جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۱۱Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب طرقبه شاندیز گفت: در حال حاضر 2 مجتمع آبرسانی در ویرانی و گراخک ابرده بخش شاندیز با معضل کم آبی روبرو شدند و آب شرب را با مدیریت فشار آب تامین می کنیم و تمام روستاهای بخش طرقبه نیز به دلیل کاهش نزولات آسمانی، در تابستان با احتمال کمبود آب شرب مواجه هستند.
وبینار مجازی رای اولی ها با حضور مدیرکل کانون خراسان رضوی و حسن حسینی فرماندار شهرستان طرقبه و شاندیز با اعضای نوجوان مراکز فرهنگی کانون برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهره برداری و نگهداشت شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار هزار و 900 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه زیر پوشش این شرکت شامل مشهد و شهرستان طرقبه و شاندیز اندیشیده شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی این استان : از ابتدای خرداد ماه 1400 تا کنون میزان 70 تن کود شیمیایی به شهرستان طرقبه حمل گردیده است و توسط کارگزاران تحت پوشش این ( شرکت ) و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین کشاورزان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور خبر داد و گفت: در سطح شهرستان طرقبه شاندیز حدود 60 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۹    
مدیر آب و فاضلاب شهرستان طرقبه و شاندیز گفت: جیره بندی آب روستای ویرانی به صورت زوج و فرد است. مدیر آب و فاضلاب شهرستان طرقبه و شاندیز گفت: جیره بندی آب روستای ویرانی به صورت زوج و فرد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۱    
طرقبه با تولید سالانه 150 تن توت خشک سهم عمده ای از صادرات خشکبار را به خود اختصاص داده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۳    
شورای مشارکت های مردمی شهرستان طرقبه شاندیز با دستور کار تأمین زمین و ساخت مسکن برای مددجویان بهزیستی، برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۲    
مشهد- ایرنا- فرماندار بینالود (طرقبه شاندیز) گفت: هزار و 700 نفر عوامل اجرایی، نظارتی و انتظامی در برگزاری انتخابات 18 خرداد ماه در 85 شعبه اخذ رای این شهرستان مشارکت می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز، گلبهار و گلمکان گفت: کاندیداها در مناظره ها مردم را با رفتار های پوپولیستی و تخریب یکدیگر خسته نکنند و برنامه هایی که قابلیت تحقق دارد را ارائه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۶    
واکسیناسیون دام های سنگین شهرستان طرقبه شاندیز در برابر بیماری ویروسی تب برفکی آغاز شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۰    
اجرای چند پروژه ملی از جمله احداث شبکه توزیع برق در اراضی معروف به "تخته مایان" بخش طرقبه بدون اطلاع مالکان این زمین ها بوده و موجب مسدود شدن مسیر دسترسی کشاورزان به اراضی خودشان شده، باعث نارضایتی مردم و تعطیلی پروژه شرکت برق توسط دادستانی شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده چناران ، طرقبه شاندیز، گلمکان و گلبهار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای سال تحصیلی آینده حدود 197هزار معلم ، در سراسر کشور کمبود نیرو وجود دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده چناران ، طرقبه شاندیز ،گلبهار و گلمکان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکل کم آبی در این سه شهرستان نیاز به 75میلیاردتومان اعتبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی، طی دو ماهه ابتدایی سال جاری تعداد 26 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد(شهرستان های مشهد، چناران، گلبهار، فریمان، طرقبه و شاندیز) پر و مسلوب المنفعه شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۶    
ورودی و مراکز تفریحی و رفاهی طرقبه شاندیز در تعطیلات خردادماه باز است و خدمات با محدودیت 50درصدی ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهره برداری و نگهداشت شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: برای دومین روز متوالی، برق مشترکان بخش خانگی مشهد، طرقبه و شاندیز قطع نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان گفت: از 520 اداره مستقر در شهرهای مشهد، شاندیز و طرقبه شاهد عدم رعایت الگوی مصرف برق توسط 180 اداره هستیم که 80 درصد آنها بانک ها و سرپرستی بانکها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۰    
بیش از نیمی از دام های شهرستان طرقبه شاندیز زیر پوشش ایمن سازی بیماری طاعون نشخوار کنندگان قرار گرفت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب طرقبه شاندیز از قطع 135 انشعاب غیرمجاز و پرمصرف آب در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی گفت: مشترکان خانگی شهرستان های مشهد و طرقبه شاندیز روز سه شنبه - امروز- طبق جدول زمان بندی قطعی برق نخواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز از کشف و ضبط 400 دستگاه ماینر غیرمجاز در 2 ماهه ابتدای سال در این شهرستان خبر داد و گفت: در این مدت با تلاش های انجام شده توسط همکاران انتظامی شاهد کاهش 30 درصدی سرقت به عنف نسبت به مدت مشابه سال قبل در طرقبه شاندیز بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی طرقبه شاندیز گفت: 400 دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط نیروی انتظامی در طرقبه شاندیز کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تاکید بر حضور آگاهانه در انتخابات، دیدار استاندار خراسان رضوی با تعدادی از فعالان اقتصادی و تولید تخم مرغ در طرقبه - شاندیز عنوان 3 خبر کوتاه در خراسان رضوی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۵    
هیچ گونه افزایشی در قیمت نان در طرقبه شاندیز مشاهده نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی طرقبه شاندیز با اشاره به اینکه طبق آمار سال 98 و قبل از شیوع بیماری کرونا، بالغ بر 31 میلیون خودرو در این شهرستان تردد داشت، گفت: پس از شیوع کرونا بازار صنایع دستی این شهرستان با رکود شدیدی مواجه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۱    
بیش از یک تُن مواد پروتئینی و غذایی غیر بهداشتی در شهرستان طرقبه شاندیزمعدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۷    
برداشت گل محمدی از بیش از هشتاد هکتار از اراضی روستای مغان بخش طرقبه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳    
خبرهایی کوتاه از شهرستانهای خراسان رضوی از رخ ، بردسکن ،خواف، طرقبه ، تربت ،سرخس، مه ولات و جغتای را در این مجموعه خبر دنبال کنید .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۰    
سرهنگ اویسی گفت: با تلاش پلیس اطلاعات امنیت عمومی طرقبه شاندیز 50 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) غیر مجاز کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ساخت و سازها در کوچه باغ های طرقبه و قیمت های غیرواقعی از طرف متمولین غیربومی، مرگ این معابر سنتی و خاطره انگیز را رقم می زند و مردم بومی، دل ریش از تغییر بافت باصفا و خاطره انگیز این منطقه خوش آب و هوا، از سروصداهای عجیب و غریب ویلانشینان لاکچری و غیربومی در آخر هفته های طرقبه نالانند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : آتش نشانان مشهد، طرقبه و شاندیز آتش مهیب را مهار کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۰    
به همت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بینالود نشست اخلاقی بصیرت افزایی ویژه ائمه جماعات شهرستان طرقبه شاندیز در محل سالن همایش امامزادگان یاسر و ناصر(ع) طرقبه برگزار شد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گله ای از حیوانات در ارتفاعات شهر طرقبه را در این مطلب ببینید
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۴    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان طرقبه شاندیز در محل سالن جلسات فرمانداری و با حضور اعضا این شورا برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده طرقبه و چناران در مجلس با تأکید بر اینکه دیپلماسی دولت و ظریف التماسی است گفت: اگر نبود جانفشانی نیروی قدس سپاه که نکبت داعش را از بین ببرد امروز زنان و دختران زیادی به کنیزی گرفته می شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از وزیر خارجه عنوان کرد: سردار سلیمانی از سویی قهرمانان ایران باستان را برایمان تداعی می کرد و از سوی دیگر مالک اشتر علی (ع) را به یادمان می آورد؛ حاج قاسم مرد میدان و محراب بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طی حکم دکتر مسعود فیروزی، سرپرست بهزیستی خراسان رضوی، محمد رجبی نصری به عنوان سرپرست بهزیستی شهرستان طرقبه شاندیز منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۱    
در ماه مبارک رمضان بیش از 3 هزار و 200 بسته معیشتی بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد طرقبه شاندیز توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۵    
به همت بسیج بخش طرقبه سپاه ناحیه بینالود و در روز بیماری های خاص و صعب العلاج از دانش آموزان مرکز آموزش استثنایی موقوفه اسداله برومند این شهرستان و معلمان آن با اهدای هدایایی تجلیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۵    
مصادف با ایام تاسیس بسیج سازندگی سپاه، سازندگی سپاه ناحیه بینالود با کمک خیر مدرسه ساز سالن آموزشی و جلسات دبستان آموزش استثنایی طرقبه شاندیز را مسقف نمود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید ابراهیم علوی” در همین رابطه از کشف و شناسایی 5 هزار انشعاب غیرمجاز آب در سال گذشته در شهرها و روستاهای خراسان رضوی خبر داد و از نیشابور، طرقبه و شاندیز، گلبهار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی گفت: شهرهای گلبهار، طرقبه و شاندیز شامل طرح محدودیت تردد برای شهروندان مشهدی نمی شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۷    
حسین جمعی فرمانده پدافند هوایی قرارگاه نجف اشرف و منطقه 7 و همچنین مسئول محور برون مرزی قرارگاه رمضان در 30 فروردین 1335 در طرقبه متولد شد و در تاریخ 22 مهر 1366 مصادف با اربعین حسینی در شهر درالوک (استان دهوک از اقلیم کردستان عراق) به فیض شهادت نائل آمد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کلام تازه | رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: شهرهای طرقبه، شاندیز، چناران و گلبهار در چارچوب اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت رفت و آمد بین شهری خودروها، جزو محدوده کلانشهر مشهد محسوب شده اند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۹    
یک شنبه 00/2/19 ، مشهد , (اخبار رسمی) : یکی از روستاهای طرقبه روستای مغان است. روستایی کوهستانی که به جز مسیر طرقبه مسیرهای دیگری هم برای ورود دارد. غار مغان مشهد یکی از چند جاذبه موجود در این روستا است. اگر با تور مشهد قصد بازدید از این منطقه را دارید باید حدو 80 کیلومتر از مشهد فاصله بگیرید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۵    
همزمان با هفته عقیدتی مراسم تقدیر و تشکر از مربیان عقیدتی سیاسی و رابطین نمایندگی ولی فقیه در محل حوزه های آنها و بصورت غیرمتمرکز با اهدای لوح یادبود و هدایایی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۵    
به همت حوزه بسیج دانش آموزی خواهران و برادران سپاه ناحیه بینالود و همزمان با هفته معلم، طی مراسمی از معلمان و مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز در محل سالن همایش این اداره قدردانی شد.