دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۱۴Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرمسار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از جوانان نیک اندیش گرمساری ، کمپین مواسات سلامت با هدف مبارزه با ویروس کرونا و کمک به اقشار ضعیف را راه اندازی کردند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان اعلام کردند با تلاش همکاران موفق شدیم در هفته ی جاری 50 تن کود اوره فله کیسه گیری شده برای کارگزاران شهرستان گرمسار ارسال نماییم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار گفت: 16 واحد تولیدی در این شهرستان تسهیلات رونق تولید به ارزش 857 میلیارد ریال دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین روز محدودیت های کرونایی با تعطیلی مشاغل گروه های 2، 3، 4 در چهار شهر سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در هفتمین روز از اجرای محدودیت های کرونایی، همچنان مشاغل گروه های 2، 3، 4 در چهار شهر سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار تعطیل هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در سومین مرحله از کمک های مومنانه گرمسار، دو هزار و 500 بسته معیشتی به نیازمندان این شهرستان اهداء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در گرمسار : فعالیت بیش از 12 هزار واحد تولیدی خرد و 80 واحد بنگاه محور بزرگ صنعتی از سر گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ششمن روز محدودیت های کرونایی با تعطیلی مشاغل گروه های 2، 3، 4 در چهار شهر سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار ادامه دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۱    
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار گفت: هم زمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان دو هزار و 500بسته معیشتی بین نیازمندان گرمساری توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
فرمانده سپاه استان سمنان در سفر کوتاه خود به شهرستان گرمسار از کارگاه دوخت ماسک بانوان بسیجی این شهرستان بازدید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
سردار حمید دامغانی به مناسبت هفته بسیج در سفری یک روزه با رعایت پروتکل های بهداشتی به شهرستان گرمسار سفر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
ایستگاه های سلامت بسیج جامعه زنان گرمسار به مناسبت هفته بسیج راه اندازی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
بانوان بسیجی گرمسار در راستای مشارکت در طرح شیر زنان کویر به سازمان انتقال خون این شهرستان مراجعه و خون خود را برای کمک به بیماران اهدا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
توزیع ماسک رایگان در محله بیسکوران گرمسار توسط پایگاه حضرت زهرا (س) انجام شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - کامبیز مهدی زاده، مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه نمک آبی نوعی نمک خوراکی است که از کوه های سمنان و گرمسار استخراج می شود به صمت گفت: این نوع نمک ترکیبات مختلفی از جمله آهن، سولفید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از ارائه تسهیلات 4 میلیارد ریالی برای احداث گلخانه های مقیاس کوچک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیان نژاد گفت: با مشارکت بیش از 90 درصد از بازاریان گرمساری، محدودیت های صنفی در گروه های شغلی 2،3 و 4 این شهرستان اجرا شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: کل موارد ترخیص بیماران مبتلا به کووید19 به 2949 نفر رسید که در حال حاضر 54 نفر از بیماران در بخش ICU بستری و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 528 نفر فوت شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۷    
اردشیر مطهری نماینده ی مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به اخباری درباره ی حمایت معاون مستعفی وزارت بهداشت از طرح ایمنی گله ای واکنش نشان داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تامین و توزیع 100 تن کود اوره در آذر ماه سال جاری برای شهرستان گرمسار خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
رییس انجمن نمایش استان سمنان از راهیابی و معرفی دو اثر این استان از شهرهای گرمسار و شاهرود به جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سومین روز محدودیت های کرونایی با تعطیلی مشاغل گروه های 2، 3، 4 در چهار شهر سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار ادامه دارد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها سمنان فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده و کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس در شهرستان گرمسار خبرداد.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۳    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه چهار شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، گفت: سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان قرمز و مابقی شهرها نارنجی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 4 صبح در شهرهای سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار آغاز شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آ قای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان اعلام کردند با تلاش همکاران موفق شدیم در هفته ی جاری مقدار 300 تن کود اوره ما بین کارگزاران شهرستان گرمسار توزیع تا در اسرع وقت به دست کشاورزان متقاضی برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه چهار شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، گفت: سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان قرمز و مابقی شهرها نارنجی هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی سپاه گرمسار بابیان اینکه ساختن تمدن نوین اسلامی مهم ترین هدف از تشکیل بسیج مستضعفین است، گفت: تبیین دستاوردهای بسیج در دستور کار بسیجیان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۵    
سمنان- ایرنا- مرگ 683 نفر در استان سمنان به دلیل ابتلا به کرونا، صدور مجوز احداث بیمارستان دوم در دامغان، دستگیری اعضای باند سرقت 12 میلیارد ریالی طلا در گرمسار و سه کشته و 9 مصدوم در اثر واژگونی خودرو در محورهای غرب استان در یک روز، از مهمترین خبرهای استان سمنان در هفته گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار از توزیع بیش از 16 هزار بسته معیشتی در طرح مواسات و کمک مومنانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان گرمسار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام باند سارقان منزل و کشف میلیاردی سرقت طلاجات در گرمسار خبر داد و گفت: در این راستا چهار نفر دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: چهار عضو باند سرقت از منزل با اعتراف به هفت فقره سرقت طلاجات و وجه نقد به ارزش بیش از 12 میلیارد ریال در گرمسار دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۳    
مجموعه قصر بهرام مربوط به دوره ساسانی بوده و توسط شاه بهرام ساسانی یا بهرام گور ساخته شده است. این اثر در سال 1354 با شماره ثبت 1059 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. تصاویری زیبا را از شاه نشین کاروانسرای قصر بهرام ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۷    
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری باند چهار نفره سارقان منزل و کشف میلیاردی سرقت طلاجات در شهرستان گرمسار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در بخش " اخبارکوتاه" مجموعه 20، هر شب بیننده خبر های متنوعی از مناطق مختلف استان سمنان باشید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرمسار- فرمانده سپاه ناحیه گرمسار بابیان اینکه 43 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان برگزار می شود، گفت: این برنامه ها در قالب 526 فعالیت اجرایی خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان بیان کردند در راستای بازدید های دوره ای از انبار کارگزاران، کارشناسان از انبار های کارگزاران شهرستان گرمسار بازدید به عمل آورده و تذکر و رهنمود هایی به شرح زیر آنها ارائه نمودند ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، اقای افضلی مدیر استان سمنان از اختصاص 1750 هکتار از اراضی شهرستان گرمسار به کشت زیتون خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
امام جمعه گرمسار ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ کتاب را نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین دانست و گفت: این امر مهم همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را طلب می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۹    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود از استان تهران جهت کار در گرمسار از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شناسایی 28 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته (26 الی 27 آبان ماه 99) در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با فرا رسیدن فصل پاییز زیتون کاران گرمساری کار برداشت محصول زیتون را از باغات شهرستان گرمسار آغاز می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹    
فرماندار شهرستان گرمسار با تبریک هفته کتاب گفت: کتاب، مقبول ترین و نزدیک ترین چیز به طبع آدمیان است که نه فراموش می شود و نه تغییر می ی ابد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۳۳    
اشاره: سید علی کرمانی- پنجم مهر ماه حسن روحانی، رئیس جمهور در سخنانی گفت: یک عده ای به خاطر منافع غلط گروهی و باندی به مردم آدرس غلط ندهند. آدرس صحیح تمام جنایات و فشار بر مردم عزیز ایران واشنگتن دی سی کاخ سفید است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- مدیرکل محیط زیست استان سمنان بابیان اینکه رها سازی گورخر آسیایی در حوزه پارک ملی کویر گرمسار انجام می شود، گفت: در مرحله نخست رها سازی پنج راس گورخر در دستور کار است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان بیان کردند که شهرستان گرمسار بیشترین مصرف کننده کود در سطح استان سمنان می باشد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۱    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با گرامیداشت هفته کتاب، کتاب را چشمه جاری و زلال حکمت و معرفت دانست و گفت: .کتاب، نماد بسیار پرمفهومی از هستی است و تمام هستی کتابی است که کلماتش ذرات عالم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شدت برخورد یک دستگاه خودروی سواری با عابر پیاده در اتوبان گرمسار به قم حادثه مرگباری را رقم زد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردشیر مطهری درباره وضعیت ظرفیت اجرایی پروژه های عمرانی در این حوزه انتخابیه،گفت: سد نمرود 120 میلیون متر مکعب است که حق آبه ی کشاورزی شهرستان گرمسار از این سد 89 میلیون متر مکعب، حق آبه ی شرب و صنعت 21 میلیون متر مکعب ...