جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۴:۳۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش اموال»

شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح تامین کالای اساسی تصویب شد، اما بدون کوپن؛ طرحی که دولت را به توزیع کوپن برای تامین کالای اساسی 60 میلیون نفر در 6 ماه دوم امسال ملزم می کرد در دقیقه 90 یارانه ای شد و به این ترتیب، سومین مدل از یارانه پرداختی دولت شکل گرفت ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در راستای مولد سازی دارایی های دولت تاکنون مجوز 63 فقره از اموال مازاد غیر منقول دستگاه های دولتی استان اردبیل جهت فروش اخذ شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-استاندار اردبیل گفت: درآمد حاصل از واگذاری اموال مازاد دولتی برای اجرا و تکمیل پروژه های نیمه تمام هزینه می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور برخی مسوولان استانی، مراسم تودیع و معارفه مدیران اسبق و جدید اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۱    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در مراسم تودیع و معارفه مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان که با حضور جمعی از مقامات استانی و مسوولان سازمان اموال تملیکی کشور برگزار شد، خواستار بودجه مشخص برای انجام بهتر وظایف در استان شد.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام خبر داد: ⭕️ سفر نایب رئیس مجلس به استان/سومین هیئت از نمایندگان مجلس پنجشنبه وارد ایلام می شود/اعتبارات حاصل از سفر های اخیر صرف اتمام پروژه ها شود/پرداخت بدهی ها از طریق فروش اموال مازاد و تهاتر صورت پذیرد ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: طرح تامین کالای اساسی تصویب شد اما بدون کوپن؛ طرحی که دولت را به توزیع کوپن برای تامین کالای اساسی 60 میلیون نفر در 6 ماه دوم امسال ملزم می کرد در دقیقه 90 یارانه ای شد و به این ترتیب، سومین مدل از یارانه پرداختی دولت شکل گرفت. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس طرح پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی به حدود 40 میلیون نفر از اقشار کمک درآمد جامعه ماهانه مبلغ 60 هزار تومان تعلق می گیرد و به 20 میلیون نفر دیگر 120 هزار تومان پرداخت می شود که می توانند با این اعتبار کالای اساسی تهیه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس طرح پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی به حدود 40 میلیون نفر از اقشار کمک درآمد جامعه ماهانه مبلغ 60 هزار تومان تعلق می گیرد و به 20 میلیون نفر دیگر 120 هزار تومان پرداخت می شود که می توانند با این اعتبار کالای اساسی تهیه کنند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲    
جلسه بررسی فرایند مولدسازی و فروش اموال منقول و غیرمنقول مازاد دستگاههای استان مازندران در اجرای بند (د) تبصره (12) قانون بودجه سال 1399 کل کشور، با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان مازندران برگزار شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۸    
در اجرای بند"د" تبصره 12 قانون بودجه سال 1399 ، چهاردهمین کارگروه استانی مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور سایر اعضای کارگروه ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت:تمام اموال دولت و حکومت برای مردم است از همین ساختمان مجلس گرفته تا ساختمان ریاست جمهوری برای مردم است از این رو برای تامین مایحتاج مردم حتی باید این ساختمان هم بفروش برسد تا مردم در مضیقه نباشند.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان بهزیستی و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۴    
گروه استان ها-استاندار کردستان گفت: اموال و املاک دولتی بلااستفاده در شهرستان ها شناسایی و بخشی از هزینه ها و مخارج، همچون تأمین اعتبار پاداش بازنشستگان از این محل تأمین شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: شناسائی و جمع آوری بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه باید مورد توجه مدیران شهری باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ارائه پیشنهاد در موعد مقرر، از برگزاری مزایده نتیجه ای حاصل نشده است. بانک خاورمیانه اعلام کرد در خصوص فروش 2 مورد پلاک ثبتی موضوع آگهی مزایده فروش اموال تملیکی بانک، با توجه به عدم ارائه پیشنهاد در موعد مقرر، از برگزاری مزایده نتیجه ای حاصل نشده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: شناسائی و جمع آوری بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه و ساماندهی محل های تجمع دست فروشان باید در اولویت مدیران شهری باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
چالش های درآمدی از محل فروش اموال و دارایی ها، فقدان توانایی در دریافت تسهیلات بانکی، کاهش شدید عوارض ورود به طرح ترافیک به دلیل شرایط کرونا، کاهش درآمد های ناشی از مالیات ارزش افزوده به دلیل رکود اقتصادی کشور و پایین بودن برخی درآمد ها با شیوع ویروس کرونا از مهم ترین مشکلات مالی شهرداری تهران است.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه دریغ از یک ریال درآمد در بخش فروش اموال مازاد دولتی گفت:فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی تاکنون به نتیجه نرسیده است.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان در دیدار با نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی ،با تاکید بر توجه به کشت دوم و عرضه محصولات در فصل یخ بندان روسیه و اعلام در دستور کار قرار داشتن ” فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی” ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: برای استان 1800 میلیارد تومان سهمیه فروش اموال مازاد ادارات پیش بینی شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵    
مرصاد نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: در حال حاضر 6 میلیارد تومان بدهی به بازنشستگان داریم که انتظار داریم مبلغ فروش اموال مازاد استانداری به خود این دستگاه به صورت کامل اختصاص یابد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس سازمان مدیریت و بر نامه ریزی استان کرمانشاه از اختصاص 80 درصد مبلغ فروش اموال مازاد هر دستگاه به خود آن خبر داد..
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۱    
شهر بیست/ استاندار قم بر ضرورت صرفه جویی در هزینه های دستگاه های اجرایی استان قم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور تأکید کرد و گفت: دستگاه های اجرایی باید بخشی از اعتباراتشان را از محل فروش اموال مازاد خود تأمین کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار قم گفت: دستگاه های اجرایی باید در شرایط کنونی نسبت به فروش اموال مازاد خود جدیت داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قم از همه دستگاه های اجرایی استان خواست تا در فروش اموال مازاد خود و همچنین بحث مولّدسازی جدی و پیگیر باشند و آن را عملی کنند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به افزایشِ ناچیز سرقت های خرد از پیش بینی کنترل روند افزایشی این سرقت ها تا یک ماه آینده خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۳:۲۶    
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سه سارق منزل خبر داد که با پول اموال سرقت شده برای خودشان ویلایی لاکچری در ساحل دریا ساخته بودند.
شادا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲    
در راستای برگزاری تورهای رسانه ای وزارت اقتصاد از سوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انجام گرفت: بازدید خبرنگاران بیش از 50 رسانه از امحاء کالاهای قاچاق و متروکه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی/ این امحاء در راستای حفظ سلامت جامعه و رونق تولیدات داخلی انجام پذیرفت.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 3 سارق منزل و کشف 15 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان با فروش اموال مسروقه در کنار دریا ویلای لاکچری ساخته اند. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۷    
در راستای اجرای بند"د" تبصره 12 قانون بودجه سال 1399 ، سیزدهمین جلسه کارگروه استانی مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی و سایر اعضای کارگروه ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
محمود ثمینی روز دوشنبه در جلسه تودیع و معارفه مدیر اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان اظهار داشت: خرید و مصرف کالای قاچاق نابود کننده سرمایه گذاری تولید، اشتغال و نیروی فعال بوده و در مواردی هم ضمن صدمه به سرمایه گذاری و اشتغال ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۸    
اقدام به خرید و فروش اموال سرقتی در فروشگاه های اینترنتی که هیچ نظارتی بر این کالا ها نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۹    
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: 85 میلیارد ریال اموال تملیکی منقول این استان به صورت مزایده در سال جاری به فروش رسید.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز و به نقل از سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی به تازگی بازدیدی از یکی از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران داشته که با انتشار رشته توئیتی، روایتی از این بازدید را مطرح کرده است. متن کامل رشته توئیت های رفیعی به شرح زیر است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با گلایه شدید نسبت به فرصت سوزی مدیران ناکارآمد با توجه به شرایط نامطلوب کالاها در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در اثر عدم تعیین تکلیف اقلام، وقتی این کالاها فاسد و خراب می شوند این سازمان مجبور به پرداخت هزینه اضافی به شهرداری برای دفن آن ها می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: بیش 30 میلیارد ریال کالای قاچاق امسال در پنج نوبت در این استان امحا شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام با اشاره به اینکه فروش اموال مازاد ادارات و دستگاه های اجرایی ایلام اجرایی شود، گفت: مسئولان با مدیریت منابع از حداقل ها بهترین استفاده را در پیشبرد امور سازمان انجام دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: علاوه بر فروش اموال مازاد به منظور تامین کسری بودجه دولت بر مولد سازی فضاها و واگذاری آن به بخش خصوصی در راستای وظایف دستگاهها در راستای چابک سازی و کاهش تصدی گری دولت تاکید داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: بر واگذاری فضاهای مازاد به بخش خصوصی در راستای چابک سازی و کاهش تصدی گری دولت تأکید داریم.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مزایده فروش اموال و دارایی مازاد شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی نتیجه ای نداشت.
مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت اقتصاد از توقف فروش 6 هزار میلیارد تومان اموال مازاد دولت طبق قانون بودجه خبر داد و گفت: دستگاه ها املاک مازاد را به مزایده نمی گذارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: 504 فقره پرونده قاچاق کالا با نظارت دقیق و مستمر امسال در این استان به ثبت رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۶    
همدان - محمودی؛ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از تلاش برای جبران کسری بودجه استان همدان از محل فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح برخورد و مقابله با مالخرهای مناطق شوش، مولوی و هرندی در جنوب تهران، از سوی نیروی انتظامی پایتخت برگزار شده است. در این طرح، با کسانی که اقدام به خرید و فروش اموال سرقتی می کنند، برخورد می شود. برخی محله های تهران سال هاست با مشکل تجمع معتادان متجاهر و مالخرهای اموال دزدی دست و پنجه نرم می کنند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
توقیف اموال سبب می‫ شود، خواسته ی شخص طلبکار که مطالبه ی مبلغی پول است در سایه ی امنیت قرار ‫گیرد؛ یعنی شخص بدهکار با توقیفِ مال معین مطمئن می ‫شود که به حق خویش خواهد رسید. چرا که نهایتا شخص طلبکار با فروش اموال توقیف شده به مقصود خود می‫ رسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۱    
فروش اموال غیرمنقول یکی از مهم ترین مراحل اجرای احکام مدنی به شمار می آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - واگذاری و فروش اموال غیرمنقول مازاد بر نیاز اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از روز چهارشنبه در سامانه ستاد ایران قرار گرفت.