شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۴۷Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون دادستان»

ایرنا   ۴۸ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- معاون دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: نشر اکاذیب از جرایم غیر قابل گذشت در حوزه انتخابات است و برخورد قانونی با متخلفان خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
صالحی معاون دادستان به همراه جلیلی رئیس بهزیستی شهرستان قرچک از مرکز ماده 16 سفیران سلامت بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی گفت: مردم به شرکت در انتخابات ترغیب شوند، رسانه در این زمینه نقش آفرینی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دادستان کشور در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به موضوع تنش در میزگرد انتخاباتی یکی از نامزد ها واکنش نشان داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز چهارمحال و بختیاری از بازداشت متهمانی که اقدام به آدم ربایی کرده بودند، خبر داد. مهدی عسگری31 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر به رسانه ها، اظهار کرد: متهمانی که اقدام به آدم ربایی در هفشجان کرده بودند، دستگیر شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا - معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد از دستگیری عاملان نزاع و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در پارک لاله شهرکرد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم گفت: دستگاه قضایی موضوع پیشگیری و پیگیری پرونده قضایی در مورد سیلاب اردیبهشت ماه مشهد را دنبال می کند.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 به همراه معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 12 تهران، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 12 تهران و جمعی از معاونان ومدیران منطقه از روند آمادگی کامل قربانگاه واقع درخیابان ری برای میزبانی از شهروندان تهرانی درعید سعید قربان برای خرید دام زنده بهداشتی و انجام فریضه قربانی ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب ارومیه با اشاره به اینکه آذربایجان غربی دارای تنوع قومی فراوانی است گفت: بی تردید حرکت و نوشته های اصحاب رسانه نباید سبب تفرقه و گسل های قومیتی در این شرایط حساس شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۱    
ارومیه- ایرنا- معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی با بیان اینکه حضور باشکوه مردم همواره یکی از مهمترین مولفه های انتخاباتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: تشویق به مشارکت باشکوه در انتخابات هشتم تیر نیز رسالت مهم رسانه هاست.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی گفت: رسانه ها و خبرنگاران باید با اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی به مردم، نقش موثری در افزایش مشارکت انتخاباتی و تقویت وحدت ملی ایفا کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی گفت: تخریب و بداخلاقی انتخاباتی قابل قبول نیست و با رسانه هایی که به جای تبلیغ و تشریح برنامه ها، اقدام به تخریب نامزدهای انتخاباتی کنند، برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- به میزبانی معاون دادستان خراسان رضوی نشست بررسی الگوی مصرف برق در صنایع استان برگزار شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 5 شهرداری کرج از پلمپ 26 مرکز جمع آوری و ضایعات فروشی در این منطقه و همچنین از تخریب و جمع آوری کامل محل جمع آوری و انباشت ضایعاتی در اراضی شهید ایرانی حصارک پایین خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون دادستان پس از بازدید از بیمارستانهای یاسوج برای دفن اصولی پسماند دستورهای لازم را به مسئولان بیمارستان ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون دادستان پس از بازدید از بیمارستانهای یاسوج برای دفن اصولی پسماند دستورهای لازم را به مسئولان بیمارستان ابلاغ کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۴:۱۰    
هم اندیشی هیات اندیشه ورز با محوریت سفیران مهر و طرح نور با حضور سرهنگ مومنی جانشین سپاه و معاون دادستان قائم شهر و بانوان مطالبه گر شهرستان برگزار گردید.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در نشست علمی با موضوع جرم انگاری تخلفات انتخاباتی در شبکه های اجتماعی که با حضور معاون دادستان قم در امور فضای مجازی برگزار شد، جزئیات جرم انگاری تخلفات انتخاباتی در سکوهای داخلی و خارجی تشریح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان قم در امور فضای مجازی گفت: ستاد های انتخاباتی مراقب باشند فعالیت های انتخاباتی در شبکه های اجتماعی فیلتر شده بر اساس قانون جرم به حساب می آید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون دادستان قم در امور فضای مجازی از افزایش شکایات کلاهبرداری در سایت های واسطه گر با پرداخت بیعانه برای اجاره ملک ارزان قیمت خبر داد و گفت: شهروندان در فصل نقل وانتقال منازل مسکونی از پرداخت بیعانه برای اجاره منزل در سایت دیوار و مانند آن بپرهیزند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس زندان مراغه گفت: در جلسه اخیر شورای طبقه بندی این زندان که با حضور معاون دادستان برگزار شد، با بهره مندی 53 زندانی از امتیاز نظارت الکترونیکی یا پابند الکترونیک موافقت شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام،جلسه کمیته پیشگیری از سرقت به ریاست دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام و با حضور قمری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، روشنی بازرس کل قضایی استان، شیرزادی معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری ...
بویر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۰    
بویرنیوز : محمدرضا سیاهپور معاون دادستان تهران پیامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت استوار یکم احسان فرخیانی که در درگیری با اراذل و اوباش به درجه رفیع شهادت نائل آمد، نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: به مناسبت حلول ماه ذی الحجه با آزادی 10 زندانی در این استان موافقت شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه، تخلفات رسانه ای مندرج در قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای مدیران رسانه ها تشریح کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۲    
شفقنارسانه- معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه، تخلفات رسانه ای مندرج در قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای مدیران رسانه ها تشریح کرد. دستورالعمل رسانه ای هیأت نظارت بر مطبوعات در انتخابات ریاست جمهوری 1403
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان چهارمحال و بختیاری گفت: عاملان منازعه و شرارت در فرخ شهر دستگیر شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۰    
علی مرادی معاون دادستان و چیمه کارشناس امور فرزندان در دادستانی، رئیس انجمن حمایت از زندانیان به همراه رئیس بهزیستی از دو مرکز نگه داری کودکان سپهر و مهر فخر صادق بازدید کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در این دیدار که صبح امروز پنجشنبه انجام شد، رئیس کل دادگستری استان ایلام و اعضای شورای معاونین دادگستری استان و نیز معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در امور اجرای احکام با زندانیان زندان مرکزی ایلام دیدار و ضمن بررسی وضعیت آنان، دستورات لازم در ارتباط با تقاضاهای مطروحه صادر شد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: پنج بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی خرم آباد تخریب شد و بیش از یک هزار مترمربع زمین به چرخه تولید بازگشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ نخستین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت صبح امروز پنجشنبه هفدهم خرداد، همزمان با سراسر کشور در استان گیلان (شهر رشت) با نظارت مستقیم فرهاد براتی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان، کریم تقی زاده معاون دادستان گیلان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: پنج بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی خرم آباد تخریب و بیش از یک هزار متر مربع از این اراضی به چرخه تولید بازگشت.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۹    
معاون دادستان کل کشور با طرح این پرسش که با اجرای قانون الزام به ثبت رسمی، وضعیت بنگاه های املاک چه می شود؟ گفت: نمی توان این صنف و شاغلان آن را رها کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، علی صالحی گفت: با توجه به حساسیت امر و در راستای صیانت از انفال و ثروت های عمومی، دستور رسیدگی به علل خشک شدن درختان منطقه چیتگر با قید فوریت خطاب به دادسرای ناحیه 37 (ویژه انفال) صادر شد و پس از بازدید معاون دادستان و سرپرست دادسرا از محل ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- معاون دادستان مرکز استان خراسان رضوی گفت: بیش از 52 تن از کالاهای انهدامی موجود در انبارهای تملیکی و به ارزش تقریبی 3 میلیارد تومان امحا شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور به ارائه توضیحاتی درباره بررسی تبلیغات زود هنگام کاندیداها پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۲    
مهدی امیری اصفهانی معاون دادستان کل کشور در بازدید از روند ثبت نام کاندیدای ریاست جمهوری گفت: اگر خلاف قانون در تبلیغات به ما منعکس شود در بررسی و برخورد با آنها ملاحظه ای نداریم.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: معاون دادستان کل کشور از ستاد انتخابات وزارت کشور بازدید و با خبرنگاران گفتگو کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۰    
مهدی امیری اصفهانی با حضور در وزارت کشور از روند ثبت نام چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۵    
مهدی امیری اصفهانی معاون دادستان کل کشور برای بازدید در ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور حضور یافت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۴    
معاون سیاسی امنیتی دادستان کل کشور با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، در جریان آخرین وضعیت ثبت نام نامزدها قرار گرفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت رسانه و روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، سیدهادی شریعت یار گفت : بیش از 52 تن از کالاهای انهدامی موجود در انبارهای تملیکی و به ارزش تقریبی 3 میلیارد تومان امحاء شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور با طرح این پرسش که با اجرای قانون الزام به ثبت رسمی، وضعیت بنگاه های املاک چه می شود؟ گفت: نمی توان این صنف و شاغلان آن را رها کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۱    
جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با حضور بیرامخانی معاون دادستان کرج و علی کشاورزیان مدیر ندامتگاه مرکزی و همچنین اعضای هیئت محبان اهل بیت با تصویب برنامه های فاخر فرهنگی برگزار شد. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با حضور رئیس دادگستری، معاون دادستان ،رئیس و اعضا شورای نگهبان و هیات اجرایی به ریاست دکتر بغدادی فرماندار شهرستان نظرآباد برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۹    
نخستین اردوی پژوهشی و ایده یابی #باشگاه_فیلم_رویش باحضور دکتر نیره عابدین زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در مجتمع شناسایی و کاهش آسیب های اجتماعی "شوق زندگی"برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون دادستان مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: عامل چاقوکشی و شرارت در پارک ملت شهرکرد پس از صدور دستورات قضایی لازم، در یک عملیات منسجم در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عامل چاقوکشی در ایلام با هوشیاری پلیس در یک عملیات غافلگیرانه در کمتر از نیم ساعت دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.