یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۶:۴۶Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندان مرکزی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بافق: 6 نفر از اراذل و اوباش یک نزاع دسته جمعی توسط مأموران پلیس اطلاعات شهرستان دستگیر و راهی زندان مرکزی یزد شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نبیه عواضه اسیر آزاد شده فلسطینی و هم سلولی سابق یحیی السنوار در زندان مرکزی عسقلان در گفتگو با روزنامه الوطن اظهار کرد که او 13 سال قبل شب آزادی اش از زندان در چارچوب قرارداد وفاداری به آزادگان با صدای بلند گفت: اگر شما را آزاد نکنم السنوار نیستم. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۷    
شفقنا- نبیه عواضه ، اسیر آزاده فلسطینی و هم بند یحیی السنوار در زندان مرکزی عسقلان از وعده السنوار برای آزادسازی اسرای فلسطینی در شب آزادی خود در قالب توافق وفاء الاحرار در 13 سال پیش خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در بازدید از کارگاه های تولید صنایع دستی در زندان مرکزی اصفهان از حمایت کامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از تولید و عرضه صنایع دستی تولیدی در زندان مرکزی اصفهان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد 36 ساله ای که بعد از عصبانیت، زنش را با ضربات متعدد چاقو به طرز فجیعی به قتل رسانده و از سوی قضات دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به قصاص محکوم شده بود در زندان مرکزی تبریز اعدام شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد تبریزی که در آبان ماه سال 1398، پسر جوانی را در خیابان انقلاب تبریز شبانه با یورش به منزلشان با کلت کمری به قتل رسانده و متواری شده بود، از سوی قضات دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به قصاص محکوم و حکم وی در زندان مرکزی تبریز به اجرا درآمد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۷:۴۱    
همزمان با پنجمین روز از هفته قوه قضاییه و عیدبزرگ غدیر خم؛35 زندانی جرائم غیرعمد از زندان مرکزی بوشهر آزاد شدند به مناسبت هفته قوه قضاییه رئیس کل دادگستری استان بوشهر به همراه معاونین قضایی و سرپرست معاونت توسعه حل اختلاف استان بوشهر از زندان مرکزی بوشهر بازدید نموده و ضمن حضور در جمع زندانیان و ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۵    
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از زندان مرکزی بجنورد بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت موجود و مشکلات زندانیان این ندامتگاه قرار گرفت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت اسلامی الوفاق بحرین اعلام که اداره زندان مرکزی "جو" تصمیمی را برای جلوگیری از ارائه غذا به زندانیان سیاسی پس از اینکه آنها در راهروهای زندان تحصن کردند، صادر کرد که اقدام خطرناکی است.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۹    
بازرس کل استان خراسان رضوی در راس یک هیاتی از زندان مرکزی مشهد بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۷:۵۲    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بازدید از زندان مرکزی بوشهر ضمن بررسی درخواست های قضایی زندانیان با آزادی، عفو، مرخصی و ارفاقات قانونی 60 زندانی موافقت کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: حکم اعدام داماد 28 ساله ای که با طمع سرقت طلاجات، مادرزن 57 ساله اش را به قتل رسانده و از سوی قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به قصاص محکوم شده بود، در زندان مرکزی تبریز اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها گفت: پروژه اشتغالزایی کارخانه پلاستیک زندان باز زاهدان در فاصله 750 متری زندان مرکزی به مساحت1500 متر ایجاد شد و در آن 150 زندانی به صورت مستقیم و 80 زندانی به صورت غیرمستقیم شاغل شدند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۳:۲۶    
رکنا: قاتل کودک 6 ساله قزوینی با حکم دادگاه در زندان مرکزی قزوین در سال 1394 به دار مجازات آویخته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۵    
در راستای اقدامات حمایتی از زندانیان نیازمند به مناسبت دهه امامت و ولایت و همزمان با عید سعید غدیر با پرداخت بدهی 52 زندانی واجد شرایط جمعا به مبلغ 40 میلیارد و 600 میلیون ریال از محل مشارکت نیکوکاران زمینه آزادی آنها از زندان مرکزی مشهد فراهم شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رسانه و روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان خراسان رضوی ، در راستای اقدامات حمایتی از زندانیان نیازمند به مناسبت دهه امامت و ولایت و همزمان با عید سعید غدیر با پرداخت بدهی 52 زندانی واجد شرایط جمعا به مبلغ 40 میلیارد و 600 میلیون ریال از ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اصفهان از آزادی 2 هزار و 918 نفر از زندانیان واجد شرایط استان در قالب طرح آیت الله شهید ابراهیم رئیسی خبر داد. حجت الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری روز شنبه در جریان بازدید از زندان مرکزی اصفهان افزود ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در حاشیه بازدید رئیس کل دادگستری استان و قضات از ندامتگاه مرکزی زاهدان ، و به مناسبت هفته قوه قضائیه ، دفتر خدمات قضایی مستقر در این زندان بطور رسمی افتتاح و شروع بکار نمود .
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۱    
رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه گفت: به مناسبت دهه ولایت و همچنین هفته قوه قضائیه تعداد 14 زندانی مرد در زندان مرکزی کرمانشاه آزاد شدند.
در بازدید مسئولین قضایی استان از زندان مرکزی که به مناسبت هفته قوه قضادیه صورت گرفت، 14 زندانی آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند. در بازدید مسئولین قضایی استان از زندان مرکزی که به مناسبت هفته قوه قضادیه صورت گرفت، 14 زندانی آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
698 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد و مالی استان اصفهان به مناسبت هفته قوه قضائیه از بند رهایی یافتند. جشن آزادی 698 مددجوی زندان های استان اصفهان پیش از ظهر پنجشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی معاون اول قوه قضائیه در زندان مرکزی اصفهان برگزار شد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۸    
636 زندانی واجد شرایط با دریافت ارفاقات قانونی و 62 زندانی نیازمند مالی با کمک خیرین در مراسم جشن آزادی مددجویان در زندان مرکزی اصفهان که باحضور معاون اول قوه قضاییه برگزار شد به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی از اعطا مرخصی به 460 نفر از زندانیان واجد شرایط به مناسبت هفته قوه قضاییه خبر داد و گفت: در بازدید از زندان مرکزی و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اراک با 829 نفر از زندانیان ملاقات حضوری انجام و مشکلات ایشان استماع و دستورات لازم صادر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۹:۴۵    
به یمن عید ولایت و امامت حضرت امیرالمومنین علی(ع) زندانی محکوم به قتل شبه عمد، پس از 19 سال حبس از زندان مرکزی قزوین آزاد شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۶:۵۸    
همزمان با هفته گرامیداشت قوه قضاییه، در راستای کاهش جمعیت کیفری و رعایت حقوق شهروندی، مدیرکل زندان های استان کرمان به همراه معاونین دادگستری استان و 50 نفر از قضات دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمان، ضمن حضور در زندان مرکزی کرمان ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته قوه قضاییه و عید غدیر خم، 210 نفر از زندانیان استان کردستان از زندان آزاد شدند. به گزارش گروه استانی حیات ؛ رئیس کل دادگستری استان کردستان روز دوشنبه در مراسم آزادسازی زندانیان در زندان مرکزی سنندج اظهار کرد: از تعداد 210 نفر از زندانیان استان که امروز آزاد شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۷    
جشن بزرگ غدیر در زندان مرکزی شیراز و دیگر زندان های فارس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته قوه قضاییه و اعیاد قربان و غدیر 210 زندانی از زندان های استان کردستان آزاد شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزنیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد تعاون زندانیان خوزستان روز یکشنبه مورخ 03/04/1403 طی مراسم ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر محمدی رئیس سازمان زندان ها ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل به همراه جمعی از قضات دادگستری استان لرستان از زندان مرکزی خرم آباد بازدید و به مناسبت هفته قوه قضاییه و عید غدیر با اعطای مرخصی 10 روزه به زندانیان واجد شرایط موافقت کرد. همچنین 14 زندانی جرایم غیرعمد با تلاش ستاد دیه استان از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان گفت: همزمان با هفته قوه قضاییه، مقامات قضایی استان مشکلات 300 زندانی را گره گشایی کردند که منجر به اعطای 122 مرخصی منجر به آزادی مددجویان همدانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
در بازدید رئیس کل دادگستری لرستان از زندان مرکزی خرم آباد 40 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و بدهکار مالی از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۹    
در سومین روز از هفته قوه قضائیه شورای قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در زندان مرکزی یاسوج با زندانیان دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در سومین روز از هفته قوه قضائیه شورای قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در زندان مرکزی یاسوج با زندانیان دیدار کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته قوه قضاییه از زندان مرکزی یاسوج بازدید کردند
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان به همراه تعدادی از قضات دادگاه ها و دادسرای رشت به مناسبت هفته قوه قضائیه از زندان مرکزی رشت بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باوی استان خوزستان ضمن بازدید از زندان مرکزی خوستان به درخواست 30 نفر از محکومین رسیدگی و 14 نفر از ارفاقات قانونی بهره مند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
از 589 نفر از مددجویان زندان مرکزی کرمان در هفته قوه قضاییه گره گشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: سیستم جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب زندان مرکزی ایلام تکمیل و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان خوزستان با حضور در زندان مرکزی اهواز به پرونده 200 مددجو رسیدگی کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان قزوین در بازدید از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی گفت: اشتغال یکی از بهترین روشها برای اصلاح و بازپروری زندانیان است و همه تلاشمان باید بر این امر معطوف باشد تا زندانی در زمان تحمل کیفر حرفه و شغلی را فرا گیرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به منظور رسیدگی به مشکلات زندانیان و نظارت بر وضعیت زندانها دادستان و قضات دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از زندان مرکزی شهرکرد بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت و در شب عید سعید قربان، یک محکوم به قصاص در زندان مرکزی بروجرد پس از 6 سال از قصاص رهایی یافت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۲    
کیوان جهانی ریاست دادگستری و علیرضا رضاپور دادستان عمومی و انقلاب سقز در معیت قضات دادگستری از زندان مرکزی این شهرستان بازدید بعمل آوردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۲۴    
حسین محمدی یزدی فعال رسانه ای، مدیر مسئول سایت مبین 24 و کانال خبری ایران تایمز که از تاریخ 14 آذرماه 1401 در زندان مرکزی دستگرد اصفهان در بازداشت بود، امروز آزاد شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۱    
رکنا: قاتل کودک شش ساله قزوینی با حکم دادگاه در زندان مرکزی قزوین به دار مجازات آویخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن دهه امامت و ولایت 39 زندانی با حضور رئیس کل و مسئولان قضایی استان از زندان مرکزی قزوین آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۷    
در آستانه فرا رسیدن دهه امامت و ولایت 39 زندانی با حضور رئیس کل و مسئولان قضایی استان از زندان مرکزی قزوین آزاد شدند.