یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۰۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اموال دولتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه فروش اموال دولتی در راستای مولدسازی الزام آور است، گفت: کوتاهی در واگذاری اموال دولتی گیلان در این زمینه پذیرفته نیست.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: شهردار و چند مدیر شهرداری مریوان به اتهام ارتشاء و تحصیل مال نامشروع بازداشت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اندیکا از کشف یک فقره اختلاس از اموال دولتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی از پیگیری قضایی مدیران سهل انگار در حراست از اموال دولتی در استان مرکزی خبر داد و گفت: استان مرکزی رتبه دهم در وقوع سرقت را در کشور دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مولدسازی وقتی جواب می دهد که سرمایه های حاصل از فروش اموال دولتی برای توسعه همان منطقه استفاده شود این بخشی از یادداست حسنی کارشناس و روزنامه نگار اقتصادی برای بازار است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان زرند در شورای حفظ حقوق بیت المال حراست از اموال دولتی و برخورد با تصرف کنندگان اراضی ملی را از مهمترین برنامه های دستگاه دانست.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
خبرگزاری میزان_ روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه جلسه بررسی وضعیت سرقت اموال دولتی و اقدامات پیشگیرانه مدیران استان با حضور مدیران کل نهادهای دولتی مرتبط، شرکتهای خدمات رسان، شهرداری ها و مجموعه انتظامی استان در محل سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مفهوم مولدسازی دارایی های دولت این است که دولت اموال بلااستفاده ای که دارد یا اموالی که ارزش افزوده و بهره وری پایین داشته و سال ها رها شده اند و استفاده مطلوبی از این اموال صورت نمی شود را، شناسایی کند تا این اموال بهینه سازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: در فروردین ماه سال جاری 11 میلیارد ریال از اموال دولتی به سرقت رفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مجموع مبلغ اموال مازاد دولتی فروخته شده در استان زنجان 157 میلیارد تومان بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۲    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه در واکنش به توقیف دارایی های این کشور توسط کشورهای غیر دوست، دارایی ها و سرمایه های آنها در روسیه را در اختیار آژانس فدرال اموال دولتی کشورش قرار داد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۱:۰۳    
رئیس سازمان خصوصی سازی، با اشاره به شناسایی سه هزار و 800 اموال دولتی و مازاد در کشور گفت: از این تعداد 600 واحد در مازندران است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۸    
دولت لیبی از آمریکا خواست به این کشور برای استرداد ده ها میلیارد دلار از اموال دولتی که معمر قذافی و نزدیکان او آن را سرقت کرده و در سرتاسر جهان مخفی کرده اند، کمک کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان خصوصی سازی، با اشاره به شناسایی سه هزار و 800 اموال دولتی و مازاد در کشور گفت: از این تعداد 600 واحد در مازندران است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اجرای احکام فنلاند، به رسانه ها گفت که اموال دولتی روسیه در هلسینکی که به طور موقت توقیف شده بود، آزاد شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی گفت: با تصمیم هیأت واگذاری اموال دولتی به بخش خصوصی، بنا شد مابقی سهام باشگاه های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تصمیم هیأت واگذاری اموال دولتی به بخش خصوصی برای واگذاری مابقی سهام استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی ظرف 10 روز آینده خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
فاش نیوز - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حمیدیه از دستگیری شرور مسلح و عامل شهادت مامور نیروی انتظامی اهواز (شهید اکبر جعفری فر) که از سال 1386 متواری و تحت تعقیب بود، خبر داد. ...
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ید مولدسازی اموال دولتی را اقداماتی در راستای اتمام پروژه های نیمه تمام دانست و گفت: هدفگذاری ما باید کسب رتبه ممتاز کشوری یزد در حوزه مباحث مربوط به مولدسازی اموال باشد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به تاثیر طرح مولدسازی اموال دولتی در استان در راستای تکمیل پروژه های عمرانی گفت: بی شک وزارت اقتصاد اهتمام ویژه ای به تکمیل پروژه های عمرانی در سراسر کشور دارد از این رو از مقام عالی وزارت اقتصاد درخواست داریم اختیارات بیشتری را در خصوص طرح ...
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: اموالی که قابلیت مولدسازی در این استان دارند مشخص شده و بخش عمده آنها در انتظار مجوز وزارت اقتصاد و دارایی برای فروش هستند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: چند ماهی است که بحث واگذاری و خصوصی سازی اموال دولتی مطرح شده و مسئولان بهترین راهکار برای این واگذاری و خصوصی سازی را بازار سرمایه می دانند ...
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۳    
افقه اقتصاددان می گوید: اگر دولت بخواهد برادامۀ همین روند اصرار ورزد، هرچند با فروش باقیماندۀ اموال دولتی با نام مولدسازی بتواند بخشی از کسری بودجۀ سال آیندۀ خود را تأمین کند اما معیشت مردم همچنان به تحریم ها گره خورده باقی خواهند ماند. این اقتصاددان دو سناریو را برای سال 1402 ترسیم می کند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۲:۱۴    
بورس می تواند بهترین مسیر برای مولدسازی اموال دولتی باشد. بازار سرمایه خودش را در اصل 44 گسترش مالکیت عمومی و ایجاد یک اقتصاد شفاف و به دور از فسادخود را نشان داده و اثبات کرده است و مولدسازی در بستر بازار سرمایه سودساز است و می تواند مشارکت تمام مردم ایران را در پی داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در مقابل دو تعبیر اموال خصوصی و اموال دولتی مفهوم سومی نیز از مال تحت عنوان اموال عمومی وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۳    
مولدسازی اموال دولتی از جمله طرح هایی است که می توان با استفاده از فناوری بلاکچین، مشارکت مردمی گسترده و عدالت توزیعی چشمگیری به همراه داشته باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شنیده ها به نقل از یک مدیر ارشد در وزارت آموزش و پرورش حاکی از آنست که صادق ستاری فرد (معاون پشتیبانی ) و حجت الله الماسی ( مدیرکل حوزه وزارتی ) علاوه بر عزل به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۴    
کمیته سرمایه گذاری و مدیریت اموال دولتی تاجیکستان اعلام کرد در تاریخ 4 آوریل سال جاری در شهر دوشنبه همایش سرمایه گذاری این کشور و آذربایجان برگزار می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سال 1401 در حالی به پایان رسید که ایرانی ها شاهد افزایش قیمت دلار بودندد، شاهد بلوای جراحی اقتصادی و مصوبه عجیب مولدسازی از اموال دولتی نیز بودند و در نهایت تورم بیش از 40 درصد را لمس کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۱    
مولدسازی اموال دولتی یکی از اقداماتی است که دولت در جهت بهره برداری بهینه از اموال راکد خود به نفع عموم در پیش گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سران قوا به منظور بهبود طرح مولدسازی اموال دولتی اصلاحاتی را به تصویب رساندند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۴۰    
؛ برای رئیس یکی از فدراسیون های ورزشی که پیش از این پرونده هایی در یکی از دادسراهای تهران داشته است، قرار وثیقه صادر شده است و این فرد فعلاً با قرار وثیقه آزاد شده است. شنیده ها حکایت از آن دارد که اتهامات درج شده در پرونده وی اختلاس، تضییع اموال دولتی و تصرف غیرقانونی بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش اختلاس، رشا و ارتشا، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی یا عمومی و تقلب های علمی را مشمول دریافت پاداش و حمایت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۱    
رئیس کل دادگستری استان، بر ضرورت رسیدگی به ترک فعل مدیران در صیانت از اموال دولتی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی، بر ضرورت رسیدگی به ترک فعل مدیران در صیانت از اموال دولتی تأکید کرد و گفت: طی امسال بیش از 900 فقره سرقت از اماکن دولتی گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مقدم بودن مدیریت دارایی های دولت بر درآمدزایی از آنها، نبود اطلاعات دقیق از وضعیت دارایی ها، ضعف در انجمادزدایی از اموال دولت، ضرورت توجه به بازوی نظارتی در مصوبه مولدسازی و لزوم شفاف سازی شیوه هزینه کرد عواید مولدسازی، از مواردی بود که در گفت وگوی کارشناس اقتصادی با فارس مطرح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۵    
طرح مولدسازی اموال دولتی جهت تکمیل طرح های نیمه تمام لرستان اجرا می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۵    
تاثیر مولد سازی بر قیمت مسکن یکی از موضوعاتی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. در ایران، قیمت مسکن هم مثل خیلی از موارد دیگر، روند افزایشی داشته و تاثیر زیادی از تورم می پذیرد. یکی از دلایل افزایش قیمت مسکن، طرح مولدسازی مازاد اموال دولتی است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مولدسازی دارایی های دولت طرحی است که به تازگی علی رغم نبود اطلاعات کافی پیرامون آن صدای بسیاری در جامعه و خصوصا فضای مجازی برپا کرده است. تهران 20 شنبه، 13 اسفند با حضور سیدغنی نظری خانقاه، دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به این موضوع اختصاص یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۹    
ایلام- طرح مولدسازی اموال دولتی فرصتی برای رونق زیرساخت های اقتصادی در استان ایلام است این جمله بخشی از یادداشت حسام مهرابی فعال اقتصادی برای بازار است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان قزوین گفت: اموال مشمول مولد سازی در استان قزوین تاکنون 43 مورد و به ارزش 240 میلیارد تومان است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: فروش اموال مازاد دولت در استان قزوین به میزان 175 میلیارد تومان از نظر حجم ریالی رقم بالایی نبوده لذا هدف باید توسعه استان و استفاده بهینه از اموال دولتی باشد.
استاندار قزوین گفت: مولدسازی برای اموال دولتی ارزش افزوده بیشتری را به همراه خواهد داشت و این سرمایه ها را از رکود خارج می کند و برای عملکرد بهتر کمیته شناسایی مولدسازی با نگاه توسعه محور راه اندازی شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
دانشجویان هشت دانشگاه بزدگ تهران تجمعی اعتراضی در مقابل مجلس شورای اسلامی پیرامون مصوبه مولد سازی برگزار کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
این روزها بحث مولدسازی اموال دولت بسیار بر سر زبان ها افتاده است، فروش اموال دولتی که قرار است به عنوان نیروی محرکه چرخ دولت را بچرخواند، اما این طرح مخالفان زیادی دارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه عدم اقدام مؤثر و به موقع وزیر نفت سابق در جمع آوری گاز های مشعل را از مصادیق تضییع اموال دولتی و تهدید علیه بهداشت عمومی عنوان کرد و گفت: گزارش این ترک فعل برای مرجع قضائی دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد که در مرحله بازپرسی از شعب تخصصی دادسرای تهران است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه، در نشست خبری امروز از تشکیل پرونده برای "بیژن زنگنه" وزیر سابق نفت به دلیل تضییع اموال دولتی و تهدید بهداشت عمومی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به ترک فعل وزارت نفت گفت: عدم اقدام موثر و به موقع وزیر وقت نفت در جمع آوری گازهای مشعل از مصادیق تضییع اموال دولتی است.در این رابطه گزارش برای مرجع قضائی ارسال شده و در مرحله بازپرسی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از کشور ها از همین طریق اموال دولتی را به بخش خصوصی واگذار کردند، اما مساله این است که در ایران به بیراهه رفت