرو های توقیفی در یاسوج بازدید کرد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از شناسایی و پلمپ 6 مرکز ضایعاتی خرید و فروش اموال مسروقه در زاهدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: 370 میلیارد ریال اموال تملیکی منقول این استان تا پایان آبان ماه امسال به شیوه های مختلف به فروش رسید.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا تاکید کرد: منابع حاصل از مولد سازی به صورت اهرمی به امر تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی تمام استان ها و بخشی از آن نیز در اختیار دستگاه های اجرایی واگذار کننده دارایی های مازاد قرارگیرد و صرف سرمایه گذاری در حوزه های تحت پوشش همان دستگاه ها شود. ...
اقتصاد آنلاین / رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کمیته اقتصاد کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه تا جای ممکن سعی شده بودجه 1401 با کسری کمتری بسته شود درباره فروش سهام دولت گفت: وضعیت بورس به گونه ای است که دولت حتی سهامی برای فروش هم داشته باشد به راحتی نمی تواند این کار را انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس کل دادگستری لرستان از فروش اموال تملیکی لرستان در قالب 6 مرحله مزایده خبر داد و گفت: فکر می کنم تا یک سال دیگر همه 9 انبار اموال تملیکی استان را بتوانیم خالی کنیم.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۶    
موضوع خودروهای رسوبی در گمرک و ورود سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برای ضبط این اموال، مورد توجه جدی کارشناسان این حوزه قرار گرفته است. بررسی آمارهای اعلام شده از سوی گمرک و سازمان اموال تملیکی در این خصوص، نشان می دهد مجموعه این خودروها به حدود 5هزار دستگاه رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی لرستان از ساماندهی انبارهای اموال تملیکی استان و ثبت شناسه کالاها در سامانه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه به طرح فروش اموال مازاد دولت اشاره کرد و گفت: تامین کسری بودجه از طریق فروش اموال مازاد از جمله اقدامات مثبتی است که اجرای آن از طریق بازار سرمایه می تواند تاثیر مثبت بر اقتصاد و بورس داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رضایی: بودجه 1401 قرار است متفاوت ترین بودجه ایران باشد. یعنی با بودجه 1400 بسیار متفاوت است. قراراست با حذف هزینه های زاید ،تشریفات و فروش اموال مازاد دولتی کسری بودجه را کاهش دهند. در بودجه 1401 قرار شده است که حقوق های برخی از مردم کاهش و برخی افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قم از کسب رتبه نخست این استان در آخرین مزایده حضوری اموال تملیکی موسوم به حراج شماره 14001 در آذرماه جاری خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۸    
این روز ها صحبت هایی از فروش اموال مازاد دولتی جهت جبران کسری بودجه در ماه های باقی مانده سال به گوش می رسد و به عنوان نمونه وزیر اقتصاد هم اعلام کرد که جهت جبران کسری بودجه تمرکز بر فروش اموال مازاد دولت پیشنهاد جدی ما به شمار می رود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ رسول زارعی افزود: بعد از دستور رئیس جمهور و تاکید معاون اول رئیس جمهور برای تسریع در فروش اموال مازاد دولت، در استان بوشهر طبق خود اظهاری سازمان ها و بررسی کمیته شناسایی اموال مازاد 57 مورد از اموال مازاد دولت در استان شناسایی شد که بر اساس برآورد های اولیه ارزش این املاک بیش از ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۹    
همدان- دادستان همدان به همراه جمعی از مدیران شرایط نگهداری و فروش اموال تملیکی در همدان را بررسی کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۷    
افزایش پلکانی تعرفه گاز برای مشترکین پر مصرف بر اساس مصوبه دولت، فروش اموال دولتی منبع تامین بودجه دولت است، فرار مالیات ها ناشی از شفاف نبودن اقتصاد کشورمان است، 17 گروه کالایی از مالیات معاف هستند برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تاکید رییس جمهوری برای تسریع در فروش اموال مازاد دولت، تزریق منابع راهکار اشتغالزایی نیست، عدم وابستگی مسائل کشور به برجام در دولت سیزدهم، خلاء های فرهنگی در توسعه بروکراسی وجود دارد برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، محمد رزم، رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به تأکیدات اخیر رئیس قوه قضاییه مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کالا های دپو شده و ساماندهی انبار های سازمان اموال تملیکی گفت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رضایی: بودجه 1401 قرار است متفاوت ترین بودجه ایران باشد. یعنی با بودجه 1400 بسیار متفاوت است. قراراست با حذف هزینه های زاید ،تشریفات و فروش اموال مازاد دولتی کسری بودجه را کاهش دهند. در بودجه 1401 قرار شده است که حقوق های برخی از مردم کاهش و برخی افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۱۵۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری بر اهمیت اجرای برنامه مولدسازی و فروش اموال مازاد دولت برای تامین بخشی از بودجه مورد نیاز کشور و جبران کمبود در منابع مالی، تاکید و دستگاه های اداری را موظف کرد اموال مازاد را در مدت معین شناسایی و قیمت گذاری کنند و برابر مقررات به فروش برسانند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
قوامی با بیان اینکه فروش اموال مازاد دولتی یکی از روش های غیر تورمی تامین بودجه دولت است، گفت: روش فروش اموال مازاد دولتی برای تامین کسری بودجه مشکلات و موانعی دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳    
طغیانی با بیان اینمه در توسعه بروکراسی خلاء های فرهنگی وجود دارد، گفت: دستگاه های نظارتی باید در مقابل متخلفان فروش اموال مازاد دولتی برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل دهند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی: یکی از موانع در روند فروش اموال مازاد دولتی برای تامین کسری بودجه، شناسایی نشدن اموال قابل فروش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: صندوق های توسعه و پیشرفت استانی از محل منابع دولتی و ملی و نیز اعتبارات ناشی از فروش اموال و سایر درآمدها در استان ها تأمین می شوند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی درباره میزان کالاهای منهدم شده در هشت ماهه امسال، گفت: حجم کالاهای انهدامی در این مدت تقریبا سه برابر مدت مشابه سال گذشته و بیش از 2 هزار میلیارد ریال بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
درآمد حاصل از فروش اموال و دارایی دولت در بودجه 1401 عدد بالایی نیست و آنچه تعیین شده نزدیک به 30 هزار میلیارد تومان است، اما این عدد نهایی نیست البته اجازه هایی برای فروش اموال به اقتضای شرایط هم در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۳:۴۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- سرپرست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان شمالی گفت: این استان از جمله استان هایی است که کالای رسوبی ندارد و علت آن هم قاچاق کمتر کالا در این خطه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۱    
بجنورد- ایرنا- سرپرست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان شمالی گفت: این استان از جمله استان هایی است که کالای رسوبی ندارد و علت آن هم قاچاق کمتر کالا در این خطه است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تعیین تکلیف اموال سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با سعید عمرانی، معاون دادستان کل کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
"سیدحسین میرمعینی" معاون بهره برداری و فروش اموال تملیکی: سال 1392 تمام وظایف حاکمیتی گمرک بدون در نظر گرفتن امکانات و زیرساخت ها، به سازمان اموال تملیکی واگذار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۵    
اگرچه دولت به دنبال بهره مندی از فروش اموال دولتی و مولدسازی دارایی ها به عنوان یکی از راه های رفع کسری بودجه است، اما آمارهای اقتصادی حاکی از تحقق بخش ناچیزی از درآمدهای پیش بینی شده این حوزه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون از مولدسازی دارایی های دولت از طریق فروش اموال مازاد به بخش خصوصی 50 میلیارد تومان روانه خزانه دولت شده است.
شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر از امحاء 77 تن کالای غیربهداشتی و غیرقابل مصرف به ارزش تقریبی 415 میلیارد ریال با حضور نمایندگان مراجع ذیصلاح در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هزاران تن انواع مختلف کالا از یک ماه تا بیش از 10 سال در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، بلاتکلیف مانده بود که با ورود رییس جمهوری و اهتمام وزیر اقتصاد، ساماندهی و تعیین وضعیت این کالاها کلید خورده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر از امحاء 77 تن کالای غیربهداشتی و غیرقابل مصرف به ارزش تقریبی 415 میلیارد ریال با حضور نمایندگان مراجع ذیصلاح در این استان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تسنیم: سیدحسین میرمعینی معاون بهره برداری و فروش سازمان اموال تملیکی در خصوص تعیین تکلیف خودروهای موجود در انبارهای این سازمان پیشنهاد ارائه شده به هیئت دولت برای تسهیل تعیین تکلیف این خودروها گفت: پیش نویس این پیشنهاد از سوی سازمان اموال تملیکی تدوین و به دولت ارائه شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: پیشنهاد جدی ما برای جبران کسری بودجه در سال 1400 تمرکز کردن بر فروش اموال مازاد دولت است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید علی ملک حسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نارضایتی از وضعیت موجود انبار های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در این استان گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۵:۵۸    
درآمدها به طور کلی از دو بخش داخلی و خارجی تأمین می شود که در درآمدهای داخلی دریافتی های مستقیم شهرداری از اجاره اموال و مستغلات و فروش اموال به دست می آید و در منابع درآمد خارجی از محل عوارض شامل صدور پروانه کسب و پیشه و غیره به دست می آید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت استفاده از ظرفیت های قانونی موجود، می توان 30درصد از درآمد بودجه را از محل فروش اموال مازاد تامین کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به وجود مشکل در بودجه سال 1400 گفت که راهکارهای جبران کسری بودجه امسال شناسایی شده که فروش اموال مازاد دولت و وصول فرارهای مالیاتی از جمله آن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی لرستان گفت: سقف فروش اموال تملیکی امسال در استان 80 میلیارد تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی آذربایجان غربی گفت: امسال در بخش جمع آوری اموال یک هزار و 692 فقره پرونده در سازمان اموال تملیکی ثبت شده است.