پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۵:۴۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع ید»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از خلع ید و آزادسازی 250 متر مربع از زمین های زراعی در یکی از مناطق شهرستان رامسر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل استان البرز گفت: فسخ قرارداد و خلع ید از حدود هفتاد فقره قرارداد واگذاری فاقد هر گونه پیشرفت فیزیکی باید هرچه سریع تر فسخ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملیات اجرایی معدن نفلین سینیت نیز توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در حال اجراست و از بابت تأمین مالی آن نیز مشکلی نداشته و در سایه طرح های اجرا شده، ارزش افزوده بخش معدن استان از 2 به 11 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: امسال 70 هکتار از اراضی ملی این شهرستان از متصرفان غیرقانونی بازپس گیری شده که 92 درصد این میزان شامل 65 هکتار به جنگل اختصاص دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸    
دعاوی ملکی بخش بزرگی از دعاوی مطروحه در دادگاه های کشور را تشکیل می دهند و مطابق آمار یکی از خبرگزاری های رسمی چیزی در حدود پنجاه درصد از دعاوی در حال رسیدگی در دادگاه ها اختصاص به دعاوی ملکی دارد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاونت حقوقی ریاست جمهوری از رئیس سازمان خصوصی سازی خواسته است تا خلع ید و استرداد اموال دولت در بحث خصوصی سازی شرکت پالایش و پژوهش خون را پیگیری کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم نظارت مدیران بر واگذاری های انجام شده، گفت: مدیران باید به سمت بررسی مجدد وضعیت واگذاری ها بروند و کسانی را به اهداف تحویل زمین عمل نکرده اند خلع ید کنند و در این راه از جوسازی ها نترسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱    
70 هکتار اراضی ملی در شهرستان سردشت، از دست زمین خواران خلع ید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۲    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سردشت از خلع ید 70 هکتار اراضی ملی از چنگال زمین خواران در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از برگزاری جلسات هیات حل اختلاف و داوری با هدف بررسی و تعیین تکلیف قراردادهای راکد و بلاتکیف در شهرک های صنعتی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: در پی اجرای حکم صادره از دادگاه عمومی این شهرستان حدود 20هزار و 614 مترمربع از اراضی ملی از متصرف خلع ید و مستحدثات موجود قلع و قمع شد.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
15 هکتار از اراضی ملی شهرستان آمل با حکم دستگاه قضایی آزادسازی شد رئیس کل دادگستری استان مازندران از خلع ید 15 هکتار از اراضی ملی در ارتفاعات ییلاقی بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۹:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در پی انتشار خبری در برخی از رسانه ها مبنی بر واگذاری تخصیص میزان ارز شیرخشک به سازمان بازرسی کل کشور و خلع ید آن از سازمان غذا و دارو، روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که این خبر کذب محض است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت:67 قرارداد واگذاری حق انتفاع بهره برداری از اراضی صنعتی استان به مساحت 55 هکتار ، خلع ید شده است.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از حواشی پیش آمده و کمبود شیرخشک در کشور، سازمان بازرسی به موضوع ورود کرده و سازمان غذا و دارو را از تخصیص ارز برای شیرخشک خلع ید کرد.
برترین ها / سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۳:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
برنامه به افق فلسطین که از روزهای ابتدایی جنگ اخیر روی آنتن شبکه افق می رود و توانسته بود با ادبیات و نگاهی جدید مخاطبان زیادی جذب کند، به یکباره دچار شوک شد. مسئولان شبکه افق صداوسیما با عوامل برنامه موفق به افق فلسطین خداحافظی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار و 600 متر مربع از اراضی ملی در حوزه استحفاظی شهرستان گلوگاه خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رییس کل دادگستری مازندران از اجرای حکم خلع ید 15 هزار و 590 متر از اراضی ملی واقع در منطقه عابدین کوه شهرستان گلوگاه خبرداد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازوکار فسخ و خلع ید از اراضی راکد و قراردادهای غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی در هر استان را تعیین کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۲    
به گزارش آسیا نیوز، به نقل از منابع جبهه ملی،جبهه ملی یکی از تشکل های سیاسی دیرپای ایران است که به رهبری دکتر محمد مصدق در ملی کردن صنعت نفت و خلع ید از انگلیسی ها کارنامه ای درخشان دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حدود 18600 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان گلوگاه خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد با تاکید بر ادامه روند پیگیری طرح های راکد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گفت: از ابتدای سال جاری 16 قرارداد واگذاری حق انتفاع بهره برداری از اراضی صنعتی استان به مساحت بیش از 14 هکتار به علت عدم انجام ساخت و ساز و بهره برداری ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
افراط و تفریط در بخش های مختلف معدن خود به موضوعی آزار دهنده برای معدنی ها تبدیل شده و مسوولان در قالب بخشنامه های متعدد باعث شده اند که معادن ایران دچار یک نوع آشفتگی و بی ثباتی شوند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۴:۴۴    
روزنامه ایران: سال 53 چهار هکتار از جنگل های هیرکانی برای اجرای طرح های دانش آموزی بر اساس مصوبه هیأت وزیران به سازمان شیر و خورشید وقت و هلال احمر فعلی واگذار می شود. به مجری یک سال فرصت داده می شود که این اردوگاه را بسازد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی وآبخیزداری گیلان در خصوص خلع ید و قلع و قمع در ییلاق کرمون تالش گفت: سابقه اطراق موقت دامداران مالکیت ایجاد نمی کند و تخریب ها در شرایط انجام شد که امکان تاخیر اجرای حکم قضایی وجود نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: هفت مورد خلع ید و آزادسازی اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان به مساحت 19 هکتار در 6 ماهه اول سال جاری انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
2 هزار و 92 مترمربع از اراضی تصرفی در شهرستان بیرجند، خلع ید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ضرورت جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی در محدوده منابع طبیعی استان از خلع ید سه هزار و 250 هکتاری اراضی ملی به ارزش 14 هزار و 346 میلیارد و 381 میلیون و 158 هزار و 666 ریالی از متصرفین خبر داد.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۰    
به گزارش امید لرستان ، محمد رزم ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد تسهیل لرستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز در خصوص سه موضوع اختلافی یعنی کارخانه های پارسیلون، ماشین سازی و صدر فولاد برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد و گفت: 450 متر از اراضی ملی در شهرک مهدیه خلع ید شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۳:۵۱    
عصر دوشنبه بود که پس از تماس یکی از دوستان خبرنگار از موضوع برکناری سلاح ورزی از راس اتاق بازرگانی ایران با خبر شدم. هنوز ساعاتی از انتشار این خبر نگذشته بود که اخبار ضد و نقیضی در رد یا قبول این برکناری در رسانه های مختلف منتشر شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشت آزادگان از رفع تصرف اراضی منطقه حفاظت شده میشداغ خبر داد و گفت: 500 هکتار از اراضی ملی و حفاظت شده در این منطقه از متصرفان پس گرفته شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:در مسیر جاده الیگودرز به دریاچه گهر مقداری از عرصه های طبیعی (که در ادوار گذشته)، تصرف شده بود، خوشبختانه با پیگیری های مسئول منطقه همه موارد در مراجع قضایی مطرح شده و در حال پیگیری خلع ید هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی خوزستان گفت: 500 هکتار از اراضی ملی منطقه حفاظتی ام الدبس دشت آزادگان از متصرفان خلع ید شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۷    
راستای اجرای حکم خلع ید صادره از شعبه اول دادگاه حقوقی شهرستان گلوگاه موضوع پرونده اجرای احکام مدنی این حوزه قضایی 1302 متر مربع از اراضی ملی خلع ید شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر خلع ید پیمانکار سابق متروی اهواز گفت: با توجه به صدور رای نهایی پروژه قطار شهری اهواز، شرکت کیسون باید نسبت به تخلیه کارگاه ها اقدام کند و آن را به شهرداری تحویل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی دولتی راه و شهرسازی استان قم از بازگشت 62 هزار مترمربع از اراضی دولتی به بیت المال خبرداد و گفت: مردم می توانند با ارسال پیامک به سرشماره 300041735 هر گونه تصرفات در محدوده و حریم شهرهای استان را به این یگان گزارش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
یک هزار و 302 متر مربع از اراضی ملی تصرف شده در شهرستان گلوگاه خلع ید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی تنکابن از کشف زمین خواری 80 میلیارد ریالی در شهرستان تنکابن خبر داد و گفت: با حکم قضائی، زمین های تصرف شده، خلع ید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۶    
بیش از 262 هکتار زمین در 167 پرونده و با صدور احکام قضایی از اراضی ملی خراسان رضوی خلع ید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان مازندران گفت: در 6 ماه نخست سال 19 هکتار از اراضی کشاورزی اعاده به وضع سابق و 440 هکتار از اراضی ملی نیز خلع ید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در شورای حفظ حقوق بیت المال مازندران اعلام شد از سال 1395 تاکنون 3000 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزین خلع ید و به انفال برگشت داده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به آخرین وضعیت بهسازی ورزشگاه تختی قم که ویژه بانوان خواهد شد بیان کرد: اگر پیمانکار این پروژه نصب چمن مصنوعی را تا آبان ماه آینده انجام ندهد او را خلع ید می کنیم.
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه صد در صد نظر دولت معطوف به رسیدگی به ابهامات انتخابات اتاق بازرگانی با توجه به تخلفات روی داده در انتخابات خرداد ماه است ...
سیاست فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سیاست فردا / فرماندار گلپایگان گفت: تامین زمین برای سرمایه گذاران را در دو فاز خلع ید زمین های بایر و افزایش 30 هکتار به فاز توسعه به سرانجام رسید و امیدواریم هرچه زودتر آماده سازی این زمین ها انجام شود تا بتوانیم در اسرع وقت به سرمایه گذاران واگذار کنیم.