شنبه ۱۶ اسفندساعت ۰۵:۱۱Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی دادگاه»

برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه شرق: پرونده جنجالی تعلیق فدراسیون جودوی ایران با وجود اعلام رأی دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) هنوز به سرانجامی نرسیده است. با وجود اینکه آرش میراسماعیلی، رئیس فدارسیون جودو ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۲    
فدراسیون جودو ایران رفع تعلیق نشده و باید منتظر تصمیم جدید فدراسیون جهانی باشد تا درباره پرونده ارجاعی دادگاه CAS رأی دهد.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فدراسیون جهانی جودو به رای دادگاه CAS مبنی بر لزوم تصمیم گیری مجدد کمیته انضباطی فدراسیون جهانی در قبال پرونده تعلیق جودوی ایران واکنش نشان داد و گفت: با توجه به صحبت های اخیر رییس فدراسیون جودوی ایران علیه سعید ملایی رای خود را صادر می کنیم. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۱    
دادگاه عالی حکمیت ورزش (CAS) فدراسیون جودو ایران را رفع تعلیق کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا ، اعلام رأی دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با تعلیق جودوی ایران برای سومین بار به تعویق افتاد. با توجه به تعلیق فدراسیون جودو از سوی فدراسیون جهانی، پس از پیگیری های فدراسیون جودو از طریق دادگاه CAS سرانجام دادگاه حکمیت ورزش 26 شهریورماه تشکیل جلسه داد ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: اعلام رای دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با تعلیق جودوی ایران برای سومین بار به تعویق افتاد. با توجه به تعلیق فدراسیون جودو از سوی فدراسیون جهانی، پس از پیگیری های فدراسیون جودو از طریق دادگاه CAS سرانجام دادگاه حکمیت ورزش 26 شهریور ماه تشکیل جلسه داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبر طالبان با صدور حکمی از اعضای این گروه خواست تا از مجازات متهمان پیش از رأی دادگاه و انتشار تصاویر مربوط به آن خودداری کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان رأی به توقف عملیات غیرقانونی انتقال آب بن-بروجن داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران از صدور رأی دادگاه در پرونده شامپوی قاچاق تاریخ گذشته خبر داد و گفت: طبق حکم دادگاه این محتکر به پرداخت یک هزار و 620 میلیارد یال ( 162 میلیارد تومان) جریمه محکوم شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سه قاضی و مسئول در دادگستری البرز پیش از آنکه اراضی یک نهالستان در کرج را خریداری کنند، اراضی آن را در قطعات متعدد به کارمندان دادگستری و دیگران فروخته اند؛ اما رأی بدوی دادگاه به نفع آنان بود!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس فدراسیون جودو با بیان اینکه شرایط سیاسی سختی برای "جودوی" ایران ایجاد کرده اند، گفت: از حق خود در عرصه بین المللی دفاع کردیم و این روزها منتظر رأی دادگاه هستیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش میراسماعیلی که در مجمع انتخاباتی هیات جودو گلستان صحبت می کرد ضمن بیان مطلب فوق افزود: هشتم اسفندماه رأی دادگاه اعلام خواهد شد و ما با تمام دفاعیه خوبی که در دادگاه داشتیم متأسفانه از داخل ایران سیگنال هایی را به دادگاه ارسال می کنند تا جودوی ایران تعلیق شود ...
زومیت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
براساس حکم دادگاه، تلگرام باید از انتشار فیلم ، سریال و موسیقی غیر قانونی در این پیام رسان جلوگیری کند. رأی دادگاه پس از شکایت های مختلف در این باره صادر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دولت آمریکا روز جمعه با ارائه دادخواست تازه ای، علیه رأی دادگاه لندن در مخالفت با استرداد بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس ، به این کشور اعتراض کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، دادگاه تجدیدنظر مسکو تقاضای فرجام خواهی واسیلیا واسیلنکو، فوتبالیست حرفه ای پیشین اوکراین را دریافت کرد اما زمان بررسی این پرونده هنوز مشخص نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
لندن –ایرنا – یک نماینده مجلس اعیان انگلیس که به داشتن مواضع ضد صهیونیستی شهرت دارد، با استقبال از رأی دادگاه لاهه درخصوص صلاحیت رسیدگی قضایی به اراضی اشغالی فلسطین تصریح کرد که بهانه های اسرائیل برای تداوم جنایات جنگی علیه فلسطینیان در حال ته کشیدن است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی و الازهر مصر در بیانیه های جداگانه از رأی دادگاه لاهه درباره رسیدگی به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین استقبال کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۹    
اعضای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه به منظور بررسی رأی اخیر دادگاه لاهه تشکیل جلسه می دهند. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، اعضای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه تشکیل جلسه می دهند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد، تصمیم قضات دیوان کیفری بین المللی برای آغاز تحقیق علیه رژیم صهیونیستی "غیر قانونی" است! به گزارش خبرگزاری "سما" فلسطین، بنی گانتس ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه به منظور بررسی رأی اخیر دادگاه لاهه تشکیل جلسه می دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:اتحادیه عرب از حکم دادگاه کیفری بین الملل در تایید صلاحیت این دیوان برای رسیدگی به امور اراضی فلسطینی شامل کرانه باختری از جمله قدس شرقی و نوار غزه استقبال کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به رای دادگاه لاهه گفت، این دادگاه در دست دشمنان ماست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز شنبه با استقبال از رأی دادگاه لاهه درخصوص صلاحیت رسیدگی قضایی به اراضی اشغالی فلسطین ، این تصمیم را گامی مهم در دستیابی به عدالت خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه ترکیه امروز در بیانیه ای اعلام کرد که از رأی دادگاه بین المللی کیفری (دیوان لاهه) در خصوص صلاحیت خود برای رسیدگی به پرونده اراضی اشغالی فلسطین استقبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ سرزمین اشغالی نوشت پس از رأی دادگاه کیفری بین المللی، نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی به برخی مقامات این رژیم توصیه کرده اند به کشورهای دیگر سفر نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس در واکنش به رأی اخیر دادگاه لاهه ، اظهار داشت: امیدواریم پس از این رأی، صهیونیست ها سریعتر به دلیل جنایاتشان مجازات شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۳    
گفت وگوی تلفنی وزرای خارجه آمریکا و عربستان، بازداشت 11 شهروند ایرانی توسط مرزبانی ایالات متحده و رأی دادگاه کیفری بین المللی به صلاحیت این دادگاه برای رسیدگی به وضعیت اراضی اشغالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین، رأی دادگاه لاهه را یک دستاورد تاریخی برای بررسی جنایات صهیونیست ها برشمرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم: بنیامین نتیانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نتوانست خشم خود را از صدور رأی دادگاه لاهه پنهان کند. وی اعلام کرد که رأی این دادگاه در مورد اراضی فلسطین، سیاسی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با ناراحتی نخست وزیر رژیم صهیونیستی و نگرانی آمریکا از رأی دادگاه کیفری بین المللی، فلسطینی ها آن را روز تاریخی و دستاورد قضایی مهم برای خود دانستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا بامداد شنبه در مورد رأی دادگاه لاهه در خصوص صلاحیت رسیدگی قضایی به اراضی اشغالی فلسطین اظهار نگرانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیده بان حقوق بشر مستقر در نیویورک با استقبال از رأی دادگاه لاهه در خصوص صلاحیت رسیدگی قضایی به اراضی اشغالی فلسطین این تصمیم را اساسی خواند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: آخرین رصدی که در کمیته بین المللی المپیک صورت گرفته، فعلاً عزم به برگزاری مسابقات المپیک است اما باید منتظر باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اقدام دادگاه کیفری بین المللی (لاهه) که جمعه شب به صلاحیت خود برای رسیدگی به پرونده اراضی فلسطین اشغالی رأی داد، استقبال مقام های فلسطینی و خشم رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۴    
شفقنا- دادگاه کیفری بین المللی در رأیی، اعلام کرد که این دادگاه در مناطق اشغالی رژیم صهیونیستی درون مرزهای 1967 نیز صلاحیت دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از وبگاه معا، با رأی امروز دادگاه کیفری بین المللی (مستقر در لاهه)، مقدمات تحقیق درباره جنایت های جنگی در این مناطق فراهم می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور، رأی دیوان بین المللی دادگستری را در رد اعتراض امریکا در خصوص اینکه این دادگاه صلاحیت ندارد تا به شکایت تهران از واشنگتن در پرونده نقض عهدنامه مودت رسیدگی کند، پیروزی زیبا و بسیار درخشان ملت با عظمت ایران در برابر یک ابرقدرت خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه عالی شهر ادینبورگ امروز اجازه برگزاری همه پرسی استقلال اسکاتلند بدون دریافت مجوز از انگلیس را رد کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: دادگاهی در اسکاتلند اجازه برگزاری همه پرسی استقلال در این سرزمین، بدون دریافت مجوز از لندن را رد کرد. دادگاه عالی مدنی شهر ادینبورگ روز جمعه علیه درخواست یکی از حامیان استقلال اسکاتلند برای حمایت از برگزاری همه پرسی در این خصوص، رأی صادر کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۶۲ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی وزارت امور خارجه حکم دادگاه بلژیک درباره دیپلمات ایرانی را قویا محکوم کرد و گفت: ایران حق خود را برای توسل به همه راه های حقوقی و دیپلماتیک ممکن جهت احقاق حقوق اسدالله اسدی و پاسخگو کردن دولت هایی که تعهدات بین المللی خود را نقض کرده اند، محفوظ می داند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جودو گفت: از سال گذشته برای جودو ایران به عنوان یک تعلیق ظالمانه مورد ظلم قرار گرفتیم و به نوعی خواستند جودو ایران را سرخورده کنند و شرایط سختی را برای جودو ایران تحمیل کردند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه عالی سازمان ملل متحد در لاهه، امروز رای خود را درباره اینکه آیا صلاحیت رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا را دارد یا خیر را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری در لاهه امروز با رد اعتراض واشنگتن، اعلام کرد که صلاحیت رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا را دارد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آرش میراسماعیلی در مورد صادر شدن رأی دادگاه CAS (دادگاه عالی حکمیت ورزش) در مورد فدراسیون جودو گفت: 26 شهریور هیأت اعزامی ما در این دادگاه حاضر شد و دادگاه به هر دو طرف فرصتی یک ماهه داد که ما و فدراسیون جهانی جودو به توافق برسیم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه مرکز رسانه قوه قضاییه، هادی هاشمیان افزود: مالک این اراضی با سند رسمی مدعی 500 هکتار از مراتع گنبدکاووس بود و رأی دادگاه نیز برای این اراضی گرفته بود. وی اظهارداشت: به علت اهمیت موضوع، پرونده در کمیسیون ماده 477 دادگستری گلستان بررسی و رأی خلاف بین شرع تشخیص داده شد [...]
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
انجمن ناشران قرآن پاکستان از رأی دادگاه عالی لاهور مبنی بر الزام آموزش قرآن در مؤسسات آموزشی این ایالت، تمجید کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
آیا ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از احقاق حق مالباختگان شرکت صدرا طبق رأی دادگاه سر باز می زند؟! به گزارش دریافتی انصاف نیوز، بیش از 9 سال از فراخوان طرح جایگزین خودروهای فرسوده ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور به شرکت صدرا خودرو و کلاهبرداری این شرکت می گذرد ...
برترین ها / گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرق: مردی که متهم است وحید مرادی را در زندان به قتل رسانده است با نقصی که ازسوی دیوان عالی کشور به رأی دادگاه وارد شد، برای بار سوم پای میز محاکمه می رود. ...
روزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سعید در جلسه اول و دوم دادگاه اتهام قتل را قبول نکرد و مدعی شد ضارب شخص دیگری است. او گفت: وحید مرادی نوچه هایش را سراغم فرستاد تا من را بزنند. او می خواست مرا به زانو دربیاورد. روز حادثه وحید با نوچه هایش به سمت ما حمله کرد. او می گفت عقاب زندان است و همه باید به خواسته اش احترام بگذارند. ...