دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۱Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه شاندیز»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
جلسه ارزیابی و بررسی قرارگاه هر مسجد یک سنگر سلامت در سپاه ناحیه بینالود با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
جلسه تکریم و معارفه مسئول گردان سایبری بسیج برادران سپاه ناحیه طرقبه شاندیز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در این شهرستان، تاکنون 872 نفر به بیماری های تنفسی از جمله کووید-19 مبتلا شده و 46 نفر از آن ها فوت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد طرقبه شاندیز گفت: در طرقبه شاندیز 700 بسته بهداشتی و معیشتی به ارزش 21 میلیون تومان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار آسیب پذیر توزیع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۴    
نماینده تشکل های مردم نهاد در شورای حمایت و توسعه طرقبه شاندیز گفت: اوقاف با کمک سایر دستگاه های اجرایی می تواند ظرفیت موقوفات این شهرستان از جمله بند گلستان را در راستای اشتغالزایی، خدمت رسانی به زائران و حمایت از اقتصاد مقاومتی فعال کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پسندیده گفت: با استفاده از ظرفیت مساجد طرقبه شاندیز طرح هر مسجد یک سنگر سلامت در تمام پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان در حال اجرا است و در این زمینه 22 مسجد و 44 پایگاه بسیج خواهران و برادران به صورت متمرکز و شاخص فعالیت دارند
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه طرقبه شاندیز از اجرای بیش از 60 برنامه در هفته بسیج از جمله ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم تا اهدای بیش از هزار بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا در سطح شهرستان خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۸    
فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت: با توجه به ظرفیت گردشگری بند گلستان داریم تلاش می کنیم این مجموعه را به مرکز تفریحی تبدیل کنیم. فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹    
حسینی با اشاره به اینکه بند گلستان سرمایه تاریخی و طبیعی در طرقبه شاندیز است گفت: آب بند گلستان برای آب شرب استفاده نشده و ظرفیت گردشگری و توریستی بی نظیری محسوب می شود.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۳    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی در گفتگو با اخبار مشهد درباره بنزهای کشف شده در طرقبه و شاندیز توضیح داد. رئیس اداره تعزیرات حکومتی در گفتگو با اخبار مشهد درباره بنزهای کشف شده در طرقبه و شاندیز توضیح داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۳    
فرماندار طرقبه شاندیز در گفتگو با اخبار مشهد گفت: با توجه به این که تردد بین ما و مشهد زیاد است، تمام محدودیت هایی که برای مشهد در نظر گرفته شده، برای طرقبه شاندیز هم اعمال می شود. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در ماه گذشته یک انبار 450 میلیون تومانی پوشک بچه کشف شد که به بهزیستی منتقل شد. رئیس اداره صمت شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در ماه گذشته یک انبار 450 میلیون تومانی پوشک بچه کشف شد که به بهزیستی منتقل شد.
علیرضا کاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، در آیین آغاز عملیات ساخت هنرستان خیری روستای ابرده طرقبه شاندیز با تجلیل از اقدامات سازمان نوسازی مدارس کشور، فعالیت این سازمان را در بعد تربیتی و گسترش فرهنگ نیکوکاری درجامعه، متاثر از رویکرد چندوجهی مدیران سازمان دانست.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۶    
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: تالارها از ابتدای کرونا بسته بوده و هیچ تالاری به صورت رسمی باز نیست و هر تالاری که به صورت مخفیانه باز است و فعالیت دارد، تخلف است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
حسینی گفت: تمام اقداماتی که انجام می دهیم باید تابع نظر استانی باشیم و فعلا هیچ گونه مجوزی برای محدود یا مسدود کردن راه های ورودی طرقبه شاندیز نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۷    
رئیس اتاق اصناف طرقبه شاندیز گفت: با رستوران دارهایی که تخلف کنند و از ساعت ذکر شده همچنان باز باشند برخورد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۶:۵۸    
مشهد- از بلوار موسوی قوچانی در میانه شهر مشهد گرفته تا مناطق جدید احداث مانند قاسم آباد و یا منطقه ویرانی در طرقبه شاندیز خانه های مسکونی و اراضی بسیاری احداث شده که تنها مدرک شناسایی صاحبانش به قول و قرار و دست نوشته بر روی یک کاغذ خطی معمولی ختم می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۷    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 45 هزار و 500 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 3 هزار و 630 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۴    
نماینده مردم گلبهار و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی از ارتقای گلبهار با مصوبه دولت خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱    
فرماندار طرقبه شاندیز مسئله اصلی عدم احداث تصفیه خانه بیمارستان شریعتی را نبود پول دانست و درخصوص زمان تخصیص آن گفت: جواب این سوال پیش سازمان برنامه و بودجه یا بحرینی رییس دانشگاه علوم پرشکی است. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره تعزیزات حکومتی بینالود (طرقبه شاندیز) گفت: یک دستگاه خودرو بنز سی 300 فاقد پلاک در شهر طرقبه کشف شد. رییس اداره تعزیزات حکومتی بینالود (طرقبه شاندیز) گفت: یک دستگاه خودرو بنز سی 300 فاقد پلاک در شهر طرقبه کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرماندار بینالود گفت: از آنجایی که مبدا پلاک گذاری خودروهای این شهرستان با مشهد تفاوتی ندارد لذا اعمال محدودیت تردد بر مبنای پلاک بین دو شهرستان مشهد و بینالود ممکن نیست و موضوعیت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: موضوع تبدیل شدن روستای"ویرانی" شاندیز به شهر هنوز به تصویب نرسیده است، پیشنهاد شده که شهری به مرکزیت ویرانی باشد که این پیشنهاد در حال بررسی است و باید هیأت دولت این موضوع را تصویب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز با اشاره به آمار دستگیری ها در حوزه جرائم مالی و اقتصادی، گفت: در این بخش 200 درصد و در جرائم متفرقه نیز 38 درصد افزایش دستگیری داشته ایم.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 150 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 هزار و 250 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز از کشف 10 مورد موقوفات مجهول در ین شهرستان و برگرداندن آنها به دامان وقف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۰    
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: افرادی که اراضی را خریداری کردند برای مشخص شدن اینکه اراضی آنها در مرز طرقبه شاندیز است یا مشهد، می توانند به فرمانداری شهرستان مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی طی مراسمی از همیاران پلیس و مدافعان سلامت طرقبه شاندیز با حضور فرمانده و مسئولان نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بینالود گفت: با ارسال درخواستی به استانداری خراسان رضوی، خواستار تدوین شیوه نامه های بهداشتی جدید برای بازگشایی تالارهای عروسی در این شهرستان هستیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۲    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک سپاه ناحیه بینالود و نیروی انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز در محل پاسگاه ویرانی این شهرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۱    
همزمان با دهه وقف در دومین مرحله اجرای طرح مواسات و همدلی شمیم حسینی 250 بسته مواد غذایی از محل عوائد موقوفات طرقبه شاندیز به ایتام و مستمندان این شهرستان اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: چند نفر از فرهنگیان تبادکان برای طرح موضوع درخواست خود به فرمانداری مراجعه کردند و اعتراض خود را برای ادعای تملک زمین های آنان در حصار سرخ اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۵    
در روزهای پایانی ماه صفر ، پیاده روی از طرقبه شاندیز به سمت مشهد ممنوع است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه طرقبه شاندیز گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه وقف ویژه برنامه های احسان ماندگار، نشست های علمی صنفی وقف، برپایی نمایشگاه و موکب سلامت همراه با دیگر برنامه های فرهنگی در این شهرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سخنرانی و روضه خوانی همزمان با دهه آخر ماه صفر به مدت 11 شب به همت اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز در جوار آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۷    
قدرتی گفت: طرقبه شاندیز با تولید روزانه 56 تن تخم مرغ رتبه دوم خراسان رصوی را در این زمینه را دارد و محصولات تولیدی از این قبیل نیز به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای شرقی صادر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فوریت مناسب سازی محیط های اداری طرقبه شاندیز برای معلولان صادر شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴    
حسین پور با اشاره به ورود بیش از 30 میلیون خودرو در سال به طرقبه شاندیز گفت: تاکنون 29 نفر از اراذل و اوباش را شناسایی و دستگیر کردیم که البته اغلب این افراد ساکن مشهد بوده و در این شهرستان اقدامات مجرمانه داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: یک تن فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف و تاریخ منقضی توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز در این شهرستان معدوم شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پسندیده گفت: به همت بسیج سازندگی طرقبه شاندیز و با همکاری خیرین 11 سری جهیزیه به ارزش 900 میلیون ریال به زوج های جوان نیازمند اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۳    
نشست تفسیر آیات قرآن کریم به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور کارکنان سپاه ناحیه بینالود و مسئولین ادارات شهرستان طرقبه شاندیز در نمازخانه اردوگاه شهید کاوه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۳    
نخستین سینما ماشین در طرقبه شاندیز افتتاح شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۰    
اداره اوقاف و امورخیریه طرقبه شاندیز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دومین سینما ماشین کشور به همت بخش خصوصی در طرقبه شاندیز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۵    
مدیر اداره جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز گفت: برای مقابله با تغییر کاربری ها در اراضی کشاورزی این شهرستان، چندین اقدام انجام شده که بخشی اقدامات پیشگیرانه بوده و بخشی نیز اقدامات پیشنهادی در راستای اجرای طرح های ابتکاری و ارائه راهکار به کشاورزان و بحث های فنی مطرح شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان طرقبه شاندیز گفت: محدودیت های ناشی از موج اول شیوع کرونا باعث کاهش مصرف آب شرب در این شهرستان ییلاقی شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۶    
مسئول فنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تنها بیمارستانی که به سبتیک وصل می شود یا دارای چاه های جذبی بوده بیمارستان شریعتی طرقبه شاندیز است. مسئول فنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تنها بیمارستانی که به سبتیک وصل می شود یا دارای چاه های جذبی بوده بیمارستان شریعتی طرقبه شاندیز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 2 هزار و 200 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 24 میلیارد ریال خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر امور منابع آب مشهد گفت: تعداد سه دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز در اراضی کاهو بخش گلبهار و ساغشک شهرستان طرقبه شاندیز شناسایی، توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای منتقل شدند.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۲    
دره ارغوان طرقبه شاندیز ییلاقی خوش آب و هوا و سر سبز در نزدیکی مشهد به گزارش گلونی این دره در استان خراسان رضوی، شهرستان بینالود، چهار کیلومتری شهرستان طرقبه، بخش طرقدر واقع شده است. ...