شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۰۹Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیت المال»

ایرسا آنلاین   ۴ ساعت پیش    
ایرسا_ مسوولیت اجتماعی سازمانها، اهرمی موثر برای حرکت در مسیر عدالت اجتماعی است. بودجه تمام ادارات، ارگانها، نهادهای دولتی، قضایی، نظامی، حاکمیتی، همه و همه از محل بیت المال تامین میشود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- امام جمعه قزوین گفت: فسادستیزی با روحیه جهادی کار اصلی شهردار جدید قزوین است و نباید اجازه سوءاستفاده از بیت المال را به صاحبان زر، زور و تزویر بدهد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - لزوم توجه به تخصص و تعهد در انتخاب مسوولان، توفیق دولت سیزدهم در کسب اعتماد مردم، ضرورت توجه به هزینه کرد بیت المال و اولویت بندی در خدمت رسانی ها از نکاتی بود که امامان جمعه شهرستان های خراسان رضوی در خطبه های این هفته مورد تاکید قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: شهردار جدید قزوین با روحیه جهادی خود باید در عرصه مبارزه با فساد فعال باشد و اجازه ندهد عده ای از بیت المال و سرمایه ملی سوء استفاده کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۶    
اسلامی صدر با تبریک به شهردار جدید قزوین گفت: همواره در مسیر صیانت از اموال عمومی و حقوق مردم ایستاده ام و در این مسیر و در چارچوب رهنمودهای امام راحل (ره) و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به عنوان یک کنشگر اجتماعی به تکلیف خود در قبال جامعه عمل خواهم کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ امیر مظفرنژاد در گفت وگو با ایرنا افزود: درپی تصرف این زمین ها، اداره راه و شهرسازی و یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در راستای حفظ حقوق بیت المال و صیانت از زمین های دولتی و حریم 60 متری دریا ...
40000 متر مربع از اراضی دولت به ارزش بیش از 160 میلیارد تومان رفع تصرف و به بیت المال باز گردانده شد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۹    
جلسه رسیدگی به قتل کارگر جوان در حالی در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که به خاطر شناسایی نشدن قاتل پدر و مادر مقتول خواهان دریافت دیه از بیت المال شدند.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شرق: پرونده قتل پسر جوان که در یک درگیری جانش را از دست داده بود، در حالی مورد رسیدگی قرار گرفت که عامل قتل هنوز شناسایی نشده است. رسیدگی به این پرونده از شامگاه سی ام مهر سال 97 به دنبال وقوع درگیری در جاده خاتون آباد آغاز شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۶    
اعضای خانواده ای که پسرنوجوانشان از سوی مردان ناشناس در شهربازی ورامین به قتل رسیده درخواست دیه از بیت المال را مطرح کردند. به گزارش جوان، 30 مهر سال 97، مأموران پلیس ورامین از درگیری خونین در جاده خاتون آباد ورامین باخبر و راهی محل شدند ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۶    
به گزارش سبلان ما ، اکبر بهنام جو عصر امروز در جلسه مبارزه با سرقت در محل فرماندهی انتظامی استان اردبیل، اظهار داشت: در کاهش وقوع جرم و افزایش کشفیات و دلایل این موارد با آسیب شناسی می تواند به پژوهش و مطالعات و پیشگیری کمک کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زمین هزار متر مربعی اراضی ملی آق قلا از زمین خوار خلع ید شدو به بیت المال برگشت.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اکبر بهنامجو استاندار ظهر امروز در جلسه مبارزه با سرقت که در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، گفت: همه مردم و مسئولان باید در صیانت و نگهداری از اموال خود و بیت المال تلاش کنند و در شناسایی سارقان نیز با عوامل انتظامی همکاری کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بافت در مجلس از وزیر نیرو خواست تا به منظور جلوگیری از هدررفت بیت المال و خشک شدن قنوات و چشمه ها به تخلفات صورت گرفته پیرامون حفر تونل رابر به کرمان رسیدگی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: 648 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان مرکزی در سال جاری به بیت المال بازگشت و از تصرف 368 هکتار از اراضی نیز جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، با اشاره به نقش بی بدیل نماز در ارتقای سجایای اخلاقی افزود: افراد در پرتو نماز، علاوه بر صیانت از اخلاق؛ از غیبت، دروغ، ظلم و دست اندازی به حقوق و اموال بیت المال پرهیز می کند.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در ادامه نشست های خود با مدیریت ها، کارکنان شرکت گفت: صیانت از اموال و بیت المال از اولویت های اصلی ماست، در این راستا برخورد با فساد باید در همه زمینه ها از راس تا ذیل نهادینه شود. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۰    
کرمانشاه آیت الله علما گفت:دیوان محاسبات اداری باید بیت المال را به عنوان خط قرمز خود بداند و همواره به دنبال علت حیف و میل بیت المال باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از اشتباهات صورت گرفته در این استان را پروژه نیمه تمام منوریل داست و گفت: روسای ادرات در قبال تخلفات صورت گرفته در دستگاه اجرایی مسؤول هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۵    
گروه استان ها- معاون حقوقی و پارلمانی قوه قضائیه گفت: در طول 4 سال اخیر 3 هزار هکتار زمین که برای آنها رأی قطعی صادر شده بود را برگرداندیم و بدون حب و بغض از تغییر کاربری غیرقانونی و تعرض به منابع طبیعی جلوگیری کردیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس با انتقاد از تهیه هدایا توسط استانداران، فرمانداران و بخشداران فعلی، قبل از عزل برای خودشان جهت اهدا در مراسم تودیع و معارفه، از رئیس جمهور خواستار برخورد فوری با این اقدام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ مدیری حق ندارد با پول بیت المال برای خود هدایایی به منظور قدردانی برای خود هدایایی بخرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم در تذکری بیان کرد که استانداران، فرمانداران و بخشداران قبل از اینکه عزل شوند با هزینه بیت المال اقدام به خرید هدایایی از قبیل سکه، فرش، تابلو فرش برای خود می کنند که نایب رئیس مجلس آن را مصداق تصرف در بیت المال دانست و خواست که جلوی آن گرفته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در حفاظت از حقوق عامه اقدامات بسیار خوبی در زمینه مبارزه با زمین خواری و تصرف غیرقانونی انفال در شهرستان شهربابک انجام شده و در مجموع طی امسال حدود 40 هکتار از زمین متصرفه به بیت المال اعاده شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از رفع تصرف 119مورد رفع تصرف فوری اراضی ملی و صیانت از بیت المال درمرداد ماه امسال خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: نحوه دریافت مالیات آسیب های جدی در پی دارد که باید این روند با همکاری قوای سه گانه تغییر کند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۲    
فقط به خاطر آبروی کشوریک دوره آموزشی سواد اولیه رسانه براشان بگذارید. بدجوری خاکی می زنند. همه میفهمند پول بیت المال هدر می رود از ما گفتن بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ثمرین با اشاره به اهمیت حفظ صیانت از حقوق بیت المال گفت: 105 هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته پلنگ آباد اشتهارد آزاد سازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۵    
گروه استان ها - بازرس کل استان کردستان گفت: حمایت از سرمایه گذاری و رفع موانع تولید، مبارزه جدی با فساد و متعرضین به حقوق بیت المال و سالم سازی محیط اداری جزو برنامه های اولویت دار و با نظارت مستمر در بازرسی کردستان اجرا خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سد شفارود با وجود صرف اعتبارات میلیاردی و گذشت چندساله از آغاز عملیات اجرایی آن همچنان در نیمه راه تا بهره برداری قرارگرفته و صدای ذینفعان را در می آورد تا جایی که حامیان محیط زیست معتقدند جنگل های زیادی اکنون از بین رفته و یقیناً با آبگیری این سد زیرآب می رود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
موسوی لارگانی گفت: تخلفات زیادی در شرکت فولاد مبارکه رخ داده است که با پیگیری های مجلس، قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور سعی در مجازات متخلفان داریم تا کسی به خود اجازه ندهد تا با کارهایی بیت المال را هدر دهد.
اقدام عجیب و غریب فدراسیون دوچرخه سواری علیه ورزشکار المپیکی اش بازتاب بدی در ورزش کشور داشته است. محمود رشیدی، رئیس این فدراسیون که با انتخاباتی بحث برانگیز روی کار آمد و بعد از گذشت چهار ماه هنوز حکم ریاستش از سوی اتحادیه جهانی این رشته پذیرفته نشده ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم چناران در مجلس شورای اسلامی احیای اصل 49 قانون اساسی و اعاده اموال نامشروع مسئولان از ابتدای انقلاب و برگشت اموال به صاحبان حق و بیت المال از سوی دولت و قوه قضائیه را خواستار شد؛ خواسته ای که در راستای اجراشدن اصل چهل ونهم و صدوچهل ودوم قانون اساسی از سال 96 کلید خورده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۲    
در حالی حمید سجادی، وزیر ورزش هفته گذشته بار دیگر پرونده واگذاری دو باشگاه دولتی استقلال و پرسپولیس را روی میز گذاشته و وعده دو ماه آینده را داده است که تنها نگاهی به وضعیت تیم های دولتی در یک دهه اخیر پس از واگذاری نشان می دهد که با شرایط موجود خصوصی سازی باشگاه های دولتی در ایران هرچند یک اقدام ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد از خروجی نامناسب طرح جمع آوری معتادان متجاهر انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از محکومیت ارزی یک شرکت بازرگانی فلزی بابت عدم انجام تعهدات ارزی در استان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: احیای اصل 49 قانون اساسی و اعلام اموال نامشروع مسئولان از ابتدای انقلاب و بازگشت این اموال به صاحبان حق و بیت المال انتظار ما از دولت و قوه قضائیه است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان صبح امروز در دیدار با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: حفظ و صیانت از موقوفات و اموال بیت المال توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه امری لازم است ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: 397 رای قضایی به نفع دولت و بیت المال برای برای بازپس گیری 877.9 هکتار از اراضی ملی استان اصفهان اخذ شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم ممانعت از جولان باندهای مخوف اقتصادی،رانت خواران و دلالان تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۸    
رکنا: در شرایطی که تخصیص ارز ترجیحی (4200 تومانی) به واردات دارو و مواد اولیه دارویی و معاف شدن تمام فرآیند تولید، واردات و عرضه دارو از مالیات بر ارزش افزوده، دو بار پرداخت هزینه دارو از بیت المال تلقی می شود ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۶    
رویداد 24: نماینده شیراز درباره نحوه برخورد با اختلاس و فساد مالی در کشور اظهارنظر متفاوتی مطرح کرد. پاک فطرت: * ایران در بسیاری از مناسبات با کشور چین تعامل و همکاری دارد و چه اشکال دارد که ما هم از برخی الگو های مبارزه با فساد آن ها بهره ببریم ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۱    
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از تثبیت مجدد مالکیت دولت در پلاک ثبتی 25 اصلی موسوم به دارآباد و احقاق حقوق دولت و بیت المال در اراضی دولتی پس از یک دهه اقدامات ویژه قضایی توسط اداره حقوقی استان تهران خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۷۶ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سازمان صداوسیما اعلام کرد، مدیر عامل وب سایت آپارات ، به اتهام نشر و پخش آثار متعلق به سازمان صداوسیما در فضای مجازی محکوم شد. به گزارش ایسنا، در مطلب روابط عمومی صداوسیما آمده است: وب سایت آپارات مدت ها به بهانه کاربر محور بودن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آسفالت غیر اصولی جاده یک روستا در دیشموک گویای آن است که ضعف در نظارت موجب هدر رفت بیت المال شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بحث دست اندازی به بیت المال را در کمیسیون حقوقی و نظارتی بررسی می کنیم هرچند به دنبال نقد گذشته نیستیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
محسن نیک ورز، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در کرمان در گفت وگو با میزان اظهار کرد: در راستای سیاست های قوه قضاییه مبنی بر حمایت از اراضی ملی و طبیعی و برخورد با هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز، از 70 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی سیرجان رفع تصرف به عمل آمد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۳    
سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل در توئیتی با اشاره به اولین سفر روحانی به اردبیل نوشت: به ایشان عرض کردم اگر من به جای شما رئیس جمهور بودم اولین کاری که می کردم طراحی نظام صیانت از بیت المال است اما آقای روحانی هیچ اعتنایی به این پیشنهاد نکرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۸    
حسن عسگری - فرزند شهید ومعلول هستم. پول پیش منزلم اینجانب توسط مردی شیاد برده شده وعملا تبدیل به یک کارتن خواب شده ام واثاثیه منزل زیر برف وباران مانده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۲:۴۸    
حدادی گفت: موضوع حفظ بیت المال و نقش ویژه شوراهای شهر نسبت به آمایش سرزمینی از مواردی است که می بایست در انجام هر اقدامی مورد توجه قرار گیرد.