شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۱۳Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان : 35 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبخیزداری این استان اختصاص یافت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در نشست دهیاران خنداب با مدیرکل منابع طبیعی در مورد تداخلات اراضی کشاورزی شهرستان با منابع طبیعی بحث شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: با امضای اسناد طرح های مرتعداری مصوب شده در دفاتراسناد رسمی استان در 9 ماهه امسال 13 هزار و 100 هکتار از مراتع این استان با هدف حفظ و احیاء مراتع و مدیریت اصولی به نمایندگان مرتع داران و بهره برداران، احاله مدیریت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد گفت: مردم همگام با نیروهای انتظامی برای مبارزه با قاچاق چوب و ذغال همکاری خود را در استان افزایش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
باحضور مدیرکل منابع طبیعی استان مرکزی مشکلات بوستان جنگلی سد پانزده خرداد دلیجان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان با تأکید لزوم توجه به برخورد جدی با قاچاقچیان چوب در گیلان گفت: بعد از این حادثه و با ورود دستگاه قضا، عاملین این حادثه شناسایی و دستگیرشده و برای رسیدگی به پرونده های آنان به دادگستری تحویل داده شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: بهبود عملکرد در همه بخش ها در گرو شناسایی مشکلات و نواقص است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: صدور پروانه جدید و بهره برداری از معادن این منطقه منوط به رفع ابهام و برآورده شدن خواسته مردم خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: کشاورزان در اراضی ملی کشت دیم انجام ندهند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
منطقه ام الدبس یکی از عرصه های طبیعی در نزدیکی شهر بستان و مجاور با روستای ام الدبس است. اخیرا قطع درختان در این منطقه توسط مردم اتفاق افتاده است که مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان نیز عنوان کرده است که قطع درختان در این منطقه را بررسی خواهند کرد و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر هشت طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در استان کلنگ زنی و افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از بازپس گیری 40 هکتار از اراضی ملی در شهرستان مشگین شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان در خصوص موضوع قطع درختان در منطقه ام الدبس توسط مردم گفت: در خصوص قطع درختان در این منطقه ، از اداره منابع طبیعی شهرستان موضوع را حتما بررسی خواهیم کرد و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از دست درازی به 200 هکتار از اراضی ساحلی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پنج طرح حوزه آبخیزداری و منابع طبیعی در این استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۶    
گرگان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که همزمان با دهه فجر امسال هفت طرح مهار سیلاب با صرف هزینه 56 میلیارد و 740 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان گفت: 13 هکتار از اراضی ملی در شهر دیباج دامغان با هدف اجرای طرح جهش تولید مسکن به اداره کل راه و شهرسازی استان واگذار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری هرمزگان گفت: بارندگی ها تاثیر زیادی در افزایش میزان سفره های آب زیرزمینی و تقویت پوشش خاک، کنترل سیلاب و توسعه اکوتوریسم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر گفت: از یک میلیون و 739 هزار و 555 هکتار مساحت زمین های جانمایی شده در سامانه ثبت اسناد، یک میلیون و 619هزار و 116 هکتار معادل 93 درصد این مساحت در سامانه ثبت اسناد تثبیت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: اعتبارات استانی آبخیزداری استان نسبت به اعتبارات ملی تناسبی نداشته و نیازمند تقویت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش ضریب حفاظت از عرصه های ملی با آموزش و بسیج همگانی امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: از مردم درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه فعالیتی که منجر به تخریب منابع طبیعی منطقه می شود با شماره تلفن 1504 امداد جنگل و مرتع و سامانه 139 تماس گرفته تا مامورین یگان حفاظت در اسرع وقت با متخلفین و متجاوزین به منابع طبیعی و اراضی ملی برخورد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: همزمان با دهه فجر امسال 12 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری با اعتبار 63 میلیارد و 400 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: امسال یک هزار و 485 هکتار از مراتع این استان تخریب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی جنوب کرمان گفت: در راستای سیاست های ابلاغی سال 1400، 5 طرح مرتعداری به مساحت 9000 هکتار در جنوب کرمان به مجریان احاله گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان : در راستای اجرای طرح کاداستر اراضی ملی در استان سمنان، تا ماه آینده، همه اراضی ملی، سند دار می شوند
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان در نشست با فرماندار کلاله قول واگذاری عرصه ده هکتاری دهنه، عرصه منابع ملی در قره جه و همچنین جنگل آقسو به شهرداری کلاله را داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۹    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با بیان اینکه در شرایط خشکسالی گیاه آنغوزه به سختی قادر به حفظ حیات خود است، گفت:برای فرآوری این گیاه هیچ برنامه ریزی وجود ندارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۵    
در راستای ترویج فرهنگ درختکاری، توسعه پوشش گیاهی و همچنین به یاد درگذشتگان، 8 هزار اصله نهال بطول 12 کیلومتر در مسیر صوفیان تا شهر فراغی با حضور فرماندار، ائمه جمعه، مدیرکل منابع طبیعی ، فعالین محیط زیست و عموم مردم غرس شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۷    
قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: طی سال جاری عملیات مقابله با بیابان زایی یا بیابان زدایی به روش های مختلف در سطح پنج هزار هکتار از اراضی ملی استان انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: بارندگی های فصل زمستان تاکنون ضمن استحصال و تغذیه افزون بر 55 میلیون متر مکعب آب، در پیشگیری، کنترل و مهار سیلاب های مخرب نقش تاثیرگذاری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: مجموع ظرفیت سازه های آبخیزداری استان 82 میلیون و 928 هزار و 481 مترمکعب است که تاکنون 39 درصد آن در پی بارندگی های اخیر آبگیری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
قزوین - ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: 350 متر مکعب چوب قاچاق طی 9 ماهه امسال از قاچاقچیان در استان کشف و ضبط شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان با اشاره به طرح 2 هزار هکتاری بیابان زدایی گفت: در حدود 2 هزار هکتار در 5 نقطه از استان خوزستان شامل شلمچه، رامهرمز، شوش، اهواز و آغاجاری، طرح بیابان زدایی اتفاق خواهد افتاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت: به منظور کنترل کانون های اصلی گردوغبار در این استان 25 هزار هکتار از این کانون ها نهالکاری شده و در سطح 23 هزار هکتار نیز عملیات قرق و احیای مراتع انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی بارندگی های سیلابی اخیر که می توانست موجب خسارت شود به برکت وجود 2 هزار و 153 سازه آبخیزداری استان مهار شد و توانست با ذخیره سازی 16 میلیون مترمکعب رواناب،کشاورزان و دامداران را امیدوار کند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:35 میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به اردبیل برای حوزه آبخیزداری استان مصوب شده بود که تخصیص آن ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان از کشف زمین خواری و تصرف اراضی توسط برخی افراد در استان خبر داد و گفت: این تخلفات از سوی دستگاه قضایی در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۹    
قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: 70 درصد اراضی ملی این استان با اجرای طرح حدنگاری صاحب سند تک برگ شده و تثبیت مالکیت آنها به انجام رسیده است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر، با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان، مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل، رئیس حراست و سایر اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اجرای طرح کاداستر امسال به پایان می رسد، گفت: اجرای کاداستر 170 هزار هکتار اراضی ملی استان باقیمانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: به دلیل استقبال مرتعداران و افزایش متقاضی تمدید پروانه چرا زمان مهلت قانونی پرداخت عوارض و تمدید پروانه چرای دام تا پایان سال آینده تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: در 9 ماه امسال 450 هکتار از اراضی ملی این استان رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس از توقیف 9 دستگاه خودرو حامل چوب جنگلی قاچاق در شیراز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۷    
گرگان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با اشاره به روند رو به گسترش بیابان زایی در این استان گفت که اجرای طرح های بیابان زدایی در مراتع درگیر و اولویت دار پنج شهرستان شمال استان به اعتبار سالانه 300 میلیارد ریالی احتیاج دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دیدار مردمی رییس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مدیرکل دامپزشکی استان، مدیر سازمان تعاون روستایی استان و معاونان آنها روز جمعه 24 دی ماه 1400 از ساعت 10 تا 12 ظهر در صحن مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل از آغاز عملیات اجرایی احیای اکوسیستم النگدره (پارک آبخیز ) خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: بیش از 70 درصد از پویش مردمی بذرکاری، بذرپاشی و نهال کاری در 10 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی با مشارکت مردم، جوامع محلی و دستگاه های اجرایی این استان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از جشن تثبیت و صدور سند کاداستری اراضی منابع طبیعی این استان تا پایان زمستان امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با صدور حکم قضایی، 17 هکتار از اراضی ملی روستای صومعه اردبیل رفع تصرف شد.