پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۳۹Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش اموال»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: مهلت ارائه پیشنهادات و بازدید از کالا های مطروحه در انبار های سازمان اموال تملیکی روز دوشنبه،14 اسفندماه به پایان می رسد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا نورنژاد از رمزگشایی مزایده سراسری 1148 املاک و مستغلات این سازمان خبر داد و اظهار کرد: در این مزایده 189 ملک تجاری، مسکونی و اداری به فروش رسید.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران در بازدید سرزده از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی غرب استان بر تعیین تکلیف کالاها ظرف مدت یک ماه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۰    
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از آغاز مزایده سراسری 277 این سازمان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تا کنون 210 مرحله حراج خرده فروشی اموال تملیکی در کشور برگزار شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
همین یک ماه پیش بود که سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی 458 باب از املاک و مستغلات تحت اختیار خود را در مزایده عمومی و سراسری به فروش گذاشت. اگر کنجکاو هستید که این املاک از کجا می آید ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران در بازدید سرزده از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی غرب استان بر تعیین تکلیف کالا ها ظرف مدت یک ماه تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۵    
در مزایده های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، املاکی نیز وجود دارد که به هر دلیلی اعم از تعهدات حقوقی یا تخلفات اقتصادی با حکم دستگاه قضایی باید فروخته شود و متقاضیان می توانند با حضور در مزایده شانس خود را برای خرید آنها امتحان کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا نورنژاد گفت: در 11 ماه سال جاری، 38 هزار میلیارد تومان کالا را تعیین تکلیف کردیم. این در حالی است که در کل سال گذشته 31 هزار میلیارد تومان کالا تعیین تکلیف شده بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۷    
احمدمیرخدائی- روزنامه نگار همین یک ماه پیش بود که سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، 458 باب از املاک و مستغلات تحت اختیار خود را در مزایده عمومی و سراسری به فروش گذاشت ...
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۷۱ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در ادامه اقدامات خود برای عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و تخصیص بهینه منابع، از ابتدای دولت سیزدهم بیش از 619 رقبه ملک مازاد فروخت ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر به سخنرانی اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیرامون گذشته این سازمان یادداشتی واکنش نشان داد و از فروش اموال سازمان ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش اموال منقول تملیکی گفت :سازمان اموال تملیکی 123 دستگاه موتورسیکلت سنگین را در دو مرحله و 10 استان کشور به مزایده خواهد گذاشت.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش اموال منقول تملیکی ابراز داشت: در سال 1402 حدود 40 مرحله مزایده الکترونیکی در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی پیش بینی شد که از اول سال تا الان 33 مرحله آن برگزار شده و مابقی تا پایان سال برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین انتظامی مازندران از دستگیری یک شیاد فضای مجازی در حال فروش اموال مالباختگان و کشف 10 میلیارد ریالی اموال کلاهبرداری شده خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان تهران به همراه جمعی از معاونین و مدیران استانی از انبار های مرکزی مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مهلت بازدید از کالاهای مزایده فوق العاده سراسری الکترونیکی 599 اموال منقول سازمان اموال تملیکی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش اموال منقول تملیکی گفت: از ابتدایی امسال تاکنون حدود 10 هزار میلیارد تومان کالای منقول متروکه به فروش رفته است.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو اجرائی هیئت مدیره بانک صادرات ایران در نشستی با حضور مقامات دولت، بانک مرکزی و صاحب نظران بانکی، مسائل و راهکارهای واگذاری اموال مازاد بانک ها را بررسی و ابعاد حقوقی و چالش های اجرائی آن را مورد بحث و بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش اموال منقول تملیکی گفت: 2 هزار و 900 میلیارد تومان انواع اموال منقول در مزایده جدید این سازمان عرضه می شود.
متقاضیان شرکت در مزایده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی می توانند با مراجعه سایت این سازمان و یا به سایت ستاد ایران نسبت به ثبت نام و شرکت در مزایده اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری حراج خرده فروشی لوازم خانگی در 9 استان، از شنبه هفته آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیسی گفت: اموال بازگردانده شده بابک زنجانی به عنوان پشتوانه پولی کشور به خزانه بانک مرکزی باز می گردد. ارزش مجموع اموال خارج کشور معرفی شده از سوی بابک زنجانی شده است، حدود چهار تا پنج میلیارد دلار است و اکنون، از این رقم، دو میلیارد دلار به حساب ارزی بانک مرکزی واریز شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در 11 ماه سال جاری 10 هزار میلیارد تومان کالا و اموال به فروش رفت و 28همت کالا نیز تعیین تکلیف شد که مجموعه آن به 38 همت می رسد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی در این باره گفت: در پرونده کوروش کمپانی اگر فرد بازگردد و به جای متواری شدن و پیام دادن از راه دور بیاید و حقوق مردم را تادیه کند قطعا شرایطش با زمانی که با اعلان قرمز ایشان را برگردانند متفاوت خواهد بود. ...
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون پارلمانی و حقوقی وزارت اقتصاد به زودی مرکز تامین مالی تولید در وزارت اقتصاد برای تامین مالی تولید کنندگان از محل اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه سنواتی ،سرمایه گذاری خارجی، نظام بانکی، فروش اموال مازاد و بازار سرمایه و نظایر آنها تشکیل می شود.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : به گفته مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی این سازمان در مزایده ای که از 26 دی شروع و تا 7 بهمن در بخش غیر منقول بوده، بیش از 3هزار و 500 میلیارد تومان املاک را بارگذاری و برای عرضه پیشنهاد کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته معاون سازمان اموال تملیکی این سازمان در حوزه اموال منقول، طی بهمن ماه سال 1402 در مجموع حدود 850 میلیارد تومان کالا به فروش رسانده است. به گزارش صبح ساحل ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 721 ردیف کالایی در قالب 367 فقره پرونده به ارزش 985 میلیارد ریال، به صاحبان آنها مسترد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عملکرد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه رسیدگی های دیوان محاسبات به وضعیت شرکت ها مورد واکاوی قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش اموال غیرمنقول تملیکی گفت: در این مزایده 25 ملک شاخص در خیابان های ولیعصر، میرداماد، فرشته و سعادت آباد تهران و دو قطعه زمین به مساحت 8/5 هکتار با کاربری صنعتی در مازندران و 19 هکتار در حریمِ شهر تهران عرضه شده است.
در مزایده 1148 سازمان اموال تملیکی حدود 3 هزار و 700 میلیارد تومان اموال غیرمنقول به مزایده گذاشته می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان از رشد 425 درصدی فروش اموال منقول این سازمان خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان با حضور نمایندگان اعضا و با موضوع بررسی طرح تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به اسفندماه 1401 و 1402 برگزار شد. در این مجمع مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، محمد عنبری مدیرکل دفتر امور شرکت های دولتی وزارت امو اقتصادی و دارایی، رئیس و اعضای
مجمع عمومی به طور فوق العاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی صبح امروز در وزارت اقتصاد برگزار شد و پس از استماع گزارش عملکرد این سازمان، گزارش حسابرس مستقل نیز توسط حسابرسان سازمان حسابرسی به مجمع ارایه و به تایید اعضاء رسید.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول از تعیین تکلیف حدود 74 هزارمیلیارد تومان کالا به انحای مختلف در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: فروش اموال منقول با رشد 425 درصدی از زمان ورود هیات مدیره جدید سازمان (از سال 1401 تاکنون) همراه بوده است. به نقل از [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 100 قلم انواع لوازم خانگی در 2 استان تهران و قم در سامانه حراج خرده فروشی الکترونیکی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از فردا (29 بهمن ماه) به حراج می رود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی می گوید: با همکاری سه قوه درحال حاضر همه اموال وکالاهایی که در انبارهای مختلف و بنادر از دهه 60 تا 90 باقی مانده بود، تعیین تکلیف شد ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فروش سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه در 10 ماهه 1402 بیش از 9 هزار میلیارد تومان کالا فروخته شده است، گفت: متاسفانه بندی که اجازه تعیین تکلیف ماشین آلات راه سازی، خودروهای سواری و موتور سیکلت ها را می داد تاکنون در بودجه 1403 تکرار نشده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مهلت بازدید مزایده اموال غیرمنقول 1148 سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از امروز آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران گفت: ارزش ریالی کالا های تعیین تکلیف شده در 18 ماهه اخیر، 1055 میلیارد و 700 میلیون تومان و تعداد ردیف کالایی 25 هزار و 551 ردیف کالایی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی گفت: 90 درصد اموال غیرمنقول جمع آوری شده توسط این اداره کل در سال جاری تعیین تکلیف شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با تایید اینکه کالای رسوبی در انبارهای اموال تملیکی نداریم، گفت: کالاهایی که مربوط به دهه 60 و 80 از دولت های گذشته مانده بود، در دولت سیزدهم تعیین تکلیف شد که نشانگر همکاری دستگاه هاست. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش عملکرد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در دولت سیزدهم منتشر شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: دولت توجهی به درآمد سازمان اموال تملیکی ندارد؛ بودجه 450 میلیون تومانی برای تامین غذای زندانیان را پرداخت می کنیم. ایلنا نوشت: عبدالمجید اجتهادی در نشست خبری دیروز با بیان اینکه قبل از دو سال گذشته سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برای بسیاری از مردم شناخته نشد ...
بانک ملی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۶:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، نظر به ضرورت و لزوم برنامه ریزی مدون برای واگذاری و مولدسازی دارایی های مازاد بانک و همچنین انجام تکالیف قانونی و تسریع در امر فروش اموال تملیکی و مازاد، با دستور دکتر نجارزاده کمیته مذکور به ریاست معاون پشتیبانی بانک تشکیل شد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۵۲    
نشست خبری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اصحاب رسانه در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد. به گزارش همشهری در این نشست مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با تأکید بر اینکه در حال حاضر کالای رسوبی در انبارهای املاک تملیکی نداریم ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۳    
به گزارش بورس نیوز ، عبدالمجید اجتهای، مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در نشست خبری و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تا قبل از دولت سیزدهم شناخته شده نبود. اقدامات خوبی با ورود مسئولان، رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه شکل گرفت ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر اقتصاد گفت: دولت توجهی به درآمد سازمان اموال تملیکی ندارد اما سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در این چند سال از یک سازمان زیان ده به یک سودده تبدیل شد و حتی بودجه 450 میلیون تومانی برای تامین غذای زندانیان را پرداخت می کنیم.
تیک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در سال جاری برخی اموال در اختیار سازمان مربوط به دهه 60 مورد رسیدگی قرار گرفته است، گفت: امسال بیش از 4000 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 2000 دستگاه موتورسیکلت توسط سازمان اموال تملیکی از طریق فروش در سامانه برخط تعیین تکلیف شده است. ...