دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۰:۳۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای حل اختلاف»

عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: با توجه به پشیمانی قاتل از جرم ارتکابی خود، خوشبختانه تلاش شورای حل اختلاف شوش به نتیجه نشست و اولیای این مقتول با تاسی از پویش به احترام امام رئوف می بخشم از قاتل فرزند خود گذشت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان از جلب رضایت اولیای دم با تلاش اعضای شورای حل اختلاف شهرستان شوش در دم کمتر از یک هفته پس از وقوع قتل، خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سید محمود میرفیضی امروز 5 فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وصول گزارشی از شورای حل اختلاف استان به پلیس آگاهی این فرماندهی مبنی بر اینکه شخصی به همراه همسر و 3 فرزندش به صورت جداگانه به طرز بسیار مشکوکی اقدام به طرح شکایت از شهروندان بابت طلب شان با رسید ...
برترین ها / قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم گفت: خانواده ای پنج نفره که از 417 شهروند در این استان کلاهبرداری کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۸    
رئیس دادگستری شهرستان کارون گفت: اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان در پویش "به احترام امام رئوف می بخشم "با جلب رضایت اولیاء دم، یک محکوم به قصاص نفس را از چوبه دار نجات دادند و زندگی دوباره به او بخشیدند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: پس از 2 ماه در صورت عدم رفع تعلیق، موضوع برای تعیین تکلیف به شورای حل اختلاف استان خراسان رضوی برای معرفی فرد جایگزین اعلام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کارون گفت: اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان توانستند در پویش به احترام امام رئوف می بخشم با جلب رضایت اولیاء دم، یک محکوم به قصاص نفس را از چوبه دار نجات و زندگی دوباره به او بخشیدند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: در آستانه سال جدید با تلاش مسوولان قضایی استان و بر اساس عفو و رأفت اسلامی از مجازات و گذشت اولیای دم، یک زندانی محکوم به قصاص به زندگی برگشت. ...
هزار ماسوله   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
: رئیس دادگستری شهرستان پاوه اعلام کرد: با پیگیری و تلاش مستمر اعضای شورای حل اختلاف و صلح یاری شعبه ویژه زندان پاوه مقدمات آزادی یک زندانی محکوم جرائم مالی غیر عمد بعد از تحمل قریب به ده سال حبس از زندان فراهم گردید.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۸    
صبح روز پنجشنبه 25 اسفند ماه دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در اولین برنامه از دومین روز سفر کاری خود به سه حوزه جنوب استان از دادگستری، دادسرا و شورای حل اختلاف تکاب بازدید کرد.
دیدبان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آنچه که از شورای حل اختلاف انتظار می رود اصلاح ذات البین ، هدایت مردم و نهادینه کردن فرهنگ ناب صلح و سازش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قاتل 48 ساعت قبل از اجرای حکم قصاص در دزفول با همت و تلاش اعضای شورای حل اختلاف و ستاد صبر این شهرستان، مورد بخشش خانواده مقتول قرار گرفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۹    
عتباتی:نقش آفرینی شورای حل اختلاف در امر کاهش جمعیت کیفری زندانها باید پررنگ باشد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد- رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: با تلاش مجموعه شورای حل اختلاف و اخذ گذشت از اولیای دم، یک جوان که 6 سال از عمر خویش را در زندان به انتظار قصاص نفس گذرانده بود، به زندگی لبخند زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن تاکید بر لزوم حمایت ویژه حقوقی از خانواده شهدا شورای حل اختلاف ویژه ایثارگران شهرستان کرمان را افتتاح کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: خانواده اولیا دم در بندرعباس با گذشت از قصاص نفس، جان دوباره ای به چهار نفر از محکومان به اعدام در استان هرمزگان دادند. به گزارش صبح ساحل، مصطفی کیشانی افزود: این چهار نفر حدود پنج سال پیش به جرم مشارکت در قتل عمد به قصاص نفس محکوم شده بودند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۹    
اردبیل- زوج جوانی که به خاطر مشکلات مالی و خانوادگی از 8 سال قبل اختلاف و قصد جدایی داشتند با وساطت اعضای شورای حل اختلاف اردبیل و در آستانه سال نو زندگی جدیدی را آغاز کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
زن جوانی با مراجعه به پلیس از همسرش به دلیل ضرب و جرح در خیابان شکایت کرد و گفت خانواده او 8 سال است اجازه نداده اند فرزندم را ببینم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در تعطیلات نوروز از 29 اسفند تا 4 فروردین و روز های 12 و 13 فروردین 6 مجتمع شورای حل اختلاف تهران و شهر ری و تمام مجتمع های شورا های حل اختلاف شهرستان ها به مردم ارائه خدمت می نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون توسعه حل اختلاف استان یزد از سازش در 5 فقره پرونده باموضوعات مختلف مالی به ارزش تقریبی 18 میلیارد ریال خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۷    
قلع و قمع یک هکتار باغ سر دعوای ارث پدری با تلاش شورای حل اختلاف مشگین شهر آشتی داده شد
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سه خیر خلخالی 6 نفر زندانی را آزاد و 4 نفر در آستانه ورود به زندان را هم آزاد نمودند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان اردبیل ، کارکنان پر تلاش شعبه اول شورای حل اختلاف شهرستان مشگین شهر موفق شدند در یک روز کاری نه فقره پرونده با موضوعات مختلف را با صلح وسازش به پایان رسانده و بایگانی نمایند که از شاخص ترین آنها میتوان به پرونده مطالبه وجه به مبلغ 100 میلیون تومانی اشاره ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از اعلام رضایت اولیای دم در بیست و سومین پرونده قصاص به مناسبت نیمه شعبان خبر داد. به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی صبح امروز (16 اسفندماه) در تشریح این خبر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه همراهی و هم افزایی ارکان مساجد زمینه ساز تحقق مسجد تراز انقلاب اسلامی است، گفت: مراکز متعددی ازجمله کانون فرهنگی و هنری، کانون خادمیاری، مرکز نیکوکاری، شورای حل اختلاف و ... در مساجد فعال است که این مراکز باید با هیئت امنای مساجد همراه و همگام باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: با تلاش مسئولان قضایی و پرسنل شورا های حل اختلاف از ابتدای سال تا ابتدای بهمن ، با گذشت اولیای دم 23 محکوم به قصاص به زندگی بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان سازش 44درصدی در پرونده های شورای حل اختلاف استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۶    
اتحاد خبر:رئیس کل دادگستری استان بوشهر از حل مشکل اسناد منازل مسکونی شهروندان آب پخشی تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش اتحاد خبر؛ مهدی مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر در آئین افتتاح ساختمان اداری دادگاه عمومی و شورای حل اختلاف بخش آب پخش با تبریک اعیاد شعبانیه و عید بزرگ میلاد حضرت مهدی ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اتحاد خبر:در چهاردهمین روز از اسفندماه 1401 و با حضور مسئولان استان بوشهر و شهرستان دشتستان و بخش و شهر آب پخش،ساختمان اداری دادگاه عمومی و شورای حل اختلاف آب پخش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۷    
ساختمان دادگاه عمومی و شورای حل اختلاف بخش سعدآباد دشتستان با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش دیارجنوب ، این آئین روز یکشنبه 14 اسفندماه با حضور رئیس کل دادگستری استان بوشهر، فرماندار دشتستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از رهایی بیست و دومین زندانی محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: با ایجاد سازش در 17 هزار و 89 پرونده میانگین مصالحه شورا های حل اختلاف استان در 9 ماهه سال جاری به 52 درصد رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون قضایی دادگستری و رییس شورا های حل اختلاف استان شورای حل اختلاف شهر اژیه افتتاح شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سعید رضاییان در این رابطه بیان داشت: در راستای رسالت اصلی شورای حل اختلاف مبنی بر صلح و سازش در پرونده ها، پرونده حقوقی تقسیم ترکه بعد از 5 سال منجر به سازش شد. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی در دیدار با رئیس دادگستری ، دادستان عمومی و انقلاب ، قضات و کارکنان اداری دادگستری و شورای حل اختلاف شهرستان سقز ضمن تقدیر از ساماندهی شعب قضایی این شهرستان بر صدور آرای قضایی متقن و مستدل توسط قضات استان تاکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فقره پرونده مطالبه وجه ودیعه اجاره ملک به ارزش تقریبی 2 میلیارد و چهارصدمیلیون ریال با تلاش اعضای شعبه 611 مجتمع شهید لاجوردی شورای حل اختلاف تهران با سازش مختومه شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان اردبیل ، همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور حجت السلام والمسلمین سید حسین علوی رئیس توسعه حل اختلاف استان اردبیل و آقای سعید نوری سرپرست شورای حل اختلاف شهرستان اردبیل از نفرات برتر فرزندان همکاران شرکت کننده در مسابقه نقاشی با موضوعیت دهه مبارک فجر و تقدیر ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یک فقره پرونده اختلاف مالی ملکی به ارزش 33 میلیارد ریال با تلاش کارکنان شعبه 611 مجتمع شهید لاجوردی شورای حل اختلاف تهران با سازش مختومه شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکل اصلی و دغدغه تمامی کارکنان و اعضای شورا های حل اختلاف عدم وجود رابطه استخدامی عزیزان با بدنه و مجموعه دستگاه قضاست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۳:۰۷    
قرار بود شورای حل اختلاف جایی باشد که مشکلات مردم را حل کند، اما این نهاد از عهده حل مشکلات کارکنان خودش هم برنیامده و در مواردی نیز نتوانسته است رضایت مراجعه کنندگان را جلب تا جایی که کمتر کسی پیدا می شود بعد از یک بار مراجعه به این نهاد، به همه سؤالاتش پاسخ داده شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۵    
مراجعه کنندگان به شورا های حل اختلاف مشکلات موجود در آن را بهتر از هر کسی می دانند چراکه با آنجا سروکار داشته اند و از ریز و درشت ایرادات مربوط به این نهاد باخبرند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
با حضور رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان، قضات و برخی از اعضای شورای حل اختلاف مجتمع های اهواز، مشکلات قضایی بیش از 50 نفر از مددجویان زندان مرکزی اهواز بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف استان قزوین گفت: در 10 ماهه نخست سال جاری 53 درصد از پرونده های قابل سازش ورودی به شورای حل اختلاف استان با تلاش همکاران منجر به مصالحه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز توسعه حل اختلاف استان قزوین گفت: 53 درصد از پرونده های قضایی شورا منجر به مصالحه شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت شناسنامه به عنوان یک مدرک شناسایی مهم، در صورت مفقود شدن و یا از بین رفتن آن در حوادثی مثل سیل، زلزله، آتش سوزی و... برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، باید در اولین گام، مفقود شدن آن را به کلانتری و یا شورای حل اختلاف محل گزارش داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز آزمون جامع کارکنان شورای حل اختلاف و داوری و میانجیگری در البرز جمعه 5 اسفند ماه برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه حل اختلاف استان یزد، گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون جامع کارکنان شورای حل اختلاف در چهار حوزه یزد، ابرکوه، بافق و خاتم برگزار گردید.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: آزمون جذب همکاری داوری، میانجی گری و نیروی های افتخاری شورای حل اختلاف قوه قضائیه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در آذربایجان شرقی برگزار شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محمدرضا حداد در این رابطه اظهار داشت: هدف از این آزمون، ارزیابی سطح علمی کارکنان شورای حل اختلاف می باشد که باید حداقل، موفق به اخذ معدل 12 گردند. وی از حضور 248 نفر در این آزمون خبر داد و افزود: از مجموع شرکت کنندگان در این آزمون 159نفر آقایان و 189 نفر را خانم ها تشکیل می دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آزمون جامع آموزشی کارکنان شورای حل اختلاف شهری در استان کرمان با شرکت 926 نفر برگزار شد.