شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۶May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل زندان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان _ ایرنا_ مدیرکل زندان های استان اصفهان از آزادی 91 زندانی جرائم غیرعمد در برنامه موسوم به "یک شهر ضیافت" شب های رمضان توسط خیران اصفهانی خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۳:۵۵    
مدیرمسئول هفته نامه "چی دا " جهت آزادی و پیگیری پرونده فردی زندانی که گفته می شود به دلیل 45 میلیون تومان بدهی در زندان است با مدیرکل زندان های استان لرستان دیدار و گفت و گو کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان همدان با بیان اینکه به واسطه حفظ آیات نورانی قرآن کریم 10 درصد عفو های کشور مختص همدان است گفت: سال گذشته استان همدان بیشترین آمار عفو زندانیان کشور را به خاطر حفظ قرآن کریم داشت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل زندان های همدان به خانواده های زیر پوشش انجمن حمایت زندانیان همدان در ماه مبارک رمضان سرکشی کرد و به آنان کارت هدیه و بسته معیشتی اهدا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل زندان های استان تهران گفت: تعداد زندانیانی که با کمک های نیکوکاران در سال گذشته آزاد شده اند، نسبت به سال 98 بیش از 51 درصد رشد داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان گفت: از ابتدای ماه رمضان تا کنون با بیش از 127 میلیارد ریال گلریزان، 97 زندانی جرایم غیرعمد در استان اصفهان آزاد شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان گفت: از ابتدای ماه رمضان تا کنون با بیش از 127 میلیارد ریال گلریزان، 97 زندانی جرایم غیرعمد در استان اصفهان آزاد شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۵    
حمیدرضا پوریانی اظهار داشت:475میلیون تومان در مراسم جشن گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد ستاد دیه جمع آوری شده است و این مقدار تا پایان ماه مبارک رمضان نیز بیشتر خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۱    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان ضمن تأکید بر ضرورت دستیابی به اشتغال 80 درصدی زندانیان به عنوان یکی از اولویت های 12 گانه سازمان گفت: توسعه اشتغال مولد و درآمدزایی زندانیان و توانمند سازی خانواده های آنان قطعاً با اقدام جهادی و شبانه روزی میسر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان قم تعداد 5 هزار زندانی را زیبنده استان قم ندانست و خواستار حمایت و پشتیبانی بیشتر مسؤولان در این عرصه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل زندان های یزد گفت: تاکنون برای 416 مددجو حکم استفاده از پابند الکترونیک در سطح استان یزد صادر شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های استان کردستان به منظور جلب حمایت معنوی روحانیت در کمک به آزادسازی زندانیان با حاج ماموستا سید احسن حسینی دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های ایلام گفت: 12 زندانی جرائم مالی با کمک خیرین و مردم در ایلام آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۷    
گروه استان ها مدیرکل زندان های استان بوشهر با اشاره به رسیدگی به خانواده زندانیان نیازمند گفت: در ماه مبارک رمضان 500 بسته و سبد غذایی به ارزش 2 میلیارد ریال در اختیار خانواده های نیازمند زندانی استان بوشهر قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های گیلان از راه اندازی اتاق اختصاصی ملاقات کودک و پدر در زندان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی گفت: در هفدهمین جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به مناسبت ماه رمضان تاکنون 2 میلیارد تومان جمع آوری شده است و امیدواریم با کمک خیرین این مبلغ افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان از آزادی 72 زندانی جرایم غیرعمد در استان اصفهان از ابتدای ماه رمضان تاکنون خبر داد و گفت: مجموع گلریزان برای این زندانیان بیش از 88 میلیارد ریال بوده است.
خبرگزاری صداوسیما: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم گفت: در استان قم خوشبختانه زندانی مهریه نداریم. علی اصغر رنجبر با تشریح اقدامات این مرکز در کاهش جمعیت کیفری وکمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل زندان های کردستان گفت: مجموعه آموزش جهاددانشگاهی از نیروهای متخصص برخوردار است که می تواند زمینه اشتغال زایی را افزایش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۲    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان گفت: با مشارکت نزدیک به 8 هزار نفر از خیرین و نیکوکاران استان حدود 26 میلیاردریال به حساب های ستاد دیه استان واریز شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، دومین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل زندان های با حضور ائمه جماعات زندان های استان لرستان برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی گفت: محسن چاووشی خواننده پاپ یک میلیارد و 320 میلیون ریال در جشن گلریزان که با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این استان در زندان بجنورد برگزار شد، کمک کرد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز گفت: در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) استان البرز 50 نفر از زندانیان بدهکار مالی از زندان های استان البرز آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان شرقی گفت: 307 زندانی جرائم غیر عمد در استان برای رهایی از زندان، چشم انتظار همت خیران هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: فعالیت های فرهنگی و معنوی نقش اصلاحی در بین زندانیان دارد و باید در اولویت قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با هدف رسیدن به اشتغال 100 در صدی کارگاه کاربافی در زندان مرکزی یزد با حضور مدیرکل زندان های استان یزد افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های یزد: اشتغال 100 درصدی منوط به ایجاد انگیزه کسب روزی حلال و داشتن یک شغل آبرومند در زندانیان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/همدان مدیرکل زندان های استان همدان ایجاد اشتغال نشسته داخل بندها برای مددجویان را ضروری عنوان کرد و گفت: اشتغال نشسته نقش مؤثری در پر کردن اوقات فراغت مددجویان و اصلاح و تربیت آنها دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۳    
گروه استان ها_ مدیرکل زندان های استان فارس گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا جشن گلریزان امسال ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در ماه رمضان به صورت مجازی برگزار می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۹    
به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا روشان مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی در بازدید از کانون اصلاح و تربیت شهرستان بیرجند، اظهار کرد: نگاه قوه قضائیه و نهادهای وابسته به این قوه این است که آمار زندانی ها در کشور به صفر برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان: خیران می توانند برای کمک به 27 زندانی جرائم غیر عمد، کمک های خود را به ستاد دیه استان اهدا کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
10 زندانی جرایم غیرعمد در مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان های کشور از ندامتگاه فردیس آزاد شدند. در راستای اجرای طرح نذر هشتم زمینه آزادی 10 زندانی بدهکار مالی فراهم شد و با حضور رئیس سازمان زندان ها و با کمک خیرین و منابع ستاد دیه از زندان فردیس آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزواری مدیر کل زندان های یزد به اتفاق تنی چند از مسئولین این اداره کل با تقدیم دسته گل بر سر مزار سردار شهید محمد منتظر قائم ادای احترام کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل زندان های استان زنجان با اشاره به اجرای پویش زنجان همدل برای ازادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد گفت: از زمان آغاز این پویش تاکنون بیش از 7700 نفر در این پویش، مشارکت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان زنجان گفت: از آغاز اجرای پویش ایران همدل بیش از 18 میلیارد ریال توسط مردم نوع دوست استان به حساب های معرفی شده توسط ستاد دیه استان واریز شده که موجبات آزادی نزدیک به 60 زندانی فراهم شده است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان غربی گفت: 16 زندانی با محکومیت جرایم غیرعمد برای آزادی، چشم انتظار کمک های خیران و مردم نوعدوست در میاندوآب هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پژمان پروین در گفت وگو با میزان گفت: در راستای اجرای بخشی از سیاست های تحولی نظام قضایی کشور پیرامون استفاده از ظرفیت گروه های جهادی برای ارتقاء خدمات به زندانیان ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل زندان و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر از توسعه طرح پابند الکترونیک در این استان خبر داد و گفت: 70 زندانی استان بوشهر با پابند الکترونیکی از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل زندان و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر با اشاره به جایگزین شدن پابند الکترونیکی به جای حبس گفت: در این راستا 70 زندانی استان بوشهر با پابند الکترونیکی از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی اصفهان گفت: 815 نفر زندانی جرایم غیرعمد این استان هفت هزار میلیارد ریال بدهکارند که گذشت شاکیان مقدمه اصلی رهایی آنان را فراهم می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدحشمت اله حیات الغیب طی بازدید از منزل دو نفر از خانواده زندانیان اظهار داشت: در اجرای برنامه های تحولی ریاست سازمان زندان ها، غیر از کمک های مستمر انجمن حمایت از خانواده های زندانیان و مرکز مراقبت بعد از خروج هر هفته به منزل تعدادی از خانواده های مددجویان سرکشی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۱    
مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت: تاکنون کمک مردم خیرخواه برای آزادی زندانیان غیرعمد حدود دو میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است که بدهی 38 زندانی که حدود دو میلیارد تومان بود با این مبلغ پرداخت شده و از ابتدای ماه رمضان به آغوش به خانواده خود بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل زندان های گیلان، با بیان اینکه در برنامه تحولی قوه قضاییه رسیدگی به امور خانواده های زندانیان یک امر مهم است، گفت: سامانه حمایت از خانواده های زندانیان راه ادازی شده که بستری همواره در راستای حمایت های ویژه از آنان است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان همدان از آزادی 14 مددجو از زندان نهاوند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر گفت: در راستای آزادی 147 زندانی جرایم غیرعمد استان بوشهر 110 میلیارد تومان هزینه شد که 87 میلیارد تومان آن گذشت شاکیان بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حمیدرضا جهانگیری، مدیرکل زندان های استان قزوین از اهدای کارت هدیه 5 میلیون ریالی به 600 خانواده زندانیان نیازمند در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان ایلام گفت : متاسفانه با گذشت چندین سال از احداث بازداشتگاه دهلران وعدم تخصیص اعتبار این پروژه رها شده وبرای تکمیل بازداشتگاه دهلران 12میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد از مدیرکل زندان ها به عنوان دستگاه برتر در زمینه عملکرد ستاد اقامه نماز استان در سال 1399 تقدیر کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های گیلان با اشاره به آزادی 9 زندانی جرائم غیر عمد سال گذشته در استان، گفت: 9 میلیارد تومان از بدهی این زندانیان توسط شاکیان بخشیده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل زندان های لرستان عصر پنجمین روز از ماه مبارک رمضان با هدف دیدار با مددجویان زندان بروجرد وارد این شهر شد.