چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۱۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع ید»

رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
5 سال از اعتراضات کارگران هفت تپه می گذرد و بعد از اعتراضات کارگری و رسوایی کارفرمای خصوصی این شرکت در فساد ارزی و مدیریتی، موضوع خلع ید مالکان هفت تپه مراحل نهایی خود را طی می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرترکمن- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گمیشان گفت: 81 هزار و 92 مترمربع از اراضی مستحدث ساحلی شهرستان گمیشان و ترکمن خلع ید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه سه هزار و 116 قطعه زمین بلاتکلیف در داخل شهرک های صنعتی استان تهران شناسایی شده است، اضافه کرد: در خلع ید این زمین ها هیچگونه چشم پوشی نخواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس، گفت: پس از 30 سال به دلیل عدم انجام تعهدات بر اساس رای کمیسیون ماده 33 قرارداد شرکت تراکتورسازی جیرفت خلع ید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۰    
در حالی که در روزهای گذشته خبری مبنی خلع ید مالک بیمارستان امام خمینی (ره) کرج مطرح شد یک منبع آگاه از احتمال لغو قرارداد واگذاری بیمارستان با حکم دادگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: 134 هکتار از اراضی تصرفی منابع طبیعی خلع ید و به بیت المال باز گشت.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا عباسی گفت: متولیان امر تصمیم گرفتند مالک فعلی بیمارستان امام خمینی کرج را به دلیل عمل نکردن به تعهدات و ادامه مشکلات بیمارستان خلع ید کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس از خلع ید قطعی مالک بیمارستان امام خمینی (ره) کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس گفت: در طی جلسات متعددی موضوع خلع ید مالک بیمارستان امام خمینی (ره) را پیگیری کردیم و این مطالبه را تو حصول نتیجه نهایی ادامه می دهیم.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز که با تلاش های صورت گرفته ریش و قیچی به دست هیات داوری است، امیدها برای خلع ید اسدبیگی و دار و دسته اش از هفت تپه بیشتر شده و با رای این هیات می توان هفت تپه و چند هزار کارگر آن را که سالها سختی کشیده اند، نجات داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۲    
گروه استان ها- مدیرکل ارشاد استان قزوین گفت: برای احداث و تکمیل تالار فرهنگ و هنر شهر قزوین 10 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که این بودجه از محل تبصره 19 قانون بودجه به پیمانکار و مجری طرح پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی پس از پیگیری های مستمر و رایزنی و همکاری دستگاه های مختلف همچون وزارت اقتصاد در حال پیگیری مشکلات موجود در شرکت هفت تپه و خلع ید مالک فعلی این شرکت است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت:وقتی مطالبات پیمانکار داده نمی شود به سمت خلع ید نمی توان رفت چرا که پیمانکاران صاحب صلاحیت هستند و تنها دلیل عدم اجرای برخی پروژه ها کمبود اعتبارات است.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
شهردار اهواز با بیان اینکه هیچ کلانشهری به اندازه اهواز مشکل ندارد، گفت: پروسه پرونده حقوقی خلع ید شرکت کیسون (پیمانکار سابق متروی اهواز) همچنان در جریان است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۵    
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: دست های فساد بلند است. آنقدر بلند که دو روز بعد از نامه سازمان خصوصی سازی، رییس آن را برکنار می کند. نامه ای می گوید بر اساس نظر نهادهای نظارتی باید از مالک هفت تپه خلع ید شود و این شرکت به بخش دولتی بازگردد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به وضع نابسامان معیشتی کارگران از دولت خواست که مالک کارخانه هفت تپه را خلع ید کند. علی بابائی کارنامی نماینده ساری در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: سیاست ما در قبال آمریکا با آمدن و یا نیامدن یک شخص تغییر نمی کند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سوال ملی از وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص عدم استنکاف وزارت اقتصاد در خلع ید مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه اعلام وصول شد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
صالح که از شهریور ماه سال گذشته به این سمت منصوب شده بود، همواره از سوی حلقه دولتی-امنیتی تحت فشار قرار داشت تا مانع از خلع ید سهامدارانی همچون یونس ژائله و امید اسدبیگی که به صورت غیرقانونی این سرمایه های ملی را به چنگ آورده بودند، شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۱    
شجاعی گفت: شرکت شهرک های صنعتی تکمیل و توسعه طرح هردو تصفیه خانه توس و چرمشهر را در دست اقدام دارد و اکنون چرمشهر با پیشرفت فیزیکی بالای 70درصد فاز اول آن افتتاح و به دلیل خلع ید شدن پیمانکار، ادامه کار با برگزاری مناقصه در شرف اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اکیپی با محوریت رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نوشهر رویان و با حضور دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نور و یگان حفاظت منابع طبیعی 4 هزار مترمربع از اراضی تصرفی از ید متجاوزین خلع ید شد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۴۸    
ساعت 24 - ایران در آخرین ماه های فعالیت خود با رقابت سخت مبارزان کسب قدرت نهفته در دولت بعدی می شوند و شرایط برایشان سخت تر می شود و جمع کردن کار به دشواری می رسد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از کش و قوس های فراوان و تلاش گسترده کارگران هفت تپه، نمایندگان مجلس و مسئولان قوه قضائیه بالاخره حلقه دولتی-امنیتی به عنوان مهم ترین و اصلی ترین حامی امید اسدبیگی از حمایت های غیرقانونی خود دست برداشته و به اجرای کامل قانون تن داده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: مستندات گزارش تحقیق و تفحص دیوان محاسبات برای خلع ید از مالک شرکت هفت تپه، نظیر رای فسخ قرارداد شرکت دشت مغان، بسیار دقیق و متقن است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: درخواست خلع ید از مالک هفت تپه روی میز هیات داوری است. وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی در نامه ای خواستار فسخ قرارداد واگذاری هفت تپه شدند. حالا هیات داوری باید رای نهایی را بدهد و این می تواند پایانی باشد بر پنج سال رنج هفت تپه و کارگرانش ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان گفت: تنها مطالبه اصلی کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه خلع ید مدیرعامل شرکت کشت و صنعت هفت تپه است؛ اما انگار دولت تمایلی به شنیدن صدای فعالین کارگری ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان خوزستان و تهران در اعتراض به عدم خلع ید مدیر عامل هفت تپه مقابل سازمان خصوصی سازی تجمع کردند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هادی قوامی درباره آخرین وضعیت خلع ید مدیریت فعلی شرکت هفت تپه، اظهار داشت: سازمان خصوصی سازی بر اساس ماده 30 اصل 44 قانون اساسی، امروز نامه ای را به هیئت داوری ارسال و تقاضا کرد که واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه ابطال شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۳    
به گزارش مشرق، احمد نادری، نماینده مجلس درباره هفت تپه طی توییتی نوشت: ماجرای هفت تپه به ایستگاه پایانی رسید. پس از رایزنی ها و جلسات متعدد وفشرده با وزارت اقتصاد و نهادهای نظارتی، امروز نامه خلع ید ازمالک فاسد توسط سازمان خصوصی سازی به هیات داوری ارسال شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خوشبختانه بحث هفت تپه به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود. وی افزود: طبق رایزنی های متعدد، فشرده و همچنین جلساتی که در این مدت داشتیم، جمع بندی نهادهای نظارتی نظیر سازمان بازرسی، دیوان محاسبات ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه در مورد خلع ید مالک هفت تپه خبر داد. علی خضریان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت هفت تپه ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۸    
علی خضریان: پرونده شرکت هفت تپه وارد فاز جدیدی شد و پس از برگزاری جلسات رسیدگی به اتهامات ارزی جناب اسدبیگی در قوه قضاییه و پیگیری چندماهه نمایندگان مجلس برای پیگیری مطالبات کارگران، با ارسال نامه سازمان خصوصی سازی به هیات داوری، پروسه خلع ید با اجماع سه قوه سرعت بیشتری خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه برای خلع ید مالک هفت تپه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت: درخواست خلع ید از مالک شرکت هفت تپه از سوی سازمان خصوصی سازی به هیئت داوری ارسال شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ، پس از جلسه ای که امروز صبح با معاون وزیر اقتصاد داشتیم، درخواست خلع ید از مالک شرکت هفت تپه از سوی سازمان خصوصی سازی به هیات داوری ارسال شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 با اشاره به اینکه دیوان محاسبات حکم به خلع ید مالک هفت تپه داده است، گفت: وزارت کشور باید پاسخگوی این اقدامات تنش زا و ضد امنیتی استاندار خوزستان باشد. مجلس از این موضوع کوتاه نخواهد آمد و در اولین گام با طرح سؤال از وزیر کشور این رفتار ضد امنیتی را پیگیری خواهیم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: طی 7 ماهه نخست امسال با همکاری یگان حفاظت و محافظان افتخاری و مشارکت مردمی موفق به رفع تصرف و خلع ید از 950 هکتار از اراضی ملی در سراسر استان شدیم.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سوال از وزیر کشور به خاطر اقدامات سوء استاندار خوزستان به هیات رئیسه تقدیم می شود؛ استاندار تلاش می کند که با امنیتی کردن فضای شرکت هفت تپه مانع خلع ید مالک فاقد اهلیت آن شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
شرکت نیشکر هفت تپه همچنان درگیر حواشی است و کارگران باوجوداینکه مدتی دست از اعتصاب کشید بودند اما مجدداً به دلیل مطالبه برخی خواسته هایشان به کف خیابان آمدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس طی توییتی نوشت: 15 کارگر شرکت هفت تپه که بطور غیرقانونی با دستور استاندار خوزستان اخراج شده بودند، پس از پیگیری های مختلف بویژه از جانب امام جمعه محترم اهواز فردا به کار بازخواهند گشت. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۷    
با وجود برخی مانع تراشی ها اما به نظر می رسد قاطعیت جدی برای تعیین تکلیف نهایی شرکت نیشکر هفت تپه وجود دارد و اگر چه روند آن باید تسریع یابد اما پرهیز از ناامید کردن کارگران و اخلال در امنیت روانی آنها ضروری است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۷    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 45 هزار و 500 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 3 هزار و 630 میلیارد ریال خبرداد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز درخصوص دغدغه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه درخصوص اخراج 15 کارگر این شرکت گفت: این کارگران می توانند از فردا با دادن تعهد مانند سایر کارگران به شرکت مراجعه کنند و مشغول کار شوند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سه ماه پیش به شما قول داده بودم اگر مالک جدید نیشکر هفت تپه خلع ید نشود، دوباره بین شماها می آیم. امروز هم برای همین اینجا هستم تا به قولم عمل کرده باشم. این، بخشی از حرف های نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در جمع کارگران معترض کشت و صنعت نیشکر هفت تپه بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۲۱    
با وجود برخی مانع تراشی ها اما به نظر می رسد قاطعیت جدی برای تعیین تکلیف نهایی شرکت نیشکر هفت تپه وجود دارد و اگر چه روند آن باید تسریع یابد اما پرهیز از ناامید کردن کارگران و اخلال در امنیت روانی آنها ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به لزوم حفظ احترام و کرامت کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: 15 کارگر اخراجی از فردا در این شرکت مشغول به کار می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۰    
بیش از سه ماه از سفر پر سر و صدای نمایندگان مجلس به هفت تپه می گذرد. سفری که با قول حل مشکل حقوق های معوق و بازگشت هفت تپه به دست دولت، کارگران را راضی به اتمام اعتصابات 70 روزه خود کرد. امروز پس از سه ماه نه اسدبیگی خلع ید شده نه مشکل حقوق های عقب افتاده کارگران حل شده.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- از زمان واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی اماواگرها و بایدونبایدها مختلفی مطرح شده است و در این مسیر شاهد فراز و نشیب هایی در برخی واگذاری ها بوده ایم و برخی اتفاقات نیز در برخی مجموعه ها مانند هپکو، آذر آب و هفت تپه نیز رخ داده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۴    
در تحقیق و تفحصی که از سوی تیمی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون واگذاری هفت تپه و تخلفاتی که در آن رخ داده، صورت گرفته، متوجه شدیم که برخی الزامات در این روند رعایت نشده اند و یکی از آنها ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 45 هزار و 500 مترمربع از اراضی ملی در این شهرستان به ارزش 3 هزار و 630 میلیارد ریال خبر داد.