شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۱:۰۹Dec 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیت المال»

زیر نویس   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی آبفای کشور گفت: انتقال آب مسیل ها، جوی ها و باران به شبکه های فاضلاب خسارت های هنگفتی به بار می آورد. به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از آبفای کشور، هاشم امینی سخنگوی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: با توجه به اقلیم کشورمان ...
اقتصادگردان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری تعرض به 1211 هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن طی هشت ماه امسال خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
،باشگاه پرسپولیس سال هاست که عادت دارد با بازیکنان و مربیان خارجی اش بعد از جدایی تسویه حساب نکند و آنها مجبور می شوند برای گرفتن مطالبات خود به فیفا شکایت کنند. ...
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری تعرض به یک هزار و 211 هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن طی 8 ماه امسال خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1403 برای برخی از فعالان بیمه سبب نگرانی های شده است که واکنش های رسانه ای را در پی داشته است. به گزارش بانکداری ایرانی ، بر اساس مفاد لایحه منتشر شده، برای پرداخت دیه محکومان معسر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 18 پایتخت از بازگرداندن مالکیت یکی از اراضی این منطقه به بیت المال به ارزش 3 هزار میلیارد تومان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: امسال تا کنون 7.3 هکتار از اراضی ملی و دولتی استان اصفهان به ارزش یکهزار و 118 میلیارد ریال با اجرای احکام قضایی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
قائمشهر- رییس کل دادگستری مازندران گفت: با اجرای احکام پنج فقره پرونده در زمینه تصرف غیرقانونی منابع طبیعی 32 هزار مترمربع از اراضی ملی به بیت المال بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در خصوص اراضی واگذار شده به دستگاه های اجرایی فاقد سند تبادل نظر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرجع عالیقدر آیت الله العظمی کریمی جهرمی، با اشاره به لزوم بزرگداشت علما و صالحان، اخلاص در کار و مراقبت در صرف بیت المال را در این مسیر، بسیار لازم و ضروری شمرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری در نشست با معاونین حقوقی وزارتخانه ها ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، تلاش جدی معاونین حقوقی وزارتخانه ها در پیگیری دعاوی و دفاع صحیح، به موقع و موثر از حقوق دولت را خواستار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 18 پایتخت از ماه ها تلاش نتیجه بخش و کارسازی همکاران خویش برای بازگرداندن مالکیت یکی از اراضی مرغوب به بیت المال به ارزش 30 هزار میلیارد ریال خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یکسال پس از ورود شورای حفظ حقوق بیت المال برای تعیین تکلیف زمین های تصرفی داخل و محدوده روستاهای نوار شمالی گلستان با پیگیری و تعامل دستگاه های قضایی و اجرایی استان حل شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم، تاکید کرد: امروز مردم گرفتار و گاهی از اوقات به نان شب خود محتاج هستند، در نتیجه باید در هزینه بیت المال بسیار مراقبت داشته باشیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 18 از آزاد کردن تصرف ملکی به ارزش 3 هزار میلیارد تومان بعد از 40 سال خبر داد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران با اشاره اینکه منابع صندوق تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بیمه شدگان بوده است، بیت المال نیست بلکه حق الناس است گفت: از شورای نگهبان خواستیم مصوبه افزایش سن بازنشستگی لغو شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از رفع تصرف بیش از 3 هزار متر مربع زمین به ارزش 120 میلیارد ریال در محدوده این شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته هزینه ساخت شهر آفتاب به قیمت روز 60 هزار میلیارد تومان است که این هزینه از حساب مردم و بیت المال است و قطعاً باید از این ظرفیت با هزینه اشاره شده به نحو مطلوب استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون زورخانه ای با طرح ادعاهایی علیه محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی زورخانه ای گفت: مهرعلیزاده باید پاسخگوی 18 سال هزینه سفرهای خارجی خود و دوستانش با پول بیت المال باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱    
رئیس دبیرخانه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال با تاکید بر این که جرایم نقدی تخلفات حوزه حیات وحش بازدارنده نیست، گفت: روند واگذاری حیوانات توقیف شده در فرآیند کشف پرونده های قاچاق حیات وحش به باغ وحش ها یا باغ های پرندگان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: طی 8 ماه گذشته در پی رسیدگی به جرائم اقتصادی پیرامون پرونده های خاص، کثیرالشاکی، بانکی و مالیاتی، حدود 113 هزار میلیارد ریال وصول و به بیت المال بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- عضو شورای شهر اهواز گفت: حفظ و صیانت از بیت المال قطعاً خط قرمز همه اعضای این شورا است و در هر موردی که موجب تضییع حقوق بیت المال شود، در برابر مردم اهواز پاسخگو خواهم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نایب رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به اینکه در خصوص عملکرد شهردار، هیچ عداوتی با آقای امینی نداریم اما ناظر بر عملکرد وی هستیم، گفت: انتظار می رود اعضای شورای شهر هر کجا که مشاهده کردند حقوق بیت المال و اموال عمومی تضییع می شود این موضوع را اعلام کنند و موضع بگیرند و اعتراض کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز مازندران گفت: مسوولانی که با ترک فعل یا سهل انگاری در ایفای مسوولیت، موجب بروز خسارت به مردم و بیت المال شدند، مورد تعقیب کیفری قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب فردیس با اعلام آزادسازی انجام شده به وسعت 73 هکتار در مشکین دشت و روستای فرخ آباد این حوزه قضایی، ارزش این اراضی را نزدیک به 5 هزار و 850 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- با توجه به مطالبه رهبری، انتظار می رود که متولیان ورزش با اقداماتی که برای برخورد با فساد اقتصادی و اخلاقی در ورزش و به خصوص فوتبال انجام می دهند، فضای این رشته پرطرفدار را که سالانه چند هزار میلیارد از بیت المال گردش مالی دارد، به سمت سالم سازی و پاک شدن سوق دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در آبان ماه 278 هکتار زمین دولتی رفع تعرض فوری شد که برای ساخت واحد های ویلایی نهضت ملی مسکن استفاده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی متخلف به علت ایفا نکردن تعهدات خود در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی به بازگرداندن ارز دولتی محکوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: باید تثبیت مالکیت ها در بنیاد مستضعفان با رعایت دقیق و شرعی حق بنیاد و بیت المال باشد و حق و حقوق مردم رعایت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ابوترابی گفت: مجلس با انتقال دفاتر شرکت های صنعتی و معدنی مستقر در تهران که بخشی از سهام آن در اختیار بیت المال است، به شهرهای محل فعالیت تولیدی این شرکت ها موافقت کرد که در غیر این صورت مالیات آنها دو برابر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: تمام مسئولان که با ترک فعل و عدم مقابله به موقع با تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی موجبات تضییع حقوق بیت المال را فراهم کرده اند، ضمن تشکیل پرونده قضایی، مورد تعقیب کیفری قرار خواهند گرفت.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد حسین کریمی رئیس اداره منابع آب شهرستان آستانه اشرفیه گفت: یک هکتار از بستر رودخانه سفید رود به ارزش 50 میلیارد ریال در آستانه اشرفیه رفع تصرف شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نهمین نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان اصفهان برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین جعفری در تشریح عملکرد این شورا در استان در شش ماه ابتدایی سال جاری بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: برخورد دستگاه های نظارتی و امنیتی با استناد به آرای قضایی صادره با سودجویان و متخلفین کلان که باعث تصرف بیت المال و تضییع حقوق عامه شده و اقدام به صدور برخی مجوزهای غیر متعارف و خارج از روال قانونی کرده اند ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۴    
رئیس سازمان بسیج سازندگی کمک به دولت در کارآمدی فعالیت ها را یکی از اقدامات مهم بسیج در طول چهار دهه گذشته دانست و گفت: با توجه به اینکه منابع اعتباری و بیت المال در اختیار دولت است، بسیج کمک می کند تا این منابع با اجرای طرح های مختلف کارآمدتر شده و مردم نیز انتفاع بیشتری از آن داشته باشند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ در راستای حفظ حقوق بیت المال و با پیگیری دستگاه قضایی، 28 هزار میلیارد تومان از مطالبات شرکت گاز از صنایع و پتروشیمی ها در دو استان بوشهر و هرمزگان طی یک ماه گذشته وصول شده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱    
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای حفظ حقوق بیت المال با پیگیری به موقع کارشناسان حقوقی این اداره کل، از ابطال سند مالکیت 21 هزار مترمربع اراضی دولتی استان اصفهان جلوگیری شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از اخذ 620 رای قضایی به نفع بیت المال و مبارزه با زمین خواری در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز از بازگشت 2 هزار و 345 مترمربع از اراضی ملی دشت تبریز به بیت المال خبرداد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۲    
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، جلسه ی شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی با محوریت قانون جامع حدنگار(کاداستر) در سالن جلسات حوزه ریاست دادگستری ایلام برگزار شد. ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۹    
نماینده کارگران در شورایعالی کار با اشاره اینکه منابع صندوق تامین اجتماعی، متعلق به کارگران و بیمه شدگان بوده است بیت المال نیست حق الناس است گفت: کارگران که مشغول کار هستند در یک قرارداد نانوشته سی ساله با صندوق تامین اجتماعی طبق قانون موجود انتظار بازنشستگی دارند و تغییر آن غیر شرعی و حرام است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدرضا تاجیک با اشاره اینکه منابع صندوق تامین اجتماعی، متعلق به کارگران و بیمه شدگان بوده است بیت المال نیست حق الناس است گفت: توجه به همین مسئله، مسئولیت شرعی و اجتماعی دولت را پررنگ جلوه می دهد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدرضا ناصری، فرزند آیت الله محمدعلی ناصری؛ استاد اخلاق شهر اصفهان با ذکر خاطراتی از پدرشان به مواردی مانند حساسیت به بیت المال و حق الناس تا تواضع، مردم داری و فروتنی ایشان اشاره کردند.
نماینده کارگران در شورایعالی کار گفت: کارگران که مشغول کار هستند در یک قرارداد نانوشته سی ساله با صندوق تامین اجتماعی طبق قانون موجود انتظار بازنشستگی دارند و تغییر آن غیر شرعی و حرام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: در راستای صیانت از حقوق عامه و بیت المال و حمایت از تولید و مصرف کننده با ورود دستگاه قضایی 549 هزار تن از نهاده های دامی در سال جاری در بندر امام خمینی (ره) ترخیص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار ارومیه گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر و حفظ حقوق بیت المال مشکلات اراضی قولنامه ای برای دریافت مجوز و صدور پروانه رفع شد.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حساسیت فرماندهان دفاع مقدس به بیت المال از خصوصیات بارز مردانی بود که توانستند با دست خالی به اداره جنگ بپردازند، آنها حاضر نبودند حتی لحظه ای به عنوان مصرف شخصی از بیت المال استفاده کنند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی از آزادسازی26 هکتار از اراضی حکومتی آذربایجان شرقی در هفت ماهه سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ،از روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی ...