دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۳:۱۲May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اموال دولتی»

سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گفته شاهدان همزمان تعداد 5- 4 ماشین وارد بیمارستان شدند که با ایجاد درگیری با سلاح سرد و تخریب اموال دولتی باعث ایجاد رعب و وحشت کارکنان و بیماران شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت اموال و دارایی های دولت در وزارت اقتصاد از فروش 2200 میلیاردی اموال مازاد دولت در سال گذشته خبر داد و تغییرات در روند فروش این اموال در سالجاری براساس قانون بودجه را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
تخریب دیواری در روستای غار علیصدر و حائل بین غار و روستا باعث اظهارات و بحث های مختلفی شده است، عضو شورا آن را قانونی می داند و طبق مصوبه، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هم این اقدام را مصداق تخریب اموال عمومی عنوان می کند و جرمی که با قاطعیت با آن برخورد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۵    
تهران – ایرنا - وزارت صنعت و تجارت روسیه امروز در بیانیه ای از انتقال دارایی های گروه خودروسازی رنو به دولت این کشور خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
آیین نامه اموال دولتی و عمومی دارای 19 بند است که برای آن چند دستورالعمل باید نوشته می شد که اطلاع دارم هنوز نوشته نشده و یا بعضی از آن ها کامل اجرا نشده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس ؛ رومن آبراموویچ دارای املاک و مستغلات در انگلیس به ارزش 150 میلیون یورو و همچنین شبکه ای از سوپرمارکت ها مانند سولاریس است که ارزش آن 540 میلیون یورو است. بیشتر اموال او از طریق خرید و فروش اموال دولتی در زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ایجاد شد ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی در راستای پیگیری صدور اسناد مالکیت باقی مانده این اداره کل با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های آذربایجان غربی؛ محمدعلی نائل قراملکی در این دیدار با اشاره به قوانین مصوب اراضی اطراف فرودگاه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۳    
بازرس کل استان کرمان گفت: افزون بر 200 نفر از افرادی که جرم اختلاس، ارتشا، تحصیل مال نامشروع، تبانی در اموال دولتی، چپاول اموال دولتی و دزد اموال عمومی داشتند، در کرمان دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- دادستان کرمانشاه با بیان اینکه در 2 سال گذشته 765 هکتار از منابع طبیعی استان رفع تصرف شد، گفت: همچنین در این مدت میزان رفع تصرف و اعاده اراضی ملی در حوزه محیط زیست 56 هکتار، در زمینه اموال دولتی (مربوط به راه و شهرسازی) 95 هکتار و در حوزه اراضی حریم رودخانه 35 هکتار بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۶۶ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در هیئت واگذاری بنگاه های دولتی از به روزرسانی واگذاری اموال دولتی خبر داد و گفت در هفته های آینده واگذاری این اموال انجام می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۲    
مدیر کل آموزش و پرورش استان : روسای مناطق و نواحی در اولین فرصت مفادبخشنامه رتبه بندی معلمان را به مدیران مدارس تبیین و تشریح نمایند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشست مشترک شورای معاونین و روسای مناطق و ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۵    
یکی از ویژگی های مال، قابل تملک بودن آن است؛ به عبارتی اشخاص می توانند اموال را از طریق قانونی تملک کنند و پس از تملک مطابق ماده 30 ق. م، مالک حق هرگونه تصرفی را دارد، در مقابل مالکیت اشخاص حقیقی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده عالی سازمان ملل در بوسنی، قانون تصاحب مالکیت اموال که مجلس صرب های بوسنی تصویب کرد را به حالت تعلیق در آورد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سه اتهام معاونت در اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق تحریک و تهییج مردم ، اخلال در نظم و آسایش عمومی و شرکت در تخریب اموال دولتی و عمومی علیه 37 نفر از متهمان پرونده معترضان به پروژه انتقال آب سبزکوه به بروجن مطرح شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست بازرسی کل آذربایجان غربی گفت: 430 نفر با عناوین اتهامی ارتشاء، اختلاس، گزارش خلاف واقع، تسامح در حفظ اموال و اسناد و وجوه دولتی، ایراد خسارات به اموال دولتی و ایجاد نارضایتی در ارباب رجوع در استان بازداشت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری سارق اموال دولتی به ارزش بیش از 2 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: طبق قانون لایحه بودجه 1401 اجرا نشدن نسخه الکترونیک از ابتدای اردیبهشت 1401به منزله تصرف در اموال دولتی است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت اموال و دارایی های دولت از شناسایی 402 ملک دولتی در سال 1400 خبر داد. *** فروش اموال دولتی به گزارش صنایع ،خانم فاطمه دادگر پیرامون فروش اموال دولتی، اظهار داشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان استان کرمان گفت: عدم اجرای قانون حدنگار یا کاداستر، وضعیت اراضی دولتی و بیت المال و به نوعی مالکیت دولت را متزلزل و ناپایدار می نماید.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وظیفه پیگیری فروش اموال دولتی برای تأمین بودجه بر عهده سازمان برنامه و بودجه است و اگر این امر اتفاق نیفتاده است، مقصر اصلی این سازمان است و دانشگاه ها و اعضای هیأت علمی وزارت عتف امیدوارند که نهادهای نظارتی در زمینه این کوتاهی، ورود کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۳    
مدیر کل مدیریت اموال و دارایی های دولت در وزارت اقتصاد روند فعالیت سامانه سوت زنی برای شناسایی اموال دولتی را تشریح کرد. *** روند فعالیت سامانه سوت زنی برای شناسایی اموال دولتی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت اقتصاد با اشاره به جزئیات سامانه سوت زنی اموال دولتی گفت: تمام مردم می توانند اراضی و املاک با هر گونه کاربری را در این سامانه ثبت کنند و این اقدام مردمی در این گزارشات از سوی مردم باعث شناسایی دقیق تر املاک دولتی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مقام مسئول در وزارت اقتصاد گفت: مردم می توانند با ارائه اطلاعات املاک دولتی در سامانه سوت زنی از وزارت اقتصاد جایزه بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان جانشین انتظامی ابهر، از دستگیری دو سارق حرفه ای در حین سرقت اموال دولتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اخیرا معاونت حقوقی رئیس جمهور در نامه ای از وزیر کشور خواست تا اموال دولتی که در اختیار مسئولان اجرایی دولت قرار دارد را به دلیل تمام شدن دوران مسئولیت آنها بازپس گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
درحالیکه بازرسی خانه به خانه طالبان همچنان ادامه دارد، سخنگوی طالبان از مردم افغانستان خواست تا بطور داوطلبانه سلاح ها و اموال دولتی را تحویل دهند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۲۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بازداشت یکی از اعضای فعلی شورای شهر باغستان شهریار به اتهام ارتشاء خبر داد. وی با اشاره به اینکه در هفته های گذشته نیز شهردار سابق و رئیس سابق شورای شهر باغستان شهریار در ارتباط با همین پرونده بازداشت شده اند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محمد مهدی نیکونژاد گفت: در بودجه سال 1401 فروش اموال دولتی کاهش قابل توجه ای یافته اما امکان استفاده از تسهیلات صرفا در زمینه پروژه های عمرانی برای شهرداری وجود دارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد رئیس زاده گفت: اجرای نسخه الکترونیک طبق قانون برنامه ششم و قانون بودجه سال 1400 مصوب مجلس، لازم الاجرا شمرده شده است که تخطی از آن در حکم تصرف غیر قانونی در وجوه و اموال دولتی لحاظ شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار در گفتگو با میزان از بازداشت رئیس سابق شورای شهر باغستان شهریار به اتهام اختلاس، ارتشاء و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی خبر داد و گفت: این فرد توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات دستگیر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته دولتی سرمایه گذاری و مدیریت اموال دولتی تاجیکستان، چین را عمده ترین سرمایه گذار خارجی در اقتصاد این کشور در سال گذشته میلادی اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت:معاندان اختلاس ها و تصرف اموال دولتی توسط معدودی از مسوولان را در فضای مجازی بزرگ و سیاه نمایی می کنند اما انصافا در قیاس با خیلی کشورهای دیگر، پرونده های جرایم کارکنان دولت در کشور بسیار ناچیز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: برای شهردار اسبق باغستان این شهرستان به جرم اختلاس، ارتشا و تصرف غیر قانونی در اموال دولتی قرار بازداشت صادر شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار در گفتگو با میزان از بازداشت شهردار سابق باغستان شهریار به اتهام اختلاس، ارتشاء و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی خبر داد گفت: این فرد توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات دستگیر شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۰۱:۱۶    
صدها دکان در قلعه زال ده سال در اختیار طالبان بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۲    
شفقنا-دادگاه عالی فدرال عراق درباره حکم ویژه نامزدی هوشیار زیباری از اعضای هیئت رهبری حزب دموکرات کردستان برای پست ریاست جمهوری این کشور جلسه شور برگزار کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت اموراقتصادی و دارایی گفت: نبود قانون مشخص و فرآیند های پیچیده از مهم ترین موانع فروش املاک دولتی است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حیدر آسیابی در جلسه تعامل دادگستری و اداره کل بازرسی استان با حضور قضات رسیدگی کننده به پرونده های فساد اداری و اقتصادی و سربازرسان اداره کل بازرسی استان گفت: در این جلسه قضات رسیدگی کننده به پرونده های فساد اداری و سربازرسان اداره کل بازرسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۰    
گروه استان ها بازرس کل قضایی استان قزوین گفت: عدم ثبت اموال در سامانه سادا تعقیب قضایی مدیران را در پی دارد و دستگاه ها باید هر چه زودتر نسبت به ثبت اموال در سامانه اقدام کنند.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ضمن تاکید بر اقناع افکار عمومی برای حذف ارز ترجیحی، صحبت درباره گفتگوی مستقیم با آمریکا را منوط به رفع تحریم ها اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت استخرهای ذخیره آب یکی از اولویت های اساسی قزوین در حوزه جهاد کشاورزی است که با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده اعتبار آن از محل فروش اموال دولتی تأمین شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوشهر گفت: در راستای صیانت از اموال دولتی سنددار کردن واحدهای آموزشی مهمترین اولویت این مجموعه به شمار می رود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۵۲   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با حذف ارز ترجیحی در سال آینده، قرار است به هر ایرانی 110 هزار تومان یارانه پرداخت شود. علی نیکزاد اظهار کرد ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۷    
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در دومین جلسه وبیناری "پیگیری فروش اموال مازاد دولت" که با حضور دکتر اکرمی خزانه دار کل کشور، دادگر مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار و مدیران امور اقتصادی و دارایی استانی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با تأکید بر نگهداری اموال دولتی و مراقبت از آن ها گفت: پسندیده است با استفاده صحیح از اموال شخصی و دولتی، اقتصادی عمل کنیم و از هدر رفت منابع مالی بپرهیزیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۷    
شفقنا- دادگاه فساد و تخلفات اموال عمومی در سودان امروز(دوشنبه) عثمان محمد یوسف کبر معاون عمر البشیر رئیس جمهوری سابق این کشور و همچنین التیجانی حسن مدیر دفترش را از تمامی اتهامات نسبت داده شده تبرئه و حکم آزادی آنها را صادر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- در حالی که سودجویان منتظر فرصتی برای تصرف اموال دولتی هستند، به منظور جلوگیری از تعرض به املاک آموزش و پرورش استان بوشهر باید اقدامات پیشگیرانه انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فروش و ساماندهی اموال دولتی مازاد می تواند فرصت های شعلی و گردش مالی قابل توجهی را در کشور و استان کردستان به دنبال داشته باشد، قانونی که آیت الله رئیسی رئیس جمهور بر اجرای آن تأکید دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته دولتی سرمایه گذاری و مدیریت اموال دولتی تاجیکستان از برگزاری همایش همکاری تجاری و سرمایه گذاری این کشور و امارات متحده عربی در شهر دوبی خبر داد.