یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۴۹Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طیور»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۱    
رئیس اداره تحقیق توسعه و آموزش های مردمی غذا و دارو استان کرمانشاه گفت : بسیاری از آنتی بیوتیک ها علاوه بر درمان انسانی، برای درمان دام و طیور هم مصرف می شود که باعث گسترش پدیده مقاومت دارویی در مقابل آنتی بیوتیک هاست.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اهدای لوحی به معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تلاشهای وی در اجرای طرح اصلاح ساختار اقتصادی و توزیع عادلانه یارانه ها در زیر بخش دام و طیور قدردانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه توجیهی آموزشی نظارت بهداشتی بر کشتارگاه های طیور با حضور مدیرکل، معاون سلامت، رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی دامپزشکی استان به همراه مدیریت کشتارگاه های طیور و مسئولین فنی بهداشتی در محل دامپزشکی استان خوزستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی علوم طیور دانشگاه تربیت مدرس، کارگاه آموزشی پرورش پرندگان زینتی با نگاه ویژه به پرورش قناری را برگزار می کند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: جوجه ریزی در واحدهای مرغ گوشتی این استان در آبان ماه امسال رشد 22 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی بجستان؛ کارشناسان ادارات بهداشت و مدیریت بیماری های دامی و طیور اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی از مراکز بخش خصوصی و شبکه دامپزشکی این شهرستان بازدید به عمل آوردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور و آبزیان گفت: با بررسی صورت گرفته، موردی از آنفولانزای فوق حاد مشاهده نگردید. بررسی و مراقبت سایر واحدهای طیور، زیستگاه ها، تالاب ها ، سدها، آب بندها و ... با همکاری اداره محیط زیست ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۳    
مدیر جهادکشاورزی سیب و سوران از شتاب توسعه بخش کشاورزی در زمینه کشت گلخانه ای، پرورش صنعتی طیور گوشتی، صنایع کشاورزی و غذایی با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبرداد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
1401-09-04 11:49 به گزارش فاخته ، با صدور احکام جداگانه ای از سوی دکتر مهدی جلوخانی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین دکتر سهیل بهنوش به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین و دکتر محسن ایماندار به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا منصوب شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه سراسری مرغ تخم گذار گفت: در حال حاضر انجمن ها و اتحادیه های بسیاری در حوزه کشاورزی و دام و طیور فعالیت دارد. راه اندازی انجمنی جدید منجر به تداخل امور با یکدیگر می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، هفته جاری در بخش کشاورزی با خبر " صادرات کاه، آخال حبوبات و کنسانتره؛ تهدید یا فرصت؟" شروع شد. مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور اظهار کرد که به کاه و آخال حبوبات در داخل کشور نیاز داریم و صادرات آن ممکن است بر قیمت این اقلام در داخل کشور اثر بگذارد و حتی با کمبود آنها ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد؛ بازرسین ادارات بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی و طیور از حوزه های مختلف شهرستان بازدید نمودند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی خوشاب ؛ از اول سال جاری دو مرحله واکسیناسیون نیوکاسل طیور بومی با همکاری نیروهای جهادی بسیج به تعداد 60 هزار قطعه انجام شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین همزمان با هفته بسیج اردوی جهادی ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در مناطق روستایی آوج با هدف خدمت رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته اجرا شد . ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: تکمیل حلقه ها و زنجیره تولید در منطقه آزاد ماکو از جمله در صنعت کشاورزی، دام و طیور گامی مهم در راستای تامین امنیت غذایی و توسعه پایدار است .
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۵    
دکتر سید فرزاد طلاکش بر این عقیده است سرانه مصرف مرغ به میزان قابل توجهی کاهش یافته و الگوی مصرف تخم مرغ تغییر کرده است که آثار تغییر الگوی مصرف در صنعت دیده می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون امور دام و طیور وزارت جهادکشاورزی با اشاره به اینکه قیمت مرغ منجمد را افزایش داده ایم تا تقاضا به مرغ گرم هدایت شود، گفت: ظرف یکی دو روز آینده تصمیماتی در رابطه با خرید مرغ مازاد گرفته خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، حسین دماوندی نژاد، معاون امور دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی درباره ادعای مرغداران مبنی بر مازاد مرغ تولیدی داخل و واردات مرغ های منجمد در یک گفت و گوی تلویزیونی گفت: از سال گذشته مجوزی برای واردات مرغ به کشور صادر نشده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با توجه به پاکی کشور ایران از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و در عین حال افزایش موارد ابتلا در کشورهای همسایه و حتی کشور اروپایی انگلستان، رفع محدودیت های صادراتی از طیور ایران توسط کشورهای هدف نوید رونق صادرات را ایجاد کرده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰    
اسدی گفت: در این استان چهارمحال وبختیاری تمام واحدهای گوشتی ملزم هستند که مرغ را بعد از اتمام دوره 50روزه از نظر حضور یا عدم حضور آنتی بیوتیک آزمایش کنند و بعد از آن اجازه اعزام به کشتارگاه صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به شرایط تولید برای صادرات مرغ های مازاد برنامه ریزی کرده ایم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین دماوندی نژاد معاون امور دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی، درباه 4 برنامه جدید دولت برای ایجاد تعادل در قیمت مرغ توضیحاتی داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ، دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران در پی دستور رییس سازمان دامپزشکی کشور در جلسه شورای اداری از ضرورت شناسایی واحد های پرورش غیرمجاز اردک و سایر ماکیان برای مقابله با بیماریهای طیور در استان خبر داد و اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تولید 50 هزار تن تخم مرغ در هشت ماهه گذشته در واحد های مرغ تخمگذار استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر علیرضا حیدری رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور اداره کل دامپزشکی استان گفت : این اداره حسب قانون وظیفه تامین سلامت و بهداشت طیور را به عهد داشته که از طریق مطالعه ، اجرا و نظارت بر برنامه های راهبردی (بلند مدت،کوتاه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۵    
اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: سه میلیون و 34 هزار قطعه طیور در مرغداری های این استان امسال علیه بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ایمن سازی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: هیچ ابزاری برای برخورد با متخلفانی که اقدام به کشتار غیرمجاز دام و طیور می کنند، در اختیار نداریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۶    
ساری- دماوندی نژاد، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به این که کمبودی در تولیدات صنعت طیور نداریم، گفت: قیمت تولیدات نیز در بازار متعادل شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۱    
ساری- عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: صنعت طیور استان به دلیل بهره گیری از استانداردهای روز دنیا قابلیت حضور و رقابت در بازارهای جهانی را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به خطر بالقوه حمل و جابجایی طیور بدون اخذ گواهی بهداشتی قرنطینه ای سازمان دامپزشکی کشور در بروز و شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان گفت: با هرگونه جابجایی دام و فرآورده های خام دامی به صورت غیرمجاز برخورد قانونی و جدی از سوی دستگاه های نظارتی انجام می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات از لغو محدودیت صادرات انواع پرندگان زنده و تخم جوجه کشی و جوجه های یک روزه مرغ و تخم و گوشت از ایران به دلیل عاری بودن آنها از بیماری آنفولانزای پرندگان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۲    
کلیه مرغدارای های شهرستان بیرجند در پایان دوره پرورش و قبل از بارگیری مرغ زنده و صدور گواهی حمل به کشتارگاه طیور مورد پایش باقیمانده آنتی بیوتیک قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی با بیان اینکه پس از اجزای طرح کارآمدسازی یارانه ها پیش بینی بر این بود که 50 درصد تولیدات این صنعت کاهش یابد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سربیشه نبود کشتارگاه در این شهرستان را از مشکلات پرورش دهندگان طیور عنوان کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید مهدی خاتمی از بازدید رئیس وکارشناس اداره نظارت اداره کل دامپزشکی استان از کشتارگاه های طیور واقع در غرب استان خبر داد:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: از حضور و فعالیت سرمایه گذاران بخش دام و طیور در مرند حمایت می کنیم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، با عنایت به گزارش های ارسالی از سازمان جهانی بهداشت دام که حاکی از بروز و شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در بسیاری از کشورها و منجمله کشورهای همسایه و با توجه به تجربه سال های گذشته ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی همدان گفت:امسال تاکنون 157 میلیارد تومان تسهیلات در بخش طیور پرداخت شد که 138 میلیارد تومان برای طیور گوشتی و 17 میلیارد تومان برای طیور تخم گذاری ، پرداخت شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان: شهروندان و روستاییان محترم جهت جلوگیری از وقوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در طیور خانگی به این نکات توجه نمایید: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمدغفوری : شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که بزرگ ترین واحد دامپروری صنعتی استان چهارمحال وبختیاری است، در سال 1362 به نام مجتمع گاوداری صنعتی شهرکرد تاسیس شد. در سال 1381 بنیاد مستضعفان با خرید این شرکت، عملیات توسعه آن را انجام داد ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
1401-08-29 21:44 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی کشور،به منظور دسترسی آسانتر و سریعتر به اخبار و اطلاعیه های سازمان نظام دامپزشکی کشور، کانال رسمی سازمان در پیام رسان داخلی ایتا راه اندازی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه در حوزه دام، طیور و شیلات چهارمحال و بختیاری چهار هزار و 250 جواز تاسیس و دو هزار پروانه بهره برداری صادر شده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که صادرات مرغ و تخم مرغ، جوجه یک روزه، پولت و تخم مرغ نطفه دار به کویت آزاد شده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به بسیج آب رسانی، گفت: طرح آب رسانی به 12 روستای دارای تنش آبی مناطق هدف در سال 1401 اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: بیمه واحدهای پرورش طیور به جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی ناشی از هرگونه حادثه ای، جدی گرفته شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۵    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان عنوان کرد در راستای سلامت محوری خوراک آبزیان، تغذیه دام، طیور و مصونیت آبزیان در برابر بیماری و برای بی نیازی کشور از واردات این محصولات تلاش کرده ایم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نیشابور؛ همزمان با هفته گرامیداشت بسیج 185 هزار طیور شهرها و روستاهای نیشابور توسط نیروهای بسیج علیه بیماری نیوکاسل واکسینه می شوند.