شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۵۱Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیت المال»

سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تصویری از هزینه های جدید آزادسازی مدرک تحصیلی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. ابلاغ و انتشار این هزینه ها واکنش های زیادی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.
معاون پیشگیری و وقوع از جرم دادگستری گیلان با تأکید بر نقش مهم قوه قضاییه در عدم تضییع شدن حقوق بیت المال در کشور گفت: به زودی جلسه ای با حضور مدیران استانی و کشوری پیرامون تعیین تکلیف چای های سنواتی تشکیل خواهد شد تا موجب تضییع حقوق بیت المال و سهامداران نگردد.
عصر خبر   ۹ ساعت پیش    
چند وقت پیش کانال های تلگرامی از چادر نشینی مردم در گوشه خیابانها سخن می گفتند و تمام عالم و آدم را متهم به اینکه بیت المال را خوردن و بردن...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انحراف از همین تقلیل دادن کشور به قدرت آغاز شد. سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس : گزارش هایی از اعزام افراد با هزینه بیت المال به جام جهانی به دست مجلس رسیده / اسامی را منتشر می کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: به دنبال گزارش های ارائه شده و بررسی های لازم 80 میلیارد ریال به بیت المال بازگردانده شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عصر ایران؛ مصطفی داننده- ایران هر روز شاهد وقوع اتفاقات عجیب و غریب تری نسبت به ماه ها و سال های گذشته است. به طور مثال این روزها می بینیم، بخشی از جامعه که همیشه نگاه خوبی به فوتبال نداشت و فوتبالیست ها را در دسته افرادی قرار می داد که پول بیت المال را می خورند و کاری برای مردم نمی کنند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کانال تلگرامی چندثانیه به بهانه سفر جمعی از اصحاب رسانه های دولتی و فعالین مجازی به قطر با هزینه بیت المال یادداشتی منتشر کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: از نظرعرفی و حقوقی مدل هایی برای پالایش طرح های نمایندگان قبل از ارسال به صحن مجلس وجود دارد. معمولا نمایندگان طرح های خود را قبل از طرح با کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در میان می گذارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دادستان استان کرمان گفت: ساماندهی انبار های اموال تملیکی نیازمند پیگیری دلسوزانه دستگاه های ذیربط به منظور جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان فارس در آبانماه 1401 بیش از 21450 متر زمین از اراضی ملی استان به ارزش 456 میلیارد ریال را به بیت المال بازگرداند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص اعزام هواداران تیم ملی به قطر به رویداد24 گفت: اگر افرادی از هزینه های بیت المال به جام جهانی اعزام شده باشند، حتماً کمیسیون فرهنگی، گزارش آن را به رسانه ها خواهد داد ...
تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده از برخی تماشاچیان ایرانی حاضر در بازی ایران و ولز با واکنش های زیادی همراه بوده است. سفر
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۸    
رسانه های ضدانقلاب خشم خود از پیروزی تیم ملی فوتبال و شاد شدن دل مردم را با انتشار اخبار دروغ علیه تماشاگران و حامیان تیم ملی خالی می کنند، نمونه ای از این دروغگویی را ببینید.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده از برخی تماشاچیان ایرانی حاضر در بازی ایران و ولز با واکنش های زیادی همراه بوده است. این تصاویر نشان می دهد که برخی از مدیران و خبرنگاران رسانه های اصول گرا به صورت دسته جمعی به قطر سفر کرده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
احمد راستینه می گوید: تا امروز، صرفاً گزارش هایی درباره اعزام افرادی با هزینه بیت المال به جام جهانی رسیده که باید بررسی شود تا ببینیم چقدر واقعیت داشته است و مردم را در جریان ساز و کار اعزام افراد در قالب هوادار که در جام جهانی حضور پیدا کردند، خواهیم گذاشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۵    
سرهنگ فلاحی گفت: معنویت، اخلاق، اخلاص و تواضع از ویژگی های اخلاقی و عرفانی شهید فخری زاده بود و همچنین مردی جهادی و در عین حال حساس در بهره مندی از امکانات بیت المال برای خود بود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد کریمی دادستان مرکز استان ودبیر شورای حفظ بیت المال استان مازندران از تالاب نفتی و پره دریایی فرح آباد ساری بازدید کرد ودرحاشه این بازدید گفت: موضوع تولید و حمایت از تولیدکننده به عنوان محوری ترین عامل رشد اقتصاد کشور مورد تأکید رهبرمعظم انقلاب ومسئولان قضایی ودر اولویت تصمیم گیری مسئولین قرار ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: گویا قرار است ایران، شاهنامه ای از قطر بسراید که این همه روایت گرا به کشور همسایه گسیل کرده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶    
برخی رسانه های کشور ما در حالی که از بیت المال مسلمین یارانه دریافت کرده و مطالب خود را منتشر می کنند در واکنش به اقدام بازیکنان تیم ملی آلمان در بستن دهان خود با دست به نشانه اعتراض به جلوگیری قطر از استفاده نمادهای دگرباشان توسط این تیم، این اقدام قطر را نقض حقوق بشر دانستند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف، 84 هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره 108 شهرِ این استان به ارزش 9 هزار و 860 میلیارد ریال خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: همه روحانیان آذربایجان و کردستان در مسئله اغتشاشات و ناآرامی های اخیر خواستار عدم تخریب اموال بیت المال شدند چون این مسائل به ضرر مملکت است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: با دقت و هوشیاری عوامل یگان حفاظت اراضی استان اصفهان، 2000 مترمربع از اراضی ملی و دولتی این شهرستان به بیت المال بازگردانده شد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۲    
آنتن صداوسیما بیت المال است، مهم است چه کسی با این آنتن به مردم معرفی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تا همین چند وقت قبل، یار دوازدهم تیم ملی هواداران بودند، اما بعد از خالی شدن ورزشگاه ها از تماشاگران به دلیل شیوع کرونا، معنای یار دوازدهم گویی با تغییرات عمده ای مواجه شده است ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
شفافیت چرا سازمان دیده بان شفافیت از تاریک خانه شرکت های دولتی و نابودی بیت المال در آنها شکایت نمی کند؟آیا بیت المال فقط وقتی به بخش خصوصی منتقل می شود، قابل شکایت است؟!تا زمانی که بیت المال کرور کرور در شرکت های دولتی ریخت و پاش می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر چه نظام برخورد با مفسدان را به خوبی آغاز کرده است، اما این نوع برخورد ها برای مردم باید محسوس باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان گفت: اشخاصی که از سفره جمهوری اسلامی ارتزاق و از بیت المال حقوق دریافت می کنند و بر علیه جمهوری اسلامی هستند، دقیقا مصداق بارز منافقین هستند و عنوان خیانت و خیانتکار به خود خواهند گرفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
پل مکانیزه عابر پیاده ستاره یزد در مرکز شهر یکی از مدرن ترین پلهای عابرپیاده در کشور است که با وجود اعتبار میلیاردی هزینه شده برای آن، سالهاست خاک می خورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرادحاجتی گفت: خودشناسی مهمترین پله برای رسیدن به خداشناسی است و همه انسان ها بر اساس عدل الهی دارای قابلیت ها، ظرفیت ها و توانایی هایی هستند که می توانند انسان را در رسیدن به قله های معنوی و سعادت یاری رسانند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان که به ریاست رئیس کل دادگستری برگزار گردید در خصوص نحوه سرمایه گذاری و اجاره بستر آزاد رودخانه زاینده رود بحث و تصمیم گیری شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
خانه سینما در بیانیه ای تهدید کرد که اگر سینماگران بازداشتی فورا آزاد نشوند دست به اعتصاب می زنیم که این یک فرصت مغتنم برای سینمای ایران است!
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۳    
ایسنا/قم نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: در طرح های ناموفق و بدون مطالعه ای که اجرا می شود، باید مجریان پاسخگو بوده و به خاطر هدر رفتن بیت المال توضیح دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/قم شصت و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از پشتیبانی همه جانبه از شهرداری تهران در جهت صیانت از حقوق مردم و بیت المال خبر داد و اجرای دقیق و صحیح قانون پیش فروش ساختمان از سوی شهرداری را خواستار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خانم مقصودی با بیان اینکه خانم آصفی نظر نسبت به بیت المال واستفاده از آن بسیار محتاط بود، گفت: حاجیه خانم آصفی نظر که از سال 1356 به امر شهید آیت الله قدوسی(ره)، فعالیت خود را در عرصه تدریس آغاز کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند گفت: بسیاری از شهروندان به جای اینکه اساتید را از طریق کتاب و مقالات آنها بشناسند به پست ها و کامنت های آنها در فضای مجازی توجه می کنند. اینها مسائلی هستند که لازم است آنها را در فضای علمی کشور مورد توجه قرار دهیم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه اجرای طرح کاشف در جمع خبرنگاران گفت: همکارانم در پلیس امنیت اقتصادی به 38 پرونده اقتصادی رسیدگی کرده و 67 متهم را که اقدام به ایجاد اخلال در نظام ارزی کرده بودند مورد شناسایی قرار دادند. ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: خانه سینما سال هاست که در اوج ناکارآمدی به سر می برد و بیشتر به دفتر کاری برای بودجه خواری از بیت المال و ارتزاق قبیله ای خاص مبدل گردیده است ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
اتهامات متهم اصلی پرونده (شهردار اسبق ارومیه) که در ضمن قرائت کیفرخواست احصاء گردید عبارتند از مشارکت در ارتشاء از طریق تشکیل غیر قانونی کمیته های فنی، تبانی در قرارداد های سرمایه گذاری، تبانی در پروژه شهربازی چی چست ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی، گفت: در راستای حفظ و حراست از حقوق عامه و بیت المال دادگستری استان با همکاری اداره کل اطلاعات استان مرکزی و با صدور دستور دادستان مرکز استان، از تضییع بیش از 5600 میلیارد ریال حقوق دولتی در شهرستان محلات جلوگیری بعمل آمد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: در ایام مختلف که جریان اخیر اغتشاشات و ناآرامی ها به وجود آمد، عده کمی از صنوف مختلف به میدان آمده و نشان دادند که با آشوبگران نیستند و خوشبختانه قاطبه مردم راه خود را از آشوبگران جدا کرده اند ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان که به ریاست رئیس کل دادگستری برگزار شد موضوع نحوه واگذاری اراضی پلاک بندی شده جهت اختصاص به صنایع نیمه مزاحم شهر هفشجان بررسی و در خصوص چگونگی واگذاری و احراز صلاحیت متقاضیان تصمیم گیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس شورای حفظ حقوق بیت المال استان کردستان، از رفع تداخل 30 درصد از اراضی کشاورزی استان توسط امور اراضی کردستان خبر داد و گفت: تعداد 263 پلاک استان در سال جاری رفع تداخل بین مردم و اداره منابع طبیعی صورت گرفته که در مساحت بیش از 500 هزار هکتار بوده و امیدواریم با صدور سند این اراضی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
عیسی گل محمدی در خصوص اظهارات و رفتار اخیر حسین ثوری که به همراه تیم جوانان راهی اسپانیا شد و اعلام پناهندگی کرد به خبرنگار مهر گفت: او اگر واقعاً نسبت به شرایط گلایه مند بود این امکان را داشت که استعفا بدهد ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۰    
کاپیتان سابق تیم ملی بوکس کشورمان گفت: بارها در مورد ثوری صحبت کردم اما هیچ کدام از مسئولان توجه نکردند و نتیجه اش همین شد که او با پول بیت المال از ایران رفت و به بوکس خیانت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
دادستان مرکز گیلان از برگزاری نشست شورای حفظ حقوق بیت المال با موضوع تعیین تکلیف سواحل و اراضی ساحلی استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رییس دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضا نیز مانند هر سازمان و دستگاه دیگری موافق پیشرفت عمران و آبادی کشور است ولی در برابر تضییع حقوق بیت المال و قانون شکنی می ایستد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان با حمایت از اغتشاشگران به دنبال ضربه به بیت المال و کسب و کار مردم هستند اما ملت ایران با وحدت و انسجام از استقلال خود دفاع می کند و توطئه های آنان را خنثی کرده و می کنند.