پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۰۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع ید»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۱    
آخوندی از آغاز به کار ساخت تنها پروژه بیمارستان خوسف خبر داد و گفت: در صورتی که پیمانکار طی یک ماه آینده برای تکمیل پروژه بیمارستان خوسف اقدام خوبی نکند، خلع ید خواهد شد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حیدر آسیابی در این زمینه، اظهار کرد: امسال 95 پرونده با موضوع تجاوز به اراضی جنگلی در دادگاه های استان رسیدگی و رأی خلع ید صادر شد که در نتیجه اجرای این آرا، 166 هکتار جنگل از دست متجاوزان خارج و به منابع طبیعی بازگشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قم با تاکید بر اینکه پروژه فرودگاه قم به صورت جدی دنبال می شود، گفت: پرونده فرودگاه قم جزو پرونده های مفاسد اقتصادی بود اما تلاش های مستمر به توقف حکم خلع ید سرمایه گذار انجامید و این پرونده از مفاسد اقتصادی خارج شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طوماری با چند هزار امضا برای خلع ید از مالک پالایشگاه کرمانشاه به رئیس قوه قضاییه تحویل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا - استاندار قم با اشاره به روند پیگیری پرونده طرح فرودگاه قم گفت: در حالی که این طرح جزو پرونده های مفاسد اقتصادی بود با تلاش های مستمر توانستیم، حکم خلع ید سرمایه گذار را متوقف نماییم و این پرونده از مفاسد اقتصادی خارج شود.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان خوی گفت: در راستای حفاظت از عرصه های ملی بعنوان انفال و مبارزه با زمین خواری ، حدود 5 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان خوی در روستای باغدرق رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به آخرین خبرها از برج های دوقلو در این شهر گفت: به زودی رای خلع ید پیمانکار این پروژه صادر می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
روستای آب توت واقع در دهستان لیشتر گچساران، با 200 هکتار باغ، قطب باغداری شهرستان گچساران است، که هر ساله برای کارگران و افراد روستا اشتغال زایی خوبی داشته است، ولی متأسفانه به دلیل مشکلات کم آبی، به انجام نرسیدن طرح آبرسانی دشت مور و وجود دست دلالان، نبود صنایع تبدیلی و سردخانه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: با پیگیری های حقوقی 70 هزار مترمربع از اراضی وقفی در این شهرستان که در تصرف غیرقانونی افراد یا برخی سازمانها بود از تصرف خارج و خلع ید شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد که با پیگیری های این وزارتخانه و بازدیدهای میدانی و ارائه گزارش هیات اعزامی، شرکت هفت تپه تعیین تکلیف و به شرکت توسعه صنایع نیشکر واگذار شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار و حقوق معوق کارگران با همکاری بانک ها پرداخت می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان بارزس کل استان زنجان گفت: 8000 مترمربع از اراضی صنعتی در شهرک صنعتی هیدج (به ارزش ریالی بالغ بر 200 میلیارد ریال) از دست دلالان و سودجویان خلع ید شده است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی واگذاری هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی را دومین گام بزرگ برای احیای این شرکت خواند و گفت که با همکاری بانک ها حقوق معوق کارگران پرداخت می شود. سید نظام موسوی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۸۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، سید نظام موسوی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: پس از خلع ید مالک فاقد اهلیت شرکت ⁧‫هفت تپه‬⁩ دومین گام بزرگ برای احیای این شرکت و بازگشت امید به کارگران سختکوش آن برداشته شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کاگران هفت تپه در دهمین روز اعتراض خود نسبت به بلاتکلیفی این شرکت پس از ابلاغ حکم خلع ید مالک قبلی آن در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه با حضور در مقابل استانداری خوزستان در اهواز تجمع کردند و خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان فلاورجان گفت: با پیگیری رئیس دادگستری شهرستان و رئیس دادگستری استان اصفهان و همچنین دستور رئیس قوه قضائیه، 40 هزار هکتار از اراضی ملی از شرکت خلع ید و به دولت منتقل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: زمین هایی که در شهرک ها و نواحی صنعتی واگذار شده اما ماه هاست بلاتکلیف باقی مانده، خلع ید شده و به سرمایه گذاران واقعی واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودان گفت: با تعامل و همکاری دستگاه قضا شهرستان در 6 ماه گذشته 6 پرونده موقوفه خواری تشکیل شده و در سال گذشته نیز در 3 پرونده حکم خلع ید صادر گردیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۸    
دزفول - ایرنا - شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه این روزها دوره گذار مدیریتی خود را سپری می کند و کارگران انتظار دارند با توجه به خلع ید بخش خصوصی هرچه سریعتر مالک جدید تعیین شود تا کارهای بر زمین مانده شرکت سرو سامان گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه برخی سرمایه گذاران زمین برای احداث واحد تولیدی دریافت کرده اما اقدام عملیاتی نداشته اند، گفت: خلع ید این زمین ها در حال پیگیری است تا به سرمایه گذران جدید واگذار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۲    
شرکت هفت تپه که پس از ابلاغ حکم خلع ید بلاتکلیف مانده بود، حالا منتظر جلسه سران قواست تا به سروسامان برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵    
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی رودسر، از خلع ید و آزادسازی زمین های جنگلی میلیاردی خبر داد و گفت: چهار هکتار از اراضی تصرف شده در چابکسر رفع تصرف شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:بیش از 15 هزار مترمربع زمین تصرفی در شهرستان مراوه تپه خلع ید شد و به منابع طبیعی بازگشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو گفت: با پیمانکارانی که سابقه خیلی خوبی در پرداخت مطالبات کارگران ندارند قراردادی امضا نخواهیم کرد و در بلک لیست قرار خواهند گرفت و از شرکت در مناقصات حذف می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۲    
بر اساس اعلام اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گلستان، حکم خلع ید در 2 منطقه شهرستان مراوه تپه اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: تعداد زیادی از زمین های شهرک های صنعتی استان بلاتکلیف است و بر اساس قانون و بدون هیچ چشم پوشی باید خلع ید و به سرمایه گذاران جدید واگذار شود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های صنعتی گلستان گفت:یکی ز برنامه های مهم ما در سال جاری تعیین تکلیف افرادی است که در شهرک های صنعتی زمین گرفته اند اما طرحی را اجرا نکرده اند و تاکنون 3هکتار از این اراضی خلع ید شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی با هدف آغاز اقدامات اصلاحی با خلع ید سهامداران سه بانک آینده، سرمایه و دی، برای این سه بانک مدیرعامل و هیات مدیره تعیین کرد، اما با این وجود از مجموع این سه بانک، دو بانک آینده و سرمایه همچنان به سیر نزولی و منفی خود ادامه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر از خلع ید و آزاد سازی 4 هکتار از زمین های ملی و جنگلی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۵    
هفته گذشته شاید پرماجرا ترین هفته گروه استان ها نبود اما از تعیین و تکلیف شدن شرکت هایی که در بلاتکلیفی بعد از خلع ید مالکان خود هستند تا رسیدگی به وضعیت بی شناسنامه های سیستان و بحران آبی در کهکیلوی و بویر احمد را در خود جای داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جغتای گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 51 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان جغتای خلع ید و رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون بیش از 15 هکتار از اراضی ملی جغتای از دست سودجویان خلع ید و توسط یگان های امنیتی رفع تصرف شد.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۸    
سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور یکی از سازمان های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی به شمار می رود که وظیفه دفاع و حفظ منابع طبیعی، مراتع و آبخیزداری کشور را برعهدە دارد و در خصوص امنیت جنگل ها و مراتع و جلوگیری از آسیب رسانی و قطع درختان و بوته ها فعالیت کردە و از تصرف اراضی ملی جلوگیری می کند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در هر صورت باید منصف بود، دوستانی که فنی هستند می دانند که اگر مطالبات پرداخت نشده پیمانکار بیش از 10 درصد مبلغ قراردادش باشد ما نمیتوانیم خلع ید کنیم و اگر خاتمه پیمان شود ،باید دوباره به مناقصه برود و هر پروژه مناقصه تجدید شد چندین برابر وضعیت الان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۴    
گرکان - ایرنا - فرمانده انتظامی گلستان گفت: فردی در بندر ترکمن 28 هزار و 400 متر مربع اراضی ملی را تصرف کرده بود دستگیر و این مقدار زمین خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۶    
گرگان - ایرنا - جان باختن شکارچی متخلف در درگیری با محیط بانان پارک ملی گلستان, آغاز برداشت میگو ، واکسینه کردن 85 درصد معلمان، خلع ید 17.5 هکتار اراضی ملی توسط ناجا و بازگشت بیش از12 هزار و 785 میلیارد ریال انواع ارز نیمایی به خزانه بیت المال از جمله رخدادهای خبری گلستان در هفته گذشته بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- با اعتراض مردم و همچنین مشکلاتی که در راستای تحویل مسکن به مردم سمنان صورت گرفته بود، خلع ید پیمانکار پروژه 160 واحدی مسکن مهر سمنان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی گلستان از رفع تصرف 176 هزار متر مربع از اراضی ملی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زمین هزار متر مربعی اراضی ملی آق قلا از زمین خوار خلع ید شدو به بیت المال برگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دادستان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون حدود 111 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی که بصورت غیرقانونی تصرف شده بودند، از متخلفان بازپس گیری و خلع ید صورت گرفته شد؛ همچنین در حدود 30 هکتار از اراضی کشاورزی که بصورت غیرقانونی تغییر کاربری داده شده بودند به وضع سابق اعاده گردیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
40 هزار متر مربع از عرصه های محیط زیستی منطقه گمبان در پناهگاه حیات وحش بختگان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در گفت وگو با میزان خلع ید 2 هکتار از اراضی ملی گلوگاه خبر داد و گفت: از نظارت مستمر بر منابع طبیعی و اراضی ملی در استان با جدیت و ورود به موقع دادستان ها و روسای بخش به طور دقیق وجود دارد و باصدور حکم قطعی قضایی، علی رغم مقاومت اولیه متصرفان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جامعی با اشاره به توقف عملیات احداث قطار شهری اهواز از خرداد ماه سال 1396 گفت: حقوق کارگران شرکت کیسون از 10 ماه پیش پرداخت نشده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بامداد لاجوردی، انصاف نیوز: حسین آمیلی نماینده تام الاختیار اجرایی شرکت کشت و صنعت هفت تپه که اخیرا بر اساس حکم دادگاه مالکیت خصوصی آن خلع ید شده، از خسارات سنگین اجرای این حکم می گوید ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وی تصریح کرد: خوشبختانه آقایان خاندوزی و فاطمی امین هر دو نسبت به اهمیت موضوع واقفند و برایم مسجل است راه حلی رقم خواهد خورد که هفت تپه و کارگرانش به روزهای طلایی برگردند. 2323
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هجدهمین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از خلع ید از 775 هکتار از اراضی ملی و موات در نظرآباد با ورود دستگاه قضائی خبر داد.