یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۳۷Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: فرسایش آبی در بالادست سدهای این استان زنگ خطری برای محیط زیست و منابع آب و خاک استان های تهران، البرز و قزوین به شمار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی با اشاره به پروژه حفاظت از خاک در حاشیه دریاچه ارومیه بر اساس تدابیر دولت و سازمان جنگل ها و مراتع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: زنگ خطر فرسایش خاک به صدا در آمده و دولت باید لایحه خاک را جدی بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد که یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان با استقرار در گلوگاه ها و ورودی های منطقه از ورود هر گونه چوب قاچاق و همچنین عبور آن ها از استان جلوگیری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: تقریباً 80 درصد مساحت حوزه سد کرج دارای فرسایش حدود 9 تا 18 تن در هکتار است که در کلاس شدید طبقه بندی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با بیان اینکه آفرودسواران جایگاهی در منابع طبیعی ندارند گفت: ورود اتومبیل در منابع طبیعی تخریب گسترده مراتع را به دنبال دارد و باعث از بین رفتن چمنزارها و ایجاد جاده های فرعی در طبیعت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: میزان فرسایش خاک در این استان سالانه 15 تن در هکتار است که البته در برخی نقاط به 20 تن نیز می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: عملیات بذرکاری و احیای 500 هکتار از مراتع چاه سید احمدی و دشت چاه گو شهرستان پاسارگاد با اعتبار صندوق توسعه ملی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با اشاره به نقش موثر پروژه های آبخیزداری در کنترل سیلاب در مرکز این استان، گفت: در این راستا 430 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان گفت: براساس تکالیف قانونی و اصلاح نظام اداری و در راستای برنامه های سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری سال جهش تولید(طرح 9در99) وشرایط کرونا 30 خدمت این اداره به صورت ( توسعه دولت الکترونیک با استفاده از فناوری های روز و سامانه های هوشمند) اینترنتی و الکترونیکی ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری استان تهران در حاشیه بازدید از اقدامات ابخیزداری انجام شده در حوزه های ابخیز جنوب اراد شهرستان ری و توچال شهرستان پاکدشت گفت:باتوجه به اهمیت اجرای پروژه های ابخیزداری در کنترل سیل،رسوب و تقویت سفره های اب زیرزمینی،اقدامات ابخیزداری در استان تهران تداوم خواهند یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: 1.4 میلیون هکتار طرح مرتعداری در سالجاری با هدف افزایش بهره وری و حفظ این داشته های طبیعی ارزشمند در این استان اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از جنگلکاری در 300 هکتار از عرصه های غرب استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: امسال 15 میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی برای انجام مطالعات آبخیزداری در این استان ابلاغ شده که سهم استانی این اعتبار تاکنون تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه، از بازگشت 33 هکتار از اراضی تصرفی منابع ملی با ارزش ریالی معادل بیش از 200 میلیارد ریال در استان به بیت المال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: عملیات شناسایی قاچاقچیان چوب در روستای زیارت گرگان ادامه دارد تا چوب های حمل شده را کشف کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۱    
ساری- عطایی، مدیرکل منابع طبیعی مازندران - ساری گفت: پهبادها برای رصد هوایی از عرصه های جنگلی استان به کمک ناوگان حفاظت از جنگل های می آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: طرح کنترل و تثبیت فرسایش توده ای با استفاده از عملیات آبخیزداری با هدف کنترل و پایدارسازی مناطق بحرانی دارای زمین لغزش فعال در شهرستان دورود اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی از کسب رتبه نخست استان در کشور درزمینه فعالیت های مرتع داری و تحقق اهداف تعیین شده شاخص های برنامه "جهش یک ساله" که درخصوص اهداف جهش تولید طرح ریزی شده است، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۳    
زنجان- آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی زنجان گفت: طی هشت ماه امسال آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان بابیان اینکه 19 منطقه استان تحت تأثیر فرسایش بادی قرار دارد، گفت: 330 میلیارد ریال خسارت سالانه فرسایش بادی در استان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۵    
همدان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: یک هزار و 250 هکتار از اراضی ملی استان همدان به کشت گیاهان دارویی اختصاص دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: در حال حاضر 75 هزار هکتار از اراضی ملی استان همدان سند تک برگی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: امسال طرح حدنگاری(کاداستر) با هدف کاهش تخلفات ثبتی در 1.3 میلیون هکتار از اراضی این استان اجرا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان رضوی با اشاره به ارگانیک بودن محصول سماق و اخذ گواهینامه های سلامت از آزمایشگاه های داخلی و کشور آلمان و فرانسه، امکان صادرات آن به اقصی نقاط دنیا بویژه اروپا فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: 710 هکتار از اراضی ملی بخش قلات اسلام آباد شهرستان اوز از دست متخلفان خارج و به بیت المال بازگردانده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان با تأکید بر اینکه حفاظت از منابع طبیعی حتی در ایام تعطیلات کرونایی تعطیل شدنی نیست، گفت: حفاظت از جنگل ها، مراتع و عرصه های طبیعی وظیفه ذاتی و اصلی ماست و تعطیل بردار نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۵    
همدان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در 15 حوزه آبخیز استان همدان با اعتباری افزون بر 20 میلیارد تومان و با 43 درصد پیشرفت فیزیکی درحال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: نقشه "به هنگام" پوشش گیاهی با تاکید بر کاربری های اراضی ملی و عرصه های طبیعی استان تهیه و تدوین شده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دراین جلسه که با حضور دکتر منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگلها و مراتع کشور و حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی, فرماندار - مدیرکل منابع طبیعی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: یک هزار و 400 هکتار زارعت چوب تاکنون در این استان انجام شده است و تا پایان سالجاری نیز 550 هکتار جدید صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: عملیات کپه کاری در مراتع شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و فاریاب آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: بیش از 808سازه آبخیزداری و آبخوان داری در استان بوشهر احداث شده که زمینه استحصال بیش از 128میلیون مترمکعب آب باران را فراهم کرده است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش به 200 هکتار از جنگل های توسکستان خسارت زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که مساحت آتش سوزی 11 تا 17 آبان ماه گذشته در بخشی از جنگل توسکستان گرگان حدود 200 هکتار برآورد شد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳    
بحران گرد و غبار در شرق استان نگران کننده است. به گفته مدیرکل منابع طبیعی شمال استان کرمان از 15 هزار و 500 هکتاری که باید در شرق استان مالچ پاشی می شد فقط 6 هزار هکتار انجام شده و این در حالی است که در بودجه 99 اعتباری برای مالچ پاشی در نظر گرفته نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۰    
ساری- عطایی، مدیرکل منابع طبیعی مازندران - ساری از شناسایی یک هزار هکتار برای اجرای طرح زراعت چوب در استان خبر داد و گفت: این طرح امسال اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: با هدف حفظ انفال و جلوگیری از زمین خواری 135 هزار متر مربع (13 و نیم هکتار) از اراضی ملی استان واقع در پلاک امیرآباد دهچاه شهرستان نی ریز از دست متصرفان و سودجویان آزاد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: روند رو به رشد سیل در سال های اخیر حاکی از آن است که اکثر مناطق کشور در معرض تهاجم سیلاب های مخرب قرار داشته و ابعاد خسارات و تلفات جانی و مالی سیل افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرحهای حفاظتی در مراتع و جنگلهای استان گفت: طرح قطعه بندی(پارسل بندی) حفاظتی در اراضی ملی استان اجرایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سطوح اراضی ملی استان به 74 پارسل تقسیم بندی شده است، گفت: نیرو های حفاظتی محدوده های پارسل را حفاظت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: 2 میلیارد و 530 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در حوزه توسعه و غنی سازی جنگل های این استان در کامیاران و سنندج هزینه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: در راستای تلاش برای تحقق شعار محوری سال مبنی بر جهش تولید و با اجرای طرح 9 در 99 سازمان جنگل ها، یک هزار و 250 هکتار از اراضی ملی این استان به کشت گیاهان دارویی اختصاص یافته است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از پیشرفت 35 درصدی طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در این استان خبر داد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیرداری کهگیلویه وبویراحمد گفت:108هزار متر مکعب سازه آبخیزداری از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان احداث شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت: مساحت کانون های ریزگرد در خوزستان 350 هزار هکتار است که 230 هزار هکتار از آن تثبیت و پایدار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: تخریب اراضی ملی خط قرمز منابع طبیعی است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: اجرای عملیات بیولوژیکی در بیش از یک هزار و 700 هکتار از مراتع استان همدان آغاز شد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی در یک عملیات گشت و مراقبت پیچیده،باند بزرگ قاچاق چوب درختان جنگلی بلوط در شیراز متلاشی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: تاکنون 94 درصد مراتع استان ممیزی و وضعیت بهره برداران آنها مشخص شده است.