سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۱۴Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مماشاتی»

استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تمامی نامزدها باید ترتیبات قانونی را در بحث تبلیغات لحاظ کنند چراکه در زمینه تخلفات، هیچ مماشاتی با کسی نخواهیم داشت .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: هیچگونه مماشاتی با نامزدهای انتخاباتی در بحث تبلیغات صورت نمی گیرد و در این راستا با قاطعیت برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: اطلس امنیتی انتخابات توسط فرمانداران تهیه شده و اطلاعات خوبی در این اطلس گردآوری شده است.
سرپرست مرکز بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی کشور، مبارزه با فرار مالیاتی را گفتمان اصلی نظام مالیاتی در دوره تحولی جدید خواند و گفت: این سازمان در مبارزه با فرار مالیاتی دانه درشت ها بسیار مصمم بوده و هیچ نوع مماشاتی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۶    
ایسنا/همدان دادستان شهرستان بهار گفت: اگر تا امروز مماشاتی در رابطه با تخلفات و جرائم صورت گرفته، از امروز به هیچ عنوان مماشاتی نخواهد بود و در کنار افراد قانونمند و در مقابل افراد متخلف خواهیم ایستاد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی پذیرفتنی نیست مسئول دولتی از یک کاندید خاص در انتخابات جانبداری کنند و قوه قضائیه، شورای نگهبان و وزارت کشور در این رابطه هیچ مماشاتی نخواهند کرد.
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پیش بینی رونق سفرها در تعطیلات نوروز چاه های آب غرب شهر به شدت شور شده است مسئولیت روشنایی شهر با شرکت برق است
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: پلیس نماد اقتدار نظام است، برای حفظ این اقتدار طبق قانون با قانون شکنان برخورد می شود و هیچ مماشاتی نداریم.
بام میبد   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میبد با بیان اینکه در بحث فضای مجازی هیچ تعارف و مماشاتی با حرکت های خارج از چارچوب قانون و مقررات نداریم، گفت: رسانه های شهرستان و مدیران و روابط عمومی ادارات و دستگاهها باید پای کار باشند و نگذارند کسانی که می خواهند از این فضا سوء استفاده کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رییس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان گلستان گفت: با مدیران مدارس غیردولتی متخلف مماشات نخواهیم کرد و ملزم به رعایت قانون هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان این که دستگاه قضا هیچ مماشاتی با زمین خواران نمی کند، گفت: طی 9 ماهه امسال 496/912 هکتار از منابع طبیعی در استان یزد رفع تصرف شده است.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز وی اضافه کرد: این ساخت وسازها در روستای هلجرد و جاده آتشگاه صورت پذیرفته بود که با حضور عوامل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری منطقه تخریب و به حالت اول بازگشت. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: دستگاه قضا هیچ مماشاتی با زمین خواران ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران بر سر منافع و امنیت ملی هیچ گونه مماشاتی ندارد، گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردستان گفت: قانون برای برخورد با متخلفان شکار غیرمجاز هیچ گونه مماشاتی ندارد، اما از شکارچیان می خواهیم در فصل جفت گیری و قوچ مستی، ممنوعیت شکار را رعایت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رییس کل دادگستری مازندران گفت: موضع دستگاه قضایی مقابله با هرگونه فساد در استان است و هیچ گونه مماشاتی با مفسدان نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران، گفت: موضع قاطع دستگاه قضایی استان مقابله مقتدرانه با هرگونه فساد است و در این راستا هیچ گونه مماشاتی با مفسدان نخواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸    
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شنبه شب در دانشگاه امام صادق (ع) با بیان اینکه سامانه جدید اشتغال به زودی رونمایی می شود، گفت: دولت سیزدهم با متخلفان هیچ مماشاتی ندارد و در این خصوص با هیچ کسی عهد اخوت نبسته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۰:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جدید اشتغال به زودی رونمایی می شود، گفت: دولت سیزدهم با متخلفان هیچ مماشاتی ندارد و در این خصوص با هیچ کسی عهد اخوت نبسته است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:در فساد اخیر ابراهیم رئیسی اسامی این متخلفان را برای برخورد به قوه قضائیه داده و دست این قوه را برای برخورد باز گذاشته است؛ این دولت هیچ مماشاتی با متخلفان ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رویکرد دولت این است که تولید متوقف نشود، لذا پیش از ورود دستگاه قضا و پلمب واحد، رویه را اصلاح کنید. این موضوع حیات مردم را مختل کرده لذا اگر تمکین نکنید و روند تصفیه پساب اصلاح نشود، هیچ مماشاتی در کار نخواهد بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه روزانه بالغ بر 4 هزار متر مکعب فاضلاب صنعتی در این شهرک تولید می شود ، گفت: این موضوع حیات مردم را مختل کرده لذا اگر تمکین نکنید و روند تصفیه پساب اصلاح نشود، هیچ مماشاتی در کار نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی هست و باید در خصوص امنیت روانی مردم هیچ گونه مماشاتی را نپذیرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند گفت: برخورد جدی و بدون هیچ گونه مماشاتی با همه متخلفان حتی دانه درشت ها را در دستور کار خود قرار داده ایم.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری مشگین شهر گفت: هیچ مماشاتی با سارقان حرفه ای وجود نخواهد داشت و کم کاری در این زمینه از هیچ شخصی پذیرفتنی نیست.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۳    
فرماندار کرمانشاه در پاسخ به مطالبه خبرگزاری ها در خصوص تعیین و تکلیف اعضای شورای شهر کرمانشاه در معطل گذاشتن لوایح شهری، تاکید کرد: به زودی و بدون هیچ مماشاتی در چارچوب قانون با متخلفین شورای شهر برخورد می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/زنجان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طارم گفت: هیچ گونه مماشاتی با کسانی که به حیات وحش آسیب می رسانند نداریم و مطابق قوانین قضایی محیط زیست با متخلفان شکار و صید به شدت برخورد می کند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۴:۰۰    
مصطفی زارعی می گوید اگر سرخابی ها عزمی برای حل مشکلات خود نداشته باشند، دپارتمان مجوز حرفه ای مقتدرانه مقابل آنها خواهد ایستاد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۳:۱۶    
به گزارش زیرنویس، رحمان وزیری روز یکشنبه با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز تبدیل به معضل اجتماعی در شهر شده است، گفت: با هماهنگی منسجم شهرداری و پلیس جلوی هرگونه تخلفات ساختمانی با گشت زنی مستمر مأموران تخلفات ساختمانی گرفته شده و هیچ گونه مماشاتی جهت رفع آثار آن انجام نمی گیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز شهرداری زنجان با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز تبدیل به معضل اجتماعی در شهر شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: برخورد سر سخت با متخلفین رویکرد بنده طی مدیریت خود در بخش های مختلف بوده چراکه در نظام جمهوری اسلامی مماشات با متخلفین اقتصادی بی معناست و مردم نباید معطل تعارف ما مسئولان باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، برخورد جدی، بدون اغماض و مماشات با جرایم خشن و مهمه در کرمانشاه در دستور کار است.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۰    
بنا بر اعلام دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، برخورد جدی، بدون اغماض و مماشات با جرایم خشن و مهمه در کرمانشاه در دستور کار است.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۵    
به گزارش امید لرستان، سعید رازانی در جلسه با رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق اصناف لرستان گفت: مماشاتی در کار نیست، برای این افراد پرونده کیفری تشکیل و بدون هیچ اغماضی برخورد قانونی خواهدشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذ ربایجان شرقی گفت: بر اساس برنامه ریزی جامع و هدفمند به طور شبانه روزی انجام شده هیچ گونه مماشاتی با واحدهای آلاینده نداریم و در صورت احراز آلایندگی هر واحد صنعتی - تولیدی، در چارچوب قوانین محیط زیستی به شدت برخورد خواهیم کرد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: امیرسرتیپ صباحی فرد، گفت: برنامه توسعه موشکی پدافندی ایران هشداری جدی و تهدیدی واقعی برای بیگانگان و متجاوزان است. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجرای احکام کیفری دادستان اردبیل از رفع تصرف شصت هکتار از اراضی ملی در اردبیل خبر داد و گفت: اجرای احکام پرونده های قضایی مربوطه در اردبیل با قاطعیت هرچه تمام اجرا می شود و در حراست از حقوق عمومی هیچ مماشاتی وجود ندارد.
ندای استان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،عقیل امینی روز سه شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات صید غیرمجاز شهرستان کنگان اظهار کرد: با توجه به اطلاع رسانی های وسیع انجام شده برای صیدن نرکردن با روش ترال، با این دسته از صیادنماها هیچگونه مماشاتی انجام نمی شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیرمحمد ملازهی، کارشناس مسائل منطقه با بیان اینکه شرایط عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی برای حکام سعودی آسان نیست، گفت: افکار عمومی جهان اسلام و دنیای عرب در شرایطی نیست که هیچ نوع مماشاتی با صهیونیست ها داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۷    
ایسنا/سمنان فرمانده انتظامی استان سمنان از امحاء 8 تن و 500 کیلو انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از 51 میلیارد ریال در سمنان خبر داد و گفت : در برخورد با قاچاقچیان کالا که با اقدامات پلید خود به اقتصاد و معیشت مردم لطمه می زنند بسیار مصمم بوده و هیچ گونه مماشاتی نخواهیم داشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
درویشی بیان کرد: دستگاه قضا در برخورد با متخلفان هیچ مماشاتی ندارد و با مجرمان و کسانی که اقدام به ناامنی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان می کنند به صورت جدی برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: دفاع از حقوق عامه اولویت دستگاه قضایی در استان بوشهر است و در این مسیر هیچ مماشاتی نخواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح در مقابله با توطئه ها همواره هوشیار و آماده هستند و برای امنیت و آرامش مردم مجاهدت می کنند، گفت: در برخورد با اراذل و اوباش و اخلال گران نظم و امنیت هیچ مماشاتی نداریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸    
نماینده استان ایلام در شورای عالی استان ها گفت: قانون برخورد با سازه های بلند غیرمجاز در شورای عالی استان ها تصویب شده است و این آخرین فرصت برای رهایی از قلع است و پس از این هیچ مماشاتی صورت نخواهد گرفت.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۳    
فرمانده منطقه پدافند هوایی غرب: امیر سرتیپ دوم علی اسدی در بازدید از سایت رادار دینارکوه، گفت: نیروی قدرتمند پدافندهوایی با کسانی که ایران را تهدید کنند، مماشات ندارد. در برابر دشمنان ایستاده ایم و بر عهدو پیمان خود هستیم و استوارتر از قبل به پیش خواهیم رفت . ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: اگر دشمن بخواهد امنیت نظام جمهوری اسلامی را دچار خدشه کند واکنش ما شدید و پشیمان کننده خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی نیروی زمینی سپاه گفت: در راستای دفاع از کشور و انقلاب اسلامی همواره باصلابت و قدرت ایستاده ایم و همه فهمیده اند سپاه هم انقلابی عمل می کند و در این مسیر هم به هیچ وجه مماشاتی نداشته و نخواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پارس آباد- دادستان شهرستان پارس آباد گفت: هیچ اغماض و مماشاتی در برخورد با اراذل و اوباش نخواهد شد و این افراد از ارفاقات قانونی برخوردار نمی شوند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از ارائه گزارش آژانس اطلاعاتی پاکستان به دولت این کشور در خصوص دست داشتن دهها نفر از مسئولان دستگاه های مختلف در قاچاق از جمله قاچاق سوخت از ایران، دولت موقت این کشور وعده داد بدون هیچ گونه مماشاتی با قاچاقچیان و افرادی که در این پدیده دست داشته باشند، برخورد خواهد کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۲    
دادستان کرمانشاه گفت: در برخورد با فساد کوچکترین مماشاتی نداریم و در زمینه ترک فعل مدیران نیز به صورت جدی ورود می کنیم.