یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۱:۰۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «اشتغالزایی»

طرح ممنوعیت صدور و تمدید هر نوع پروانه اشتغال برای شاغلین یا بازنشستگان چندی پیش در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: تعاونی های بانوان در این استان از ابتدای ایجاد تاکنون برای یکهزار و 469 نفر شغل ایجاده کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند امروز ( 4آبان ماه) در مراسم افتتاح این مرکز که با حضور معاون اقتصادی استانداری، مدیرکل صمت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل زندان ها، اقدامات تامینی و تربیتی لرستان گفت: اشتغالزایی برای 23 درصد محکومان استان از ابتدای سالجاری تاکنون محقق شده است و تا پایان سال نیز به حدود 2 برابر افزایش می یابد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰    
با حضور نیک نفس راهبر منطقه شمالغرب کشور در بنیاد علوی ورییس شعبه بانک سینا درگرمی ،جلسه بررسی مسائل ومشکلات تسهیلات اشتغالزایی و تسهیل در روند دریافت وامها از سوی متقاضیان، درمحل دفترنهاد پیشرفت گرمی برگزارشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت فولاد فسا: به نظر می ر سد بانک ملت تمایلی برای حضور در پروژه های تولیدی و اشتغالزایی ندارد و بیشتر بر دلالی و واسطه گری متمرکز شده است. جالب توجه است که این پروژه از فاینانس شرکت آلمانی هم برخوردار بود و سفرای هر دو کشور این فاینانس را امضا کرده بودند که فاینانس هم با توجه به تشدید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - مدیرعامل بنیاد برکت از عملیاتی شدن 28 هزار طرح اشتغالزایی در کشور در شش ماه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۰    
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: استان سمنان با تکیه بر مهارت آموزی به عنوان راهکار اشتغالزایی جزو سه استان برتر کشور از لحاظ کاهش نرخ بیکاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵    
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: آموزش ها در این دانشگاه با تمرکز بر مهارت آموزی، اشتغالزایی و تامین نیروی انسانی بازار کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس که به دلیل بی رغبتی نمایندگان برای عضویت در آن با تاخیر آغاز شد، باید علاوه بر توجه به رفع انحصار از حرفه وکالت و تامین نیاز مردم به وکیل و نیز اشتغال زایی در این حوزه، به فرآیند حل این مسأله نیز دقت کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۸    
پای کار آوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان و توسعه خدمات اشتغالزایی برای جامعه هدف به عنوان برنامه های اصلی و اساسی کمیته امداد استان زنجان در سال جاری بوده و با همین رویکرد تلاش می شود زمینه توانمندسازی و استقلال اقتصادی و معیشتی جامعه هدف فراهم شده و در یک بازه زمانی مشخص ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۴    
سنگهای تزئینی در بهشت معادن که نقش مهمی در اشتغالزایی و تولید ثروت دارند ، با مشکلات بازاریابی و نبود فناوریهای جدیدروبرو هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۸    
کارگاه بازیافت خشک با اشتغالزایی برای صد نفر در شیراز آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با احیای 360 بخش مختلف صنعتی، کشاورزی، صنایع تبدیلی، پتروشیمی و آبزی پروری حدود 200 هزار شغل در کشور ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: بنیاد برکت در هشت محله محروم و حاشیه نشین کرمانشاه با همکاری دفاتر تسهیل گری اقدام به اشتغالزایی می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مانه و سملقان گفت: از ابتدای سال تاکنون تعداد 156 فقره وام به مبلغ 6 میلیارد تومان در راستای اشتغالزایی مددجویان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۷    
اراک- سنگ بنا و رسالت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مرکزی بر خروج کارخانه ها از رکود و به حرکت در آوردن چرخ صنعت و ایجاد اشتغال و رونق تولید بوده است و هم اکنون این ستاد در نبرد با کرونا نیز خوش درخشیده و با رزمایش های اجرا شده کمی از بار سنگین این ویروس بر شانه های مردم کاسته و مجموعا 60 میلیارد ریال ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال بیش از هفت هزار و 800 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام (ره) سروآباد از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی طرح نیروگاه خورشیدی پنج کیلوواتی به مددجویان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۰۸    
ایرنا - زاهدان- مجتمع کشت و صنعت جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان با وسعت پنج هزار هکتاری و ایجاد اشتغال برای افزون بر 400 نفر و برخورداری از ظرفیت کشت های نوین الگوی موفق تولید و اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان است. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان گفت: مجتمع بزرگ کشت و صنعت جلگه چاه هاشم این شهرستان در راستای حمایت از قشر بانوان و کشت های ترویجی، بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی الگویی موفق در جهش تولید و اشتغالزایی استان به شمار می رود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان طبیعت زنده از تولید محصولات بهداشتی برای مقابله با کرونا در این کارخانه خبر داد و گفت: سینره تاکنون 250 محصول تولیدی داشته است.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - حضور فعال کشورها در عرصه تجارت بین الملل تاثیر بسزایی در بهبود تولید و به دنبال آن توسعه اقتصادی دارد. در همین حال، فرصت حضور در بازار بین المللی، امکان استفاده از ظرفیت های مختلف را فراهم می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
افزون بر 710 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان مستعد کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارگاه تولید 50 هزار عدد ماسک در روز با اشتغالزایی 50 نفر امروز پنجشنبه با همکاری تعدادی از بانوان بسیجی علاقه مند به فعالیت و خدمات جهادی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهریز افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه پاکشوما در راستای تقویت تولید ملی و اشتغالزایی جوانان تحصیلکرده ایرانی دومین مدل جاروبرقی خود را با برند کرال طی یک مراسم رونمایی اینترنتی رسما معرفی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵    
با آموزش مهارت خیاطی افراد زیادی علاوه بر کسب در آمد برای خود به اشتغالزایی بیشتر و کارآفرینی نیز رسیده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۰    
قزوین - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: یک هزار و 102 مورد تسهیلات اشتغالزایی از ابتدال سال جاری و با مشارکت صندوق امداد ولایت و بانک های عامل به مددجویان قزوینی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز ظرفیت های تولیدی ، اقتصادی و اشتغالزایی روستاهای استان را بالا توصیف کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷    
سامان احمدیان سرمایه گذارطرح پیاده راه گردشگری سراب قنبر (پیاده راه غذا ) در حاشیه بازدید خبرنگاران از این پروژه اظهار داشت: طول مسیر این پیاده راه 250 متر است که به صورت طرح سرمایه گذار و سرمایه پذیر در حال انجام می باشد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱    
سرمایه گذار پروژه پیاده راه غذا و خورک در سراب قنبر کرمانشاه از پایان و بهره برداری پروژه تا اواخر پاییز امسال خبر داد و گفت: با اجرایی شدن این طرح بصورت مستقیم 100 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 26 نفر کارآفرین نخبه و مجرب استان همدان، با ایجاد کارگاه های تولیدی و آموزشی، 582 نفر را مشغول به کار کردند. مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان همدان در 6 ماهه نخست امسال، 26 کارآفرین استان در مسیر توسعه، اشتغالزایی و ارتقای سطح کیفی آموزش های مهارتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوی گفت: بازار بورس تخمه های آجیلی با 300 غرفه و 100 واحد فرآوری و با اشتغالزایی به 3 هزار نفر به صورت مستقیم در شهرستان خوی فعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از اختصاص 170 میلیارد تومان برای اشتغالزایی مددجویان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: در سال جاری بانک های دولتی استان 48 هزار و 770 میلیاردریال تسهیلات اشتغالزایی در بخش کشاورزی، گردشگری و صنعت و معدن پرداخت کردند.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه از مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید خواست تا همچون گذشته با جدیت بیشتر محور برنامه و تلاش خود را تحقق شعار سال و جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین با ایجاد پنج هزار فرصت شغلی، یک چهارم از اشتغالزایی استان را بر عهده دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۸    
ایسنا/فارس سرپرست مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی و عضو شورای لارستان در راستای انجام رسالت جهاد دانشگاهی و بررسی راه های همکاری مشترک در حوزه مشاغل خانگی، کارآفرینی و اشتغالزایی و همچنین تحقق شهر خلاق دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی و مدیرکل سازمان تامین اجتماعی در نشستی دوجانبه راهکارهای ارائه بسته تشویقی به کارفرمایان در بخش اشتغالزایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بررسی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار عصر امروز و در مصوباتی جداگانه با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع بانکی به اولویت های دو بخش صنعت و معدن و مسکن، افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستاییان و افزایش تسهیلات ساخت و خرید مسکن نخبگان موافقت کرد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه از مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید خواست تا همچون گذشته با جدیت بیشتر محور برنامه و تلاش خود را تحقق شعار سال و جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه از افتتاح پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه قدس نزاسا در منطقه سیستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
124 صندوق کارآفرینی و اشتغالزایی به منظورحمایت از زنان روستایی در استان خوزستان فعال است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با همراهی معاون وزیر تعاون , کار و رفاه اجتماعی , رئیس صندوق کارآفرینی امید کشور , معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ ارسلان زارع صبح چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی استان با تأکید بر ضرورت اهتمام جدی دستگاه ها و بانک ها در پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا، اجرای تعهدات اشتغال را برای مدیران یک تکلیف خواند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: با فعالسازی 4500 معدن غیر فعال نیز، شاهد اشتغال زایی 888 هزار نفر خواهیم بود که 111 هزار مورد آن اشتغال مستقیم خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی موجب رونق تولید و اشتغالزایی در جامعه می شود و باید مدیران دستگاه های اجرایی استان توجه ویژه به این موضوع داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از راه اندازی مرکز خیریه در خدابنده با همکاری خیرین خبر داد و گفت: در این راستا برای 60 زن سرپرست خانوار اشتغالزایی می شود.