دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۹:۰۵May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با بیان اینکه یک میلیون و 800 هزار اصله نهال برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در همدان در حال تولید است، گفت: سهم استان همدان در طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، تولید سالانه سه میلیون و 280 هزار اصله نهال است.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت : مجموعه بام خرم آباد علی رغم ظرفیت منحصربفرد فاقد متقاضی سرمایه گذاری است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت: با شروع گرمای هوا خطر آتش سوزی مراتع و جنگل تشدید می شود.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: در پی درگذشت مرحوم منصور زرگر خبرنگار سابق خبرگزاری ایرنا، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدپیام تسلیتی صادر کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی مازندران با اشاره به وقوع 70 فقره آتش سوزی طی سال گذشته و دو ماهه نخست امسال گفت: در مجموع بیش از 225 هکتار از این عرصه ها در آتش سوخت و دچار خسارت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: تعهدات هرمزگان در پویش مردمی کاشت یک میلیارد درخت سالانه 6میلیون و 500هزار اصله است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با بیان اینکه 1 درصد بروز حریق عوامل آن غیرانسانی و 99 درصد عوامل انسانی هستند، گفت: تبدیل اراضی جنگلی و مرتعی به زراعی، اختلافات قومی و قبیله ای، آتش زدن پس چر مزارع، ریل راه آهن و... از جمله علل آتش سوزی ها است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری، عامل انسانی را علت اصلی بیشتر آتش سوزی های عرصه های جنگلی مازندران اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: میزان تولید علوفه قابل بهره برداری در عرصه های مرتعی استان به رقمی معادل 198.6 هزار تن کاهش یافته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان بیان داشتند:ثبت 11 مورد تخلف، در سامانه پنجره واحد مدیریت زمین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۱    
به گزارش راک نیوز،مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از مراحل ساخت نهالستان شهرستان لنده بازدیدکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - ساری گفت: سال قبل 67 فقره و امسال سه فقره سه فقره آتش سوزی در جنگل های حوزه تحت پوشش رخ داده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: کارگروه اطفاء حریق در شهرستان ها به خصوص در شهرستان های که دارای نقاط بحرانی هستند تشکیل شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان ...
بافق فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۷    
به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ، رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق به اتفاق مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق با خانواده معزز شهدای 8 سال دفاع مقدس دیدار نمودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: 94 درصد از اراضی شهرستان پاوه، جزء منابع طبیعی است و تنها 5 هزار هکتار اراضی آن کشاورزی است.
وارش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از راه اندازی پایگاه اطفای حریق در غرب استان خبر داد و گفت: این پایگاه مجهز به اداوات و تجهیزات مختلف است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چرام در این استان منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، از فعالیت 9 نهالستان دولتی در سطح استان خبر داد و بیان کرد: در بخش دولتی بیش از چهار میلیون و 404 هزار و 500 اصله نهال تولید کردیم و آماده کاشت در فصل کاشت سال جاری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با اشاره به اینکه از 164 میلیون هکتار مساحت کشور، 137 میلیون هکتار در اختیار مدیریت سازمان منابع طبیعی است، افزود: ما باید به بهترین روش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - ساری با اشاره به وجود هفت نهالستان گفت: تولید 40 میلیون اصله نهال طی چهار سال برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی کهکیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بارش های بیش از حد نرمال امسال، شاهد پوشش کم نظیر مراتع و جنگل های استان هستیم که هر لحظه خطر آتش سوزی تهدید می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: از سال 1384 تا سال 1401 (17 سال)، ازمحل اعتبارات ملی و استانی، بالغ بر دو هزار و 300 سازه آبخیزداری در 11 شهرستان استان اجرایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/اردبیل مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: برای مدیریت معضل ریزگرد روستای آغ بلاق مصطفی خان شهرستان نمین خرد جمعی و همت اهالی لازم است و با تخصیص اعتبارات مالی در سال جاری اقدامات کنترلی انجام خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: پارسال هزار و 376 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان با صدور حکم قضایی رفع تصرف شد و این روند امسال با شدت بیشتری ادامه می یابد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۷    
عصر دنا: نشست سامانه مدیریت پنجره واحد زمین به ریاست شهامت سرپرست معاون عمرانی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان وسایر نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مرتبط با امور زمین در استانداری کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: آمارها حکایت از افزایش یک میلیون و 764 هزار و 734 هکتاری مناطق تحت تاثیر فرسایش بادی در سطح استان در بازه زمانی 4 ساله دارد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در حکمی آقای صیاداله محامد شعبانلو را بعنوان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی شهرستان ملکان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۰    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: محدودیت انتخاب گونه های بومی و سازگار، محدودیت مکانیزه کردن شیوه آبیاری نهالستان ها، پایین بودن اعتبار استانی و نبود اعتبار ملی، محدودیت در توسعه مکانیزاسیون، کمبود نیروی متخصص و فنی، از مشکلات تولید نهال در استان است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، طی آیینی با حضور دکترعلی اکبر رضایی فرماندار و مدیرکل منابع طبیعی استان اصفهان، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۰:۳۶    
ایسنا/لرستان مشاور مدیرکل منابع طبیعی لرستان گفت: اطفای حریق در استان موضوعی مشارکتی و فراگیر است.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۸    
به گزارش راک نیوز ،مانور اطفاء حریق باحضور فرماندار شهرستان گچساران، مدیر کل بحران استانداری ،مدیر کل ونیرو های یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان، وسایردستگاه های امداد رسان به منظور آمادگی کامل پرسنل نیروهای امداد رسان برای جلوگیری از آتش سوزی در جنگل ها و مراتع برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: تاکنون 500 کیلومتر آتش بر در عرصه های منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت:سهم خراسان رضوی در اجرای طرح ملی کاشت،33 میلیون درخت است و از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 27 میلیون اصله نهال، تولید و آماده کاشت در عرصه ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: سالانه 10 تن بذر در ایستگاه تولید بذر این شهرستان تولید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی اجرای طرح کاشت 16 میلیون درخت در استان را تشریح کرد و گفت: با اجرای این طرح استان بر مدار سبزینگی قرار خواهد گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۴    
دنیای اقتصاد - همدان- محبوبه یادگاری : مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: با توجه به تغییرات اقلیمی و کاهش بارندگی ها، ماه های خشک سال از حدود6 ماه به بیش از 10 ماه افزایش یافته است و جبران کاهش بارندگی سخت است و طی یکی یا دو سال نمی توان آن را جبران کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۸    
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان ایلام گفت:نیروهای حفاظت منابع طبیعی استان در قالب گشت های خودرویی،موتوری وپیاده درجنگلها و مراتع جهت حفاظت و برخورد باتخلفات احتمالی در عرصه های ملی فعال می باشد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: با توجه به بارندگی اواخر سال گذشته و فروردین امسال هم اینک مراتع این استان در حالت نرمال هستند و این مراتع سالانه 59 هزار تن تولید علوفه دارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: در سال 1402 بیش از 9 میلیون و 640 هزار اصله نهال در گلستان تولید خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: استفاده از پهپاد برای اطفای حریق احتمالی در جنگل های ایلام در دستور کار قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- پیرزادیان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: طی دو ماه گذشته بیش از پنج میلیون و 400 هزار اصله نهال در ایلام تولید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از ساماندهی مدیریت اراضی و مراتع ملی در استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال وبختیاری گفت: حفظ محیط زیست، ایجاد پوشش گیاهی و کاهش تولید کربن را از مهم ترین اهداف اجرای طرح پارک آبخیز هفشجان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: انبار بزرگ چوب آلات قاچاق جنگلی در اردبیل کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 90 آبگرمکن جدید خورشیدی برای توزیع در میان روستا های از پیش تعیین شده خریداری شده است.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۳    
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تاکنون یکهزارو 500 آبگرمکن خورشیدی در منازل روستاهای مناطق جنگلی استان توزیع و نصب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در حاشیه سفر معاون وزیر جهادکشاورزی به شیراز، حجت الله مرادی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس منصوب شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به همراه نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل منابع طبیعی جنوب کرمان، مدیران قرارگاه خاتم الانبیأ و رییس اداره محیط زیست شهرستان جیرفت از پهنه های معدنی و اکتشافی منطقه جبالبارز بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از احیای 80 درصدی ظرفیت های نهالستان های منابع طبیعی استان در راستای اجرای طرح کاشت یک میلیارد درخت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3 هکتار از اراضی ملی در مناطق سپیدار ، مله شوره و دشتروم در شهرستان بویراحمد رفع تصرف شد.