دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۳۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغالزایی»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بانک های متولی، سرعت در پرداخت تسهیلات حوزه مشاغل خانگی را در دستور کار خود قرار دهند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت:طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر اینکه بسیاری از مستأجران را خانه دار می کند، 170 هزار نفر اشتغال زایی به دنبال دارد، اما این طرح در کرمانشاه سالانه 12 هزار میلیارد تومان هزینه دارد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به تحقق بیش از 70 درصدی در تعهدات اشتغالزایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
اردبیل- مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: شیلات اردبیل توانست در 9 ماه سال جاری 85 درصد تعهد اشتغالزایی را تحقق بخشد که این نشان از پتانسیل و ظرفیت بالای این حوزه است.
سبلان ما   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پرداخت 2 هزار و 520 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به نهادهای انقلابی استان خبرداد و گفت: این مبلغ از محل بند ب تبصره 16 به دستگاه های حمایتی نظیر بنیاد برکت، بنیاد مستضعفان، بسیج سازندگی، صندوق شکوفایی و نوآوری، پارک علم وفناوری پرداخت شده است.
پول نیوز   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فولاد سازی ها صنایعی بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور هستند گفت: اگر آماری از فولادسازی ها تهیه کنیم، متوجه خواهیم شد که درصد قابل توجهی از اشتغالزایی کشور به وسیله فولادسازی های محقق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در هشت ماهه امسال 858 واحد صنعتی غیرفعال، احیا شده و با راه اندازی مجدد این واحدهای تولیدی، برای 16 هزار و 222 نفر اشتغالزایی یا تثبیت شغل شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای معدن- مدیرعامل شرکت طلای زرشوران زیرمجموعه ایمیدرو گفت: فاز دوم توسعه زرشوران تولید شمش طلا را در این مجموعه به دو برابر میزان فعلی افزایش خواهد داد و اشتغالزایی 450 نفری را به دنبال خواهد داشت.
سرپرست بانک مسکن از پرداخت بیش از 4 هزار میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان سازمان بهزیستی از سوی بانک مسکن طی 8 ماهه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۰    
ایسنا/گلستان رئیس جهاددانشگاهی گلستان با بیان اینکه هدف نهایی ما در حوزه فرهنگی تربیت جوانِ مؤمن انقلابی است، گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، حضور ما در دانشگاه ها پررنگ تر می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اشرفی گفت: تعهد اشتغال امسال خراسان جنوبی 13 هزار و 693 فرصت شغلی بوده که تاکنون 75 درصد آن محقق شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اشرفی از اختصاص هزار و 280 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال بند ب تبصره 16 به استان خبر داد و گفت: سرعت بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در استان افزایش یابد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سرپلذهاب از پرداخت بیش از 45 درصد از تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی آبادی مسئول قرارگاه جهادی شهید ناصری گفت: فعالیت های قرارگاه جهادی شهید ناصری شامل فعالیت های عمرانی، بهداشتی، آموزشی، فرهنگی، آسیب های اجتماعی، اشتغال، کمک مومنانه و سبد های کمک معیشتی میشود.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳    
در شرایط امروز اقتصادی هزینه ایجاد شغل به شدت بالا است و با صرف هزینه های سنگین هم نمی توان بیش از چند شغل ایجاد کرد، اما برخی رشته شغل ها وجود دارد که نه تنها با سرمایه اندک قابل راه اندازی هستند بلکه درآمدزایی و اشتغالزایی بالایی هم دارند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۲    
یک کارشناس اختصاص غرفه های رایگان برای دستفروشان را خواستار شد و با تاکید بر اعمال نظارت بر دستفروشان به منظور جلوگیری از ایجاد بازار سیاه در برخی محلات، گفت: در شرایطی که ایجاد شغل نیاز به سرمایه دارد و امکان استخدام افراد نیست ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس در تشریح عملکرد کمیسیون ویژه مجلس یازدهم به افزایش اعتبارات مربوط به اشتغالزایی و طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار اشاره کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۶    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی اردبیل از آماده بهره برداری شدن 23 واحد مسکن و 150 طرح اشتغالزایی معلولان در استان، به مناسبت هفته گرامیداشت توانمندی های این قشر خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور با عنوان اینکه وضعیت اشتغال براساس آماری که در سامانه ثبت است و طبق استاندارد هایی که تعیین شده است، می بایست از سوی دستگاه های مسئول پیگیری شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱    
طی نشستی با حضور نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان (گفتگوی مجازی) مشکلات این شهرستان از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران مرکز بررسی شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغالزایی روستاییان و در چارچوب همکاری با بنیاد برکت 2235 میلیارد تومان وام قرض الحسنه پرداخت کرده که منتج به ایجاد 200هزار فرصت شغلی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دهاقان از افزایش 70 درصدی اشتغالزایی در دهاقان در سالجاری خبرداد. علی جمشیدیان عنوان کرد: امسال شاهد رشد 70 درصدی اشتغال در سطح شهرستان بوده ایم اما برخی ادارات اعلام می کنند که ما برای این موضوع طرحی نداریم که این امر نشان دهنده بی همتی مدیر اداره است و از این پس همه ادارات باید خود را ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار روانسر با اشاره به ضرورت پرداختن به موضوع اشتغال، گفت: مددجویان بهزیستی روانسر نیازمند حمایت های ویژه اشتغالزایی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: افزایش سهام فولاد هرمزگان موجب احیای یک میلون و 720 هزار تنی طرح ستاره سیمین شد که تا سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و می تواند چند هزار اشتغالزایی را ایجاد نماید.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
برای شروع یک کسب وکار و اشتغالزایی در کشور، صدور مجوز بسیار اهمیت دارد، طبیعی است هرچه مراحل صدور مجوز تسهیل شود، راه برای یک شروع یک کسب وکار هموارتر خواهد بود ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۹    
استاندار یزد با اشاره به نگاه تمدنی به اجرای سند تحولی یزد نوین، از برنامه ریزی برای اجرای 11 پروژه قطعه سازی و ماشین سازی، مطابق با برنامه تحولی این سند خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۶    
نصر: سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابراز رضایت از برگزاری اولین جلسه با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه ایجاد اشتغال نباید غیرفعال و ناامید باشیم چرا که این موضوع یک تکفل اجتماعی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس اختصاص غرفه های رایگان برای دستفروشان را خواستار شد و با تاکید بر اعمال نظارت بر دستفروشان به منظور جلوگیری از ایجاد بازار سیاه در برخی محلات، گفت: در شرایطی که ایجاد شغل نیاز به سرمایه دارد و امکان استخدام افراد نیست ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا علی بیگی فرماندار شهرستان بن گفت: سرمایه گذاران متقاضی در اجرا و راه اندازی طرح های اشتغالزایی باید حداقل های شرایط را داشته و طرح توجیهی را کارشناسان و متخصصان تأیید کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صنعت مس به اندازه ای اهمیت دارد که می تواند به اندازه صنایع پتروشیمی و فولاد درآمدزایی و اشتغالزایی داشته باشد گفت: متاسفانه توجه لازم به صنعت مس نمی شود و این فرصت از دست می رود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدوارم امسال با دیدگاه واقع گرایانه و بازیابی مشوق ها و مزیت های مناطق آزاد، توان این مناطق برای رقابت با شرکت های خارجی را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: مناطق آزاد برای جذب سرمایه گذار باید مشوق های قانونی جذاب داشته باشند ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۸    
مهرداد حسن زاده روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : یکی از این بازارچه ها به طبخ و عرضه انواع غذاهای ایرانی و خارجی و مواد غذایی اختصاص یافته که با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در نوع خود کم نظیر است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نظارت میدانی بر فعالیت ها و طرح های اشتغالزایی در آذربایجان شرقی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲    
توسعه پرورش وتولید قارچ، گامی موثر برای اشتغالزایی در کشور است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۱    
نصر: معاون علمی، فناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه نوآوری و فناوری های حوزه کشاورزی و امنیت غذایی در دوره جدید این معاونت مورد حمایت جدی قرار خواهند گرفت، گفت: با این حال برای درصد کمی از فارغ التحصیلان کشاورزی شغل دولتی وجود دارد، بنابراین تحصیلکردگان این رشته باید درصدد ایجاد شغل برای خود باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هئیت مدیره شرکت دانش بنیان تک ژن گفت: تا کنون توانستیم به طور مستقیم برای 300 نفر از جوانان کشورمان شغل ایجاد کنیم.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز در دیدار دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی و دکتر رضایی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور برای 96 طرح اشتغالزایی استان از محل اعتبارات صندوق ، مبلغ 382560 میلیون ریال اعتبار اختصاص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج از روز هفتم آذرماه به مناسبت هفته بسیج در مجتمع ولیعصر (عج) آغاز به کار کرده و میزبان شرکت ها دانش بنیان از سراسر کشور در حوزه های مختلف از سلامت تا شهرسازی است. شرکت هایی که برخی از آنها محصولاتی انحصاری در کشور تولید و اشتغالزایی می کنند.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی کشور، ایجاد فرصت های اشتغال برای مددجویان را اصلی ترین ماموریت سازمانی برشمرد و گفت: ، خیرین می توانند در بحث ضمانت تسهیلات اشتغالزایی بعنوان ضامن مددجویان گره گشا باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جوانان بویژه جامعه ایثارگر به جای قرار گرفتن در صف استخدام دولتی باید با کارآفرینی بدنبال اشتغالزایی و افزایش تولید ملی باشند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۸    
کرج – معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اشتغالزایی و ایجاد کار برای جوانان مهمترین راه شکوفایی کشور و مقابله با توطئه های آمریکا، انگلیس، اسراییل و دیگر دشمنان ایران اسلامی است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد-ایرنا- نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی در مقطع فعلی یکی از اولویت های اصلی دولت است و مناطق محروم باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد-ایرنا- مدیرعامل صندوق توسعه کارآفرینی امید گفت: امسال 34 هزار و 500 طرح برای دریافت 150 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی شد که از این میزان 51 هزار میلیارد ریال پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق توسعه کارآفرینی امید گفت: امسال 34 هزار و 500 طرح برای دریافت 150 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی شد که از این میزان 51 هزار میلیارد ریال پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران از ایجاد 1135 شغل با اجرای طرح های اشتغالزایی شیلات در استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۱    
مدیرعامل صندوق توسعه کارآفرینی امید گفت: طرح های خرد، کوچک و متوسط بیش از 80 درصد اشتغال جامعه را به خود اختصاص می دهد ولی منابعی که در اختیار صندوق قرار می گیرد محدود است که همکاری بیشتر مجلس جهت حمایت از اشتغالزایی را می طلبد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
استاندار خراسان شمالی گفت: طرح های تولیدی، اشتغالزایی خوبی ایجاد می کند که باید به آن توجه ویژه صورت گیرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار یکی از قوانین موثر در حوزه اشتغالزایی است. این قانون به سلامت فضای کسب و کار کمک کرده و زمینه های ایجاد عدالت را برای تمام افراد مهیا می کند تا تحصیلکرده ها کشور به راحتی فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف با اشاره به اشتغالزایی و ظرفیت های بالای هنرصنعت فرش دستباف، بر ضرورت سرمایه گذاری در فرآوری پشم تاکید کرد و واگذاری مجوز تاسیس تعاونی به اتحادیه های سراسری را به جهت کاهش زمان صدور مجوزها خواستار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان های کل کشور گفت: در زمینه توسعه اشتغالزایی در زندان بستر ها و ظرفیت های لازم وجود دارد.