چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۱:۴۵Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۸    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ با توجه به ارزش غذایی بالای تخم مرغ و کاربرد زیاد آن در تهیه مواد غذایی مختلف نکاتی را جهت خرید تخم مرغ سالم و بهداشتی منتشر کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ عملیات تست سل و بروسلوز با هدف کنترل و پیشگیری از بیماری های مشترک بر روی 2102 گاو در شهرستان به صورت رایگان انجام گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۰    
بیشتر مردم تصور می کنند مشهد فقط یک حرم امام رضا (ع) دارد، آرامگاه فردوسی و نادرشاه، کلی رستوران با کباب ها و غذاهای گوشتی لذیذ و نهایت چند تفریحگاه مثل پارک ملت، سرزمین موج های آبی و مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ در پی مثبت شدن یک واحد مرغداری تخمگذار در استان از لحاظ بیماری آنگارا دکتر قدرتی رئیس شبکه خواستار تشدید رعایت اصول بهداشتی قرنطینه ای و امنیت زیستی در این واحدهای پرورشی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کارشناسان شبکه از مرغداری های تخمگذار فعال شهرستان جهت نظارت بر میزان موجودی و انبارش تخم مرغ در واحد ها و جلوگیری از دپوی محصول بازدید به عمل آوردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۹    
مشهد- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی طرقبه -شاندیز گفت: یک کارخانه تولید آب معدنی در شهرک صنعتی این شهرستان به دلیل گرانفروشی به پرداخت 258 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۷    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال 1401 تاکنون نظارت بهداشتی بر کشتار تعداد 25 هزار و 827 رأس دام سبک و سنگین در شهرستان صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۵۸    
تربت حیدریه- ایرنا- مربی تیم کاراته طرقبه شاندیز از استان خراسان رضوی گفت: در پایان مسابقات کاراته کشور به میزبانی شهرستان تربت حیدریه، نخبگان این رشته دست چین خواهند شد.
امام جمعه شهرستان طرقبه گفت: اخلاق خبرنگاری نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه است که خبرنگاران می بایست با در نظر گرفتن این اخلاق طبق فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان افسران جنگ نرم مانع فعالیت های رسانه ای دشمن فعالیت کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۵    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طرقبه و شاندیز:ایستگاه های صلواتی محرم و صفر موقعیت خوبی برای ترویج کتاب و کتابخوانی می توانند باشند
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ با توجه به بروز چند کانون بیماری نیوکاسل در استان به مرغداران در خصوص پیشگیری از این بیماری هشدار داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس اداره اوقاف طرقبه شاندیز گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی در دهه اول ماه محرم در شهرستان طرقبه شاندیز با محوریت جهاد تبین در حال برگزاری است و در همین راستا نیز 307 موقوفه ماه محرم و صفر در این شهرستان اجرای نیت می شوند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۲    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز در خصوص کشتار غیر مجاز دام در اماکن عمومی و هیئت های مذهبی هشدار داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۱    
در راستای بهره مندی از ظرفیت بالای طرقبه و شاندیز در جهت ترویج کتابخوانی و گردشگری کتاب اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با پیگیری و هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از مرکز توزیع و پخش اقلام فرهنگی ابروبن بازدید کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کلیه مراکز بسته بندی گوشت قرمز و مرغ توسط کارشناسان شبکه مورد بازرسی و ممیزی دوره ای قرار می گیرند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۳:۴۷    
رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی طرقبه شاندیز در حالی از گران فروشی میلیاردی دو شرکت تولید آب معدنی در حوالی این شهرستان خبر داد که این شرکت ها هر بطری آب معدنی را چند هزار تومان بالاتر از قیمت مصوب به مردم می فروختند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی طرقبه -شاندیز گفت: یک کارخانه تولید آب معدنی در شهرک صنعتی این شهرستان به 10 میلیارد تومان گرانفروشی محکوم شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۹    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ روز گذشته 10 مرداد ماه میزان 24 تن دنبه منجمد گوسفندی به کشور سوریه صادر گردید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۰    
امیر طالبی طرقبه / رئیس کمیته ترویج و آموزش انجمن انرژی های تجدید پذیر بحران انرژی، ناترازی تولید و مصرف برق، کمبود گاز خصوصا در فصل زمستان، کمبود آب و هزینه های بالای بهره برداری ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۰    
مشهد یکی از شهرهای توریستی ایران است که پر از ییلاق های زیبا و خوش آب و هواست. یکی از این ییلاقات روستای حصار گلستان می باشد که مسیر مشهد به طرقبه قرار دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۷    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 3639 رأس دام سبک و 686 رأس دام سنگین علیه بیماری بروسلوز (تب مالت) واکسینه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۳    
مشهد-ایرنا- فرماندار طرقبه شاندیز گفت: دستگاههای متولی جدیت لازم را در حوزه نظارت و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان ندارند و لازم است این دستگاهها از طریق ادارات کل و مرکز استان به موضوع ورود کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۷    
مشهد (پانا) - مراسم اهدای جوایز اولین دوره مسابقات عکس دانش آموزی مشهد با عنوان غدیر برگزار شد. مراسم اهدای جوایز اولین دوره مسابقات عکس دانش آموزی مشهد با عنوان غدیر در نمایشگاه بین المللی مشهد ، با حضور نماینده مردم طرقبه در مجلس شورای اسلامی به همت دبیر جشنواره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۵    
بسیاری از خانه های بومگردی، رستوران ها و هتل های طرقبه شاندیز، از مقاصد تفریحی گردشگران، کنسولها و کارکنان نمایندگی کشورهای خارجی است.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | به دعوت حسین امامی راد،یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش،رخشانی مهر،معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس،قفلی،رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، رافتی، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و معاونین مدیرکل، به منظور ساماندهی ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ در کشتارگاه های دام شهرستان به صورت دوره ای سمپاشی و روزانه قبل کشتار شست و شو ضدعفونی کامل سالن ها انجام می گردد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ محموله های توقیفی از مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی جهت امحاء و معدوم سازی به کشتارگاه منتقل گردید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرماندار طرقبه شاندیز گفت: تاکنون بیش از 25 هزار ساخت و ساز غیرمجاز در حریم شهری و مناطق روستایی شهرستان طرقبه و شاندیز خراسان رضوی شناسایی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۵    
روستای مایان طرقبه با طبیعتی سرسبز و مردمانی باصفا پذیرای گردشگران استان خراسان رضوی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ دومین کلاس آموزشی - توجیهی 1401 با موضوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو برای پرسنل کشتارگاه دام طرقبه برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۴    
فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه- شاندیز از دستگیری سارق حرفه ای خودرو با بیش از 10 فقره سرقت و کشف 2 دستگاه خودرو سرقتی ال 90 دراین شهرستان خبر داد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
1401-05-04 08:46 به گزارش فاخته، دکتر علیرضا قدرتی، رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: در سال گذشته پیرو گزارش واصله مبنی بر درگیری سه قلاده سگ متعلق به متهم با شغال ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۰    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ با نصب بنر در خصوص ممنوعیت عرضه عسل فله و غیر بهداشتی در منطقه امامزادگان یاسر و ناصر شهر طرقبه، اطلاع رسانی گسترده ای به عمل آمد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۹    
اتحادخبر-مهدی بردبار: نگارنده چندی پیش در کتابِ " تلفظ در شعرِ کهنِ فارسی " نوشته ی وحید عیدگاه طرقبه ای به ارجاعی برخورد که وی در پانوشت داده بود و به وبلاگی با عنوانِ " حاصلِ اوقات " با نگارش پژمان فیروزبخش اشاره داشت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۷    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ طی بازدید کارشناسان شبکه از عسل فروشی های شهر طرقبه میزان 71.1 کیلوگرم عسل فله بدون نشان کشف و ضبط گردید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۵:۱۵    
در پایانی ترین بخش بولوار وکیل آباد پیش از دوراهی طرقبه شاندیز، محله ای 120 ساله وجود دارد که به قلعه وکیل آباد معروف است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ حدود 15 کیسه لاشه مرغ تلف شده رها شده به وزن تقریبی 700 کیلوگرم در اطراف شهر شاندیز با همکاری شهرداری شاندیز دفن بهداشتی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۹    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ عملیات پایش بیماری تب برفکی در دامداری های شهرستان به صورت فعال صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۷    
مشهد- ایرنا- پلمب سه واحد متخلف فروش و عرضه مواد غذایی در چالیدره طرقبه به دلیل گرانفروشی و تاکید مدیر عامل یک موسسه قرآنی در مشهد پیرامون اینکه تفسیر در موضوع حفظ قرآن مهجور است، از عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی برای روز چهارشنبه است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ عملیات تست سل و بروسلوز در گاوداری های صنعتی شهرستان در سال 1401 آغاز گردید و تعداد 656 رأس گاو تاکنون پایش شده اند.
شارا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۱:۳۵    
حسین طاهری پور شهردار طرقبه خراسان رضوی طی ابلاغی جواد مرگان طرقبه را به عنوان سرپرست اداره فرهنگی و روابط عمومی شهرداری طرقبه منصوب کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ اجرای دقیق و کامل برنامه واکسیناسیون علیه بیماری آنگارا در مرغداری های مرغ مادر گوشتی الزامی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری نهادهای دولتی، مردم و هیئت های مذهبی جشن های عید غدیر امسال در شهرستان طرقبه شاندیز باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۷    
همزمان با دهه ولایت و امامت، جشن بزرگ و مردمی غدیر به همت ستاد گرامیداشت دهه ولایت شهرستان برگزار شد.
همزمان با شب عید غدیر دختران آفتاب، گروه برگزیده مشهدی در برنامه عصر جدید، بروی صحنه جشن بزرگ عید غدیر به اجرای حرکات نمایشی پرداختند
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ یکی از مؤسسات خیریه شهرستان تقدیر نامه ای به مناسبت همکاری و همیاری دامپزشکی در روز عید قربان به ریاست شبکه تقدیم نمودند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز از شناسایی و دستگیری عوامل یک گروه زورگیری در این شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۴    
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی با حضور محمود رضایی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی، طرح تعمیق، تثبیت یادگیری و جبران افت تحصیلی ویژه دانش آموزان دوره دوم متوسطه نظری، در دبیرستان دخترانه اژدرافشار طرقبه افتتاح شد. ...