شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۶:۱۹Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به همت بسیجیان طرقبه، گشت های امر به معروف سلامت با هدف گسترش رعایت بهتر پروتکل های بهداشتی بین شهروندان، فعالیت خود را در سطح این شهر آغاز کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
جلسه ارزیابی و بررسی قرارگاه هر مسجد یک سنگر سلامت در سپاه ناحیه بینالود با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
جلسه تکریم و معارفه مسئول گردان سایبری بسیج برادران سپاه ناحیه طرقبه شاندیز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
همزمان با هفته با برکت بسیج و به همت بسیجیان، مکان های مختلف بخش طرقبه ضدعفونی و نظافت شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام هفته با برکت بسیج، فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز طی دیداری صمیمی با فرمانده سپاه ناحیه بینالود از زحمات مجموعه بسیج شهرستان قدردانی نمودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در این شهرستان، تاکنون 872 نفر به بیماری های تنفسی از جمله کووید-19 مبتلا شده و 46 نفر از آن ها فوت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد طرقبه شاندیز گفت: در طرقبه شاندیز 700 بسته بهداشتی و معیشتی به ارزش 21 میلیون تومان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار آسیب پذیر توزیع شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۰    
به گزارش شهرآرانیوز، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در پست اینستاگرامی نوشت: مردم خوبِ مشهد، سلام مسئله ترافیک در مسیر منتهی به طرقبه و شاندیز و مسیر برگشت به مشهد همیشه یکی از معضلاتی بوده که غالب ما مشهدی ها و حتی زائران عزیز به نحوی گرفتارش بودیم ...
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۷    
بیش از هزار نفر از مغازه داران و تولیدکنندگان پوشاک مشهد و طرقبه با ارسال نامه ای خطاب به مدیران استانی و کشوری بازگشایی کسب و کار خود با رعایت پرتوکل های بهداشتی را خواستار شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نخستین برف پاییزی در طرقبه، جلوه زیبایی به این محیط خوش آب و هوا بخشیده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۴    
نماینده تشکل های مردم نهاد در شورای حمایت و توسعه طرقبه شاندیز گفت: اوقاف با کمک سایر دستگاه های اجرایی می تواند ظرفیت موقوفات این شهرستان از جمله بند گلستان را در راستای اشتغالزایی، خدمت رسانی به زائران و حمایت از اقتصاد مقاومتی فعال کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پسندیده گفت: با استفاده از ظرفیت مساجد طرقبه شاندیز طرح هر مسجد یک سنگر سلامت در تمام پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان در حال اجرا است و در این زمینه 22 مسجد و 44 پایگاه بسیج خواهران و برادران به صورت متمرکز و شاخص فعالیت دارند
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه طرقبه شاندیز از اجرای بیش از 60 برنامه در هفته بسیج از جمله ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم تا اهدای بیش از هزار بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا در سطح شهرستان خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱    
فرماندار طرقبه به همراه رئیس شعبه اول سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی بطور سرزده از انبار و فروشگاه طرقبه بازدید کردند. فرماندار طرقبه به همراه رئیس شعبه اول سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی بطور سرزده از انبار و فروشگاه طرقبه بازدید کردند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۸    
فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت: با توجه به ظرفیت گردشگری بند گلستان داریم تلاش می کنیم این مجموعه را به مرکز تفریحی تبدیل کنیم. فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در صورت افزایش در خواست سفر به ییلاقات طرقبه و شاندیز طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا مسیر عبور و مرور به این مناطق به زودی محدود و نهایتا مسدود می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مقدسی گفت: یک انبار در طرقبه اقدام به احتکار 35 تن ذرت کرده بود که با توجه به شرایط کنونی کشور که با کمبود نهاده های دامی مواجه هستیم، پرونده این فرد به قوه قضاییه ارجاع داده شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹    
حسینی با اشاره به اینکه بند گلستان سرمایه تاریخی و طبیعی در طرقبه شاندیز است گفت: آب بند گلستان برای آب شرب استفاده نشده و ظرفیت گردشگری و توریستی بی نظیری محسوب می شود.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۳    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی در گفتگو با اخبار مشهد درباره بنزهای کشف شده در طرقبه و شاندیز توضیح داد. رئیس اداره تعزیرات حکومتی در گفتگو با اخبار مشهد درباره بنزهای کشف شده در طرقبه و شاندیز توضیح داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۳    
فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت: با توجه به این که تردد بین ما و مشهد زیاد است، تمام محدودیت هایی که برای مشهد در نظر گرفته شده، برای طرقبه شاندیز هم اعمال می شود. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در ماه گذشته یک انبار 450 میلیون تومانی پوشک بچه کشف شد که به بهزیستی منتقل شد. رئیس اداره صمت شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در ماه گذشته یک انبار 450 میلیون تومانی پوشک بچه کشف شد که به بهزیستی منتقل شد.
علیرضا کاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، در آیین آغاز عملیات ساخت هنرستان خیری روستای ابرده طرقبه شاندیز با تجلیل از اقدامات سازمان نوسازی مدارس کشور، فعالیت این سازمان را در بعد تربیتی و گسترش فرهنگ نیکوکاری درجامعه، متاثر از رویکرد چندوجهی مدیران سازمان دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس تعزیرات حکومتی شهرستان بینالود گفت: 35 تن ذرت و نهاده دامی خارج از شبکه عرضه در شهر طرقبه این شهرستان خراسان رضوی کشف شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور در حاشیه بازدید از پروژه های در حال تکمیل آموزش و پرورش خراسان رضوی بر لزوم جانمایی مناسب و کیفیت بخشی به معماری فضاهای آموزشی و پرورشی تاکید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۶    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از پروژه های در حال تکمیل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: کاهش آسیب ها و دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین با تغییر نگرش در فرآیندها، رفتارها و تلاش های ما با رویکردی تربیتی حاصل می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷    
شهرستان گردشگرپذیر طرقبه حتی یک استخر برای شنا ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بینالود از رعایت 90 درصدی محدودیت های جدید کرونایی در 2 شهر طرقبه و شاندیز خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت یک دهه از رکود مجموعه بند پانصد ساله گلستان طرقبه با ظرفیت های بالای گردشگری و اقتصادی در مشهد، امروز اما و اگرهای بازگشایی این مجموعه تاریخی توسط مسئولان به گوش می رسد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۶    
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: تالارها از ابتدای کرونا بسته بوده و هیچ تالاری به صورت رسمی باز نیست و هر تالاری که به صورت مخفیانه باز است و فعالیت دارد، تخلف است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۰    
روستای زیبا و ییلاقی جاغرق که در 21 کیلومتری شهر مشهد و در 7 کیلومتری جنوب غربی طرقبه واقع شده است. این روستا از جمله جاذبه هایی است که امروزه با آب و هوای مناسب و چشم انداز فوق العاده زیبایش از دیدنی های شهر مشهد به شمار می آید .
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
حسینی گفت: تمام اقداماتی که انجام می دهیم باید تابع نظر استانی باشیم و فعلا هیچ گونه مجوزی برای محدود یا مسدود کردن راه های ورودی طرقبه شاندیز نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۷    
رئیس اتاق اصناف طرقبه شاندیز گفت: با رستوران دارهایی که تخلف کنند و از ساعت ذکر شده همچنان باز باشند برخورد می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۱    
زیبایی های طبیعت روستای کنگ از نگاه دوربین مخاطب
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۶:۵۸    
مشهد- از بلوار موسوی قوچانی در میانه شهر مشهد گرفته تا مناطق جدید احداث مانند قاسم آباد و یا منطقه ویرانی در طرقبه شاندیز خانه های مسکونی و اراضی بسیاری احداث شده که تنها مدرک شناسایی صاحبانش به قول و قرار و دست نوشته بر روی یک کاغذ خطی معمولی ختم می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۷    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 45 هزار و 500 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 3 هزار و 630 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۴    
نماینده مردم گلبهار و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی از ارتقای گلبهار با مصوبه دولت خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱    
فرماندار طرقبه شاندیز مسئله اصلی عدم احداث تصفیه خانه بیمارستان شریعتی را نبود پول دانست و درخصوص زمان تخصیص آن گفت: جواب این سوال پیش سازمان برنامه و بودجه یا بحرینی رییس دانشگاه علوم پرشکی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره تعزیزات حکومتی بینالود (طرقبه شاندیز) گفت: یک دستگاه خودرو بنز سی 300 فاقد پلاک در شهر طرقبه کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرماندار بینالود گفت: از آنجایی که مبدا پلاک گذاری خودروهای این شهرستان با مشهد تفاوتی ندارد لذا اعمال محدودیت تردد بر مبنای پلاک بین دو شهرستان مشهد و بینالود ممکن نیست و موضوعیت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: موضوع تبدیل شدن روستای"ویرانی" شاندیز به شهر هنوز به تصویب نرسیده است، پیشنهاد شده که شهری به مرکزیت ویرانی باشد که این پیشنهاد در حال بررسی است و باید هیأت دولت این موضوع را تصویب کنند.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۶    
کلام تازه | پیگیری های حسین امامی، نماینده مردم چناران، گلبهار، گلمکان، طرقبه و شاندیز نتیجه داد و گلبهار شهرستان شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۵    
اهالی حصار طرقبه از ییلاقات مشهد مدتی است درخواست آب شرب سالم داشته و بنا بر گفته مسئولان محلی در صورت نفوذ فاضلاب به سرچشمه احتمال مسمومیت آبی بین مردم این محله دور از انتظار نیست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین امامی راد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جذب نیروهای نهضتی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند، اظهار کرد: در این رابطه، طرحی در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش در دست بررسی است تا تصمیم کارشناسی در خور معلمان لازم اتخاذ شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز از معدوم سازی 523 کیلوگرم فرآورده خام دامی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف انسانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز با اشاره به آمار دستگیری ها در حوزه جرائم مالی و اقتصادی، گفت: در این بخش 200 درصد و در جرائم متفرقه نیز 38 درصد افزایش دستگیری داشته ایم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۳    
جلیلی گفت: یک انبار احتکار نهاده های دامی و ذرت به ارزش 1 میلیارد و 400 میلیون ریال در شهر طرقبه توسط اداره تعزیرات حکومتی کشف شد.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 150 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 هزار و 250 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز از کشف 10 مورد موقوفات مجهول در ین شهرستان و برگرداندن آنها به دامان وقف خبر داد.