دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۰۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی زنجان گفت: طی سال گذشته اعتبارات اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در استان بیش از 13 میلیارد تومان بود که این میزان در سالجاری به دو برابر افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز با بیان اینکه 72درصد سطح استان البرز را مراتع تشکیل می دهد، گفت: طرح مدیریت چرای نوین در استان البرز اجرا می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: این استان ذخیره گاه ژنتیکی لاله واژگون است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی گفت: به منظور پیشگیری از آفت جوانه خواربلوط در جنگل های زاگرس عملیات محلول پاشی هوایی اجراء می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: برخورد قاطع با متعرضین به اراضی ملی و حفاظت از منابع طبیعی مهمترین برنامه منابع طبیعی استان در امسال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری:یک میلیون و 450 هکتار هکتار از جنگل های زاگرس در چهارمحال و بختیاری دچار خشکی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از همکاری بنیاد علوی در طرح های آبخیزداری و آبخوانداری مناطق محروم این منطقه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۸    
بیرجند - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: کاهش بارندگی شرایط مراتع استان را بسیار بحرانی کرده و پیش بینی می شود تولید علوفه در مراتع تا 60 درصد نسبت با پارسال کاهش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: از هم اکنون باید برای پیشگیری از حریق در جنگل ها و مراتع برنامه ریزی کرده و تمام احتمال ها را بسنجیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان گفت:با توجه به کاهش بارندگی در استان، امسال 20درصد علوفه دام را از مراتع می توانیم تامین کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: عملیات مقابله با بیابان زایی سال جاری در سطح 6 هزار و 400 هکتار از اراضی ملی در معرض تهدید استان انجام خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: کل اراضی ملی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی در سال 1400 سنددار می شوند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
در این دیدار موضوعاتی از جمله جرائم قاچاق چوب، حفظ عرصه های جنگلی و پوشش درختی، وجود مسائل اجتماعی و نیز کمبود نیروی انسانی در امر حفاظت منابع طبیعی مورد بحث قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس اعلام کرد که براساس زمانبندی انجام شده، کوچ بهاره ماشینی عشایر این استان، از 23 اردیبهشت آغاز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل منابع طبیعی البرز گفت: مدیریت چرا یکی از این اقدامات بوده که در این پروژه زمان ورود و خروج دام به مرتع مدیریت شده که در نهایت باعث تعادل دام و مرتع و هم چنین منجر به وضعیت بهبود پوشش گیاهی در مراتع استان خواهد شد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با بیان اینکه 180 هکتار از طبیعت منطقه هنگام شهرستان قیر و کارزین در آتش سوزی از بین رفت گفت: این آتش سوزی بعد از تلاش نفسگیر دو روزه با دو نفر مصدوم مهار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل منابع طبیعی استان فارس گفت: در پی وقوع حریق در منطقه هنگام شهرستان قیر و کارزین حدود 180 هکتار از طبیعت منطقه از بین رفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از کاهش حجم آبگیری سازه های آبخیزداری خراسان جنوبی در سال زراعی جاری به میزان حدود 60 درصد خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت:منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام رتبه برتر عملکرد کشور را کسب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از شناسایی و ثبت 41 ذخیره گاه جنگلی به مساحت سه هزار و 400هکتار در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 476 دستگاه آبگرمکن خورشیدی به صورت رایگان در مناطق بدون گاز رسانی استان، واقع در مناطق جنگلی استان نصب راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: شناسایی، طرح و آگهی 77 هزار هکتار ذخیره گاه جنگلی در استان تهیه شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیرکل منابع طبیعی با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور کارشناسان حوزه منابع طبیعی.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: سال گذشته 397 فقره حریق در عرصه های منابع طبیعی استان اعم از مراتع مشجر و غیر مشجر، جنگل های طبیعی و دست کاشت رخ داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۰    
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای سلامت مردم و جلوگیری از نابودی گیاهان دارویی که از سرمایه های استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می روند، اقدام شایسته ای داشته باشد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرکرد- خبرنگار کیهان : مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت : یک محیط بان منابع طبیعی در درگیری با قاچاقچی چوب در منطقه خانمیرزا زخمی شد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: شعله های آتش از عصر روز گذشته یکشنبه 22 فروردین 1400 به جان طبیعت در ارتفاعات دهستان هنگام واقع در شهرستان قیر و کارزین افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل منابع طبیعی پمپاژ آب جهاد کشاورزی در منابع ملی مختار و دست درازی برخی سودجویان را علت قطع درختان بلوط این منطقه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: ارتفاعات منطقه دهستان هنگام قیروکارزین از عصر دیروز طعمه حریق شد و شعله های آتش هم اکنون سطح وسیعی از این منطقه را فرا گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از زخمی شدن مامور یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان خانمیرزا در هنگام انجام ماموریت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت:منابع طبیعی کردستان با برداشت بی رویه گیاهان دارویی و خوراکی برخورد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار و 721 هکتار از اراضی ملی استان با ارزش 18 هزار و 900 میلیارد ریال خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: اقدامات منابع طبیعی با محوریت جهش تولید در سال 1400 ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به سند پیشنهادی راهبردی حفاظت و مدیریت پایدار بوم سازگان زاگرس، گفت: یک میلیون و 400 هزار هکتار از این جنگل ها طی 10 سال گذشته تحت تأثیر پدیده خشکیدگی با درجات مختلف قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: مبارزه با آفت جوانه خوار بلوط و "لورانتوس" در سطح 11 هزار هکتار از جنگل های این استان در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان شمالی با اشاره به وزش باد و احتمال آتش سوزی گفت: وزش باد گرم، زنگ خطر آتش سوزی جنگل هاو مراتع و از بین رفتن عرصه های طبیعی را به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: حجم آبگیری سازه های خراسان جنوبی در سال زراعی جاری حدود 60 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۹    
مدیرکل منابع طبیعی استان قزوین گفت: با راه اندازی گشت های محلی در روستاها از ظرفیت جوامع محلی در اطفای حریق اراضی ملی و صیانت از منابع طبیعی اقدام می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد که با هوشیاری ماموران حفاظت این اداره کل از تصرف غیرقانونی حدود 14 هکتار از اراضی ملی این استان در نوروز امسال جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس با اشاره به پایش عرصه های جنگلی با استفاده از تکنیک های سنجش از دور و هوش مصنوعی، گفت: پایش کمی و کیفی عرصه های جنگلی اطراف شیراز، با استفاده از پهپاد نیز در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری گفت: سال گذشته 420 هکتار از رویشگاه های گیاهان دارویی در استان احیا و مورد توسعه قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل منابع طبیعی خوزستان با اشاره به تدوین سند راهبری حفاظت از جنگل های زاگرس گفت: تامین و تجهیز امکانات برای مبارزه با حریق در جنگل های زاگرس یکی از مهم ترین مشکلات این حوزه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: 9 طرح مرتعداری به مساحت 17 هزار هکتار به نمایندگان بهره برداران محلی در دیواندره واگذار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/کردستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: برنامه هایی برای مهار و جلوگیری از خروج آب های سطحی از مرزهای استان به سمت خارج از کشور را در مریوان داریم که از جمله آن احداث سازه های گابیونی و ملاتی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه سال گذشته 287 فقره حریق و سال قبل تر 256 فقره حریق در سطح عرصه های جنگلی استان به وقوع پیوسته است، تصریح کرد: شاهد افزایش 12 درصدی در تعداد حریق های صورت گرفته هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: به منظور حفظ و حراست از عرصه های منابع طبیعی، طرح ممیزی مراتع در2 هزار و 413 هکتار از مراتع استان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی گیلان : وزش باد گرم ، خطر آتش سوزی جنگل ها و از بین رفتن عرصه های طبیعی را به همراه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کوچ سنتی عشایر به کوچ ماشینی و آن هم زود هنگام تبدیل شده است، گفت: پوشش گیاهی مراتع در حال جوانه زدن است و ورود زودهنگام دام باعث نابودی پوشش گیاهی خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: 6 هزار و 300 همیار طبیعت برای حفاظت و حراست از این منبع و ثروت خدادادی با منابع طبیعی استان همدان همکاری دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از اجرای عملیات گیاهپزشکی در سطح 12 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.