یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۱۸Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش اموال»

خلیج فارس   ۳ ساعت پیش    
خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت انبارهای پر از کالای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی این استان برای تنظیم بازار و تامین نیاز عمومی مردم بویژه اقشار کم درآمد و محروم استفاده شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت انبارهای پر از کالای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی این استان برای تنظیم بازار و تامین نیاز عمومی مردم بویژه اقشار کم درآمد و محروم استفاده شود.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی در سفر به استان اردبیل که با حضور محمد رضا محمود پناه رئیس اداره کل اعتبارات ، عباس پیروزی رئیس اداره کل بررسی طرح ها، سعید ستاری رئیس اداره کل مدیریت و فروش اموال تملیکی و مازاد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۶    
هر کسی در طول زندگی ممکن است به دلایل مختلف تصمیم به فروش اموال خود بگیرد. یکی از لوازمی که معمولا افراد زیاد خرید و فروش می کنند، ماشین است. دلایل مختلفی هم برای این موضوع وجود دارد و هر کسی بنا به مورد خاصی، تصمیم به فروش یا تعویض خودروی خود می گیرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک ها از سال 1394 ملزم به فروش اموال و دارایی های مازاد خود شدند. اما شاید دلیل مهم این تصمیم را بتوان کاهش درآمدهای نفتی دانست که یکی از راه های تأمین منابع مالی در شرایط کسری بودجه واگذاری دارایی های مازاد دولت و شبکه بانکی است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد علی افتخاری زیدآبادی به عنوان رییس جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد. به گزارش ایسنا، طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی محمد علی افتخاری بعنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۷    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: درآمد ها از محل تراکم حدود 30 درصد بودجه از این محل تامین شده، از طریق فروش اموال غیر منقول هزار میلیارد تومان، هزار میلیارد تومان از اوراق مشارکت، 600 میلیارد تومان از طریق سرمایه گذاری و 220 میلیارد تومان از مالیات بر ارزش افزوده پرداخت خواهد شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: 32 واحد ضایعاتی به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات ، نداشتن پروانه کسب و خرید و فروش اموال مسروقه پلمب شدند .
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل احمد اشتیاقی در برنامه صبح وگفتگو در خصوص پیچیدگی های فروش اموال مازاد بانکی گفت: این اموال مازاد یا شرکت های پذیرفته شده در بورس هستند یا کارخانجات و کارگاه هایی اند که در اختیار بانک ها قرار گرفتند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سرهنگ فرج شجاعی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید و نگهداری و فروش اموال مسروقه توسط فردی در یکی از محله های شهر شیراز، ماموران کلانتری بهارستان با هماهنگی و دستور مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، به دولت اجازه دادند تا با فروش اموال و دارایی های خود تا سقف 300 هزار میلیارد ریال نسبت به اجرای طرح های تملک دارایی و سرمایه ای و نوسازی شبکه های فرسوده برق اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تاکنون 38 میلیارد تومان از اموال مازاد دولت در استان کرمان به فروش رفته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : با نزدیک شدن به آخرین نفس های عمر دوره پنجم مدیریت شهری، شعارها و وعده های مدیران این دوره نیز بیش از پیش برای شهروندان پایتخت تداعی می شود. یکی از اصلی ترین شعارهای مدیران شهری دوره اصلاحات، مقابله با شهر فروشی و از بین بردن چرخه کسب درآمد با فروش اموال شهر بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
مجلس در مصوبه ای به قوه قضائیه مجوز داد تا اموال و دارایی های منقول و غیرمنقول مازاد خود را به فروش برساند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک ها از سال 1394 ملزم به فروش اموال و دارایی های مازاد خود شدند. اما شاید دلیل مهم این تصمیم را بتوان کاهش درآمد های نفتی دانست که بر این اساس یکی از راه های تامین منابع مالی در شرایط کسری بودجه واگذاری دارایی های مازاد دولت و شبکه بانکی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۴    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای دولت را مکلف به فروش اموال در اختیار سازمان امور زندان ها به میزان 4 هزار و 400 میلیارد ریال کرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان، دولت را مکلف به فروش اموال در اختیار سازمان امور زندان ها برای تأمین غذا و پوشاک زندانیان کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، منصور مولایی پور را به عنوان عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی محمد علی افتخاری بعنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
درآمدهای حاصل از وجوه و اموال شهرداری 777 میلیارد و 500 میلیون تومان و کمک های اهدائی دولت و سازمان های دولتی 2 هزار و 261 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. برای ماده 101 قانون شهرداری 10 میلیارد تومان به عنوان منبع درآمدی در نظر گرفته شده است ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۲    
درآمدهای حاصل از فروش اموال دولتی و سهام شرکت ها برای بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی هزینه می شود.
اقتصاد آنلاین / شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد؛ محمدعلی افتخاری زیدآبادی به سمت ریاست جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400 با پرداخت بدهی دولت به بخش های خصوصی از محل واگذاری اموال و دارایی ها موافقت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۰    
در یازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، تغییر توزیع درآمد حاصل از فروش اموال راکد و مازاد دستگاه های دولتی به تصویب این شورا رسید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۳    
این بانک که 12 ردیف از اموال مازاد خود را در شهرهای مختلف به صورت نقدی به مزایده گذاشته بود با فروش 4 مورد موفق به به کسب سود بیش از 92 میلیارد ریالی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه از انهدام چهار محموله کالای قاچاق از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آستارا از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان خواست، تکلیف کالاهای قاچاق و فاقد مجوز حمل ضبط شده در انبارهای اداره کل گمرک این شهرستان را مشخص کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی فارس ؛ نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس در گفتگو با خبرگزاری تسنیم از صدور مجوز فروش 47 فقره اموال مازاد دولت به ارزش 400 میلیارد تومان در این استان خبر داد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۹    
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو می گوید: فروش اموال دولتی از روی ناچاری است که اگر صرف کارهای عمرانی و تامین زیرساخت ها شود، اشکالی ندارد ولی وقتی صرف هزینه های جاری و پرداخت حقوق و امثالهم می شود، بودجه نویسی مطلوبی اتفاق نخواهد افتاد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : اخیرا روح اله ایزدخواه نماینده مردم تهران با اشاره به تبعات گران کردن ارز کالاهای اساسی، اعلام کرده است، اقداماتی از جنس آزادسازی قیمت ها، قطع یارانه ها، کاهش هزینه های دولت، افزایش نرخ سوخت و فروش اموال دولتی در نسخه شوک درمانی از سوی صندوق بین المللی پول IMF ارائه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی طرحی را در دستور کار خود قرار داده است که درصورت تصویب آن، نقل و انتقال کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین به مجامع و مؤسسات ثبت شده خیریه و نیز فروش اموال و دارایی های این مجامع و مؤسسات از هر گونه مالیات و عوارض نقل و انتقال معاف خواهند شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۱    
رئیس اداره اموال و اوراق بهادار اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: مقرر بود 40 هزار میلیارد تومان از بودجه امسال از محل فروش اموال مازاد تامین شود و عددی که برای خراسان رضوی پیش بینی شده، هزار و 826 میلیارد تومان بوده که باید از این محل تامین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در نه ماهه امسال، صرفا کمتر از 10 درصد درآمدهای پیش بینی شده از محل فروش نفت و میعانات گازی و گاز و همچنین فروش و مولد سازی اموال مازاد دولت محقق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - فروش اموال مازاد یکی از سیاست های دولت برای تامین کسری اعتبارات جاری و عمرانی دستگاههای اجرایی است و در لایحه بودجه سال 99 کشور فروش 40 هزار میلیارد تومانی دارایی های دولت پیش بینی شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران صبح امروز با هدف ارائه خدمات بیشتر به جامعه هدف تحت حمایت با سرپرست مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
امید جهانخواه در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: این قبیل کالاها به شرط صادرات در مزایده توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به فروش می رسد. وی اظهارداشت: در تاریخ 20 دی ماه سال جاری همکاران در گمرک دوغارون متوجه می شوند محموله ای به وزن 11 تن شامل کیف ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد از فروش یک سوم املاک مازاد بانک ها خبر داد و گفت: تا پایان آذرماه حدود 30 هزار میلیارد تومان از دارایی منجمد و مازاد از سوی بانک ها به فروش رفته است، اما نکته مهم این است که فروش اموال مازاد مشروط به وجود خریدار است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد اظهار داشت: تا پایان آذرماه حدود 30 هزار میلیارد تومان از این دارایی منجمد و مازاد توسط بانک ها به فروش رفته به عبارت دیگر یک سوم املاک مازاد توسط بانک ها فروخته شده است واگر صفحات روزنامه های مختلف را تورق کنید به طور مرتب با آگهی های فروش اموال بانک ها مواجه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: در راستای اجرای تبصره سه قانون بودجه تاکنون 830 میلیارد ریال درآمد از محل فروش اموال مازاد دولتی در قزوین کسب شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس در جلسه بررسی و رفع مشکلات و موانع اقتصادی شهرستان های بهبهان و آغاجاری با حضور جمعی از مسئولان، گفت: مشکلات قشر کم برخوردار و تحت پوشش نهادهای حمایتی حوزه انتخابیه به ویژه شهرستان اغاجاری نیازمند توجه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری برای جبران کسری ها و درآمدهای محقق نشده خود، به فروش اموال و املاک شهر روی آورده که درآمد آن نیز صرف تسویه بدهی های شهرداری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۸    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان تصریح کرد: تاکنون 40 میلیارد ریال از محل فروش اموال مازاد در قالب اعتبارهای هزینه ای و 16 میلیارد ریال در قالب اعتبارهای تملکی به استان سمنان برگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: یکی از تکالیف قانونی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال جاری مولدسازی و فروش اموال غیرمنقول مازاد دستگاه های اجرایی بوده است که در این زمینه 100 مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان شناسایی و 23 ملک فروخته شد.
دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس در شورای برنامه ریزی استان با ارائه گزارشی در خصوص بند (د) تبصره 12 که در بحث مولدسازی و فروش اموال دولتی است گفت ...
اخبار و اطلاعات واصله مربوط به طرح اصلاح قانون و مقررات فعلی مناطق آزاد توسط مجلس شورای اسلامی به دغدغه عمده فکری فعالان اقتصادی این مناطق تبدیل شده که زمینه تشویش و تشکیک سرمایه گذاران درخصوص ادامه فعالیت را پدید آورده است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ نماینده سابق مجلس گفت: شیوه بودجه نویسی کشور به کل باید عوض شود. مجلس نباید به درآمدهایی تکیه کند که معلوم نیست حاصل شود. برای مثال فروش اموال دولتی را مطرح می کنند. چند درصد این راهکار تحقق پیدا می کند؟ بنابراین از هر طرفی که نگاه می کنیم این تصمیمات کارشناسی شده نیست و تنها یک مُسکن است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از شناسایی مکان های خرید و فروش اموال مسروقه و ساماندهی فروشندگان ضایعات خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت در نشست با جمعی از بازاریان گفت: در مورد بازگشایی خیابان اقتصاد ملک هایی خریداری شده و پیگیری هایی با نیروی انتظامی انجام شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام موجودی کالاهای اساسی در بنادر و پای اسکله از معرفی 600 هزار تن کالاهای رسوبی به سازمان فروش اموال تملیکی خبر داد. **** موجودی کالاهای اساسی در بنادر ...
سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس جمهور با اشاره به حرکت ارز به سمت تعادل گفت: چشم انداز روشن ما برای اقتصاد کشور، شکست تروریسم اقتصادی، تقویت ارزش پول ملی، اصلاح معیشت مردم، فروش اموال دولت، چابک سازی و کوچک کردن دولت بوده است ...