پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۹:۲۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغالزایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۹ دقیقه پیش    
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: هم اکنون 180 معدن با اشتغالزایی 2 هزار و پانصد نفردر همدان فعال است.
هرمز   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار حاجی آباد با بیان ظرفیت های اشتغالزایی در شهرستان گفت: بیش از 150 نفر از جوانان شهرستان با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در کارگاه های فعال در شهرستان مشغول بکار شده اند. افراد بعد از ترخیص از کمپ ترک اعتیاد و بهبودی کامل در صورت تمایل به این کارگاه ها معرفی می شوند.
اقتصاد آنلاین / گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران از مطرح شدن مباحث مبنی بر خشکاندن باغات پسته رفسنجان به شدت انتقاد کرد و خواستار سرمایه گذاری دولت در حوزه تامین آب برای این باغات شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از "منش" به عنوان یکی از طرح های ارزشمند در اشتغالزایی جوانان یاد کرد و افزود: از استارتاپ های برگزیده این مرکز حمایت خواهیم کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه هماهنگی سرمایه گذاری کاتد مس در بندر امیرآباد با عنوان اینکه با پیگیری های صورت گرفته 4500 میلیارد تومان سرمایه گذاری این کارخانه می باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز نیز با تاکید بر ظرفیت های تولیدی بسیار بالای ملی در این صنعت بویژه در حوزه تجارت این محصول، گفت: صنایع شیرینی و شکلات کشور با اشتغالزایی و ارزآوری بالا ، توجه بیش از پیش را طلب می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: این اتاق آماده همکاری برای ایجاد زمینه های اشتغال برای زندانیان رای باز در واحدهای تولیدی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فردیس گفت: 66 میلیارد و 200 میلیون ریال وام اشتغال در نیمه نخست امسال به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست بررسی بند الف تبصره 18 قانون بودجه، گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نخستین نهادی است که برای اجرایی کردن این تبصره پیش قدم شده است. این قانون به دنبال توسعه اشتغال در کشور است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: مدیرکل بازرسی استان آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد دفتر حمایت از تولید در سازمان بازرسی کل کشور گفت: در این راستا به شناسایی موانع و چالشهای اداری بر سر راه واحدهای تولیدی پرداخته و موانع اداری را رفع می کنیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۴    
بیرجند - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان درمیان گفت: از ابتدای سال جاری از محل منابع امدادی و بانکی 60 طرح اشتغالزایی با پرداخت سه میلیارد و 320 میلیون تومان تسهیلات در این شهرستان اجرا شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مجید فیاضی، مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: بیش از 400 نفر در کار کاشت، داشت و برداشت ذرت در این شهرستان مشغول بکار هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۱    
راه اندازی قرارگاه های جهادی در استان های مختلف حرکتی است که برای رفع بسیاری از مشکلات برنامه ریزی شده و حالا و با بهره مندی از نیروی قدرتمند جهادگران کارها را در کمترین زمان به نتیجه می رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف توسعه اقتصادی و اشتغالزایی ،2 هزار و 700 طرح اشتغالزا از سوی بنیاد برکت در این استان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دشتی با اشاره به طرح های اقتصادی و اشتغالزایی در حال اجرا در شهرستان دشتی گفت: اشتغال با تولید و سرمایه گذاری انجام می شود لذا باید از این موضوع حمایت ویژه صورت بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶    
نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس، با بیان اینکه بیشترین مشکل این منطقه ناشی از موانع اداری در بخش تولید و اشتغال است از مخالفت سازمان محیط زیست این استان با اجرای هر طرح و برنامه ای جهت ارتقا حوزه انتخابیه اش انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت توانبخشی بهزیستی استان زنجان با اشاره به عضویت معلولان ساکن روستاها در صندوق مالی خرد گفت: در تسهیلات مالی خرد، بهزیستی سهم آورده مددجو را تامین می کند و از این رو این افراد می توانند پس از ارائه طرح و دریافت تسهیلات، در زمینه اشتغالزایی در محل سکونت خود گام بردارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
هم اکنون 2 هزار و 942 تن در این شرکت بیمه هستند و با اضافه شدن افراد روزمزد، تعدادشان به بیش از 3 هزار تن می رسد. این میزان اشتغالزایی به غیر از سرمایه گذاری در فروشگاه های زنجیره ای است که هلدینگ طبیعت به عنوان سهامدار این بخش بوده و این فروشگاه ها به نوعی به ما وابسته هستند ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۴    
بازتوانی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مددجویان عزیز تحت حمایت در قالب برنامه های فکری و فرهنگی، اشتغالزایی و تأمین مسکن مناسب از رویکردهای اصلی کمیته امداد بوده و با همین نگاه برگزاری جلسات تخصصی کمیسیون حمایت در راستای برنامه ریزی برای ارائه خدمات هدفمند و زماندار به خانواده های مستعد توانمندسازی از ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: بخش خدمات با 44 درصد سهم اشتغالزایی در استان 66 درصد ارزش افزوده داشته که نشان از بالابودن میزان بهره وری نیروی کار در این بخش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۳    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) دره شهر گفت: در سال جاری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت، زمینه اشتغال برای 300 مددجوی این شهرستان فراهم شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴    
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت گلستان گفت: گلستان استان صنعتی نبوده و منطقه آزاد اینچه برون می تواند عقب ماندگی های صنعتی استان را جبران کند وایجاد اشتغالزایی برای جوانان استان خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بنیاد برکت امسال در شهرستان های دنا، گچساران، بویراحمد، کهگیلویه، باشت بهمئی و چرام این استان بیش از500 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- سعیدی، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توسعه باغات میوه های گرمسیری می توان بستر را برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی در منطقه فراهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به جایگاه مهم اصناف در اشتغالزایی استان، گفت: طی شش ماهه گذشته یکهزار و 848 مورد مجوز صنفی درقم صادر شده است.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام فلاحی در افتتاحیه مرکز نیکوکاری فدک با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی بنده اشتغالزایی برای جوانان است و این در حالی که فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود کفایی افراد و خانواده های مورد حمایت و سایر مستضعفین جامعه از طریق ایجاد اشتغال از اهدافی است که به دنبال آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نرخ بیکاری 29درصدی در شرق استان بر ضرورت توجه ویژه به دو حوزه تامین آب و اشتغالزایی در شاهرود و میامی تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا 2 قرارگاه محرومیت زدایی برای جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شده که با به کارگیری ظرفیت های بسیج سازندگی، سپاه ثارالله کرمان و خیران در همکاری با سایر نهادها زمینه محرومیت زدایی از این مناطق و توسعه و اشتغالزایی بیش از پیش آنها را فراهم آورند. [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: برای حدود 3400 نفر از مددجویان کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون اشتغالزایی ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زابل گفت: در طرح هدفمند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی، به هر یک از متقاضیان واجد شرایط مبلغ یک میلیارد ریال وام قرض الحسنه با سود 4درصد و بازپرداخت دراز مدت پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد: ظرفیت گازرسانی استان به دو برابر افزایش یافته و زیرساخت مهمی در راستای رونق تولید و اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱    
ایلام- پورنعمت، مجری طرح های اشتغالزیی بنیاد برکت ایلام گفت: در سال جاری 300 طرح اشتغالزایی توسط بنیاد برکت در ایلام اجرایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 120 گلخانه فعال استان تا کنون برای 500 نفر به صورت مستقیم و برای 400 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر 21 هزار بهره بردار در استان کردستان مشغول فعالیت در باغات انگور هستند که توجه به آن و ایجاد صنایع تبدلی موجب اشتغالزایی بیشتر در این زمینه می شود.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با رسیدن پاییز به اواسط آن، برداشت پنبه که توسط زنان در پنبه زارها انجام می شود، در بخش گرمادوز شهرستان خداآفرین آغاز شد. این محصول همه ساله از اواسط مهر ماه تا اواخر دی ماه برداشت می شود. شهرستان خداآفرین با بیشترین سطح زیر کشت محصول پنبه، رتبه نخست استان را دارد ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، عاطف ناصری فرماندار شهرستان نمین پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از فعالیت 370 واحد صنعتی در این شهرستان خبرداد و گفت: در صورت فعال شدن واحدهای تولیدی و صنعتی راکد می توان رونق اقتصادی و اشتغالزایی بیشتری را در این منطقه رقم زد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل قضایی و اجرای احکام سازمان زندان های کشور با تاکید بر اینکه بیکاری ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی است، گفت: توسعه کارگاه های اشتغالزایی و حرفه آموزی در زندان ها در دستور کار مسوولان این سازمان قرار دارد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه محرومیت زدایی بین این ستاد خدمت رسان و استانداری با محوریت اشتغالزایی و کمک به مناطق محروم و مرزنشین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۹    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه محرومیت زدایی بین این ستاد خدمت رسان و استانداری با محوریت اشتغالزایی و کمک به مناطق محروم و مرزنشین خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۸    
حجت الاسلام زارعی اشتغالزایی را از مهمترین نیازهای جامعه دانست و گفت: ما در سال های گذشته تلاش کردیم با حمایت از جوانان زمینه اشتغال پایدار آنها را فراهم کنیم و این حمایت به شکل اعطای وام های قرض الحسنه و برگزاری دوره های آموزشی و ... بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - حجم بالای تولید انواع محصول زراعی، دامی، شیلاتی و باغی از جمله فرصت های توسعه گلستان است که راه اندازی واحدهای فرآوری و صنایع تکمیلی، اشتغالزایی بیشتر، تحول اقتصادی و صادرات محصولات راهبردی کشاورزی این استان را در دولت جهادی سیزدهم رقم می زند.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در جریان بازدید رئیس جمهور از پروژه های عمرانی و اشتغالزایی شهرستان پارس آبادمغان، جمعی از کشاورزان منطقه در فضایی صمیمی و بی واسطه با سیدابراهیم رئیسی به بیان مشکلات و درخواست های خود از دولت پرداختند. انتهای پیام/ منبع
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۵    
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر در خطبه های نماز جمعه بر ضرورت ورود سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی برای اشتغالزایی تاکید کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۳    
کاظم حاجی پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان مارگون سفر کرد و از نزدیک مشکلات و موضوعات مختلف این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تشریح چند مصوبه مهم خانه ملت و حذف رانت و مجوزهای انحصاری گفت: مجلس یازدهم غل و زنجیر را از پای تولید و اشتغالزایی باز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت زنجان ، از اشتغال زایی بیش از 11 هزار نفر به واسطه راه اندازی واحد های جدید صنعتی در استان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روح الله مومن نسب راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را مانعی جدی و ضروری برای ولنگاری و هرزه نگاری در فضای مجازی دانست. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۱    
رئیس بهزیستی شهرستان قدس از تشکیل جلسه تخصیص تسهیلات اشتغالزایی مددجویان واحد توانبخشی و امور اجتماعی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بنه و زالزالک دو میوه شگفت انگیز جنگلی با خواص درمانی متعدد است که همه ساله در فصل پاییز در استان ایلام برداشت می شود و فرصتی مناسب را برای اشتغالزایی فراهم می کند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: هم اکنون تغییرات قانون مربوط به صرافی ها موجب شده تا بسیاری از کارشناسان دارای توانمندی مالی در کشور امکان تأسیس صرافی، اشتغالزایی برای کارشناسان پولی و در نتیجه افزایش توان اقتصادی کشور را نداشته باشند. ...