چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۴۰Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد گفت: عملکرد مناسب مدیران و کارشناسان این حوزه باعث شد که این نهاد در میان 31 استان کشور رتبه برتر را در سال جاری کسب کند .
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از کسب رتبه برتر کشوری توسط روابط عمومی این اداره کل خبر داد. با اعلام این خبر افزود: روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان در ارزیابی های اقدامات ارتباطی و اطلاع رسانی سال 99 در حوزه های مختلف به ویژه طرح 9 در 99 و هفته منابع طبیعی از سوی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: امسال بیش از 76 میلیارد و 880 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک سرمایه ای ملی و استانی برای گشت در عرصه های طبیعی اختصاص یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی ایلام با اشار به اینکه جمعیت دامی در مراتع استان ایلام8 برابر میزان مجاز است، گفت: فقر مراتع ایلام تهدیدی جدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبارزه با آفت پروانه برگ خوار سفید بلوط در 10 هزار هکتار از جنگل های شهرستان باشت آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اجرای طرح کمربند سبز در 5هزار هکتار از منطقه مرزی خبر داد. عبدالرحیم لطفی اظهار کرد: طرح های مختلفی نظیر بوته کاری، نهال کاری و هلالی های آبگیر در این منطقه انجام شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۷    
مدیرکل منابع طبیعی استان کردستان گفت: تاکنون 10 هزار پرونده تخریب و تصرف منابع طبیعی در عرصه منابع طبیعی استان ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: خشکسالی های پی درپی جنگل های بلوط زاگرس دچار خسارت ناشی از آفت پروانه برگ خوار سفید بلوط شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان بابیان اینکه قرق بانان در نوک پیکان جلوگیری از قاچاق چوب قرار دارند، گفت: 55 قرقبان از عرصه های طبیعی استان حفاظت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان بابیان اینکه قرق بانان در نوک پیکان جلوگیری از قاچاق چوب قرار دارند، گفت: 55 قرقبان از عرصه های طبیعی استان حفاظت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف 60 اصله الوار و چوب آلات قاچاق جنگلی توسط ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر به مناسبت روز جهانی جنگلبان پیامی صادر کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل منابع طبیعی استان همدان گفت: باتوجه به کاهش بارندگی در استان همدان و به منظور جلوگیری از عوارض خشکسالی در سال آینده 2 هزار هکتار از اراضی استان همدان بذرپاشی و بوته کاری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: دامداران برای چرای دام تا زمانی که مراتع ظرفیت دارند، می توانند از این امکان استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۳    
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز جنگلبانان را ایثارگران بی نام و نشانی دانست که در شرایط آب و هوایی سخت و با امکانات محدود، حفاظت از جنگل ها، مراتع و عرصه های منابع طبیعی را برعهده دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد که با همت و تلاش کارشناسان حوزه مدیریت امور اراضی و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، تهیه نقشه های کاداستری برای اراضی ملی و منابع طبیعی البرز به اتمام رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان: برای کاهش آتش سوزی مراتع نیازمند مشارکت مردم و گسترش فرهنگ حفاظت از عرصه های منابع طبیعی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری در پیامی 9 مرداد روز جنگلبان را به تمامی تلاشگران عرصه های ملی و حافظان طبیعت تبریک گفت. َ
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از وجود چندین آفت و تهدید همزمان برای اراضی جنگلی این استان خبر داد و گفت: متاسفانه به دلیل تداوم خشکسالی ها در چند سال اخیر شاهد افزایش آفت ها در اراضی جنگلی استان و کشور بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران- نوشهر با گرامیداشت روز جهانی جنگلبان از آنان به عنوان نگهبانان صدیق طبیعت یاد و از تلاش هایشان قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: با پایان مطالعات لازم، طرح های آبخیزداری و آبخوانداری امسال در 100 هزار هکتار از اراضی این استان اجرا می شود.
مهر: مامور اداره منابع طبیعی شهرستان علی آبادکتول (واحد کبودوال) در حین انجام وظیفه توسط دامدار متخلف و متجاوز به منابع ملی مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی از خسارت 828 میلیارد ریالی فرسایش بادی به منابع زیستی استان خبر داد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در جلسه شورای معاونین مطرح کرد: یک میلیارد و 760میلیون تومان ازاعتبارات ملی و520 میلیون تومان از اعتبارات استانی برای افزایش ضریب حفاظت منابع طبیعی در استان هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی از اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد کمربند حفاظتی بین اراضی زراعی و ملی این استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان گفت: 103 هکتار از اراضی جنگل های روستای هانە شیخان و بناوچلە شهرستان مریوان درگیر حریق شدە است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با بیان اینکه مساحت بیابان های استان تهران کم و حدود 105 هزار هکتار است، گفت: 74 هزار هکتار از این اراضی در شرایط بحرانی فرسایش بادی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: میزان خسارت فرسایش بادی به منابع زیستی و اقتصادی استان سالانه برابر با 828 میلیارد و 902 میلیون ریال برآورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: 100 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد کمربند حفاظتی بین اراضی زراعی و ملی این استان اختصاص یافته است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از وقوع آتش سوزی در سطح 9 هکتار و 400 متر مربع از عرصه ملی خراسان شمالی طی چهار ماهه نخست امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی بیان کرد: ذخیره سازی و کنترل روان آب پشت سازه های آبخیزداری استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که بیشتر آتش سوزی های امسال در عرصه ها جنگلی این استان بر اثر سرایت آتش از اراضی کشاورزی در مجاورت این عرصه ها به وقوع پیوسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها در سال آبی - زراعی جاری، حجم ذخیره آب در سازه های آبخیزداری استان تاکنون 79 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: با انجام کاداستر با دقت بسیار بالایی حدود اراضی منابع ملی و زمین های مردم مشخص می شود و کاهش تعارض ها، سودجویی ها و زمین خواری را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اطفای کامل حریق در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: هفت متهم به آتش افروزی در اراضی ملی استان از ابتدای سال جاری تاکنون دستگیر و به مراجعه قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که هفت نفر از نیروهای منابع طبیعی در حین خاموش کردن آتش سوزی در بخشی از جنگل های شهرستان گالیکش مصدوم شدند که یک نفر از آنان همچنان در بیمارستان بستری است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: با تلاش نیروهای امدادی و مردمی، آتش سوزی در جنگل های هیرکانی شهرستان گالیکش استان گلستان بامداد امروز مهار شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۶    
تسنیم: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد. مدیرکل منابع طبیعی گلستان: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از مهار آتش در جنگل های گالیکش خبرداد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که آتش سوزی در بخشی از جنگل های گالیکش در محدوده روستاهای "گوگول بزرگ، بش اویلی و ترجنلی" این شهرستان با تلاش چندین ساعته نیروهای منابع طبیعی و مردم بومی مهار شد و تیم های اعزامی همچنان در حال فعالیت برای خاموش کردن کامل آتش هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از حضور بالگرد در منطقه آتش سوزی بش اویلی در نزدیکی پارک ملی گلستان برای اطفای آتش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: یک هزار و 37 هکتار از مساحتی که امسال دچار آتش سوزی شده، یعنی 64 درصد به روز های تعطیل اختصاص دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۴    
طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر، سید رضا موسوی میرکلایی به عنوان سرپرست جدید اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی این اداره کل منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای 2200 هکتار احیاء، غنی سازی و توسعه جنگل در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۲    
بیرجند- مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی با اشاره به پدیده رو به گسترش فرونشست زمین در دشت بحرانی سرایان گفت: طرح های آبخیزداری راهکاری برای مقابله و جلوگیری از گسترش فرونشست زمین در این منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: فرصت اخذ پروانه جدید چرای دام مرتعداران و بهره برداران استان آذربایجان شرقی تا هشتم آذرماه امسال تمدید شد.